Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Põlva vald

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
Eesti Keskerakond
Tarmo Tamm101Eesti Keskerakond
Nr: 101Sündinud: 03.12.1953
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Maaeluministeerium, minister
Anne Nook102Eesti Keskerakond
Nr: 102Sündinud: 17.01.1962
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Põlva Päevakeskus, juhataja
Georg Pelisaar103Eesti Keskerakond
Nr: 103Sündinud: 07.12.1958
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Põlva Vallavalitsus, vallavanem
Janika Usin104Eesti Keskerakond
Nr: 104Sündinud: 23.08.1972
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Põlva Vallavalitsus, abivallavanem
Heimar Lenk105Eesti Keskerakond
Nr: 105Sündinud: 17.09.1946
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Riigikogu
Eve Neemsalu106Eesti Keskerakond
Nr: 106Sündinud: 25.03.1964
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Põlvamaa Omavalitsuste Liit, tegevdirektor
Ants Väärsi107Eesti Keskerakond
Nr: 107Sündinud: 20.11.1949
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Liilia Raik108Eesti Keskerakond
Nr: 108Sündinud: 22.09.1979
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: MPK Teenused OÜ, kliendihaldur
Andre Laine109Eesti Keskerakond
Nr: 109Sündinud: 18.03.1983
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Põlva Vallavalitsus, noorsootööspetsialist
Ester Tuiksoo110Eesti Keskerakond
Nr: 110Sündinud: 05.03.1965
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: ettevõtja
Romet Oone111Eesti Keskerakond
Nr: 111Sündinud: 25.09.1983
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Maratonsport OÜ, müüja/mehaanik
Helle Virt-Lenk112Eesti Keskerakond
Nr: 112Sündinud: 18.04.1954
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Põlvamaa Hoiu-Laenuühistu, juhatuse esimees
Koit Nook113Eesti Keskerakond
Nr: 113Sündinud: 20.11.1961
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Põlva Kool, direktor
Hanna-Grete Rüütli114Eesti Keskerakond
Nr: 114Sündinud: 30.11.1994
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Põlva Avatud Noortekeskus, noorsootöötaja
Tarvi-Karlos Jens115Eesti Keskerakond
Nr: 115Sündinud: 07.12.1994
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: tööotsija
Eveli Post116Eesti Keskerakond
Nr: 116Sündinud: 04.02.1989
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Maaeluministeerium, ministri nõunik
Erik Valdmaa117Eesti Keskerakond
Nr: 117Sündinud: 01.01.1984
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Maa-amet, peaspetsialist
Andu Hanson118Eesti Keskerakond
Nr: 118Sündinud: 21.04.1964
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ Popsi Veod, juhatuse liige
Eve Salundi119Eesti Keskerakond
Nr: 119Sündinud: 17.07.1966
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Põlva Roosi Kool, direktori kt
Tarmo Kirotar120Eesti Keskerakond
Nr: 120Sündinud: 17.07.1963
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: AS Põlva Soojus, juhatuse liige
Anu Mõtsar121Eesti Keskerakond
Nr: 121Sündinud: 18.06.1963
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: perearst
Arvo Sarapuu122Eesti Keskerakond
Nr: 122Sündinud: 24.08.1954
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Põlva Kool, koordinaator
Ester Liblik123Eesti Keskerakond
Nr: 123Sündinud: 25.09.1957
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Põlva Muusikakool, direktor
Rein Käsk124Eesti Keskerakond
Nr: 124Sündinud: 21.08.1960
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Põlva Haigla, arst
Irja Suvisild125Eesti Keskerakond
Nr: 125Sündinud: 26.03.1973
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Kulinaaria OÜ, Lõuna piirkonna müügijuht; FIE IRJA SUVISILD, Hiina meditsiini loodusterapeut
Toivo Narusbek126Eesti Keskerakond
Nr: 126Sündinud: 24.09.1955
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Eneli Moorast127Eesti Keskerakond
Nr: 127Sündinud: 18.03.1976
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Johannese Kool ja Lasteaed Rosmal, klassiõpetaja/käsittööõpetaja
