Link kopeeritud!

Tegusa Tallinna kandidaaditide hulka sattunud võhivõõras muusik saab kompensatsiooniks Peeter Vähi oratooriumi plaadi

 (14)
Tegusa Tallinna kandidaaditide hulka sattunud võhivõõras muusik saab kompensatsiooniks Peeter Vähi oratooriumi plaadi
Muusik Anto Siimson sai valimisliidu väljaandes Roman Sahhatovi nimeKuvatõmmis Facebookist

Eile selgus, et Tegusa Tallinna ja Savisaare Valimisliidu propagandaväljaande Tallinna Ekspressi leheveergudel on Roman Sahhatovi nime peal poliitikavõõra muusiku Anto Siimsoni pilt. Valimisliidu kampaaniajuht Raul Kalev selgitas, et tegu oli valimiseelse äpardusega, mille juuri ei ole päriselt veel õnnestunud välja selgitada.

"Kandidaatide failid piltide ja nimedega on käinud kiires tootmisprotsessis läbi erinevate kujundajate käest ja kusagilt on vale pilt sisse hüpanud. Kahtlustan, et keegi kujundajatest võttis selle nn tööfailina internetist, arvates selle olevat sama isiku ja järgmised pidasidki seda juba õigeks pildiks," selgitas Kalev Delfile.

Kalev ütles ka, et on valmis toredale muusikule äparduse eest sümboolset kompensatsiooni pakkuma ja vabandama.

Anto Siimson ütles, et tõepoolest võttis Kalev temaga ühendust ning vabandas ette ja taha. Tuli ka välja, et sümboolseks kompensatsiooniks osutus Peeter Vähi oratooriumi plaat, mille Siimson hea meelega vastu võtab. "Head muusikat on ikka hea kuulata," muheles Siimson.

Kalevi sõnul sai kompensatsiooni näol selline valik tehtud seetõttu, et Urmas Sõõrumaa ja Peeter Vähi on head sõbrad ja kuna Sõõrumaa ise seda muusikat hindab kõrgelt, siis tundus olevat väärikas ka teisele muusikule kinkida midagi head. "Pakki võid pakkuda tundus nagu naljakas," lisas Kalev.