Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Narva-Jõesuu linn

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
Eesti Keskerakond
Veikko Luhalaid101Eesti Keskerakond
Nr: 101Sündinud: 10.08.1971
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: -
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Iraida Tšubenko102Eesti Keskerakond
Nr: 102Sündinud: 30.11.1955
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: tööotsija
Jüri Kiik103Eesti Keskerakond
Nr: 103Sündinud: 27.12.1951
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Veronika Stepanova104Eesti Keskerakond
Nr: 104Sündinud: 13.12.1976
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Vaivara Vallavalitsus, vallasekretär
Erik Pertsev105Eesti Keskerakond
Nr: 105Sündinud: 20.10.1997
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Vaivara vallavalitsus
Kädi Koppe106Eesti Keskerakond
Nr: 106Sündinud: 28.08.1986
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Aleksandr Pahhomov107Eesti Keskerakond
Nr: 107Sündinud: 02.02.1959
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Vaivara Vallavalitsus, finantsjuht
Kai Kiiver108Eesti Keskerakond
Nr: 108Sündinud: 02.10.1966
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Sinimäe Põhikool, õpetaja
Heiki Roots109Eesti Keskerakond
Nr: 109Sündinud: 08.05.1969
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Inga Samusseva110Eesti Keskerakond
Nr: 110Sündinud: 29.01.1967
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Narva-Jõesuu Muusika- ja Kunstikool, õpetaja
Arvi Piibe111Eesti Keskerakond
Nr: 111Sündinud: 13.12.1955
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Natalja Kaurson112Eesti Keskerakond
Nr: 112Sündinud: 16.05.1956
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: -
Väino Tuuder113Eesti Keskerakond
Nr: 113Sündinud: 02.10.1948
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: -
Valentina Fadejeva114Eesti Keskerakond
Nr: 114Sündinud: 15.05.1949
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: -
Deniss Košelev115Eesti Keskerakond
Nr: 115Sündinud: 08.07.1989
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Sinimäe Põhikool
Riina Koit116Eesti Keskerakond
Nr: 116Sündinud: 10.05.1967
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: -
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Viktor Golovnja117Eesti Keskerakond
Nr: 117Sündinud: 14.08.1951
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: -
Tatjana Tšitškina118Eesti Keskerakond
Nr: 118Sündinud: 05.02.1975
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: -
Aivar Karu119Eesti Keskerakond
Nr: 119Sündinud: 27.01.1962
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: PPA
Sofia Laustam120Eesti Keskerakond
Nr: 120Sündinud: 18.08.1962
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: -
Aare Aas121Eesti Keskerakond
Nr: 121Sündinud: 02.05.1958
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: VKG Elektriv]rgud OÜ
Laura Rugais122Eesti Keskerakond
Nr: 122Sündinud: 15.07.1961
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Narva-Jõesuu Laste Muusika- ja Kunstikool
Inna Roosi123Eesti Keskerakond
Nr: 123Sündinud: 21.02.1952
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: -
Jaan Metsis124Eesti Keskerakond
Nr: 124Sündinud: 22.02.1972
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Vaivara Vallavalitsus, keskkonnakaitseinspektor
Anna Tarassova125Eesti Keskerakond
Nr: 125Sündinud: 06.09.1976
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: -
Anders Jaakson126Eesti Keskerakond
Nr: 126Sündinud: 03.12.1967
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: FIE Anders Jaakson
Saima Illipe127Eesti Keskerakond
Nr: 127Sündinud: 22.04.1949
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Vjatšeslav Külaots128Eesti Keskerakond
Nr: 128Sündinud: 25.05.1953
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: -
Rita Jaakson129Eesti Keskerakond
Nr: 129Sündinud: 15.11.1969
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: -
Nikolai Hints130Eesti Keskerakond
Nr: 130Sündinud: 09.02.1966
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: -
Irina Klishina131Eesti Keskerakond
Nr: 131Sündinud: 04.12.1985
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: -
Metšislavas Tamberg132Eesti Keskerakond
Nr: 132Sündinud: 29.12.1965
