Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Raasiku vald

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Anne Eenpalu101Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 101Sündinud: 31.01.1954
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Aruküla Põhikool, huvi-ringijuht
Urmas Ehala102Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 102Sündinud: 15.08.1984
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: -
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: -
Valimisliit Üheskoos Edasi
Andrus Mossov103Valimisliit Üheskoos Edasi
Nr: 103Sündinud: 26.08.1965
Nimekiri: Valimisliit Üheskoos EdasiHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Silberauto Eesti AS, juhatuse esimees
Eneli Kalvik104Valimisliit Üheskoos Edasi
Nr: 104Sündinud: 03.10.1993
Nimekiri: Valimisliit Üheskoos EdasiHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: FIE, juuksur
Riinu Urban105Valimisliit Üheskoos Edasi
Nr: 105Sündinud: 21.06.1989
Nimekiri: Valimisliit Üheskoos EdasiHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Linnavalitsus, istungite büroo spetsialist
Martti Pukko106Valimisliit Üheskoos Edasi
Nr: 106Sündinud: 30.05.1995
Nimekiri: Valimisliit Üheskoos EdasiHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: AS Linford, laohoidja
Megel Arroküll107Valimisliit Üheskoos Edasi
Nr: 107Sündinud: 18.05.1995
Nimekiri: Valimisliit Üheskoos EdasiHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Üliõpilane
Rain Raukas108Valimisliit Üheskoos Edasi
Nr: 108Sündinud: 08.07.1982
Nimekiri: Valimisliit Üheskoos EdasiHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: AS Linford, logistik
Tõnu Suurkuusk109Valimisliit Üheskoos Edasi
Nr: 109Sündinud: 28.04.1960
Nimekiri: Valimisliit Üheskoos EdasiHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Jõeääre Partnerid OÜ, tegevjuht
Maili Hirlak110Valimisliit Üheskoos Edasi
Nr: 110Sündinud: 26.07.1972
Nimekiri: Valimisliit Üheskoos EdasiHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Maa-amet. peaspetsialist
Talvi Aruaas111Valimisliit Üheskoos Edasi
Nr: 111Sündinud: 24.06.1961
Nimekiri: Valimisliit Üheskoos EdasiHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Kiili Vallavalitsus, sotsiaalhoolekande töötaja
Kalev Luiga112Valimisliit Üheskoos Edasi
Nr: 112Sündinud: 22.11.1960
Nimekiri: Valimisliit Üheskoos EdasiHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: AS Merko Ehitus Eesti, projektijuht
Sander Linikoja113Valimisliit Üheskoos Edasi
Nr: 113Sündinud: 31.08.1970
Nimekiri: Valimisliit Üheskoos EdasiHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Veeteede Amet, vaneminspektor
Annely Liiv114Valimisliit Üheskoos Edasi
Nr: 114Sündinud: 08.04.1962
Nimekiri: Valimisliit Üheskoos EdasiHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: AS Linford, pearaamatupidaja
Signe Sahkai115Valimisliit Üheskoos Edasi
Nr: 115Sündinud: 30.07.1968
Nimekiri: Valimisliit Üheskoos EdasiHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: AS Antista, teenindusjuht
Margus Tedre116Valimisliit Üheskoos Edasi
Nr: 116Sündinud: 24.01.1964
Nimekiri: Valimisliit Üheskoos EdasiHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: AS Linford, terminali juhataja
Kodukoha eest valimisliit
Anne Veltmann-Veski117Kodukoha eest valimisliit
Nr: 117Sündinud: 31.05.1959
Nimekiri: Kodukoha eest valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Balt-Hellin AS, müügiesindaja
Annika Sõmer118Kodukoha eest valimisliit
Nr: 118Sündinud: 21.04.1985
Nimekiri: Kodukoha eest valimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: AS Mistra-Autex, abikokk
Ants Kivimäe119Kodukoha eest valimisliit
Nr: 119Sündinud: 17.07.1951
Nimekiri: Kodukoha eest valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Pensionär, Raasiku vallavolikogu esimees
Avo Möls120Kodukoha eest valimisliit
Nr: 120Sündinud: 11.03.1961
Nimekiri: Kodukoha eest valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Aruküla Põhikool, direktor
Dea Ivask121Kodukoha eest valimisliit
Nr: 121Sündinud: 30.01.1975
