Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Pärnu linn

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
Valimisliit Pärnu Ühendab
Romek Kosenkranius101Valimisliit Pärnu Ühendab
Nr: 101Sündinud: 07.02.1969
Nimekiri: Valimisliit Pärnu ÜhendabHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Pärnu Linnavalitsus, linnapea
Vahur Mäe102Valimisliit Pärnu Ühendab
Nr: 102Sündinud: 24.05.1980
Nimekiri: Valimisliit Pärnu ÜhendabHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: MTÜ Pärnumaa Spordiliit
Rainer Aavik103Valimisliit Pärnu Ühendab
Nr: 103Sündinud: 18.06.1984
Nimekiri: Valimisliit Pärnu ÜhendabHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Pärnu Linnavalitsus, abilinnapea
Riivo Eensalu104Valimisliit Pärnu Ühendab
Nr: 104Sündinud: 18.02.1961
Nimekiri: Valimisliit Pärnu ÜhendabHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Flexoil, juhatuse liige
Raido Ilp105Valimisliit Pärnu Ühendab
Nr: 105Sündinud: 19.12.1985
Nimekiri: Valimisliit Pärnu ÜhendabHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Raido Invest, juhataja
Elmo Joa106Valimisliit Pärnu Ühendab
Nr: 106Sündinud: 26.10.1960
Nimekiri: Valimisliit Pärnu ÜhendabHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Pärnu Rääma Põhikool, direktor
Jaana Junson107Valimisliit Pärnu Ühendab
Nr: 107Sündinud: 28.11.1969
Nimekiri: Valimisliit Pärnu ÜhendabHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: õpetaja, treener
Anne Kaare108Valimisliit Pärnu Ühendab
Nr: 108Sündinud: 10.05.1967
Nimekiri: Valimisliit Pärnu ÜhendabHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Pärnu Vanalinna Põhikool, õpetaja
Arne Kalbus109Valimisliit Pärnu Ühendab
Nr: 109Sündinud: 29.07.1957
Nimekiri: Valimisliit Pärnu ÜhendabHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: -
Johannes Kass110Valimisliit Pärnu Ühendab
Nr: 110Sündinud: 24.05.1949
Nimekiri: Valimisliit Pärnu ÜhendabHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: pensionär
Urmo Kesküla111Valimisliit Pärnu Ühendab
Nr: 111Sündinud: 15.03.1977
Nimekiri: Valimisliit Pärnu ÜhendabHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Riigi Kinnisvara AS, tehniline spetsialist
Jana Kivi112Valimisliit Pärnu Ühendab
Nr: 112Sündinud: 22.06.1979
Nimekiri: Valimisliit Pärnu ÜhendabHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: eraettevõtja
Ülli Kont113Valimisliit Pärnu Ühendab
Nr: 113Sündinud: 02.12.1958
Nimekiri: Valimisliit Pärnu ÜhendabHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: -
Teet Kurs114Valimisliit Pärnu Ühendab
Nr: 114Sündinud: 16.03.1949
Nimekiri: Valimisliit Pärnu ÜhendabHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: SA PEAK, juhataja
Eino-Jüri Laarmann115Valimisliit Pärnu Ühendab
Nr: 115Sündinud: 19.01.1936
Nimekiri: Valimisliit Pärnu ÜhendabHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Eestimaa RohelisedTöökoht: pensionär
Margus Maiste116Valimisliit Pärnu Ühendab
Nr: 116Sündinud: 22.05.1975
Nimekiri: Valimisliit Pärnu ÜhendabHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Hansa Bussiliinid AS, Pärnu ja Rapla regiooni juhataja
Tarvi Markson117Valimisliit Pärnu Ühendab
Nr: 117Sündinud: 13.06.1970
Nimekiri: Valimisliit Pärnu ÜhendabHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Prof Pet Corporation Estonia OÜ
Kaja Martinson118Valimisliit Pärnu Ühendab
Nr: 118Sündinud: 26.09.1967
Nimekiri: Valimisliit Pärnu ÜhendabHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Mai 24 KÜ, haldur
Lembit Peetri119Valimisliit Pärnu Ühendab
Nr: 119Sündinud: 17.05.1941
Nimekiri: Valimisliit Pärnu ÜhendabHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär, korteriühistu juhatuse esimees
Rein Prins120Valimisliit Pärnu Ühendab
Nr: 120Sündinud: 22.02.1960
Nimekiri: Valimisliit Pärnu ÜhendabHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: -
Kristo Rossman121Valimisliit Pärnu Ühendab
Nr: 121Sündinud: 15.03.1979
Nimekiri: Valimisliit Pärnu ÜhendabHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Paikre, juhataja
Enn Rähn122Valimisliit Pärnu Ühendab
Nr: 122Sündinud: 17.01.1944
Nimekiri: Valimisliit Pärnu ÜhendabHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: pensionär
Ats Rääk123Valimisliit Pärnu Ühendab
Nr: 123Sündinud: 08.06.1957
Nimekiri: Valimisliit Pärnu ÜhendabHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: LVM Kinnisvara OÜ, maakler
Silver Smeljanski124Valimisliit Pärnu Ühendab
Nr: 124Sündinud: 06.10.1989
Nimekiri: Valimisliit Pärnu ÜhendabHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: ettevõtja
Daisi Sprenk125Valimisliit Pärnu Ühendab
Nr: 125Sündinud: 15.04.1980
Nimekiri: Valimisliit Pärnu ÜhendabHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: -
Marju Trumsi126Valimisliit Pärnu Ühendab
Nr: 126Sündinud: 11.08.1964
Nimekiri: Valimisliit Pärnu ÜhendabHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Pärnu Toimetulekukool, direktor
Siim Tõnismäe127Valimisliit Pärnu Ühendab
Nr: 127Sündinud: 04.09.1986
Nimekiri: Valimisliit Pärnu ÜhendabHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Castorwood OÜ, tegevjuht
Tarmo Vanamõisa128Valimisliit Pärnu Ühendab
Nr: 128Sündinud: 14.03.1972
Nimekiri: Valimisliit Pärnu ÜhendabHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Maanteeamet, eksamiosakonna juhataja
Karin Miidu129Valimisliit Pärnu Ühendab
Nr: 129Sündinud: 22.09.1974
Nimekiri: Valimisliit Pärnu ÜhendabHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: -
Birgit Pere130Valimisliit Pärnu Ühendab
Nr: 130Sündinud: 25.01.1971
Nimekiri: Valimisliit Pärnu ÜhendabHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: -
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Andres Metsoja132Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 132Sündinud: 25.11.1978
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Riigikogu liige
Meelis Kukk133Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 133Sündinud: 26.07.1959
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Pärnu Linnavalitsus, linnavalitsuse liige
Peeter Prisk134Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 134Sündinud: 07.04.1967
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: OÜ Kinnisvaraekspert Pärnu, juhataja
Andres Sooniste135Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 135Sündinud: 07.06.1966
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Tarbjakaitseamet, peadirektor
