Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Toila vald

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Piret Niglas101Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 101Sündinud: 05.04.1968
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Kohtla-Nõmme Kool, õpetaja
Tiit Salvan102Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 102Sündinud: 30.06.1973
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Mäetaguse Põhikool, õpetaja
Ele Luuk103Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 103Sündinud: 05.08.1985
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: OÜ Corrigo, füsioterapeut
Margus Paalo104Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 104Sündinud: 11.08.1960
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Fulton Service, juhataja
Age Merirand105Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 105Sündinud: 04.05.1972
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: Oru kaupluse juhataja, OG Elektra
Ülo Soomlais106Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 106Sündinud: 20.07.1954
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Jõhvi Selver AS, teenindaja
Kalle Lember107Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 107Sündinud: 04.05.1965
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Forklift OÜ, mehaanik
Ain Luuk108Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 108Sündinud: 11.07.1952
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Eesti Kaevandusmuuseum, giid / pensionär
Olav Kruus109Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 109Sündinud: 01.06.1957
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Eesti Kaevandusmuuseum, peavarahoidja-kuraator
Eesti Keskerakond
Johannes Neiland110Eesti Keskerakond
Nr: 110Sündinud: 20.02.1960
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: tööotsija
Ulvi Luiksoo111Eesti Keskerakond
Nr: 111Sündinud: 03.12.1955
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: N.R. Energy OÜ, raamatupidaja
Jevgeni Tarassov112Eesti Keskerakond
Nr: 112Sündinud: 09.12.1982
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: SK Kuldkaru, treener
Joana Taalberg113Eesti Keskerakond
Nr: 113Sündinud: 27.12.1998
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: üliõpilane
Marko Rooden114Eesti Keskerakond
Nr: 114Sündinud: 16.03.1989
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Rivalto Trasport OÜ, operaator
Svetlana Murašina115Eesti Keskerakond
Nr: 115Sündinud: 01.02.1950
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: pensionär
Arina Koppel116Eesti Keskerakond
Nr: 116Sündinud: 31.01.1977
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: AS Viru Haigla, õde
Allan Tomband117Eesti Keskerakond
Nr: 117Sündinud: 16.07.1982
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ Pallantis, juhataja
Jüri Mironjuk118Eesti Keskerakond
Nr: 118Sündinud: 27.04.1964
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Tulser Grupp, projektijuht
Anatoli Ikohainen119Eesti Keskerakond
Nr: 119Sündinud: 09.05.1964
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Eltika Oü, projektijuht
Sergei Arroval120Eesti Keskerakond
Nr: 120Sündinud: 12.05.1953
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Urmas Randlaine121Eesti Keskerakond
Nr: 121Sündinud: 25.12.1980
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: AS Kaupmees, ekspediitor
Melika Lehtla122Eesti Keskerakond
Nr: 122Sündinud: 08.03.1975
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OG Elektra Voka kauplus, klienditeenindaja
Taavi Edala123Eesti Keskerakond
Nr: 123Sündinud: 03.04.1998
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: Tallink AS, stjuuard
Toomas Tedrekull124Eesti Keskerakond
Nr: 124Sündinud: 04.06.1970
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: tööotsija
Tõnu Lõhmus125Eesti Keskerakond
Nr: 125Sündinud: 25.09.1967
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: AS Silbet, klienditeenindaja
Aivar Mehide126Eesti Keskerakond
Nr: 126Sündinud: 28.04.1969
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Auto-Ken, juhataja
Otto Luberg127Eesti Keskerakond
Nr: 127Sündinud: 04.02.1972
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: tööotsija
Valimisliit Ühtne Vald
Roland Peets128Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 128Sündinud: 20.11.1957
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Toila Vallavolikogu, esimees
Ülev Lilleorg129Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 129Sündinud: 18.04.1967
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Empower AS, telekommunikatsiooni valdkonna juht
Kalev Naur130Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 130Sündinud: 17.06.1956
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: IVKHK, erialaõpetaja
Bruno Uustal131Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 131Sündinud: 05.10.1957
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: SA Keskkonnainvesteeringute Keskus, projekti spetsialist
Toivo Loide132Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 132Sündinud: 13.04.1961
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: AS Agdeck-Auto, juhataja
Agne Niido133Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 133Sündinud: 24.09.1966
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: PPA, jurist
Illart Jool134Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 134Sündinud: 10.12.1966
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: AS Hoolekandeteenused, ERF Projekteerimisjuht
