Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Põhja-Pärnumaa vald

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
Eesti Keskerakond
Ella Mölder101Eesti Keskerakond
Nr: 101Sündinud: 21.08.1947
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Linda Laast102Eesti Keskerakond
Nr: 102Sündinud: 21.10.1939
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Valimisliit "Ühine Koduvald"
Tarvi Tasane103Valimisliit "Ühine Koduvald"
Nr: 103Sündinud: 15.11.1970
Nimekiri: Valimisliit "Ühine Koduvald"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Vahenurme ja Libatse Lasteaed-Algkooli direktor
Riina Kukk104Valimisliit "Ühine Koduvald"
Nr: 104Sündinud: 21.10.1981
Nimekiri: Valimisliit "Ühine Koduvald"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Tootsi vallavalitsus vallavanem
Toomas Sonts105Valimisliit "Ühine Koduvald"
Nr: 105Sündinud: 22.04.1960
Nimekiri: Valimisliit "Ühine Koduvald"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Vändra alevivalitsus alevivanem
Ülle Vapper106Valimisliit "Ühine Koduvald"
Nr: 106Sündinud: 07.05.1959
Nimekiri: Valimisliit "Ühine Koduvald"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Halinga vallavalitsus vallavanem
Jüri Mets107Valimisliit "Ühine Koduvald"
Nr: 107Sündinud: 19.12.1957
Nimekiri: Valimisliit "Ühine Koduvald"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Tootsi Lasteaed-Põhikool direktor
Niida-Anita Morgen108Valimisliit "Ühine Koduvald"
Nr: 108Sündinud: 21.04.1961
Nimekiri: Valimisliit "Ühine Koduvald"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Vändra Arst OÜ juhatuse liige, perearst
Raul Peetson109Valimisliit "Ühine Koduvald"
Nr: 109Sündinud: 07.02.1969
Nimekiri: Valimisliit "Ühine Koduvald"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Halinga OÜ, juhataja
Külli Lumi110Valimisliit "Ühine Koduvald"
Nr: 110Sündinud: 17.11.1969
Nimekiri: Valimisliit "Ühine Koduvald"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Vändra Gümnaasium õpetaja
Kalle Lehtemaa111Valimisliit "Ühine Koduvald"
Nr: 111Sündinud: 29.10.1976
Nimekiri: Valimisliit "Ühine Koduvald"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Tootsi Kommunaal juhataja
Tiia Uffert112Valimisliit "Ühine Koduvald"
Nr: 112Sündinud: 26.07.1962
Nimekiri: Valimisliit "Ühine Koduvald"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Clivia Tootmise OÜ juhataja
Tiit Kangert113Valimisliit "Ühine Koduvald"
Nr: 113Sündinud: 05.07.1957
Nimekiri: Valimisliit "Ühine Koduvald"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: OÜ Vändra MP juhatuse liige
Terli Krikuhhin114Valimisliit "Ühine Koduvald"
Nr: 114Sündinud: 06.01.1984
Nimekiri: Valimisliit "Ühine Koduvald"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Tulundusühistu Tige Pull tegevdirektor
Martin Sempelson115Valimisliit "Ühine Koduvald"
Nr: 115Sündinud: 14.01.1993
Nimekiri: Valimisliit "Ühine Koduvald"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Vändra Kultuurimaja kultuurispetsialist
Mari-Liis Jaanson116Valimisliit "Ühine Koduvald"
Nr: 116Sündinud: 03.06.1991
Nimekiri: Valimisliit "Ühine Koduvald"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Vändra Gümnaasium õpetaja
Mati Rosenstein117Valimisliit "Ühine Koduvald"
Nr: 117Sündinud: 02.07.1945
Nimekiri: Valimisliit "Ühine Koduvald"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: MTÜ Halinga Turvakodu juhataja
Taimi Markson118Valimisliit "Ühine Koduvald"
Nr: 118Sündinud: 03.07.1965
Nimekiri: Valimisliit "Ühine Koduvald"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: IF P&C Insurance AS ärikliendi konsultant
