Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Otepää vald

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
Eesti Reformierakond
Kuldar Veere101Eesti Reformierakond
Nr: 101Sündinud: 09.12.1972
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: AS Rait, nõukogu esimees
Kalev Laul102Eesti Reformierakond
Nr: 102Sündinud: 15.09.1977
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: -
Miia Pallase103Eesti Reformierakond
Nr: 103Sündinud: 24.04.1952
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti IseseisvusparteiTöökoht: Pühajärve Põhikool, direktor
Heikki Kadaja104Eesti Reformierakond
Nr: 104Sündinud: 15.10.1965
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Puka Keskkool, treener
Lauri Nämi105Eesti Reformierakond
Nr: 105Sündinud: 17.01.1979
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Ettevõtja
Jana Mae106Eesti Reformierakond
Nr: 106Sündinud: 06.09.1969
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Otepää Talispordimuuseum, juhataja
Ermo Kruuse107Eesti Reformierakond
Nr: 107Sündinud: 25.06.1976
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Tartu Tervishoiu Kõrgkool, haldus- ja finantsdirektor
Kenno Ruukel108Eesti Reformierakond
Nr: 108Sündinud: 25.12.1997
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: üliõpilane
Triin Peips109Eesti Reformierakond
Nr: 109Sündinud: 26.09.1982
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Ökopesa OÜ, juhatuse liige
Urmas Kuldmaa110Eesti Reformierakond
Nr: 110Sündinud: 11.02.1963
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Otepää Vallavalitsus, kommunaalteenistuse juhataja
Tiiu Treimuth111Eesti Reformierakond
Nr: 111Sündinud: 08.10.1988
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: üliõpilane, raamatupidaja Kareen TÜ
Kalev Merisalu112Eesti Reformierakond
Nr: 112Sündinud: 19.03.1953
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: AS Otepää Metall, juhataja
Katre-Liis Treufeldt113Eesti Reformierakond
Nr: 113Sündinud: 05.07.1985
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Rehabilitatsioonimeekonna juht/ sotsiaaltöötaja
Kalle Põldmägi114Eesti Reformierakond
Nr: 114Sündinud: 19.01.1963
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: AS Valmap Grupp, juhatuse liige
Elmo Saul115Eesti Reformierakond
Nr: 115Sündinud: 01.12.1975
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti IseseisvusparteiTöökoht: ettevõtja, koolitaja
Gerli Grossberg116Eesti Reformierakond
Nr: 116Sündinud: 03.05.1991
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: tööotsija
Valdur Siilbek117Eesti Reformierakond
Nr: 117Sündinud: 11.05.1954
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: põllumees
Aleksander Mõttus118Eesti Reformierakond
Nr: 118Sündinud: 29.07.1951
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: TREV2 Grupp AS, autojuht
Solveig Raave119Eesti Reformierakond
Nr: 119Sündinud: 31.07.1981
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Pühajärve Põhikool, õpetaja
Kevin Kõo120Eesti Reformierakond
Nr: 120Sündinud: 17.04.1995
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: üliõpilane
Silver Drenkhan121Eesti Reformierakond
Nr: 121Sündinud: 29.09.1976
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: MTÜ Eesti Tööandjate Keskliit
Marju Ilistom122Eesti Reformierakond
Nr: 122Sündinud: 13.04.1958
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Otepää Lasteaed, direktor
Agris Possul123Eesti Reformierakond
Nr: 123Sündinud: 10.07.1993
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: töötu
Andres Arike124Eesti Reformierakond
Nr: 124Sündinud: 09.06.1966
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: SA Otepää Tervisekeskus, juhatuse liige
Inga Kotkamäe125Eesti Reformierakond
Nr: 125Sündinud: 15.07.1972
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: -
Silver Eljand126Eesti Reformierakond
Nr: 126Sündinud: 11.08.1951
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: ES Põhjakotkas, treener
Külle Viks127Eesti Reformierakond
Nr: 127Sündinud: 23.06.1972
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Otepää Gümnaasium, direktor
Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Kaido Tamberg128Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 128Sündinud: 10.11.1963
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Sangaste Vallavalitsus, vallavanem
Marika Viks129Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 129Sündinud: 03.06.1965
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Nõuni Maakultuurimaja, perenaine, noortejuht
Raivo Nurmetu130Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 130Sündinud: 27.12.1963
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: T.M.Dwelling
Ene Reedi131Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 131Sündinud: 24.10.1974
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: SA Lõuna-Eesti Turism, juhataja
Rando Undrus132Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 132Sündinud: 11.08.1976
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet, nõunik
Aile Viks133Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 133Sündinud: 15.02.1978
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Toretto OÜ
Jorma Riivald134Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 134Sündinud: 16.10.1986
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: väikeettevõtja
Tatjana Laadi135Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 135Sündinud: 26.05.1963
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Laadi&Kõrgesaar OÜ, perearst
Indrek Tiido136Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 136Sündinud: 11.06.1966
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: PointPack OÜ
Ülle Pukk137Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 137Sündinud: 27.11.1973
