Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Peipsiääre vald

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Konstantin Avvo101Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 101Sündinud: 03.08.1963
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: pensionär
Natalia Podgornaja102Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 102Sündinud: 08.12.1973
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Varnja Kordon, koristaja
Maria Dudkina103Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 103Sündinud: 30.06.1953
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: pensionär
Galina Kulak104Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 104Sündinud: 13.09.1976
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kohvik Vanemuine, kokk
Juulia Kruglova105Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 105Sündinud: 01.09.1997
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: töötu
Georgi Kuznetsov106Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 106Sündinud: 23.07.1957
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: töötu
Marko Mesi107Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 107Sündinud: 09.04.1980
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: FIE, korstnapühkija
Anna Nikolina108Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 108Sündinud: 14.10.1950
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: pensionär
Jaan Võlli110Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 110Sündinud: 10.04.1952
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: pensionär
Olga Jeršova111Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 111Sündinud: 08.03.1964
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: töötu
Külli Must112Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 112Sündinud: 01.11.1960
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Alatskivi Mõisamaitsed OÜ, juhatuse liige
Lily Hantson113Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 113Sündinud: 21.10.1966
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Islamell OÜ, töötaja
Peeter Vagula114Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 114Sündinud: 07.12.1970
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Kroonipuu OÜ, meister
Grete Hantson115Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 115Sündinud: 01.06.1987
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Alatskivi Noortekeskus, noorsootöötaja
Kaupo Kruusaauk116Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 116Sündinud: 25.09.1984
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Päästeamet, päästja
Margit Kilter117Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 117Sündinud: 20.05.1961
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Liivi Muuseum, giid-pedagoog
Silver Rebane118Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 118Sündinud: 26.04.1976
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: töötu
Kristi Kuusik119Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 119Sündinud: 29.11.1972
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: OÜ Kalma Kaubandus, laohoidja
Enno Simson120Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 120Sündinud: 10.05.1941
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: pensionär
Margus Poolakese121Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 121Sündinud: 26.04.1979
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: talupidaja
Malle Pärn122Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 122Sündinud: 25.05.1945
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Gennadi Kulkov123Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 123Sündinud: 10.12.1950
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: pensionär
Liidia Opikova124Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 124Sündinud: 06.08.1954
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Kallaste Raamatukogu, direktor
Jelena Lavrova125Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 125Sündinud: 06.12.1971
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Kallaste Kool, direktor
Veera Parfenjuk126Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 126Sündinud: 24.09.1948
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: pensionär
Fjodor Kljavin127Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 127Sündinud: 15.04.1960
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Fjodor Kljavin OÜ, juhatuse liige
Jakov Šlenduhhov129Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 129Sündinud: 05.01.1947
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eestimaa Ühendatud VasakparteiTöökoht: pensionär
Ilja Kljavin130Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 130Sündinud: 09.08.1988
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Kasanta OÜ, aknapaigaldaja
