Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Rapla vald

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Tarmo Lukk101Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 101Sündinud: 26.02.1958
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: OÜ Elestos, juhatuse esimees
Tiit Leier102Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 102Sündinud: 05.11.1975
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Hollywood Hills OÜ, juhatuse liige
Age Tekku103Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 103Sündinud: 08.08.1971
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Rapla Maavalitsus, kultuuritöö paspetsialist
Erlend Tammenurm104Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 104Sündinud: 23.12.1953
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: NO REST INTERNATIONAL OÜ, juhataja
Maiu Kalmus105Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 105Sündinud: 16.08.1975
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Raikküla Vallavalitsus, sotsiaalnõunik
Tony Kikkas106Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 106Sündinud: 31.07.1981
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus
Raivo Erm107Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 107Sündinud: 05.08.1954
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: EELK Rapla Maarja-Magdaleena Koguduse juhatuse esimees
Andres Murumägi108Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 108Sündinud: 18.02.1964
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: talupidaja
Kadri Luga109Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 109Sündinud: 17.03.1970
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Rapla Perearstikeskus OÜ, juhataja-perearst
Jaak Pregel110Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 110Sündinud: 12.11.1947
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: pensionär
Meelis Mettus111Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 111Sündinud: 26.05.1959
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: pensionär
Annika Laansoo112Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 112Sündinud: 03.02.1986
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Selver AS, teenindusjuht
Andrus Pajo113Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 113Sündinud: 14.07.1963
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: OÜ Ojapajo, juhataja
Vello Kübar114Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 114Sündinud: 27.07.1954
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Rapla Täiskasvanute Gümnaasium, direktor
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Rene Kokk115Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 115Sündinud: 04.03.1980
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Jarex Invest OÜ, juhataja
Margus Jaanson116Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 116Sündinud: 19.05.1968
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Jaanson ja Ko OÜ, juhatuse liige
Anne Kalf117Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 117Sündinud: 19.02.1953
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Raikküla Valla Vabaajakeskus, juhataja
Ülle Kiviste118Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 118Sündinud: 21.09.1957
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Kaiu Vallavalitsus, vallavanem
Ago Arro119Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 119Sündinud: 01.02.1971
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Adofor OÜ, objektijuht
Argo Aunap120Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 120Sündinud: 26.07.1985
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: kodune
Ott Freimann121Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 121Sündinud: 20.12.1983
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: talupidaja
Piret Janis122Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 122Sündinud: 07.09.1957
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Saarioinen Eesti OÜ, toiduvalmistaja
Kalle Kilter123Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 123Sündinud: 13.08.1959
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: AS Rapla Vesi, autojuht
Klemet Ekart124Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 124Sündinud: 25.07.1994
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: kodune
Ilmar Kuiva125Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 125Sündinud: 10.10.1974
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Furninstal OÜ, tootmisjuht
Ene Laur126Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 126Sündinud: 23.05.1960
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Enekun OÜ, juhatuse liige