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: ettevõtja/konsultant
Valdur Sepp138Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 138Sündinud: 26.06.1955
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Meediagrupp Süd-Est MTÜ, juhataja
Tuuli Merimaa139Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 139Sündinud: 12.04.1964
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Kodox, juhataja
Karl Mõts140Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 140Sündinud: 21.09.1945
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: OÜ Techne Töökoda, juhatuse liige
Maire Murumaa141Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 141Sündinud: 20.12.1977
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Keeni Põhikool, direktor
Voldemar Tasa142Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 142Sündinud: 06.08.1948
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Ettevõtja
Marju Karavin143Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 143Sündinud: 25.09.1968
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Sangaste Vallavalitsus, noorsootöötaja
Juhan Seer144Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 144Sündinud: 13.03.1953
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: pensionär
Ruth Muttik145Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 145Sündinud: 28.12.1951
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: AS Lõuna-Eesti Hooldekeskus, Sangaste kodu juhataja
Rain-Mati Pesor146Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 146Sündinud: 01.04.1944
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Busstrans OÜ, juhataja
Ene-Mall Vernik-Tuubel147Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 147Sündinud: 07.02.1945
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: pensionär, FIE
Virgo Roose148Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 148Sündinud: 18.11.1964
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Valgamaa Veterinaarkeskus, peaspetsialist
Külliki Pikk149Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 149Sündinud: 03.08.1972
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: SA Valgamaa Arenguagentuur, spetsialist
Jaanus Barkala150Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 150Sündinud: 22.09.1973
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: ettevõtja
Viive Puudist151Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 151Sündinud: 03.06.1961
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: AS Sangaste Linnas, müügijuht
Neeme Nurmoja152Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 152Sündinud: 22.03.1965
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: töötu
Heili Kalbri153Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 153Sündinud: 06.01.1970
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: SA Sangaste Loss, juhataja
Martin Teder154Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 154Sündinud: 05.10.1985
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Jalgpalliklubi FC Otepää, treener- tegevusjuht
Kaija Tamm155Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 155Sündinud: 25.01.1989
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Keeni Põhikool, õpetaja
Meelis Mehine156Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 156Sündinud: 18.12.1980
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Põhiharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Techne Töökoda OÜ, laohoidja
Reet Tinno157Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 157Sündinud: 16.05.1957
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: SA Otepää Tervisekeskus, kokk
Kaido Kirt158Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 158Sündinud: 17.12.1971
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: FIE Kaido Kirt Kutsari talu
Ivika Nõgel159Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 159Sündinud: 02.01.1967
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: FIE Ivika Nõgel
Peeter Kümmel160Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 160Sündinud: 11.04.1982
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: ettevõtja
Merlin Müür161Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 161Sündinud: 06.02.1979
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: SA Tehvandi Spordikeskus, turundusjuht
Raul Lehismets162Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 162Sündinud: 08.03.1990
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Palupera Põhikool, kehalise kasvatuse õpetaja
Külli Uibo163Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 163Sündinud: 10.04.1976
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Rõngu Pagar, müügijuht
Kalev Lemmik164Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 164Sündinud: 02.05.1979
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Lemmikmees OÜ, juhataja
Vello Iir165Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 165Sündinud: 04.04.1958
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: MTÜ Otepää Kinnaspunkt, juhatuse liige
Mereli Mändmets166Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 166Sündinud: 15.01.1979
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: SA Innove, Võrumaa Rajaleidja Keskuse juht
Rein Pullerits167Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 167Sündinud: 14.06.1960
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Trako Valduse OÜ
Margo Krüünvald168Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 168Sündinud: 06.04.1974
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Kinnisvara Kiirabi OÜ, juhatuse liige
Rein Org169Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 169Sündinud: 06.11.1966
