Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Nõo vald

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
Eesti Keskerakond
Peeter Ernits101Eesti Keskerakond
Nr: 101Sündinud: 11.06.1953
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Riigikogu liige
Külli Rüütli102Eesti Keskerakond
Nr: 102Sündinud: 25.06.1971
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Abilane OÜ, juhatuse liige
Valeri Tokman103Eesti Keskerakond
Nr: 103Sündinud: 11.02.1954
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Ly Sarapson104Eesti Keskerakond
Nr: 104Sündinud: 06.02.1978
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kaily OÜ, juhatuse liige
Pille Linde105Eesti Keskerakond
Nr: 105Sündinud: 06.05.1960
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Enics Eesti Aktsiaselts, elektroonikaseadmete ettevalmistaja
Sten-Sixten Traks106Eesti Keskerakond
Nr: 106Sündinud: 21.05.1974
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Elva Tarbijate Ühistu TÜ, saalitöötaja
Hiie Paas107Eesti Keskerakond
Nr: 107Sündinud: 22.02.1968
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Office Partner OÜ, müügijuht
Siiri Lillo108Eesti Keskerakond
Nr: 108Sündinud: 28.11.1954
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: SOL Baltics OÜ, puhastusteenindaja
Heino Prost109Eesti Keskerakond
Nr: 109Sündinud: 17.05.1933
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Eesti Reformierakond
Arno Anton110Eesti Reformierakond
Nr: 110Sündinud: 08.08.1958
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Optimal Projekt OÜ, partner
Krista Loog111Eesti Reformierakond
Nr: 111Sündinud: 28.04.1985
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Elva Lasteaed Murumuna, tervishoiutöötaja
Valimisliit "Vali Nõo!"
Krista Kvarnström112Valimisliit "Vali Nõo!"
Nr: 112Sündinud: 11.08.1959
Nimekiri: Valimisliit "Vali Nõo!"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Nõo Päevakeskus, juhataja
Kai Toom113Valimisliit "Vali Nõo!"
Nr: 113Sündinud: 28.03.1956
Nimekiri: Valimisliit "Vali Nõo!"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Nõo Valla Leht, toimetaja; Nõo Koduloomuuseum, juhataja
Aigar Brett114Valimisliit "Vali Nõo!"
Nr: 114Sündinud: 30.08.1966
Nimekiri: Valimisliit "Vali Nõo!"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: osaühing Luke Farmimeierei, juhataja
Mart Raudsaar115Valimisliit "Vali Nõo!"
Nr: 115Sündinud: 09.11.1973
Nimekiri: Valimisliit "Vali Nõo!"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Eesti Ajalehtede Liit, tegevdirektor
Silver Lehesaar116Valimisliit "Vali Nõo!"
Nr: 116Sündinud: 05.05.1975
Nimekiri: Valimisliit "Vali Nõo!"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: FIE Silver Lehesaar
Helen Voika117Valimisliit "Vali Nõo!"
Nr: 117Sündinud: 18.01.1979
Nimekiri: Valimisliit "Vali Nõo!"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: HELXU OÜ, juhatuse liige
Marge Altin118Valimisliit "Vali Nõo!"
Nr: 118Sündinud: 14.09.1971
Nimekiri: Valimisliit "Vali Nõo!"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Luke lasteaed Segasumma, direktor
Heli Veide119Valimisliit "Vali Nõo!"
Nr: 119Sündinud: 16.07.1963
Nimekiri: Valimisliit "Vali Nõo!"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Sihtasutus Elva Haigla TM rehabilitatsiooni osakond, kogemusnõustaja
Eleri Visnapuu120Valimisliit "Vali Nõo!"
Nr: 120Sündinud: 03.06.1974
Nimekiri: Valimisliit "Vali Nõo!"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: DTK Hambaravi OÜ, assistent
Marju Rohtmets121Valimisliit "Vali Nõo!"
Nr: 121Sündinud: 23.04.1989
Nimekiri: Valimisliit "Vali Nõo!"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Enics Eesti Aktsiaselts, väljastuskontrollija
Ants Tamm122Valimisliit "Vali Nõo!"
Nr: 122Sündinud: 19.10.1945
Nimekiri: Valimisliit "Vali Nõo!"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: pensionär
Andres Juur123Valimisliit "Vali Nõo!"
Nr: 123Sündinud: 15.04.1986
Nimekiri: Valimisliit "Vali Nõo!"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Sihtasutus Teaduskeskus Ahhaa, juhatuse esimees
Anne Markvard124Valimisliit "Vali Nõo!"
Nr: 124Sündinud: 12.11.1962
Nimekiri: Valimisliit "Vali Nõo!"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Ardemar OÜ, lilleseadja/teenindaja
Raul Vester125Valimisliit "Vali Nõo!"
Nr: 125Sündinud: 13.06.1982
Nimekiri: Valimisliit "Vali Nõo!"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Romantiline muusika MTÜ, kunstiline juht, juhatuse liige
Kristel Hüdsi126Valimisliit "Vali Nõo!"
Nr: 126Sündinud: 14.12.1984
Nimekiri: Valimisliit "Vali Nõo!"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: SYNLAB Eesti OÜ, laborant
Harri Kubri127Valimisliit "Vali Nõo!"
