HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaPärnu linnLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Järva maakond
  • Jõgeva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Pärnu maakond
  • Põlva maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Valimistulemused
Põhja-Tallinn
 NimekiriHääli % Häältest
Eesti Keskerakond13 4756
+1
52,51%
59,34%
Eesti Reformierakond44982
+1
17,53%
7,74%
Sotsiaaldemokraatlik Erakond30292
+1
11,8%
8,38%
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond14261
+1
5,56%
1,76%
 5% künnis
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit11340
-1
4,42%
18,27%
Erakond Eestimaa Rohelised9360
3,65%
Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit5220
0
2,03%
3,38%
Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn4590
1,79%
Eestimaa Ühendatud Vasakpartei700
0,27%
Valimisliit MEIE Tallinn340
0,13%
Valimisliit Metroolinn300
0,12%
Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine270
0,11%
Üksikkandidaadid130
0,05%
Valimisliit Hääled - international and local voices for the prosperous future of Tallinn/rahvusvahelised ja kohalikud hääled Tallinna õitsva tuleviku jaoks100
0,04%
Kandidaatide hääled
 NimiHääliErakond
1Raimond Kaljulaid5521Eesti Keskerakond
2Yana Toom4820Eesti Keskerakond
3Jürgen Ligi2236Eesti Reformierakond
4Yoko Alender1599Eesti Reformierakond
5Jaak Juske1271Sotsiaaldemokraatlik Erakond
6Sven Mikser826Sotsiaaldemokraatlik Erakond
7Argo Luude694Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
8Märt Sults459Eesti Keskerakond
9Vladimir Velman324Eesti Keskerakond
10Larissa Novožilova225Eesti Keskerakond
11Julia Timerbulatova125Eesti Keskerakond
12Züleyxa Izmailova662Erakond Eestimaa Rohelised
13Hendrik Agur384Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
14Kadri Kõusaar368Sotsiaaldemokraatlik Erakond
15Elle Kull348Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
16Andrei Birov217Eesti Keskerakond
17Siim Tuisk181Sotsiaaldemokraatlik Erakond
18Enno Tamm159Eesti Keskerakond
19Anna Krõlova153Eesti Keskerakond
20Marju Õunpuu149Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
21Ilona Uzlova143Eesti Keskerakond
22Signe Riisalo141Eesti Reformierakond
23Õie-Mari Aasmäe141Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
24Anton Stalnuhhin128Eesti Keskerakond
25Riho Rausma124Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
26Reet Kudu122Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
27Ain Seppik117Eesti Reformierakond
28Helge Hallika95Eesti Reformierakond
29Peeter Võsa93Eesti Keskerakond
30Henn Pärn87Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
31Jüri Mäemat82Sotsiaaldemokraatlik Erakond
32Peeter-Eerik Ots74Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
33Sergei Jürgens74Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
34Age Minka70Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
35Heidy Tamme68Eesti Keskerakond
36Andres Aro67Eesti Reformierakond
37Lylian Altmäe67Eesti Keskerakond
38Alvar Kaljurand66Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
39Aleksandr Kukk65Eesti Keskerakond
40Leena Kivisild64Sotsiaaldemokraatlik Erakond
41Tõnu Teeveer62Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
42Kalev Muru61Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
43Peeter Võsu60Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
44Olavi Otepalu59Eesti Reformierakond
45Aldo Maksimov57Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
46Julianna Jurtšenko56Eesti Keskerakond
47Mihkel Kangur56Sotsiaaldemokraatlik Erakond
48Urmas Mägi55Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
49Svetlana Švedovitš54Eesti Keskerakond
50Meelis Keerberg53Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
51Margo Merisaar51Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
52Aleksei Semjonov50Eesti Keskerakond
53Mart Kuusk50Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
54Jekaterina Matusihis49Eesti Keskerakond
55Urmas Siemer47Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
56Tanel Gabtšenko44Eesti Keskerakond
57Fideelia-Signe Roots41Erakond Eestimaa Rohelised
58Henrik Aavik38Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
59Valeria Šteinert38Eesti Keskerakond
60Kristo Enn Vaga37Eesti Reformierakond
61Veiko Lukmann36Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
62Joosep Vimm35Sotsiaaldemokraatlik Erakond
63Kairi Aljas35Eesti Reformierakond
64Sandra Kamilova35Sotsiaaldemokraatlik Erakond
65Deniss Jermakov33Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
66Peeter Tedre33Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
67Nikolai Mizerov31Eesti Keskerakond
68Pavel Boitsov31Eesti Keskerakond
69Sergei Zahharov31Eesti Keskerakond
70Vadim Antsupov31Eesti Keskerakond
71Vladimir Razumovski31Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
72Karl Taklaja29Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
73Alar Voitka28Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
74Andrei Gritskov28Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
75Hanon Barabaner28Eesti Keskerakond
76Heli Piisang28Erakond Eestimaa Rohelised
77Oleg Tesla28Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
78Ave Bremse27Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
79Eha Villems27Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
80Toomas Loo27Eesti Keskerakond
81Allan Hantsom26Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
82Jelena Matojan26Eesti Keskerakond
83Mona-Liisa Lille25Erakond Eestimaa Rohelised
84Ülle Murmann25Eesti Reformierakond
85Jane Snaith24Valimisliit MEIE Tallinn
86Reet Trei24Eesti Keskerakond
87Sergei Nikonov24Eesti Keskerakond
88Indrek Allikas23Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
89Lembit Kass23Eesti Reformierakond
90Markus Robam23Erakond Eestimaa Rohelised
91Tiit Trofimov23Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
92Ljubov Saarmu22Eesti Keskerakond
93Maren Urb22Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
