Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Põhja-Sakala vald

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
Valimisliit Kogukonna Hääl
Ain Ostra101Valimisliit Kogukonna Hääl
Nr: 101Sündinud: 14.02.1971
Nimekiri: Valimisliit Kogukonna HäälHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: OÜ BALTIC BOLT müüja-juhataja
Aino Viinapuu102Valimisliit Kogukonna Hääl
Nr: 102Sündinud: 23.03.1971
Nimekiri: Valimisliit Kogukonna HäälHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: MTÜ Rohelise Jõemaa Koostöökogu, juhatuse liige
Mati Adamson103Valimisliit Kogukonna Hääl
Nr: 103Sündinud: 03.12.1970
Nimekiri: Valimisliit Kogukonna HäälHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Suure-Jaani Vallavalitsus, spordi - ja noorsootöönõunik
Sergei Vassiljev104Valimisliit Kogukonna Hääl
Nr: 104Sündinud: 27.03.1973
Nimekiri: Valimisliit Kogukonna HäälHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: MTÜ Suure-Jaani United, MTÜ Viljandi Tulevikujalgpalli klubi
Taivo Lehesmets105Valimisliit Kogukonna Hääl
Nr: 105Sündinud: 06.09.1957
Nimekiri: Valimisliit Kogukonna HäälHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Riigimetsa Majandamise Keskus, tööjuht
Ralf Toomel106Valimisliit Kogukonna Hääl
Nr: 106Sündinud: 05.07.1960
Nimekiri: Valimisliit Kogukonna HäälHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: OÜ Radoom juhataja
Jaan Sihv107Valimisliit Kogukonna Hääl
Nr: 107Sündinud: 16.06.1961
Nimekiri: Valimisliit Kogukonna HäälHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Flint Kaubandus OÜ juhataja
Kristjan Alles108Valimisliit Kogukonna Hääl
Nr: 108Sündinud: 09.08.1990
Nimekiri: Valimisliit Kogukonna HäälHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Pro Beaute OÜ, turundusassistent
Dagmar Hoder109Valimisliit Kogukonna Hääl
Nr: 109Sündinud: 05.04.1982
Nimekiri: Valimisliit Kogukonna HäälHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Tipu Looduskool MTÜ, projektijuht
Hugo Hommik110Valimisliit Kogukonna Hääl
Nr: 110Sündinud: 25.05.1941
Nimekiri: Valimisliit Kogukonna HäälHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Robert Ilves111Valimisliit Kogukonna Hääl
Nr: 111Sündinud: 07.05.1961
Nimekiri: Valimisliit Kogukonna HäälHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: ettevõtja
Maive Jürmann112Valimisliit Kogukonna Hääl
Nr: 112Sündinud: 26.04.1986
Nimekiri: Valimisliit Kogukonna HäälHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Suure-Jaani lasteaed Sipsik, õpetaja abi
Urve Kambek113Valimisliit Kogukonna Hääl
Nr: 113Sündinud: 30.10.1963
Nimekiri: Valimisliit Kogukonna HäälHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: As Eesti Post klienditeenindaja
Martin Klamp114Valimisliit Kogukonna Hääl
Nr: 114Sündinud: 06.08.1990
Nimekiri: Valimisliit Kogukonna HäälHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Kõpu vallavalitsus, majandusspetsialist
Eve Klettenberg115Valimisliit Kogukonna Hääl
Nr: 115Sündinud: 15.06.1972
Nimekiri: Valimisliit Kogukonna HäälHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool, õpetaja
Taavi Kõvatomas116Valimisliit Kogukonna Hääl
Nr: 116Sündinud: 02.05.1987
Nimekiri: Valimisliit Kogukonna HäälHaridus: -
Erakond: puudubTöökoht: Rulli Talu OÜ juhataja
Kaja Leppik117Valimisliit Kogukonna Hääl
Nr: 117Sündinud: 04.10.1954
Nimekiri: Valimisliit Kogukonna HäälHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: TNS Kantar Emor küsitleja
Aire Levand118Valimisliit Kogukonna Hääl
Nr: 118Sündinud: 20.06.1978
Nimekiri: Valimisliit Kogukonna HäälHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Suure-Jaani Kultuurimaja, kunstiline juht
Magnus Liir119Valimisliit Kogukonna Hääl
Nr: 119Sündinud: 22.02.1997
Nimekiri: Valimisliit Kogukonna HäälHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Kohvik Herr Artur, klienditeenindaja
Arvi Lohu120Valimisliit Kogukonna Hääl
Nr: 120Sündinud: 03.10.1970
Nimekiri: Valimisliit Kogukonna HäälHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: töötu
Rein Murik121Valimisliit Kogukonna Hääl