Ranet Lepik119Valimisliit "Ühine Koduvald"
Nr: 119Sündinud: 23.11.1980
Nimekiri: Valimisliit "Ühine Koduvald"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: MTÜ JK Vändra Vaprus juhatuse liige, treener
Erika Lilleorg120Valimisliit "Ühine Koduvald"
Nr: 120Sündinud: 25.04.1961
Nimekiri: Valimisliit "Ühine Koduvald"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: FIE õmbleja
Margo Dello121Valimisliit "Ühine Koduvald"
Nr: 121Sündinud: 10.01.1977
Nimekiri: Valimisliit "Ühine Koduvald"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Cärolin MA OÜ juhataja
Anu Sillandi122Valimisliit "Ühine Koduvald"
Nr: 122Sündinud: 06.07.1967
Nimekiri: Valimisliit "Ühine Koduvald"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Keskkonnaministeerium Asjaajamise büroo peaspetsialist
Harald Valk123Valimisliit "Ühine Koduvald"
Nr: 123Sündinud: 02.01.1965
Nimekiri: Valimisliit "Ühine Koduvald"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Waco HV OÜ juhatuse esimees
Marina Simm124Valimisliit "Ühine Koduvald"
Nr: 124Sündinud: 17.05.1961
Nimekiri: Valimisliit "Ühine Koduvald"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: FIE Marina Simm perearst
Ain Lepik125Valimisliit "Ühine Koduvald"
Nr: 125Sündinud: 01.05.1964
Nimekiri: Valimisliit "Ühine Koduvald"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Märjamaa LT autojuht
Eha Tamm126Valimisliit "Ühine Koduvald"
Nr: 126Sündinud: 16.10.1948
Nimekiri: Valimisliit "Ühine Koduvald"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Vändra alevivalitsus alevisekretär
Roel Raudsepp127Valimisliit "Ühine Koduvald"
Nr: 127Sündinud: 15.04.1971
Nimekiri: Valimisliit "Ühine Koduvald"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Vändra päästekomando päästja
Gerda Mölder128Valimisliit "Ühine Koduvald"
Nr: 128Sündinud: 06.06.1982
Nimekiri: Valimisliit "Ühine Koduvald"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Pärnu-Jaagupi rahvamaja juhataja-kultuurijuht
Raiko Allikivi129Valimisliit "Ühine Koduvald"
Nr: 129Sündinud: 08.02.1993
Nimekiri: Valimisliit "Ühine Koduvald"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: üliõpilane
Aili Luik130Valimisliit "Ühine Koduvald"
Nr: 130Sündinud: 13.04.1965
Nimekiri: Valimisliit "Ühine Koduvald"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Libatse raamatukogu juhataja
Aile Jaansalu131Valimisliit "Ühine Koduvald"
Nr: 131Sündinud: 07.11.1986
Nimekiri: Valimisliit "Ühine Koduvald"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Pärnu-Jaagupi Põhikool haridustehnoloog
Valimisliit Tasakaal
Tarmo Lehiste132Valimisliit Tasakaal
Nr: 132Sündinud: 25.08.1970
Nimekiri: Valimisliit TasakaalHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: OÜ Kaisma nõukogu esimees, ettevõtja
Priit Enok133Valimisliit Tasakaal
Nr: 133Sündinud: 21.07.1967
Nimekiri: Valimisliit TasakaalHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Eesti Vedelkütuse Agentuur AS juhatuse liige
Meelis Kruusmann134Valimisliit Tasakaal
Nr: 134Sündinud: 24.03.1975
Nimekiri: Valimisliit TasakaalHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Lennuliiklusteeninduse AS finantsjuht
Silje Lang135Valimisliit Tasakaal
Nr: 135Sündinud: 02.07.1962
Nimekiri: Valimisliit TasakaalHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Vändra alevi Hoolekandekeskus juhataja
Nils Sempelson136Valimisliit Tasakaal
Nr: 136Sündinud: 17.04.1973
Nimekiri: Valimisliit TasakaalHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Politsei- ja Piirivalveamet Lääne prefektuur büroojuht
