Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Rae vald

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Meelis Rosenfeld101Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 101Sündinud: 19.06.1961
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: ettevõtja
Raul Siem102Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 102Sündinud: 05.06.1973
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: ettevõtja
Mart Torsus103Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 103Sündinud: 29.01.1974
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Artesyn Biosolutions Estonia OÜ, kvaliteedi juht
Laine Mokrik104Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 104Sündinud: 25.07.1973
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: jurist
Tarmo Vahtras105Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 105Sündinud: 09.12.1964
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ Ripe, tööline
Kaja Tamm106Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 106Sündinud: 15.09.1968
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: ettevõtja
Kaido Otsus107Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 107Sündinud: 18.09.1952
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: -
Heiki Mokrik108Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 108Sündinud: 17.10.1967
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: kapten
Ivo Ivask109Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 109Sündinud: 17.01.1972
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Pesmel Eesti AS, operaator
Janek Sild110Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 110Sündinud: 01.10.1981
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Baltic Steel Center
Margus Mägi111Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 111Sündinud: 06.08.1981
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: AS Sajakorppi, operaator
Diana Barbo112Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 112Sündinud: 09.05.1969
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Harju TÜ, klienditeenindaja
Peeter Matt113Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 113Sündinud: 20.04.1952
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Kaitseliit, valvur
Peeter Lättekivi114Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 114Sündinud: 16.08.1961
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: AS Uvic
Erlend Barbo115Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 115Sündinud: 20.11.1968
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Sop Metall AS, mehaanik
Elmo Jürgenson116Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 116Sündinud: 03.02.1949
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Peetri Lasteaed-Põhikool
Ahto Järvela117Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 117Sündinud: 10.10.1974
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Kohila Vallavalitsus, vallasekretär
Eesti Reformierakond
Mart Võrklaev118Eesti Reformierakond
Nr: 118Sündinud: 30.05.1984
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Rae Vallavalitsus, vallavanem
Laine Randjärv119Eesti Reformierakond
Nr: 119Sündinud: 30.07.1964
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: riigikogu liige
Tõnis Kõiv120Eesti Reformierakond
Nr: 120Sündinud: 29.10.1970
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Eesti Reformierakond, peasekretär
Natalia Kaptyug121Eesti Reformierakond
Nr: 121Sündinud: 16.08.1980
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: kinnisvarahaldur
Madis Sarik122Eesti Reformierakond
Nr: 122Sündinud: 22.03.1965
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Rae Vallavalitsus, abivallavanem
Relika Vodja123Eesti Reformierakond
Nr: 123Sündinud: 19.05.1982
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: OÜ Põnnila tegevdirektor
Jens Vendel124Eesti Reformierakond
Nr: 124Sündinud: 02.12.1979
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Rae Vallavalitsus, abivallavanem
Bärbel Salumäe125Eesti Reformierakond
Nr: 125Sündinud: 20.04.1987
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Kaitseliit, noorteinstruktor
Kaarel Kais126Eesti Reformierakond
Nr: 126Sündinud: 13.09.1974
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Advokaadibüroo Premium OÜ juhatuse liige, vandeadvokaat
Helen Kübar127Eesti Reformierakond
Nr: 127Sündinud: 31.10.1984
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Helmes AS, tiimijuht
Aivo Hommik128Eesti Reformierakond
Nr: 128Sündinud: 21.05.1964
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Peetri Lasteaed-Põhikool, haldusjuht
Sirje Kööp129Eesti Reformierakond
Nr: 129Sündinud: 12.10.1954
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Kliendikaardikeskus OÜ, müügijuht
Henri Ausmaa130Eesti Reformierakond
Nr: 130Sündinud: 12.06.1983
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Rae Spordikool, korvpallitreener ja Eesti Koolispordi Liit, projektijuht
Annely Plees-Lilleoja131Eesti Reformierakond
Nr: 131Sündinud: 07.01.1975
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: OÜ Magus ja Mõnus, juhatuse liige
Harri Ambur132Eesti Reformierakond
Nr: 132Sündinud: 11.09.1965
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: ettevõtja
Tairi Tikko133Eesti Reformierakond
Nr: 133Sündinud: 09.06.1979
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: ostu- ja müügispetsialist
Indrek Varik134Eesti Reformierakond
Nr: 134Sündinud: 08.12.1970
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: MarinTech Group OÜ, juhatuse esimees
Anne Liiva135Eesti Reformierakond
Nr: 135Sündinud: 21.02.1961
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Lagedi kool, lasteaia õpetaja
Kaido Kivistik136Eesti Reformierakond
Nr: 136Sündinud: 19.11.1978
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Rudus AS, tehnikajuht
Ene Böckler137Eesti Reformierakond
Nr: 137Sündinud: 24.12.1964
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Mildestar OÜ
Tarmo Gutmann138Eesti Reformierakond
Nr: 138Sündinud: 11.05.1972
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: ei tööta
Anna Õuekallas139Eesti Reformierakond
Nr: 139Sündinud: 29.12.1986
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Lapsehoolduspuhkusel
Martin Mägi140Eesti Reformierakond
Nr: 140Sündinud: 14.06.1974
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Finesta Baltic
Olga Rõži141Eesti Reformierakond
Nr: 141Sündinud: 31.10.1985
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: kliendihaldur
Kalle Isand142Eesti Reformierakond
Nr: 142Sündinud: 07.11.1961
