Link kopeeritud!

Tallinna transpordiameti juhataja: kas linn peaks tegema oma ajalehte liiklusmuudatuste kajastamiseks?

 (224)
Andres Harjo
Andres HarjoFoto: Priit Simson

Paljud laulupeolised on kurtnud ühistranspordi üle. Küll ei saabu bussid lubatud ajaks kohale, küll ei ole piisavalt infot, mis kell mis buss väljub. Tallinna transpordiameti juhataja Andres Harjo ütles, et kõik vajalik info on inimestele edastatud ning ega amet ei pea looma skeeme bussipeatuste muudatustest.

“Meie edastasime kõik pressiteated ühistranspordi muutusest,” teatas Harjo. “See oli varem juba selge, et pärast laulupidu Narva maantee on suletud ja bussid seal ei sõida,” lisas ta. Harjo kinnitas, et kogu ühistransport töötas plaanitult ning mingisugust probleemi ta laulupeo liikluses ei näinud. “Tegime kõik, mis varem pressiteadetes lubati,” vastas ta.

Linn olevat varasemal laulupeol pannud eribussid lauluväljaku juurest kesklinna sõitma, kuid toona olid need massi sisse kinni jäänud. “Bussid ei saanud lihtsalt inimeste vahelt liikuma,” ütles Harjo. Tema hinnangul olid pressiteated piisavad ja meediaväljaanded oleksid pidanud rohkem teateid võimendama.

“Mis te tahate, et teeksime oma ajalehte, kus liiklusmuudatusi kajastame?” esitas ta küsimuse. Ka skeemid liiklusmuudatuste kohta pole linna poolt Harjo arvates vajalikud. “Kas me tõesti peame täppe kaardile tegema, et kus muudatused (liikluses - toim) on?” esitas Harjo veel ühe küsimuse.