Irina Šlenduhhova132Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 132Sündinud: 06.07.1972
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Kalma Kaubandus, kalatöötleja
Olga Klõgina133Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 133Sündinud: 22.04.1963
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: AS Kalma Kaubandus, kalatöötleja
Igor Parfenjuk134Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 134Sündinud: 17.06.1968
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kalav OÜ, autojuht
Sergei Parfenjuk135Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 135Sündinud: 12.08.1970
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Albter Grupp OÜ, autojuht
Antonina Bespalenko136Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 136Sündinud: 08.03.1950
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: pensionär
Vladimir Kuusik138Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 138Sündinud: 28.07.1983
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Küttekontor, tööline
Endel Mesipuu139Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 139Sündinud: 06.12.1949
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: pensionär
Artur Parfenjuk140Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 140Sündinud: 09.06.1975
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: töötu
Priit Kaljund141Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 141Sündinud: 14.05.1973
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Ran,man Grupp OÜ, juhataja
Ülle Alla142Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 142Sündinud: 07.06.1967
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Ranman Grupp OÜ, klienditeenindaja
Ave Ojakivi143Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 143Sündinud: 31.03.1969
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Ranman Grupp OÜ, klienditeenindaja
Tarmo Moor144Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 144Sündinud: 08.08.1982
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: FarmEst OÜ, tehnik-konsultant
Kaisa Edenberg145Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 145Sündinud: 20.11.1987
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Kaisa Tantsustuudio, juhataja-treener
Ain Tilgar146Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 146Sündinud: 06.04.1970
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: Vara Saeveski OÜ, meister
Aivar Johanson147Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 147Sündinud: 04.09.1961
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Eesti Tööd, tööline
Erkki Silm148Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 148Sündinud: 25.06.1978
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Silmer OÜ, tegevjuht
Anneli Tsakuhhin149Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 149Sündinud: 15.05.1981
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Järveotsa Vutifarm OÜ, assistent
Ando Kuura150Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 150Sündinud: 09.07.1973
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: AS Hearuum, tööline
Liina Jürisoo151Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 151Sündinud: 27.08.1963
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Essti Maaülikool, nooremteadur
Eva Hinn152Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 152Sündinud: 03.01.1989
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Luunja lasteaed, õpetaja
Katrin Soome153Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 153Sündinud: 07.10.1975
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Vara Saeveski, valvur
Tauno Laasik154Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 154Sündinud: 17.01.1970
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: vabakutseline
Ergo Vooljärv155Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 155Sündinud: 23.02.1983
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: põllumees
Tõnis Haavik156Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 156Sündinud: 18.09.1985
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: põllumees
Eneli Rooma157Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 157Sündinud: 20.08.1998
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: õpilane
Margit Saul158Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 158Sündinud: 30.11.1973
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Koosa Lasteaed, õpetaja abi
Reiko Kangro159Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 159Sündinud: 02.05.1987
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: AS SEBE, bussijuht
Jaanus Lauga160Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 160Sündinud: 15.11.1988
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Päästeamet, demineerija
