Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Räpina vald

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
Eesti Reformierakond
Teet Helm101Eesti Reformierakond
Nr: 101Sündinud: 08.12.1949
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Võnnu vald, vallavanem
Peeter Sibul102Eesti Reformierakond
Nr: 102Sündinud: 07.10.1965
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Ahja Vallavalitsus, vallavanem
Ene Tigas103Eesti Reformierakond
Nr: 103Sündinud: 17.02.1966
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Põlva Lasteaed Lepatriinu, direktor
Gunnar Pae104Eesti Reformierakond
Nr: 104Sündinud: 06.09.1964
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: RMK Kagu regioon, logistik
Meelis Mälberg105Eesti Reformierakond
Nr: 105Sündinud: 26.04.1970
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Riigikogu liige
Toomas Heering106Eesti Reformierakond
Nr: 106Sündinud: 30.06.1967
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: OÜ Varola tegevjuht
Miia-Kersti Sultsmann107Eesti Reformierakond
Nr: 107Sündinud: 27.02.1943
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: AS Räpina Haigla juhatuse esimees
Uno Nagelmaa108Eesti Reformierakond
Nr: 108Sündinud: 21.10.1962
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Unosan juhatuse liige
Kati Heering109Eesti Reformierakond
Nr: 109Sündinud: 13.08.1998
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: õpilane
Vello Kasearu110Eesti Reformierakond
Nr: 110Sündinud: 01.06.1955
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Elker RMT maamõõtja
Vilja Kvetkovski111Eesti Reformierakond
Nr: 111Sündinud: 26.05.1959
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: AS Revekor juhataja
Janno Tammpere112Eesti Reformierakond
Nr: 112Sündinud: 02.11.1971
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Kapsakast tööline ja juhatuse liige
Ester Nagland113Eesti Reformierakond
Nr: 113Sündinud: 03.08.1975
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Linte Raamatukogu-Külakeskus, juhataja
Ülo Tuuling114Eesti Reformierakond
Nr: 114Sündinud: 21.03.1965
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: AS Revekor meister
Eva Saar115Eesti Reformierakond
Nr: 115Sündinud: 21.12.1976
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Tartu Ülikool teadur
Ivo Tombak116Eesti Reformierakond
Nr: 116Sündinud: 18.04.1985
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Tartu Turg AS tegevjuht
Eva Sala117Eesti Reformierakond
Nr: 117Sündinud: 20.06.1946
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Ülle Herr118Eesti Reformierakond
Nr: 118Sündinud: 12.04.1963
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Meremäe Vallavalitsus, abivallavanem
Krister Matto119Eesti Reformierakond
Nr: 119Sündinud: 23.11.1976
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: AS Põlva Haigla õendusjuht/ämmaemand
Igmar Matto120Eesti Reformierakond
Nr: 120Sündinud: 06.03.1971
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Rakke Vallavalitsus, Rakke Kool, direktor
Kaie Hirmo121Eesti Reformierakond
Nr: 121Sündinud: 25.02.1952
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: COOP Eesti Keskühistu Tartu Maksiköök toidutehnoloog
Laur Lepson122Eesti Reformierakond
Nr: 122Sündinud: 31.05.1986
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Tele 2 Eesti AS
Alar Assor123Eesti Reformierakond
Nr: 123Sündinud: 11.10.1985
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Originaal Transport OÜ , autojuht
Krista Kallari124Eesti Reformierakond
Nr: 124Sündinud: 07.01.1975
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Aaroks klienditeenindaja
Lauri Luigelaht125Eesti Reformierakond
Nr: 125Sündinud: 08.01.1987
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Politsei- ja Piirivalveamet, Värska teenistus, piirivalvur
Piret Varjund126Eesti Reformierakond
Nr: 126Sündinud: 26.06.1971
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: AS Räpina Haigla , pearaamatupidaja
Aapo Ilves127Eesti Reformierakond
Nr: 127Sündinud: 20.10.1970
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: FIE
Eesti Keskerakond
Margus Narusing128Eesti Keskerakond
Nr: 128Sündinud: 27.11.1964
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ Latikas juhatuse esimees, OÜ Empreste juhatuse esimees
Aleksandr Suvorov129Eesti Keskerakond
Nr: 129Sündinud: 13.10.1959
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Meeksi Vallavalitsus, vallavanem
Kalle Mälberg130Eesti Keskerakond
Nr: 130Sündinud: 13.10.1948
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Vabakutseline literaat, talumees
Mait Meensalu131Eesti Keskerakond
Nr: 131Sündinud: 24.05.1959
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Invaliidsus pensionär
Mati Tiigimäe132Eesti Keskerakond
Nr: 132Sündinud: 01.01.1957
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ Mati Tiigimäe
Malle Avarmaa133Eesti Keskerakond
Nr: 133Sündinud: 14.04.1968
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: FIE Malle Avarmaa, üliõpilane Tallinna Ülikool
Ave Haamer134Eesti Keskerakond
Nr: 134Sündinud: 29.01.1986
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Haameri Talu FIE
Vladimir Ussanov135Eesti Keskerakond
Nr: 135Sündinud: 02.04.1955
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Virve Tund136Eesti Keskerakond
Nr: 136Sündinud: 27.07.1946
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Pensionär
Niina Porošina137Eesti Keskerakond
Nr: 137Sündinud: 23.10.1951
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Pensionär
Kaius Zovo138Eesti Keskerakond
Nr: 138Sündinud: 05.04.1965
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kaius Z OÜ ettevõtja
Mihkel Gutjuma139Eesti Keskerakond
Nr: 139Sündinud: 03.12.1972
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Hütimäe Ehitus OÜ projektijuht
Tea Tenson140Eesti Keskerakond
Nr: 140Sündinud: 21.04.1958
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Aravu Rahvamaja juhataja
Merike Paap141Eesti Keskerakond
Nr: 141Sündinud: 06.05.1960
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Meeksi valla seltsikeskuse juhataja
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Kaido Palu143Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 143Sündinud: 07.01.1970
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Räpina Vallavalitsus, vallavanem
Andri Võsokovski144Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 144Sündinud: 07.07.1999
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: õpilane
Ulvi Voiter145Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 145Sündinud: 09.10.1954