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kuusakoski OÜ, Narva osakonna ostujuht
Marina Pertseva133Eesti Keskerakond
Nr: 133Sündinud: 26.02.1965
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: -
Indrek Randoja134Eesti Keskerakond
Nr: 134Sündinud: 07.06.1986
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PUUDUBTöökoht: üliõpilane
Nadežda Murašova135Eesti Keskerakond
Nr: 135Sündinud: 19.05.1959
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: -
Imre Liiv136Eesti Keskerakond
Nr: 136Sündinud: 14.06.1969
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: -
Kersti Objartel137Eesti Keskerakond
Nr: 137Sündinud: 10.09.1966
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: -
Arvo Laur138Eesti Keskerakond
Nr: 138Sündinud: 16.01.1968
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Ramirent Baltic AS, rendipunkti juhataja
Aet Lukso139Eesti Keskerakond
Nr: 139Sündinud: 28.05.1970
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Narva lasteaed "Punamütsike", kokk
Jüri Juur140Eesti Keskerakond
Nr: 140Sündinud: 17.05.1952
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: -
Helmut Larka141Eesti Keskerakond
Nr: 141Sündinud: 11.08.1949
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: pensionär
Aleksandr Saltõkov142Eesti Keskerakond
Nr: 142Sündinud: 13.04.1967
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: AS SILSTEKE, kommertsdirektori asetäitja
Inge Kääpa143Eesti Keskerakond
Nr: 143Sündinud: 21.09.1955
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: -
Mati Männisalu144Eesti Keskerakond
Nr: 144Sündinud: 02.04.1972
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Vaivara Vallavalitsus, abivallavanem
Anne Lassikov145Eesti Keskerakond
Nr: 145Sündinud: 06.01.1966
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: -
Raim Sarv146Eesti Keskerakond
Nr: 146Sündinud: 03.02.1976
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Vaivara Vallavalitsus, arengu- ja planeeringuspetsialist
Veera Putan147Eesti Keskerakond
Nr: 147Sündinud: 19.08.1965
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ LEIVAKODU, juhatuse liige
Jura Tiner148Eesti Keskerakond
Nr: 148Sündinud: 27.03.1949
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: -
Viktor Ert149Eesti Keskerakond
Nr: 149Sündinud: 04.12.1941
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: pensionär
Aare Objartel150Eesti Keskerakond
Nr: 150Sündinud: 24.04.1967
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: -
Heiki Johannes151Eesti Keskerakond
Nr: 151Sündinud: 31.08.1952
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: -
Heiki Luts152Eesti Keskerakond
Nr: 152Sündinud: 20.06.1967
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Aktsiaselts KA Vaiko, juhatuse liige
Valimisliit Üheskoos edasi
Tatjana Pagajeva153Valimisliit Üheskoos edasi
Nr: 153Sündinud: 18.02.1950
Nimekiri: Valimisliit Üheskoos edasiHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: -
Julia Ossipova154Valimisliit Üheskoos edasi
Nr: 154Sündinud: 28.03.1979
Nimekiri: Valimisliit Üheskoos edasiHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: -
Aleksei Furminski155Valimisliit Üheskoos edasi
Nr: 155Sündinud: 30.11.1974
Nimekiri: Valimisliit Üheskoos edasiHaridus: -
Erakond: puudubTöökoht: -
Tatjana Anissimova156Valimisliit Üheskoos edasi
Nr: 156Sündinud: 20.05.1979
Nimekiri: Valimisliit Üheskoos edasiHaridus: -
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: -
Raivo Vološtšuk157Valimisliit Üheskoos edasi
Nr: 157Sündinud: 10.04.1988
Nimekiri: Valimisliit Üheskoos edasiHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: -
Aleksei Sjutkin158Valimisliit Üheskoos edasi
Nr: 158Sündinud: 15.07.1961
Nimekiri: Valimisliit Üheskoos edasiHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Ivan Poljakov159Valimisliit Üheskoos edasi
Nr: 159Sündinud: 18.07.1946
Nimekiri: Valimisliit Üheskoos edasiHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Kalle Kekki161Valimisliit Üheskoos edasi
Nr: 161Sündinud: 04.06.1959
Nimekiri: Valimisliit Üheskoos edasiHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kekki kinnisvara ja õigusbüroo, juhatuse liige
Igor Moškov162Valimisliit Üheskoos edasi
Nr: 162Sündinud: 19.09.1950
Nimekiri: Valimisliit Üheskoos edasiHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: pensionär
Natalja Petrova163Valimisliit Üheskoos edasi