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: SA Valgamaa Arenguagentuur, juhataja
Teet Reedi170Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 170Sündinud: 18.05.1964
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: MTÜ Pühajärve Haridusselts, juhatuse liige
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Priit Sibul171Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 171Sündinud: 31.12.1977
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: -
Peeter Kangur172Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 172Sündinud: 14.10.1971
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Pühajärve Põhikool, õpetaja
Jaanus Lepik173Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 173Sündinud: 27.06.1962
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: AS Antsla Inno, puusepp
Jaan Reidolf174Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 174Sündinud: 08.01.1963
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: FIE Raudsepa talu
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Tiia Võttin175Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 175Sündinud: 03.02.1970
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Digiraamatupidaja OÜ, juhatuse liige
Ivo Pill176Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 176Sündinud: 06.04.1955
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: EELK Sangaste Püha Andrease Kogudus, õpetaja
Rait Uibu177Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 177Sündinud: 15.06.1967
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Uibu.R OÜ, juhatuse liige
Artur Karask178Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 178Sündinud: 06.05.1962
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ Abovo, müügimees
Tarmo Kosk179Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 179Sündinud: 19.02.1959
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: -
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ Kesa-Agro, veterinaararst
Valimisliit Vabaduse Vikerkaar
Viljar Teder180Valimisliit Vabaduse Vikerkaar
Nr: 180Sündinud: 07.04.1967
Nimekiri: Valimisliit Vabaduse VikerkaarHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: -
Peeter Aunapu181Valimisliit Vabaduse Vikerkaar
Nr: 181Sündinud: 19.08.1960
Nimekiri: Valimisliit Vabaduse VikerkaarHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: -
Eesti Keskerakond
Jaanus Raidal182Eesti Keskerakond
Nr: 182Sündinud: 19.09.1963
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Otepää Vallavolikogu, aseesimees
Mare Raid183Eesti Keskerakond
Nr: 183Sündinud: 28.09.1962
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Pärnumaa Kutsehariduskeskus, töökohapõhise õppe koordinaator
Toomas Peterson184Eesti Keskerakond
Nr: 184Sündinud: 13.05.1959
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: airPeterson OÜ, juhatuse esimees
Irja Sõnum185Eesti Keskerakond
Nr: 185Sündinud: 31.05.1959
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: AS Valga Haigla, sotsiaaltöötaja
Jan-Ander Kundla186Eesti Keskerakond
Nr: 186Sündinud: 29.09.1997
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: õpilane
Maie Niit187Eesti Keskerakond
Nr: 187Sündinud: 20.06.1938
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Raivo Kiisler188Eesti Keskerakond
Nr: 188Sündinud: 07.07.1956
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: -
Karin-Kaja Liigand189Eesti Keskerakond
Nr: 189Sündinud: 07.09.1957
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Puka Keskkool, õpetaja
Uuno Laul190Eesti Keskerakond
Nr: 190Sündinud: 21.03.1948
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Jõgeva Vallavalitsus, majandusspetsialist
Rein Vikard191Eesti Keskerakond
Nr: 191Sündinud: 25.03.1938
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Otepää Vallavolikogu, liige
Urve Rampe192Eesti Keskerakond
Nr: 192Sündinud: 01.05.1959
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Uderna Hooldekodu
Marnet Peerna193Eesti Keskerakond
Nr: 193Sündinud: 13.11.1974
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: -
Enn Sepma194Eesti Keskerakond
Nr: 194Sündinud: 11.04.1958
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: AS Otepää Veevärk, osakonna juhataja
Kaarel Tamm195Eesti Keskerakond
Nr: 195Sündinud: 12.02.1974
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Metallhall OÜ, juhatuse liige
Marie Leopard196Eesti Keskerakond
Nr: 196Sündinud: 08.05.1999
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: PuudubTöökoht: õpilane
Raivo Teder197Eesti Keskerakond
Nr: 197Sündinud: 06.07.1961
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: talunik
Jane Everst198Eesti Keskerakond
Nr: 198Sündinud: 15.08.1983
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Puka Keskkool, klassiõpetaja
Üllar Soe199Eesti Keskerakond
Nr: 199Sündinud: 05.06.1961
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Viive Reinsoo200Eesti Keskerakond
Nr: 200Sündinud: 01.12.1951
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Ervin Savisaar201Eesti Keskerakond
Nr: 201Sündinud: 19.09.1968
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: ettevõtja
Kadri Kenner202Eesti Keskerakond
Nr: 202Sündinud: 22.01.1987
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: PuudubTöökoht: lapsepuhkusel
Hans Teearu203Eesti Keskerakond
Nr: 203Sündinud: 06.04.1991
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: PuudubTöökoht: AS Pühajärve Puhkekodu, haljastusmeister
Ana Vink204Eesti Keskerakond
Nr: 204Sündinud: 10.04.1966
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: AS Bacula, tehnoloog
Aleksander Sven Esse205Eesti Keskerakond
Nr: 205Sündinud: 10.06.1969
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti IseseisvusparteiTöökoht: Mikitamäe Vallavalitsus, vallasekretär