Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Väike-Maarja vald

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
Valimisliit Terve vald
Allan Alt101Valimisliit Terve vald
Nr: 101Sündinud: 17.02.1966
Nimekiri: Valimisliit Terve valdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: OÜ A&K Caritas
Marti Alt102Valimisliit Terve vald
Nr: 102Sündinud: 03.06.1999
Nimekiri: Valimisliit Terve valdHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: Õpilane
Luigi Eesalu103Valimisliit Terve vald
Nr: 103Sündinud: 31.12.1964
Nimekiri: Valimisliit Terve valdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: BGM Ehitus OÜ
Reet Eesmäe104Valimisliit Terve vald
Nr: 104Sündinud: 26.10.1959
Nimekiri: Valimisliit Terve valdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: OÜ Thorsen Grupp, raamatupidaja
Sander Hiire105Valimisliit Terve vald
Nr: 105Sündinud: 05.07.1988
Nimekiri: Valimisliit Terve valdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Semiluuto OÜ, Põllumajandus & Fotograafia
Üllar Hiire106Valimisliit Terve vald
Nr: 106Sündinud: 26.05.1962
Nimekiri: Valimisliit Terve valdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Mäemõisa OÜ, juht
Siim Kesler107Valimisliit Terve vald
Nr: 107Sündinud: 17.07.1985
Nimekiri: Valimisliit Terve valdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: KG Eesti OÜ, müügiesindaja
Sven Kesler108Valimisliit Terve vald
Nr: 108Sündinud: 23.10.1962
Nimekiri: Valimisliit Terve valdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Meyris OÜ, juhatuse liige
Janar Lükk109Valimisliit Terve vald
Nr: 109Sündinud: 24.04.1980
Nimekiri: Valimisliit Terve valdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: OÜ Veermikufproff, töökoja juhataja
Meelis Metsallik110Valimisliit Terve vald
Nr: 110Sündinud: 02.08.1961
Nimekiri: Valimisliit Terve valdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Egesten Metallehitused OÜ, meister
Hallan Muusikus111Valimisliit Terve vald
Nr: 111Sündinud: 07.08.1964
Nimekiri: Valimisliit Terve valdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: FIE
Tauno Ojasaar112Valimisliit Terve vald
Nr: 112Sündinud: 12.11.1972
Nimekiri: Valimisliit Terve valdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Väike-Maarja Gümnaasium, õpetaja
Olev Prinken113Valimisliit Terve vald
Nr: 113Sündinud: 14.04.1962
Nimekiri: Valimisliit Terve valdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Tööotsija
Risto Prinken114Valimisliit Terve vald
Nr: 114Sündinud: 20.10.1985
Nimekiri: Valimisliit Terve valdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: RP Autoremont OÜ, juhatuse liige
Maia Vainult115Valimisliit Terve vald
Nr: 115Sündinud: 17.03.1947
Nimekiri: Valimisliit Terve valdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Ergo Viisma116Valimisliit Terve vald
Nr: 116Sündinud: 30.04.1987
Nimekiri: Valimisliit Terve valdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: FIE Ain Sats, hooldetehnik
Valimisliit MEIE PANDIVERE
Merike Adamson117Valimisliit MEIE PANDIVERE
Nr: 117Sündinud: 14.06.1962
Nimekiri: Valimisliit MEIE PANDIVEREHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Väike-Maarja Vallavalitsus, sotsiaaltöötaja
Eeva Arro118Valimisliit MEIE PANDIVERE
Nr: 118Sündinud: 07.11.1950
Nimekiri: Valimisliit MEIE PANDIVEREHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Väike-Maarja Gümnaasiumi õpilaskodu, sotsiaalpedagoog
Vahur Elbre119Valimisliit MEIE PANDIVERE
Nr: 119Sündinud: 24.04.1958
Nimekiri: Valimisliit MEIE PANDIVEREHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Vahurel, juhatuse liige
Kalju Erras120Valimisliit MEIE PANDIVERE
Nr: 120Sündinud: 01.08.1964
Nimekiri: Valimisliit MEIE PANDIVEREHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Ebavere Graanul OÜ, tootmisjuht
Merike Heinpalu121Valimisliit MEIE PANDIVERE