Meelis Pärna161Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 161Sündinud: 09.08.1971
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: SA TÜ Kliinikum, autojuht
Astrid Jaska162Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad
Nr: 162Sündinud: 04.02.1978
Nimekiri: Valimisliit Peipsiääre Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: SA Vara Sport, administraator-koristaja
Eesti Keskerakond
Andrei Krassohhin163Eesti Keskerakond
Nr: 163Sündinud: 01.08.1989
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: S.V.K Viimistlus OÜ, objektijuht
Valeri Kaljagin164Eesti Keskerakond
Nr: 164Sündinud: 10.02.1948
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: pensionär
Mihhail Gorin166Eesti Keskerakond
Nr: 166Sündinud: 24.12.1962
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Fjodor Gorin167Eesti Keskerakond
Nr: 167Sündinud: 21.02.1961
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Paul Moora168Eesti Keskerakond
Nr: 168Sündinud: 03.12.1940
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Arnold Selge169Eesti Keskerakond
Nr: 169Sündinud: 22.02.1934
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Helju Višnjakov170Eesti Keskerakond
Nr: 170Sündinud: 24.05.1953
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Enno Silm172Eesti Keskerakond
Nr: 172Sündinud: 07.03.1952
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Agnessia Loorits173Eesti Keskerakond
Nr: 173Sündinud: 18.12.1948
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Georgi Gorjunov174Eesti Keskerakond
Nr: 174Sündinud: 20.09.1944
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Leonid Kuusik175Eesti Keskerakond
Nr: 175Sündinud: 29.03.1960
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kadrina Kalatööstus, ekspediitor
Kleopatra Kondraševa176Eesti Keskerakond
Nr: 176Sündinud: 25.10.1936
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Mihhail Zahharov177Eesti Keskerakond
Nr: 177Sündinud: 14.09.1949
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: pensionär
Sergei Skripkin178Eesti Keskerakond
Nr: 178Sündinud: 08.05.1954
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Žan Gorjunov179Eesti Keskerakond
Nr: 179Sündinud: 20.09.1967
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: töötu
Valli Zahharova180Eesti Keskerakond
Nr: 180Sündinud: 25.11.1954
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: pensionär
Natalia Gorjunova181Eesti Keskerakond
Nr: 181Sündinud: 31.08.1941
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Kaja Nukka182Eesti Keskerakond
Nr: 182Sündinud: 05.09.1962
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Pala, hooldustöötaja
Urmo Pender183Eesti Keskerakond
Nr: 183Sündinud: 31.05.1961
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: FIE
Endel Laksaar184Eesti Keskerakond
Nr: 184Sündinud: 17.02.1949
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Toivo Laagus185Eesti Keskerakond
Nr: 185Sündinud: 26.12.1949
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Tamara Pospelova186Eesti Keskerakond
Nr: 186Sündinud: 12.03.1940
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Eldur-Huno Unt187Eesti Keskerakond
Nr: 187Sündinud: 10.07.1929
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Valimisliit Pala - meie koduvald
Jozsef Weinrauch188Valimisliit Pala - meie koduvald
Nr: 188Sündinud: 15.05.1952
Nimekiri: Valimisliit Pala - meie koduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Pala Vallavalitsus, vallavanem
Monika Nõmm189Valimisliit Pala - meie koduvald
Nr: 189Sündinud: 10.10.1959
Nimekiri: Valimisliit Pala - meie koduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: A.Haava nimeline Pala Kool, majandusjuhataja
Ene Toom190Valimisliit Pala - meie koduvald
Nr: 190Sündinud: 11.02.1958
Nimekiri: Valimisliit Pala - meie koduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Peipsiveere Hooldusravikeskus, hooldustöötaja
Margit Soieva191Valimisliit Pala - meie koduvald
Nr: 191Sündinud: 12.10.1963
Nimekiri: Valimisliit Pala - meie koduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Pala kultuurimaja, sekretär
Marit Juursalu192Valimisliit Pala - meie koduvald
Nr: 192Sündinud: 13.10.1997
Nimekiri: Valimisliit Pala - meie koduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Kroonpuu OÜ, töötaja
Mirje Põld193Valimisliit Pala - meie koduvald
Nr: 193Sündinud: 09.01.1969
Nimekiri: Valimisliit Pala - meie koduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Pala Vallavalitsus, pearaamatupidaja
Eve Eres194Valimisliit Pala - meie koduvald
Nr: 194Sündinud: 15.12.1963
Nimekiri: Valimisliit Pala - meie koduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Pala Põhikool, lasteaia õpetaja
Inga Jegorova195Valimisliit Pala - meie koduvald
Nr: 195Sündinud: 02.08.1985