Jüri Saan128Eesti Keskerakond
Nr: 128Sündinud: 27.08.1955
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ Duubel Invest, eskavaatorijuht
Külli Ots129Eesti Keskerakond
Nr: 129Sündinud: 02.05.1965
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Põlva Keskraamatukogu, pearaamatukoguhoidja
Aivo Kahar130Eesti Keskerakond
Nr: 130Sündinud: 11.09.1983
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Mekanotjänst Baltic AS, tootmistööline
Ülle Sillamäe131Eesti Keskerakond
Nr: 131Sündinud: 14.08.1965
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Võrumaa KHK, õpetaja
Kalle Kaldmäe132Eesti Keskerakond
Nr: 132Sündinud: 03.10.1980
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ EXCESS, juhatuse liige
Anne Reinhold-Seene133Eesti Keskerakond
Nr: 133Sündinud: 03.09.1960
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Trust Alert OÜ, veistekokkuostujuht
Aivar Arakas134Eesti Keskerakond
Nr: 134Sündinud: 25.11.1966
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: PuudubTöökoht: kodune
Eve Jõgeva135Eesti Keskerakond
Nr: 135Sündinud: 11.05.1969
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Tartu Ringkonnakohus, spetsialist
Virko Tint136Eesti Keskerakond
Nr: 136Sündinud: 15.11.1982
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: VARDJA UÜ
Vaike Laur137Eesti Keskerakond
Nr: 137Sündinud: 17.01.1955
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: ettevõtja
Ats Kahar138Eesti Keskerakond
Nr: 138Sündinud: 23.05.1956
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: VARDJA OÜ
Kaja Puusta139Eesti Keskerakond
Nr: 139Sündinud: 03.01.1965
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Põlva Päevakeskus, sotsiaaltöötaja
Helmo Mertens140Eesti Keskerakond
Nr: 140Sündinud: 23.07.1964
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: H&Mertens OÜ, liiklusõpetaja
Greete Käsi141Eesti Keskerakond
Nr: 141Sündinud: 13.03.1999
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: PuudubTöökoht: õpilane
Tarvo Asur142Eesti Keskerakond
Nr: 142Sündinud: 01.09.1975
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ LAUDSEPP, juhatuse liige
Tiia Johanson143Eesti Keskerakond
Nr: 143Sündinud: 23.06.1978
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: AS Hoolekandeteenused, tegevusjuhendaja
Rainar Raudsepp144Eesti Keskerakond
Nr: 144Sündinud: 04.10.1989
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: ettevõtja
Sigrid Avald145Eesti Keskerakond
Nr: 145Sündinud: 28.01.1993
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: PuudubTöökoht: JJ-Street Dance Company, Cinamon
Vambola Kolbakov146Eesti Keskerakond
Nr: 146Sündinud: 19.06.1951
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Eino Kuivalainen147Eesti Keskerakond
Nr: 147Sündinud: 26.12.1941
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: pesionär
Toomas Lillo148Eesti Keskerakond
Nr: 148Sündinud: 07.01.1987
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: VÕIDOMAA OÜ, juhatuse liige
Tuleviku Põlvamaa valimisliit
Igor Taro149Tuleviku Põlvamaa valimisliit
Nr: 149Sündinud: 01.08.1981
Nimekiri: Tuleviku Põlvamaa valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Põlva maavanem
Olev Elmik150Tuleviku Põlvamaa valimisliit
Nr: 150Sündinud: 15.03.1956
Nimekiri: Tuleviku Põlvamaa valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: AS Võru Vesi, tehnoloog
Ahti Hütt151Tuleviku Põlvamaa valimisliit
Nr: 151Sündinud: 31.08.1963
Nimekiri: Tuleviku Põlvamaa valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Põlva Maavalitsus, finantsnõunik
Koit Jostov152Tuleviku Põlvamaa valimisliit
Nr: 152Sündinud: 02.12.1954
Nimekiri: Tuleviku Põlvamaa valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: AS Põlva Haigla, tegevdirektor/juhatuse esimees
Katrin Jõgeva153Tuleviku Põlvamaa valimisliit
Nr: 153Sündinud: 29.06.1960
Nimekiri: Tuleviku Põlvamaa valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Friedebert Tuglase nim Ahja Kool, direktor
Leida Kello154Tuleviku Põlvamaa valimisliit
Nr: 154Sündinud: 17.11.1979
