HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaPärnu linnLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Järva maakond
  • Jõgeva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Pärnu maakond
  • Põlva maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Valimistulemused
Kesklinn
 NimekiriHääli % Häältest
Eesti Keskerakond53683
-1
21,79%
29,05%
Eesti Reformierakond71282
+1
28,94%
11,86%
Sotsiaaldemokraatlik Erakond41052
0
16,66%
13,56%
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond19791
+1
8,03%
4,28%
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit21800
-4
8,85%
33,07%
Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit13800
0
5,6%
7,05%
 5% künnis
Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn9820
3,99%
Erakond Eestimaa Rohelised8470
3,44%
Üksikkandidaadid4680
1,9%
Valimisliit Metroolinn550
0,22%
Eestimaa Ühendatud Vasakpartei400
0,16%
Valimisliit Hääled - international and local voices for the prosperous future of Tallinn/rahvusvahelised ja kohalikud hääled Tallinna õitsva tuleviku jaoks390
0,16%
Valimisliit MEIE Tallinn330
0,13%
Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine300
0,12%
Kandidaatide hääled
 NimiHääliErakond
1Taavi Rõivas4130Eesti Reformierakond
2Mihhail Korb2482Eesti Keskerakond
3Helle-Moonika Helme1501Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
4Jevgeni Ossinovski1375Sotsiaaldemokraatlik Erakond
5Helve Särgava1372Sotsiaaldemokraatlik Erakond
6Ivi Eenmaa1056Eesti Reformierakond
7Vladimir Afanasjev426Eesti Keskerakond
8Jaak Aab371Eesti Keskerakond
9Juku-Kalle Raid937Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
10Urmas Sõõrumaa734Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
11Sven Sester731Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
12Toomas Kruusimägi716Eesti Reformierakond
13Juhan Kangilaski489Eesti Reformierakond
14Krister Kivi434Üksikkandidaadid
15Riina Solman386Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
16Karl-Martin Sinijärv371Sotsiaaldemokraatlik Erakond
17Jüri Kuuskemaa367Eesti Keskerakond
18Natalia Malleus356Eesti Keskerakond
19Triin Toomesaar330Sotsiaaldemokraatlik Erakond
20Aleksander Laane309Erakond Eestimaa Rohelised
21Taavi Pukk307Eesti Keskerakond
22Helen Mahmastol242Eesti Reformierakond
23Toivo Jürgenson170Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
24Kristel Rannaääre160Sotsiaaldemokraatlik Erakond
25Jüri Trei138Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
26Markko Karu134Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
27Krista Kampus133Sotsiaaldemokraatlik Erakond
28Toomas Zupping119Eesti Reformierakond
29Margit Elviste108Eesti Reformierakond
30Jaak Ahelik102Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
31Aini Härm100Eesti Keskerakond
32Kai Künnis-Beres99Erakond Eestimaa Rohelised
33Veiko Hartwig Valgepea99Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
34Sergei Geller95Eesti Keskerakond
35Niina Sõtnik80Eesti Keskerakond
36Kati Käpp79Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
37Reet Laja79Sotsiaaldemokraatlik Erakond
38Urmi Reinde79Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
39Kaido Kukk75Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
40Mait Talu70Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
41Sergei Teplov70Eesti Keskerakond
42Kalle Mihkels69Eesti Keskerakond
43Laura Lisete Roosaar67Erakond Eestimaa Rohelised
44Kaur Kivirähk66Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
45Meelis Soll66Eesti Reformierakond
46Georg Männik65Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
47Loore Härmat65Erakond Eestimaa Rohelised
48Katariina Aule61Erakond Eestimaa Rohelised
49Galina Tšernavskaja60Eesti Keskerakond
50Aivo Vaske58Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
51Ave Angerjas58Erakond Eestimaa Rohelised
52Egle Hollman57Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
53Abdul Hamid Turay56Eesti Keskerakond
54Olle Koop53Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
55Sander Andla53Eesti Reformierakond
56Helen Lausma-Saar51Eesti Keskerakond
57Reigo Kimmel50Sotsiaaldemokraatlik Erakond
58Mikk Rand49Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
59Veiko Herodes49Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
60Salla Eveliina Koivuaho48Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
61Knut Thor Kaur47Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
62Mart Pukk47Sotsiaaldemokraatlik Erakond
63Siim Vahter46Erakond Eestimaa Rohelised
64Hanno Matto44Sotsiaaldemokraatlik Erakond
65Jevgeni Krištafovitš44Valimisliit Metroolinn
66Karine Siiak37Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
67Kaja Villem36Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
68Martten Kaldvee36Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
69Ester Barkala35Sotsiaaldemokraatlik Erakond
70Merilen Mentaal35Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
71Rein Müllerson35Eesti Keskerakond
72Vootele Vaher34Üksikkandidaadid
73Irina Jermakova33Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
74Julia Juurik33Eesti Keskerakond
75Margit Hiiet33Sotsiaaldemokraatlik Erakond
76Maria Borovik33Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
77Alisa Blintsova30Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
78Silver Liiv30Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
79Tiina Jokinen30Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
80Liana Nõgene29Eesti Reformierakond
81Matti Reimann29Erakond Eestimaa Rohelised
82Riho Nüüd29Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
83Ronald Ross29Eesti Keskerakond
84Elerin Velling28Erakond Eestimaa Rohelised
85Mats Õun28Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
86Rainar Enden28Eesti Reformierakond
87Tõnis Laanemaa27Eesti Reformierakond
88Anne-Ly Viikholm26Eesti Keskerakond
89Rait Kaspar Purje26Eesti Reformierakond
90Sandra Müür26Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
91Leonardo Meigas24Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
92Riina Kitt24Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