Nimekiri: Kodukoha eest valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: SA PERH Psühhiaatriakliinik, 7 osak. õde
Guido Trees122Kodukoha eest valimisliit
Nr: 122Sündinud: 23.02.1958
Nimekiri: Kodukoha eest valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tööotsija
Heiko Kraubner123Kodukoha eest valimisliit
Nr: 123Sündinud: 28.02.1970
Nimekiri: Kodukoha eest valimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Kehra Gümnaasium ja Pikavere Mõisakool, kehalise kasvatuse õpetaja
Jane Kaasik124Kodukoha eest valimisliit
Nr: 124Sündinud: 09.01.1976
Nimekiri: Kodukoha eest valimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: SA PERH, hooldusõde
Kadi Tammaru125Kodukoha eest valimisliit
Nr: 125Sündinud: 21.09.1980
Nimekiri: Kodukoha eest valimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: AS Stockmann, juhtkonna asiisistent
Kadri Loik126Kodukoha eest valimisliit
Nr: 126Sündinud: 30.07.1972
Nimekiri: Kodukoha eest valimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Raasiku Ambulatoorium OÜ, med. õde
Kalev Villem127Kodukoha eest valimisliit
Nr: 127Sündinud: 23.04.1952
Nimekiri: Kodukoha eest valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Igavere Puukool, projektijuht
Kristi Vader128Kodukoha eest valimisliit
Nr: 128Sündinud: 18.01.1974
Nimekiri: Kodukoha eest valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: AS Profilux
Lii Otsa129Kodukoha eest valimisliit
Nr: 129Sündinud: 31.10.1958
Nimekiri: Kodukoha eest valimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: -
Maarja Sikut130Kodukoha eest valimisliit
Nr: 130Sündinud: 22.09.1975
Nimekiri: Kodukoha eest valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Horizon Tissue OÜ
Maarja-Ly Teino131Kodukoha eest valimisliit
Nr: 131Sündinud: 25.03.1996
Nimekiri: Kodukoha eest valimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: MTÜ Aruküla Kultuuriselts, noorsootöötaja
Mari Möls132Kodukoha eest valimisliit
Nr: 132Sündinud: 04.10.1986
Nimekiri: Kodukoha eest valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Aruküla Põhikool, huvijuht
Meeli Teder133Kodukoha eest valimisliit
Nr: 133Sündinud: 17.08.1969
Nimekiri: Kodukoha eest valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: -
Meelis Mett134Kodukoha eest valimisliit
Nr: 134Sündinud: 21.06.1973
Nimekiri: Kodukoha eest valimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ Unibox
Olev Rähni135Kodukoha eest valimisliit
Nr: 135Sündinud: 25.04.1955
Nimekiri: Kodukoha eest valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Tallinna Tehnikakõrgkool, IT seadmete vanemspetsialist
Olev Sinijärv136Kodukoha eest valimisliit
Nr: 136Sündinud: 09.09.1944
Nimekiri: Kodukoha eest valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Pensionär
Raiko Molok137Kodukoha eest valimisliit
Nr: 137Sündinud: 25.10.1986
Nimekiri: Kodukoha eest valimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Aade Lõng OÜ, tegevjuht
Raul Sepper138Kodukoha eest valimisliit
Nr: 138Sündinud: 06.04.1951
Nimekiri: Kodukoha eest valimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Pensionär
Rene Lill139Kodukoha eest valimisliit
Nr: 139Sündinud: 20.03.1989
Nimekiri: Kodukoha eest valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Hedengren Eesti AS
Riina Harma140Kodukoha eest valimisliit
Nr: 140Sündinud: 21.10.1968
Nimekiri: Kodukoha eest valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Aruküla Vabakooli Selts, õpetaja
Valimisliit Raasiku Vald
Andre Sepp141Valimisliit Raasiku Vald
Nr: 141Sündinud: 25.10.1971
Nimekiri: Valimisliit Raasiku ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Harju TÜ, nõukogu liige
Tiina Rühka142Valimisliit Raasiku Vald
Nr: 142Sündinud: 25.02.1957
Nimekiri: Valimisliit Raasiku ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Tööotsija
Aare Ets143Valimisliit Raasiku Vald
Nr: 143Sündinud: 23.08.1973
Nimekiri: Valimisliit Raasiku ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Kuusalu vallavalitsus, abivallavanem
Helle Vaga144Valimisliit Raasiku Vald
Nr: 144Sündinud: 30.09.1950
Nimekiri: Valimisliit Raasiku ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Raasiku Rahvamaja, juhataja