Nr: 163Sündinud: 26.08.1959
Nimekiri: Valimisliit Üheskoos edasiHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: -
Aleksei Vnukov164Valimisliit Üheskoos edasi
Nr: 164Sündinud: 04.09.1987
Nimekiri: Valimisliit Üheskoos edasiHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: -
Nelli Sameli165Valimisliit Üheskoos edasi
Nr: 165Sündinud: 23.07.1971
Nimekiri: Valimisliit Üheskoos edasiHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: kodune
Leo Kuusemäe166Valimisliit Üheskoos edasi
Nr: 166Sündinud: 11.01.1963
Nimekiri: Valimisliit Üheskoos edasiHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: töötu
Liina Piirisalu167Valimisliit Üheskoos edasi
Nr: 167Sündinud: 25.09.1953
Nimekiri: Valimisliit Üheskoos edasiHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Kaido Seppar168Valimisliit Üheskoos edasi
Nr: 168Sündinud: 08.08.1972
Nimekiri: Valimisliit Üheskoos edasiHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: K.S.PIMESTIKU OÜ, juhatuse liige
Andrei Palmberg169Valimisliit Üheskoos edasi
Nr: 169Sündinud: 18.07.1964
Nimekiri: Valimisliit Üheskoos edasiHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: töötu
Ülle Saharov170Valimisliit Üheskoos edasi
Nr: 170Sündinud: 20.11.1956
Nimekiri: Valimisliit Üheskoos edasiHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: töötu
Juri Baranov171Valimisliit Üheskoos edasi
Nr: 171Sündinud: 27.09.1983
Nimekiri: Valimisliit Üheskoos edasiHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: -
Sergei Suponenko172Valimisliit Üheskoos edasi
Nr: 172Sündinud: 17.03.1972
Nimekiri: Valimisliit Üheskoos edasiHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: -
Nadežda Petrova173Valimisliit Üheskoos edasi
Nr: 173Sündinud: 27.11.1989
Nimekiri: Valimisliit Üheskoos edasiHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: AS Narva-Jõesuu Sanatoorium, ettekandja
Tiit Jõgi174Valimisliit Üheskoos edasi
Nr: 174Sündinud: 18.01.1970
Nimekiri: Valimisliit Üheskoos edasiHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: FIE Tiit Jõgi
Olga Pagajeva175Valimisliit Üheskoos edasi
Nr: 175Sündinud: 21.12.1982
Nimekiri: Valimisliit Üheskoos edasiHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Logoskop OÜ, juhatuse liige
Ühine kodu valimisliit
Maksim Iljin176Ühine kodu valimisliit
Nr: 176Sündinud: 19.04.1987
Nimekiri: Ühine kodu valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: linnapea Narva-Jõesuu
Inge Muškina177Ühine kodu valimisliit
Nr: 177Sündinud: 16.01.1958
Nimekiri: Ühine kodu valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: töötu
Natalja Mjatšina178Ühine kodu valimisliit
Nr: 178Sündinud: 10.03.1983
Nimekiri: Ühine kodu valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Rahva Ühtsuse ErakondTöökoht: õpettaja Narva-Jõesuu kool
Olga Baranova179Ühine kodu valimisliit
Nr: 179Sündinud: 29.06.1963
Nimekiri: Ühine kodu valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: juhatuse liige OÜ Ivandim
Jevgeni Hohlov180Ühine kodu valimisliit
Nr: 180Sündinud: 14.05.1984
Nimekiri: Ühine kodu valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: insener, GE Power Estonia
Svetlana Moissejeva181Ühine kodu valimisliit
Nr: 181Sündinud: 14.02.1954
Nimekiri: Ühine kodu valimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: FIE koretriühistu juhatuse liige
Elviira Aljošina182Ühine kodu valimisliit
Nr: 182Sündinud: 24.06.1991
Nimekiri: Ühine kodu valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: kultuurispetsialist, Narva-Jõesuu Linnavalitsus
Andranik Danieljan183Ühine kodu valimisliit
Nr: 183Sündinud: 17.02.1964
Nimekiri: Ühine kodu valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Rein Peiker184Ühine kodu valimisliit
Nr: 184Sündinud: 23.05.1962
Nimekiri: Ühine kodu valimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: -
Meelis Kaljurand185Ühine kodu valimisliit
Nr: 185Sündinud: 24.02.1975
Nimekiri: Ühine kodu valimisliitHaridus: Põhiharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: tootmisjuht KA Vaiko AS
Tiiu Toom186Ühine kodu valimisliit
Nr: 186Sündinud: 08.01.1954
Nimekiri: Ühine kodu valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: FIE, pensionär
Larissa Golt187Ühine kodu valimisliit
Nr: 187Sündinud: 14.08.1959
Nimekiri: Ühine kodu valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Larissa Golt perearst