Marko Ligi127Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 127Sündinud: 14.09.1982
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Kaitseliidu Rapla malev, transpordispetsialist
Reimi Loel128Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 128Sündinud: 29.07.1971
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Silverbaum OÜ, müügijuht
Mait Maltsar129Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 129Sündinud: 17.05.1985
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: Cramo Estonia AS, kliendihaldur
Kermo Metsis130Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 130Sündinud: 16.12.1992
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Pureva OÜ, müügijuht
Raivo Metsis131Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 131Sündinud: 14.09.1950
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Pureva OÜ, juhatuse esimees
Gaidur Paluoja132Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 132Sündinud: 09.03.1980
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: AS BALTECO, meister
Rauno Piirimets133Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 133Sündinud: 01.04.1982
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: AS TREV-2 Grupp/CNC plasmalõikuri spetsialist
Rein Randjõe134Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 134Sündinud: 24.01.1949
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Sandra Saanküll135Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 135Sündinud: 13.10.1993
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: PRIA, regioonide osakonna spetsialist, üliõpilane
Kalju Terras136Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 136Sündinud: 17.02.1948
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Silver Trigub137Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 137Sündinud: 04.06.1992
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: Termokar OÜ, ehitaja
Maie Toomet138Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 138Sündinud: 26.04.1983
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: kodune
Arne Torilo139Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 139Sündinud: 11.04.1958
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Brushwood OÜ, ostujuht
Peep Ummalas140Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 140Sündinud: 09.04.1955
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Rauno Vahtre141Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 141Sündinud: 17.10.1993
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Kaitseliit, haridustehnoloog
Andrus Väljaots142Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 142Sündinud: 26.04.1963
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: talupidaja, FIE
Eesti Reformierakond
Kalle Toomet143Eesti Reformierakond
Nr: 143Sündinud: 21.02.1956
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Rapla Vallavalitsus, vallavanem
Ain Täpsi144Eesti Reformierakond
Nr: 144Sündinud: 14.08.1967
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: AS RMW, juhatuse liige
Ilvi Pere145Eesti Reformierakond
Nr: 145Sündinud: 18.05.1963
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Eesti Töötukassa Raplamaa osakond, juhataja
Sirje Laansoo146Eesti Reformierakond
Nr: 146Sündinud: 24.03.1956
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Kiili Gümnaasium, õpetaja
Katrin Klaebo147Eesti Reformierakond
Nr: 147Sündinud: 12.02.1959
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: õpilane
Tiina Tiitso148Eesti Reformierakond
Nr: 148Sündinud: 18.04.1947
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Juuru Sööda Põllumajanduse OÜ, tegevjuht
Raivo Kask149Eesti Reformierakond
Nr: 149Sündinud: 26.05.1942
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: pensionär
Märt Kubo150Eesti Reformierakond
Nr: 150Sündinud: 11.04.1944
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: pensionär
Mihkel Maltsar151Eesti Reformierakond
Nr: 151Sündinud: 12.07.1984
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Elektrilevi OÜ, vanemprojektijuht
Marju Pajo152Eesti Reformierakond
Nr: 152Sündinud: 05.03.1965
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Rapla Maavalitsus, perekonnaseisuametnik-peaspetsialist
Ülo Peets153Eesti Reformierakond
Nr: 153Sündinud: 26.08.1953
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Eesti Reformierekond arendusdivisioni juht
Maris Rudnevs154Eesti Reformierakond
Nr: 154Sündinud: 01.05.1976
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: VarenaGrupp OÜ juht
Eli Sukles155Eesti Reformierakond
Nr: 155Sündinud: 04.02.1981
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Eesti Töötukassa Raplamaa osakond, noorte karjääriinfo spetsialist
Hele-Mai Truuts156Eesti Reformierakond