Nimekiri: Tuleviku Põlvamaa valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: AS PÕlva Haigla, hooldusõde
Kati Kongo155Tuleviku Põlvamaa valimisliit
Nr: 155Sündinud: 17.02.1978
Nimekiri: Tuleviku Põlvamaa valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: Eesti Vabaerakond MTÜ, Lõuna Eesti arendusjuht
Valle Kuklase156Tuleviku Põlvamaa valimisliit
Nr: 156Sündinud: 13.02.1966
Nimekiri: Tuleviku Põlvamaa valimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ Valmer Puit, juhataja
Mait Kuusik157Tuleviku Põlvamaa valimisliit
Nr: 157Sündinud: 17.08.1966
Nimekiri: Tuleviku Põlvamaa valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Põlva Kool, õpetaja
Rey Laas158Tuleviku Põlvamaa valimisliit
Nr: 158Sündinud: 10.01.1991
Nimekiri: Tuleviku Põlvamaa valimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: ELSERV OÜ, elektriku abi
Andres Lehestik159Tuleviku Põlvamaa valimisliit
Nr: 159Sündinud: 04.09.1962
Nimekiri: Tuleviku Põlvamaa valimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Tuksum OÜ, juhatuse liige
Egle Lihtsa160Tuleviku Põlvamaa valimisliit
Nr: 160Sündinud: 09.11.1987
Nimekiri: Tuleviku Põlvamaa valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: AS Põlva Haigla, ämmaemand
Tiiu Linnas161Tuleviku Põlvamaa valimisliit
Nr: 161Sündinud: 30.11.1964
Nimekiri: Tuleviku Põlvamaa valimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Geaster, sisekujundaja
Raul Lusti162Tuleviku Põlvamaa valimisliit
Nr: 162Sündinud: 21.12.1967
Nimekiri: Tuleviku Põlvamaa valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: OÜ Lihapagar, juhataja
Margo Mitt163Tuleviku Põlvamaa valimisliit
Nr: 163Sündinud: 25.08.1971
Nimekiri: Tuleviku Põlvamaa valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Maxit Group OÜ, juhatuse liige
Jaano Mägi164Tuleviku Põlvamaa valimisliit
Nr: 164Sündinud: 19.07.1988
Nimekiri: Tuleviku Põlvamaa valimisliitHaridus: Põhiharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: TETTÜ OÜ, tegevjuht
Teele Nigola165Tuleviku Põlvamaa valimisliit
Nr: 165Sündinud: 24.03.1980
Nimekiri: Tuleviku Põlvamaa valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Kobras AS, maastikuarhitekt
Kairit Numa166Tuleviku Põlvamaa valimisliit
Nr: 166Sündinud: 06.05.1970
Nimekiri: Tuleviku Põlvamaa valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: MTÜ Põlvamaa Puuetega Inimeste Koda, tegevjuht
Maik-Karl Pehk167Tuleviku Põlvamaa valimisliit
Nr: 167Sündinud: 21.07.1999
Nimekiri: Tuleviku Põlvamaa valimisliitHaridus: Põhiharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Põlva Gümnaasiumi õpilane
Jaanus Prükk168Tuleviku Põlvamaa valimisliit
Nr: 168Sündinud: 22.08.1960
Nimekiri: Tuleviku Põlvamaa valimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Kauksi Põhikool, muusikaõpetaja, direktor
Rainer Rahasepp169Tuleviku Põlvamaa valimisliit
Nr: 169Sündinud: 08.01.1976
Nimekiri: Tuleviku Põlvamaa valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: PPA Lõuna Prefektuur, politseiametnik
Rein Randam170Tuleviku Põlvamaa valimisliit
Nr: 170Sündinud: 19.02.1944
Nimekiri: Tuleviku Põlvamaa valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: AS Põlva Haigla, kirurg
Tiina Saago171Tuleviku Põlvamaa valimisliit
Nr: 171Sündinud: 28.06.1957
Nimekiri: Tuleviku Põlvamaa valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Põlva Kool, Põlva Gümnaasium - õpetaja
Krista Sildoja172Tuleviku Põlvamaa valimisliit
Nr: 172Sündinud: 01.03.1973
Nimekiri: Tuleviku Põlvamaa valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Mooste Rahvamuusikakool (MTÜ Virbel), direktor, õpetaja
Janno Simso173Tuleviku Põlvamaa valimisliit
Nr: 173Sündinud: 20.07.1975
Nimekiri: Tuleviku Põlvamaa valimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: KIVIKAAR OÜ, juhatuse liige
Arne Tilk174Tuleviku Põlvamaa valimisliit
Nr: 174Sündinud: 13.09.1969
Nimekiri: Tuleviku Põlvamaa valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Eesti Suusaliit, murdmaasuusatamise ala juht
Kalmer Tint175Tuleviku Põlvamaa valimisliit
Nr: 175Sündinud: 24.05.1965