Nimekiri: Valimisliit Pala - meie koduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Pala Vallavalitsus, vanemsotsiaalspetsialist
Agnes Kivirand196Valimisliit Pala - meie koduvald
Nr: 196Sündinud: 28.07.1981
Nimekiri: Valimisliit Pala - meie koduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Pala lasteaed, majahoidja
Allar Lamp197Valimisliit Pala - meie koduvald
Nr: 197Sündinud: 28.03.1991
Nimekiri: Valimisliit Pala - meie koduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: -
Ilmar Lamp198Valimisliit Pala - meie koduvald
Nr: 198Sündinud: 21.10.1945
Nimekiri: Valimisliit Pala - meie koduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: pensionär
Monika Kaasik199Valimisliit Pala - meie koduvald
Nr: 199Sündinud: 11.04.1981
Nimekiri: Valimisliit Pala - meie koduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Pala Vallavalitsus, huvijuht
Tõnis Laumets200Valimisliit Pala - meie koduvald
Nr: 200Sündinud: 29.04.1987
Nimekiri: Valimisliit Pala - meie koduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: FIE
Urmas Lõhmus201Valimisliit Pala - meie koduvald
Nr: 201Sündinud: 17.02.1961
Nimekiri: Valimisliit Pala - meie koduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: AS GoBus, bussijuht
Merle Müür202Valimisliit Pala - meie koduvald
Nr: 202Sündinud: 31.07.1973
Nimekiri: Valimisliit Pala - meie koduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Pala kool, õpetaja
Moonika Metsma203Valimisliit Pala - meie koduvald
Nr: 203Sündinud: 14.06.1971
Nimekiri: Valimisliit Pala - meie koduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Pala Raamatukogu, juhataja
Katrin Piiri204Valimisliit Pala - meie koduvald
Nr: 204Sündinud: 18.05.1977
Nimekiri: Valimisliit Pala - meie koduvaldHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: Pala Vallavalitsus, kalmistuvaht
Elvi Randlahe205Valimisliit Pala - meie koduvald
Nr: 205Sündinud: 30.12.1948
Nimekiri: Valimisliit Pala - meie koduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Peipsiveere Hooldusravikeskus, koduhooldustöötaja
Vahur Sepp206Valimisliit Pala - meie koduvald
Nr: 206Sündinud: 09.01.1956
Nimekiri: Valimisliit Pala - meie koduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ VSKanarbik, juhatuse liige
Urmas Treial207Valimisliit Pala - meie koduvald
Nr: 207Sündinud: 07.11.1959
Nimekiri: Valimisliit Pala - meie koduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: FIE
Ene Vaikmäe208Valimisliit Pala - meie koduvald
Nr: 208Sündinud: 20.05.1947
Nimekiri: Valimisliit Pala - meie koduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Vallo Vunk209Valimisliit Pala - meie koduvald
Nr: 209Sündinud: 16.11.1973
Nimekiri: Valimisliit Pala - meie koduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Automiil, lukksepp
Anu Värk210Valimisliit Pala - meie koduvald
Nr: 210Sündinud: 25.03.1968
Nimekiri: Valimisliit Pala - meie koduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Valerii Voore Puhkekeskus, kokk
Paavo Värv211Valimisliit Pala - meie koduvald
Nr: 211Sündinud: 16.12.1969
Nimekiri: Valimisliit Pala - meie koduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: SA Tartu KA, kiirabitehnik
Karl Värk212Valimisliit Pala - meie koduvald
Nr: 212Sündinud: 23.07.1951
Nimekiri: Valimisliit Pala - meie koduvaldHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: Pala Vallavalitsus, bussijuht
Grete-Stina Haaristo213Valimisliit Pala - meie koduvald
Nr: 213Sündinud: 01.01.1990
Nimekiri: Valimisliit Pala - meie koduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Anna Haava nim Pala Kool, direktor
Kalev Karu214Valimisliit Pala - meie koduvald
Nr: 214Sündinud: 10.08.1969
Nimekiri: Valimisliit Pala - meie koduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Pala Vallavalitsus, abivallavanem
Malle Weinrauch215Valimisliit Pala - meie koduvald
Nr: 215Sündinud: 01.11.1950
Nimekiri: Valimisliit Pala - meie koduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: pensionär
Valimisliit Uus Vald
Aleksandr Širokov216Valimisliit Uus Vald
Nr: 216Sündinud: 15.04.1978
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Peipsiääre Vallavalitsus, vallavanem
Viktor Filippov217Valimisliit Uus Vald
Nr: 217Sündinud: 15.09.1972
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: AS Peipsi Kalamees, kalur
Faina Savostkina218Valimisliit Uus Vald
Nr: 218Sündinud: 25.05.1958
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: töötu
Andrei Baranin219Valimisliit Uus Vald
Nr: 219Sündinud: 20.02.1973
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: Peipsiääre Vallavalitsus, autojuht
Gennadi Grigorov220Valimisliit Uus Vald
Nr: 220Sündinud: 31.01.1945
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Larissa Filippova221Valimisliit Uus Vald
Nr: 221Sündinud: 25.03.1968
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Peipsiääre Vallavalitsus, volikogu liige