Ülo Stokkeby137Valimisliit Tasakaal
Nr: 137Sündinud: 30.01.1964
Nimekiri: Valimisliit TasakaalHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: AS Tootsi Turvas soojusenergia ärivaldkonna juht
Jaana Novikov138Valimisliit Tasakaal
Nr: 138Sündinud: 01.03.1969
Nimekiri: Valimisliit TasakaalHaridus: -
Erakond: -Töökoht: -
Tiit Soosaar139Valimisliit Tasakaal
Nr: 139Sündinud: 26.07.1984
Nimekiri: Valimisliit TasakaalHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Ettevõtja
Marika Juhani140Valimisliit Tasakaal
Nr: 140Sündinud: 06.01.1963
Nimekiri: Valimisliit TasakaalHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: FIE
Veli Piikmann141Valimisliit Tasakaal
Nr: 141Sündinud: 15.06.1958
Nimekiri: Valimisliit TasakaalHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: AS Wendre finantsjuht
Mihkel Jürisson142Valimisliit Tasakaal
Nr: 142Sündinud: 18.09.1970
Nimekiri: Valimisliit TasakaalHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Jürmets juhataja
Tiina Heidemann143Valimisliit Tasakaal
Nr: 143Sündinud: 03.12.1960
Nimekiri: Valimisliit TasakaalHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: MTÜ Kadjaste juhatuse liige
Kalev Kärtmann144Valimisliit Tasakaal
Nr: 144Sündinud: 08.07.1970
Nimekiri: Valimisliit TasakaalHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Raja K.T. töödejuhataja
Eike Lind145Valimisliit Tasakaal
Nr: 145Sündinud: 31.10.1962
Nimekiri: Valimisliit TasakaalHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Eestimaa Piimatootjate Ühistu raamatupidaja
Ülle Ütt146Valimisliit Tasakaal
Nr: 146Sündinud: 30.06.1960
Nimekiri: Valimisliit TasakaalHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Vändra Gümnaasium õpetaja
Piia Toom147Valimisliit Tasakaal
Nr: 147Sündinud: 28.05.1970
Nimekiri: Valimisliit TasakaalHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: AS Wendre pealaohoidja
Viive Pukka148Valimisliit Tasakaal
Nr: 148Sündinud: 09.11.1962
Nimekiri: Valimisliit TasakaalHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: OÜ Vändra Veterinaar loomaarst
Märtin Rõõmusaar149Valimisliit Tasakaal
Nr: 149Sündinud: 18.05.1986
Nimekiri: Valimisliit TasakaalHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Päästeamet päästja, ettevõtja
Aldo Pitsner150Valimisliit Tasakaal
Nr: 150Sündinud: 12.07.1971
Nimekiri: Valimisliit TasakaalHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Are vallavalitsus abivallavanem
Indrek Umbsar151Valimisliit Tasakaal
Nr: 151Sündinud: 07.02.1984
Nimekiri: Valimisliit TasakaalHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Kaisma traktorist-söötja
Merje Peters152Valimisliit Tasakaal
Nr: 152Sündinud: 23.12.1968
Nimekiri: Valimisliit TasakaalHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Kaisma velsker-seemendaja
Sirli Kohandi153Valimisliit Tasakaal
Nr: 153Sündinud: 19.12.1971
Nimekiri: Valimisliit TasakaalHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Pärnu REV Kaubandus OÜ juhataja
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Jaanis Kuusemäe154Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 154Sündinud: 09.09.1987
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ Säästke laohoidja
Tõnis Tapupere155Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 155Sündinud: 27.02.1948
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Harri Heinastu156Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 156Sündinud: 27.11.1957
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Üllar Anderson157Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 157Sündinud: 05.09.1992