Ago Altjõe136Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 136Sündinud: 11.10.1967
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Foxman, juhataja
Kalli Mägar137Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 137Sündinud: 07.09.1972
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Riigi Kinnisvara AS, heakorra spetsialist
Rain Jung138Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 138Sündinud: 07.08.1968
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Wonderbuild OÜ, juhatuse liige
Ilme Palu139Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 139Sündinud: 01.12.1944
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Pärnu Spordikool
Kaido Juurik140Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 140Sündinud: 21.06.1977
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Pärnu Spordiselts Kalev, juhatuse esimees, treener
Ilme Seepere141Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 141Sündinud: 22.02.1959
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: MTÜ Pärnu Horisont, juhataja
Ago Kalmer142Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 142Sündinud: 29.04.1969
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: -
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: ettevõtja
Kaie Seger143Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 143Sündinud: 24.07.1971
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Lindi Lasteaed Algkool, õpetaja
Jüri Kask144Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 144Sündinud: 22.05.1957
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: ettevõtja
Rüüt Simson145Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 145Sündinud: 04.08.1971
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: kodune
Kaspar Kokk146Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 146Sündinud: 03.08.1982
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: AS Pärnu Sadam, nõukogu liige
Margit Sooniste147Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 147Sündinud: 21.08.1968
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Pärnu Rääma Põhikool, õpetaja
Tarmo Kuningas148Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 148Sündinud: 13.04.1964
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Pomarfin AS, tootmisjuht
Mari Suurväli149Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 149Sündinud: 24.11.1948
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: TÜ Pärnu Kolledž, Väärikate Ülikooli projektijuht. Tallinna Tehnikakõrgkool, lektor
Johan Kärp150Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 150Sündinud: 19.05.1972
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Korvpalliklubi Paulus
Katrin Uutsalu151Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 151Sündinud: 16.04.1967
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Pärnu-Jaagupi Põhikool, direktor
Rein Männik152Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 152Sündinud: 25.08.1958
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Pärnu Haldusteenused, välitööde juht
Olavi Post153Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 153Sündinud: 29.05.1963
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Henkel Balti Operations OÜ, juhataja
Kristjan Puusild154Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 154Sündinud: 09.10.1980
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: SA Pärnu Haigla
Erik Reinhold155Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 155Sündinud: 02.03.1970
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Kaitseliit, spetsialist
Jaan Roosnurm156Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 156Sündinud: 13.09.1942
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: -
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: pensionär
Urmas Salmu157Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 157Sündinud: 07.05.1961
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Silberauto Eesti AS
Tõiv Tiits158Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 158Sündinud: 03.12.1968
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: õpetaja
Marko Truu159Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 159Sündinud: 29.11.1979
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Sotsiaalkindlustusamet, peaspetsialist
Võido Voor160Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 160Sündinud: 01.01.1940
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Füüsilisest isikust ettevõtja, õigusalane tegevus
Kuno Erkmann161Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 161Sündinud: 30.01.1958
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Paikuse Vallavalitsus, vallavanem
Siim Suursild162Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 162Sündinud: 30.01.1970
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Audru Vallavalitsus, vallavanem
Eero Rändla163Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 163Sündinud: 04.10.1952
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Jaanus Põldmaa164Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 164Sündinud: 04.12.1970
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: OÜ Põhara Agro, juhataja
Toomas Aaviste165Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 165Sündinud: 18.09.1966
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Morbela, piirkonna müügijuht
Lembit Alliksaar166Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 166Sündinud: 02.03.1975
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Keskkonnaamet, metsandusspetsialist
Priit Annus167Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 167Sündinud: 22.07.1972
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Audru Vallavalitsus,abivallavanem
Avo Hansberg168Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 168Sündinud: 14.05.1959
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Edela Loodusmatkad OÜ
Raiko Hiis169Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 169Sündinud: 07.02.1977
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Ardis Ehitus OÜ, ehitusjuht
Harry Järmut170Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 170Sündinud: 10.12.1973
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Grundar Puit
Oliver Kikas171Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 171Sündinud: 10.01.1996
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Pärnumaa Kutsehariduskeskus, kutseõpetaja
