Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Saarde vald

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
VALIMISLIIT KODUVALD
Väino Lensment101VALIMISLIIT KODUVALD
Nr: 101Sündinud: 05.07.1962
Nimekiri: VALIMISLIIT KODUVALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: FIE
Kristi Sutt102VALIMISLIIT KODUVALD
Nr: 102Sündinud: 03.08.1970
Nimekiri: VALIMISLIIT KODUVALDHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: SA Kilingi-Nõmme Tervise- ja Hoolduskeskus
Erli Aasamets103VALIMISLIIT KODUVALD
Nr: 103Sündinud: 16.01.1963
Nimekiri: VALIMISLIIT KODUVALDHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kilingi-Nõmme Gümnaasium, direktor
Kristo Song104VALIMISLIIT KODUVALD
Nr: 104Sündinud: 11.01.1985
Nimekiri: VALIMISLIIT KODUVALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: SKM Haljastus OÜ, juhatuse esimees
Nils Grün105VALIMISLIIT KODUVALD
Nr: 105Sündinud: 26.12.1978
Nimekiri: VALIMISLIIT KODUVALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Lääne Päästekeskus, Kilingi-Nõmme komando, MTÜ JK POSEIDON
Peep Paimre106VALIMISLIIT KODUVALD
Nr: 106Sündinud: 21.02.1963
Nimekiri: VALIMISLIIT KODUVALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: FIE
Talvi Saar107VALIMISLIIT KODUVALD
Nr: 107Sündinud: 04.12.1975
Nimekiri: VALIMISLIIT KODUVALDHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kilingi-Nõmme Raamatukogu, raamatukoguhoidja
Kadri Karon108VALIMISLIIT KODUVALD
Nr: 108Sündinud: 02.01.1977
Nimekiri: VALIMISLIIT KODUVALDHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: kilingi-Nõmme Gümnaasium, õpetaja
Vladimir Ruzitš109VALIMISLIIT KODUVALD
Nr: 109Sündinud: 16.07.1955
Nimekiri: VALIMISLIIT KODUVALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Hevo Tehnika OÜ juhatuse liige
Aimi Kollamaa110VALIMISLIIT KODUVALD
Nr: 110Sündinud: 02.09.1978
Nimekiri: VALIMISLIIT KODUVALDHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Tali Lasteaed, õpetaja
Arne Kuningas111VALIMISLIIT KODUVALD
Nr: 111Sündinud: 01.09.1961
Nimekiri: VALIMISLIIT KODUVALDHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Eesti Veeteede Amet, vanemmotorist
Aldo Avaste112VALIMISLIIT KODUVALD
Nr: 112Sündinud: 23.07.1963
Nimekiri: VALIMISLIIT KODUVALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht:
Einar Saar113VALIMISLIIT KODUVALD
Nr: 113Sündinud: 01.07.1949
Nimekiri: VALIMISLIIT KODUVALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: -
Ants Lensment114VALIMISLIIT KODUVALD
Nr: 114Sündinud: 10.02.1980
Nimekiri: VALIMISLIIT KODUVALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: -
Alvar Pärtel115VALIMISLIIT KODUVALD
Nr: 115Sündinud: 20.11.1965
Nimekiri: VALIMISLIIT KODUVALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: AS ZEBRA
Marko Kaldur116VALIMISLIIT KODUVALD
Nr: 116Sündinud: 27.09.1978
Nimekiri: VALIMISLIIT KODUVALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Eesti Reisiklubi MTÜ, giid-reisikirjanik
Mare Pärna117VALIMISLIIT KODUVALD
Nr: 117Sündinud: 01.09.1944
Nimekiri: VALIMISLIIT KODUVALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Marek Künnap118VALIMISLIIT KODUVALD
Nr: 118Sündinud: 23.12.1979
Nimekiri: VALIMISLIIT KODUVALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Päästeamet, Kilingi-Nõmme komando
Arvi Tallo119VALIMISLIIT KODUVALD
Nr: 119Sündinud: 19.01.1972
Nimekiri: VALIMISLIIT KODUVALDHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: kaupluse juhataja
Eve Sinijärv120VALIMISLIIT KODUVALD
Nr: 120Sündinud: 09.11.1958
Nimekiri: VALIMISLIIT KODUVALDHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kilingi-Nõmme Gümnaasium õpetaja
Anneli Lemmik121VALIMISLIIT KODUVALD
Nr: 121Sündinud: 03.01.1979
Nimekiri: VALIMISLIIT KODUVALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: SA Pärnu Haigla, raamatupidaja
Maire Lehikoinen122VALIMISLIIT KODUVALD
Nr: 122Sündinud: 20.06.1962
Nimekiri: VALIMISLIIT KODUVALDHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: FIE Mälgandi talu
Aleksander Lind123VALIMISLIIT KODUVALD
Nr: 123Sündinud: 21.02.1947