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: O-I Production Estonia AS masinaoperaator
Elis Kaplur158Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 158Sündinud: 07.05.1985
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: TPMV Detail OÜ kappija
Rene Hendrikson159Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 159Sündinud: 18.01.1977
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Pärnu Majandusühistu klienditeenindaja
Harrys Poll160Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 160Sündinud: 27.01.1984
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ Note tehnoloog
Milvi Toome161Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 161Sündinud: 17.04.1941
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: pensionär
Valimisliit "Inimeste eest"
Jaanus Rahula162Valimisliit "Inimeste eest"
Nr: 162Sündinud: 12.01.1973
Nimekiri: Valimisliit "Inimeste eest"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Vändra vallavalitsus vallavanem
Madis Koit163Valimisliit "Inimeste eest"
Nr: 163Sündinud: 20.02.1994
Nimekiri: Valimisliit "Inimeste eest"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: üliõpilane
Olga Kaljuste164Valimisliit "Inimeste eest"
Nr: 164Sündinud: 24.12.1978
Nimekiri: Valimisliit "Inimeste eest"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Indetek OÜ raamatupidaja
Sandra Tomingas165Valimisliit "Inimeste eest"
Nr: 165Sündinud: 13.01.1993
Nimekiri: Valimisliit "Inimeste eest"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Eidapere Põhikool õpetaja, KK Karud treener
Mario Mägisalu166Valimisliit "Inimeste eest"
Nr: 166Sündinud: 04.01.1996
Nimekiri: Valimisliit "Inimeste eest"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Vändra Gümnaasium õpetaja
Monika Jõemaa167Valimisliit "Inimeste eest"
Nr: 167Sündinud: 22.03.1970
Nimekiri: Valimisliit "Inimeste eest"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: C. R. Jakobsoni nim. Talumuuseum direktor
Roman Kiveste168Valimisliit "Inimeste eest"
Nr: 168Sündinud: 05.06.1963
Nimekiri: Valimisliit "Inimeste eest"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Vändra Visa OÜ juhatuse liige
Jane Vain169Valimisliit "Inimeste eest"
Nr: 169Sündinud: 26.04.1975
Nimekiri: Valimisliit "Inimeste eest"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: üliõpilane
Kristjan Salumaa170Valimisliit "Inimeste eest"
Nr: 170Sündinud: 17.01.1994
Nimekiri: Valimisliit "Inimeste eest"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: üliõpilane
Kaia Kerge171Valimisliit "Inimeste eest"
Nr: 171Sündinud: 10.05.1974
Nimekiri: Valimisliit "Inimeste eest"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Hotell Strand massöör
Kalev Mitt172Valimisliit "Inimeste eest"
Nr: 172Sündinud: 16.03.1963
Nimekiri: Valimisliit "Inimeste eest"Haridus: -
Erakond: -Töökoht: Vändra vallavalitsus arengunõunik
Urve Roose173Valimisliit "Inimeste eest"
Nr: 173Sündinud: 21.03.1976
Nimekiri: Valimisliit "Inimeste eest"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Vändra lasteaed õpetaja
Aiki Metsalu174Valimisliit "Inimeste eest"
Nr: 174Sündinud: 13.06.1969
Nimekiri: Valimisliit "Inimeste eest"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Wentextil õmbleja
Eha Kuldkepp175Valimisliit "Inimeste eest"
Nr: 175Sündinud: 20.05.1965
Nimekiri: Valimisliit "Inimeste eest"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Juurikaru Põhikool direktor
Reio Randmaa176Valimisliit "Inimeste eest"