Nimekiri: Tuleviku Põlvamaa valimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Metsakoda OÜ, ettevõtja
Taavi Tobreluts176Tuleviku Põlvamaa valimisliit
Nr: 176Sündinud: 19.10.1975
Nimekiri: Tuleviku Põlvamaa valimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: PIRMASTU OÜ, juhatuse liige
Üllar Vana177Tuleviku Põlvamaa valimisliit
Nr: 177Sündinud: 21.04.1981
Nimekiri: Tuleviku Põlvamaa valimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: Põlva Tehnika Metallitööd OÜ, värvija
Tuuli Võsa178Tuleviku Põlvamaa valimisliit
Nr: 178Sündinud: 06.04.1982
Nimekiri: Tuleviku Põlvamaa valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: MTÜ HINGETUGI, hingehoidja
Kaido Õunapuu179Tuleviku Põlvamaa valimisliit
Nr: 179Sündinud: 21.01.1969
Nimekiri: Tuleviku Põlvamaa valimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: CISTA AS, müügijuht
Eesti Reformierakond
Kuldar Leis180Eesti Reformierakond
Nr: 180Sündinud: 29.05.1968
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Vallavolikogu esimees
Martti Rõigas181Eesti Reformierakond
Nr: 181Sündinud: 27.02.1984
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Põlva Vallavalitsus, abivallavanem
Lennart Liba182Eesti Reformierakond
Nr: 182Sündinud: 21.04.1968
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Vastse-Kuuste Vallavalitsus, vallavanem
Ülo Needo183Eesti Reformierakond
Nr: 183Sündinud: 06.12.1950
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Mooste Vallavalitsus, vallavanem
Uuno Siitoja184Eesti Reformierakond
Nr: 184Sündinud: 23.05.1961
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: FIE
Liivi Maran185Eesti Reformierakond
Nr: 185Sündinud: 03.02.1952
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Malial OÜ, juhataja, naistearst
Alo Savi186Eesti Reformierakond
Nr: 186Sündinud: 25.07.1981
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Põlva Gümnaasium, direktor
Aet Olle187Eesti Reformierakond
Nr: 187Sündinud: 01.07.1973
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Põlva Valla Hooldekodu, juhataja
Madis Pütt188Eesti Reformierakond
Nr: 188Sündinud: 02.03.1963
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: UÜ Madesaare, juhataja
Inge Kalle189Eesti Reformierakond
Nr: 189Sündinud: 22.09.1959
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Vastse-Kuuste Kool, direktor
Janno Rüütle190Eesti Reformierakond
Nr: 190Sündinud: 12.03.1971
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: ettevõtja (põllumajandus)
Kerli Koor191Eesti Reformierakond
Nr: 191Sündinud: 02.06.1986
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Kõlleste Vallavalitsus, kultuuri- ja noorsootöötaja
Marko Avikson192Eesti Reformierakond
Nr: 192Sündinud: 26.05.1980
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Põlvamaa Partnerluskogu, projektikoordinaator
Katrin Peil193Eesti Reformierakond
Nr: 193Sündinud: 04.02.1960
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Lasteaed Kaari, direktor
Kaider Lutsar194Eesti Reformierakond
Nr: 194Sündinud: 15.12.1973
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Ettevõtja
Aveli Asber195Eesti Reformierakond
Nr: 195Sündinud: 21.04.1979
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambli kunstiline juht
Nikolai Järveoja196Eesti Reformierakond
Nr: 196Sündinud: 10.05.1950
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Põlva Spordikool, treener
Mall Kõpp197Eesti Reformierakond
Nr: 197Sündinud: 19.02.1953
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Vastse-Kuuste Raamatukogu, juhataja
Raivo Eensaar198Eesti Reformierakond
Nr: 198Sündinud: 30.11.1950
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Aktiva Teenus OÜ, raamatupidaja
Tiina Pikk199Eesti Reformierakond
Nr: 199Sündinud: 14.08.1967
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: LINAARIUS OÜ, juhataja
Rasmus Kork200Eesti Reformierakond
Nr: 200Sündinud: 22.06.1993
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: üliõpilane
Eveli Naumanis201Eesti Reformierakond
Nr: 201Sündinud: 06.06.1964