Nr: 121Sündinud: 09.06.1959
Nimekiri: Valimisliit MEIE PANDIVEREHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Pandivere L.T. OÜ, tootmisjuht
Signe Kadastik122Valimisliit MEIE PANDIVERE
Nr: 122Sündinud: 03.05.1985
Nimekiri: Valimisliit MEIE PANDIVEREHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Perearst Kaja Õunapuu, pereõde
Lembitu Kanarbik123Valimisliit MEIE PANDIVERE
Nr: 123Sündinud: 12.06.1972
Nimekiri: Valimisliit MEIE PANDIVEREHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: OÜ Bachtrans, juhataja
Jane Kool124Valimisliit MEIE PANDIVERE
Nr: 124Sündinud: 21.09.1967
Nimekiri: Valimisliit MEIE PANDIVEREHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Väike-Maarja Spordikeskus, juhataja
Lembit Kopso125Valimisliit MEIE PANDIVERE
Nr: 125Sündinud: 03.02.1965
Nimekiri: Valimisliit MEIE PANDIVEREHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Kaarli Talukaup OÜ, juhataja
Tanel Kümnik126Valimisliit MEIE PANDIVERE
Nr: 126Sündinud: 12.02.1987
Nimekiri: Valimisliit MEIE PANDIVEREHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Kiltsi Põhikool, õpetaja
Kaja Laar127Valimisliit MEIE PANDIVERE
Nr: 127Sündinud: 20.02.1984
Nimekiri: Valimisliit MEIE PANDIVEREHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Perearst Kaja Õunapuu OÜ
Heimar Lepiksoo128Valimisliit MEIE PANDIVERE
Nr: 128Sündinud: 17.06.1958
Nimekiri: Valimisliit MEIE PANDIVEREHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: pensionär
Jorma Liivalaid129Valimisliit MEIE PANDIVERE
Nr: 129Sündinud: 02.02.1993
Nimekiri: Valimisliit MEIE PANDIVEREHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: juhatuse liige
Alo Ling130Valimisliit MEIE PANDIVERE
Nr: 130Sündinud: 14.11.1958
Nimekiri: Valimisliit MEIE PANDIVEREHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Mahu Jahipiirkond OÜ, jääger
Ott Läänemets131Valimisliit MEIE PANDIVERE
Nr: 131Sündinud: 20.05.1987
Nimekiri: Valimisliit MEIE PANDIVEREHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Ettevõtja
Luule Matrov132Valimisliit MEIE PANDIVERE
Nr: 132Sündinud: 10.11.1949
Nimekiri: Valimisliit MEIE PANDIVEREHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Väike-Maarja Vallavalitsus, tugitöötaja
Mati Mere133Valimisliit MEIE PANDIVERE
Nr: 133Sündinud: 13.03.1969
Nimekiri: Valimisliit MEIE PANDIVEREHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Pandivere Kartulikasvatuse OÜ, juhataja
Heili Nõgene134Valimisliit MEIE PANDIVERE
Nr: 134Sündinud: 31.12.1983
Nimekiri: Valimisliit MEIE PANDIVEREHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Väike-Maarja Gümnaasium, õpetaja
Andres Ojanurm135Valimisliit MEIE PANDIVERE
Nr: 135Sündinud: 11.03.1981
Nimekiri: Valimisliit MEIE PANDIVEREHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Tartu Linnavalitsus, sotsiaaltöö spetsialist
Ene Preem136Valimisliit MEIE PANDIVERE
Nr: 136Sündinud: 09.10.1966
Nimekiri: Valimisliit MEIE PANDIVEREHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Füüsilisest isikust ettevõtja
Riina Rajaste137Valimisliit MEIE PANDIVERE
Nr: 137Sündinud: 16.02.1968
Nimekiri: Valimisliit MEIE PANDIVEREHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Väike-Maarja vald, avahooldustöötaja
Tarmo Rebane138Valimisliit MEIE PANDIVERE
Nr: 138Sündinud: 22.09.1967
Nimekiri: Valimisliit MEIE PANDIVEREHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: AS Viru Haigla, kiirabitehnik
Ants Rikberg139Valimisliit MEIE PANDIVERE
Nr: 139Sündinud: 19.02.1951
Nimekiri: Valimisliit MEIE PANDIVEREHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Eestimaa RohelisedTöökoht: SKA Päästekolledži õppedistsipliini vanemspetsialist
Vallo Taar140Valimisliit MEIE PANDIVERE
Nr: 140Sündinud: 06.01.1954
Nimekiri: Valimisliit MEIE PANDIVEREHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Väike-Maarja Muusikakool, direktor
Mary Tammet141Valimisliit MEIE PANDIVERE