Ado Kirsi172Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 172Sündinud: 31.05.1966
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: kultuurikorraldaja
Rita Kurgu173Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 173Sündinud: 26.09.1968
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: ettevõtja
Jekaterina Kuru174Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 174Sündinud: 11.01.1960
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Audru Lasteaed, juhataja
Janely Kuuskler-Adler175Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 175Sündinud: 24.02.1982
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Janely Koduköök, loov-hobikokk
Aare Külaots176Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 176Sündinud: 15.12.1952
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Paikuse Põhikool, direktor
Merle Lillak177Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 177Sündinud: 28.12.1964
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Pärnu linna (Päikesejänku, Männipargi, Raeküla, Ülejõe, Tralli) lasteaedade assistent
Raivo Loorits178Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 178Sündinud: 11.05.1949
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Arvo Lorents179Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 179Sündinud: 20.09.1954
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: -
Marko Luhaoja180Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 180Sündinud: 23.04.1970
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Caparoli Profikeskus
Jüri Makarov181Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 181Sündinud: 14.05.1963
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: ettevõtja
Karmo Näkk182Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 182Sündinud: 03.10.1984
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Päästeamet Ohutusjärelevalve Büroo Lääne Päästekeskus, peainspektor
Eino Ojandu183Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 183Sündinud: 10.10.1969
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: -
Tiina Ojaste184Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 184Sündinud: 03.10.1961
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: -
Kai Oraste185Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 185Sündinud: 14.01.1963
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Audru Kool, õpetaja
Annika Põltsam186Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 186Sündinud: 11.05.1976
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Seljametsa Muuseum, juhataja
Toomas Rehe187Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 187Sündinud: 08.07.1963
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Remtrans OÜ, juhataja
Margus Saare188Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 188Sündinud: 29.03.1967
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: taluperemees
Mati Sutt189Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 189Sündinud: 18.06.1959
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Jõõpre Kool, direktor
Jaan Tamme190Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 190Sündinud: 14.06.1958
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: -
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: AS Pärnu Vesi, jaamade mehaanik
Peep Tarre191Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 191Sündinud: 05.09.1948
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: -
Urmas Teeäär192Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 192Sündinud: 25.01.1957
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Stono Ehitus OÜ
Marge Tuul193Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 193Sündinud: 11.08.1985
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Pärnu Ühisgümnaasium, Audru Kool, õpetaja
Toomas Õmblus194Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 194Sündinud: 27.10.1964
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Keskkonnainspektsiooni Pärnumaa büroo, juhataja
Kristjan Õunpuu195Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 195Sündinud: 24.12.1989
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Paikuse Päevakeskus, juhataja
Eesti Reformierakond
Toomas Kivimägi196Eesti Reformierakond
Nr: 196Sündinud: 16.02.1963
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Riigikogu liige
Jane Mets197Eesti Reformierakond
Nr: 197Sündinud: 16.07.1955
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Pärnu Linnavalitsus, abilinnapea
Jüri Lebedev198Eesti Reformierakond
Nr: 198Sündinud: 25.08.1960
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: LL Merge Grupp OÜ, juhatuse liige
Laura Kiviselg199Eesti Reformierakond
Nr: 199Sündinud: 24.05.1999
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: õpilane
Jüri Jaanson200Eesti Reformierakond
Nr: 200Sündinud: 14.10.1965
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Riigikogu liige
Irina Talviste201Eesti Reformierakond
Nr: 201Sündinud: 30.05.1972
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Euroopa Parlament, ametnik
Margo Märtsoo202Eesti Reformierakond
Nr: 202Sündinud: 14.06.1983
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Pärnu Spordikool Kalev, treener
Meeli Pärna203Eesti Reformierakond
Nr: 203Sündinud: 08.09.1964
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Tantsukool WAF, juht
Enn Saard204Eesti Reformierakond
Nr: 204Sündinud: 28.01.1959
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: AS Aide, juhataja
Enn Raadik205Eesti Reformierakond
Nr: 205Sündinud: 09.07.1952
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: SA Pärnu Haigla, nõukogu esimees
Andres Laasma206Eesti Reformierakond
Nr: 206Sündinud: 13.02.1971
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: AS Kihnu Veeteed, juhatuse esimees
Riido Villup207Eesti Reformierakond
Nr: 207Sündinud: 12.05.1981
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Tammiste Hooldekodu
Taimi Vilgas208Eesti Reformierakond
Nr: 208Sündinud: 10.02.1948
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: AS Pärnu Vesi, juhatuse nõunik
Väino Linde209Eesti Reformierakond
Nr: 209Sündinud: 31.01.1959
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: jurist
Urmas Sule210Eesti Reformierakond
Nr: 210Sündinud: 06.10.1963
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: SA Pärnu Haigla, juhatuse esimees
Peeter Sepp211Eesti Reformierakond