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Fautrix OÜ juhatuse liige, ettevõtja
Ago Neemsalu202Eesti Reformierakond
Nr: 202Sündinud: 23.05.1966
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: TÜ AHJATEHNO, juhataja
Jaan Koort203Eesti Reformierakond
Nr: 203Sündinud: 23.06.1973
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: ettevõtja
Thea Eensaar204Eesti Reformierakond
Nr: 204Sündinud: 29.04.1955
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Aktiva Teenus OÜ, juhtatuse liige
Rein Kruus205Eesti Reformierakond
Nr: 205Sündinud: 10.08.1952
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: MARGICAR OÜ, juhataja
Ever Kihho206Eesti Reformierakond
Nr: 206Sündinud: 18.06.1971
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: FIE
Mati Leet207Eesti Reformierakond
Nr: 207Sündinud: 11.09.1982
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: 1337 OÜ, droonifotograaf
Kuuno Rebane208Eesti Reformierakond
Nr: 208Sündinud: 20.02.1964
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: INTRAC EESTI AS
Mai Nigul209Eesti Reformierakond
Nr: 209Sündinud: 04.05.1964
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Vastse-Kuuste Vallavalitsus, spordijuht
Jaanis Võsu210Eesti Reformierakond
Nr: 210Sündinud: 14.03.1973
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: TOMMY GARAAŽ
Kaupo Kaskla211Eesti Reformierakond
Nr: 211Sündinud: 04.09.1980
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: T-MODEL OÜ, tegevjuht
Taavi Hernits212Eesti Reformierakond
Nr: 212Sündinud: 26.02.1994
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: AS Trev-2 Grupp, teetööline
Ulla-Maia Timmo213Eesti Reformierakond
Nr: 213Sündinud: 11.02.1967
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: SA Mooste Mõis, juhatuse liige
Ülo Plakso214Eesti Reformierakond
Nr: 214Sündinud: 09.03.1970
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Mammaste Metall OÜ, tegevdirektori asetäitja
Andres Vijar215Eesti Reformierakond
Nr: 215Sündinud: 09.02.1967
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: AS RESAND, projekteerimise projektijuht
Valimisliit Põlva Areng
Leander Konks216Valimisliit Põlva Areng
Nr: 216Sündinud: 31.08.1948
Nimekiri: Valimisliit Põlva ArengHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Lutsu Turismitalu OÜ, juhatuse liige
Marko Liblik217Valimisliit Põlva Areng
Nr: 217Sündinud: 30.06.1983
Nimekiri: Valimisliit Põlva ArengHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Eltam OÜ, juhatuse liige
Aare Veetsmann218Valimisliit Põlva Areng
Nr: 218Sündinud: 10.06.1960
Nimekiri: Valimisliit Põlva ArengHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: -
Priit Soosaar219Valimisliit Põlva Areng
Nr: 219Sündinud: 25.10.1985
Nimekiri: Valimisliit Põlva ArengHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: -
Reno Olle220Valimisliit Põlva Areng
Nr: 220Sündinud: 01.06.1973
Nimekiri: Valimisliit Põlva ArengHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Põlva Kool, õpetaja
Ragner Lõbu221Valimisliit Põlva Areng
Nr: 221Sündinud: 24.11.1970
Nimekiri: Valimisliit Põlva ArengHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: MTÜ Vanaajamaja
Indrek Maripuu223Valimisliit Põlva Areng
Nr: 223Sündinud: 11.05.1976
Nimekiri: Valimisliit Põlva ArengHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Neitsijärve loovusait, koolitaja
Rene Kintsiraud224Valimisliit Põlva Areng
Nr: 224Sündinud: 24.08.1988
Nimekiri: Valimisliit Põlva ArengHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Kinnistu Haldus OÜ, juhatuse liige
Eston Varusk225Valimisliit Põlva Areng
Nr: 225Sündinud: 25.03.1984
Nimekiri: Valimisliit Põlva ArengHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Eston-V OÜ
Jaanus Sibul226Valimisliit Põlva Areng
Nr: 226Sündinud: 13.12.1973
Nimekiri: Valimisliit Põlva ArengHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Kolmeti Ehitus OÜ, juhatuse liige
Manivald Paulson227Valimisliit Põlva Areng
Nr: 227Sündinud: 08.02.1974
Nimekiri: Valimisliit Põlva ArengHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Nelta Trade OÜ, tootmisjuht
