Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Tori vald

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
Valimisliit Uus Koduvald
Lauri Luur101Valimisliit Uus Koduvald
Nr: 101Sündinud: 19.01.1981
Nimekiri: Valimisliit Uus KoduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Pärnumaa omavalitsuste liit, juhatuse esimees
Gerli Mets102Valimisliit Uus Koduvald
Nr: 102Sündinud: 27.07.1978
Nimekiri: Valimisliit Uus KoduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Eesti Töötukassa, Pärnumaa osakonna juhataja
Priit Ruut103Valimisliit Uus Koduvald
Nr: 103Sündinud: 05.07.1974
Nimekiri: Valimisliit Uus KoduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: töötu
Katrin Hansumäe104Valimisliit Uus Koduvald
Nr: 104Sündinud: 21.12.1988
Nimekiri: Valimisliit Uus KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Pärnu Toidupank MTÜ juhataja; Tartu Ülikooli Pärnu Kolledž üliõpilane
Ain Miilberg105Valimisliit Uus Koduvald
Nr: 105Sündinud: 14.06.1958
Nimekiri: Valimisliit Uus KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Pärnu Teater Endla administraator
Ako Liloveer106Valimisliit Uus Koduvald
Nr: 106Sündinud: 04.12.1981
Nimekiri: Valimisliit Uus KoduvaldHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: töötu
Alice Laanemaa107Valimisliit Uus Koduvald
Nr: 107Sündinud: 05.01.1979
Nimekiri: Valimisliit Uus KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ ALICE IMEDEMAAL meelelahutaja
Anu Pikk108Valimisliit Uus Koduvald
Nr: 108Sündinud: 01.06.1979
Nimekiri: Valimisliit Uus KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Tallinna Merivälja lasteaed, õpetaja
Elis Vahemets109Valimisliit Uus Koduvald
Nr: 109Sündinud: 18.05.1990
Nimekiri: Valimisliit Uus KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: EVG HOLDINGS tegevjuht
Enn Ansu110Valimisliit Uus Koduvald
Nr: 110Sündinud: 15.01.1967
Nimekiri: Valimisliit Uus KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: AS Qualitex ostuspetsialist
Enn Kuslap111Valimisliit Uus Koduvald
Nr: 111Sündinud: 06.01.1968
Nimekiri: Valimisliit Uus KoduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ Karjamõisa juhataja
Irina Gofman112Valimisliit Uus Koduvald
Nr: 112Sündinud: 23.03.1959
Nimekiri: Valimisliit Uus KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Mexin Baltic OÜ pearaamatupidaja
Ivari Niinemäe113Valimisliit Uus Koduvald
Nr: 113Sündinud: 04.06.1975
Nimekiri: Valimisliit Uus KoduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: IN CONSULTING OÜ konsultant
Jaanus Rubin114Valimisliit Uus Koduvald
Nr: 114Sündinud: 29.04.1972
Nimekiri: Valimisliit Uus KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: ettevõtja
Janika Klein115Valimisliit Uus Koduvald
Nr: 115Sündinud: 30.09.1974
Nimekiri: Valimisliit Uus KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: FEIN ELAST ESTONIA OÜ protsessioperaator-kontroll
Kandela Õun116Valimisliit Uus Koduvald
Nr: 116Sündinud: 22.08.1976
Nimekiri: Valimisliit Uus KoduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: TÜ Pärnu Kolledz, lektor
Karet Akkaja117Valimisliit Uus Koduvald
Nr: 117Sündinud: 11.03.1975
Nimekiri: Valimisliit Uus KoduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Lääne prefektuur, teabebüroo vanemkorrakaitseametnik
Kristo Kaukver118Valimisliit Uus Koduvald
Nr: 118Sündinud: 02.08.1979
Nimekiri: Valimisliit Uus KoduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Pärnu haigla Psühhiaatria kliiniku juhataja
Leelo Lusik119Valimisliit Uus Koduvald
Nr: 119Sündinud: 01.12.1971
