Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Valga vald

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
Eesti Reformierakond
Margus Lepik101Eesti Reformierakond
Nr: 101Sündinud: 14.03.1969
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Valga Maavalitsus, maavanem
Maria Sikk102Eesti Reformierakond
Nr: 102Sündinud: 08.05.1987
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Valga Põhikool, arendus- ja noorsootööjuht
Kalmer Sarv103Eesti Reformierakond
Nr: 103Sündinud: 28.08.1969
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Urvaste Kool, direktor
Marina Jerjomina104Eesti Reformierakond
Nr: 104Sündinud: 08.02.1961
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: MTÜ Stuudio "Joy", juhataja
Jaan Balodis105Eesti Reformierakond
Nr: 105Sündinud: 05.05.1947
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: AS Otolux, tootmisjuht
Mart Vanags106Eesti Reformierakond
Nr: 106Sündinud: 02.11.1964
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: ettevõtja, OÜ Nodimäe , juhatuse liige
Enno Kase107Eesti Reformierakond
Nr: 107Sündinud: 15.02.1953
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Valga Linnavalitsus, aselinnapea
Valdeko Nielson108Eesti Reformierakond
Nr: 108Sündinud: 28.01.1973
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: SA Taheva Sanatoorium, arendustöötaja/kasvataja
Ivar Unt109Eesti Reformierakond
Nr: 109Sündinud: 02.02.1977
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Valga Maavalitsus, arengu- ja planeerimisosakonna juhataja
Andres Illak110Eesti Reformierakond
Nr: 110Sündinud: 16.12.1987
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Eversheds-Sutherland, Ots&Co., jurist
Lauri Drubinš111Eesti Reformierakond
Nr: 111Sündinud: 28.02.1987
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Valga Linnavalitsus, aselinnapea
Hille Volberg112Eesti Reformierakond
Nr: 112Sündinud: 07.07.1959
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Paju Pansionaadid MTÜ, juhatuse liige
Atso Adson113Eesti Reformierakond
Nr: 113Sündinud: 09.08.1970
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Valgamaa Metsaühistu, juhatuse liige
Nadežda Amossova114Eesti Reformierakond
Nr: 114Sündinud: 18.03.1950
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Lasteaed Pääsuke, direktor
Toomas Duvin115Eesti Reformierakond
Nr: 115Sündinud: 26.06.1982
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Valga Põhikool, õpetaja
Timur Grin116Eesti Reformierakond
Nr: 116Sündinud: 20.03.1980
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Reff OÜ, müügiesindaja
Hans Heinjärv117Eesti Reformierakond
Nr: 117Sündinud: 03.04.1951
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Pindi KV, maakler
Uno Heinla118Eesti Reformierakond
Nr: 118Sündinud: 21.12.1951
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: As Estreftransservice, juhatuse liige
Ene Kaas119Eesti Reformierakond
Nr: 119Sündinud: 10.03.1962
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Karula valla kultuuritöötaja
Meelis Kattai120Eesti Reformierakond
Nr: 120Sündinud: 15.02.1964
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Valga Sport, juhataja
Vaiko Kikkatalo121Eesti Reformierakond
Nr: 121Sündinud: 13.04.1982
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Imavere Energia OÜ, tootmisjuht
Meelis Kivi122Eesti Reformierakond
Nr: 122Sündinud: 04.10.1958
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: SA Valgamaa Isamaalise Kasvatuse Püsiekspositsioon, juhatuse liige/tegevjuht
Rainer Kuutma123Eesti Reformierakond
Nr: 123Sündinud: 04.07.1956
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Valgamaa Kutseõppekeskus, õpetaja
Tõnu Kõivastik124Eesti Reformierakond
Nr: 124Sündinud: 19.07.1957
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Allan Kõrran125Eesti Reformierakond
Nr: 125Sündinud: 12.08.1979
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Keil M.A OÜ, töökoja juhataja
Robert Kõvask126Eesti Reformierakond
Nr: 126Sündinud: 11.08.1972
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kagu Politseijaoskond, piirkonnavanem
Marek Käis127Eesti Reformierakond
Nr: 127Sündinud: 08.11.1972
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Lõuna Prefektuur, konstaabel
Kermo Küla128Eesti Reformierakond
Nr: 128Sündinud: 08.03.1997
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: kodune
Madis Küla129Eesti Reformierakond
Nr: 129Sündinud: 31.12.1982
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Tuultemäe talu, põllumees