Nr: 127Sündinud: 24.08.1983
Nimekiri: Valimisliit "Vali Nõo!"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: aktsiaselts Nõo Lihatööstus, tootmisjuht
Maire Ulst128Valimisliit "Vali Nõo!"
Nr: 128Sündinud: 01.05.1958
Nimekiri: Valimisliit "Vali Nõo!"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Kammeri Kool, õpetaja
Anne-Ly Juhkam129Valimisliit "Vali Nõo!"
Nr: 129Sündinud: 11.02.1970
Nimekiri: Valimisliit "Vali Nõo!"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Anikrus OÜ, juhatuse liige
Siim Jaanson130Valimisliit "Vali Nõo!"
Nr: 130Sündinud: 07.05.1986
Nimekiri: Valimisliit "Vali Nõo!"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Elva Lasteaed Õnneseen, muusikaõpetaja
Imbi Tanilsoo131Valimisliit "Vali Nõo!"
Nr: 131Sündinud: 12.01.1960
Nimekiri: Valimisliit "Vali Nõo!"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Puhja Gümnaasium, õpetaja
Jüri Aliste132Valimisliit "Vali Nõo!"
Nr: 132Sündinud: 18.11.1959
Nimekiri: Valimisliit "Vali Nõo!"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: AS Tartu Turg, peainsener
Taavi Merisalu133Valimisliit "Vali Nõo!"
Nr: 133Sündinud: 06.10.1989
Nimekiri: Valimisliit "Vali Nõo!"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Nõo Spordihoone, treener
Zoja Udaltsova134Valimisliit "Vali Nõo!"
Nr: 134Sündinud: 24.02.1962
Nimekiri: Valimisliit "Vali Nõo!"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Nõo Põhikool, koristaja
Ants Lillevere135Valimisliit "Vali Nõo!"
Nr: 135Sündinud: 25.05.1953
Nimekiri: Valimisliit "Vali Nõo!"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: pensionär
Vello Brett136Valimisliit "Vali Nõo!"
Nr: 136Sündinud: 06.10.1938
Nimekiri: Valimisliit "Vali Nõo!"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Osaühing Brevell, juhatuse liige
Küllikki Tokman137Valimisliit "Vali Nõo!"
Nr: 137Sündinud: 23.04.1970
Nimekiri: Valimisliit "Vali Nõo!"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Werrew OÜ, vanemadministraator
Riina Soonvald138Valimisliit "Vali Nõo!"
Nr: 138Sündinud: 02.10.1988
Nimekiri: Valimisliit "Vali Nõo!"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Nõo Põhikool, tugiisik
Ardo Ruul139Valimisliit "Vali Nõo!"
Nr: 139Sündinud: 05.10.1983
Nimekiri: Valimisliit "Vali Nõo!"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ Toome Elekter, projektijuht
Priit Randala140Valimisliit "Vali Nõo!"
Nr: 140Sündinud: 14.09.1970
Nimekiri: Valimisliit "Vali Nõo!"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Vobla OÜ, juhataja
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Rain Sangernebo141Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 141Sündinud: 29.06.1964
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Nõo vallavalitsus, vallavanem
Jaanus Järveoja142Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 142Sündinud: 11.06.1963
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Nõo Reaalgümnaasium, direktor
Lembit Toru143Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 143Sündinud: 15.09.1952
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tartumaa Spordiliit, tegevjuht
Kaido Voor144Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 144Sündinud: 05.07.1972
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Päästeamet, peainspektor
Laurits Leedjärv145Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 145Sündinud: 09.08.1960
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tartu Observatoorium, vanemteadur
Jaan Poom146Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 146Sündinud: 16.01.1957
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Nõo vallavalitsus, korrakaitseametnik
Teet Marran147Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 147Sündinud: 11.12.1967
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Deckol Ehitus OÜ, juhatuse liige
Silver Pastak148Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 148Sündinud: 28.07.1970
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Harvia Estonia OÜ, tootmismeister
Hille Laos149Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 149Sündinud: 28.10.1976
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Pharsis OÜ, veterinaararst
Ene Arus150Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 150Sündinud: 21.11.1967
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: sihtasutus Nõo Hooldekodu, juhatuse liige
Eerika Sootla151Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 151Sündinud: 13.03.1956
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: osaühing Sildo Luke, juhataja
Mait Raig152Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 152Sündinud: 08.10.1965
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tartu linnavalitsus, osakonna juhataja asetäitja
Kristjan Vanaselja153Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 153Sündinud: 11.01.1981
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: GoWorkaBit Estonia OÜ, kaasasutaja ja tegevjuht
Andres Lomp154Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 154Sündinud: 24.06.1943
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Osaühing Pellenec, juhatuse liige
Ahto Reino155Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 155Sündinud: 16.02.1959
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: aktsiaselts Nõo Lihatööstus, laohoidja
Mart Kreevald156Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 156Sündinud: 08.05.1963
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Osaühing Tamsa-Agro, juhatuse liige
Üksikkandidaadid
Vilmar Valdna157Üksikkandidaadid
Nr: 157Sündinud: 12.08.1978
Nimekiri: ÜksikkandidaadidHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Helliku Villa OÜ, müügiinsener