Nimekiri: VALIMISLIIT KODUVALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: TÜ Sinilind juhatuse esimees
Priit Pukk124VALIMISLIIT KODUVALD
Nr: 124Sündinud: 09.03.1986
Nimekiri: VALIMISLIIT KODUVALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: -
Rein Volt125VALIMISLIIT KODUVALD
Nr: 125Sündinud: 24.05.1954
Nimekiri: VALIMISLIIT KODUVALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: -
Ülo Liblik126VALIMISLIIT KODUVALD
Nr: 126Sündinud: 18.07.1953
Nimekiri: VALIMISLIIT KODUVALDHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: -
Allan Rist127VALIMISLIIT KODUVALD
Nr: 127Sündinud: 21.09.1998
Nimekiri: VALIMISLIIT KODUVALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: üliõpilane
Olev Aal128VALIMISLIIT KODUVALD
Nr: 128Sündinud: 20.04.1954
Nimekiri: VALIMISLIIT KODUVALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Vabaduspartei - Põllumeeste Kogu Töökoht: -
Kalle Song129VALIMISLIIT KODUVALD
Nr: 129Sündinud: 11.03.1962
Nimekiri: VALIMISLIIT KODUVALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: M.K.Reis-X OÜ, bussijuht
Tony Malva130VALIMISLIIT KODUVALD
Nr: 130Sündinud: 18.06.1984
Nimekiri: VALIMISLIIT KODUVALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: DAHL BYGG puusepp
Tarmo Tamm131VALIMISLIIT KODUVALD
Nr: 131Sündinud: 18.05.1978
Nimekiri: VALIMISLIIT KODUVALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: -
Hugo Tomson132VALIMISLIIT KODUVALD
Nr: 132Sündinud: 09.12.1941
Nimekiri: VALIMISLIIT KODUVALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Haivar Kielas133VALIMISLIIT KODUVALD
Nr: 133Sündinud: 28.08.1959
Nimekiri: VALIMISLIIT KODUVALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: -
Martin Talts134VALIMISLIIT KODUVALD
Nr: 134Sündinud: 20.11.1953
Nimekiri: VALIMISLIIT KODUVALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Pärnumaa KL valverühm
valimisliit OMA KODU
Arvet Berg135valimisliit OMA KODU
Nr: 135Sündinud: 01.06.1954
Nimekiri: valimisliit OMA KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Vana-Ülejärve talu peremees
Arvi Berg136valimisliit OMA KODU
Nr: 136Sündinud: 22.05.1991
Nimekiri: valimisliit OMA KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Uue-Ülejärve OÜ juhatuse liige
Andres Puusepp137valimisliit OMA KODU
Nr: 137Sündinud: 20.02.1963
Nimekiri: valimisliit OMA KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: FIE
Marie Kuningas138valimisliit OMA KODU
Nr: 138Sündinud: 08.04.1998
Nimekiri: valimisliit OMA KODUHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: õpilane
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Allar Pinnar139Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 139Sündinud: 30.10.1971
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Grenor Trade OÜ juhataja
Sven Sildnik140Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 140Sündinud: 03.01.1964
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti IseseisvusparteiTöökoht: kirjanik
Vello Hanson141Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 141Sündinud: 31.12.1944
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: -
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: talunik
Dea Jürimäe142Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 142Sündinud: 12.02.1983
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: DEA Ilusalong OÜ juuksur
Jüri Paukson143Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 143Sündinud: 18.09.1974
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: autoremondilukksepp
Mariliis Kutsar144Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 144Sündinud: 17.02.1987
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: ettevõtja/üliõpilane
Mait Siivesti145Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 145Sündinud: 01.05.1962
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: -
Margus Kukk146Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 146Sündinud: 01.06.1959
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: tööotsija
Kaido Vill147Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 147Sündinud: 05.01.1978
