Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Tapa vald

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Aron Jaanis101Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 101Sündinud: 01.07.1970
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Komandopealik Päästeamet
Kaili Ots102Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 102Sündinud: 23.07.1983
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Tamsalu Spordikompleks, treener
Jaan Viktor103Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 103Sündinud: 11.09.1958
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Rakevere Ametikool, kutseõpetaja
Jakov Peterson104Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 104Sündinud: 03.05.1986
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Kunda Sprodikeskuse juhataja
Lea Oja105Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 105Sündinud: 26.01.1960
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tapa Gümnaasium, õpetaja
Urmas Saarmann106Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 106Sündinud: 15.03.1951
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: sõidu- ja teooriõpetaja
Mare Ploompuu107Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 107Sündinud: 16.08.1958
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: töötu
Peeter Nikiforov108Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 108Sündinud: 21.07.1954
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Estonia Logistics OÜ, administraator
Eesti Reformierakond
Reigo Tamm109Eesti Reformierakond
Nr: 109Sündinud: 22.12.1988
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Rahvusooper Estonia, ooperisolist
Riho Tell110Eesti Reformierakond
Nr: 110Sündinud: 27.05.1964
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tamsalu Vallavalitsus, vallavanem
Naima Sild111Eesti Reformierakond
Nr: 111Sündinud: 13.01.1957
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tapa Vene Põhikool, direktor
Andrus Freienthal112Eesti Reformierakond
Nr: 112Sündinud: 08.09.1959
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tapa Vallavalitsus abivallavanem
Tiina Talvik113Eesti Reformierakond
Nr: 113Sündinud: 18.02.1966
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Lehtse Keskusehoone haldusjuht
Annika Kapp114Eesti Reformierakond
Nr: 114Sündinud: 01.01.1973
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Tamsalu Vallavalitsus abivallavanem
Aivar Kuusik115Eesti Reformierakond
Nr: 115Sündinud: 17.04.1957
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: VIru Haigla AS gastroenteroloog/juhatuse liige
Kerli Relli116Eesti Reformierakond
Nr: 116Sündinud: 03.04.1991
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tamsalu Kultuurimaja kunstiline juht (hetkel lapsepuhkusel)
Ago Stallmeister117Eesti Reformierakond
Nr: 117Sündinud: 22.07.1976
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Adrenal OÜ juht
Vello Sander118Eesti Reformierakond
Nr: 118Sündinud: 14.03.1956
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Tamsalu Kommunaal juhataja
Peeter Lauring119Eesti Reformierakond
Nr: 119Sündinud: 14.11.1950
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: KÜ juhatuse liige
Mati Viidemann120Eesti Reformierakond
Nr: 120Sündinud: 29.12.1960
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Kodune
Vello Ojamäe121Eesti Reformierakond
Nr: 121Sündinud: 06.05.1967
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Rahvusooper Estonia; haldusjuht
Arne Arumägi122Eesti Reformierakond
Nr: 122Sündinud: 09.03.1967
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tamsalu Vesi AS, juht
Jaan Hiet123Eesti Reformierakond
Nr: 123Sündinud: 02.07.1951
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Ettevõtja
Viiu Uudam124Eesti Reformierakond
Nr: 124Sündinud: 29.04.1960
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tamsalu Lasteaed Krõll direktor
Siiri Saks125Eesti Reformierakond
Nr: 125Sündinud: 04.03.1965
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: RR Lektus
Lembit Rosina126Eesti Reformierakond
Nr: 126Sündinud: 19.09.1980
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: -
Erakond: PuudubTöökoht: Telavero OÜ juhataja
Merle Ruzitš127Eesti Reformierakond
Nr: 127Sündinud: 18.02.1975
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Rakvere Vanalinna Kool klassiõpetaja
Väino Mets128Eesti Reformierakond
Nr: 128Sündinud: 27.11.1965
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Rauamarket OÜ juhatuse liige
Merée Marleen Ruzitš129Eesti Reformierakond
Nr: 129Sündinud: 19.01.1996
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Üliõpilane
Erko Jullinen130Eesti Reformierakond
Nr: 130Sündinud: 27.06.1987
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Rahva Ühtsuse ErakondTöökoht: Ettevõtja
Urmas Kullang131Eesti Reformierakond
Nr: 131Sündinud: 06.11.1961
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Penosil Eesti OÜ, müügijuht
Kadri Kask132Eesti Reformierakond
Nr: 132Sündinud: 17.05.1964
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Tamsalu Kultuurimaja, lauluõpetaja
Kristlin Läänemägi133Eesti Reformierakond
Nr: 133Sündinud: 08.06.1987
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Lehtse Kool, klassiõpetaja
Maiko Metsalu134Eesti Reformierakond
Nr: 134Sündinud: 06.04.1999
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Õpilane
Dmitri Trubkin135Eesti Reformierakond
Nr: 135Sündinud: 03.01.1992
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Jeld-Wen, operaator
Johanna Sinik136Eesti Reformierakond
Nr: 136Sündinud: 21.09.1996
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Küünetehnik/ Sinik OÜ juhatuse liige
Kadi Kreus137Eesti Reformierakond
Nr: 137Sündinud: 05.03.1990
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: -
Heiti Peterson138Eesti Reformierakond
Nr: 138Sündinud: 15.10.1976
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: EBE betoonivalmistaja
Kersti Soom139Eesti Reformierakond
Nr: 139Sündinud: 03.03.1978
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Kodune
Alar Rannaääre140Eesti Reformierakond
Nr: 140Sündinud: 17.10.1956
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Maxima OÜ, operaator
Märt Smirnov141Eesti Reformierakond
Nr: 141Sündinud: 05.11.1981
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Raufarm OÜ, tegevjuht
Raivo Raid142Eesti Reformierakond
Nr: 142Sündinud: 19.06.1940
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: pensionär
Valimisliit Koostöö
Rain Sepping143Valimisliit Koostöö
Nr: 143Sündinud: 31.05.1967
Nimekiri: Valimisliit Koostöö Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Kaitseliidu peastaap, tagalaspetsialist
Ene Augasmägi144Valimisliit Koostöö
Nr: 144Sündinud: 05.07.1975
Nimekiri: Valimisliit Koostöö Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Tamsalu vallavalitsus, ametnik
Elmu Koppelmann145Valimisliit Koostöö
Nr: 145Sündinud: 15.07.1958
Nimekiri: Valimisliit Koostöö Haridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tapa Gümnaasium, direktor
Sirje Klemmer146Valimisliit Koostöö
Nr: 146Sündinud: 07.04.1974
Nimekiri: Valimisliit Koostöö Haridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tamsalu lasteaed Krõll, majandusjuhataja
Kuno Rooba147Valimisliit Koostöö
Nr: 147Sündinud: 13.12.1972
Nimekiri: Valimisliit Koostöö Haridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Rakvere Ametikool, direktor
Alar Teras148Valimisliit Koostöö
Nr: 148Sündinud: 03.09.1974
Nimekiri: Valimisliit Koostöö Haridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, nõunik
Jaan Lõõnik149Valimisliit Koostöö
Nr: 149Sündinud: 14.06.1976
Nimekiri: Valimisliit Koostöö Haridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja nõunik
Urmas Elhi150Valimisliit Koostöö
Nr: 150Sündinud: 23.07.1975
Nimekiri: Valimisliit Koostöö Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Ettevõtja Samrutim OÜ juhatuse liige
Kaja Hallik151Valimisliit Koostöö
Nr: 151Sündinud: 09.04.1978
Nimekiri: Valimisliit Koostöö Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: OÜ Päts, müügijuht
Rein Tali152Valimisliit Koostöö
Nr: 152Sündinud: 07.02.1963
Nimekiri: Valimisliit Koostöö Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: Tapa Autobussipark juhatuse liige
Dairi Pomerants153Valimisliit Koostöö
Nr: 153Sündinud: 23.01.1993
Nimekiri: Valimisliit Koostöö Haridus: Põhiharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tamsalu Vallavalitsus, hoolekandetöötaja
Marie-Johanna Kippar154Valimisliit Koostöö
Nr: 154Sündinud: 25.03.1998
Nimekiri: Valimisliit Koostöö Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: üliõpilane
Renneli Vettik155Valimisliit Koostöö
Nr: 155Sündinud: 30.04.1972
Nimekiri: Valimisliit Koostöö Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Porkuni Kool, pedagoogiline abi
Urmas Oras156Valimisliit Koostöö
Nr: 156Sündinud: 04.03.1962
Nimekiri: Valimisliit Koostöö Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Eesti Kaitsevägi, ametnik
Anna Kis-Int157Valimisliit Koostöö
Nr: 157Sündinud: 24.03.1983
Nimekiri: Valimisliit Koostöö Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Siretlo OÜ juhatuse liige
Garri Raagmaa158Valimisliit Koostöö
Nr: 158Sündinud: 16.12.1966
Nimekiri: Valimisliit Koostöö Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Tartu Ülikooli regionaalplaneerimise dotsent
Heiki Hallik159Valimisliit Koostöö
Nr: 159Sündinud: 04.06.1968
Nimekiri: Valimisliit Koostöö Haridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Päts OÜ, juhataja
Keiti Elken160Valimisliit Koostöö
Nr: 160Sündinud: 24.10.1979
Nimekiri: Valimisliit Koostöö Haridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Maarjamaa Hariduskolleegium, sotsiaalpedagoog
Pavo Raudsepp161Valimisliit Koostöö
Nr: 161Sündinud: 09.10.1973
Nimekiri: Valimisliit Koostöö Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Rahva Ühtsuse ErakondTöökoht: Pullimees OÜ juhatuse liige
Julia Rõbalko162Valimisliit Koostöö
Nr: 162Sündinud: 14.04.1982
Nimekiri: Valimisliit Koostöö Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: üliõpilane
Mardo Tigane163Valimisliit Koostöö
Nr: 163Sündinud: 02.02.1978
Nimekiri: Valimisliit Koostöö Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: FIE teraviljakasvatus
Kaido Kallis164Valimisliit Koostöö
Nr: 164Sündinud: 15.08.1987
Nimekiri: Valimisliit Koostöö Haridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Moe Saetööstus OÜ, juhataja
Janika Sild165Valimisliit Koostöö
Nr: 165Sündinud: 24.10.1988
Nimekiri: Valimisliit Koostöö Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: AS Hoolekandeteenused Imastu Koolkodu, tegevusjuhendaja
Lauri Kukk166Valimisliit Koostöö
Nr: 166Sündinud: 04.04.1997
Nimekiri: Valimisliit Koostöö Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: üliõpilane
Merlin Bugri167Valimisliit Koostöö
Nr: 167Sündinud: 27.01.1975
Nimekiri: Valimisliit Koostöö Haridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: -
Tiivo Vaigurand168Valimisliit Koostöö
Nr: 168Sündinud: 02.08.1976
Nimekiri: Valimisliit Koostöö Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Tiivo Vaigurandi Vaino Talu OÜ, juhatuse liige
Marina Annus169Valimisliit Koostöö
Nr: 169Sündinud: 30.09.1960
Nimekiri: Valimisliit Koostöö Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Maarjamaa Hariduskolleegium Valgejõe õppekeskus, haridustehnoloog
Pille Õun170Valimisliit Koostöö
Nr: 170Sündinud: 05.04.1978
Nimekiri: Valimisliit Koostöö Haridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tamsalu Noortekeskus, noorsootöötaja
Anette-Clarissa Juht171Valimisliit Koostöö
Nr: 171Sündinud: 08.11.1994
Nimekiri: Valimisliit Koostöö Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: MTÜ Viimsi Huvikeskus, noorsootöötaja
Egle Pihus172Valimisliit Koostöö
Nr: 172Sündinud: 25.06.1980
Nimekiri: Valimisliit Koostöö Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: kodune
Tiina Evardi173Valimisliit Koostöö
Nr: 173Sündinud: 18.04.1957
Nimekiri: Valimisliit Koostöö Haridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Järvamaa Kutsehariduskeskus, korrapidaja
Ahti Naarits174Valimisliit Koostöö
Nr: 174Sündinud: 19.08.1971
Nimekiri: Valimisliit Koostöö Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: abipolitseinik
Priit Kuusemäe175Valimisliit Koostöö
Nr: 175Sündinud: 15.09.1984
Nimekiri: Valimisliit Koostöö Haridus: Põhiharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Renovatsoon OÜ, ehitaja
Rainer Randver176Valimisliit Koostöö
Nr: 176Sündinud: 20.03.1972
Nimekiri: Valimisliit Koostöö Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Eesti Keskkonnateenused, müügiesindaja
Eha Rehemaa177Valimisliit Koostöö
Nr: 177Sündinud: 27.08.1941
Nimekiri: Valimisliit Koostöö Haridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: pensionär
Irina Piksar178Valimisliit Koostöö
Nr: 178Sündinud: 18.08.1976
Nimekiri: Valimisliit Koostöö Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Tapa Vene Põhikool, õpetaja
Marika Tali179Valimisliit Koostöö
Nr: 179Sündinud: 27.02.1967
Nimekiri: Valimisliit Koostöö Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: OÜ Heamaitse, juhatuse liige
Eesti Keskerakond
Maksim Butšenkov180Eesti Keskerakond
Nr: 180Sündinud: 03.09.1984
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Spordikool, juhataja
Jaanus Mutli181Eesti Keskerakond
Nr: 181Sündinud: 07.03.1974
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Ettevõtlusamet, osakonna juhataja
Kalev Kodzis182Eesti Keskerakond
Nr: 182Sündinud: 05.12.1992
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Porkuni Kool, IT ja haridustehnoloog
Janar Safronov183Eesti Keskerakond
Nr: 183Sündinud: 23.11.1987
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Päästeamet, päästja
Lilli Strõnadko184Eesti Keskerakond
Nr: 184Sündinud: 02.01.1945
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Sirje Major185Eesti Keskerakond
Nr: 185Sündinud: 24.09.1946
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Dmitri Okatov186Eesti Keskerakond
Nr: 186Sündinud: 22.10.1984
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: müügijuht
Tatjana Selgitskaja-Fjodorovs187Eesti Keskerakond
Nr: 187Sündinud: 24.05.1971
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ Balti Spoon töötaja
Valter Kaima188Eesti Keskerakond
Nr: 188Sündinud: 07.09.1988
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Ida Päästekeskus Tapa Päästekomando, päästja
Sirje Jäetma189Eesti Keskerakond
Nr: 189Sündinud: 26.03.1954
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: juuksur
Aleksandr Sagalajev190Eesti Keskerakond
Nr: 190Sündinud: 18.04.1992
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: üliõpilane, TLMK õpetaja
Üllar Neeme191Eesti Keskerakond
Nr: 191Sündinud: 12.09.1979
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: AS OG Elektra, pagar-taignameister
Ivi Bodnja192Eesti Keskerakond
Nr: 192Sündinud: 29.03.1974
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OG Elektra, vanemteenindaja
Vitali Aništšuk193Eesti Keskerakond
Nr: 193Sündinud: 02.02.1975
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Nordkalk AS, vedurijuht
Kaja Sviridova194Eesti Keskerakond
Nr: 194Sündinud: 10.09.1973
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: ettevõtja
Vladimir Sagalajev195Eesti Keskerakond
Nr: 195Sündinud: 25.03.1953
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tamsalu EPT AS
Marina Tripuz196Eesti Keskerakond
Nr: 196Sündinud: 14.01.1959
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: EVR Cargo Tapa Depood, lukksepp-defektoskopist
Peedu Vipper197Eesti Keskerakond
Nr: 197Sündinud: 20.01.1944
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Vaike Demidjuk198Eesti Keskerakond
Nr: 198Sündinud: 03.11.1956
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: AVADEM OÜ juhatuse liige
Dmitri Petrov199Eesti Keskerakond
Nr: 199Sündinud: 18.05.1985
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Maxima Eesti OÜ
Taissa Lepp200Eesti Keskerakond
Nr: 200Sündinud: 20.03.1955
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Vladimir Petrov201Eesti Keskerakond
Nr: 201Sündinud: 26.11.1956
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Kriste Tiisler202Eesti Keskerakond
Nr: 202Sündinud: 22.11.1969
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: vabakutseline
Deniss Võsar203Eesti Keskerakond
Nr: 203Sündinud: 14.12.1989
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: -
Erakond: puudubTöökoht: Tele2 Eesti AS, kaugside administraator
Jelena Hokkonen204Eesti Keskerakond
Nr: 204Sündinud: 18.01.1969
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Tõnu Lepik205Eesti Keskerakond
Nr: 205Sündinud: 21.03.1948
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: FIE talupidaja
Marika Priske206Eesti Keskerakond
Nr: 206Sündinud: 25.08.1964
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Kadri Jäetma207Eesti Keskerakond
Nr: 207Sündinud: 24.04.1980
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Vihula Mõis, restorani vahetusevanem
Ergo Viltre208Eesti Keskerakond
Nr: 208Sündinud: 20.12.1984
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: Tektoon-A OÜ, operaator
Valentina Latõševa209Eesti Keskerakond
Nr: 209Sündinud: 25.03.1957
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Swed Ehitus, logistik
Tatjana Elsting210Eesti Keskerakond
Nr: 210Sündinud: 12.07.1985
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: lapsehoolduspuhkusel
Irina Pavlova211Eesti Keskerakond
Nr: 211Sündinud: 08.10.1964
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OG Elektra, meister
Veera Aleksejeva212Eesti Keskerakond
Nr: 212Sündinud: 16.01.1958
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: EVR Cargo, defektoskopist
Sirje Kaldmäe213Eesti Keskerakond
Nr: 213Sündinud: 01.06.1952
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Diana Väli-Kurnikov214Eesti Keskerakond
Nr: 214Sündinud: 10.11.1982
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Katri Lehtsalu215Eesti Keskerakond
Nr: 215Sündinud: 25.11.1953
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Tapa Gümnaasium, õpetaja
Ljudmilla Sergušina216Eesti Keskerakond
Nr: 216Sündinud: 09.02.1941
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: pensionär
Svetlana Porošina217Eesti Keskerakond
Nr: 217Sündinud: 26.06.1956
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: abikokk
Aleksandr Vassiljev218Eesti Keskerakond
Nr: 218Sündinud: 10.04.1987
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Leonhard Weiss RTE AS, töödejuht
Denis Zemski219Eesti Keskerakond
Nr: 219Sündinud: 04.03.1997
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: õpilane
Tiina Sulg220Eesti Keskerakond
Nr: 220Sündinud: 23.06.1989
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Porkuni Kool, kasvataja kt
Maksim Sokolov221Eesti Keskerakond
Nr: 221Sündinud: 05.11.1987
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Betoonitehas, kraanajuht
Arturas Januškevitšus222Eesti Keskerakond
Nr: 222Sündinud: 12.04.1988
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: ehitaja
Ljudmila Kodzis223Eesti Keskerakond
Nr: 223Sündinud: 05.01.1953
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Valentina Butšenkova224Eesti Keskerakond
Nr: 224Sündinud: 19.06.1952
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: juuksur
Sergei Melnikov225Eesti Keskerakond
Nr: 225Sündinud: 11.11.1948
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Aigar Põder226Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 226Sündinud: 27.10.1970
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Ettevõtja OÜ Allodium
Rita Kaljus227Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 227Sündinud: 07.04.1955
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Rene Meltsar228Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 228Sündinud: 20.08.1978
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Johanson CJ, üldehitaja
Juta Kaasik229Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 229Sündinud: 18.04.1970
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ B Pluss, müüja
Urmas Piiskoppel230Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 230Sündinud: 29.03.1961
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: kaugsõiduautojuht
Marger Õun231Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 231Sündinud: 11.05.1989
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: höövelpingi operaator
Lembit Uustalu232Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 232Sündinud: 11.12.1948
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Põhihariduseta
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: AS G4S, turvatöötaja
Peeter Piirfeldt233Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 233Sündinud: 26.03.1954
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Tõnu Veeremaa234Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Nr: 234Sündinud: 24.12.1944
Nimekiri: Eestimaa Ühendatud VasakparteiHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eestimaa Ühendatud VasakparteiTöökoht: pensionär
Valimisliit Valgejõgi
Alari Kirt235Valimisliit Valgejõgi
Nr: 235Sündinud: 01.09.1968
Nimekiri: Valimisliit Valgejõgi Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Tapa vallavanem
Toomas Uudeberg236Valimisliit Valgejõgi
Nr: 236Sündinud: 16.01.1960
Nimekiri: Valimisliit Valgejõgi Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Rakvere Ametikool
Riina Niibo237Valimisliit Valgejõgi
Nr: 237Sündinud: 10.04.1957
Nimekiri: Valimisliit Valgejõgi Haridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: -
Rein Lall238Valimisliit Valgejõgi
Nr: 238Sündinud: 11.08.1956
Nimekiri: Valimisliit Valgejõgi Haridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: AS Võhmuta PM juhataja
Tatjana Tamm239Valimisliit Valgejõgi
Nr: 239Sündinud: 08.04.1954
Nimekiri: Valimisliit Valgejõgi Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Tanya OÜ juhatuse liige
Hando Kasekamp240Valimisliit Valgejõgi
Nr: 240Sündinud: 25.12.1969
Nimekiri: Valimisliit Valgejõgi Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: -
Aivi Must241Valimisliit Valgejõgi
Nr: 241Sündinud: 23.04.1963
Nimekiri: Valimisliit Valgejõgi Haridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Lääne-Viru Maavalitsus, haridus- ja sotsiaalosakonna juhataja
Eiki Eilo242Valimisliit Valgejõgi
Nr: 242Sündinud: 17.05.1984
Nimekiri: Valimisliit Valgejõgi Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Tõnu Eiki Transport OÜ
Leelo Jürimaa243Valimisliit Valgejõgi
Nr: 243Sündinud: 12.05.1957
Nimekiri: Valimisliit Valgejõgi Haridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Lehtse Kultuurimaja direktor
Timo Tiisler244Valimisliit Valgejõgi
Nr: 244Sündinud: 05.09.1987
Nimekiri: Valimisliit Valgejõgi Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Tapa Vallavalitsus, ehitusspetsialist
Katrin Kuusik245Valimisliit Valgejõgi
Nr: 245Sündinud: 26.12.1957
Nimekiri: Valimisliit Valgejõgi Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: OÜ Tapa PAK, perearst
Evelin Hiie246Valimisliit Valgejõgi
Nr: 246Sündinud: 04.08.1972
Nimekiri: Valimisliit Valgejõgi Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Tamsalu Perearstid OÜ, registraator-sekretär
Tea Välk247Valimisliit Valgejõgi
Nr: 247Sündinud: 19.06.1959
Nimekiri: Valimisliit Valgejõgi Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Tapa lasteaed Pisipõnn direktor
Viljar Vikk248Valimisliit Valgejõgi
Nr: 248Sündinud: 09.05.1976
Nimekiri: Valimisliit Valgejõgi Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: -
Kalju Soomeri249Valimisliit Valgejõgi
Nr: 249Sündinud: 30.08.1945
Nimekiri: Valimisliit Valgejõgi Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Eestimaa RohelisedTöökoht: pensionär
Petrik Mõttus250Valimisliit Valgejõgi
Nr: 250Sündinud: 26.05.1972
Nimekiri: Valimisliit Valgejõgi Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: -
Mart Lees251Valimisliit Valgejõgi
Nr: 251Sündinud: 28.09.1957
Nimekiri: Valimisliit Valgejõgi Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: LEMAR-LM OÜ juhataja (juhatuse liige)
Krista Lepik252Valimisliit Valgejõgi
Nr: 252Sündinud: 26.04.1964
Nimekiri: Valimisliit Valgejõgi Haridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tamsalu Spordikeskus
Lii Jairus253Valimisliit Valgejõgi
Nr: 253Sündinud: 18.03.1971
Nimekiri: Valimisliit Valgejõgi Haridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tapa lasteaed Vikerkaar direktor
Ilmar Kald254Valimisliit Valgejõgi
Nr: 254Sündinud: 20.01.1974
Nimekiri: Valimisliit Valgejõgi Haridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tapa Muusika- ja Kunstikooli direktor
Jaan Puhasmets255Valimisliit Valgejõgi
Nr: 255Sündinud: 08.05.1961
Nimekiri: Valimisliit Valgejõgi Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: talunik
Piret Pihel256Valimisliit Valgejõgi
Nr: 256Sündinud: 14.12.1961
Nimekiri: Valimisliit Valgejõgi Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Hoogla talu
Neeme Külmallik257Valimisliit Valgejõgi
Nr: 257Sündinud: 03.07.1965
Nimekiri: Valimisliit Valgejõgi Haridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tapa Autokool OÜ
Vjatšeslav Suvorov258Valimisliit Valgejõgi
Nr: 258Sündinud: 01.11.1950
Nimekiri: Valimisliit Valgejõgi Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: AS Eesti Raudtee, avariigrupi juht
Enno Must259Valimisliit Valgejõgi
Nr: 259Sündinud: 10.10.1963
Nimekiri: Valimisliit Valgejõgi Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Jäneda Mõis OÜ
Tiiu Rosenberg260Valimisliit Valgejõgi
Nr: 260Sündinud: 24.10.1981
Nimekiri: Valimisliit Valgejõgi Haridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Pereõde
Herki Kübarsepp261Valimisliit Valgejõgi
Nr: 261Sündinud: 17.11.1970
Nimekiri: Valimisliit Valgejõgi Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Tapa Ehitus OÜ juhatuse esimees
Riho Lööper262Valimisliit Valgejõgi
Nr: 262Sündinud: 01.02.1970
Nimekiri: Valimisliit Valgejõgi Haridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tapa Spordikeskus, direktor
Aare Palmsalu263Valimisliit Valgejõgi
Nr: 263Sündinud: 18.10.1974
Nimekiri: Valimisliit Valgejõgi Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: OÜ Tapa Vesi, tegevjuht
Kalle Valdlo264Valimisliit Valgejõgi
Nr: 264Sündinud: 04.08.1961
Nimekiri: Valimisliit Valgejõgi Haridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: -
Anneli Murer265Valimisliit Valgejõgi
Nr: 265Sündinud: 10.02.1977
Nimekiri: Valimisliit Valgejõgi Haridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ Tapa Vesi, raamatupidaja abi
Janno Lamus266Valimisliit Valgejõgi
Nr: 266Sündinud: 24.12.1974
Nimekiri: Valimisliit Valgejõgi Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Gurud OÜ, projektijuht
Heili Pihlak267Valimisliit Valgejõgi
Nr: 267Sündinud: 15.05.1963
Nimekiri: Valimisliit Valgejõgi Haridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tapa Kultuurikoda, direktor
Katrin Kukk268Valimisliit Valgejõgi
Nr: 268Sündinud: 08.04.1978
Nimekiri: Valimisliit Valgejõgi Haridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: MTÜ Eluaken, nõustaja
Veiko Rüü269Valimisliit Valgejõgi
Nr: 269Sündinud: 07.10.1975
Nimekiri: Valimisliit Valgejõgi Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: -
Üksikkandidaadid
Mait Kiigemägi270Üksikkandidaadid
Nr: 270Sündinud: 30.09.1988
Nimekiri: ÜksikkandidaadidHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Chilli Deals OÜ, võtmekliendihaldur