Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Võru linn

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
Valimisliit VÕRU EEST
Inno Tähismaa101Valimisliit VÕRU EEST
Nr: 101Sündinud: 17.04.1970
Nimekiri: Valimisliit VÕRU EESTHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Vabakutseline
Irja Tähismaa102Valimisliit VÕRU EEST
Nr: 102Sündinud: 11.05.1977
Nimekiri: Valimisliit VÕRU EESTHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Vabakutseline
Carmen Reidla103Valimisliit VÕRU EEST
Nr: 103Sündinud: 17.06.1958
Nimekiri: Valimisliit VÕRU EESTHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: FIE CARMEN REIDLA, mööbli polsterdaja
Jüri Pallo104Valimisliit VÕRU EEST
Nr: 104Sündinud: 12.04.1963
Nimekiri: Valimisliit VÕRU EESTHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ SUMERI, leinatalituste läbiviija
Andres Heliste105Valimisliit VÕRU EEST
Nr: 105Sündinud: 26.09.1967
Nimekiri: Valimisliit VÕRU EESTHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ OMA KORSTEN, korstnapühkija
Gennadi Tšegurov106Valimisliit VÕRU EEST
Nr: 106Sündinud: 11.01.1953
Nimekiri: Valimisliit VÕRU EESTHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Füüsilisest isikust ettevõtja
Jüri Luik107Valimisliit VÕRU EEST
Nr: 107Sündinud: 01.02.1954
Nimekiri: Valimisliit VÕRU EESTHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ SALMISTU RAND, pürotehnik
Valimisliit Võru
Tõnu Jõgi108Valimisliit Võru
Nr: 108Sündinud: 25.03.1960
Nimekiri: Valimisliit VõruHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tõnu Jõgi inseneribüroo OÜ, juhatuse liige
Anti Paap109Valimisliit Võru
Nr: 109Sündinud: 02.11.1970
Nimekiri: Valimisliit VõruHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Kagu politseijaoskond, piirkonna vanem
Urmas Ott110Valimisliit Võru
Nr: 110Sündinud: 02.10.1982
Nimekiri: Valimisliit VõruHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: Võru Kreutzwaldi Kool, infojuht
Kersti Vosman111Valimisliit Võru
Nr: 111Sündinud: 06.08.1945
Nimekiri: Valimisliit VõruHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: pensionär
Kaia Rammul112Valimisliit Võru
Nr: 112Sündinud: 29.12.1986
Nimekiri: Valimisliit VõruHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Majahaldur (Tsenter) puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskus
Asko Saarepuu113Valimisliit Võru
Nr: 113Sündinud: 12.12.1984
Nimekiri: Valimisliit VõruHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Võru Spordikool, treener-õpetaja
Eve Musto114Valimisliit Võru
Nr: 114Sündinud: 17.06.1946
Nimekiri: Valimisliit VõruHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: pensionär
Toomas Meldre117Valimisliit Võru
Nr: 117Sündinud: 29.09.1973
Nimekiri: Valimisliit VõruHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ Lomoka SK, juhatuse liige
Triinu Õispuu118Valimisliit Võru
Nr: 118Sündinud: 17.06.1973
Nimekiri: Valimisliit VõruHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Eesti Maanteemuuseum, külastusvaldkonna juht
Voldemar Tilgor119Valimisliit Võru
Nr: 119Sündinud: 27.03.1969
Nimekiri: Valimisliit VõruHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: FIE Voldemar Tilgoe, meelelahutaja
Jaan Joonas120Valimisliit Võru
Nr: 120Sündinud: 09.02.1969
Nimekiri: Valimisliit VõruHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Ideekodu OÜ, käsitööline, nõustaja
Karolin Raudsepp121Valimisliit Võru
Nr: 121Sündinud: 05.07.1991
Nimekiri: Valimisliit VõruHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Võru Spordikool, treener
Igor Vasserman122Valimisliit Võru
Nr: 122Sündinud: 04.03.1965
Nimekiri: Valimisliit VõruHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ Gremteh, juhatuse liige
Viktor Volts123Valimisliit Võru
Nr: 123Sündinud: 01.03.1960
Nimekiri: Valimisliit VõruHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Kaitseliit Võrumaa malev, valvur
Siiri Konksi124Valimisliit Võru
Nr: 124Sündinud: 18.12.1963
Nimekiri: Valimisliit VõruHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Võru Vallavalitsus, haridus- ja kultuurinõunik
Külli Seene125Valimisliit Võru
Nr: 125Sündinud: 16.09.1959
Nimekiri: Valimisliit VõruHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Väimela Lasteaed Rukkilill, direktor
Marje Piigli126Valimisliit Võru
Nr: 126Sündinud: 16.09.1954
Nimekiri: Valimisliit VõruHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: AS Hoolekandeteenused, tegevusjuhataja
Elvi Elviira Rõigas127Valimisliit Võru
Nr: 127Sündinud: 26.10.1939
Nimekiri: Valimisliit VõruHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: pensionär
Agu Needo128Valimisliit Võru
Nr: 128Sündinud: 07.09.1948
Nimekiri: Valimisliit VõruHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: pensionär
Raivo Ojaveer129Valimisliit Võru
Nr: 129Sündinud: 19.02.1957
Nimekiri: Valimisliit VõruHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Päästeamet, päästja
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Andres Kõiv130Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 130Sündinud: 22.03.1972
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Võru Maavalitsus, maavanem
Mari Koort131Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 131Sündinud: 16.08.1982
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Võru Tarbijate Ühistu, juhataja
Tarmo Piirmann132Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 132Sündinud: 11.09.1974
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: OÜ Larsy juhatuse liige
Eve Kivimägi133Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 133Sündinud: 10.12.1971
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Lõuna-Eesti Haigla AS, erakorralise meditsiini ja kiirabi osakonna juhataja
Taago Taaber134Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 134Sündinud: 11.10.1982
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Võru Tarbijate Ühistu, müügi- ja reklaamijuht
Tiina Saarniit135Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 135Sündinud: 11.02.1985
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Solantica Ilusalong juhataja/juuksur
Timo Tammik136Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 136Sündinud: 17.09.1976
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Forest Stock OÜ, kinnisvara spetsalist
Marju Parv137Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 137Sündinud: 03.03.1975
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: UÜ TORU-MARI, raamatupidaja
Toomas Piirmann138Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 138Sündinud: 24.07.1968
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: OÜ Runnert Kaubagrupp, tegevjuht
Kati Kornel139Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 139Sündinud: 16.12.1966
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Versit OÜ juhatuse liige
Hasso Ploomipuu140Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 140Sündinud: 18.05.1972
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Varanõunik OÜ, juhatuse liige
Andra Tõlts141Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 141Sündinud: 25.03.1967
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Omniva AS, kuller-autojuht
Ain Pent142Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 142Sündinud: 30.10.1981
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Powtwc OÜ juhataja
Egle Pärnasalu143Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 143Sündinud: 26.03.1977
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: kaitsevägi, lao juhataja
Olari Zuts144Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 144Sündinud: 08.12.1983
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eestimaa Ühendatud VasakparteiTöökoht: Multsimees OÜ, juhatuse liige
Ede Pähn145Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 145Sündinud: 06.05.1981
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Võru Gümnaasium, õpetaja
Marko Eiche146Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 146Sündinud: 23.08.1975
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Maksim Ehitusgrupp OÜ, juhatuse liige
Kristiina Kulikova147Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 147Sündinud: 30.04.1988
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: -
Erakond: PuudubTöökoht: Lõuna-Eesti Haigla, õde
Raini Vaarask148Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 148Sündinud: 11.07.1976
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Päästeamet, operatiivkorrapidaja
Madis Lepp149Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 149Sündinud: 05.11.1968
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Hansa Bussiliinid, osakonna juhataja
Kaja Kenk150Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 150Sündinud: 04.10.1963
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Võru Gümnaasium, õpetaja
Aivar Müür151Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 151Sündinud: 21.04.1967
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Vabakutseline
Kalev Laanpere152Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 152Sündinud: 26.07.1940
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: pensionär
Siim Nopri153Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 153Sündinud: 20.01.1995
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Vabakutseline
Erlis Paltsepp154Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 154Sündinud: 07.08.1993
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Sahapoisid OÜ, juhatuse liige
Hanno Kroon155Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 155Sündinud: 19.06.1992
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: ATT Rakennuspojat OÜ, ehitaja
Meelis Meema156Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 156Sündinud: 09.01.1991
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Specimen OÜ, ehitaja
Sten Paltsar157Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 157Sündinud: 23.02.1991
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Cristella OÜ, tehnik
Elgita Toom158Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 158Sündinud: 22.06.1988
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: L. Kindsigo Hambaravi OÜ, hambaarasti õde
Gert Goršanov159Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 159Sündinud: 06.12.1981
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: TCG OÜ juhatuse liige
Valimisliit VÕROKENE
Jüri Kaver160Valimisliit VÕROKENE
Nr: 160Sündinud: 27.02.1974
Nimekiri: Valimisliit VÕROKENEHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: OÜ REVAK, juhatuse liige
Ester Tamm161Valimisliit VÕROKENE
Nr: 161Sündinud: 25.09.1988
Nimekiri: Valimisliit VÕROKENEHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: MTÜ Just Tants, Võru Lasteaed Okasroosike
Siim Plangi162Valimisliit VÕROKENE
Nr: 162Sündinud: 16.06.1992
Nimekiri: Valimisliit VÕROKENEHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: üliõpilane
Eva Kuks163Valimisliit VÕROKENE
Nr: 163Sündinud: 02.05.1973
Nimekiri: Valimisliit VÕROKENEHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ HARENA, juhatuse liige
Einar Visnapuu164Valimisliit VÕROKENE
Nr: 164Sündinud: 28.11.1975
Nimekiri: Valimisliit VÕROKENEHaridus: Põhihariduseta
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: ET INVEST SIA, juhatuse liige
Lily Nieländer165Valimisliit VÕROKENE
Nr: 165Sündinud: 22.05.1961
Nimekiri: Valimisliit VÕROKENEHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Lasteaed Päkapikk, õpetaja
Pertti Prätz166Valimisliit VÕROKENE
Nr: 166Sündinud: 24.03.1985
Nimekiri: Valimisliit VÕROKENEHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: ansambel S.E.K.S, laulja
Mariana Kalk167Valimisliit VÕROKENE
Nr: 167Sündinud: 27.06.1983
Nimekiri: Valimisliit VÕROKENEHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Valge Karu Reklaam OÜ, projektijuht
Mart Perli168Valimisliit VÕROKENE
Nr: 168Sündinud: 29.07.1947
Nimekiri: Valimisliit VÕROKENEHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Nautar MV OÜ, juhatuse liige
Taisi Kärg169Valimisliit VÕROKENE
Nr: 169Sündinud: 14.08.1983
Nimekiri: Valimisliit VÕROKENEHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: ET INVEST SIA, ostujuht
Marko Kaunis170Valimisliit VÕROKENE
Nr: 170Sündinud: 25.03.1974
Nimekiri: Valimisliit VÕROKENEHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: EEKL Võru Katariina Koguduse juhatuse liige
Eston Kurvits171Valimisliit VÕROKENE
Nr: 171Sündinud: 07.03.1970
Nimekiri: Valimisliit VÕROKENEHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Võru Disainmööbel juhataja
Hendrik Laur172Valimisliit VÕROKENE
Nr: 172Sündinud: 25.05.1989
Nimekiri: Valimisliit VÕROKENEHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Hennest Grupp OÜ, juhatuse liige
Ragnar Eerik173Valimisliit VÕROKENE
Nr: 173Sündinud: 18.03.1982
Nimekiri: Valimisliit VÕROKENEHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: GBUILDING, juhatuse liige
Aivar Kaits174Valimisliit VÕROKENE
Nr: 174Sündinud: 25.10.1960
Nimekiri: Valimisliit VÕROKENEHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Kaitseliit, valvur
Indrek Kauksi175Valimisliit VÕROKENE
Nr: 175Sündinud: 02.10.1976
Nimekiri: Valimisliit VÕROKENEHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: ECG Ehitus, juhatuse liige
Tarmo Lauring176Valimisliit VÕROKENE
Nr: 176Sündinud: 30.05.1968
Nimekiri: Valimisliit VÕROKENEHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tööotsija
Eesti Keskerakond
Anneli Ott177Eesti Keskerakond
Nr: 177Sündinud: 02.05.1976
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Riigikogu liige
Ülo Tulik178Eesti Keskerakond
Nr: 178Sündinud: 11.05.1957
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: EV Regionaalhalduse ministri nõunik, projektijuht
Merike Gorškova179Eesti Keskerakond
Nr: 179Sündinud: 02.01.1960
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Nancotex EESTI OÜ, juhataja
Andres Visnapuu180Eesti Keskerakond
Nr: 180Sündinud: 22.08.1962
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Taristuhaldus OÜ, juhatuse liige
Helve Siidra181Eesti Keskerakond
Nr: 181Sündinud: 20.04.1948
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Aare Kaur182Eesti Keskerakond
Nr: 182Sündinud: 29.09.1959
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Scanland OÜ, juhatuse liige
Alla Traagel183Eesti Keskerakond
Nr: 183Sündinud: 22.02.1958
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: töötu
Jüri Miks184Eesti Keskerakond
Nr: 184Sündinud: 30.11.1953
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Võru Vesi AS, juhatuse liige
Geiu Mõttus185Eesti Keskerakond
Nr: 185Sündinud: 07.09.1976
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: kodune
Sairos Hõrak186Eesti Keskerakond
Nr: 186Sündinud: 14.04.1968
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: tööotsija
Valter-Jaan Ossis187Eesti Keskerakond
Nr: 187Sündinud: 10.04.1945
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Helkiv Labbi188Eesti Keskerakond
Nr: 188Sündinud: 06.08.1944
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Eevi Paat189Eesti Keskerakond
Nr: 189Sündinud: 19.03.1956
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Olav Nassar190Eesti Keskerakond
Nr: 190Sündinud: 20.12.1943
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Maret Laats191Eesti Keskerakond
Nr: 191Sündinud: 02.05.1941
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Vampula Oper192Eesti Keskerakond
Nr: 192Sündinud: 12.07.1953
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Lilja Babitševa193Eesti Keskerakond
Nr: 193Sündinud: 22.03.1941
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Randu Raudvassar194Eesti Keskerakond
Nr: 194Sündinud: 15.07.1949
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Võrumaa Autokool, õpetaja
Maris Õispuu195Eesti Keskerakond
Nr: 195Sündinud: 11.03.1982
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Kristo Kivioja196Eesti Keskerakond
Nr: 196Sündinud: 18.09.1994
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: HANZA Mechanics Tartu AS, operaator
Ilme Lett197Eesti Keskerakond
Nr: 197Sündinud: 18.05.1953
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Roman Õispuu198Eesti Keskerakond
Nr: 198Sündinud: 10.07.1984
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhihariduseta
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Raivo Rannala199Eesti Keskerakond
Nr: 199Sündinud: 14.08.1951
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Marko Tiisler200Eesti Keskerakond
Nr: 200Sündinud: 26.04.1968
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ ANNATRANS, metsameister
Kalev Ottis201Eesti Keskerakond
Nr: 201Sündinud: 21.11.1957
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: HANSA BUSSILIINID AS (Võru osakond), tehnikajuht
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Anti Allas202Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 202Sündinud: 26.11.1977
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Võru Linnavalitsus, linnapea
Ene Liivamägi203Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 203Sündinud: 08.12.1962
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Võru Kreutzwaldi Kool, õppejuht
Sixten Sild204Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 204Sündinud: 19.06.1964
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Võru Linnavalitsus, abilinnapea
Margit Kõivomägi205Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 205Sündinud: 12.07.1958
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: FIE Perearst Margit Kõivomägi
Toomas Sarapuu206Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 206Sündinud: 26.01.1983
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Wildest Group OÜ, juhatuse liige
Halliki Karba207Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 207Sündinud: 26.04.1965
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Võru Täiskasvanute Gümnaasium, õpetaja
Juri Gotmans208Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 208Sündinud: 04.05.1973
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Haanja Vallavalitsus, vallavanem
Helga Ilves209Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 209Sündinud: 24.09.1947
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Võru Lasteaed Sõleke, õpetaja
Aavo Hummal210Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 210Sündinud: 02.09.1958
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Alviand Ehitus OÜ, juhatuse liige
Hille Saarepuu211Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 211Sündinud: 12.09.1961
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Võru Spordikool, treener
Kasper Keps212Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 212Sündinud: 12.09.1993
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Võru Linnavolikogu kultuurikomisjoni liige
Inge Järvpõld213Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 213Sündinud: 10.08.1963
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Lasva valla lasteaed Pardihaldjas, direktor
Tarmu Ossip214Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 214Sündinud: 04.06.1960
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ DEPRO juhataja
Aigi Musto215Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 215Sündinud: 27.12.1969
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Võru Kesklinna Kool, õpetaja
Viktor Puolakainen216Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 216Sündinud: 12.08.1946
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: pensionär
Ere Kungla217Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 217Sündinud: 31.10.1968
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Puiga Lasteaed Siilike, direktor
Andy Karjus218Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 218Sündinud: 23.01.1966
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Võru maavalitsus, viisakoordinaator
Ester Peterson219Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 219Sündinud: 21.07.1963
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Võru Lasteaed Punamütsike, lasteaiaõpetaja
Martin Kikas220Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 220Sündinud: 18.11.1966
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Tartu Regiooni Energiaagentuur, direktor
Silja Suija221Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 221Sündinud: 15.06.1974
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ SiljaSport, OÜ Haanja puhkekeskus, juhatuse liige
Rando Raudsepp222Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 222Sündinud: 02.08.1981
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: AS Eesti Teed, meister
Erja Arop223Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 223Sündinud: 18.09.1960
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Vabaduspartei - Põllumeeste Kogu Töökoht: Võru Kreutzwaldi Kool, õpetaja
Henn Antson224Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 224Sündinud: 17.05.1960
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Väimela Tervisekeskus, juhataja
Kaja Kuslapuu225Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 225Sündinud: 02.05.1960
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Jüri tänava Südameapteek, klienditeenindaja
Argo Mõttus226Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 226Sündinud: 19.02.1977
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Võru Kreutzwaldi Kool, majandusjuhataja
Eesti Reformierakond
Anti Haugas227Eesti Reformierakond
Nr: 227Sündinud: 10.10.1992
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Reformierakond, noortekogu peasekretär
Liina Kersna228Eesti Reformierakond
Nr: 228Sündinud: 03.04.1980
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Riigikogu liige
Johannes Kert229Eesti Reformierakond
Nr: 229Sündinud: 03.12.1959
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Riigikogu liige
Kersti Kõosaar230Eesti Reformierakond
Nr: 230Sündinud: 11.04.1963
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: MTÜ Lõuna-Eesti Erihooldusteenuste Keskus, psühholoog
Olev Lüütsepp231Eesti Reformierakond
Nr: 231Sündinud: 16.05.1962
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Võru Jäätmekeskus MTÜ, juhatuse liige
Merle Koik232Eesti Reformierakond
Nr: 232Sündinud: 28.08.1966
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Võrumaa Keskraamatukogu, arendusjuht
Andu Värton233Eesti Reformierakond
Nr: 233Sündinud: 03.12.1949
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Maanteeamet, Võru teenindusbüroo vanem
Hanna-Liisa Ilves234Eesti Reformierakond
Nr: 234Sündinud: 27.02.1998
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Tööotsija
Arif Šingarov235Eesti Reformierakond
Nr: 235Sündinud: 20.01.1991
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Vabatantsuklubi Easylegs Grow, tantsutreener
Fred Jürgen Taro236Eesti Reformierakond
Nr: 236Sündinud: 16.11.1995
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: üliõpilane
Maiki Joakit237Eesti Reformierakond
Nr: 237Sündinud: 25.05.1992
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Kontaktikeskus OÜ, konsultant
Indrek Virk238Eesti Reformierakond
Nr: 238Sündinud: 04.03.1998
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: õpilane
Mirjam Listak239Eesti Reformierakond
Nr: 239Sündinud: 10.08.1994
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Vapista OÜ, laojuhataja
Alar Rosenberg240Eesti Reformierakond
Nr: 240Sündinud: 13.07.1986
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Toftan AS, tööline
Jaana Ainsalu241Eesti Reformierakond
Nr: 241Sündinud: 19.03.1989
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Tantsukool Cestants, tantsuõpetaja
Peeter Laurson242Eesti Reformierakond
Nr: 242Sündinud: 16.10.1956
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: tööotsija
Nele Pavlova243Eesti Reformierakond
Nr: 243Sündinud: 16.03.1954
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Nele Kulinaaria OÜ, juhatuse liige
Vladimir Teder244Eesti Reformierakond
Nr: 244Sündinud: 10.06.1989
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Kivimeistrid OÜ, spetsialist
Robert Uibu245Eesti Reformierakond
Nr: 245Sündinud: 06.01.1996
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: üliõpilane
Fred Kamberg246Eesti Reformierakond
Nr: 246Sündinud: 13.11.1991
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Scriptor õigusbüroo; IT-ettevõtja
Elke Volkov247Eesti Reformierakond
Nr: 247Sündinud: 14.09.1986
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Fujitsu Estonia klienditoe spetsialist
Kristjan Sumerkin248Eesti Reformierakond
Nr: 248Sündinud: 08.10.1990
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: VT Cristella OÜ, operaator
Martin Pikk249Eesti Reformierakond
Nr: 249Sündinud: 26.09.1990
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: G4S EESTI AS, turvatöötaja
Kaupo Tõugjas250Eesti Reformierakond
Nr: 250Sündinud: 26.04.1963
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: OÜ Võru Seeder, tisler
Kristo Koskinen251Eesti Reformierakond
Nr: 251Sündinud: 03.09.1996
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: PuudubTöökoht: AS Kurmik, tööline
Marju Lestsepp252Eesti Reformierakond
Nr: 252Sündinud: 13.03.1967
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Lestmar OÜ, juhatuse liige
Vello Urgand253Eesti Reformierakond
Nr: 253Sündinud: 17.12.1942
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: pensionär
Alvar Gross254Eesti Reformierakond
Nr: 254Sündinud: 19.05.1997
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: õpilane
Rasmus Kolling255Eesti Reformierakond
Nr: 255Sündinud: 25.10.1992
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: ettevõtja
Henni Nassar256Eesti Reformierakond
Nr: 256Sündinud: 25.10.1960
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: AS Förmann NT, juhatuse liige
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Rein Peedumäe257Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 257Sündinud: 26.10.1951
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Piret Sibul258Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 258Sündinud: 17.10.1977
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Plangi Trans OÜ, logistik
Arno Sild259Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 259Sündinud: 26.04.1947
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Riigikogu liige
Aivo Ader260Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 260Sündinud: 27.05.1972
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: PuudubTöökoht: kodune
Aadu Birnbaum261Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 261Sündinud: 06.10.1974
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: kodune
Veevi Hõrak262Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 262Sündinud: 25.11.1944
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Lõuna-Eesti Haigla AS, õde
Martti Kirotaja263Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 263Sündinud: 15.07.1982
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Keskkonnaamet, spetsialist
Andres Mäevere264Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 264Sündinud: 25.09.1950
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: EELK Võru St. Katariina Kogudus, pastor
Anu Palover265Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 265Sündinud: 01.09.1958
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ Martella, juhataja
Andres Raud266Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 266Sündinud: 13.09.1957
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: G4S, turvatöötaja
Ülo Rinne267Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 267Sündinud: 21.08.1944
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: FIE Ülo Rinne
Peeter Saar268Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 268Sündinud: 24.02.1961
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Eben Puit, tisler
Urve Vaab269Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 269Sündinud: 06.12.1946
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: kodune