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Mehikoorma AO kauplus
Tiit Mähar146Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 146Sündinud: 15.01.1962
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Jõevaara Saamuli Talu , talupidaja
Maarika Loodus147Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 147Sündinud: 21.09.1971
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Ahja Vallavalitsus, sotsiaalnõunik
Aira Meitus148Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 148Sündinud: 13.06.1967
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Räpina ÜG, õpetaja
Siim Liiskmann149Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 149Sündinud: 12.05.1994
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Santex OÜ, keskkonnatehnika lukksepp
Artur Murumets150Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 150Sündinud: 30.01.1957
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: OÜ Galan Grupp juhatuse liige
Virge Mastik151Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 151Sündinud: 19.02.1961
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: SDE Põlva-, Valga-ja Võrumaa koordinaator
Boriss Rõžov152Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 152Sündinud: 12.08.1947
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: pensionär
Ines Osik153Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 153Sündinud: 28.02.1958
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: OÜ Ravitoode, perearst
Anne Liiske154Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 154Sündinud: 03.08.1970
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Räpina Sodalis OÜ
Veiko Višnakov155Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 155Sündinud: 15.08.1981
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: AS Räpina Paberivabrik kerimispingi operaator
Anu Palmar156Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 156Sündinud: 23.02.1968
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: töötu
Riho Naruski157Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 157Sündinud: 25.07.1959
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: FIE
Aleksei Raud158Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 158Sündinud: 08.03.1975
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Elsa OÜ, eraettevõtja
Deivi Org159Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 159Sündinud: 21.08.1970
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: kunstnik
Junika Adson160Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 160Sündinud: 11.11.1973
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Bonare OÜ , juhataja
Svetlana Hrabrova161Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 161Sündinud: 11.04.1958
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Juri Petrov162Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 162Sündinud: 17.08.1962
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Värska Päästekomando, päästja
Toivo Lees163Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 163Sündinud: 09.08.1951
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Räpina Koduloo- ja Aiandusmuuseom, muuseomiõpetaja
Valimisliit Ühtne Vald
Enel Liin164Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 164Sündinud: 12.01.1974
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Veriora Vallavalitsus, vallavanem
Ulla Preeden165Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 165Sündinud: 29.04.1980
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Tartu Tervishoiu Kõrgkool, rektor
Claid Sakson166Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 166Sündinud: 14.05.1967
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Clahel, tegevjuht
Leo Kütt167Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 167Sündinud: 16.08.1954
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: SA Räpina Inkubatsioonikeskus juhataja
Kaarel Tiganik168Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 168Sündinud: 28.11.1953
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: RMK, metsakasvataja
Vitali Rõžov169Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 169Sündinud: 29.04.1964
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: FIE Vitali Rõžov
Reet Aasma170Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 170Sündinud: 11.11.1958
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Veriora Lasteaed Õnneseen, direktor
Sven Adamson171Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 171Sündinud: 16.09.1982
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Arke Lihatööstus AS, tööline
Kaarel Glaser172Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 172Sündinud: 22.05.1988
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: AS Barrus, puidukuivati operaator
Meelis Jaemaa173Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 173Sündinud: 10.05.1988
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Pluitsa Puit, harvesteri operaator
Anne Kaldoja174Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 174Sündinud: 10.10.1958
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Perearst Anne Kaldoja
Karel Kaldoja175Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 175Sündinud: 09.03.1989
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Baltic Agro Machinery, varuosade müügiesindaja
Kalle Kannel176Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 176Sündinud: 26.09.1956
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Luua Metsakool, RMK, loodusvaht
Allan Kolpakov177Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 177Sündinud: 08.09.1980
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Noto Tartu OÜ juhataja
Karmen Kukk178Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 178Sündinud: 19.06.1959
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Pikakannu Kool, õpetaja
Riho Laanoja179Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 179Sündinud: 15.02.1963
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Politsei-ja Piirivalveamet Lõuna Prefektuur
Kristi Lillemäe180Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 180Sündinud: 22.07.1979
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Fie Kristi Lillemäe, maniküür, pediküür
Riina Mikko181Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 181Sündinud: 15.11.1964
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: CIRCLE K Eesti AS , Põlva TJ
Argo Must182Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 182Sündinud: 26.01.1964
