HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaPärnu linnLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Järva maakond
  • Jõgeva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Pärnu maakond
  • Põlva maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Valimistulemused
Lasnamäe
 NimekiriHääli % Häältest
Eesti Keskerakond33 46011
-3
68,5%
80,2%
Eesti Reformierakond33412
+1
6,84%
5,13%
Sotsiaaldemokraatlik Erakond24652
+1
5,05%
4,62%
Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn49011
10,03%
 5% künnis
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond17671
+1
3,62%
1,13%
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit15371
0
3,15%
7,03%
Erakond Eestimaa Rohelised5620
1,15%
Eestimaa Ühendatud Vasakpartei2540
0,52%
Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit2120
0
0,43%
1,39%
Üksikkandidaadid1340
0,27%
Valimisliit MEIE Tallinn740
0,15%
Valimisliit Metroolinn530
0,11%
Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine530
0,11%
Valimisliit Hääled - international and local voices for the prosperous future of Tallinn/rahvusvahelised ja kohalikud hääled Tallinna õitsva tuleviku jaoks330
0,07%
Kandidaatide hääled
 NimiHääliErakond
1Mihhail Kõlvart24 668Eesti Keskerakond
2Edgar Savisaar3611Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
3Keit Pentus-Rosimannus1973Eesti Reformierakond
4Eiki Nestor1425Sotsiaaldemokraatlik Erakond
5Maria Jufereva1407Eesti Keskerakond
6Kalle Klandorf1178Eesti Keskerakond
7Kersti Kracht947Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
8Viktoria Ladõnskaja918Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
9Aleksandr Tšaplõgin905Eesti Keskerakond
10Deniss Boroditš472Eesti Reformierakond
11Anastassia Kovalenko392Sotsiaaldemokraatlik Erakond
12Sergei Ptšjolkin372Eesti Keskerakond
13Ruslana Veber354Eesti Keskerakond
14Aleksandr Zdankevitš254Eesti Keskerakond
15Deniss Presnetsov225Eesti Keskerakond
16Rostislav Troškov187Eesti Keskerakond
17Andres Koldre173Eesti Keskerakond
18Leonid Mihhailov158Eesti Keskerakond
19Olga Ivanova569Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
20Kalle Muuli359Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
21Andrei Hvostov252Sotsiaaldemokraatlik Erakond
22Eeve Kivi208Eesti Reformierakond
23Mstislav Rusakov170Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
24Toomas Viks169Eesti Reformierakond
25Igor Jermakov168Eesti Keskerakond
26Georg Aher167Eesti Reformierakond
27Raul Öpik157Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
28Aleksander Bessedin152Eesti Keskerakond
29Jaanus Riibe145Eesti Keskerakond
30Olev-Andres Tinn141Erakond Eestimaa Rohelised
31Maarika Pähklemäe132Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
32Jevgenija Kukk130Eesti Keskerakond
33Annela Ojaste123Sotsiaaldemokraatlik Erakond
34Viktoria Soosaar118Eesti Keskerakond
35Vjatšeslav Prussakov114Eesti Keskerakond
36Ramid Niftalijev113Üksikkandidaadid
37Izabella Riitsaar109Eesti Keskerakond
38Tiit Matsulevitš108Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
39Valeri Kislitsõn108Eesti Keskerakond
40Helina Tilk102Erakond Eestimaa Rohelised
41Tiit Soorm102Eesti Reformierakond
42Nelli Privalova101Eesti Keskerakond
43Pavel Afanasjev101Eesti Keskerakond
44Elena Glebova99Eesti Keskerakond
45Elmar-Johannes Truu99Eesti Keskerakond
46Aleksandr Galahhov97Eesti Keskerakond
47Piret Kollo86Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
48Orhan Oktain85Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
49Raino Liblik85Eesti Keskerakond
50Aleksandra Pavlova82Eesti Keskerakond
51Ants Pilving80Eesti Keskerakond
52Rein Vinni77Eesti Keskerakond
53Maria Baranjuk76Eesti Keskerakond
54Anne Vetik75Erakond Eestimaa Rohelised
55Vadim Krissan74Eesti Keskerakond
56Janek Kapper71Eesti Reformierakond
57Jevgeni Štšaslõvõi69Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
58Anastasija Žerdetskaja67Eesti Keskerakond
59Timur Sagitov64Erakond Eestimaa Rohelised
60Allar Viik62Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
61Viktoria Bogdanova56Eesti Keskerakond
62Jekaterina Panova54Eesti Keskerakond
63Juri Beljajev54Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
64Peeter Järvelaid54Eesti Keskerakond
65Grigori-Kazimir Seliverstov53Eesti Keskerakond
66Raivo Orgusaar53Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
67Tatjana Gordejeva53Eesti Keskerakond
68Kalle Aljas52Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
69Elina Tolmatšova51Eesti Keskerakond
70Andres Jaakman50Eesti Keskerakond
71Marika Juuse50Eesti Keskerakond
72Larissa Savankova48Eesti Keskerakond