Nimekiri: Valimisliit Uus KoduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Are Kool õpetaja
Oleg Pulst120Valimisliit Uus Koduvald
Nr: 120Sündinud: 12.07.1958
Nimekiri: Valimisliit Uus KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Oskari Veod OÜ, rahvusvaheliste vedude autojuht
Pille Kuusik121Valimisliit Uus Koduvald
Nr: 121Sündinud: 14.06.1971
Nimekiri: Valimisliit Uus KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Are Vallavalitsus noorsootöötaja, Noorte Tugila spetsialist
Raigo Liitmaa122Valimisliit Uus Koduvald
Nr: 122Sündinud: 22.02.1978
Nimekiri: Valimisliit Uus KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: AUDI PÄRNU, originaalosade töötaja
Raigo Paulberg123Valimisliit Uus Koduvald
Nr: 123Sündinud: 20.04.1956
Nimekiri: Valimisliit Uus KoduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Ettevõtja; Sindi Linnavalitsus linnavalitsuse liige
Ramil Lipp124Valimisliit Uus Koduvald
Nr: 124Sündinud: 07.02.1980
Nimekiri: Valimisliit Uus KoduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tervise Spaa Grupp, veekeskuse juhataja
Risto Randmaa125Valimisliit Uus Koduvald
Nr: 125Sündinud: 04.07.1978
Nimekiri: Valimisliit Uus KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Forgarden OÜ, spetsialist
Roland Aron126Valimisliit Uus Koduvald
Nr: 126Sündinud: 17.05.1966
Nimekiri: Valimisliit Uus KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Kent Kodumasinad, mehaanik
Signe Rõngas127Valimisliit Uus Koduvald
Nr: 127Sündinud: 29.07.1968
Nimekiri: Valimisliit Uus KoduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Are Vallavalitsus, vallavanem
Siim Talts128Valimisliit Uus Koduvald
Nr: 128Sündinud: 17.04.1986
Nimekiri: Valimisliit Uus KoduvaldHaridus: Põhihariduseta
Erakond: PuudubTöökoht: Riverman Invest OÜ ehitaja
Toivo Agafonov129Valimisliit Uus Koduvald
Nr: 129Sündinud: 01.12.1968
Nimekiri: Valimisliit Uus KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: OTITO OÜ juhataja
Toomas Kuuda130Valimisliit Uus Koduvald
Nr: 130Sündinud: 18.06.1961
Nimekiri: Valimisliit Uus KoduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Eesti Kaubandus-Tööstuskoda, Pärnu esinduse juhataja
Tõnu Sepik131Valimisliit Uus Koduvald
Nr: 131Sündinud: 21.03.1969
Nimekiri: Valimisliit Uus KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: ettevõtja
Urmas Parts132Valimisliit Uus Koduvald
Nr: 132Sündinud: 17.06.1979
Nimekiri: Valimisliit Uus KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Värvikeskus, juhataja
Vilja Alamaa133Valimisliit Uus Koduvald
Nr: 133Sündinud: 27.10.1960
Nimekiri: Valimisliit Uus KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Are Vallavalitsus, kultuurijuht
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Mihkel Kalamees134Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 134Sündinud: 05.05.1957
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Riine Randoja135Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 135Sündinud: 29.07.1971
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: MTÜ Shalom, sotsiaalpedagoog
Ants Ojasoo136Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 136Sündinud: 11.10.1962
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Käde Kalamees137Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 137Sündinud: 02.02.1954
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Eesti Maakarja Kasvatajate Selts; tõuraamatu pidaja, tegevjuht
Eduard Jaansen138Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 138Sündinud: 06.05.1939
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: FIE Eedu-Enno t.
Silja Siida139Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 139Sündinud: 02.12.1976
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: tööotsija
Aare Nõmmik140Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 140Sündinud: 29.04.1963
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: AS Pärnu Vesi, võrkudejuht
Aita Must141Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 141Sündinud: 18.01.1950
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Allan Kannel142Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 142Sündinud: 29.06.1968
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Pohjolan Liikenne OY, bussijuht
Hanna Aleksandra Soobik143Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 143Sündinud: 22.05.1996
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: õpilane
Virgo Jürgens144Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 144Sündinud: 09.05.1957
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: EKTO Pärnu autojuht
Ivo Peterson145Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 145Sündinud: 15.01.1971
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ RTG Teed spetsialist
Kaie Kaljuste146Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 146Sündinud: 31.03.1952
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Peeter projekt OÜ kokk
Tene Jürgens147Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 147Sündinud: 26.12.1985
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ Ravelte juhatuse liige
Marek Jürgens148Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 148Sündinud: 17.05.1981
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Sonmak Group OÜ, töödejuhataja/projektijuht
Eve Alu149Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 149Sündinud: 04.12.1956
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Pärnu Rääma Põhikool ajaloo-ühiskonnaõpetuse õpetaja
Johannes Mets150Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 150Sündinud: 09.07.1951
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Endel Võigemast151Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 151Sündinud: 03.01.1942
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Eesti Keskerakond
Marko Šorin152Eesti Keskerakond
Nr: 152Sündinud: 09.06.1974
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Riigikogu Keskfraktsiooni nõunik
Ants Lopsik153Eesti Keskerakond
Nr: 153Sündinud: 25.09.1949
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Pärnu Kunstide Maja, tantsuõpetaja
Olavi Põllu154Eesti Keskerakond
Nr: 154Sündinud: 12.04.1969
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: tööotsija
Maigi Loite155Eesti Keskerakond
Nr: 155Sündinud: 14.06.1962
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: ettevõtja
Meelis Tomberg156Eesti Keskerakond
Nr: 156Sündinud: 24.07.1968
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tomex Tööd OÜ, juhatuse liige
Kaire Kangur157Eesti Keskerakond
Nr: 157Sündinud: 17.02.1969
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: ettevõtja, ELIA TÜ
Kalvi Murro158Eesti Keskerakond
Nr: 158Sündinud: 03.03.1953
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: AS Atko Bussiliinid Pärnu osakonna juhataja
Kardo Kase159Eesti Keskerakond
Nr: 159Sündinud: 18.01.1993
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: üliõpilane
Aita Kask160Eesti Keskerakond
Nr: 160Sündinud: 25.06.1957
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tammiste Hooldekodu, hooldaja
Mati Kuusk161Eesti Keskerakond
Nr: 161Sündinud: 30.10.1942
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Vabaduspartei - Põllumeeste Kogu Töökoht: pensionär
Viivi Palmissaar162Eesti Keskerakond
Nr: 162Sündinud: 22.12.1952
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Sindi lasteaed, direktor
Toomas Kandima163Eesti Keskerakond
Nr: 163Sündinud: 18.07.1971
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: ettevõtja
Anna Rougijainen164Eesti Keskerakond
Nr: 164Sündinud: 18.02.1958
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ ANTERO ÄRI, juhatuse liige
Peeter Aluste165Eesti Keskerakond
Nr: 165Sündinud: 25.11.1968
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: ettevõtja
Silva Heinla166Eesti Keskerakond
Nr: 166Sündinud: 07.03.1953
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Rääma Põhikool, õpetaja
Margus Kaasik167Eesti Keskerakond
Nr: 167Sündinud: 02.05.1969
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: AASA METS OÜ juhataja
Õnne Tikerpalu168Eesti Keskerakond
Nr: 168Sündinud: 01.12.1974
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Pohlatare Köök OÜ juhatuse liige
Artjom Ivanov169Eesti Keskerakond
Nr: 169Sündinud: 24.02.1989
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Sindi Kommunaal, brigadir
Sirje Nõmm170Eesti Keskerakond
Nr: 170Sündinud: 22.12.1963
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Sindi Linnavalitsus, pearaamatupidaja
Viktor Jürgens171Eesti Keskerakond
Nr: 171Sündinud: 20.02.1955
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: RMK metsakorraldaja
Heli Ruus172Eesti Keskerakond
Nr: 172Sündinud: 04.02.1967
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Sindi Kommunaal, juhataja
Janar Hinrikson173Eesti Keskerakond
Nr: 173Sündinud: 23.11.1982
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: P.P Building OÜ - juhatuse esimees
Ageli Pukk174Eesti Keskerakond
Nr: 174Sündinud: 01.10.1980
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Agnemar OÜ, massöör
Kaupo Põder175Eesti Keskerakond
Nr: 175Sündinud: 22.05.1977
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Moller auto Pärnu müügikonsultant
Anneli Uustalu176Eesti Keskerakond
Nr: 176Sündinud: 13.01.1968
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Sindi Linnavalitsus, Sindi Seltsimaja juhataja
Jan Savila177Eesti Keskerakond
Nr: 177Sündinud: 14.03.1979
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Ettevõtja, Leonhard Weiss Energy AS töödejuht
Margit Buht178Eesti Keskerakond
Nr: 178Sündinud: 31.08.1968
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: AS Jiffy Products Estonia, tööline
Kauri Mitt179Eesti Keskerakond
Nr: 179Sündinud: 11.06.1989
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Paikuse Lasteaed Mesimumm, liikumisõpetaja
Leiu Tünder180Eesti Keskerakond
Nr: 180Sündinud: 31.03.1965
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Sindi Linnavalitsuses, kalmistuvaht
Heiko Reimann181Eesti Keskerakond
Nr: 181Sündinud: 07.07.1978
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ VLV Transport - autojuht
Ronnella Abinskova182Eesti Keskerakond
Nr: 182Sündinud: 02.05.1979
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Ettevõtja
Raul Tonna183Eesti Keskerakond
Nr: 183Sündinud: 27.08.1959
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ Tonnmar Trans, juhatuse esimees
Natalja Ljašok184Eesti Keskerakond
Nr: 184Sündinud: 03.06.1958
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eestimaa Ühendatud VasakparteiTöökoht: Tervise Paradiis AS
Lauri Aluste185Eesti Keskerakond
Nr: 185Sündinud: 27.02.1999
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Põllumajandus, ettevõtja
Taavi Altpuu186Eesti Keskerakond
Nr: 186Sündinud: 23.02.1995
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Ettevõtja
Karli Edo187Eesti Keskerakond
Nr: 187Sündinud: 01.05.1956
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Pärnumaa kutsehariduskeskus - kutseõpetaja
Valimisliit Loogiline Pärnumaa
Andres Mõis188Valimisliit Loogiline Pärnumaa
Nr: 188Sündinud: 03.01.1972
Nimekiri: Valimisliit Loogiline PärnumaaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: OÜ Silvento AM juhatuse liige
Margo Põbo189Valimisliit Loogiline Pärnumaa
Nr: 189Sündinud: 25.03.1975
Nimekiri: Valimisliit Loogiline PärnumaaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Advokaadibüroo Sempes OÜ, vandeadvokaat
Piret Lille190Valimisliit Loogiline Pärnumaa
Nr: 190Sündinud: 18.11.1984
Nimekiri: Valimisliit Loogiline PärnumaaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Scanfil AS, keskkonnaspetsialist
Jaan Stolts191Valimisliit Loogiline Pärnumaa
Nr: 191Sündinud: 07.06.1957
Nimekiri: Valimisliit Loogiline PärnumaaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: JOENBAUM OY, ehitaja
Indrek Tallinn192Valimisliit Loogiline Pärnumaa
Nr: 192Sündinud: 03.09.1977
Nimekiri: Valimisliit Loogiline PärnumaaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: REWALSTRAND OÜ juhatuse liige
Kalle Hansen193Valimisliit Loogiline Pärnumaa
Nr: 193Sündinud: 19.05.1973
Nimekiri: Valimisliit Loogiline PärnumaaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: MIRECO OÜ juhatuse liige
Janek Leppnurm194Valimisliit Loogiline Pärnumaa
Nr: 194Sündinud: 01.03.1972
Nimekiri: Valimisliit Loogiline PärnumaaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Ikt-spetsialist, Pärnumaa Kutsehariduskeskus
Oliver Prokopovitš195Valimisliit Loogiline Pärnumaa
Nr: 195Sündinud: 15.03.1980
Nimekiri: Valimisliit Loogiline PärnumaaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Leano Pro OÜ, juhatuse liige
Sten Bauer196Valimisliit Loogiline Pärnumaa
Nr: 196Sündinud: 08.08.1993
Nimekiri: Valimisliit Loogiline PärnumaaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: AS Standard, tehnoloog
Janely Sakala197Valimisliit Loogiline Pärnumaa
Nr: 197Sündinud: 23.05.1998
Nimekiri: Valimisliit Loogiline PärnumaaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: üliõpilane
Rein Teppan198Valimisliit Loogiline Pärnumaa
Nr: 198Sündinud: 21.05.1965
Nimekiri: Valimisliit Loogiline PärnumaaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Rolverol OÜ juhatuse liige
Marjel Mõis199Valimisliit Loogiline Pärnumaa
Nr: 199Sündinud: 01.03.1992
Nimekiri: Valimisliit Loogiline PärnumaaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Vladimir Sadekovi Advokaadibüroo OÜ, jurist
Valimisliit Koduvalla Volikogu
Aita Puust200Valimisliit Koduvalla Volikogu
Nr: 200Sündinud: 22.10.1958
Nimekiri: Valimisliit Koduvalla VolikoguHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Tori Raamatukogu juhataja
Aleksander Mozessov201Valimisliit Koduvalla Volikogu
Nr: 201Sündinud: 06.04.1951
Nimekiri: Valimisliit Koduvalla VolikoguHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Scanfil OÜ mehaanik
Argo Juske202Valimisliit Koduvalla Volikogu
Nr: 202Sündinud: 27.10.1979
Nimekiri: Valimisliit Koduvalla VolikoguHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Tori Vallavalitsus, Tori Rahvamaja juhataja
Ave Aaslaid203Valimisliit Koduvalla Volikogu
Nr: 203Sündinud: 05.05.1968
Nimekiri: Valimisliit Koduvalla VolikoguHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tori Sotsiaalmaja juhataja
Eda Erissaar204Valimisliit Koduvalla Volikogu
Nr: 204Sündinud: 04.07.1962
Nimekiri: Valimisliit Koduvalla VolikoguHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ Kuldvõti, juhatuse liige
Ivika Uslov205Valimisliit Koduvalla Volikogu
Nr: 205Sündinud: 25.11.1984
Nimekiri: Valimisliit Koduvalla VolikoguHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: MTÜ Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus, noorsootöö spetsialist/projektijuht
Jaan Kägu206Valimisliit Koduvalla Volikogu
Nr: 206Sündinud: 17.09.1956
Nimekiri: Valimisliit Koduvalla VolikoguHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: RMK Vändra metsaülem
Jana Malõh207Valimisliit Koduvalla Volikogu
Nr: 207Sündinud: 17.08.1979
Nimekiri: Valimisliit Koduvalla VolikoguHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tori Lasteaia direktor
Jüri Bäärs208Valimisliit Koduvalla Volikogu
Nr: 208Sündinud: 27.10.1953
Nimekiri: Valimisliit Koduvalla VolikoguHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: pensionär
Jüri Puust209Valimisliit Koduvalla Volikogu
Nr: 209Sündinud: 20.01.1957
Nimekiri: Valimisliit Koduvalla VolikoguHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Sauga Vallavalitsus majandusnõunik
Kaie Toobal210Valimisliit Koduvalla Volikogu
Nr: 210Sündinud: 15.07.1959
Nimekiri: Valimisliit Koduvalla VolikoguHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tori Vallavalitsus, vallavanem
Kalev Kiisk211Valimisliit Koduvalla Volikogu
Nr: 211Sündinud: 05.02.1967
Nimekiri: Valimisliit Koduvalla VolikoguHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Oore Agro OÜ juhataja
Katrin Tiimann212Valimisliit Koduvalla Volikogu
Nr: 212Sündinud: 24.02.1962
Nimekiri: Valimisliit Koduvalla VolikoguHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ Selja taimekasvatuse juht
Kersti Reppo213Valimisliit Koduvalla Volikogu
Nr: 213Sündinud: 01.08.1971