Marje Laretei130Eesti Reformierakond
Nr: 130Sündinud: 09.04.1959
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: MTÜ Habitus, tugiisik
Eda Lepik131Eesti Reformierakond
Nr: 131Sündinud: 20.02.1948
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Laste ja noorukite vaimse tervise kabinet, sotsiaaltöötaja
Kalev Luts132Eesti Reformierakond
Nr: 132Sündinud: 16.11.1961
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Valga Sport, sporditöö koordinaator
Marek Mekk133Eesti Reformierakond
Nr: 133Sündinud: 14.02.1973
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: ettevõtja
Rait Naha134Eesti Reformierakond
Nr: 134Sündinud: 22.06.1984
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: RSN Invest OÜ, juhataja
Leida Pettai135Eesti Reformierakond
Nr: 135Sündinud: 20.09.1941
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Marika Post136Eesti Reformierakond
Nr: 136Sündinud: 27.03.1969
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Valga Linnavalitsus, arendusnõunik
Kristjan Puudist137Eesti Reformierakond
Nr: 137Sündinud: 03.03.1975
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Maximus OÜ,, ehitaja
Maila Rajamets138Eesti Reformierakond
Nr: 138Sündinud: 30.10.1970
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Valga lasteaed Kaseke, direktor
Feliks Rõivassepp139Eesti Reformierakond
Nr: 139Sündinud: 09.04.1955
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Valga Haigla AS, kirurgia osakonna juhataja
Ranno Rästas140Eesti Reformierakond
Nr: 140Sündinud: 11.08.1978
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Gomab Mööbel, tootmisjuht
Triinu Rätsepp141Eesti Reformierakond
Nr: 141Sündinud: 10.07.1987
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Lüllemäe Raamatukogu, juhataja
Tiina Saarmann142Eesti Reformierakond
Nr: 142Sündinud: 12.09.1964
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ RST Valga, pearaamatupidaja
Elle Sepp143Eesti Reformierakond
Nr: 143Sündinud: 21.10.1968
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Valga Haigla Apteek, juhatuse liige, proviisor-juhataja
Risto Sepp144Eesti Reformierakond
Nr: 144Sündinud: 21.06.1967
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: RMK, metsaülem
Timo Sujev145Eesti Reformierakond
Nr: 145Sündinud: 28.10.1990
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: üliõpilane
Enno Tanilas146Eesti Reformierakond
Nr: 146Sündinud: 06.08.1965
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: EELK Karula koguduse õpetaja, preester
Sulev Trahv147Eesti Reformierakond
Nr: 147Sündinud: 14.05.1960
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Küüniniidu talu, talupidaja
Erelin Tumanov148Eesti Reformierakond
Nr: 148Sündinud: 16.12.1994
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Valga lasteaed Kaseke, õpetaja
Raido Õis149Eesti Reformierakond
Nr: 149Sündinud: 24.12.1985
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: ettevõtja, Karula Mahlad OÜ, juhatuse liige
Eesti Keskerakond
Allain Karuse150Eesti Keskerakond
Nr: 150Sündinud: 06.07.1965
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: A. Karuse AS, juhataja
Külliki Siilak151Eesti Keskerakond
Nr: 151Sündinud: 17.07.1953
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: SA Elva Haigla, arst
Jüri Konrad152Eesti Keskerakond
Nr: 152Sündinud: 13.12.1967
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Mismar OÜ, juhatuse liige
Külli Laugesaar153Eesti Keskerakond
Nr: 153Sündinud: 03.12.1946
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ Peretervis, perearst
Igor Jallai154Eesti Keskerakond
Nr: 154Sündinud: 16.01.1969
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: FIE, õpetaja
Julia Belova155Eesti Keskerakond
Nr: 155Sündinud: 23.07.1971
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Valga Priimetsa Kool, õpetaja
Alar Nääme156Eesti Keskerakond
Nr: 156Sündinud: 21.12.1983
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kristiine Sport, arendusjuht
Siiri Reiljan157Eesti Keskerakond
Nr: 157Sündinud: 07.02.1956
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Kodune
Arne Nõmmik158Eesti Keskerakond
Nr: 158Sündinud: 13.03.1950
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tsirguliina rahvamaja, juhataja/Pensionär
Ester Karuse159Eesti Keskerakond
Nr: 159Sündinud: 19.11.1992
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: A.Karuse AS, logistik
Ilmar Tõlner160Eesti Keskerakond
Nr: 160Sündinud: 15.09.1938