Nr: 211Sündinud: 12.03.1963
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: MTÜ Pärnu Loomade Varjupaik
Aleksei Galkin212Eesti Reformierakond
Nr: 212Sündinud: 01.07.1979
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Pärnu Kalev, treener
Jane Gridassov213Eesti Reformierakond
Nr: 213Sündinud: 26.05.1993
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Harju Maavalitsus, avalike suhete nõunik
Andrus Kärpuk214Eesti Reformierakond
Nr: 214Sündinud: 15.11.1961
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: MTÜ Pärnumaa Ühistranspordikeskus, juhatuse liige
Margit Suhhostavets215Eesti Reformierakond
Nr: 215Sündinud: 08.11.1976
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Eesti Reformierakond, arendusjuht
Enn Hallik216Eesti Reformierakond
Nr: 216Sündinud: 05.08.1950
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Andrus Kallastu217Eesti Reformierakond
Nr: 217Sündinud: 17.04.1967
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: vabakutseline helilooja
Tarmo Tõnismann218Eesti Reformierakond
Nr: 218Sündinud: 02.10.1980
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Paikuse Põhikool, õpetaja
Kaja Grak219Eesti Reformierakond
Nr: 219Sündinud: 18.08.1961
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: PPA, teeninduse spetsialist
Elle Jõepere220Eesti Reformierakond
Nr: 220Sündinud: 16.05.1962
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Pärnu RIMI, teenindaja
Artur Kreitsberg221Eesti Reformierakond
Nr: 221Sündinud: 01.04.1993
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: juhatuse liige, turundusjuht
Matti Killing222Eesti Reformierakond
Nr: 222Sündinud: 17.03.1948
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: sõudetreener
Jüri Saar223Eesti Reformierakond
Nr: 223Sündinud: 07.09.1954
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Pärnu Jalgpalli Klubi, treener
Riho Alliksoo224Eesti Reformierakond
Nr: 224Sündinud: 27.01.1968
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Pärnu Tammsaare Kool, direktor
Krista Visas225Eesti Reformierakond
Nr: 225Sündinud: 29.04.1970
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Pärnu Keskraamatukogu, turundusjuht
Liilia Oberg226Eesti Reformierakond
Nr: 226Sündinud: 07.03.1959
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Pärnu Raeküla Kool, direktor
Elmar Trink227Eesti Reformierakond
Nr: 227Sündinud: 01.09.1959
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Pärnu Muuseum, Koidula filiaali juhataja
Anne Sepping228Eesti Reformierakond
Nr: 228Sündinud: 10.06.1966
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Sotsiaalkindlustusamet, lastekaitse osakond, koordinaator
Vladimir Klevtsov229Eesti Reformierakond
Nr: 229Sündinud: 19.10.1949
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Pärnu Linnavolikogu liige, pensionär
Rene Järvmägi230Eesti Reformierakond
Nr: 230Sündinud: 07.03.1975
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Skarabeus Julgestusteenistus OÜ, tegevjuht
Peep Peetersoo231Eesti Reformierakond
Nr: 231Sündinud: 01.08.1963
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Pärnumaa KHK, kutseõpetaja
Tõnis Kalmu232Eesti Reformierakond
Nr: 232Sündinud: 21.04.1986
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: AS Leonhard Weiss Energy, töödejuhataja
Andri Arula233Eesti Reformierakond
Nr: 233Sündinud: 23.06.1979
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: ettevõtja
Olga Krasnova234Eesti Reformierakond
Nr: 234Sündinud: 01.08.1987
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: üliõpilane
Kalev Päit235Eesti Reformierakond
Nr: 235Sündinud: 30.07.1959
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Inseneribüroo Telora OÜ, ehitusinsener
Väino Hallikmägi236Eesti Reformierakond
Nr: 236Sündinud: 13.03.1953
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: ettevõtja
Andrei Korobeinik237Eesti Reformierakond
Nr: 237Sündinud: 05.11.1980
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Pärnu Linnavolikogu esimees
Marika Valter238Eesti Reformierakond
Nr: 238Sündinud: 06.12.1980
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: MTÜ Paikuse Avatud Noortekeskus
Sirje Suurevälja239Eesti Reformierakond
Nr: 239Sündinud: 18.09.1961
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Paikuse Põhikool, õpetaja
Angelika Sild240Eesti Reformierakond
Nr: 240Sündinud: 13.03.1976
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Pärnu Õppenõustamiskeskus, õppenõustaja
Angela Männik241Eesti Reformierakond
Nr: 241Sündinud: 24.09.1976
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Paikuse Põhikool, klassiõpetaja
Anu Tammearu-Mežule242Eesti Reformierakond
Nr: 242Sündinud: 04.11.1979
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Pärnu Noorte Vabaajakeskus, tugila spetsialist
Joosep Kalbus243Eesti Reformierakond
Nr: 243Sündinud: 01.09.1998
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: õpilane
Valdor Telve244Eesti Reformierakond
Nr: 244Sündinud: 15.02.1964
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Rahandusministeeriumi Infotehnoloogiakeskus, peaspetsialist
Liis Leppnurm245Eesti Reformierakond
Nr: 245Sündinud: 06.09.1998
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: õpilane
Maie Valter246Eesti Reformierakond
Nr: 246Sündinud: 21.03.1957
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: massöör
Mait Talvoja247Eesti Reformierakond
Nr: 247Sündinud: 26.01.1959
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Pärnu Linnavalitsus, osakonna juhataja
Anu Randmaa248Eesti Reformierakond
Nr: 248Sündinud: 26.06.1968
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: käsitööõpetaja ja -ettevõtja
Urmas Reinfeldt249Eesti Reformierakond
Nr: 249Sündinud: 02.04.1957
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Varbla Kool, direktor
Karoliine Kask250Eesti Reformierakond
Nr: 250Sündinud: 29.07.1988
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Tõstamaa Keskkool, huvijuht-noorsootöötaja
Tõnu Salu251Eesti Reformierakond
Nr: 251Sündinud: 02.02.1965
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Agriculture AS, juhatuse liige
Toomas Rõhu252Eesti Reformierakond
Nr: 252Sündinud: 30.11.1958
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Tõstamaa Vallavalitsus, vallavanem
Valimisliit Meie Pärnu
Krista Nõmm253Valimisliit Meie Pärnu
Nr: 253Sündinud: 28.04.1972
