Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Narva linn

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
Valimisliit Meie Narva
Katri Raik101Valimisliit Meie Narva
Nr: 101Sündinud: 26.10.1967
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Sisekaitseakadeemia, rektor
Anton Pratkunas102Valimisliit Meie Narva
Nr: 102Sündinud: 06.11.1984
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Tartu Hoiu-Laenuühistu, Narva kontori juhataja
Ants Kutti103Valimisliit Meie Narva
Nr: 103Sündinud: 22.05.1978
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Maksu-ja Tolliamet, osakonnajuhataja asetäitja
Jüri Raud104Valimisliit Meie Narva
Nr: 104Sündinud: 04.06.1971
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Ahtme kool, õpetaja
Vladimir Izotov105Valimisliit Meie Narva
Nr: 105Sündinud: 16.10.1983
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: TRAVEL BALT OÜ, arendusjuht
Viktor Šemarin106Valimisliit Meie Narva
Nr: 106Sündinud: 09.04.1966
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Viira Pluss, juhatuse liige
Jana Kondrašova107Valimisliit Meie Narva
Nr: 107Sündinud: 13.11.1986
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: MTÜ Kaevurite ja Energeetikute Sõltumatu AÜ, nõunik
Veera Grigorjeva108Valimisliit Meie Narva
Nr: 108Sündinud: 30.06.1970
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: SA Narva Haigla, õde
Alla Butkevitš109Valimisliit Meie Narva
Nr: 109Sündinud: 12.09.1955
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Soldino Gümnaasium, vanempedagoog
Sergei Gorlatš110Valimisliit Meie Narva
Nr: 110Sündinud: 04.05.1978
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: TRIANON OÜ, juhatuse liige
Julia Aga111Valimisliit Meie Narva
Nr: 111Sündinud: 29.01.1979
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Telia Eesti AS, esinduse juht
Pjotr Aleksandrov112Valimisliit Meie Narva
Nr: 112Sündinud: 02.04.1984
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: ENERCON SERVICES ESTONIA OÜ, insener
Ainar Allikmäe113Valimisliit Meie Narva
Nr: 113Sündinud: 10.10.1982
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Eesti Energia AS, riskihaldur
Igor Andrejev114Valimisliit Meie Narva
Nr: 114Sündinud: 14.04.1973
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Joala Elekter, direktor
Ilja Andrejev115Valimisliit Meie Narva
Nr: 115Sündinud: 20.03.1987
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Päästeamet, vanemoperatiivkorrapidaja
Tatjana Babanskaja116Valimisliit Meie Narva
Nr: 116Sündinud: 11.01.1957
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Tartu Ülikooli Narva Kolledž, õppespetsialist
Irina Belik117Valimisliit Meie Narva
Nr: 117Sündinud: 09.09.1979
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Päästeameti Ida päästekeskus, ohutusjärelevalve büroo peainspektor
Darja Berestova118Valimisliit Meie Narva
Nr: 118Sündinud: 25.02.1981
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Narva Pähklimäe Gümnaasium, õpetaja
Edgar Bers119Valimisliit Meie Narva
Nr: 119Sündinud: 17.06.1992
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: HASHCOINS OÜ, arendusjuht
Tatjana Bohhan120Valimisliit Meie Narva
Nr: 120Sündinud: 08.06.1988
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Tartu Ülikooli Narva Kolledž, üliõpilane
Olesja Denisova121Valimisliit Meie Narva
Nr: 121Sündinud: 12.01.1986
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Narva Soldino Gümnaasium, õpetaja
Mihhail Duzenko122Valimisliit Meie Narva
Nr: 122Sündinud: 02.03.1984
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: töötu
Roman Drobõšev123Valimisliit Meie Narva
Nr: 123Sündinud: 17.05.1991
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Birmingham University College, üliõpilane
Andrei Einasmaa124Valimisliit Meie Narva
Nr: 124Sündinud: 20.01.1986
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Lux Express Estonia AS, bussijuht
Dmitri Fedotkin125Valimisliit Meie Narva
Nr: 125Sündinud: 11.02.1985
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus, peaspetsialist
Anna Fenina126Valimisliit Meie Narva
Nr: 126Sündinud: 04.08.1989
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Narva Lasteaed Käoke, õpetaja
Vassili Jakovlev127Valimisliit Meie Narva
Nr: 127Sündinud: 18.12.1962
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: MTÜ Stuudioteater ILMARINE, trupijuht
Ksenia Jankevitš128Valimisliit Meie Narva