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Pensionär
Valentina Melehhova161Eesti Keskerakond
Nr: 161Sündinud: 26.12.1950
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Pensionär
Ülle Juht162Eesti Keskerakond
Nr: 162Sündinud: 04.09.1964
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus, direktor
Tiia Pärnik-Pernik163Eesti Keskerakond
Nr: 163Sündinud: 31.01.1964
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tsirguliina Raamatukogu, juhataja
Gleb Sljusartšuk164Eesti Keskerakond
Nr: 164Sündinud: 18.09.1993
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Valga Haigla, füsioterapeut
Vilju Arna165Eesti Keskerakond
Nr: 165Sündinud: 30.09.1966
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Savelen OÜ, juhatuse liige
Vadim Šemeljov166Eesti Keskerakond
Nr: 166Sündinud: 24.11.1976
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Valga Jaanikese Kool, majandusjuhataja
Endel Uppin167Eesti Keskerakond
Nr: 167Sündinud: 20.11.1960
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tööotsija
Ene Solom168Eesti Keskerakond
Nr: 168Sündinud: 16.06.1963
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tööotsija
Ruth Jürgens170Eesti Keskerakond
Nr: 170Sündinud: 31.05.1958
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ Rahel Puit, raamatupidaja
Ants Tiisler171Eesti Keskerakond
Nr: 171Sündinud: 04.12.1961
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: G4S , turvatöötaja
Aivar Jänes172Eesti Keskerakond
Nr: 172Sündinud: 24.06.1964
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Töötu
Tanel Soovares173Eesti Keskerakond
Nr: 173Sündinud: 18.12.1979
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Otepää Muusikakool, direktor
Riina Vähi174Eesti Keskerakond
Nr: 174Sündinud: 20.05.1968
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Valga Lasteaed Walko, direktor
Arno Uprus175Eesti Keskerakond
Nr: 175Sündinud: 26.02.1962
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Valga Linnavalitsus, linnahooldusameti juhataja
Viktor Mägi176Eesti Keskerakond
Nr: 176Sündinud: 06.03.1958
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tööotsija
Elina Naaris177Eesti Keskerakond
Nr: 177Sündinud: 19.06.1998
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Üliõpilane
Udo Liiv178Eesti Keskerakond
Nr: 178Sündinud: 20.10.1963
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Semt OÜ, ehitaja
Olev Tomson179Eesti Keskerakond
Nr: 179Sündinud: 27.03.1953
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Pensionär
Arvo Seeberg180Eesti Keskerakond
Nr: 180Sündinud: 20.03.1957
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Pensionär
Kenor Kotkas181Eesti Keskerakond
Nr: 181Sündinud: 13.11.1997
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Õpilane
Olev Randma182Eesti Keskerakond
Nr: 182Sündinud: 27.07.1951
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Pensionär
Roman Tannenberg183Eesti Keskerakond
Nr: 183Sündinud: 19.01.1941
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Pensionär
Mati Kikkas184Eesti Keskerakond
Nr: 184Sündinud: 02.03.1992
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tööotsija
Oleg Vahrin185Eesti Keskerakond
Nr: 185Sündinud: 26.10.1974
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Valga Comab OÜ, tehnoloog
Karina Demutskaja186Eesti Keskerakond
Nr: 186Sündinud: 08.07.1994
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: RKM Group OÜ, juhatuse liige
Olev Koslov187Eesti Keskerakond
Nr: 187Sündinud: 23.06.1941
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Pensionär
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Viljar Schmidt188Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 188Sündinud: 11.01.1976
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Päästeameti Lõuna päästekeskus, ohutusjärelevalve büroo juhataja
Monika Rogenbaum189Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 189Sündinud: 30.04.1980
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Taheva Vallavalitsus, vallavanem
Alar Roop190Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 190Sündinud: 24.03.1979
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Päästeameti Lõuna päästekeskuse Valgamaa päästepiirkonna juhataja
Rasmus Onkel191Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 191Sündinud: 06.01.1991
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Taheva valla Avatud Noortekeskus, noorsootöötaja; üliõpilane