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: FIE Argo Must Koolimaa talu , ettevõtja
Kristiina Nagel183Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 183Sündinud: 26.02.1964
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: EELK Räpina Miikaeli kogudus, muusikajuht
Kätlin Neimann184Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 184Sündinud: 12.11.1980
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti IseseisvusparteiTöökoht: Räpina ÜG, matemaatikaõpetaja
Mirjam Ojasaar185Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 185Sündinud: 16.11.1967
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Veriora Vallavalitsus, noorsootööspetsialist
Kert Preeden186Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 186Sündinud: 15.04.1994
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Tartu Vangla, valvur
Rene Preeden187Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 187Sündinud: 14.05.1981
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: AS Revekor puhasti operaator
Anneli Prosa188Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 188Sündinud: 30.04.1973
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: FIE Anneli Prosa
Jane Raud189Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 189Sündinud: 14.05.1978
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Räpina ÜG , Põlva õpetaja
Sille Rebane190Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 190Sündinud: 25.10.1984
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ Molineero, kokk
Kalmer Saaremäe191Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 191Sündinud: 03.06.1973
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: AS Paberivabrik , mehaanik
Istmar Salf192Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 192Sündinud: 23.02.1966
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Raxli OÜ, ettevõtja
Piia Strunova193Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 193Sündinud: 12.03.1973
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Bellus Furniture OÜ, tehase juht
Karin Sulg194Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 194Sündinud: 21.05.1955
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Viluste Põhikool, direktor
Älan Zupsmann195Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 195Sündinud: 11.11.1979
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ Sarisla , juhataja
Lea Tähe196Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 196Sündinud: 29.08.1965
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ Kagutuul Ristipalo Pansionaat, juhataja
Irina Vegner197Valimisliit Ühtne Vald
Nr: 197Sündinud: 24.01.1985
Nimekiri: Valimisliit Ühtne ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ RK SCOVER õmbleja
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Tiit Kala198Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 198Sündinud: 19.08.1954
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ Ruusa Puit, juhatuse liige
Vladimir Kondratjev199Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 199Sündinud: 10.04.1954
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionrär
Jaanus Tasa200Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 200Sündinud: 10.05.1978
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: ettevõtja
Andres Teepalu201Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 201Sündinud: 09.02.1968
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: talunik
Artur Poltan202Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 202Sündinud: 01.05.1980
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ Varola, juhatuse liige
Hele Pilv203Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 203Sündinud: 07.04.1974
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Põlva Tarbijate Ühistu, müüja
Jüri Vaidla204Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 204Sündinud: 01.04.1947
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Kairi Kivilo-Aust205Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 205Sündinud: 01.08.1977
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: PuudubTöökoht: FIE
Kaisa Hälvin206Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 206Sündinud: 11.03.1996
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Ring FM Media OÜ
Kaspar Kriisa207Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 207Sündinud: 23.09.1981
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Sandic Vision OÜ, juhataja
Kristo Laine208Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 208Sündinud: 13.01.1993
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: tehnikajuht
Mari Kala209Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 209Sündinud: 28.02.1975
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Keskkonnaamet, keskkonnahariduse spetsialist
Marina Kedrova210Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 210Sündinud: 12.05.1963
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Koidula O/A turvamees
Martin Sepp211Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 211Sündinud: 12.03.1984
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Trevali Eritööd OÜ
Meelis Konsap212Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 212Sündinud: 10.07.1972
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Telia Eesti AS, IT spetsialist
Merlin Mahlakas213Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 213Sündinud: 23.03.1995
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Tartu Ülikooli Pärnu Kolledž, üliõpilane
Piret Jüriöö214Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 214Sündinud: 27.10.1995
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: õpilane
Tiia Ilmet215Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 215Sündinud: 14.12.1956
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: RMK külastusala juht
Tiina Piho216Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 216Sündinud: 28.01.1963
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Kastelaane OÜ juhataja/koolitaja
Toomas Songi217Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 217Sündinud: 08.05.1967
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: pensionär
Tormi Trumsi218Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 218Sündinud: 11.05.1993
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Päästeamet
Lembit Oksar219Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 219Sündinud: 14.01.1956
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ Linte Liski