Nr: 128Sündinud: 16.09.1988
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Narva Sotsiaalaabiamet, lastekaitsespetsialist
Kristin Johannes129Valimisliit Meie Narva
Nr: 129Sündinud: 30.03.1990
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Narva H&M, osakonnajuhataja
Kairi Jürgens130Valimisliit Meie Narva
Nr: 130Sündinud: 08.09.1974
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Lasteaed Punamütsike, vanemõpetaja
Darja Karpina131Valimisliit Meie Narva
Nr: 131Sündinud: 02.10.1988
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Travel Balt OÜ, müügijuht
Jana Kaup132Valimisliit Meie Narva
Nr: 132Sündinud: 02.06.1973
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: -
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: OÜ Web Dart, jurist
Konstantin Kirjuškin133Valimisliit Meie Narva
Nr: 133Sündinud: 08.02.1989
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Hanza Mechanics Narva AS, tarnejuht
Vilve Kirs134Valimisliit Meie Narva
Nr: 134Sündinud: 03.08.1961
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Päästeamet, Ida Päästekeskus, peaspetsialist
Juri Konovalov135Valimisliit Meie Narva
Nr: 135Sündinud: 26.09.1961
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Narva Erivajadustega Perede Ühing ProSpero, juhatuse liige
Jegor Kupratsevitš136Valimisliit Meie Narva
Nr: 136Sündinud: 18.05.1999
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: Narva Kesklinna Gümnaasium, õpilane
Bella Laptev137Valimisliit Meie Narva
Nr: 137Sündinud: 15.02.1972
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Narva Lasteaed Käoke, õpetaja
Ivo Loide138Valimisliit Meie Narva
Nr: 138Sündinud: 01.07.1970
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: SA Narva Muuseum, teeninduse-ja ürituste juht
Juri Maruhh139Valimisliit Meie Narva
Nr: 139Sündinud: 04.06.1975
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Securitas Eesti AS Narva osakonna teenistusjuht
Aleksei Mihhailov140Valimisliit Meie Narva
Nr: 140Sündinud: 14.04.1971
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Ida Prefektuur, politseinik
Martin Neltsas141Valimisliit Meie Narva
Nr: 141Sündinud: 12.06.1979
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: OÜ ILS, juhatuse liige
Aleksandr Pekarski142Valimisliit Meie Narva
Nr: 142Sündinud: 04.12.1981
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Sirtaki, hooldusnõunik
Artjom Poljak143Valimisliit Meie Narva
Nr: 143Sündinud: 29.09.1995
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Taru Ülikooli Narva Kolledž, üliõpilane
Ivo Posti144Valimisliit Meie Narva
Nr: 144Sündinud: 26.10.1975
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: SA Narva Muuseum, teadusjuht
Irina Rakova145Valimisliit Meie Narva
Nr: 145Sündinud: 16.05.1984
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Integratsiooni SA, nõustaja
Mihhail Rumjantsev146Valimisliit Meie Narva
Nr: 146Sündinud: 08.10.1950
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: pensionär
Almaz Rustamova147Valimisliit Meie Narva
Nr: 147Sündinud: 13.07.1990
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Tallinna Tervishoiukõrgkool, üliõpilane
Vadim Senitšenkov148Valimisliit Meie Narva
Nr: 148Sündinud: 07.04.1975
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: AS Arco Real Estate, Narva osakonna juht
Aleksei Serov149Valimisliit Meie Narva
Nr: 149Sündinud: 03.02.1964
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Freelancer AC Eesti Meedia, ajakirjanik
Julia Simson150Valimisliit Meie Narva
Nr: 150Sündinud: 26.10.1983
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Narva Vanalinna Riigikool, õpetaja
Olesja Skorobogatova151Valimisliit Meie Narva
Nr: 151Sündinud: 22.03.1992
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Narva-Jõesuu kool, õpetaja
Angelika Soomets152Valimisliit Meie Narva
Nr: 152Sündinud: 02.06.1979
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Narva Lasteaed Punamütsike, õppealajuhataja
Natalja Sõtšinskaja153Valimisliit Meie Narva
Nr: 153Sündinud: 13.03.1961
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Perearsti ja tervisekeskus Rahu OÜ, perearst
Artjom Säkki154Valimisliit Meie Narva
Nr: 154Sündinud: 08.08.1986
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Enefit Energiatootmine AS, energiatehnoloogiaseadme hoolduse masinist
Mihhail Šemarin155Valimisliit Meie Narva
Nr: 155Sündinud: 25.02.1986