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: UpTech Group OÜ, juhatuse liige
Roger Pärss143Eesti Reformierakond
Nr: 143Sündinud: 29.10.1986
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Sportradar AG, spetsialist
Ramses Alliksoo144Eesti Reformierakond
Nr: 144Sündinud: 06.09.1974
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Veneküla külavanem ja Põhja maksu- ja tollikeskuse maksukorralduse osakonna juhataja
Tanel Tammela145Eesti Reformierakond
Nr: 145Sündinud: 29.12.1983
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: HR Turvatehnika, juhataja
Igor Kask146Eesti Reformierakond
Nr: 146Sündinud: 25.09.1959
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: ettevõtja
Endel Albin147Eesti Reformierakond
Nr: 147Sündinud: 05.10.1952
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Rae Vallavolikogu liige, AS Pakar juhataja
Meelis Lepikult148Eesti Reformierakond
Nr: 148Sündinud: 18.01.1981
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Baltic Floc Estonia OÜ, tegevjuht
Erik Laidvee149Eesti Reformierakond
Nr: 149Sündinud: 01.12.1973
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Ebrex Eesti OÜ, juhataja
Marek Soo150Eesti Reformierakond
Nr: 150Sündinud: 02.09.1978
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: ettevõtja
Endel Lepik151Eesti Reformierakond
Nr: 151Sündinud: 09.05.1965
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: ettevõtja
Ott Sarapuu152Eesti Reformierakond
Nr: 152Sündinud: 05.01.1985
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, turismiturunduse juht
Eduard Erkki Laur153Eesti Reformierakond
Nr: 153Sündinud: 25.08.1970
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Green Real Invest OÜ, juhatuse liige
Kai Lasn154Eesti Reformierakond
Nr: 154Sündinud: 08.04.1970
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Rae Vallavalitsus, spetsialist
Andrus Ansip155Eesti Reformierakond
Nr: 155Sündinud: 20.04.1990
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Demades OÜ, juhatuse liige
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Raivo Uukkivi156Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 156Sündinud: 09.03.1962
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Raasiku Vallavalitsus, vallavanem
Krister Parbo157Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 157Sündinud: 08.09.1980
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: -
Margus Valgma158Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 158Sündinud: 22.05.1967
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Füüsilisest isikust ettevõtja
Raivo Kruuk159Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 159Sündinud: 04.04.1968
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: United Motors AS, hooldus- ja remondiosakonna juhataja
Lisandra Talving160Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 160Sündinud: 05.10.1978
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: -
Kristo Priskus161Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 161Sündinud: 10.04.1974
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: OÜ SBB, geodeet
Johannes Tõrs162Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 162Sündinud: 03.08.1940
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: pensionär
Velor Viitak163Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 163Sündinud: 27.09.1966
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: -
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: OÜ T-Tammer, varustaja
Ain Pert164Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 164Sündinud: 01.10.1959
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: AP Haldus OÜ, juhatuse liige
Tatjana Lelov165Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 165Sündinud: 27.09.1951
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Perearst Tatjana Lelov OÜ perearst ja juhatuse esimees
Igor Mozessov166Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 166Sündinud: 25.09.1973
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: ettevõtja
Peeter Böckler167Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 167Sündinud: 29.10.1939
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: pensionär
Einar Kink168Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 168Sündinud: 27.10.1957
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: OÜ Eyrise, juhatuse liige
Margus Abel169Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 169Sündinud: 29.12.1966
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: vabakutseline lektor, koolitaja, kultuuritegelane
Sulev Hermaste170Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 170Sündinud: 23.03.1962
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: AS Tallinna Sadam, vanasadama grupi juhataja
Toivo Liiv171Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 171Sündinud: 08.01.1948
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: pensionär
Tiiu Madissoon172Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 172Sündinud: 21.03.1960
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Vabadusvõitluse muuseumi juhataja abi
Heigo-Aulemb Ensling173Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 173Sündinud: 13.11.1963
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Telia Eesti AS, arendusspetsialist
Janek Soosaar174Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 174Sündinud: 25.11.1978
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Päästeamet, meeskonnavanem
Kairi Vähi175Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 175Sündinud: 14.05.1983
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Tallinna Teeninduskool, peakokk
Heinar Kannimäe176Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 176Sündinud: 02.03.1949
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: -
Diana Ehas177Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 177Sündinud: 16.10.1970
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Jüri Konsum, teenindaja
Mario Kummer178Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 178Sündinud: 21.02.1987
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: JTH Eesti OÜ, autojuht
Alex Kuusk179Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 179Sündinud: 17.12.1980
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Tradehouse OÜ, tarkvara arhitekt
Priit Pästlane180Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 180Sündinud: 05.12.1990
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Silberauto, logistik
Eesti Keskerakond
Indrek Uuemaa181Eesti Keskerakond
Nr: 181Sündinud: 14.06.1958
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Rae Vallavolikogu liige