Meelis Kuivits192Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 192Sündinud: 09.08.1975
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Jalgpalliklubi FC Warrior, treener ja juhatuse liige
Kadi Roots193Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 193Sündinud: 02.06.1986
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Päästeamet, Ohutusjärelevalve büroo juhtivinspektor
Liilia Rätsep194Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 194Sündinud: 25.04.1982
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Ly Massaaž OÜ massöör
Merili Madissoo195Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 195Sündinud: 27.09.1987
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Valga Muuseumi haridus- ja projektijuht; üliõpilane
Igor Fedotov196Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 196Sündinud: 03.06.1976
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: IIZI Kindlustusmaakler AS, tegevjuht, juhatuse esimees
Laur Speek197Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 197Sündinud: 24.02.1954
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: pensionär
Mare-Kirsti Rosenberg198Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 198Sündinud: 23.12.1951
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Valga haigla perearstikeskuse perearst FIE
Janika Ploom199Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 199Sündinud: 31.08.1973
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: SA Taheva Sanatooriumi juhatuse liige
Oless Kapalo200Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 200Sündinud: 23.05.1989
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Häirekeskus, peaspetsialist
Valimisliit VALGA.ELUOLU.EE
Üllar Kruustik201Valimisliit VALGA.ELUOLU.EE
Nr: 201Sündinud: 22.09.1968
Nimekiri: Valimisliit VALGA.ELUOLU.EEHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Animato OÜ, juhataja
Jaan Luht202Valimisliit VALGA.ELUOLU.EE
Nr: 202Sündinud: 13.05.1968
Nimekiri: Valimisliit VALGA.ELUOLU.EEHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Valga Loomakliinik OÜ, loomaarst
Margus Malleus203Valimisliit VALGA.ELUOLU.EE
Nr: 203Sündinud: 17.09.1971
Nimekiri: Valimisliit VALGA.ELUOLU.EEHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: MTÜ Azusa, tegevjuht
Viljar Savi204Valimisliit VALGA.ELUOLU.EE
Nr: 204Sündinud: 13.01.1968
Nimekiri: Valimisliit VALGA.ELUOLU.EEHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: AS Valga Vesi, spetsialist
Tanel Valk205Valimisliit VALGA.ELUOLU.EE
Nr: 205Sündinud: 02.10.1975
Nimekiri: Valimisliit VALGA.ELUOLU.EEHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: ET Invest SIA, haldusjuhataja
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Rein Randver206Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 206Sündinud: 24.06.1956
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Tõlliste Vallavolikogu, esimees; ettevõtja
Kalev Härk207Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 207Sündinud: 15.03.1971
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Valga Linnavalitsus, linnapea
Katre Kikkas208Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 208Sündinud: 15.12.1991
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Valga Linnavalitsus, ühinemise koordinaator
Jelena Jallai209Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 209Sündinud: 06.12.1974
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: AS Valga Haigla, radioloogia tehnik
Madis Gross210Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 210Sündinud: 11.09.1955
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Tõlliste Vallavalitsus, vallavanem
Marina Krotova211Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 211Sündinud: 22.06.1962
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Valga Priimetsa Kool, direktor
Kaupo Kutsar212Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 212Sündinud: 15.05.1972
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Eestimaa Lihaveis OÜ, juht
Merike Metsavas213Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 213Sündinud: 22.08.1971
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Eesti Töötukassa, Valgamaa osakonna juhataja
Viktor Haljaste214Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 214Sündinud: 04.11.1961
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Jalgpalliklubi FC Valga MTÜ, juhatuse liige; ettevõtja
Anne Markvart215Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 215Sündinud: 17.05.1974