Nr: 141Sündinud: 26.07.1963
Nimekiri: Valimisliit MEIE PANDIVEREHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Füüsilisest isikust ettevõtja
Karl Tälli142Valimisliit MEIE PANDIVERE
Nr: 142Sündinud: 20.04.1993
Nimekiri: Valimisliit MEIE PANDIVEREHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Jõgeva päästekomando, päästja
Külli Urbas143Valimisliit MEIE PANDIVERE
Nr: 143Sündinud: 01.12.1966
Nimekiri: Valimisliit MEIE PANDIVEREHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: AS Kaarma KT, raamatupidaja
Tanel Vaarma144Valimisliit MEIE PANDIVERE
Nr: 144Sündinud: 03.09.1984
Nimekiri: Valimisliit MEIE PANDIVEREHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Kiirabitehnik
Meeli Veia145Valimisliit MEIE PANDIVERE
Nr: 145Sündinud: 19.08.1968
Nimekiri: Valimisliit MEIE PANDIVEREHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Eesti Kaitsevägi, sotsiaaltöötaja
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Priit Dieves146Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 146Sündinud: 17.03.1986
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Tallinna Arte Gümnaasium, õpetaja
Ragner Kroll147Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 147Sündinud: 21.11.1985
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: ettevõtja
Riina Vissak148Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 148Sündinud: 16.12.1986
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: kodune
Ainar Kaurson149Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 149Sündinud: 11.07.1975
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: metsamees
Anneli Meidla150Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 150Sündinud: 30.06.1976
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: JK Otsa talu, lüpsja
Hendrik Hendrikson151Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 151Sündinud: 13.02.1941
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Teet Paju152Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 152Sündinud: 02.11.1975
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: HD Forest AS, metsandusjuht
Reet Reimann153Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 153Sündinud: 10.06.1961
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Reinpaul OÜ, pearaamatupidaja
Väino Haiba154Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 154Sündinud: 14.08.1951
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ Veostar, juhatuse esimees
Siiri Roos155Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 155Sündinud: 18.05.1980
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Koeru Perearstikeskus Rakke filiaal, lapsehoolduspuhkusel
Meelis Pohlak156Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 156Sündinud: 24.02.1970
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: FIE
Eino Klement157Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 157Sündinud: 07.10.1974
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: OÜ Aaspere Agro, juhataja
Ivi Vainjärv158Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 158Sündinud: 08.12.1973
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Väike-Maarja Gümnaasium, õpetaja
Tiit Reitel159Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 159Sündinud: 02.11.1978
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Artiston OÜ, metsa vanemmeister
Heiki Veermets160Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 160Sündinud: 15.06.1977
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: AS Jeld-Wen, tööline
Villu Ellam161Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 161Sündinud: 21.11.1982
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Ellam OÜ, juhatuse liige
Priit Beljaev162Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 162Sündinud: 28.08.1974
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Artiston OÜ, ehitaja