Nimekiri: Valimisliit Meie PärnuHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Hooldekodu Fööniks ja Villa Mare, tegevjuht; Lahe Kinnisvara Valdused, juhatuse liige
Liina Hansen254Valimisliit Meie Pärnu
Nr: 254Sündinud: 19.12.1976
Nimekiri: Valimisliit Meie PärnuHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: LH Moestuudio OÜ, juhatuse liige; üliõpilane
Jüri Liira255Valimisliit Meie Pärnu
Nr: 255Sündinud: 24.05.1974
Nimekiri: Valimisliit Meie PärnuHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: geodeet
Sirje Peetri256Valimisliit Meie Pärnu
Nr: 256Sündinud: 01.03.1966
Nimekiri: Valimisliit Meie PärnuHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Pindi KVB, maakler
Aime Nikopensius257Valimisliit Meie Pärnu
Nr: 257Sündinud: 01.06.1962
Nimekiri: Valimisliit Meie PärnuHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Pärnu Maakohus, rahvakohtunik
Terje Puusepp258Valimisliit Meie Pärnu
Nr: 258Sündinud: 28.06.1962
Nimekiri: Valimisliit Meie PärnuHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: KÜ esimees
Gerli Kazantseva259Valimisliit Meie Pärnu
Nr: 259Sündinud: 31.03.1971
Nimekiri: Valimisliit Meie PärnuHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: ettevõtja
Paul Jõgi260Valimisliit Meie Pärnu
Nr: 260Sündinud: 26.08.1948
Nimekiri: Valimisliit Meie PärnuHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: FIE, klaverihäälestaja
Jelena Nazarova261Valimisliit Meie Pärnu
Nr: 261Sündinud: 02.03.1960
Nimekiri: Valimisliit Meie PärnuHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: OÜ Retlando, juhtaja
Tiina Tedremäe262Valimisliit Meie Pärnu
Nr: 262Sündinud: 21.07.1974
Nimekiri: Valimisliit Meie PärnuHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Hooldekodu Fööniks ja Villa Mare, hooldustöötaja
Gözell Haug263Valimisliit Meie Pärnu
Nr: 263Sündinud: 01.04.1974
Nimekiri: Valimisliit Meie PärnuHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Laminto OÜ, müügiesindaja
Kaidi Tarkpea264Valimisliit Meie Pärnu
Nr: 264Sündinud: 24.07.1972
Nimekiri: Valimisliit Meie PärnuHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: SA Pärnu Haigla Mai tn osakond
Garri Suuk265Valimisliit Meie Pärnu
Nr: 265Sündinud: 09.03.1958
Nimekiri: Valimisliit Meie PärnuHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: FIE
Anu Benström266Valimisliit Meie Pärnu
Nr: 266Sündinud: 16.07.1968
Nimekiri: Valimisliit Meie PärnuHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: õmbleja, raamatupidaja
Valimisliit Eesti Ellujäämise Kogukond
Tarmo Kask267Valimisliit Eesti Ellujäämise Kogukond
Nr: 267Sündinud: 11.11.1982
Nimekiri: Valimisliit Eesti Ellujäämise KogukondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Kose Maaler OÜ, juhatuse liige
Raivo Varik268Valimisliit Eesti Ellujäämise Kogukond
Nr: 268Sündinud: 17.11.1961
Nimekiri: Valimisliit Eesti Ellujäämise KogukondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: füüsilisest isikust ettevõtja (FIE)
Liis Ellert269Valimisliit Eesti Ellujäämise Kogukond
Nr: 269Sündinud: 29.02.1980
Nimekiri: Valimisliit Eesti Ellujäämise KogukondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Language Lounge OÜ, juhatuse liige, raamatupidaja
Oliver Kollamaa270Valimisliit Eesti Ellujäämise Kogukond
Nr: 270Sündinud: 08.12.1990
Nimekiri: Valimisliit Eesti Ellujäämise KogukondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Geta Grupp OÜ, kuller
Eesti Keskerakond
Kadri Simson271Eesti Keskerakond
Nr: 271Sündinud: 22.01.1977
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium. Minister
Hillar Talvik272Eesti Keskerakond
Nr: 272Sündinud: 15.03.1949
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ Hinsotal, tegevjuht
Külli Pärtelson273Eesti Keskerakond
Nr: 273Sündinud: 06.07.1975
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Pärnu Ülejõe Põhikool, õpetaja
Arvo Reedik274Eesti Keskerakond
Nr: 274Sündinud: 18.01.1952
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Ivi Altmäe275Eesti Keskerakond
Nr: 275Sündinud: 13.09.1961
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: AS Wasa, müügijuht
Anne Betker276Eesti Keskerakond
Nr: 276Sündinud: 27.09.1968
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Korteriühistute juht, EKYL
Astrida Bobrova277Eesti Keskerakond
Nr: 277Sündinud: 18.08.1948
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Aime Bräutigam278Eesti Keskerakond
Nr: 278Sündinud: 20.07.1958
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Pärnu Lasteaed Trall, majandusala juhataja
Tatjana Gussarova279Eesti Keskerakond
Nr: 279Sündinud: 20.08.1958
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ Tervise Paradiis, klienditeenindaja
Inge Jõgi280Eesti Keskerakond
Nr: 280Sündinud: 16.09.1958
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: SA Pärnu Haigla, hooldaja
Helle Kaalep281Eesti Keskerakond
Nr: 281Sündinud: 11.01.1945
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Peeter Kais282Eesti Keskerakond
Nr: 282Sündinud: 19.04.1949
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Avo Keel283Eesti Keskerakond
Nr: 283Sündinud: 01.10.1962
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Pärnu Võrkpalliklubi, treener
Karmo Konts284Eesti Keskerakond
Nr: 284Sündinud: 29.04.1980
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ Erlandia, tegevjuht
Margit Kõrts285Eesti Keskerakond
Nr: 285Sündinud: 05.02.1967
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: AB Margit Kõrts, arhitekt
Mare Meier286Eesti Keskerakond
Nr: 286Sündinud: 23.03.1943
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Ivar Mägi287Eesti Keskerakond
Nr: 287Sündinud: 10.07.1984
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: üliõpilane
Christel Mölder288Eesti Keskerakond
Nr: 288Sündinud: 16.04.1984
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Maaelu Edendamise SA, konsultant
Sten Pedari289Eesti Keskerakond
Nr: 289Sündinud: 23.01.1991
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Riigikogu I aseesimehe abi
Riho Prints290Eesti Keskerakond
Nr: 290Sündinud: 12.07.1949
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: AS Pärnu Laevatehas, nõunik
Silvia Reibaum291Eesti Keskerakond
Nr: 291Sündinud: 13.04.1961
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ Paikre, tööline
Erika Sonntak292Eesti Keskerakond
Nr: 292Sündinud: 12.12.1947
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Arvo Tali293Eesti Keskerakond
Nr: 293Sündinud: 03.10.1962