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Eesti Energia Õlitööstus, masinist
Dmitri Šumin156Valimisliit Meie Narva
Nr: 156Sündinud: 29.10.1980
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Kreenholmi Manufaktuur OÜ-CEO, tegevjuht
Marina Šurupova157Valimisliit Meie Narva
Nr: 157Sündinud: 24.12.1981
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Nordea Bank AB eesti filiaal, Narva teeninduskeskuse juht
Aleksandra Šustrova158Valimisliit Meie Narva
Nr: 158Sündinud: 13.12.1984
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: TPC Narva OÜ, finants-ja administratiivjuht
Liilia Zelenjajeva159Valimisliit Meie Narva
Nr: 159Sündinud: 30.03.1989
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Tartu Ülikooli Narva Kolledž, üliõpilane
Natalja Vassiljeva160Valimisliit Meie Narva
Nr: 160Sündinud: 13.06.1975
Nimekiri: Valimisliit Meie NarvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Narva Kunstikool, õpetaja
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Valentina Gurova161Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 161Sündinud: 06.01.1956
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: OÜ Ljumam, arst
Sergei Skorohhodov162Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 162Sündinud: 13.05.1961
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Sillamäe Muusikakool, klaverihäälestaja
Jevgenia Aleksejeva163Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 163Sündinud: 01.06.1953
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: OÜ Algen, direktor
Olga Škalikova164Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 164Sündinud: 03.07.1972
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: töötu
Maria Popova165Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 165Sündinud: 02.08.1987
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Montaaž Expert OÜ, juhatuse liige
Eesti Reformierakond
Igor Sumarok166Eesti Reformierakond
Nr: 166Sündinud: 27.12.1969
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Ühiskodu OÜ, juht
Ants Liimets167Eesti Reformierakond
Nr: 167Sündinud: 13.06.1954
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Narva Linnakantselei, linnasekretär
Olga Voronkova168Eesti Reformierakond
Nr: 168Sündinud: 20.12.1982
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: AS Astri-Narva, turundusjuht
Viktoria Roosi169Eesti Reformierakond
Nr: 169Sündinud: 08.12.1975
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Grossvara OÜ- juht, Domus Kinnisvara- maakler
Svetlana Mihhejeva170Eesti Reformierakond
Nr: 170Sündinud: 06.06.1957
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Puhastusproff, töödejuhataja
Anton Filippov171Eesti Reformierakond
Nr: 171Sündinud: 11.02.1978
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Hotell "Narva" juhataja
Julia Zurova172Eesti Reformierakond
Nr: 172Sündinud: 04.03.1984
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Fama Invest OÜ, infotöötaja
Aleksandra Muravjova173Eesti Reformierakond
Nr: 173Sündinud: 20.05.1997
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Tartu Ülikool, üliõpilane
Pavel Linnik174Eesti Reformierakond
Nr: 174Sündinud: 04.07.1985
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Kapunkap OÜ, juhatuse liige
Janis Sumaroks175Eesti Reformierakond
Nr: 175Sündinud: 11.09.1940
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: pensionär
Eesti Keskerakond
Mihhail Stalnuhhin176Eesti Keskerakond
Nr: 176Sündinud: 15.09.1961
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Riigikogu liige
Tarmo Tammiste177Eesti Keskerakond
Nr: 177Sündinud: 17.08.1962
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Narva linnapea
Aleksandr Jefimov178Eesti Keskerakond
Nr: 178Sündinud: 21.09.1968
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Narva Linnavolikogu esimees
Olev Silland179Eesti Keskerakond
Nr: 179Sündinud: 16.11.1954
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: SA Narva Haigla arst
Jelena Pahhomova180Eesti Keskerakond
Nr: 180Sündinud: 01.01.1960
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: SA Narva Linnaelamu juhatuse liige
Galina Vologdina181Eesti Keskerakond
Nr: 181Sündinud: 26.06.1949
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Narva linna Sotsiallabiameti direktor
Aleksei Voronov182Eesti Keskerakond
Nr: 182Sündinud: 03.05.1962
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: AS Narva Vesi juhatuse liige
Larissa Olenina183Eesti Keskerakond
Nr: 183Sündinud: 20.11.1955
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Narva Noortekeskuse direktori asetäitja
Anna Kovalenko184Eesti Keskerakond
Nr: 184Sündinud: 23.03.1950
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: SA Narva Haigla vanemarst
Sergei Lvov185Eesti Keskerakond
Nr: 185Sündinud: 18.07.1957
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: SA Narva Sadam juhatuse liige
Viktoria Lutus186Eesti Keskerakond
Nr: 186Sündinud: 03.09.1978
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakonna juhataja
Aleksei Mägi187Eesti Keskerakond
Nr: 187Sündinud: 15.11.1976
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: FIE Aleksei Mägi, juht
Vladimir Mižui188Eesti Keskerakond
Nr: 188Sündinud: 06.02.1948
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: AS Transservis-N juhatuse liige
Jan Saan189Eesti Keskerakond
Nr: 189Sündinud: 31.10.1956
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: SA Narva Haigla kirurg
Jelizaveta Tšertova190Eesti Keskerakond
Nr: 190Sündinud: 26.06.1951
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Narva 6. Kooli direktor
Aleksandr Nikolajev191Eesti Keskerakond
Nr: 191Sündinud: 26.05.1947
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: SA Narva Linna Arendus, abi
Vladimir Butuzov192Eesti Keskerakond
Nr: 192Sündinud: 18.06.1949
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: pensionär
Jekaterina Golubtsova193Eesti Keskerakond
Nr: 193Sündinud: 07.03.1964
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Narva lasteaia Põngerjas direktori kt
Heli Adamovitš194Eesti Keskerakond
Nr: 194Sündinud: 20.05.1952
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Narva lasteaia Päikene direktor
Nikolai Burdakov195Eesti Keskerakond
Nr: 195Sündinud: 20.06.1950
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: MTÜ Jalgpalliklubi Narva Trans juhatuse liige
Fjodor Ovsjannikov196Eesti Keskerakond
Nr: 196Sündinud: 14.03.1960
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Junona OÜ juhatuse liige
Ilja Fjodorov197Eesti Keskerakond
Nr: 197Sündinud: 24.03.1984
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: AS Vant projektijuht
Nikolai Kulikov198Eesti Keskerakond
Nr: 198Sündinud: 07.12.1949
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eestimaa Ühendatud VasakparteiTöökoht: OÜ Perearst Jevgenia Kulikova
Vladimir Kasterin199Eesti Keskerakond
Nr: 199Sündinud: 25.09.1970
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: KÜ Gerassimovi 4 Narva juhatuse liige
Andrei Filippov200Eesti Keskerakond
Nr: 200Sündinud: 03.04.1959
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: AS Narva Vesi operaator
Vladimir Tarahtin201Eesti Keskerakond
Nr: 201Sündinud: 07.02.1954
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: SA Narva Haigla arst
Galina Moldon202Eesti Keskerakond
Nr: 202Sündinud: 29.04.1949
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Narva Laste Loomemaja direktor
Eldar Efendijev203Eesti Keskerakond
Nr: 203Sündinud: 29.06.1954
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: MTÜ Mittetulundusühingute Koda juhatuse liige
Artur Pärnoja204Eesti Keskerakond
Nr: 204Sündinud: 29.08.1970
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ Sidiv Õigusbüroo juhatuse liige
Valeri Korjakin205Eesti Keskerakond
Nr: 205Sündinud: 23.07.1955
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: SA Narva Haigla transpordigrupi meister
Vladimir Homjakov206Eesti Keskerakond
Nr: 206Sündinud: 30.01.1942
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: SA Narva Haigla kirurg
Valeri Fedjušin207Eesti Keskerakond
Nr: 207Sündinud: 11.09.1960
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ Vaskit Narva juhatuse liige
Ljubov Fomina208Eesti Keskerakond
Nr: 208Sündinud: 13.05.1954
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Narva Soldino gümnaasiumi direktori kt
Sergei Nikitin209Eesti Keskerakond
Nr: 209Sündinud: 10.10.1974
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Starinar OÜ juhataja
Andrus Tamm210Eesti Keskerakond
Nr: 210Sündinud: 06.11.1968
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: AS Transservis-N tegevdirektor
Jelena Kavrus211Eesti Keskerakond
Nr: 211Sündinud: 21.12.1973
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Narva Täiskasvanute Kooli direktori kt
Viktor Veevo212Eesti Keskerakond
Nr: 212Sündinud: 26.10.1955