Helju Prits182Eesti Keskerakond
Nr: 182Sündinud: 23.04.1955
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Televisioon, jurist
Keidi Võsu183Eesti Keskerakond
Nr: 183Sündinud: 12.05.1987
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Linnakantselei, abilinnapea abi
Eduard Aaslaid184Eesti Keskerakond
Nr: 184Sündinud: 29.01.1989
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: juhatuse liige
Erika Popovitš185Eesti Keskerakond
Nr: 185Sündinud: 13.08.1974
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Rae Vallavolikogu liige
Caspar Lootsmann186Eesti Keskerakond
Nr: 186Sündinud: 26.07.1983
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Asutus Kadrioru Park, projektijuht
Sven-Orli Orgmets187Eesti Keskerakond
Nr: 187Sündinud: 04.08.1958
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: pensionär
Albert Kondaktšjan188Eesti Keskerakond
Nr: 188Sündinud: 17.09.1990
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhihariduseta
Erakond: -Töökoht: Lahever OÜ, ehitaja
Margus Laikask189Eesti Keskerakond
Nr: 189Sündinud: 14.11.1977
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: ettevõtja
Raul Väinsar190Eesti Keskerakond
Nr: 190Sündinud: 14.07.1967
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: füüsilisest isikust ettevõtja
Asso Kinsiveer191Eesti Keskerakond
Nr: 191Sündinud: 14.03.1995
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: Havi Logistic, tõstukijuht
Allan Aitman192Eesti Keskerakond
Nr: 192Sündinud: 06.03.1996
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: Mon Repos Restoran, Sous-Chef
Merilin Evert193Eesti Keskerakond
Nr: 193Sündinud: 06.11.1985
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: Airo Catering Services Eesti OÜ, köögitööline
Ülar Teppo194Eesti Keskerakond
Nr: 194Sündinud: 12.04.1966
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: pensionär
Oleg Tšubarov195Eesti Keskerakond
Nr: 195Sündinud: 19.03.1977
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Eesti Raudteelaste Ametiühing, juhatuse esimees
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Priit Põldmäe196Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 196Sündinud: 04.08.1968
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Rae Vallavalitsus, abivallavanem
Agu Laius197Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 197Sündinud: 21.05.1951
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital, juhatuse liige
Ülo Timuska198Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 198Sündinud: 27.01.1961
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: -
Margus Laula199Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 199Sündinud: 13.02.1970
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: -
Erakond: -Töökoht: -
Aleksander Torjus200Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 200Sündinud: 10.08.1961
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: OÜ Hardmeier, tootmisjuht
Iveta Tomera201Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 201Sündinud: 13.05.1975
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Tervise Arengu Instituut
Kristjan Suurekivi202Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 202Sündinud: 28.03.1985
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Rehvid Pluss OÜ, CEO
Gerli Lehe203Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 203Sündinud: 27.01.1987
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Lasteaiaõpetaja
Raul Rannaste204Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 204Sündinud: 11.04.1972
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: SA KIK, krediidianalüütik
Jaana Nirk205Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 205Sündinud: 20.10.1993
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: -
Peeter Lorents206Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 206Sündinud: 06.03.1944
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: -
Eneli Niinepuu207Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 207Sündinud: 03.09.1974
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Sala Terrena OÜ, maastikuarhitekt-planeerija
Taivo Laherand208Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 208Sündinud: 10.12.1967
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Tehnik, füüsilisest isikust ettevõtja
Helle Kulbas209Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 209Sündinud: 02.10.1948
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: FIE Helle Kulbase Arhitektuuribüroo, arhitekt
Indrek Kermon210Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 210Sündinud: 30.03.1986
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Rehvid Pluss OÜ
Sirly Poolma211Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 211Sündinud: 22.11.1978
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Sanitex Eesti
Rain Tarto212Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 212Sündinud: 08.04.1993
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: OÜ Mäe Teravili, juhataja
Veronika Isberg213Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 213Sündinud: 11.12.1967
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Politsei- ja Piirivalveamet, operatiivteabeteenistuse korrapidaja
Rein Karm214Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 214Sündinud: 21.06.1946
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: pensionär
Aet Vilgats215Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 215Sündinud: 16.05.1964
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Koduekstra OÜ, raamatupidaja
Olgert Oras216Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 216Sündinud: 15.02.1975
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: -
Karl Kruuk217Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 217Sündinud: 02.07.1992
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: United Motors AS, lukksepp
Johannes Tiitus218Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 218Sündinud: 26.04.1996
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: üliõpilane
Margus Pihlakas219Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 219Sündinud: 06.05.1965
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Tofre Haljastus OÜ
Üksikkandidaadid
Tarvo Mets220Üksikkandidaadid
Nr: 220Sündinud: 05.04.1980
Nimekiri: ÜksikkandidaadidHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti IseseisvusparteiTöökoht: kodune
Jan Jaanus221Üksikkandidaadid
Nr: 221Sündinud: 29.03.1977
Nimekiri: ÜksikkandidaadidHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: AS Printall, kvaliteedijuht