Kaido Kirsip145Valimisliit Raasiku Vald
Nr: 145Sündinud: 01.04.1970
Nimekiri: Valimisliit Raasiku ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Kaspar business OÜ, juhatuse liiige
Ivar Vilberg146Valimisliit Raasiku Vald
Nr: 146Sündinud: 10.07.1972
Nimekiri: Valimisliit Raasiku ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Krylvi OÜ, juhatuse liige
Marianne Loik147Valimisliit Raasiku Vald
Nr: 147Sündinud: 27.06.1992
Nimekiri: Valimisliit Raasiku ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Tööotsija
Andres Kallaste148Valimisliit Raasiku Vald
Nr: 148Sündinud: 13.09.1969
Nimekiri: Valimisliit Raasiku ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Tallinna Tehnikaülikool, talituse juhataja
Erik Tammsoo149Valimisliit Raasiku Vald
Nr: 149Sündinud: 07.12.1971
Nimekiri: Valimisliit Raasiku ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Bluelife grupp OÜ, IT insener
Katrin Priivits150Valimisliit Raasiku Vald
Nr: 150Sündinud: 25.06.1963
Nimekiri: Valimisliit Raasiku ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Aruküla lasteaed Rukkilill, õpetaja
Are Kaurit151Valimisliit Raasiku Vald
Nr: 151Sündinud: 30.09.1966
Nimekiri: Valimisliit Raasiku ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ Nisor, juhatuse liige
Lilija Mikerova152Valimisliit Raasiku Vald
Nr: 152Sündinud: 22.01.1992
Nimekiri: Valimisliit Raasiku ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: AS Trofotek, tootearendus- ja disainijuht
Janno Hert153Valimisliit Raasiku Vald
Nr: 153Sündinud: 05.04.1982
Nimekiri: Valimisliit Raasiku ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Tridens AS, juhatuse liige
Elen Sõnajalg154Valimisliit Raasiku Vald
Nr: 154Sündinud: 14.10.1978
Nimekiri: Valimisliit Raasiku ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: MTÜ Kuusalu Hoolela, tugiisik
Tiit Reeder155Valimisliit Raasiku Vald
Nr: 155Sündinud: 04.09.1950
Nimekiri: Valimisliit Raasiku ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Hekes Eesti OÜ, elektriinsener
Urmas Raude156Valimisliit Raasiku Vald
Nr: 156Sündinud: 22.11.1961
Nimekiri: Valimisliit Raasiku ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: AS Tallinna Vesi, IT administraator
Eliis Kahlo157Valimisliit Raasiku Vald
Nr: 157Sündinud: 11.01.1978
Nimekiri: Valimisliit Raasiku ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Kahlo Grupp OÜ, juhatuse liige
Janek Jaškov158Valimisliit Raasiku Vald
Nr: 158Sündinud: 05.02.1990
Nimekiri: Valimisliit Raasiku ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Fristeberg OÜ, pingitööline
Anneli Torim159Valimisliit Raasiku Vald
Nr: 159Sündinud: 14.07.1999
Nimekiri: Valimisliit Raasiku ValdHaridus: Põhiharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Õpilane
Joel Soosilla160Valimisliit Raasiku Vald
Nr: 160Sündinud: 01.03.1984
Nimekiri: Valimisliit Raasiku ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Telinekymppi OY, metallkonstruktsioonide paigaldaja
Aare Pärila161Valimisliit Raasiku Vald
Nr: 161Sündinud: 10.03.1971
Nimekiri: Valimisliit Raasiku ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ Estnor, ehitaja
Mirko Miilits162Valimisliit Raasiku Vald
Nr: 162Sündinud: 13.11.1983
Nimekiri: Valimisliit Raasiku ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Treeni Minuga OÜ, koolitaja
Eve-Liis Remmelgas163Valimisliit Raasiku Vald
Nr: 163Sündinud: 22.08.1967
Nimekiri: Valimisliit Raasiku ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Evektiva OÜ, raamatupidaja, juhatuse liige
Tiina Müür164Valimisliit Raasiku Vald
Nr: 164Sündinud: 24.05.1970
Nimekiri: Valimisliit Raasiku ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ Olemar, raamatupidaja
Mart Liivak165Valimisliit Raasiku Vald
Nr: 165Sündinud: 25.12.1987
Nimekiri: Valimisliit Raasiku ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Livnord Invest OÜ, juhatuse liige
Üksikkandidaadid
Garina Toomingas166Üksikkandidaadid
Nr: 166Sündinud: 03.01.1967
Nimekiri: ÜksikkandidaadidHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: MTÜ Aruküla Kultuuriselts, tegevjuht