73Sergei Semitkin48Eesti Keskerakond
74Miko Merelaht47Eesti Reformierakond
75Konstantin Grigorenko46Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
76Mart Mutso46Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
77Raissa Zerkalina46Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
78Reet Härmat46Erakond Eestimaa Rohelised
79Anna Mikkonen45Eesti Keskerakond
80Danila Kuznetsov44Eesti Keskerakond
81Juhan Kobin44Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
82Mihhail Tšaplõgin44Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
83Jaan Vahar43Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
84Maria Kaljuste43Valimisliit MEIE Tallinn
85Julia Trofimova42Eesti Keskerakond
86Margit Adorf42Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
87Margus Mäeots42Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
88Aadu Jõgiaas41Eesti Keskerakond
89Eduard Korotin41Eesti Keskerakond
90Juri Volkov41Eesti Keskerakond
91Krista Lapina41Sotsiaaldemokraatlik Erakond
92Mihhail Hasardži41Eesti Keskerakond
93Irena Valge40Eesti Keskerakond
94Teresa Kipper39Eesti Keskerakond
95Dmitri Kapelin37Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
96Kristen Kanarik37Sotsiaaldemokraatlik Erakond
97Artjom Demidov36Valimisliit Metroolinn
98Natalja Sahharova34Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
99Rainer Nurme34Eesti Keskerakond
100Sergei Maasin34Eesti Keskerakond
101Daniel James Coll33Valimisliit Hääled - international and local voices for the prosperous future of Tallinn/rahvusvahelised ja kohalikud hääled Tallinna õitsva tuleviku jaoks
102Daisy Järva32Eesti Keskerakond
103Inga Šorikova32Eesti Keskerakond
104Mihhail Kardaš32Eesti Keskerakond
105Ave Irval31Eesti Reformierakond
106Karine Oganesjan31Eesti Keskerakond
107Andrei Sorokin30Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
108Kenno Remmel30Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
109Vjatšeslav Botškarjov30Eesti Keskerakond
110Aleksander Pototski29Erakond Eestimaa Rohelised
111Aljona Suhhomlinova28Eesti Keskerakond
112Daniel Libman28Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
113Jelena Varik28Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
114Marianna Otsa28Eesti Keskerakond
115Vira Konõk28Eesti Reformierakond
116Christina Lään27Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
117Deniss Kokorin27Sotsiaaldemokraatlik Erakond
118Dmitri Demtšenko27Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
119Larissa Ljaugodene27Eesti Keskerakond
120Stanislav Lomunov27Eesti Keskerakond
121Denis Aksjonov26Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
122Ragnar Pikkel26Eesti Reformierakond
123Lehte Jõemaa25Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
124Vladimir Maslov25Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
125Gunnar Torop24Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
126Marika Mägi24Erakond Eestimaa Rohelised
127Vladimir Šarõi24Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
128Andrei Võssoven23Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
129Laur Kiik23Sotsiaaldemokraatlik Erakond
130Maaris Laine23Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
131Raivo Olmet23Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
132Sirje Rebane23Sotsiaaldemokraatlik Erakond
133Aleksei Tširkov22Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
134Svetlana Adamson22Sotsiaaldemokraatlik Erakond
135Andrei Pozdnjakov21Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
136Eleonora Loginova21Erakond Eestimaa Rohelised
137Heiki Veidebaum21Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
138Imbi Masing21Sotsiaaldemokraatlik Erakond
139Kai Kikas21Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
140Maksim Nikolajev21Sotsiaaldemokraatlik Erakond
141Benno Org20Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
142Raul Kruusa20Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
143Svetlana Melehhova-Maasin20Eesti Keskerakond
144Ülo Siibak20Eesti Reformierakond
145Ave Nurmbek19Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
146Ilmar Põllumägi19Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
147Jevgeni Soots19Üksikkandidaadid
148Luule Pehter19Eesti Keskerakond
149Sergei Novikov19Eesti Keskerakond
150Alissa Ait18Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
151Andrei Pekarski18Eesti Keskerakond
152Galina Timonina18Eesti Keskerakond
153Lauri Berg18Eesti Keskerakond
154Gülnara Vals17Eesti Keskerakond
155Maretta Vainumäe17Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