Nimekiri: Valimisliit Koduvalla VolikoguHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ Pindi Kinnisvara ja OÜ Repeichen omanik
Kuuno Tüli214Valimisliit Koduvalla Volikogu
Nr: 214Sündinud: 06.11.1957
Nimekiri: Valimisliit Koduvalla VolikoguHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Stokker - tehnik
Markko Virkus215Valimisliit Koduvalla Volikogu
Nr: 215Sündinud: 07.04.1979
Nimekiri: Valimisliit Koduvalla VolikoguHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Coca-Cola HBC Eesti, müügimeeskonna juht
Mart Ruumet216Valimisliit Koduvalla Volikogu
Nr: 216Sündinud: 21.08.1967
Nimekiri: Valimisliit Koduvalla VolikoguHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Matogard OÜ juhataja
Martin Klaar217Valimisliit Koduvalla Volikogu
Nr: 217Sündinud: 06.04.1984
Nimekiri: Valimisliit Koduvalla VolikoguHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Boftel Estonia OÜ võrguehituse koordinaator
Mati Leht218Valimisliit Koduvalla Volikogu
Nr: 218Sündinud: 17.04.1964
Nimekiri: Valimisliit Koduvalla VolikoguHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Sauga Vallavalitsus, maanõunik
Nele Mätas219Valimisliit Koduvalla Volikogu
Nr: 219Sündinud: 06.12.1989
Nimekiri: Valimisliit Koduvalla VolikoguHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: kodune
Piret Valkma220Valimisliit Koduvalla Volikogu
Nr: 220Sündinud: 31.05.1970
Nimekiri: Valimisliit Koduvalla VolikoguHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tetrian OÜ juhataja
Priit Kask221Valimisliit Koduvalla Volikogu
Nr: 221Sündinud: 24.06.1953
Nimekiri: Valimisliit Koduvalla VolikoguHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: FIE Priit Kask - kultuuriline teenindamine
Priit Rööp222Valimisliit Koduvalla Volikogu
Nr: 222Sündinud: 28.04.1962
Nimekiri: Valimisliit Koduvalla VolikoguHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: pensionär
Raivo Jürimäe223Valimisliit Koduvalla Volikogu
Nr: 223Sündinud: 04.07.1964
Nimekiri: Valimisliit Koduvalla VolikoguHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Raivo Remont OÜ tegevjuht
Sander Blehner224Valimisliit Koduvalla Volikogu
Nr: 224Sündinud: 08.03.1972
Nimekiri: Valimisliit Koduvalla VolikoguHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Pärnu Linnavalitsus, süsteemiadministraator
Tiit Sutt225Valimisliit Koduvalla Volikogu
Nr: 225Sündinud: 18.02.1968
Nimekiri: Valimisliit Koduvalla VolikoguHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: FIE Tiit Sutt metallitöö
Tiiu Kaasik226Valimisliit Koduvalla Volikogu
Nr: 226Sündinud: 06.04.1944
Nimekiri: Valimisliit Koduvalla VolikoguHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Toomas Asi227Valimisliit Koduvalla Volikogu
Nr: 227Sündinud: 10.02.1960
Nimekiri: Valimisliit Koduvalla VolikoguHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: APH Ehitus OÜ juhatuse liige
Toomas Toomet228Valimisliit Koduvalla Volikogu
Nr: 228Sündinud: 20.11.1957
Nimekiri: Valimisliit Koduvalla VolikoguHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Villemaa Auto OÜ juhataja
Tõnu Alabert229Valimisliit Koduvalla Volikogu
Nr: 229Sündinud: 17.04.1964
Nimekiri: Valimisliit Koduvalla VolikoguHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: AS Sauga Varahaldus, juhatuse liige
Uno Kask230Valimisliit Koduvalla Volikogu
Nr: 230Sündinud: 25.12.1960
Nimekiri: Valimisliit Koduvalla VolikoguHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Eesti teed AS juhatuse liige
Urmas Udikas231Valimisliit Koduvalla Volikogu
Nr: 231Sündinud: 27.12.1977
Nimekiri: Valimisliit Koduvalla VolikoguHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: AS TREF NORD
Viive Roots232Valimisliit Koduvalla Volikogu
Nr: 232Sündinud: 02.06.1961
Nimekiri: Valimisliit Koduvalla VolikoguHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Charlot OÜ, Pärnu müügikontori juhataja
Vilme Kullerkupp233Valimisliit Koduvalla Volikogu
Nr: 233Sündinud: 26.12.1952
Nimekiri: Valimisliit Koduvalla VolikoguHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: pensionär
Üksikkandidaadid
Hillar Kohv234Üksikkandidaadid
Nr: 234Sündinud: 09.08.1966
Nimekiri: ÜksikkandidaadidHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Tööotsija