Eesti Keskerakond
Hans Kruusamägi163Eesti Keskerakond
Nr: 163Sündinud: 18.06.1953
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ Simuna Ivax, juhataja
Siret Stoltsen164Eesti Keskerakond
Nr: 164Sündinud: 21.09.1973
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Õpetaja
Mart Pruul165Eesti Keskerakond
Nr: 165Sündinud: 09.11.1957
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tööline
Jaanus Kaare166Eesti Keskerakond
Nr: 166Sündinud: 23.11.1966
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tööline
Heino Tasa167Eesti Keskerakond
Nr: 167Sündinud: 09.12.1952
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Anu Loorits168Eesti Keskerakond
Nr: 168Sündinud: 14.03.1983
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Väike-Maarja Valla Noortekeskus, noorsootöötaja
Jaanus Mehiste169Eesti Keskerakond
Nr: 169Sündinud: 16.06.1964
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Tallimees, ratsastaja
Maie Rand170Eesti Keskerakond
Nr: 170Sündinud: 13.11.1950
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Arne Hiire171Eesti Keskerakond
Nr: 171Sündinud: 01.03.1968
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Ettevõtja
Külli Rätsep172Eesti Keskerakond
Nr: 172Sündinud: 14.11.1970
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kokk
Kalev Alber173Eesti Keskerakond
Nr: 173Sündinud: 16.07.1954
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Töötu
Tõnu Joost174Eesti Keskerakond
Nr: 174Sündinud: 20.09.1935
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Ivan Poznjak175Eesti Keskerakond
Nr: 175Sündinud: 01.01.1958
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tehniline spetsialist
Maimu Kull176Eesti Keskerakond
Nr: 176Sündinud: 03.02.1958
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Kiirabi brigaadi juht
Kaljo Turu177Eesti Keskerakond
Nr: 177Sündinud: 26.10.1963
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tööline
Kristjan Hiire178Eesti Keskerakond
Nr: 178Sündinud: 11.05.1990
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Ettevõtja
Aili Kaasik179Eesti Keskerakond
Nr: 179Sündinud: 26.06.1969
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Teenindaja
Eino Tälli180Eesti Keskerakond
Nr: 180Sündinud: 08.11.1947
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Pensionär
Andreas Kuldsalu181Eesti Keskerakond
Nr: 181Sündinud: 28.06.1991
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tööline, tellingu paigaldaja
Madis Niinemets182Eesti Keskerakond
Nr: 182Sündinud: 25.06.1957
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Viru-Ratsu juhatuse liige
Endel Roosimölder183Eesti Keskerakond
Nr: 183Sündinud: 04.04.1938
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Pensionär
Raul Veia184Eesti Keskerakond
Nr: 184Sündinud: 28.12.1970
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: tööline
Kaarli Metsson185Eesti Keskerakond
Nr: 185Sündinud: 04.07.1935
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Aare Jaanson186Eesti Keskerakond
Nr: 186Sündinud: 24.03.1936
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Maige Pohlak187Eesti Keskerakond
Nr: 187Sündinud: 04.10.1982
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Lapsehoolduspuhkusel
Kristo Kokk188Eesti Keskerakond
Nr: 188Sündinud: 03.10.1993
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Levard Mets OÜ juhataja
Milvi Tamm189Eesti Keskerakond
Nr: 189Sündinud: 12.03.1944
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Laile Paarets190Eesti Keskerakond
Nr: 190Sündinud: 17.10.1971
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tööline
Anatoli Suvorov191Eesti Keskerakond
Nr: 191Sündinud: 14.10.1964
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: tööline
Einar Aimse192Eesti Keskerakond
Nr: 192Sündinud: 06.04.1987
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tööline