94Julia Sommer21Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
95Kaire Maalma21Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
96Rasmus Lahtvee21Erakond Eestimaa Rohelised
97Andrei Sosnin20Valimisliit Metroolinn
98Ingrid Tuksam20Sotsiaaldemokraatlik Erakond
99Jelena Rootamm-Valter19Sotsiaaldemokraatlik Erakond
100Marike Laht19Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
101Markko Mäll19Erakond Eestimaa Rohelised
102Nadežda Leitšenok19Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
103Reno Hainla19Eesti Keskerakond
104Vladimir Batanov19Eesti Keskerakond
105Aleksei Sokolov18Eesti Keskerakond
106Igor Pissarev18Eesti Keskerakond
107Kalev Kallemets18Eesti Reformierakond
108Urmas Varm18Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
109Urmi Bernadt18Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
110Kristiin Kõosalu17Erakond Eestimaa Rohelised
111Lasse Mark17Eesti Reformierakond
112Lennart Mängli17Sotsiaaldemokraatlik Erakond
113Heleni Praks16Eesti Keskerakond
114Kristiina Kull16Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
115Milena Pogodajeva16Eesti Keskerakond
116Dauri Paškovski15Eesti Reformierakond
117Dmytro Gaievoi15Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
118Henrik Murel15Eesti Keskerakond
119Tim Heinpõld15Erakond Eestimaa Rohelised
120Vladimir Zahharov15Eesti Keskerakond
121Julia Rusakova14Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
122Kristina Simonova14Eesti Reformierakond
123Svetlana Zaugarova14Eesti Keskerakond
124Viktor Ljubarets14Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
125Anu Hallik-Jürgenstein13Eesti Keskerakond
126Elisabet Šorina13Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
127Ilmar Ibragimov13Üksikkandidaadid
128Kristjan Kaldmäe13Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
129Martin Laidla13Erakond Eestimaa Rohelised
130Mati Andreas13Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
131Taavi Hallikma13Sotsiaaldemokraatlik Erakond
132Indrek Paide12Erakond Eestimaa Rohelised
133Inna Hmelnitskaja12Eesti Keskerakond
134Kristjan Tamm12Erakond Eestimaa Rohelised
135Vladimir Buhhanevitš12Eesti Keskerakond
136Edvin Nugis11Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
137Jelena Teder11Eesti Keskerakond
138Kaspar Kaugija11Eesti Keskerakond
139Olesja Tandorf11Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
140Rami Morel11Sotsiaaldemokraatlik Erakond
141Aksel Weiler10Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
142Antonina Kisseljova10Eesti Keskerakond
143Ave Kalmus10Eesti Keskerakond
144Jana Levitina10Erakond Eestimaa Rohelised
145Juhana Eirikki Kari10Valimisliit Hääled - international and local voices for the prosperous future of Tallinn/rahvusvahelised ja kohalikud hääled Tallinna õitsva tuleviku jaoks
146Julia Dikanjova10Valimisliit Metroolinn
147Madis Laur10Erakond Eestimaa Rohelised
148Madis Põldsaar10Erakond Eestimaa Rohelised
149Marina Puškar10Erakond Eestimaa Rohelised
150Roman Sahhatov10Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
151Vsevolod Sadovnikov10Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
152Andrus Kull9Eesti Keskerakond
153Marko Järvsoo9Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
154Rustam Kalinin9Eesti Keskerakond
155Sirje Leetmaa9Eesti Keskerakond
156Aleksander Russakov8Eesti Keskerakond
157Andres Piperal8Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
158Annika Ojango8Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
159Ingrid-Maret Junisov8Eesti Keskerakond
160Marika Roomere8Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
161Natalja Brinkevitš8Eesti Keskerakond
162Sander Johannes Loigom8Erakond Eestimaa Rohelised
163Aino Allik7Sotsiaaldemokraatlik Erakond
164Allan Palmkroon7Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
165Andres Uustalu7Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
166Ave Sarõtšev7Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
167Ellen Jundas7Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
168Ivan Luiska7Eesti Keskerakond
169Ivar Juhkam7Sotsiaaldemokraatlik Erakond
170Oleg Matvejev7Eesti Keskerakond
171Andres Juhan Bernadt6Sotsiaaldemokraatlik Erakond
172Ekaterina Tamiyar-Aniskevich6Eesti Keskerakond
173Igor Šambalov6Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
174Lea Nurmis6Sotsiaaldemokraatlik Erakond
175Niina Russakova6Eesti Keskerakond
176Peep Rausma6Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
177Rando Meerits6Valimisliit MEIE Tallinn
178Veronika Grubova6Eesti Keskerakond
179Denis Vesnuhhov5Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
180Helve Aader5Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
181Igor Zinovjev5Eesti Keskerakond
182Kaur-Toomas Raag5Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
183Ljudmilla Fits5Eesti Keskerakond
184Olga Palm5Eesti Keskerakond
185Svetlana Ofitserova5Eesti Keskerakond
186Hindrek Tammiste4Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
187Vadim Ljagatšov4Eesti Keskerakond
188Irina Madsen3Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
189Juri Afonin3Eesti Keskerakond
190Mark Hmelnitski3Eesti Keskerakond
191Peep Tamula3Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
192Sergei Müller3Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
193Vello Kukk3Sotsiaaldemokraatlik Erakond
194Artur Lurich2Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
195Heiki Treier2Valimisliit MEIE Tallinn
196Ralf Kaup2Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
197Tiit Tamberg2Sotsiaaldemokraatlik Erakond
198Toivo Altvälja2Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
199Aleksander Paia1Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
200Astarot Bogomolov1Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
201Leino Masur1Valimisliit MEIE Tallinn
202Nikita Põž1Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
203Raigo Karotamm1Valimisliit MEIE Tallinn
204Vitali Prisjažnõi1Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn