Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Viru-Nigula vald

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
Valimisliit MEIE KODU
Einar Vallbaum101Valimisliit MEIE KODU
Nr: 101Sündinud: 09.10.1959
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: AS Lajos juhatuse liige
Raivo Heinmets102Valimisliit MEIE KODU
Nr: 102Sündinud: 20.11.1975
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Rakvere Betoon OÜ tootetsehhi juhataja
Gaido Kentem103Valimisliit MEIE KODU
Nr: 103Sündinud: 06.02.1971
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: GK Ehitus OÜ juhatuse liige
Karina Savuljak104Valimisliit MEIE KODU
Nr: 104Sündinud: 05.05.1972
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: AS Rakvere Haigla med. õde
Kai Toome105Valimisliit MEIE KODU
Nr: 105Sündinud: 05.04.1973
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: MTÜ Lille Turvakodu juhatuse liige
Jüri Šipilov106Valimisliit MEIE KODU
Nr: 106Sündinud: 21.05.1966
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Flexa Eesti AS operaator
Ando Källo107Valimisliit MEIE KODU
Nr: 107Sündinud: 05.06.1968
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ A.K.Buss juhataja
Jaak Lepik108Valimisliit MEIE KODU
Nr: 108Sündinud: 05.12.1961
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Bauroc AS tööline
Riivo Kiur109Valimisliit MEIE KODU
Nr: 109Sündinud: 27.08.1962
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: G4S turvatöötaja
Enna Laanemets110Valimisliit MEIE KODU
Nr: 110Sündinud: 10.09.1962
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Alfred Curmee OÜ kokk
Heret Järvepere-Luik111Valimisliit MEIE KODU
Nr: 111Sündinud: 05.10.1979
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: HJ Hage OÜ juhataja
Evelyn Vassiljeva112Valimisliit MEIE KODU
Nr: 112Sündinud: 10.05.1978
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OG Elektra tootmine AS meister
Renee Räni113Valimisliit MEIE KODU
Nr: 113Sündinud: 17.07.1971
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Baltic Tank AS juhataja
Alar Peek114Valimisliit MEIE KODU
Nr: 114Sündinud: 17.04.1967
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Viru-Nigula VV treener
Glafira Nagel115Valimisliit MEIE KODU
Nr: 115Sündinud: 12.03.1987
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: MyMagic OÜ tootejuht
Viktoria Vorobjova116Valimisliit MEIE KODU
Nr: 116Sündinud: 07.10.1971
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Viktoriaveod OÜ juhatuse liige
Anne Lumiste117Valimisliit MEIE KODU
Nr: 117Sündinud: 15.05.1967
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Selja Külaselts MTÜ juhatuse liige
Raivo Pihlak118Valimisliit MEIE KODU
Nr: 118Sündinud: 04.06.1953
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Raunistal AS juhatuse liige
Arvi Pobbul119Valimisliit MEIE KODU
Nr: 119Sündinud: 23.05.1963
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Quant Estonia OÜ hooldusjuht
Pekka Laidinen120Valimisliit MEIE KODU
Nr: 120Sündinud: 12.01.1978
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Vasta Kool õpetaja
Janno Malm121Valimisliit MEIE KODU
Nr: 121Sündinud: 04.07.1973
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: tööotsija
Larissa Kalaus122Valimisliit MEIE KODU
Nr: 122Sündinud: 13.09.1949
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: KÜ Kunda Aia 3 juhatuse liige
Karmen Kraut123Valimisliit MEIE KODU
Nr: 123Sündinud: 31.05.1978
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Vasta Kool õpetaja
Oksana Ivanova124Valimisliit MEIE KODU
Nr: 124Sündinud: 19.08.1979
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: FIE Oksana Ivanova juuksur
Oleg Bikejev125Valimisliit MEIE KODU
Nr: 125Sündinud: 22.11.1971
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: KNC Kunda Sadam stividor
Ivar Sööt126Valimisliit MEIE KODU
Nr: 126Sündinud: 07.10.1956
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: pensionär
Janner Eskor127Valimisliit MEIE KODU
Nr: 127Sündinud: 23.01.1978
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Purtse Pruulikoda OÜ juhatuse liige
Urve Hang128Valimisliit MEIE KODU
Nr: 128Sündinud: 08.04.1960
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Alfred Curmee OÜ juhatuse liige
Elju Rästa129Valimisliit MEIE KODU
Nr: 129Sündinud: 17.07.1954
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Wienerberger AS turustaja