Ivar Kurg228Valimisliit Põlva Areng
Nr: 228Sündinud: 26.08.1960
Nimekiri: Valimisliit Põlva ArengHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: W.EG.EESTI OÜ, valgustusvaldkonna arendusjuht
Meelis Hainsoo229Valimisliit Põlva Areng
Nr: 229Sündinud: 14.07.1972
Nimekiri: Valimisliit Põlva ArengHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: SA Mooste Mõis
Roomet Rattus230Valimisliit Põlva Areng
Nr: 230Sündinud: 13.07.1981
Nimekiri: Valimisliit Põlva ArengHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ METSAVALGUS, juhatuse liige
Aimar Teever231Valimisliit Põlva Areng
Nr: 231Sündinud: 09.03.1956
Nimekiri: Valimisliit Põlva ArengHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: FIE Veterinaaria
Aivar Tigason232Valimisliit Põlva Areng
Nr: 232Sündinud: 27.08.1959
Nimekiri: Valimisliit Põlva ArengHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Põlva Oom OÜ, juhatuse liige
Meelis Madisson233Valimisliit Põlva Areng
Nr: 233Sündinud: 02.04.1964
Nimekiri: Valimisliit Põlva ArengHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Kaskool OÜ, juhatuse liige
Tiina Länkur234Valimisliit Põlva Areng
Nr: 234Sündinud: 26.07.1973
Nimekiri: Valimisliit Põlva ArengHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Räpina Aianduskool, õpetaja
Tamur Tensing235Valimisliit Põlva Areng
Nr: 235Sündinud: 24.03.1967
Nimekiri: Valimisliit Põlva ArengHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: TOODE AS, müügiesindaja
Peeter Änilane236Valimisliit Põlva Areng
Nr: 236Sündinud: 27.10.1974
Nimekiri: Valimisliit Põlva ArengHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: AMV Grup OÜ, tootmisjuht
Maret Salonen237Valimisliit Põlva Areng
Nr: 237Sündinud: 18.04.1979
Nimekiri: Valimisliit Põlva ArengHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: L. M. FÜSIOTERAAPIA OÜ, juhatuse liige
Meelis Luste238Valimisliit Põlva Areng
Nr: 238Sündinud: 22.01.1979
Nimekiri: Valimisliit Põlva ArengHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Bauhof Grup AS, müügijuht
Jaan Konks239Valimisliit Põlva Areng
Nr: 239Sündinud: 22.10.1974
Nimekiri: Valimisliit Põlva ArengHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Sodalis OÜ, juhatuse liige
Iive Kõima240Valimisliit Põlva Areng
Nr: 240Sündinud: 19.03.1961
Nimekiri: Valimisliit Põlva ArengHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Põlva Kool, infojuht
Kadri Plato241Valimisliit Põlva Areng
Nr: 241Sündinud: 07.09.1969
Nimekiri: Valimisliit Põlva ArengHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Sotsiaalkindlustusamet, juhtumikorraldaja
Andre Sammalkivi242Valimisliit Põlva Areng
Nr: 242Sündinud: 24.11.1981
Nimekiri: Valimisliit Põlva ArengHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: OÜ SAMBOOL, juhataja
Ahti Käärik243Valimisliit Põlva Areng
Nr: 243Sündinud: 14.05.1973
Nimekiri: Valimisliit Põlva ArengHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: TREV-2 GRUPP, asfalditehase masinist
Raul Lukk244Valimisliit Põlva Areng
Nr: 244Sündinud: 13.03.1968
Nimekiri: Valimisliit Põlva ArengHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: MALEKAN OÜ, juhatuse liige
Monika Tamm245Valimisliit Põlva Areng
Nr: 245Sündinud: 06.08.1967
Nimekiri: Valimisliit Põlva ArengHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Pharma Group OÜ, Põlva apteegi juhataja
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Indrek Käo246Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 246Sündinud: 02.11.1970
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: AS EESTI GAAS, müügijuht
Aare Rull247Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 247Sündinud: 13.05.1958
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Põlva Muusikakool, õpetaja
Aimar Parts248Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 248Sündinud: 14.07.1973
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: ettevõtja
Andres Kangro249Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 249Sündinud: 15.10.1976