Nr: 156Sündinud: 30.05.1953
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kabala Raamatukogu, juhataja
Indrek Udam157Eesti Reformierakond
Nr: 157Sündinud: 10.04.1985
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Mercantile AS, müügijuht
Urmas Uustallo158Eesti Reformierakond
Nr: 158Sündinud: 04.04.1973
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Ago Auto, logistik
Taagi Tellus159Eesti Reformierakond
Nr: 159Sündinud: 24.10.1988
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Enefit Taastuvenergia OÜ, päikeseelektrilahenduste peaspetsialist
Harri Õunapuu160Eesti Reformierakond
Nr: 160Sündinud: 02.02.1947
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: pensionär
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Madis Roodla161Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 161Sündinud: 10.10.1991
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Välisministeerium, ministri nõunik
Raivo Vasnu162Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 162Sündinud: 30.06.1970
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: AS Sadolin, tootmisdirektor
Tiina Rahkemaa163Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 163Sündinud: 10.06.1962
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Rapla Vallavalitsus, logopeed-eripedagoog
Andrus Tuisk164Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 164Sündinud: 30.05.1950
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: vabakutseline, pensionär
Kaja Jalukse-Järvik165Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 165Sündinud: 05.08.1956
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Juuru SOS Lasteküla, tugiisik
Ants Tammar166Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 166Sündinud: 29.11.1952
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: pensionär
Katrin Vahemets167Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 167Sündinud: 21.02.1964
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: OÜ MR Portal, töökeskkonnaspetsialist
Villu Susi168Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 168Sündinud: 12.03.1958
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: AS Hansa Bussiliinid, bussijuht
Valimisliit Ühinenud Kogukond
Aare Heinvee169Valimisliit Ühinenud Kogukond
Nr: 169Sündinud: 27.09.1956
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Juuru Vallavalitsus, vallavanem
Kuuno Ahlberg170Valimisliit Ühinenud Kogukond
Nr: 170Sündinud: 23.05.1971
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: SK Trade OÜ, juhatuse liige
Kristjan Aller171Valimisliit Ühinenud Kogukond
Nr: 171Sündinud: 13.08.1976
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: AKR Invest OÜ, juhatuse liige
Agur Asperk172Valimisliit Ühinenud Kogukond
Nr: 172Sündinud: 17.05.1969
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: FIE. Kaiu Põhikool, treener
Kadri Eboldt173Valimisliit Ühinenud Kogukond
Nr: 173Sündinud: 25.09.1976
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: kodune
Elmo Hunt174Valimisliit Ühinenud Kogukond
Nr: 174Sündinud: 23.05.1983
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Kaiu Põhikool, majandusjuht / IT-spetsialist / õpetaja
Ene Kangur175Valimisliit Ühinenud Kogukond
Nr: 175Sündinud: 07.07.1951
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: MTÜ Raikküla Kultuurikeskus, juhataja
Sigfried Kesküla176Valimisliit Ühinenud Kogukond
Nr: 176Sündinud: 26.05.1999
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukondHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: õpilane
Rita Kraani177Valimisliit Ühinenud Kogukond
Nr: 177Sündinud: 19.12.1970
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Kilekeskus OÜ, klienditeenindaja
Jaan Metssalu178Valimisliit Ühinenud Kogukond
Nr: 178Sündinud: 26.10.1951
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Rapla Bussipark OÜ, juhataja
Maili Metssalu179Valimisliit Ühinenud Kogukond
Nr: 179Sündinud: 17.07.1988
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Rapla Bussipark, arendusjuht
Jaak Müürsepp180Valimisliit Ühinenud Kogukond
Nr: 180Sündinud: 10.07.1962
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Jaagu Kinnisvara OÜ, geodeet
Rain Oksaar181Valimisliit Ühinenud Kogukond
Nr: 181Sündinud: 23.11.1972
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Saku Vallavalitsus, haldusspetsialist
Villu Pihlakas182Valimisliit Ühinenud Kogukond
Nr: 182Sündinud: 31.12.1989
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Rapla Päästekomando, meeskonnavanem
Ants Raismaa183Valimisliit Ühinenud Kogukond
Nr: 183Sündinud: 15.08.1962
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Mivo Ehitus OÜ, transpordilogistik-bussijuht
Kalle Riidak184Valimisliit Ühinenud Kogukond
Nr: 184Sündinud: 18.09.1952