Eesti Reformierakond
Indrek Kesküla193Eesti Reformierakond
Nr: 193Sündinud: 08.09.1971
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Väike-Maarja Vallavalitsus, vallavanem
Vardo Arusaar194Eesti Reformierakond
Nr: 194Sündinud: 07.09.1955
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Tööotsija
Urmas Alatsei195Eesti Reformierakond
Nr: 195Sündinud: 23.02.1962
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: OÜ Vestur, töödejuhataja
Ants Einsalu196Eesti Reformierakond
Nr: 196Sündinud: 11.09.1959
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ ReinPaul Agro
Riina Gull197Eesti Reformierakond
Nr: 197Sündinud: 21.04.1964
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Rakke Apteek OÜ, proviisor
Luule Horeb198Eesti Reformierakond
Nr: 198Sündinud: 22.04.1958
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Ei tööta
Siivi Jürna199Eesti Reformierakond
Nr: 199Sündinud: 28.05.1967
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Baltic Log Cabins OÜ, liinitööline
Maris Kaarjärv200Eesti Reformierakond
Nr: 200Sündinud: 05.05.1976
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Siimusti Lasteaed-Algkool, kehalise kasvatuse õpetaja
Lauri Kanarbik201Eesti Reformierakond
Nr: 201Sündinud: 03.07.1993
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Lemminkäinen Eesti AS, objekti meister
Rein Kerem202Eesti Reformierakond
Nr: 202Sündinud: 27.08.1959
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Kiiker OÜ, juhataja
Andres Kiigemägi203Eesti Reformierakond
Nr: 203Sündinud: 14.02.1959
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: OÜ Kiiker, bussijuht
Kristo Kiigemägi204Eesti Reformierakond
Nr: 204Sündinud: 28.03.1985
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Tööotsija
Hando Kuntro205Eesti Reformierakond
Nr: 205Sündinud: 08.07.1963
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Vestur firma esindaja Kunda sadamas
Raimo Kuusemäe206Eesti Reformierakond
Nr: 206Sündinud: 23.07.1981
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: AS Vireen, operaator-käitleja
Priit Kõlu207Eesti Reformierakond
Nr: 207Sündinud: 02.10.1967
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: -
Mall Lepiksoo208Eesti Reformierakond
Nr: 208Sündinud: 03.08.1947
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Perearst Mall Lepiksoo OÜ, perearst
Ülle Midt209Eesti Reformierakond
Nr: 209Sündinud: 06.12.1968
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Pandivere Pansion, hooldaja
Anneli Mikiver210Eesti Reformierakond
Nr: 210Sündinud: 22.09.1971
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: üliõpilane
Andri Part211Eesti Reformierakond
Nr: 211Sündinud: 12.10.1982
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Joosand
Avo Part212Eesti Reformierakond
Nr: 212Sündinud: 20.01.1960
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: OÜ Joosand, juhatuse liige
Helen Potman213Eesti Reformierakond
Nr: 213Sündinud: 17.10.1981
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Rakke Kool, huvijuht
Heiko Puskar214Eesti Reformierakond
Nr: 214Sündinud: 22.01.1984
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Betoonitööd OÜ, juhataja
Alo Põldmaa215Eesti Reformierakond
Nr: 215Sündinud: 09.09.1987
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: BASF UAB, agronoom
Margo Püks216Eesti Reformierakond
Nr: 216Sündinud: 23.11.1976
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Egesten Metallehitus, töödejuhataja
Jaanus Raidlo217Eesti Reformierakond
Nr: 217Sündinud: 09.02.1962
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: pensionär
Joel Randveer218Eesti Reformierakond
Nr: 218Sündinud: 18.09.1980
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: SA KIK Lääne-Viru esindaja
Toomas Remmet219Eesti Reformierakond
Nr: 219Sündinud: 06.08.1959