Indrek Tapner130Valimisliit MEIE KODU
Nr: 130Sündinud: 22.02.1990
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: LEI OÜ juhatuse liige
Jaak Jalakas131Valimisliit MEIE KODU
Nr: 131Sündinud: 06.04.1954
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Kunda Ühisgümnaasium õpetaja
Sulev Salumäe132Valimisliit MEIE KODU
Nr: 132Sündinud: 27.03.1967
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: KNC tootmisjuhi asetäitja
Kaja Pärn133Valimisliit MEIE KODU
Nr: 133Sündinud: 26.07.1972
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: OÜ Puiduvedu raamatupidaja; OÜ Tragitegu juhataja
Juta Ait134Valimisliit MEIE KODU
Nr: 134Sündinud: 20.11.1957
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: FIE Juta Ait Ristmäe talu
Ervin Lember135Valimisliit MEIE KODU
Nr: 135Sündinud: 11.08.1965
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Viru-Nigula VV kunstiline juht
Peeter Tapner136Valimisliit MEIE KODU
Nr: 136Sündinud: 22.07.1964
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: FIE Tapner Peeter
Peeter Laurits137Valimisliit MEIE KODU
Nr: 137Sündinud: 20.03.1962
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Koroter Logistic OÜ autojuht
Hillar Vimberg138Valimisliit MEIE KODU
Nr: 138Sündinud: 09.02.1962
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: FIE Hillar Vimberg
Kaie Hein139Valimisliit MEIE KODU
Nr: 139Sündinud: 04.10.1971
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Kunda Apteek apteeker
Mati Okas140Valimisliit MEIE KODU
Nr: 140Sündinud: 17.03.1977
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Nordecon AS
Gennadi Zadonski141Valimisliit MEIE KODU
Nr: 141Sündinud: 16.01.1970
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: AS Kunda Nordic Tsement logistik
Tiina Salusaar142Valimisliit MEIE KODU
Nr: 142Sündinud: 23.04.1949
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Kunda Apteek juhataja-proviisor
Aleksei Frolov143Valimisliit MEIE KODU
Nr: 143Sündinud: 27.06.1984
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Kunda Braff OÜ
Arvid Kilm144Valimisliit MEIE KODU
Nr: 144Sündinud: 10.01.1972
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Quant Estonia OÜ IT-spetsialist
Lea Kapstas145Valimisliit MEIE KODU
Nr: 145Sündinud: 14.06.1960
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: AS OG Elektra Kunda kaupluse juhataja
Aleksander Nikolajev146Valimisliit MEIE KODU
Nr: 146Sündinud: 25.02.1959
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: KNC Kunda Sadam direktor
Aivo Mirka147Valimisliit MEIE KODU
Nr: 147Sündinud: 24.09.1956
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Kunda Spordikeskus tehnik
Olev Metsis148Valimisliit MEIE KODU
Nr: 148Sündinud: 17.11.1956
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Rakvere Ametikool praktika koordinaator
Vaidar Mõek149Valimisliit MEIE KODU
Nr: 149Sündinud: 27.01.1990
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Vamerin OÜ juhatuse liige
Janis Sirelmets150Valimisliit MEIE KODU
Nr: 150Sündinud: 10.11.1987
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: OÜ Ramontas Ehitus juhatuse liige
Revo Koha151Valimisliit MEIE KODU
Nr: 151Sündinud: 06.11.1959
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: TT Lontova juhatuse liige
Vladimir Sosenkov152Valimisliit MEIE KODU
Nr: 152Sündinud: 07.04.1960
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: FIE
Allar Aron153Valimisliit MEIE KODU
Nr: 153Sündinud: 21.08.1973
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: OÜ Eesti Keskkonnauuringute Keskus, Virumaa osakonna juhataja
Eesti Keskerakond
Jelena Fjodorova154Eesti Keskerakond
Nr: 154Sündinud: 13.07.1978
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: AS Viru Haigla õde
Andres Sõber155Eesti Keskerakond
Nr: 155Sündinud: 25.04.1956
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Viru-Nigula Vallavalitsus treener
Riho Kutsar156Eesti Keskerakond
Nr: 156Sündinud: 24.01.1959
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Sillamäe Linnavalitsus peaspetsialist
Tiit Jõgi157Eesti Keskerakond
Nr: 157Sündinud: 15.08.1962
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Kunda Linnavalitsus järelevalveametnik
Kalev Pagar158Eesti Keskerakond
Nr: 158Sündinud: 29.11.1949
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Viktoria Abdussaljamova159Eesti Keskerakond
Nr: 159Sündinud: 09.05.1984