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: M.K.Reis-X OÜ bussijuht
Eesti Keskerakond
Aarne Link148Eesti Keskerakond
Nr: 148Sündinud: 02.08.1940
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Danel Mittenbritt149Eesti Keskerakond
Nr: 149Sündinud: 06.06.1979
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: ettevõtja
Valimisliit "Koostöö"
Jaanus Männik150Valimisliit "Koostöö"
Nr: 150Sündinud: 03.05.1951
Nimekiri: Valimisliit "Koostöö"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Surju vallavanem
Ave Kartau151Valimisliit "Koostöö"
Nr: 151Sündinud: 13.08.1971
Nimekiri: Valimisliit "Koostöö"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Surju Põhikool õpetaja
Robert Miller152Valimisliit "Koostöö"
Nr: 152Sündinud: 19.08.1962
Nimekiri: Valimisliit "Koostöö"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: AS Pärnu Mets harvesterioperaator
Liis Juust153Valimisliit "Koostöö"
Nr: 153Sündinud: 25.10.1982
Nimekiri: Valimisliit "Koostöö"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Tartu Ülikooli Pärnu kolledž, lektor
Erko Murd154Valimisliit "Koostöö"
Nr: 154Sündinud: 28.01.1976
Nimekiri: Valimisliit "Koostöö"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Pärnu Kivi
Rutt Järvesaar155Valimisliit "Koostöö"
Nr: 155Sündinud: 21.02.1952
Nimekiri: Valimisliit "Koostöö"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Surju Tervisekeskus perearsti õde
Marianne Kuusk156Valimisliit "Koostöö"
Nr: 156Sündinud: 04.05.1968
Nimekiri: Valimisliit "Koostöö"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Surju Hooldekodu majandusjuhataja, Surju-Ilvese külaseltsi juhatus
Merilin Lehismets157Valimisliit "Koostöö"
Nr: 157Sündinud: 11.09.1995
Nimekiri: Valimisliit "Koostöö"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: üliõpilane, SA Pärnu Haigla abiõde
Urmas Isand158Valimisliit "Koostöö"
Nr: 158Sündinud: 31.07.1980
Nimekiri: Valimisliit "Koostöö"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: -
Helen Sommer159Valimisliit "Koostöö"
Nr: 159Sündinud: 14.08.1969
Nimekiri: Valimisliit "Koostöö"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Rosamunde OÜ juhatuse liige
Ago Tominga160Valimisliit "Koostöö"
Nr: 160Sündinud: 18.10.1995
Nimekiri: Valimisliit "Koostöö"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: üliõpilane
Hannes Isand161Valimisliit "Koostöö"
Nr: 161Sündinud: 02.07.1955
Nimekiri: Valimisliit "Koostöö"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ Surju PM juhataja
Kadri-Aija Viik162Valimisliit "Koostöö"
Nr: 162Sündinud: 20.11.1966
Nimekiri: Valimisliit "Koostöö"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Hundimõisa OÜ juhatuse liige
Valimisliit "Uus Saarde"
Urmas Abram163Valimisliit "Uus Saarde"
Nr: 163Sündinud: 11.07.1966
Nimekiri: Valimisliit "Uus Saarde"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ "Kaunsaare" traktorist
Meelis Andla164Valimisliit "Uus Saarde"
Nr: 164Sündinud: 14.05.1962
Nimekiri: Valimisliit "Uus Saarde"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Similis juhatuse liige
Andres Annast165Valimisliit "Uus Saarde"
Nr: 165Sündinud: 29.04.1980
Nimekiri: Valimisliit "Uus Saarde"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: vallavanem
Mae Annast166Valimisliit "Uus Saarde"
Nr: 166Sündinud: 27.07.1942
Nimekiri: Valimisliit "Uus Saarde"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Sirli Arumäe167Valimisliit "Uus Saarde"
Nr: 167Sündinud: 07.01.1969
Nimekiri: Valimisliit "Uus Saarde"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Pärnu Waldorfkool, klassiõpetaja
Janek Ilves168Valimisliit "Uus Saarde"
Nr: 168Sündinud: 23.09.1986
Nimekiri: Valimisliit "Uus Saarde"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kilingi-Nõmme Majandusühistu, haldusjuht
Heli Juhkamsoo169Valimisliit "Uus Saarde"
Nr: 169Sündinud: 04.04.1970
Nimekiri: Valimisliit "Uus Saarde"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Kilingi-Nõmme Vabaajakeskuse juhataja
Ivo Jürgenson170Valimisliit "Uus Saarde"
Nr: 170Sündinud: 19.10.1966