Marika Kaja222Valimisliit Uus Vald
Nr: 222Sündinud: 19.06.1963
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: töötu
Pjotr Kohtov223Valimisliit Uus Vald
Nr: 223Sündinud: 21.06.1956
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Lõuna Päästekeskus, päästja
Aleksandr Krjohhov224Valimisliit Uus Vald
Nr: 224Sündinud: 03.09.1969
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Alatskivi Päästeamet, päästja
Tatjana Krjohhova225Valimisliit Uus Vald
Nr: 225Sündinud: 11.12.1974
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Nester, müüja
Andrei Mihhailov226Valimisliit Uus Vald
Nr: 226Sündinud: 23.11.1993
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Lemminkäinen AS, mehhaniseerija
Aivo Mägi227Valimisliit Uus Vald
Nr: 227Sündinud: 27.04.1962
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Peipsiääre Vallavalitsus, kalmistuvaht
Jüri Plukk228Valimisliit Uus Vald
Nr: 228Sündinud: 06.02.1942
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Nikolai Poljakov229Valimisliit Uus Vald
Nr: 229Sündinud: 09.05.1954
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: FIE
Raissa Poljakova230Valimisliit Uus Vald
Nr: 230Sündinud: 21.08.1964
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Peipsiääre Vallavalitsus, koristaja
Anna Portnova231Valimisliit Uus Vald
Nr: 231Sündinud: 01.08.1951
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: pensionär
Olga Solovjova232Valimisliit Uus Vald
Nr: 232Sündinud: 24.03.1977
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Peipsiääre Vallavalitsus, sotsiaaltöötaja
Lilli Tarakanov233Valimisliit Uus Vald
Nr: 233Sündinud: 20.09.1972
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Peipsiääre Vallavalitsus, muuseumihoidja
Tiia Aim234Valimisliit Uus Vald
Nr: 234Sündinud: 16.01.1952
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: pensionär
Jelena Ainsoo235Valimisliit Uus Vald
Nr: 235Sündinud: 27.07.1962
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Talli Tare OÜ, raamatupidaja
Priit Allikivi236Valimisliit Uus Vald
Nr: 236Sündinud: 15.06.1983
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Alatskivi Keskkool, pedagoog
Maimu Arro237Valimisliit Uus Vald
Nr: 237Sündinud: 10.03.1956
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Alatskivi Vallavalitsus, keskkonna- ja arendusspetsialist
Roman Buk238Valimisliit Uus Vald
Nr: 238Sündinud: 10.06.1971
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Põhihariduseta
Erakond: -Töökoht: Alatskivi Vallavalitsus, kalmistuvaht
Maarika Helaja239Valimisliit Uus Vald
Nr: 239Sündinud: 22.11.1976
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Niina raamatukogu, raamatukogu töötaja
Margit Hünnonen240Valimisliit Uus Vald
Nr: 240Sündinud: 07.05.1967
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Põhiharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: SA Peipsiveere Hooldusravikeskus, hooldaja
Nikolai Josiptšuk241Valimisliit Uus Vald
Nr: 241Sündinud: 20.11.1965
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Juhan Liivi nim. Alatskivi Keskkool, majandusjuhataja
Tiina Järs242Valimisliit Uus Vald
Nr: 242Sündinud: 13.05.1960
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Alatskivi Apteek, juhataja
Peeter Kiuru243Valimisliit Uus Vald
Nr: 243Sündinud: 08.02.1967
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Sa Peipsiveere Hooldusravikeskus, majandustöötaja
Veele Kook244Valimisliit Uus Vald
Nr: 244Sündinud: 30.11.1980
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: SA Peipsiveere Hooldusravikeskus, tegevusjuhendaja
Jaako Lindmäe245Valimisliit Uus Vald
Nr: 245Sündinud: 16.03.1970
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Haridus- ja Teadusministeerium, haldusjuht
Anne Lukk246Valimisliit Uus Vald
Nr: 246Sündinud: 22.01.1956
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Anne Soojus, laborant
Riina Luptova247Valimisliit Uus Vald
Nr: 247Sündinud: 09.08.1962
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Tallink, laeva stjuardess
Heli Malmiste248Valimisliit Uus Vald
Nr: 248Sündinud: 16.10.1967
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Alatskivi Lasteaed, direktor
Ulvi Moora249Valimisliit Uus Vald
Nr: 249Sündinud: 07.04.1965
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Alatskivi Lasteaed, õpetaja
Inge Müür250Valimisliit Uus Vald
Nr: 250Sündinud: 18.06.1970
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: Alatskivi Vallavalitsus, raamatukogutöötaja-kultuuritöötaja
Olga Palk251Valimisliit Uus Vald
Nr: 251Sündinud: 09.10.1974
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eestimaa Ühendatud VasakparteiTöökoht: Alatskivi keskkool, koristaja
Rutt Pirk252Valimisliit Uus Vald
Nr: 252Sündinud: 16.02.1956
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Alatskivi Vallavalitsus, sotsiaalnõunik