156Veiko Krass17Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
157Dina Vertsinskaja16Eesti Keskerakond
158Meelis Adamson16Valimisliit MEIE Tallinn
159Valdo Tõnissoo15Sotsiaaldemokraatlik Erakond
160Aleksandr Tsingisser14Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
161Andrei Vorobjov14Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
162Milla Kurvits14Sotsiaaldemokraatlik Erakond
163Aare-Ain Rannit13Eesti Keskerakond
164Andrei Bassov13Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
165Andres Look13Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
166Anne Luiska13Eesti Keskerakond
167Erik Sher13Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
168Jüri-Joonas Kerem13Erakond Eestimaa Rohelised
169Katrin Lugina13Sotsiaaldemokraatlik Erakond
170Airi Hark12Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
171Lily Kurm12Eesti Keskerakond
172Aleksei Kraizmer11Eesti Keskerakond
173Erik Saaliste11Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
174Juri Andevei11Eesti Keskerakond
175Olga Smirnova11Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
176Sergei Rjabõškin11Eesti Keskerakond
177Aljonka Borissova10Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
178Anna Žinkovskaja10Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
179Jekaterina Maizik10Eesti Keskerakond
180Jüri Hark10Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
181Larissa Karpova10Eesti Reformierakond
182Ljudmilla Rekun10Erakond Eestimaa Rohelised
183Aleksandr Savitski9Eesti Keskerakond
184Igor Sedašev9Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
185Maarja Käsk9Erakond Eestimaa Rohelised
186Natalja Lakatoš9Eesti Reformierakond
187Oleg Nazmutdinov9Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
188Vaike Sarnet9Sotsiaaldemokraatlik Erakond
189Veronika Hrapko9Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
190Andrei Jepišev8Eesti Keskerakond
191Anna Metsger8Eesti Keskerakond
192Dmitri Tihhomirov8Eesti Keskerakond
193Edmund Eismel8Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
194Galina Kruusmägi8Eesti Reformierakond
195Gert Häusler8Erakond Eestimaa Rohelised
196Vladimir Krutšinin8Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
197Irma Kivilo7Sotsiaaldemokraatlik Erakond
198Janne Kaju7Erakond Eestimaa Rohelised
199Jegor Sevastjanov7Valimisliit Metroolinn
200Jekaterina Rikkas7Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
201Marjana Lend7Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
202Olga Timofejeva7Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
203Pavel Krõlatov7Erakond Eestimaa Rohelised
204Rada Gruzdeva7Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
205Radda Šustrov7Eesti Keskerakond
206Vadim Šaptšenko7Valimisliit MEIE Tallinn
207Valeri Konovalov7Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
208Eduard Baglajev6Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
209Erik Hantsom6Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
210Ivan Anikejev6Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
211Jaan Serov6Valimisliit Metroolinn
212Sanna Autio6Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
213Sergei Svjatušenko6Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
214Slavik Janson6Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
215Vladislav Mašinski6Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
216Vladlen Žitin6Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
217Aleksei Tuvi5Valimisliit MEIE Tallinn
218Rafael Kamašin5Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
219Sergei Furštatov5Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
220Aliisi Lokotar4Eesti Keskerakond
221Danil Ivanskoi4Valimisliit Metroolinn
222Jevgeni Garmaš4Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
223Leonilla Zaverjuhha4Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
224Sten Kuris4Erakond Eestimaa Rohelised
225Anastassia Nikolajeva3Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
226Irina Naimark3Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
227Maive Vihtmaa3Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
228Roman Kogan3Valimisliit MEIE Tallinn
229Almar Gluštšenko2Üksikkandidaadid
230Jelizaveta Tomingas2Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
231Ron Luvištšuk2Erakond Eestimaa Rohelised
232Tatjana Fliginskihh2Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
233Anna Kopnina1Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
234Irina Mamadžanova1Eesti Keskerakond
235Jüri Põdermaa1Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit