Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Sillamäe linn

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
Savisaare valimisliit Sillamäel
Gulnara Sidorenko101Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 101Sündinud: 16.06.1952
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: WElthaus OÜ juhataja
Oleg Kultajev102Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 102Sündinud: 09.02.1969
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Oleg Kultajev FIE
Igor Suharukov103Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 103Sündinud: 21.03.1960
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: OÜ SIM-Sillamäe juhataja
Galina Štšerbakova104Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 104Sündinud: 02.02.1951
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eestimaa Ühendatud VasakparteiTöökoht: KÜ juhatuse liige
Galina Sinelnikova105Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 105Sündinud: 09.10.1955
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: juhatuse liige korteriühistus
Jefim Lvovski106Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 106Sündinud: 20.03.1950
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: pensionär
Konstantin Petraško107Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 107Sündinud: 04.03.1941
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Varvara Vlassova108Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 108Sündinud: 20.01.1980
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Westaqua-Invest OÜ, marketingi spetsialist
Olga Modelski109Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 109Sündinud: 25.07.1964
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ Lootsi VP juhataja
Lev Lipkin110Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 110Sündinud: 24.12.1954
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Enefit Solutions AS projektijuht
Nadežda Kordas111Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 111Sündinud: 16.03.1963
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ Sfinks GN komemrtsdirektor
Nikolai Dežin112Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 112Sündinud: 31.08.1952
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: pensionär
Aleksei Vlassov113Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 113Sündinud: 06.05.1972
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Westaqua-Invest OÜ tehnoloogiliste seadmete seadistaja
Anastassia Ivanova114Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 114Sündinud: 04.03.1992
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Hoolekandeasutus Sügis tegevusjuhendaja
Dmitri Kožemjatšenko115Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 115Sündinud: 28.04.1980
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Eesti Energia AS OT süsteemide arhitekt
Dmitri Zubov116Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 116Sündinud: 02.06.1985
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: töötu
Aleksandr Toffert117Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 117Sündinud: 25.06.1960
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Enefit Kaevandused AS juhataja
Ilja Kudrjavtsev118Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 118Sündinud: 24.10.1985
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Sillamäe Vetelpäästeühing MTÜ juhatuse liige
Aleksandr Bezmaternõh119Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 119Sündinud: 05.01.1960
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: NECo Kaubanduse OÜ juhatuse liige
Vladimir Šindorikov120Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 120Sündinud: 13.06.1951
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: pensionär
Leida Dorofejeva121Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 121Sündinud: 18.04.1944
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: pensionär
Vladimir Lapin122Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 122Sündinud: 22.10.1955
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: pensionär
Stanislav Donskihh123Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 123Sündinud: 24.03.1986
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: AS Sillamäe SEJ katlamasinist
Ilja Šepelev124Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 124Sündinud: 28.09.1995
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Alvo Industries OÜ metallpinkide töötleja
German Suhharukov125Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 125Sündinud: 26.01.1996
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: üliõpilane
Olga Tituško126Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 126Sündinud: 24.08.1973
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: kodune
Jelena Pealkivi127Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 127Sündinud: 10.07.1978
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Põhiharidus
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ Naltu müüja
Aleksandra Borotõnskaja128Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 128Sündinud: 18.08.1987
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: AS Hoolekandeteenused Sinimäe Kodu tegevusjuhendaja
Vassili Kortšagin129Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 129Sündinud: 25.02.1952
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: pensionär
Rufina Pilipenko130Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 130Sündinud: 24.01.1989
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Sillamäe Muuseum ekspositsiooni juhataja
Anatoli Averjanov131Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 131Sündinud: 25.11.1991
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: töötu
Andres Talver132Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 132Sündinud: 15.02.1973
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Silsteve AS dokkija
Artjom Razskazov133Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 133Sündinud: 22.09.1996
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: tööotsija
Jekaterina Guljajeva134Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 134Sündinud: 11.02.1985
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Arbat MJM OÜ sekretär
Jelena Šišova135Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 135Sündinud: 20.12.1972
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: G4S Eesti AS turvatöötaja
Maksim Kukonenko136Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 136Sündinud: 27.08.1992
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Eesti Energia AS Estonia Kaevandus allmaajaoskonna mehhaanik
Margarita Morozova137Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 137Sündinud: 09.10.1957
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: tööotsija
Olesja Antonjuk138Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 138Sündinud: 15.11.1975
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tartu Ülikooli Narva Kolldedž üliõpilane
Tatjana Sivoglo139Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 139Sündinud: 25.07.1969
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: kodune
Igor Zaitsev140Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 140Sündinud: 19.02.1969
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Eesti Securitas AS turvatöötaja
Tatjana Lebedeva141Savisaare valimisliit Sillamäel
Nr: 141Sündinud: 12.08.1957
Nimekiri: Savisaare valimisliit SillamäelHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: PAK Neeme OÜ perearst
Eesti Keskerakond
Jelena Koršunova142Eesti Keskerakond
Nr: 142Sündinud: 22.08.1961
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Tõnis Kalberg143Eesti Keskerakond
Nr: 143Sündinud: 11.08.1975
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Sillamäe LV linnapea
Eevi Paasmäe144Eesti Keskerakond
Nr: 144Sündinud: 11.05.1952
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Valeri Abramovitš145Eesti Keskerakond
Nr: 145Sündinud: 10.12.1958
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: perearst
Jevgeni Terentjev146Eesti Keskerakond
Nr: 146Sündinud: 30.01.1947
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: KJK Kalev Sillamäe, treener
Aleksandr Kanev147Eesti Keskerakond
Nr: 147Sündinud: 14.05.1957
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Sillamäe LV
Dmitri Lett148Eesti Keskerakond
Nr: 148Sündinud: 06.07.1966
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Sillamäe Linnavolikogu, õiguskomisjoni esimees
Aleksandr Bõstrjak149Eesti Keskerakond
Nr: 149Sündinud: 31.12.1962
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: NPM Silmet AS vabriku direktor
Juri Nikitin150Eesti Keskerakond
Nr: 150Sündinud: 17.04.1962
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Valeri Kuznetsov151Eesti Keskerakond
Nr: 151Sündinud: 24.11.1955
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: -
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Hoolekandeasutus Sügis
Igor Malõšev152Eesti Keskerakond
Nr: 152Sündinud: 06.11.1968
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: ESN juhataja
Aleksandr Bondartšuk153Eesti Keskerakond
Nr: 153Sündinud: 01.08.1977
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Pamir OÜ juhatuse liige
Mihhail Sokolov154Eesti Keskerakond
Nr: 154Sündinud: 16.12.1954
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: -
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Monika Feofanova155Eesti Keskerakond
Nr: 155Sündinud: 05.01.1974
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: AS Hoolekandeteenused Sillamäe Kodu juht
Araik Karapetjan156Eesti Keskerakond
Nr: 156Sündinud: 09.07.1985
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: -
Andrei Okamantšuk157Eesti Keskerakond
Nr: 157Sündinud: 04.06.1974
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Eesti Energia Enefit Kaevandused AS peaspetsialist
Tatjana Ivanova158Eesti Keskerakond
Nr: 158Sündinud: 23.04.1960
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Sillamaäe LV
Aleksander Gurjanov159Eesti Keskerakond
Nr: 159Sündinud: 17.02.1955
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: NPM Silmet AS tootmisdirektor
Julia Ignatova160Eesti Keskerakond
Nr: 160Sündinud: 16.04.1988
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: -
Erakond: PuudubTöökoht: NPM Silmet AS kommetrsteenuste koordinaator
Tatjana Bajeva161Eesti Keskerakond
Nr: 161Sündinud: 19.08.1971
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: -
Victor Barinov162Eesti Keskerakond
Nr: 162Sündinud: 29.04.1962
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Sillamäe LV sisekontrolii peaspetsialist
Jevgeni Bugakov163Eesti Keskerakond
Nr: 163Sündinud: 21.09.1961
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: -
Inna Dmitrijeva164Eesti Keskerakond
Nr: 164Sündinud: 08.12.1964
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: AS MEKE Sillamäe jurist
Aala Gitt165Eesti Keskerakond
Nr: 165Sündinud: 27.05.1948
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Sillamäe Muuseum direktor
Lilia Hudjakova166Eesti Keskerakond
Nr: 166Sündinud: 13.08.1963
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: -
Aleksandr Ivanov167Eesti Keskerakond
Nr: 167Sündinud: 30.09.1955
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: -
Alevtina Jermakova168Eesti Keskerakond
Nr: 168Sündinud: 09.03.1986
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Sillamäe Kultuurikeskus direktor
Arno Kaseniit169Eesti Keskerakond
Nr: 169Sündinud: 21.08.1963
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: -
Juri Knjazev170Eesti Keskerakond
Nr: 170Sündinud: 14.04.1965
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Roman Komarov171Eesti Keskerakond
Nr: 171Sündinud: 09.09.1981
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Boriss Kossarev172Eesti Keskerakond
Nr: 172Sündinud: 07.03.1956
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: AS Sillamäe Veevärk peainsener
Nataša Kotšergina173Eesti Keskerakond
Nr: 173Sündinud: 06.08.1964
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Aleksander Kudrjavtsev174Eesti Keskerakond
Nr: 174Sündinud: 21.11.1957
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Stekil OÜ juhatuse liige
Jelena Kutsenko175Eesti Keskerakond
Nr: 175Sündinud: 09.08.1959
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Sillamäe LV
Natalja Langinen176Eesti Keskerakond
Nr: 176Sündinud: 12.04.1974
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: lasteaia direktor
Irina Limina177Eesti Keskerakond
Nr: 177Sündinud: 19.05.1961
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: SHNK Ulei õpetaja
Leonid Ljutskevitš178Eesti Keskerakond
Nr: 178Sündinud: 29.08.1997
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Tallinna Tehnikaülikool elektroenergeetika tudeng
Larissa Lutsep179Eesti Keskerakond
Nr: 179Sündinud: 30.05.1966
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Georgi Mahalov180Eesti Keskerakond
Nr: 180Sündinud: 17.11.1947
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: -
Anton Makarjev181Eesti Keskerakond
Nr: 181Sündinud: 30.10.1989
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Sillamäe LV arenguosakonna spetsialist
Olga Makaryan182Eesti Keskerakond
Nr: 182Sündinud: 27.08.1989
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Sillamäe Kannuka Kool õpetaja, huvijuht
Vladimir Mozgov183Eesti Keskerakond
Nr: 183Sündinud: 09.08.1955
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Rann 12 KÜ juhatuse esimees
Irina Oks184Eesti Keskerakond
Nr: 184Sündinud: 23.10.1957
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: IVKHK personalispetsialist
Jüri Pool185Eesti Keskerakond
Nr: 185Sündinud: 08.03.1984
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Viru Keemia Grupp jurist
Maarika Priske186Eesti Keskerakond
Nr: 186Sündinud: 16.10.1975
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Sillamäe Lasteaed Pääsupesa direktor
Ksenia Savchenko187Eesti Keskerakond
Nr: 187Sündinud: 07.10.1997
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: -
Andrei Sokolov188Eesti Keskerakond
Nr: 188Sündinud: 14.08.1957
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Linnafauna Zoovetkeskus OÜ juhatuse liige
Aleksandr Starodubtsev189Eesti Keskerakond
Nr: 189Sündinud: 22.10.1951
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Nikolai Toštšev190Eesti Keskerakond
Nr: 190Sündinud: 18.05.1970
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: MTÜ Sillamäe JK Dina juhatuse liige
Artjom Trohhatšev191Eesti Keskerakond
Nr: 191Sündinud: 10.02.1999
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: õpilane
Meelis Tungal192Eesti Keskerakond
Nr: 192Sündinud: 05.11.1965
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Sillamäe LV järelelvalve inspektor
Irina Turbina193Eesti Keskerakond
Nr: 193Sündinud: 18.06.1971
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Terve Pere Apeetk OÜ Kajaka Apteek
Vladimir Vaikert194Eesti Keskerakond
Nr: 194Sündinud: 28.02.1953
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Sillamäe Teater Teine Taevas kunstline juht
Anneli Vassijeva195Eesti Keskerakond
Nr: 195Sündinud: 29.06.1971
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Sillamäe Lasteaed Jaaniussike direktor
Jelena Verzilova196Eesti Keskerakond
Nr: 196Sündinud: 30.12.1977
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Sillamäe Spordikompleks Kalev spordispetsialist
Anatoli Vihharev197Eesti Keskerakond
Nr: 197Sündinud: 22.05.1956
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: NPM Silmet AS protsessi analüüsi direktor
Dmitri Vinogradov198Eesti Keskerakond
Nr: 198Sündinud: 28.05.1974
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Sillamäe Vanalinna Kool
Mihhail Vinogradov200Eesti Keskerakond
Nr: 200Sündinud: 07.11.1967
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Bildcom OÜ juhatuse liige
Vitali Volkov201Eesti Keskerakond
Nr: 201Sündinud: 04.06.1977
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Vladimir Võssotski202Eesti Keskerakond
Nr: 202Sündinud: 02.04.1982
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Sillamäe Muusikakool direktor
Ljudmila Šilova-Mandel203Eesti Keskerakond
Nr: 203Sündinud: 24.05.1955
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Hoolekandeasutus Sügis päevakeskus Merelaine spetsialist
Andrei Žoga204Eesti Keskerakond
Nr: 204Sündinud: 11.02.1963
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: ASL Perearst OÜ perearst