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: tööotsija
Armin Heinaste250Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 250Sündinud: 27.01.1984
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: ettevõtja
Gaius Gil251Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 251Sündinud: 15.01.1971
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Haridusministeerium, siseaudiitor (ametnik)
Igor Rattus252Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 252Sündinud: 16.07.1961
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: FIE
Janno Paas253Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 253Sündinud: 23.06.1964
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: tööotsija
Kalju Paalman254Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 254Sündinud: 27.08.1948
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Linaagro OÜ, juhataja
Kristel Blauhut255Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 255Sündinud: 20.12.1967
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Laheda Sotsiaalkeskus, avahooldustöötaja
Martin Küla256Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 256Sündinud: 25.12.1989
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: FIE
Raivo Ristimäe257Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 257Sündinud: 28.08.1954
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: FIE
Tiiu Ojasaar258Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 258Sündinud: 03.11.1956
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Põlva Haldusteenistus, majahoidja, pesnionär
Toomas Leppik259Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 259Sündinud: 03.05.1992
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Comodule OÜ, tarkvarainsener
Tunne Piiper260Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 260Sündinud: 17.06.1959
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Kaguserv OÜ, juhataja
Ülle Jens261Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 261Sündinud: 31.08.1964
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: AS Põlva Haigla, õde
Ülo Kivisild262Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 262Sündinud: 13.11.1957
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Sirje Tobreluts263Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 263Sündinud: 08.12.1954
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Laheda vald, vallavanem
Inara Luigas264Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 264Sündinud: 13.01.1959
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Riigikogu, riigikogu liige
Ahti Bleive265Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 265Sündinud: 11.05.1967
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet, peadirektori asetäitja
Marju Marga266Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 266Sündinud: 25.04.1979
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: koduperenaine
Timo Varik267Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 267Sündinud: 03.08.1984
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Tähtvere Vallavalitsus, ehitusspetsialist; Räpina Vallavalitsus, ehitusspetsialist
Eva Tasso268Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 268Sündinud: 19.03.1994
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: ettevõtja
Anti Rüütli269Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 269Sündinud: 20.05.1971
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: FIE ja OÜ Põlva Agro, põllumajandustööline
Juta Otsa270Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 270Sündinud: 12.09.1951
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: pensionär
Indrek Sarapuu271Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 271Sündinud: 17.12.1969
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: vabakutseline ajakirjanik
Ainika Mägi272Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 272Sündinud: 21.09.1971
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: noorsootööspetsialist