Nr: 121Sündinud: 18.10.1964
Nimekiri: Valimisliit Kogukonna HäälHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: FIE
Kaimar Männigo122Valimisliit Kogukonna Hääl
Nr: 122Sündinud: 15.03.1979
Nimekiri: Valimisliit Kogukonna HäälHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Camma OÜ juhataja
Kaarel Omel123Valimisliit Kogukonna Hääl
Nr: 123Sündinud: 21.06.1958
Nimekiri: Valimisliit Kogukonna HäälHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Puukoristaja OÜ juhataja, FIE Kaarel Omel
Katrin Ronimois124Valimisliit Kogukonna Hääl
Nr: 124Sündinud: 29.12.1967
Nimekiri: Valimisliit Kogukonna HäälHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Vastemõisa lasteaed Päevalill, direktor
Reigo Sassiad125Valimisliit Kogukonna Hääl
Nr: 125Sündinud: 23.04.1992
Nimekiri: Valimisliit Kogukonna HäälHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: ettevõtja, pottsepp, korstnapühkija
Eve Soopa126Valimisliit Kogukonna Hääl
Nr: 126Sündinud: 19.08.1970
Nimekiri: Valimisliit Kogukonna HäälHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Eesti Höövelliist koristaja
Tambet Sova127Valimisliit Kogukonna Hääl
Nr: 127Sündinud: 28.08.1959
Nimekiri: Valimisliit Kogukonna HäälHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: ettevõtja
Reiko Sülla128Valimisliit Kogukonna Hääl
Nr: 128Sündinud: 30.01.1982
Nimekiri: Valimisliit Kogukonna HäälHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: OÜ Arturi Juures juhataja
Taivo Teder129Valimisliit Kogukonna Hääl
Nr: 129Sündinud: 30.09.1938
Nimekiri: Valimisliit Kogukonna HäälHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Ants Vaikla130Valimisliit Kogukonna Hääl
Nr: 130Sündinud: 11.07.1959
Nimekiri: Valimisliit Kogukonna HäälHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Paala tööline
Aili Velbaum131Valimisliit Kogukonna Hääl
Nr: 131Sündinud: 31.08.1986
Nimekiri: Valimisliit Kogukonna HäälHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Tääksi lasteaed, lasteaiaõpetaja
Vahur Vingisaar132Valimisliit Kogukonna Hääl
Nr: 132Sündinud: 13.07.1975
Nimekiri: Valimisliit Kogukonna HäälHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: ettevõtja
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Avo Tamm133Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 133Sündinud: 04.04.1949
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Argo Kiigemägi134Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 134Sündinud: 04.04.1981
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ Arlai juhatuse liige
Valimisliit Koostöö
Aare Kolk135Valimisliit Koostöö
Nr: 135Sündinud: 31.05.1961
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Riigimetsa Majandamise Keskus, praaker
Ago Vingissar136Valimisliit Koostöö
Nr: 136Sündinud: 28.04.1966
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Prenton juhatuse liige
Ain Vahtra137Valimisliit Koostöö
Nr: 137Sündinud: 06.10.1954
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kõo Agro OÜ naftasaaduste laohoidja ja ohtlikke veoseid vedav tankurautojuht
Aivar Kundla138Valimisliit Koostöö
Nr: 138Sündinud: 04.05.1969
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: ettevõtja, Arjadi Agro OÜ, Ruudi OÜ
Andrei Pukman139Valimisliit Koostöö
Nr: 139Sündinud: 24.03.1988
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Kõo Agro OÜ agronoom
Andres Vinni140Valimisliit Koostöö
Nr: 140Sündinud: 27.02.1963
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: ettevõtja
Andrus Keerd141Valimisliit Koostöö
Nr: 141Sündinud: 11.08.1959
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ Paala juhataja
Anneli Kundla142Valimisliit Koostöö
Nr: 142Sündinud: 14.06.1972
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Suure-Jaani Kultuurimaja direktor
Anneli Siimussaar143Valimisliit Koostöö
Nr: 143Sündinud: 02.04.1972
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Võhma LInnavalitsus, linnapea
Are Aua144Valimisliit Koostöö
Nr: 144Sündinud: 28.04.1956
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Suure-Jaani Vallavalitsus, osakonnajuhataja