Gert Tartlan135Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 135Sündinud: 07.02.1969
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Ferdmaster OÜ, juhatuse liige
Kristi Tint136Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 136Sündinud: 06.03.1976
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Sillamäe Soojuselektrijaam, juhataja assistent
Imbi Tito137Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 137Sündinud: 06.04.1968
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Kohtla-Nõmme Kool, õpetaja
Ruth Kerov138Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 138Sündinud: 23.08.1966
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Kohtla-Nõmme Kool, õpetaja
Mehis Astok139Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 139Sündinud: 13.09.1972
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: DeLaval OÜ, teenindusjuht
Urmas Tokman140Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 140Sündinud: 01.07.1968
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Narva Linnakantselei, nõunik
Silvar Ammas141Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 141Sündinud: 13.05.1971
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Kohtla-Järve Järve Gümnaasium/Kohtla-Nõmme Kool, õpetaja
Aivar Tamme142Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 142Sündinud: 19.11.1965
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Jõhvi Matusebüroo OÜ, juhataja
Imre Peenema143Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 143Sündinud: 05.05.1975
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Politsei- ja Piirivalveamet, piirivalvur
Ia Tuisk144Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 144Sündinud: 24.09.1952
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: OÜ Hambaravi dr Tuisk, hambaarst
Eve Elm145Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 145Sündinud: 15.12.1973
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Mäetaguse lasteaed Tõruke, liikumisõpetaja
Artur Gabriel146Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 146Sündinud: 11.05.1987
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Arro Talu OÜ, juhatuse liige
Merle Harjo147Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 147Sündinud: 26.08.1989
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Tallinna Ülikool, personalispetsialist
Signe Ilmjärv148Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 148Sündinud: 19.04.1970
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Toila Gümnaasium, direktor
Margus Juuram149Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 149Sündinud: 29.06.1986
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Firstcar OÜ, juhatuse liige
Tiina Kasema150Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 150Sündinud: 16.06.1951
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: pensionär
Liivi Kingu151Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 151Sündinud: 23.11.1963
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Kohtla-Nõmme Noortekeskus, noorsootöötaja
Toomas Kriisa152Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 152Sündinud: 19.06.1975
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: VKG Kaevandused, allmaa mehaanik
Andrus Kurs153Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 153Sündinud: 05.02.1972
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Politsei- ja Piirivalveamet, piirivalvur
Julie Laur154Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 154Sündinud: 05.07.1959
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Voka lasteaed Naksitrallid, direktor
Andrus Lehismets155Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 155Sündinud: 02.04.1991
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Toila Gümnaasium, õpetaja
Mait Markus156Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 156Sündinud: 17.04.1972
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Peipus, kalur
Kalle Merilai157Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 157Sündinud: 24.06.1951
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Muinsuskaitseamet, maakonna vaneminspektor
Jaak Pruunes158Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 158Sündinud: 05.08.1953
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: AS Toila Sanatoorium, tegevjuht
Kaisa Pukk159Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 159Sündinud: 27.11.1988
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Toila valla kultuurijuht/Jõhvi Kontserdimaja administraator
Andra Pärnamäe160Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 160Sündinud: 28.06.1970
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: OÜ Järve Biopuhastus, tootmisdirektor
Tarmo Pääro161Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 161Sündinud: 15.03.1966
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: VR-Koda OÜ, direktor
Lea Rand162Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 162Sündinud: 19.07.1965
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Toila Raamatukogu, juhataja
Küllike Rastvorov163Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 163Sündinud: 07.09.1962
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Danske Bank AS Eesti filiaal, laenuhaldur
Maive Raudver164Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 164Sündinud: 18.08.1965
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: AS Agdeck, hotell Wironia juhataja
Raul Räitsak165Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 165Sündinud: 20.08.1965
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: vabakutseline muusik
Jaak Saar166Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 166Sündinud: 21.11.1964
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: AS Eesti Post, Jaotusvõrgu juht
Peeter Sööt167Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 167Sündinud: 15.01.1969
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Toila valla Spordi- ja Kultuurikeskus, juhataja
Maarja-Liisa Toost168Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 168Sündinud: 05.07.1993
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Toila valla Spordi- ja Kultuurikeskus, noorsootöötaja
Janar Tukkija169Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 169Sündinud: 14.06.1987
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: AS Mecro (Stokker), müügispetsialist
Rudolf Uustal170Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 170Sündinud: 09.05.1989
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: FIE
Irina Vassiljeva171Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 171Sündinud: 10.05.1962
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: OÜ Loverd, juhataja
Urmas Vitkin172Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 172Sündinud: 24.09.1959
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Reinpaul OÜ, autojuht
Eesti Reformierakond
Toomas Nõmmiste173Eesti Reformierakond
Nr: 173Sündinud: 09.08.1972
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: R-Kiosk AS, jamüügi juht
Olesja Ojamäe174Eesti Reformierakond
Nr: 174Sündinud: 07.06.1973
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Illuka Kool, direktor
Margus Teelahk175Eesti Reformierakond
Nr: 175Sündinud: 15.08.1970
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Astri Keskus, haldusjuht
Mare Uusmees176Eesti Reformierakond
Nr: 176Sündinud: 26.09.1945
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: pensionär
Mait Rooden177Eesti Reformierakond
Nr: 177Sündinud: 13.05.1971
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Päästeamet, HAO peaspetsialist
Tiit Toos179Eesti Reformierakond
Nr: 179Sündinud: 11.02.1955
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Ida-Viru Maavalitsus, nõunik
Toomas Halliksaar180Eesti Reformierakond
Nr: 180Sündinud: 13.09.1981
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Baltem AS, Virumaa osakonna juhataja
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Etti Kagarov181Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 181Sündinud: 28.01.1956
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Kohtla Vallavalitsus, vallavanem
Arno Rossman182Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 182Sündinud: 26.11.1954
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: -
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: -
Ursi Joost183Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 183Sündinud: 30.03.1958
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: FIE
Riho Breivel184Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 184Sündinud: 26.08.1952
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: pensionär
Tatjana Olesk185Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 185Sündinud: 29.03.1958
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Kohtla Vallavalitsus, sotsiaalnõunik
Timo Torm186Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 186Sündinud: 09.09.1992
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Sotsiaaldemokraatslik Erakond - kampaania koordinaator/üliõpilane
Diana Enkeli187Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 187Sündinud: 11.11.1980
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Portlif Grupp OÜ, keskkonnakaitse spetsialist
Arvi Kallikorm188Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 188Sündinud: 07.10.1940
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: pensionär
Maret Käiss189Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 189Sündinud: 08.11.1954
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Kohtla-Järve Kultuurikeskus, rahvakultuuri juht
Enn Käiss190Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 190Sündinud: 31.01.1947
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: pensionär
Deivi Migaljov191Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 191Sündinud: 24.09.1982
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Viru Rand, tootmistsehhi juhataja
Peeter Kapp192Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 192Sündinud: 03.12.1968
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: EVR CARGO, tehnikajuht
Kaja Niinlaup193Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 193Sündinud: 10.03.1948
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Tööinspektsioon, Töötervishoiu tööinspektor
Kirill Shevelev194Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 194Sündinud: 13.11.1980
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: VKG Kaevandused OÜ, allmaatööde peaspetsialist
Guido Tellis195Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 195Sündinud: 11.07.1976
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Lemminkäinen Eesti AS, Virumaa osakonna juhataja
Elle Vaatsep196Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 196Sündinud: 02.09.1951
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: -
Erakond: -Töökoht: Lasteaed Tuvike, lasteaia õpetaja