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Kiiker, bussijuht
Timo Riigor220Eesti Reformierakond
Nr: 220Sündinud: 02.10.1981
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: Artic Finland House OÜ, tööline
Rannel Rikken221Eesti Reformierakond
Nr: 221Sündinud: 02.01.1966
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Ebavere Suurtalu
Arvi Rotka222Eesti Reformierakond
Nr: 222Sündinud: 17.07.1967
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Müüriku Suurfarm OÜ
Kristo Saage223Eesti Reformierakond
Nr: 223Sündinud: 02.02.1985
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: -
Liina Sakkool224Eesti Reformierakond
Nr: 224Sündinud: 12.08.1974
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Järva Tarbijate Ühistu, koristaja
Kaur Salus225Eesti Reformierakond
Nr: 225Sündinud: 25.01.1968
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Pihlaspä Talu, tegevjuht
Hannamari Soidla226Eesti Reformierakond
Nr: 226Sündinud: 03.04.1997
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: üliõpilane
Virve Tamberg227Eesti Reformierakond
Nr: 227Sündinud: 18.04.1976
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: -
Ülo Teder228Eesti Reformierakond
Nr: 228Sündinud: 10.02.1956
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: AS Natural, käidukorraldaja
Väino Vainola229Eesti Reformierakond
Nr: 229Sündinud: 26.01.1961
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: tööotsja
Valimisliit Koduvald
Andrus Blok230Valimisliit Koduvald
Nr: 230Sündinud: 03.06.1961
Nimekiri: Valimisliit KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Rakke Vallavalitsus, vallavanem
Enno Eilo231Valimisliit Koduvald
Nr: 231Sündinud: 14.01.1965
Nimekiri: Valimisliit KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Rakke Vallavalitsus, sporditöö korraldaja
Kaspar Mattisen232Valimisliit Koduvald
Nr: 232Sündinud: 01.10.1980
Nimekiri: Valimisliit KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Egeston OÜ, tehnoülevaataja
Anti Pällo233Valimisliit Koduvald
Nr: 233Sündinud: 24.05.1965
Nimekiri: Valimisliit KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Rakke Vallavalitsus, Lahu koolimaja majandustööline
Eda Aabo234Valimisliit Koduvald
Nr: 234Sündinud: 02.01.1958
Nimekiri: Valimisliit KoduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ Äntu Mõis
Jüri Elmend235Valimisliit Koduvald
Nr: 235Sündinud: 15.03.1948
Nimekiri: Valimisliit KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Pensionär
Toomas Karu236Valimisliit Koduvald
Nr: 236Sündinud: 04.09.1965
Nimekiri: Valimisliit KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ Kettek, juhatuse liige
Kati Kirsipuu237Valimisliit Koduvald
Nr: 237Sündinud: 26.12.1978
Nimekiri: Valimisliit KoduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Rakke Kool, õpetaja
Anne Leissoo238Valimisliit Koduvald
Nr: 238Sündinud: 19.06.1954
Nimekiri: Valimisliit KoduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Rakke Kool, õpetaja
Aul Laanemäe239Valimisliit Koduvald
Nr: 239Sündinud: 08.03.1964
Nimekiri: Valimisliit KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: USS Security
Eino Siirak240Valimisliit Koduvald
Nr: 240Sündinud: 30.04.1953
Nimekiri: Valimisliit KoduvaldHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: MK-Reisid, bussijuht
Svetlana Laidsalu241Valimisliit Koduvald
Nr: 241Sündinud: 13.01.1965
Nimekiri: Valimisliit KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Rakke Vallavalitsus
Üksikkandidaadid
Andero Põllu242Üksikkandidaadid
Nr: 242Sündinud: 02.01.1981
Nimekiri: ÜksikkandidaadidHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Maarjamaa Hariduskolleegium, Kadrioru Saksa Gümnaasium, Keelepisik OÜ, õpetaja
Ülar Lilleorg243Üksikkandidaadid
Nr: 243Sündinud: 13.02.1972
Nimekiri: ÜksikkandidaadidHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: töövõimetuspensionär