Arnold Pastak145Valimisliit Koostöö
Nr: 145Sündinud: 29.09.1960
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli direktor
Avo Põder146Valimisliit Koostöö
Nr: 146Sündinud: 16.06.1964
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Alces projektijuht, Võhma Linnavalitsuse ehitusnõunik
Eda Nodapera147Valimisliit Koostöö
Nr: 147Sündinud: 17.10.1950
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Suure-Jaani Kool, majandusjuhataja
Eda Pulla148Valimisliit Koostöö
Nr: 148Sündinud: 21.08.1961
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Allup Elekter OÜ raamatupidaja
Edu Kuill149Valimisliit Koostöö
Nr: 149Sündinud: 09.01.1952
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Kõpu Külastuskeskuse infotöötaja
Eeri Palu150Valimisliit Koostöö
Nr: 150Sündinud: 31.05.1954
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Salva Kindlustus AS Viljandi- ja Valgamaa piirkonna juhataja
Evelyn Härm151Valimisliit Koostöö
Nr: 151Sündinud: 24.02.1983
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Võhma Vaba Aja Keskuse juhataja
Hannes Männik152Valimisliit Koostöö
Nr: 152Sündinud: 03.05.1966
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Võhma Kool, arvutiadministraator
Heiki Aren153Valimisliit Koostöö
Nr: 153Sündinud: 28.11.1969
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: töötu
Hermann Kalmus154Valimisliit Koostöö
Nr: 154Sündinud: 01.11.1976
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: EELK Pilistvere kogudus, vaimulik
Indrek Jegorov155Valimisliit Koostöö
Nr: 155Sündinud: 12.06.1972
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: MTÜ Tääksi spordiklubi ja MTÜ Tääksi spordiakadeemia jalgpallitreener
Indrek Rang156Valimisliit Koostöö
Nr: 156Sündinud: 16.01.1986
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Incut OÜ, ettevõtja
Jaan Jaska157Valimisliit Koostöö
Nr: 157Sündinud: 19.07.1952
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Jaan Zilmer158Valimisliit Koostöö
Nr: 158Sündinud: 27.04.1953
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kõo Vallavalitsuse kommunaaltöötaja
Joel Purga159Valimisliit Koostöö
Nr: 159Sündinud: 11.03.1982
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Tefire Group projekitjuht
Kadi Rohelpuu160Valimisliit Koostöö
Nr: 160Sündinud: 09.06.1997
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: üliõpilane
Kaiti Vindi161Valimisliit Koostöö
Nr: 161Sündinud: 05.12.1986
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: AS Võhma Elko raamatupidaja
Kersten Kattai162Valimisliit Koostöö
Nr: 162Sündinud: 14.08.1985
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Tallinna Ülikool, lektor
Kevin Aas163Valimisliit Koostöö
Nr: 163Sündinud: 16.01.1999
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: õpilane
Kuldar Kipper164Valimisliit Koostöö
Nr: 164Sündinud: 13.04.1976
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: AS Võhma Elko juhatuse liige
Leida Kuld165Valimisliit Koostöö
Nr: 165Sündinud: 26.12.1943
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Lembit Kruuse166Valimisliit Koostöö
Nr: 166Sündinud: 14.05.1960
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: AS Suure-Jaani Haldus juhataja
Liivi Lindemann167Valimisliit Koostöö
Nr: 167Sündinud: 04.07.1968
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Olustvere Põhikool, direktor
Madis Randaru168Valimisliit Koostöö
Nr: 168Sündinud: 01.10.1967
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Mulgi Maaehitus OÜ juhataja
Maie Käba169Valimisliit Koostöö
Nr: 169Sündinud: 18.05.1955
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Suure-Jaani Vallavalitsus, sotsiaaltöötaja
Margus Lemming170Valimisliit Koostöö
Nr: 170Sündinud: 31.12.1954
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Marlen Silm171Valimisliit Koostöö
Nr: 171Sündinud: 16.07.1983
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Suure-Jaani Noortekeskus, juhataja
Olavi Udam172Valimisliit Koostöö
Nr: 172Sündinud: 29.07.1965