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Taivo Roomann185Valimisliit Ühinenud Kogukond
Nr: 185Sündinud: 22.10.1963
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Taiman Grupp OÜ, juhatuse liige
Marina Runno186Valimisliit Ühinenud Kogukond
Nr: 186Sündinud: 13.10.1962
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet, peaspetsialist
Imre Strom187Valimisliit Ühinenud Kogukond
Nr: 187Sündinud: 09.06.1982
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: FIE Jüri Strom, bussijuht
Margus Tamberg188Valimisliit Ühinenud Kogukond
Nr: 188Sündinud: 15.02.1973
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ VOT&SUN, projektijuht
Urmas Tammemäe189Valimisliit Ühinenud Kogukond
Nr: 189Sündinud: 13.01.1960
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: P.P. Ehitusjärelevalve OÜ, projektijuht
Hannes Vald190Valimisliit Ühinenud Kogukond
Nr: 190Sündinud: 19.10.1961
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kaiu Põhikool, direktor
Eesti Keskerakond
Hans Liibek191Eesti Keskerakond
Nr: 191Sündinud: 20.05.1976
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: AS Matsalu Veevärk juhatuse liige
Väino Sassi192Eesti Keskerakond
Nr: 192Sündinud: 19.06.1951
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Rapla Tarbijate Ühistu, juhatuse liige
Mare Soosalu193Eesti Keskerakond
Nr: 193Sündinud: 21.06.1951
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: FIE Mare Soosalu
Robert Borodin194Eesti Keskerakond
Nr: 194Sündinud: 21.12.1969
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Tervist Aafrika juhatuse liige
Anne Paluoja195Eesti Keskerakond
Nr: 195Sündinud: 28.04.1956
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Raikküla Kool, klassiõpetaja
Kaia Karlep196Eesti Keskerakond
Nr: 196Sündinud: 09.02.1970
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kabala Lasteaed-Põhikool, õpetaja
Margus Niin197Eesti Keskerakond
Nr: 197Sündinud: 20.03.1958
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: AS Samat, bussijuht
Kuldar Soitu198Eesti Keskerakond
Nr: 198Sündinud: 13.10.1981
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Arca Nova Ehitus OÜ, müügijuht
Anatoli Põhjakas199Eesti Keskerakond
Nr: 199Sündinud: 21.02.1952
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Aurel Turta200Eesti Keskerakond
Nr: 200Sündinud: 12.02.1971
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kohila Vineer, liinitööline
Lea Särekanno201Eesti Keskerakond
Nr: 201Sündinud: 05.11.1950
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Asta-Aino Laurimaa202Eesti Keskerakond
Nr: 202Sündinud: 19.09.1935
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Jüri Võigemast203Eesti Keskerakond
Nr: 203Sündinud: 18.11.1956
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Eesti Linnade Liit, tegevdirektor
Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017
Alar Mutli204Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017
Nr: 204Sündinud: 19.08.1966
Nimekiri: Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: Ettevõtja
Piret Minn205Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017
Nr: 205Sündinud: 04.04.1961
Nimekiri: Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: kodune
Kalle Kõiv206Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017
Nr: 206Sündinud: 12.02.1971
Nimekiri: Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Juuru Eduard Vilde Kool, direktor. EELK Juuru Mihkli kogudus, õpetaja
Anne Leht207Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017
Nr: 207Sündinud: 15.12.1963
Nimekiri: Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Raikküla Vallavalitsus, vallavanem
Erika Reinumägi208Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017
Nr: 208Sündinud: 03.09.1958
Nimekiri: Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: kodune
Katrin Grichin209Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017
Nr: 209Sündinud: 22.05.1974
Nimekiri: Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Rapla Keskraamatukogu, IT-konsultant
Helen Hints210Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017
Nr: 210Sündinud: 26.07.1984
Nimekiri: Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Raikküla Valla Avatud Noortekeskus, juhataja
Marje Krusell211Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017
Nr: 211Sündinud: 15.09.1955
Nimekiri: Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Rapla Lasteaed Naksitrallid direktor
Kaisa Kuusemets212Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017
Nr: 212Sündinud: 12.12.1990
Nimekiri: Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: lapsehoolduspuhkusel
Tanel Kuusemets213Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017
Nr: 213Sündinud: 09.04.1983