Ljudmila Politanova253Valimisliit Uus Vald
Nr: 253Sündinud: 20.08.1949
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: pensionär
Ivar Pärn254Valimisliit Uus Vald
Nr: 254Sündinud: 12.10.1972
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: OÜ Oventrex, juhatuse liige
Rainer Raja255Valimisliit Uus Vald
Nr: 255Sündinud: 26.10.1987
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Grale Grupp OÜ, juhatuse liige
Kalmar Raudsepp256Valimisliit Uus Vald
Nr: 256Sündinud: 22.01.1965
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Alatskivi Vallavalitsus, majandusnõunik
Marika Rusin257Valimisliit Uus Vald
Nr: 257Sündinud: 24.12.1964
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: pensionär
Ene Savolainen258Valimisliit Uus Vald
Nr: 258Sündinud: 15.03.1952
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Statistikaamet, küsitleja, pensionär
Valentina Soboleva259Valimisliit Uus Vald
Nr: 259Sündinud: 19.02.1964
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: pensionär
Veera Suits260Valimisliit Uus Vald
Nr: 260Sündinud: 01.10.1948
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Kallaste Kool, õpetaja
Sirje Sukk261Valimisliit Uus Vald
Nr: 261Sündinud: 25.01.1971
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Tartu TK, müüja
Sven Särki262Valimisliit Uus Vald
Nr: 262Sündinud: 10.05.1986
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Marja Maailm OÜ, sommelje
Tairi Tamm263Valimisliit Uus Vald
Nr: 263Sündinud: 11.05.1988
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: Kroonipuu OÜ, tööline
Janno Tomson264Valimisliit Uus Vald
Nr: 264Sündinud: 06.01.1957
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: SA Peipsiveere Hooldusravikeskus, juhatuse liige
Andu Tõrva265Valimisliit Uus Vald
Nr: 265Sündinud: 13.09.1949
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Alatskivi Vallavalitsus, vallavanem
Made Uus266Valimisliit Uus Vald
Nr: 266Sündinud: 13.05.1970
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: vabakutseline käsitööline
Urmo Villik267Valimisliit Uus Vald
Nr: 267Sündinud: 31.10.1965
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Friendsland OÜ, mehhanisaator
Kristina Vulf268Valimisliit Uus Vald
Nr: 268Sündinud: 14.05.1984
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Alatskivi vallavalitsus, sotsiaalhoolekande töötaja
Kaja Värv269Valimisliit Uus Vald
Nr: 269Sündinud: 10.07.1956
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Alatskivi Lasteaed, õpetaja abi
Svetlana Amelina270Valimisliit Uus Vald
Nr: 270Sündinud: 14.08.1987
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: töötu
Malle Hilpus271Valimisliit Uus Vald
Nr: 271Sündinud: 22.01.1952
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: FIE
Aleksandr Širokov272Valimisliit Uus Vald
Nr: 272Sündinud: 04.11.1955
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eestimaa Ühendatud VasakparteiTöökoht: OÜ Oskur Puit, treial
Ekaterina Anušova273Valimisliit Uus Vald
Nr: 273Sündinud: 27.05.1993
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: töötu
Aleksandra Bileva274Valimisliit Uus Vald
Nr: 274Sündinud: 19.11.1955
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: SA Peipsiveere Hooldusravikeskus, õde-perenaine
Kirill Bogdanov275Valimisliit Uus Vald
Nr: 275Sündinud: 23.05.1989
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: OÜ Dikristall, metallitöötaja
Sergei Dubinin276Valimisliit Uus Vald
Nr: 276Sündinud: 23.06.1990
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: töötu
Leonid Fjodorov277Valimisliit Uus Vald
Nr: 277Sündinud: 21.11.1945
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: pensionär
Eduard Lipp278Valimisliit Uus Vald
Nr: 278Sündinud: 15.12.1994
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: töötu
Oleg Lutšezarnõi279Valimisliit Uus Vald
Nr: 279Sündinud: 06.01.1970
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: töötu
Sergei Mölder280Valimisliit Uus Vald
Nr: 280Sündinud: 11.06.1983
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: BMP Transit, kalur
Irina Orlova281Valimisliit Uus Vald
Nr: 281Sündinud: 15.01.1972
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Kolkja Lasteaed-põhikool, õpetaja
Iraida Petšonkina282Valimisliit Uus Vald
Nr: 282Sündinud: 15.05.1957
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: SA Peipsiveere Hooldusravikeskus, medõde
Nikolai Sergejev283Valimisliit Uus Vald
Nr: 283Sündinud: 15.01.1949
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: pensionär
Igor Tselištšev284Valimisliit Uus Vald
Nr: 284Sündinud: 24.09.1951
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: pensionär
Dmitri Tsurkan285Valimisliit Uus Vald
Nr: 285Sündinud: 29.05.1990
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: WeatherMe OÜ, IT projektijuht