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: ettevõtja
Olev Umsar173Valimisliit Koostöö
Nr: 173Sündinud: 01.08.1968
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Rammstein OÜ juht
Siim Avi174Valimisliit Koostöö
Nr: 174Sündinud: 22.07.1984
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kõpu Vallavalitsus, vallavanem
Tarmo Riisk175Valimisliit Koostöö
Nr: 175Sündinud: 01.09.1957
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Kõo Vallavalitsus, vallavanem
Tiit Kruusimäe176Valimisliit Koostöö
Nr: 176Sündinud: 04.09.1944
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: AS Võhma Elko operaator
Timo Vreimann177Valimisliit Koostöö
Nr: 177Sündinud: 02.04.1987
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Kõpu PM energeetik
Tõnu Aavasalu178Valimisliit Koostöö
Nr: 178Sündinud: 16.08.1967
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Suure-Jaani Vallavalitsus, vallavanem
Tõnu Kukk179Valimisliit Koostöö
Nr: 179Sündinud: 23.09.1961
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: töötu
Urmas Aun180Valimisliit Koostöö
Nr: 180Sündinud: 28.06.1966
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Kirivere Kooli majandusala juhataja ja Kõo Vallavalitsuse bussijuht
Viivika Lepp181Valimisliit Koostöö
Nr: 181Sündinud: 07.12.1973
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Suure-Jaani Raamatukogu direktor
Eesti Keskerakond
Tatjana Pitertseva182Eesti Keskerakond
Nr: 182Sündinud: 15.10.1973
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ Karmenita kokk
Eesti Reformierakond
Jüri Hansen183Eesti Reformierakond
Nr: 183Sündinud: 04.12.1956
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Lahmuse Kool, direktor
Tõnu Kiviloo184Eesti Reformierakond
Nr: 184Sündinud: 04.01.1965
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Ramet projektijuht
Renee Remmel185Eesti Reformierakond
Nr: 185Sündinud: 11.09.1981
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: ASTRO BALTICS OÜ, projektijuht
Jüri Sulg186Eesti Reformierakond
Nr: 186Sündinud: 08.02.1964
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Olustvere Põhikool - infotehnoloog, Suure-Jaani Kool - IT tehniline tugi
Kalev Sengbusch187Eesti Reformierakond
Nr: 187Sündinud: 20.01.1972
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: KSG Metallic OÜ juhatuse liige
Arvi Sarjas188Eesti Reformierakond
Nr: 188Sündinud: 24.03.1970
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: ettevõtja
Aide Vendla189Eesti Reformierakond
Nr: 189Sündinud: 08.01.1965
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: FIE, veterinaararst
Imbi Suurpere190Eesti Reformierakond
Nr: 190Sündinud: 18.05.1961
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Viljandi Maavalitsus, peainspektor
Jaan Hansen191Eesti Reformierakond
Nr: 191Sündinud: 10.09.1952
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kolga - Jaani Põhikool, õpetaja
Grete Ahosepp192Eesti Reformierakond
Nr: 192Sündinud: 29.06.1988
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Suure- Jaani Vorstitööstus, töötaja
Reet Rannamäe193Eesti Reformierakond
Nr: 193Sündinud: 28.07.1969
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Toom Tekstiil AS, tehnoloog
Vello Sääsk194Eesti Reformierakond
Nr: 194Sündinud: 11.12.1945
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool, õpetaja
Kuuno Tiitus195Eesti Reformierakond
Nr: 195Sündinud: 19.08.1969
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Lahmuse Kool, õpetaja
Aivar Ärm196Eesti Reformierakond
Nr: 196Sündinud: 05.11.1956
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Koryente OÜ, juhatuse liige
Piret Junalainen197Eesti Reformierakond
Nr: 197Sündinud: 29.01.1980
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Full&Q, juhatuse liige
Raido Rinaldi198Eesti Reformierakond
Nr: 198Sündinud: 16.09.1991
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Cleveron AS, tehnilise toe insener
Romeo Mukk199Eesti Reformierakond
Nr: 199Sündinud: 03.01.1948
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Talupidaja FIE