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Sauga Põhikool, direktor
Marina Timašova294Eesti Keskerakond
Nr: 294Sündinud: 05.03.1959
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: töötu
Madlenne Timofejev295Eesti Keskerakond
Nr: 295Sündinud: 09.01.1999
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: Pärnu Koidula Gümnaasium, õpilane
Varje Tipp296Eesti Keskerakond
Nr: 296Sündinud: 22.04.1963
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Pärnumaa Kutsehariduskeskus, arendusosakonna juhataja
Tea Toode297Eesti Keskerakond
Nr: 297Sündinud: 20.11.1956
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Pärnu Kuninga Tänava Põhikool, õpetaja
Vladimir Zemljannikov298Eesti Keskerakond
Nr: 298Sündinud: 28.02.1956
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tahkuranna Vallavalitsus, järelvalveametnik
Kätlin Joala299Eesti Keskerakond
Nr: 299Sündinud: 01.11.1981
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Euroopa Parlament, nõunik
Ardo Aasa300Eesti Keskerakond
Nr: 300Sündinud: 23.07.1980
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Eesti Töötukassa, juhtumikorraldaja
Paul Karlep301Eesti Keskerakond
Nr: 301Sündinud: 31.05.1947
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Aivar Ild302Eesti Keskerakond
Nr: 302Sündinud: 30.07.1964
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ Kodukartul, juhatuse liige
Sirje Jaanimets303Eesti Keskerakond
Nr: 303Sündinud: 27.12.1950
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Viljar Kaal304Eesti Keskerakond
Nr: 304Sündinud: 12.09.1981
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Servekol
Raivo Kandelin305Eesti Keskerakond
Nr: 305Sündinud: 30.10.1947
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Eve Käär306Eesti Keskerakond
Nr: 306Sündinud: 22.11.1955
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Koonga Ambulatoorium
Valter Landing307Eesti Keskerakond
Nr: 307Sündinud: 10.01.1958
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: V.J.V OÜ , juhatuse liige
Leo Pärnik308Eesti Keskerakond
Nr: 308Sündinud: 16.03.1950
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Merike Tuhkanen309Eesti Keskerakond
Nr: 309Sündinud: 27.09.1977
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Eesti Keskerakond, referent
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Kalev Kaljuste310Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 310Sündinud: 26.02.1978
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Pärnu Maavalitsus, maavanem
Tatjana Jaanson311Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 311Sündinud: 23.11.1966
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Pärnu Sõudeklubi, noorte treener
Valter Parve312Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 312Sündinud: 11.02.1945
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: TÜ Pärnu Kolledž
Kristina Birk313Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 313Sündinud: 17.03.1979
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Eesti Seksuaaltervise Liit, projektijuht
Toomas Kask314Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 314Sündinud: 06.01.1969
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Pärnu Haigla, psühholoog; Büroomark Pluss OÜ, juhatuse liige
Mercedes Merimaa315Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 315Sündinud: 16.09.1954
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: MTÜ Pärnu Lahe Partnerluskogu, tegevjuht
Jaan Krinal316Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 316Sündinud: 25.12.1953
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Maksu- ja Tolliamet, peaspetsialist
Piret Hallik-Sass317Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 317Sündinud: 16.11.1967
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Helpir/Turundustugi, juhataja
Krista Kingo318Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 318Sündinud: 10.11.1974
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Pärnu Linnaorkester, direktor
Andrus Joonas319Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 319Sündinud: 12.05.1970
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: vabakutseline
Kaja Must320Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 320Sündinud: 11.01.1945
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: pensionär, FIE Kaja Must
Aavo Kubja321Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 321Sündinud: 13.10.1981
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Akubja OÜ, juhatuse liige
Jana Ristimets322Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 322Sündinud: 12.05.1981
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Sotsiaaldemokraatlik erakond, Lääne- ja Pärnumaa koordinaator
Olle Paas323Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 323Sündinud: 30.04.1998
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: üliõpilane
Keiu Tamm324Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 324Sündinud: 27.08.1956
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: SA Pärnu Haigla õendus- ja hooldusosakond, sotsiaaltöötaja
Antti Lääts325Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 325Sündinud: 28.09.1973
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Päästeamet Pärnu komando, päästja
Ulla Saks326Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 326Sündinud: 05.06.1968
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: US Projekt OÜ, OÜ Averson, juhatuse liige
Andres Tölp327Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 327Sündinud: 02.12.1985
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Horizontal Entertainment, juhatuse liige
Ülari Tuisk328Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 328Sündinud: 29.11.1960
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: ettevõtja
Evi Vaher329Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 329Sündinud: 20.01.1961
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Audru lasteaed, muusikaõpetaja
Aivar Allikivi330Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 330Sündinud: 09.02.1959
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: OÜ Kinnisvaraekspert Pärnu, haldur
Aare Järna331Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 331Sündinud: 22.11.1963
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: ettevõtja
Mark Soosaar332Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 332Sündinud: 12.01.1946
