HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaPärnu linnLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Järva maakond
  • Jõgeva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Pärnu maakond
  • Põlva maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Valimistulemused
Nõmme
 NimekiriHääli % Häältest
Eesti Reformierakond62513
+2
31,38%
18,47%
Sotsiaaldemokraatlik Erakond44311
-1
22,24%
24,29%
Eesti Keskerakond34041
-2
17,09%
20,18%
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit19301
-1
9,69%
27,38%
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond19071
+1
9,57%
3,29%
 5% künnis
Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit9220
0
4,63%
5,29%
Erakond Eestimaa Rohelised6420
3,22%
Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn2980
1,5%
Üksikkandidaadid370
0,19%
Valimisliit Hääled - international and local voices for the prosperous future of Tallinn/rahvusvahelised ja kohalikud hääled Tallinna õitsva tuleviku jaoks260
0,13%
Eestimaa Ühendatud Vasakpartei230
0,12%
Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine210
0,11%
Valimisliit MEIE Tallinn200
0,1%
Valimisliit Metroolinn100
0,05%
Kandidaatide hääled
 NimiHääliErakond
1Urmas Paet3391Eesti Reformierakond
2Rainer Vakra3296Sotsiaaldemokraatlik Erakond
3Mailis Reps1057Eesti Keskerakond
4Eerik-Niiles Kross1044Eesti Reformierakond
5Wesse Allik762Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
6Õnne Pillak300Eesti Reformierakond
7Siim Valmar Kiisler170Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
8Tiit Terik791Eesti Keskerakond
9Urmas Reinsalu722Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
10Vilja Toomast511Eesti Reformierakond
11Eero Merilind409Eesti Reformierakond
12Tiia-Liis Jürgenson312Eesti Keskerakond
13Kadri Vilba261Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
14Tõnu Trubetsky259Erakond Eestimaa Rohelised
15Tiina Kangro246Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
16Silver Meikar237Sotsiaaldemokraatlik Erakond
17Ester Eomois234Sotsiaaldemokraatlik Erakond
18Ülle Mitt233Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
19Külli Urb193Sotsiaaldemokraatlik Erakond
20Andres Öpik190Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
21Tõnis Tähe190Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
22Epp Alatalu169Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
23Tõnu Meijel157Eesti Reformierakond
24Matti Martinson149Eesti Reformierakond
25Jaak Uudmäe140Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
26Marek Kaleta138Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
27Hendrika Näägo137Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
28Tiit Kruusalu132Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
29Urmas Mardi132Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
30Urmas Kaljurand129Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
31Peeter Mardna120Eesti Keskerakond
32Jaak Kangilaski119Sotsiaaldemokraatlik Erakond
33Triin Nigul119Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
34Kaspar Kurve116Erakond Eestimaa Rohelised
35Tõnu Ploompuu109Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
36Irina Kevel98Eesti Keskerakond
37Indrek Luberg96Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
38Valdo Jask96Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
39Gaspar Šabad92Eesti Reformierakond
40Vladimir Viies89Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
41Ain Pedajas77Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
42Tanel Tammet77Sotsiaaldemokraatlik Erakond
43Sten Laansoo73Eesti Reformierakond
44Tatjana Rozenbaum71Eesti Keskerakond
45Dmitri Pavlov70Eesti Keskerakond
46Kai-Riin Meri70Sotsiaaldemokraatlik Erakond
47Henry Laks69Erakond Eestimaa Rohelised
48Aleksandr Dormidontov66Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
49Maksim Malõšev62Eesti Keskerakond
50Raivo Põhjakivi62Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
51Risto Kask62Eesti Keskerakond
52Kaia Jäppinen58Eesti Keskerakond
53Vladimir Ignatov57Eesti Keskerakond
54Eduard Dubrovski56Eesti Keskerakond
55Arvo Mesikepp54Sotsiaaldemokraatlik Erakond
56Anne Nõlvak51Erakond Eestimaa Rohelised
57Aleksander Dadajev49Eesti Keskerakond
58Els Heinsalu49Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
59Rainer Raudkivi47Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
60Maris Liiders46Eesti Reformierakond
61Valeri Lõõnik46Eesti Keskerakond
62Alar Ojalo42Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
63Ulvi Tamjärv38Eesti Reformierakond