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Aseri Kool lasteaiaõpetaja
Kristel Allikmäe160Eesti Keskerakond
Nr: 160Sündinud: 15.01.1977
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Aseri Kool õpetaja
Irina Arsentjeva161Eesti Keskerakond
Nr: 161Sündinud: 04.09.1960
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: AS Kunda Nordic Tsement tehnoloog
Ljudmilla Botško162Eesti Keskerakond
Nr: 162Sündinud: 19.05.1966
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Haljala Kool õpetaja
Jüri Frolov163Eesti Keskerakond
Nr: 163Sündinud: 02.05.1959
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Kunda Braff OÜ juhataja
Niina Gruša164Eesti Keskerakond
Nr: 164Sündinud: 18.02.1952
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: pensionär
Jelena Ignatjeva165Eesti Keskerakond
Nr: 165Sündinud: 14.08.1970
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Jeld-Wen Eesti AS laotöötaja
Jüri Kamenski166Eesti Keskerakond
Nr: 166Sündinud: 04.05.1956
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Aseri Kool õpetaja
Keili Kautlenbach167Eesti Keskerakond
Nr: 167Sündinud: 26.04.1999
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: Kunda Ühisgümnaasium õpilane
Eivar Kilm168Eesti Keskerakond
Nr: 168Sündinud: 12.04.1970
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: AS Kunda Nordic Tsement meister
Silvi Klimenko169Eesti Keskerakond
Nr: 169Sündinud: 07.09.1960
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: FIE Tarvo Saar kirjakandja
Jelena Koivistoinen170Eesti Keskerakond
Nr: 170Sündinud: 16.11.1982
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: OÜ Tervisekeskus pereõde
Rita Mirontšenko171Eesti Keskerakond
Nr: 171Sündinud: 06.10.1967
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: MTÜ Lille Turvakodu hooldaja
Raimond Männiste172Eesti Keskerakond
Nr: 172Sündinud: 10.06.1998
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: tööotsija
Katrin Ostapov173Eesti Keskerakond
Nr: 173Sündinud: 19.10.1957
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Aseri Kool õp. juhataja, õpetaja
Eha Polluks174Eesti Keskerakond
Nr: 174Sündinud: 10.07.1961
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Aseri Kool direktor
Irina Semjonova175Eesti Keskerakond
Nr: 175Sündinud: 19.02.1979
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Aseri Kool õpetaja
Margarita Stogova176Eesti Keskerakond
Nr: 176Sündinud: 05.09.1959
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: AS Kunda Nordic Tsement tehnik
Jelena Vainlo177Eesti Keskerakond
Nr: 177Sündinud: 01.08.1956
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: AS Kunda Nordic Tsement ostujuht
Nadežda Vassiljeva178Eesti Keskerakond
Nr: 178Sündinud: 02.12.1957
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Vanadi Art Kunstistuudio OÜ juhataja
Ervins Veitsurs179Eesti Keskerakond
Nr: 179Sündinud: 29.07.1951
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: pensionär
Marina Volkova180Eesti Keskerakond
Nr: 180Sündinud: 28.05.1972
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Omniva klienditeenindaja
Timo Oiva Kalervo Halonen181Eesti Keskerakond
Nr: 181Sündinud: 26.10.1951
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: pensionär
Valimisliit Ranna-Viru
Kaido Veski182Valimisliit Ranna-Viru
Nr: 182Sündinud: 24.06.1981
Nimekiri: Valimisliit Ranna-ViruHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Kunda Linnavalitsus linnapea
Koit Oras183Valimisliit Ranna-Viru
Nr: 183Sündinud: 10.07.1980
Nimekiri: Valimisliit Ranna-ViruHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Aseri Vallavalitsus vallavanem
Raido Tetto184Valimisliit Ranna-Viru
Nr: 184Sündinud: 28.07.1986
Nimekiri: Valimisliit Ranna-ViruHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Viru-Nigula Vallavalitsus vallavanem
Mati Alles185Valimisliit Ranna-Viru
Nr: 185Sündinud: 19.05.1951
Nimekiri: Valimisliit Ranna-ViruHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Wienerberger AS hooldusjuht
Viktor Engelbrecht186Valimisliit Ranna-Viru
Nr: 186Sündinud: 04.10.1969
Nimekiri: Valimisliit Ranna-ViruHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Ida Päästekeskus meeskonnavanem
Oleg Gorbanjov187Valimisliit Ranna-Viru
Nr: 187Sündinud: 14.08.1986
Nimekiri: Valimisliit Ranna-ViruHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: FIE Gennadi Gorbanjov autojuht
Aivar Jalakas188Valimisliit Ranna-Viru