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Ratsimäe OÜ, juhatuse liige
Jüri Teder216Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 216Sündinud: 09.05.1964
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: AS Valga Vesi, juhatuse liige
Eve Tiisler217Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 217Sündinud: 01.05.1968
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Tagula raamatukogu, juhataja
Vladimir Baranov218Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 218Sündinud: 23.10.1963
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: T.B.B.Forvart OÜ, juht
Anne Puller219Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 219Sündinud: 07.09.1954
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Valga Maavalitsus, perekonnaseisuametnik
Lauri Lomp220Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 220Sündinud: 04.05.1988
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ Must Kukk, klienditeenindaja
Gennadi Jurjev221Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 221Sündinud: 22.11.1947
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Pensionär
Anne Viira222Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 222Sündinud: 19.09.1946
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Pensionär
Kermo Küün223Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 223Sündinud: 17.10.1995
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Üliõpilane
Oksana Dobrovolskaja224Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 224Sündinud: 28.11.1973
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: AS Valga Haigla, meditsiiniõde
Heikki Järlik225Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 225Sündinud: 23.05.1961
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Tsirguliina Keskkool, direktor
Anne Parmas226Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 226Sündinud: 29.06.1964
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: OÜ Conspirator, juhatuse esimees
Rudo Lilleleht227Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 227Sündinud: 04.12.1956
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tsirguliina Keskkool, õppejuht
Kaja Sisask228Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 228Sündinud: 24.09.1967
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus, kultuuri- ja haridustööjuht
Margus Muttik229Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 229Sündinud: 14.12.1977
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Lüllemäe Põhikool/Tsirguliina Keskkool, õpetaja
Lembe Raud230Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 230Sündinud: 29.10.1962
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: FIE Lembe Raua Laatre apteek
Marju Möldre231Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 231Sündinud: 13.12.1971
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ Combiwood, raamatupidaja
Teresa Sale232Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 232Sündinud: 20.05.1967
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: MTÜ Valga Abikeskus, juhataja
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Uno Kaskpeit233Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 233Sündinud: 08.06.1957
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Riigikogu liige
Jaan Kroon234Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 234Sündinud: 28.01.1955
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Valga Põhikool, töö- ja tehnoloogia õpetaja; Kaitseväe pensionär - erukapten
Tõnu Reinup235Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 235Sündinud: 09.03.1967
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Pensionär
Ranno Allik236Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 236Sündinud: 03.03.1977
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: -
Merry Aart237Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 237Sündinud: 31.03.1953
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: -
Kert Hanimägi238Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 238Sündinud: 18.03.1976
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Esko Calves Trading OÜ, autojuht
Veiko Leegiste239Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 239Sündinud: 25.09.1998
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Üliõpilane
Meinhard Käger240Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 240Sündinud: 18.02.1932
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Pensionär