93Olev Piir23Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
94Peeter Kivistik23Eesti Reformierakond
95Viktor Školnikov23Eesti Keskerakond
96Jaanus Tutt22Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
97Sten Uustalu22Erakond Eestimaa Rohelised
98Vladimir Radovski22Eesti Keskerakond
99Daisy Lomp21Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
100Helbe Ruben21Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
101Henn Leetna20Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
102Marek Leemets20Eesti Keskerakond
103Meelis Krautmann20Sotsiaaldemokraatlik Erakond
104Valeri Petrov20Eesti Keskerakond
105Viido Polikarpus20Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
106Virgo Press20Sotsiaaldemokraatlik Erakond
107Kalev Gross19Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
108Katrin Kaasik19Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
109Larissa Semjonova19Eesti Keskerakond
110Erkki-Alo Kirde18Eesti Keskerakond
111Eve Viidalepp18Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
112Jaak Tuksam18Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
113Koit Saarevet18Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
114Olga Ljubaskina18Eesti Keskerakond
115Jekaterina Fedkina17Eesti Keskerakond
116Larissa Škurat17Eesti Keskerakond
117Robert Pabson17Erakond Eestimaa Rohelised
118Aivar Kivisiv16Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
119Beatrice Fenice16Valimisliit MEIE Tallinn
120Jaan Raikma16Eesti Reformierakond
121Jana Šimáčková16Valimisliit Hääled - international and local voices for the prosperous future of Tallinn/rahvusvahelised ja kohalikud hääled Tallinna õitsva tuleviku jaoks
122Tatjana Tšervova16Eesti Keskerakond
123Jaan Kundla15Eesti Keskerakond
124Ragne Rikkonen-Tähnas15Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
125Aleksandr Apolinsky14Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
126Erkki Paabut14Eesti Keskerakond
127Dmitri Lobanov13Eesti Keskerakond
128Marika Vanaküla13Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
129Simo Mark13Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
130Toomas Purres13Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
131Ats Meresmaa12Erakond Eestimaa Rohelised
132Iivi Kann12Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
133Katrina Klaas11Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
134Maris Meriste11Valimisliit Metroolinn
135Paul Tammert11Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
136Tiina Masing11Sotsiaaldemokraatlik Erakond
137Andres Kraas10Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
138Arina Han10Eesti Keskerakond
139Ene Mikson10Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
140Hillar Viks10Valimisliit MEIE Tallinn
141Ilja Kosterov10Eesti Keskerakond
142Arvi Käärd9Eesti Keskerakond
143Elsa Metsar9Sotsiaaldemokraatlik Erakond
144Jelena Grigorjeva9Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
145Eduardo Ferreira Fontes Mercer8Valimisliit Hääled - international and local voices for the prosperous future of Tallinn/rahvusvahelised ja kohalikud hääled Tallinna õitsva tuleviku jaoks
146Evald Langebraun8Erakond Eestimaa Rohelised
147Hille Ilves8Eesti Keskerakond
148Iivika Elva8Eesti Keskerakond
149Lance Gareth Edward Boxall8Valimisliit Hääled - international and local voices for the prosperous future of Tallinn/rahvusvahelised ja kohalikud hääled Tallinna õitsva tuleviku jaoks
150Rauno Taluste8Erakond Eestimaa Rohelised
151Ruth Peil8Eesti Keskerakond
152Verner Puhm8Erakond Eestimaa Rohelised
153Indrek Sven Grabbi7Valimisliit Hääled - international and local voices for the prosperous future of Tallinn/rahvusvahelised ja kohalikud hääled Tallinna õitsva tuleviku jaoks
154Jaanus-Karl Ruiso7Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
155Katrin Heele Anderson7Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
156Marat Aljautdinov7Eesti Keskerakond
157Oksana Kotkas7Eesti Keskerakond
158Alo Leilop6Sotsiaaldemokraatlik Erakond
159Arne Sakkeus6Eesti Keskerakond
160Deniss Birjuk6Eesti Keskerakond
161Dmitri Teras6Erakond Eestimaa Rohelised
162Helju Kröönström6Sotsiaaldemokraatlik Erakond
163Janika Tõnn6Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
164Maria Raiskaja6Eesti Keskerakond
165Argo Malla5Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
166Dmytro Bondarets5Eesti Keskerakond
167Kristel Klimov5Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
168Marjam Nesterova5Eesti Keskerakond
169Natalja Šaluhhina5Eesti Keskerakond
170Riina Eigi5Valimisliit MEIE Tallinn
171Alar Tinnus4Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
172Aleksander Levin4Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
173Eero Rang4Sotsiaaldemokraatlik Erakond
174Eha Lõhmus4Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
175Elizaveta Petrova4Eesti Keskerakond
176Indrek Sülla4Erakond Eestimaa Rohelised
177Meelis Kurgpõld4Eesti Keskerakond
178Mirell Merirand4Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
179Peeter Solman4Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
180Ulvi Koop4Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
181Anti Lipp3Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
182Henri Priimägi3Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
183Natalia Drogul3Eesti Keskerakond
184Rita Loor3Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
185Tiina Laherand3Eesti Keskerakond
186Alissa Pavlenko2Eesti Keskerakond
187Alla Dmitrenko2Eesti Keskerakond
188Rivo Kütt2Eesti Keskerakond
189Žanna Jevsejeva2Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
190Aleksei Vaganov1Eesti Keskerakond
191Dmitri Tšumakov1Eesti Keskerakond
192Dmitri Šegida1Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
193Irina Kurg1Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
194Laura Adamson1Valimisliit MEIE Tallinn
195Mari Leibenau1Eesti Keskerakond
196Oksana Toomsalu-Marlen1Valimisliit MEIE Tallinn
197Irina Purro0Eesti Keskerakond
198Olga Teiste0Valimisliit MEIE Tallinn