Endla Vaarend286Valimisliit Uus Vald
Nr: 286Sündinud: 28.09.1953
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Kallaste Linnavalitsus, finantsjuht
Irina Volossova287Valimisliit Uus Vald
Nr: 287Sündinud: 28.03.1966
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Kallaste Põhikool-Lasteaed, õpilskodu kasvataja
Kalev Parik288Valimisliit Uus Vald
Nr: 288Sündinud: 16.02.1976
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Plaisant Group OÜ, juht
Urmo Kaur289Valimisliit Uus Vald
Nr: 289Sündinud: 27.10.1970
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: töötu
Raivo Koppel290Valimisliit Uus Vald
Nr: 290Sündinud: 01.07.1967
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: MTÜ Peipsi Ühendus, ekskavaatorijuht
Aigar Laumets291Valimisliit Uus Vald
Nr: 291Sündinud: 01.09.1989
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Põhiharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: OÜ MVH Project, kopajuht
Romet Villemson292Valimisliit Uus Vald
Nr: 292Sündinud: 14.12.1991
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Suitsu Suur Talu OÜ, projektijuht
Eini Karv293Valimisliit Uus Vald
Nr: 293Sündinud: 12.12.1974
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: Ranman Grupp, laomeister
Regina Kihu294Valimisliit Uus Vald
Nr: 294Sündinud: 14.04.1991
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: kodune
Meelis Mõisa295Valimisliit Uus Vald
Nr: 295Sündinud: 05.07.1974
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: FIE
Riina Groznaja296Valimisliit Uus Vald
Nr: 296Sündinud: 22.02.1957
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Kolkja Lasteaed-Põhikool, õpetaja
Riivo Kool298Valimisliit Uus Vald
Nr: 298Sündinud: 10.05.1962
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Riipal Grupp OÜ, juhataja
Pille Lille299Valimisliit Uus Vald
Nr: 299Sündinud: 07.01.1980
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: SA Innove, haridusalane töönõustaja
Allan Kiisel300Valimisliit Uus Vald
Nr: 300Sündinud: 16.10.1955
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: pensionär
Margus Värk301Valimisliit Uus Vald
Nr: 301Sündinud: 09.02.1961
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ Töörõõm, autojuht
Valmar Müürsepp302Valimisliit Uus Vald
Nr: 302Sündinud: 28.05.1971
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Tulutee OÜ, juhatuse liige, osanik; Tuhatalu OÜ, juhatuse liige, osanik
Krista Vadi303Valimisliit Uus Vald
Nr: 303Sündinud: 16.06.1973
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Puukujurid OÜ, värvija
Koit Juursalu304Valimisliit Uus Vald
Nr: 304Sündinud: 14.06.1968
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Vilkest OÜ, autojuht
Elmo Eres305Valimisliit Uus Vald
Nr: 305Sündinud: 02.07.1961
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: FIE Elmo Eres
Aili Tennosaar-Rannajõe306Valimisliit Uus Vald
Nr: 306Sündinud: 15.08.1956
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Alatskivi, ringijuht
Janis Juhkov307Valimisliit Uus Vald
Nr: 307Sündinud: 06.09.1985
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Puukujurid, puusepp-meister
Väino Kivirüüt308Valimisliit Uus Vald
Nr: 308Sündinud: 19.12.1951
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Vara Vallavalitsus, vallavanem
Madis Avi309Valimisliit Uus Vald
Nr: 309Sündinud: 27.11.1954
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: Kaarli Tulundusühistu, juhataja
Küllike Kuusik310Valimisliit Uus Vald
Nr: 310Sündinud: 17.04.1967
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Riigimetsa Majandamise Keskus
Reigo Põdersalu311Valimisliit Uus Vald
Nr: 311Sündinud: 20.03.1990
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Pro Grupp Invest OÜ, tootmisjuht
Haibula Zirkilov312Valimisliit Uus Vald
Nr: 312Sündinud: 01.11.1958
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Skarabeus OÜ, turvatöötaja
Aivar Ots313Valimisliit Uus Vald
Nr: 313Sündinud: 01.06.1969
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: töötu
Lea Saul314Valimisliit Uus Vald
Nr: 314Sündinud: 03.02.1961
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Tartu Maavalkitsus, tervise edendamise peaspetsialist
Gert Raud315Valimisliit Uus Vald
Nr: 315Sündinud: 27.05.1996
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: ASFBaltics OÜ, liinitööline
Kalle Vanem316Valimisliit Uus Vald
Nr: 316Sündinud: 02.10.1950
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: pensionär
Maria Kerenberg317Valimisliit Uus Vald
Nr: 317Sündinud: 04.03.1959
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: töötu
Arvi Võime318Valimisliit Uus Vald
Nr: 318Sündinud: 06.07.1978
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Päästeamet, peaspetsialist
Karin Klemmer319Valimisliit Uus Vald
Nr: 319Sündinud: 08.03.1989
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Vara Vallavalitsus, noorsootöötaja