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: vabakutseline
Maie Kalbus333Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 333Sündinud: 29.08.1959
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Jõõpre kooli Lavassaare lasteaed, õppejuht
Madis Veskimägi334Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 334Sündinud: 25.03.1969
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Tõstamaa Tervisekeskus, SA Pärnu Haigla, arst
Ülle Runnel335Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 335Sündinud: 26.07.1953
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Audru perearstikeskus, perearst
Meelis Tiido336Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 336Sündinud: 06.08.1983
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: MBS Kaevetööd, tegevjuht
Katrin Zagorski337Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 337Sündinud: 28.04.1986
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: kodune
Viktor Iljin338Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 338Sündinud: 27.07.1979
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Vikmet OÜ, tegevjuht
Anne Rebane339Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 339Sündinud: 30.05.1958
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Audru lasteaed, vanemkasvataja
Jarmo Tael340Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 340Sündinud: 25.04.1989
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Audru kool, õpetaja
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Mart Helme341Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 341Sündinud: 31.10.1949
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Riigikogu liige
Helle Kullerkupp342Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 342Sündinud: 18.12.1961
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Terve Pere Stuudio OÜ, juhataja
Aare Arva343Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 343Sündinud: 17.10.1959
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Eurostauto OÜ, Pärnu esinduse juhataja
Tiina Toomjõe344Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 344Sündinud: 15.05.1971
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: klienditeenindaja
Andrus Lelov345Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 345Sündinud: 12.11.1970
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: NOTE Pärnu OÜ, planeerija
Anne Talv346Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 346Sündinud: 12.01.1953
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ RAVELTE, juhataja
Robert Kiviselg347Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 347Sündinud: 05.12.1978
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Rääma Põhikool, õpetaja
Siimo Lopsik348Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 348Sündinud: 01.01.1977
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Pärnumaa Kutsehariduskeskus, õpetaja
Edmond Penu349Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 349Sündinud: 18.04.1968
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ Montoya Maailm, juhatuse liige
Imre Baumann350Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 350Sündinud: 28.09.1970
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ Amerest, juhatuse liige
Iivi Kallaste351Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 351Sündinud: 28.12.1964
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ Artroom, loovterapeut
Toomas Hindrichson352Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 352Sündinud: 11.10.1971
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ Hartvald, juhataja
Enno Puidet353Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 353Sündinud: 03.06.1956
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Pärnumaa Kutsehariduskeskus, kutseõpetaja
Irina Viirmaa354Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 354Sündinud: 16.06.1960
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: FIE
Kaido Pajuri355Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 355Sündinud: 16.02.1971
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: AS Pomarfin
Taaniel Holter356Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 356Sündinud: 21.08.1993
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: EEKBL Valduste OÜ, müüja
Anne Kontus Hermann357Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 357Sündinud: 20.01.1946
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Ülo Veide358Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 358Sündinud: 29.12.1938
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Urve Ambros359Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 359Sündinud: 18.02.1959
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Muuseumi klienditeenindaja
Peeter Aru360Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 360Sündinud: 10.12.1951
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: For Garden, tööline
Maie Villmann361Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 361Sündinud: 23.09.1942
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär (arst)
Peeter Õunapuu362Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 362Sündinud: 29.03.1963
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Ehituskorpus OÜ, juhatuse liige
Heiko Annus363Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 363Sündinud: 11.01.1973
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: AS G4S Eesti, ujula vetelpäästja
Velli Viir364Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 364Sündinud: 06.10.1955
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Peeter Projekt OÜ, teenindaja
Mati Multram365Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 365Sündinud: 21.02.1949
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: FIE, kingsepp
Jüri Saamel366Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 366Sündinud: 20.12.1951
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: FIE, taksojuht
Milve Jaakson367Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 367Sündinud: 25.03.1952
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Jaan Mulluste368Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 368Sündinud: 27.06.1952
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Helmo Tomingas369Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 369Sündinud: 02.03.1959
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Ecofarm OÜ, autojuht