Ljudmila Rakova188Ühine kodu valimisliit
Nr: 188Sündinud: 12.10.1948
Nimekiri: Ühine kodu valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: -
Joel Guljavin189Ühine kodu valimisliit
Nr: 189Sündinud: 02.08.1960
Nimekiri: Ühine kodu valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: direktor Narva-Jõesuu kool
Artur Eistre190Ühine kodu valimisliit
Nr: 190Sündinud: 19.09.1972
Nimekiri: Ühine kodu valimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: juhatuse liige Sinimäe Ratas OÜ
Aime Logatšova191Ühine kodu valimisliit
Nr: 191Sündinud: 13.06.1967
Nimekiri: Ühine kodu valimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: sekretär-asjaajaja Narva-Jõesuu Linnavalitsus
Anžela Vorobjova192Ühine kodu valimisliit
Nr: 192Sündinud: 24.08.1964
Nimekiri: Ühine kodu valimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: -
Juri Andrejev193Ühine kodu valimisliit
Nr: 193Sündinud: 03.06.1947
Nimekiri: Ühine kodu valimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: -
Julia Ložkina194Ühine kodu valimisliit
Nr: 194Sündinud: 25.03.1982
Nimekiri: Ühine kodu valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: õpetaja Vaivara Lasteaed
Jelena Ozornova195Ühine kodu valimisliit
Nr: 195Sündinud: 09.06.1962
Nimekiri: Ühine kodu valimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: majandusjuhataja Narva lasteaed Põngerjas
Ljubov Olkhovetskaya196Ühine kodu valimisliit
Nr: 196Sündinud: 17.04.1981
Nimekiri: Ühine kodu valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: -
Dmitri Kuznetsov197Ühine kodu valimisliit
Nr: 197Sündinud: 05.02.1980
Nimekiri: Ühine kodu valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Euroinfra
Valeri Maasik198Ühine kodu valimisliit
Nr: 198Sündinud: 02.10.1961
Nimekiri: Ühine kodu valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: abidirektor Narva-Jõesuu sanatoorium AS
Andrei Ivanov199Ühine kodu valimisliit
Nr: 199Sündinud: 27.02.1961
Nimekiri: Ühine kodu valimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: -
Vadim Kronk200Ühine kodu valimisliit
Nr: 200Sündinud: 16.05.1982
Nimekiri: Ühine kodu valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Eesti Energomontaaž
Anatoli Ilkevitš201Ühine kodu valimisliit
Nr: 201Sündinud: 03.10.1960
Nimekiri: Ühine kodu valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: juhatuse liige Vitex OÜ
Sergei Rõmar202Ühine kodu valimisliit
Nr: 202Sündinud: 22.07.1988
Nimekiri: Ühine kodu valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: SA Narva Linna Arendus projektijuht
Aleksandr Aleksandrin203Ühine kodu valimisliit
Nr: 203Sündinud: 25.10.1990
Nimekiri: Ühine kodu valimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: juhatuse liige, Liga Veduwih OÜ
Alina Sozonova204Ühine kodu valimisliit
Nr: 204Sündinud: 20.04.1989
Nimekiri: Ühine kodu valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: korteriühistu Vabaduse 72 juhatuse liiige
Konstantin Petrov205Ühine kodu valimisliit
Nr: 205Sündinud: 29.11.1946
Nimekiri: Ühine kodu valimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eestimaa Ühendatud VasakparteiTöökoht: pensionär
Julia Forstiman206Ühine kodu valimisliit
Nr: 206Sündinud: 31.05.1983
Nimekiri: Ühine kodu valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: lastekaitseosakonna peaspetsialist, Narva Sotsiaalabiamet
Grigori Ussov207Ühine kodu valimisliit
Nr: 207Sündinud: 08.11.1974
Nimekiri: Ühine kodu valimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Enefit Energiatootmine lukksepp
Olga Batluk208Ühine kodu valimisliit
Nr: 208Sündinud: 07.07.1986
Nimekiri: Ühine kodu valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Narva-Jõesuu aselinnapea
Dmitri Makarov209Ühine kodu valimisliit
Nr: 209Sündinud: 31.12.1968
Nimekiri: Ühine kodu valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Aleksandr Melnikov210Ühine kodu valimisliit
Nr: 210Sündinud: 19.03.1958
Nimekiri: Ühine kodu valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Üksikkandidaadid
Sergei Mištšuk211Üksikkandidaadid
Nr: 211Sündinud: 28.11.1978
Nimekiri: ÜksikkandidaadidHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Noorus, SPA HOTEL, administraator
Sven Udam212Üksikkandidaadid
Nr: 212Sündinud: 19.03.1963
Nimekiri: ÜksikkandidaadidHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Tõrvajõe OÜ, juht ja õpetaja