Raul Zirkel320Valimisliit Uus Vald
Nr: 320Sündinud: 31.08.1972
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Ättevälja OÜ, põllumees
Sigmar Maask321Valimisliit Uus Vald
Nr: 321Sündinud: 27.04.1977
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Livovil OÜ, ehitustööline
Valeri Božlov322Valimisliit Uus Vald
Nr: 322Sündinud: 16.08.1960
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: töötu
Margus Kustala323Valimisliit Uus Vald
Nr: 323Sündinud: 20.07.1980
Nimekiri: Valimisliit Uus ValdHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ Vara Saeveski, sorteerimisliini operaator
Valimisliit Kodukant
Tarmo Leini324Valimisliit Kodukant
Nr: 324Sündinud: 16.03.1962
Nimekiri: Valimisliit KodukantHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Vara Vallavolikogu, volikogu esimees
Raido Tamm325Valimisliit Kodukant
Nr: 325Sündinud: 11.05.1970
Nimekiri: Valimisliit KodukantHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Koosalaane OÜ, juhatuse liige
Sirje Leini326Valimisliit Kodukant
Nr: 326Sündinud: 28.06.1964
Nimekiri: Valimisliit KodukantHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Koosa Raamatukogu juhataja
Ain Prisk327Valimisliit Kodukant
Nr: 327Sündinud: 26.05.1957
Nimekiri: Valimisliit KodukantHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: töötu
Mario Tens328Valimisliit Kodukant
Nr: 328Sündinud: 26.04.1986
Nimekiri: Valimisliit KodukantHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Embach Ehitus OÜ, tööjuht
Endla Püss329Valimisliit Kodukant
Nr: 329Sündinud: 06.12.1946
Nimekiri: Valimisliit KodukantHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: pensionär
Svetlana Kostina330Valimisliit Kodukant
Nr: 330Sündinud: 18.07.1990
Nimekiri: Valimisliit KodukantHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: SA TÜ Kliinikum, arst-resident
Anne-Ly Pärn331Valimisliit Kodukant
Nr: 331Sündinud: 27.09.1973
Nimekiri: Valimisliit KodukantHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Koosa Lasteaed, õpetaja
Elari Pilt332Valimisliit Kodukant
Nr: 332Sündinud: 13.04.1982
Nimekiri: Valimisliit KodukantHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: kodune
Anžeelika Tappo333Valimisliit Kodukant
Nr: 333Sündinud: 25.07.1987
Nimekiri: Valimisliit KodukantHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: Restoran NAOS, klienditeenindaja
Vitali Guljajev334Valimisliit Kodukant
Nr: 334Sündinud: 14.09.1985
Nimekiri: Valimisliit KodukantHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Aryvar Auto OÜ, autojuht
Piret Kukk335Valimisliit Kodukant
Nr: 335Sündinud: 07.01.1968
Nimekiri: Valimisliit KodukantHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: FIE
Lembit Piirmets336Valimisliit Kodukant
Nr: 336Sündinud: 24.01.1954
Nimekiri: Valimisliit KodukantHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: Fortum Tartu AS, mehhaanisaator
Mari-Liis Tamm337Valimisliit Kodukant
Nr: 337Sündinud: 18.10.1993
Nimekiri: Valimisliit KodukantHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Tartu Kaubamaja Apollo, klienditeenindaja
Liina Koort338Valimisliit Kodukant
Nr: 338Sündinud: 25.07.1984
Nimekiri: Valimisliit KodukantHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Koosa Lasteaed, abitööline
Eda Kasekänd339Valimisliit Kodukant
Nr: 339Sündinud: 07.09.1972
Nimekiri: Valimisliit KodukantHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: FIE
Lauri Tollimägi340Valimisliit Kodukant
Nr: 340Sündinud: 10.01.1979
Nimekiri: Valimisliit KodukantHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Arens Mööbel, masinist
Marko Laanesaar341Valimisliit Kodukant
Nr: 341Sündinud: 19.03.1975
Nimekiri: Valimisliit KodukantHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Autospirit Tartu OÜ, autotehnik
Inga Edela342Valimisliit Kodukant
Nr: 342Sündinud: 07.03.1963
Nimekiri: Valimisliit KodukantHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: SA Elva ja Perekeskus, perevanem
Raili Pärn343Valimisliit Kodukant
Nr: 343Sündinud: 21.05.1990
Nimekiri: Valimisliit KodukantHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: MTÜ Koosa Noorteklubi, noorsootöötaja
Leida Kits344Valimisliit Kodukant
Nr: 344Sündinud: 20.04.1941
Nimekiri: Valimisliit KodukantHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: pensionär
Liina Remmelg345Valimisliit Kodukant
Nr: 345Sündinud: 22.07.1947
Nimekiri: Valimisliit KodukantHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: pensionär
Sirje Pärn-Jõgi346Valimisliit Kodukant
Nr: 346Sündinud: 02.10.1948
Nimekiri: Valimisliit KodukantHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Üksikkandidaadid
Ülo Must347Üksikkandidaadid
Nr: 347Sündinud: 27.02.1959
Nimekiri: ÜksikkandidaadidHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Liivi Muuseum, varahoidja