Taimi Rapp370Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 370Sündinud: 22.05.1974
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ FENNOBED, õmbleja
Endel Kõrts371Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 371Sündinud: 23.07.1952
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Ändzil Vallimäe372Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 372Sündinud: 03.02.1962
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Svetlana Loginova373Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 373Sündinud: 28.06.1951
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: FIE
Jaan Kalme374Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 374Sündinud: 17.06.1946
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Raul Udikas375Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 375Sündinud: 22.07.1975
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: ehitusinsener
Olga Plotnikova376Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 376Sündinud: 22.06.1960
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: FIE
Ants Lohk377Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 377Sündinud: 08.09.1968
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: töövõimetuspensionär
Sten Marjak378Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 378Sündinud: 17.01.1986
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: tööotsija
Aino Värbu379Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 379Sündinud: 02.04.1951
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Alina Siht380Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 380Sündinud: 09.11.1969
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Scanfil OÜ, NPI spetsialist
Marika Kõrts381Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 381Sündinud: 11.02.1953
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Lasteaed Pöialpoiss, koristaja
Irina Ivanova382Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 382Sündinud: 23.09.1962
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Scanfil OÜ, tööline
Estra Aalmaa383Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 383Sündinud: 02.09.1934
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Asta Ara384Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 384Sündinud: 21.06.1939
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Viivi Soome385Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 385Sündinud: 12.05.1941
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Kaja Kams386Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 386Sündinud: 21.12.1943
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär (med.õde)
Tõnu Tammann387Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 387Sündinud: 26.06.1969
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: AS Eesti Raudtee, vedurijuht
Jaan Jaik388Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 388Sündinud: 20.03.1963
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: AS G4S Eesti, turvatöötaja
Vahur Tinkus389Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 389Sündinud: 26.05.1971
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: FIE
Aleksei Vaštšenko390Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 390Sündinud: 03.03.1975
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ Bastioni Sepikoda, juhataja
Aivar Sepa391Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 391Sündinud: 15.07.1959
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Riverman-Invest OÜ, ehitaja
Helju Sutt392Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 392Sündinud: 17.01.1943
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Pärnu Spordikool, võrkpalli treener
Heldur Paulson394Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 394Sündinud: 21.04.1963
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Tever-Visioon OÜ, juhataja
Maia Penu395Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 395Sündinud: 09.04.1987
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Audru Lasteaed Männituka, lasteaia õpetaja
Alar Laneman396Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 396Sündinud: 06.05.1962
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Hanno Luukas397Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 397Sündinud: 12.06.1966
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Elektrilevi, projektijuht
Eerik Philips398Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 398Sündinud: 08.08.1948
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: pensionär, FIE, Pärnumaa Metsaomanike Seltsi juhatuse liige
Anne Kõrnas399Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 399Sündinud: 03.02.1958
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Fennobed OÜ, tööline
Jüri Ild400Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 400Sündinud: 04.12.1967
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: AS Olerex, ärikliendihaldur
Mati Lehola401Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 401Sündinud: 12.06.1943
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär, eruohvitser
Marju Orasmäe402Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 402Sündinud: 09.07.1976
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Lasteaed "Pillerpall", assistent
Riho Saal403Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 403Sündinud: 18.09.1950
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Leo Killing404Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 404Sündinud: 21.03.1949
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Siim Saareoja405Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 405Sündinud: 01.08.1988
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Nurme Teedeehitus OÜ, tööline
Anne Orav406Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 406Sündinud: 01.10.1942
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Ahti Laurimäe407Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 407Sündinud: 12.11.1978
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: S-Arms OÜ, instruktor
Harri Moks408Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 408Sündinud: 26.05.1968
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Soome, juhatuse esimees
Kunnar Hunt409Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 409Sündinud: 07.01.1987
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: töötu, tööotsija