Nr: 176Sündinud: 08.01.1982
Nimekiri: Valimisliit "Inimeste eest"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: OÜ Pimenta juhataja
Maris Roost177Valimisliit "Inimeste eest"
Nr: 177Sündinud: 04.02.1983
Nimekiri: Valimisliit "Inimeste eest"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Juurikaru Põhikool õpetaja
Epp Sokk178Valimisliit "Inimeste eest"
Nr: 178Sündinud: 15.05.1973
Nimekiri: Valimisliit "Inimeste eest"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: MTÜ Pärnu Horisont kodutute varjupaiga korrapidaja
Heldi Raude179Valimisliit "Inimeste eest"
Nr: 179Sündinud: 18.08.1972
Nimekiri: Valimisliit "Inimeste eest"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Suurejõe rahvamaja juhataja
Joel Roos180Valimisliit "Inimeste eest"
Nr: 180Sündinud: 11.08.1961
Nimekiri: Valimisliit "Inimeste eest"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Puidupoisid OÜ juhatuse liige
Ester Esula181Valimisliit "Inimeste eest"
Nr: 181Sündinud: 22.03.1954
Nimekiri: Valimisliit "Inimeste eest"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Vändra vallavalitsus koolide nõustaja-logopeed
Taavi Miku182Valimisliit "Inimeste eest"
Nr: 182Sündinud: 12.04.1970
Nimekiri: Valimisliit "Inimeste eest"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: B&H Solutions OÜ juhataja
Merle Ervin183Valimisliit "Inimeste eest"
Nr: 183Sündinud: 28.01.1962
Nimekiri: Valimisliit "Inimeste eest"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Pärnjõe Põhikool õpetaja
Raul Orav184Valimisliit "Inimeste eest"
Nr: 184Sündinud: 29.09.1970
Nimekiri: Valimisliit "Inimeste eest"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Igapidi OÜ juhatuse liige
Villu Kaljumäe185Valimisliit "Inimeste eest"
Nr: 185Sündinud: 11.09.1940
Nimekiri: Valimisliit "Inimeste eest"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Keili Västrik186Valimisliit "Inimeste eest"
Nr: 186Sündinud: 15.08.1983
Nimekiri: Valimisliit "Inimeste eest"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: MS Balti Transformers OÜ tööline
Ain Pertel187Valimisliit "Inimeste eest"
Nr: 187Sündinud: 05.06.1965
Nimekiri: Valimisliit "Inimeste eest"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Juurikaru Põhikool õpetaja
Eike Meresmaa188Valimisliit "Inimeste eest"
Nr: 188Sündinud: 05.05.1988
Nimekiri: Valimisliit "Inimeste eest"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Vändra Gümnaasium huvijuht
Taivo Esula189Valimisliit "Inimeste eest"
Nr: 189Sündinud: 13.08.1981
Nimekiri: Valimisliit "Inimeste eest"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Vihtra Agro OÜ juhatuse liige
Lennart Tõnissaar190Valimisliit "Inimeste eest"
Nr: 190Sündinud: 29.03.1971
Nimekiri: Valimisliit "Inimeste eest"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Valley OÜ müügimees
Märt Kruusmaa191Valimisliit "Inimeste eest"
Nr: 191Sündinud: 20.09.1974
Nimekiri: Valimisliit "Inimeste eest"Haridus: -
Erakond: -Töökoht: O-I Production Estonia AS mehhaanik
Liivi Vähesoo192Valimisliit "Inimeste eest"
Nr: 192Sündinud: 27.06.1964
Nimekiri: Valimisliit "Inimeste eest"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Vihtra lasteaed õpetaja
Kaido Madisson193Valimisliit "Inimeste eest"
Nr: 193Sündinud: 12.12.1973
Nimekiri: Valimisliit "Inimeste eest"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: OÜ Vändra tootmisjuht
Üksikkandidaadid
Ralf-Henry Kaas194Üksikkandidaadid
Nr: 194Sündinud: 28.01.1991
Nimekiri: ÜksikkandidaadidHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: Top Building OY ehitaja