Nimekiri: Valimisliit "Uus Saarde"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Metsis OÜ juhataja
Mai Kaldma171Valimisliit "Uus Saarde"
Nr: 171Sündinud: 02.12.1965
Nimekiri: Valimisliit "Uus Saarde"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: -
Peep Kaljuste172Valimisliit "Uus Saarde"
Nr: 172Sündinud: 22.06.1944
Nimekiri: Valimisliit "Uus Saarde"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Janno Kekkonen173Valimisliit "Uus Saarde"
Nr: 173Sündinud: 25.06.1983
Nimekiri: Valimisliit "Uus Saarde"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Keskkonnainspektsioon, vaneminspektor
Rauno Lensment174Valimisliit "Uus Saarde"
Nr: 174Sündinud: 22.02.1975
Nimekiri: Valimisliit "Uus Saarde"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Politsei- ja Piirivalveamet
Väino Lill175Valimisliit "Uus Saarde"
Nr: 175Sündinud: 15.07.1962
Nimekiri: Valimisliit "Uus Saarde"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Pärnumaa Kutsehariduskeskus, metsaülem
Joonas Lindov176Valimisliit "Uus Saarde"
Nr: 176Sündinud: 25.04.1972
Nimekiri: Valimisliit "Uus Saarde"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: AS Iftar, metsamasina operaator
Kristin Neemsalu177Valimisliit "Uus Saarde"
Nr: 177Sündinud: 26.08.1987
Nimekiri: Valimisliit "Uus Saarde"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kilingi-Nõmme Apteek OÜ farmatseut
Alar Oks178Valimisliit "Uus Saarde"
Nr: 178Sündinud: 29.08.1965
Nimekiri: Valimisliit "Uus Saarde"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Olio Projekti OÜ juhataja
Enno Pärn179Valimisliit "Uus Saarde"
Nr: 179Sündinud: 16.05.1960
Nimekiri: Valimisliit "Uus Saarde"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: EP Ehitustööd OÜ autojuht-traktorist
Katrin Pärn180Valimisliit "Uus Saarde"
Nr: 180Sündinud: 19.03.1981
Nimekiri: Valimisliit "Uus Saarde"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Tartu Ülikool, spetsialist
Kaidi Raid181Valimisliit "Uus Saarde"
Nr: 181Sündinud: 19.03.1976
Nimekiri: Valimisliit "Uus Saarde"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: RMK, hooajatööline
Valdur Salupõld182Valimisliit "Uus Saarde"
Nr: 182Sündinud: 26.12.1958
Nimekiri: Valimisliit "Uus Saarde"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Elektritsentrum AS projektijuht
Margit Schmidt183Valimisliit "Uus Saarde"
Nr: 183Sündinud: 19.01.1954
Nimekiri: Valimisliit "Uus Saarde"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kilingi-Nõmme võimlemisklubi Githa treener
Avo Sinijärv184Valimisliit "Uus Saarde"
Nr: 184Sündinud: 16.05.1963
Nimekiri: Valimisliit "Uus Saarde"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Lavi Autoteenindus
Raul Tammiste185Valimisliit "Uus Saarde"
Nr: 185Sündinud: 18.04.1957
Nimekiri: Valimisliit "Uus Saarde"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Saarde Kommunaal
Avo Tursk186Valimisliit "Uus Saarde"
Nr: 186Sündinud: 24.11.1968
Nimekiri: Valimisliit "Uus Saarde"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Vasperg
Katrin Vainlo187Valimisliit "Uus Saarde"
Nr: 187Sündinud: 14.02.1969
Nimekiri: Valimisliit "Uus Saarde"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Tihemetsa Spordihoone
Aleksander Vilinurm188Valimisliit "Uus Saarde"
Nr: 188Sündinud: 06.10.1969
Nimekiri: Valimisliit "Uus Saarde"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ Juhatuse esimees
Aime Vilu189Valimisliit "Uus Saarde"
Nr: 189Sündinud: 24.01.1966
Nimekiri: Valimisliit "Uus Saarde"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Kilingi-Nõmme klubi huviringi juht
Üksikkandidaadid
Raigo Vainlo190Üksikkandidaadid
Nr: 190Sündinud: 17.01.1968
Nimekiri: ÜksikkandidaadidHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Metsis, ehitustööline
Tanel Lillemets191Üksikkandidaadid
Nr: 191Sündinud: 16.01.1989
Nimekiri: ÜksikkandidaadidHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: FIE
Reimo Lindorg192Üksikkandidaadid
Nr: 192Sündinud: 08.11.1979
Nimekiri: ÜksikkandidaadidHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: kodune