Nimekiri: Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: GF Anapol OÜ, müügiesindaja
Markus Langi214Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017
Nr: 214Sündinud: 29.09.1995
Nimekiri: Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: M-Organizing OÜ, juhatuse liige / omanik
Ain Mihkelson215Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017
Nr: 215Sündinud: 25.01.1974
Nimekiri: Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kasvu Labor OÜ, tegevjuht
Kaidi Mikkus216Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017
Nr: 216Sündinud: 10.01.1979
Nimekiri: Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Saua Production OÜ - finantsjuht; Ettevõtlikud Naised Raplamaal MTÜ - juhatuse liige; Kehtna Kutsehariduskeskus - välislektor
Sandra Mägi217Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017
Nr: 217Sündinud: 01.11.1986
Nimekiri: Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Juuru Rahvamaja noorsootöötaja
Aili Normak218Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017
Nr: 218Sündinud: 16.06.1955
Nimekiri: Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Juuru Vallavalitsus, arendus- ja kultuurispetsialist
Margus Oberschneider219Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017
Nr: 219Sündinud: 10.12.1971
Nimekiri: Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Tamrex Ohutuse OÜ osakonna juhataja
Anne-Ly Pedaja220Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017
Nr: 220Sündinud: 17.01.1970
Nimekiri: Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Rapla Hooldekeskus, juhataja
Jaanus Piirimees221Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017
Nr: 221Sündinud: 25.10.1967
Nimekiri: Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: Jaanuse Ehitus OÜ, juhatuse esimees
Margit Pärna222Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017
Nr: 222Sündinud: 07.01.1964
Nimekiri: Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Rapla Ühisgümnaasium, haldusjuht
Age Rebel223Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017
Nr: 223Sündinud: 28.04.1976
Nimekiri: Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Rapla Kultuurikeskus, juhataja
Robert Rebel224Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017
Nr: 224Sündinud: 26.09.1997
Nimekiri: Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Georg Otsa nim Tallinna Muusikakooli õppur; Sportland AS, klienditeenindaja
Marion Rummo225Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017
Nr: 225Sündinud: 20.01.1991
Nimekiri: Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Sotsiaalministeerium, analüütik
Jane Schelejev226Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017
Nr: 226Sündinud: 22.09.1974
Nimekiri: Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: õpetaja, ettevõtja
Ülo Sild227Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017
Nr: 227Sündinud: 04.01.1955
Nimekiri: Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: mikroettevõtja
Erti Suurtalu228Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017
Nr: 228Sündinud: 27.11.1974
Nimekiri: Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Päästeamet Lääne Päästekeskus, peainspektor
Andrus Tamm229Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017
Nr: 229Sündinud: 29.06.1967
Nimekiri: Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Utilitas Tallinna Elektrijaam juhatuse liige
Vahur Tarkmees230Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017
Nr: 230Sündinud: 09.12.1959
Nimekiri: Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Eesti Veeettevõtete Liidu tegevdirektor
Marit Tõnnus231Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017
Nr: 231Sündinud: 21.06.1976
Nimekiri: Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Marikel OÜ juhataja, küünetehnik
Heiti Vahtra232Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017
Nr: 232Sündinud: 14.04.1975
Nimekiri: Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: SA Rapla Spordirajatised tegevjuht
Sulev Viiron233Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017
Nr: 233Sündinud: 01.10.1977
Nimekiri: Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Optima Tööstus OÜ, raamatupidaja
Üksikkandidaadid
Reino Luige234Üksikkandidaadid
Nr: 234Sündinud: 07.04.1995
Nimekiri: ÜksikkandidaadidHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: MR.CAP.ESTONIA, auto iluhooldustehnik
Einar Isakannu235Üksikkandidaadid
Nr: 235Sündinud: 25.03.1958
Nimekiri: ÜksikkandidaadidHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Optima Tööstus OÜ, katlakütja
Alvar Kuusma236Üksikkandidaadid
Nr: 236Sündinud: 12.04.1999
Nimekiri: ÜksikkandidaadidHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: õpilane