Olev Veberson273Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 273Sündinud: 04.08.1967
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tilsi Põhikool, õpetaja
Katrin Ohakas274Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 274Sündinud: 03.08.1962
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Põlva Maavalitsus, haridusnõunik
Kaido Kaha275Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 275Sündinud: 12.05.1973
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Estwisse OÜ, ettevõtja
Aina Kets276Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 276Sündinud: 26.01.1979
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Selver AS, kaupluse juhataja
Peeter Tigas277Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 277Sündinud: 20.01.1971
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Päästeamet Lõuna Päästekeskus, Põlvamaa päästepiirkond
Heldi Kanarik278Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 278Sündinud: 15.09.1961
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Peri POÜ, taimekasvatusjuht
Elar Edesi279Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 279Sündinud: 09.09.1985
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Tuuleristi OÜ, juhatuse liige
Külli Vardja280Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 280Sündinud: 18.05.1969
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Ahja Raamatukogu, juhataja
Peeter Aas281Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 281Sündinud: 14.07.1950
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: pensionär
Ele Vaino282Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 282Sündinud: 24.05.1948
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: FIE perearst Anu Mõtsar, pereõde
Kaupo Lutsar283Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 283Sündinud: 21.04.1953
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: talupidaja
Karina Kenk284Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 284Sündinud: 27.04.1980
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Backoffice Services Estonia OÜ, vanemfinantskontroller
Eugen Kolbakov285Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 285Sündinud: 25.09.1953
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: AS GoBus, bussijuht
Eha Kaha286Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 286Sündinud: 03.03.1946
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Estwisse OÜ, juhatuse liige
Jüri Varik287Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 287Sündinud: 23.04.1947
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Tähtvere Vallavalitsus, arendusosakonna juhataja
Heldin Punga288Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 288Sündinud: 27.06.1973
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Põlva Lasteaed Lepatriinu, lasteaiaõpetaja, vanempedagoog
Kaino Vals289Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 289Sündinud: 27.05.1967
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: FIE
Jana Saarep290Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 290Sündinud: 14.07.1976
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Eesti Töötukassa Põlvamaa osakond, juhtumikorraldaja
Taimar Jaaska291Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 291Sündinud: 15.06.1979
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: OÜ WEBSHOP INTERIOR, juhatuse liige
Reena Tigas292Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 292Sündinud: 05.01.1981
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Laheda Sotsiaalkeskus, abihooldaja
Katrin Viilu293Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 293Sündinud: 25.04.1960
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: töötu
Aare Kallas294Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 294Sündinud: 02.10.1959
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Viljandi Kutseõppekeskus, grupijuhendaja
Üksikkandidaadid
Martin Laine295Üksikkandidaadid
Nr: 295Sündinud: 01.02.1981
Nimekiri: ÜksikkandidaadidHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: -