Nr: 188Sündinud: 30.10.1958
Nimekiri: Valimisliit Ranna-ViruHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Aseri Vallavalitsus abivallavanem
Kalmer Karask189Valimisliit Ranna-Viru
Nr: 189Sündinud: 10.04.1982
Nimekiri: Valimisliit Ranna-ViruHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: FIE Saareaugu talu mehhanisaator
Arno Kodu190Valimisliit Ranna-Viru
Nr: 190Sündinud: 16.03.1956
Nimekiri: Valimisliit Ranna-ViruHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Olav Kreen191Valimisliit Ranna-Viru
Nr: 191Sündinud: 06.02.1966
Nimekiri: Valimisliit Ranna-ViruHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: FIE Rabaveere talu
Arvo Kullamaa192Valimisliit Ranna-Viru
Nr: 192Sündinud: 19.06.1981
Nimekiri: Valimisliit Ranna-ViruHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Kunda-Auto AS juhatuse liige
Krista Leppik193Valimisliit Ranna-Viru
Nr: 193Sündinud: 12.05.1980
Nimekiri: Valimisliit Ranna-ViruHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Vasta Kool huvijuht-pedagoog
Ülle Lillepea194Valimisliit Ranna-Viru
Nr: 194Sündinud: 08.04.1958
Nimekiri: Valimisliit Ranna-ViruHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: OÜ Reimark juhataja
Mairo Mets195Valimisliit Ranna-Viru
Nr: 195Sündinud: 28.12.1993
Nimekiri: Valimisliit Ranna-ViruHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: üliõpilane
Ave Ojasalu196Valimisliit Ranna-Viru
Nr: 196Sündinud: 08.01.1970
Nimekiri: Valimisliit Ranna-ViruHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Ida-Virumaa Rajaleidja Keskus eripedagoog
Arvi Paaver197Valimisliit Ranna-Viru
Nr: 197Sündinud: 02.04.1974
Nimekiri: Valimisliit Ranna-ViruHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Varsta Tarvikute OÜ juhatuse liige
Meelis Parijõgi198Valimisliit Ranna-Viru
Nr: 198Sündinud: 21.05.1973
Nimekiri: Valimisliit Ranna-ViruHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Lammasmäe Puhkekeskus OÜ juhatuse liige
Ott Penek199Valimisliit Ranna-Viru
Nr: 199Sündinud: 11.12.1946
Nimekiri: Valimisliit Ranna-ViruHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: MTÜ Virumaa Koostöökogu projektispetsialist
Janek Puusepp200Valimisliit Ranna-Viru
Nr: 200Sündinud: 27.01.1981
Nimekiri: Valimisliit Ranna-ViruHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: EEKBL-VALDUSTE OÜ kaupluse juhataja
Kristo Saaremägi201Valimisliit Ranna-Viru
Nr: 201Sündinud: 01.03.1982
Nimekiri: Valimisliit Ranna-ViruHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Frumentum OÜ juhatuse liige
Galina Simoniš202Valimisliit Ranna-Viru
Nr: 202Sündinud: 30.04.1966
Nimekiri: Valimisliit Ranna-ViruHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Aseri Rahvamaja juhataja
Mihkel Simoniš203Valimisliit Ranna-Viru
Nr: 203Sündinud: 03.01.1968
Nimekiri: Valimisliit Ranna-ViruHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: MS Teenused OÜ juhatuse liige
Marge Zaidullin204Valimisliit Ranna-Viru
Nr: 204Sündinud: 10.09.1969
Nimekiri: Valimisliit Ranna-ViruHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: MTÜ Aasukalda Maa ja Merepäästekomando juhatuse liige
Ain Tiivas205Valimisliit Ranna-Viru
Nr: 205Sündinud: 08.07.1958
Nimekiri: Valimisliit Ranna-ViruHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: FIE Pärnatoa talu
Uno Trumm206Valimisliit Ranna-Viru
Nr: 206Sündinud: 04.10.1964
Nimekiri: Valimisliit Ranna-ViruHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: SA Virumaa Muuseumid vanemteadur
Elbe Tull207Valimisliit Ranna-Viru
Nr: 207Sündinud: 27.05.1948
Nimekiri: Valimisliit Ranna-ViruHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: pensionär
Eha Tähtvere208Valimisliit Ranna-Viru
Nr: 208Sündinud: 24.02.1962
Nimekiri: Valimisliit Ranna-ViruHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Aseri Vallavalitsus sotsiaaltöötaja
Tarmo Veldi209Valimisliit Ranna-Viru
Nr: 209Sündinud: 13.06.1965
Nimekiri: Valimisliit Ranna-ViruHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: AS Estonian Cell mehhaanikainsener
Ülle Viller210Valimisliit Ranna-Viru
Nr: 210Sündinud: 03.10.1962
Nimekiri: Valimisliit Ranna-ViruHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Vasta Kool direktor
Kristjan Vodja211Valimisliit Ranna-Viru
Nr: 211Sündinud: 20.10.1979
Nimekiri: Valimisliit Ranna-ViruHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: AS Kunda-Auto tehnikajuht