64Hendrik Tiido37Üksikkandidaadid
65Jaan Tross35Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
66Tarmo Treimann35Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
67Karl Lembit Laane34Sotsiaaldemokraatlik Erakond
68Svea Talving34Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
69Kadri Kopli32Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
70Kadri Siller32Erakond Eestimaa Rohelised
71Agu Kivimägi31Erakond Eestimaa Rohelised
72Illimar Leppik Von Wirén31Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
73Marju Bormeister-Kagovere31Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
74Sergei Bogovski31Eesti Keskerakond
75Valeria Palm31Eesti Keskerakond
76Aare Laanemäe30Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
77Reiko Külaots30Eesti Reformierakond
78Vahur Keldrima28Eesti Keskerakond
79Kaido Vetevoog27Erakond Eestimaa Rohelised
80François Frédéric Marie Byvoet26Valimisliit Hääled - international and local voices for the prosperous future of Tallinn/rahvusvahelised ja kohalikud hääled Tallinna õitsva tuleviku jaoks
81Karin Heinsaar26Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
82Leena Saag26Eesti Keskerakond
83Kadri Viires25Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
84Kairi Jakobson25Eesti Keskerakond
85Raik Saart25Eesti Keskerakond
86Ulvi Moosel25Sotsiaaldemokraatlik Erakond
87Ülle Kasepalu25Eesti Keskerakond
88Epp Pruuns24Eesti Keskerakond
89Jüri Erm24Eesti Keskerakond
90Heli Susi23Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
91Joel Friedrich Steinfeldt22Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
92Ülo Kotkas22Eesti Keskerakond
93Kristel Amjärv21Eesti Keskerakond
94Jüri Jõgeva20Eesti Keskerakond
95Vladimir Drozdov20Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
96Eero Stein19Eesti Keskerakond
97Margit Leerimaa19Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
98Siim Idla18Erakond Eestimaa Rohelised
99Peeter Muska17Eesti Keskerakond
100Eve-Viktoria Lasberg16Eesti Keskerakond
101Illimar Pilt16Erakond Eestimaa Rohelised
102Tiit Põder16Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
103Anne Hansberg15Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
104Heinar Jahu15Eesti Keskerakond
105Jaan Audru15Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
106Kalle-Kaupo Murakas15Sotsiaaldemokraatlik Erakond
107Lauri Lembinen15Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
108Mari Speek15Sotsiaaldemokraatlik Erakond
109Kalle Laane14Sotsiaaldemokraatlik Erakond
110Lea Raus14Sotsiaaldemokraatlik Erakond
111Oliver Paadik14Erakond Eestimaa Rohelised
112Tiia Põldmets14Eesti Keskerakond
113Ene Tomson13Eesti Keskerakond
114Andres Paal12Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
115Birgit Tuga12Valimisliit MEIE Tallinn
116Airi Vipulkumar Kansar11Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
117Kärt Kuks11Sotsiaaldemokraatlik Erakond
118Lea Ellert11Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
119Maire Sarap11Eesti Keskerakond
120Toivo Ehrenpreis11Eesti Reformierakond
121Faina Lepik10Eesti Keskerakond
122Indrek Neider10Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
123Stanislav Tituško10Valimisliit Metroolinn
124Jaan Mets9Eesti Keskerakond
125Madli Tilk9Sotsiaaldemokraatlik Erakond
126Reelika Rikkand9Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
127Cwendolyn Caryna Lauri8Sotsiaaldemokraatlik Erakond
128Ivar Raadik8Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
129Luule Press8Eesti Keskerakond
130Kristen Viikmäe7Eesti Keskerakond
131Tiiu Hazak7Eesti Keskerakond
132Toomas Torb7Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
133Madis Järvekülg6Eesti Keskerakond
134Priit Braun6Valimisliit MEIE Tallinn
135Taavi Lvov6Erakond Eestimaa Rohelised
136Aime Kaasik5Eesti Keskerakond
137Arvo Käärd5Eesti Keskerakond
138Jüri Kriis5Eesti Keskerakond
139Krista Toim5Eesti Keskerakond
140Rein Mark5Eesti Keskerakond
141Leelo Nairismägi4Eesti Keskerakond
142Marek Lill4Eesti Keskerakond
143Mariann Aroson4Sotsiaaldemokraatlik Erakond
144Anton Siht3Eesti Keskerakond
145Edgar Sepa3Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
146Jana Narvandi3Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
147Kevin Tiido3Erakond Eestimaa Rohelised
148Artur Veeroja2Eesti Keskerakond
149Kärol Emilie Kõu2Eesti Keskerakond
150Rene Naptal2Sotsiaaldemokraatlik Erakond
151Vaikus Jõgisu2Valimisliit MEIE Tallinn
152Juhan Anupõld1Eesti Keskerakond
153Heidy Heinla0Eesti Keskerakond
154Iris-Ivika Kiveste0Eesti Keskerakond
155Rein Kala0Valimisliit MEIE Tallinn