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: SA Narva Linna Arendus administraator
Vladimir Kalatšov213Eesti Keskerakond
Nr: 213Sündinud: 18.10.1952
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ Ventklapp juhatuse liige
Valeri Jääger214Eesti Keskerakond
Nr: 214Sündinud: 28.12.1953
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Narva rahvuste maja juhataja
Sergei Smirnov215Eesti Keskerakond
Nr: 215Sündinud: 30.10.1961
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: töötu
Andrei Bassov216Eesti Keskerakond
Nr: 216Sündinud: 14.07.1968
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ Alivita Pro juhataja
Leonid Gulov217Eesti Keskerakond
Nr: 217Sündinud: 29.09.1981
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Narva Paemurru Spordikooli direktori kt
Rudolf Rot218Eesti Keskerakond
Nr: 218Sündinud: 31.07.1937
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Alla Delovaja219Eesti Keskerakond
Nr: 219Sündinud: 17.08.1977
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: A. D. Real Estate OÜ juhatuse liige
Tatjana Patsanovskaja220Eesti Keskerakond
Nr: 220Sündinud: 29.01.1981
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Narva abilinnapea
Eduard Pirk221Eesti Keskerakond
Nr: 221Sündinud: 09.06.1967
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: MTÜ Avatud Noortekeskus direktor
Tatjana Gontšarova222Eesti Keskerakond
Nr: 222Sündinud: 18.08.1952
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Narva Muusikakooli direktor
Kirill Kolpakov223Eesti Keskerakond
Nr: 223Sündinud: 19.07.1982
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Brandskyddsmålarna i Sverige AB, tuleohutuse spetsialist
Igor Belugin224Eesti Keskerakond
Nr: 224Sündinud: 14.03.1956
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ Advokaadibüroo Lillo & Lõhmus
Gennadi Kurlenkov225Eesti Keskerakond
Nr: 225Sündinud: 13.10.1954
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eestimaa Ühendatud VasakparteiTöökoht: Narva Kunstikooli direktor
Anatoli Štšura226Eesti Keskerakond
Nr: 226Sündinud: 04.11.1960
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Narva Linna Sümfooniaorkestri dirigent
Olga Nikitina227Eesti Keskerakond
Nr: 227Sündinud: 15.02.1968
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: KÜ Gerassimovi 12 juhatuse liige
Jelena Gurjanova228Eesti Keskerakond
Nr: 228Sündinud: 23.06.1962
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Narva lasteaia Vikerkaar direktor
Riina Vohta229Eesti Keskerakond
Nr: 229Sündinud: 29.05.1962
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Narva Kreenholmi Muusikakooli õpetaja
Boriss Paršin230Eesti Keskerakond
Nr: 230Sündinud: 06.10.1946
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Narva Muusikakooli pedagoog
Tatjana Korelina231Eesti Keskerakond
Nr: 231Sündinud: 21.03.1970
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Narva lasteaia Punamütsike juhataja
Kirill Gussev232Eesti Keskerakond
Nr: 232Sündinud: 21.01.1995
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tartu Ülikooli Narva kolledži üliõpilane
Natalja Belotserkovskaja233Eesti Keskerakond
Nr: 233Sündinud: 29.08.1956
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Narva Keskraamatukogu raamatukoguhoidja
Guzjalja Guljajeva234Eesti Keskerakond
Nr: 234Sündinud: 03.05.1951
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Spordikooli Energia korvpallitreener
Dmitri Koroljov235Eesti Keskerakond
Nr: 235Sündinud: 10.12.1987
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Narva Linnavalitsuse Linnamajandusameti keskkonna vanemspetsialist
Natalja Rõsseva236Eesti Keskerakond
Nr: 236Sündinud: 05.12.1962
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Narva Paemurru Spordikooli iluuisutamise osakonna treener, Narva iluuisutamiise klubi Pääsuke juhataja
Anne Veevo237Eesti Keskerakond
Nr: 237Sündinud: 02.02.1968
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Narva Linna Arenduse ja Ökonoomika Ameti projektide teenistuse juhataja
Aleksandr Andrejev238Eesti Keskerakond
Nr: 238Sündinud: 02.04.1992
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: AS Onninen müügiinsener
Vladimir Antipov239Eesti Keskerakond
Nr: 239Sündinud: 25.12.1955
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: töötu
Alvina Belova240Eesti Keskerakond
Nr: 240Sündinud: 17.08.1975
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ Alvina Trading juhatuse liige
Aleksei Bogdanov241Eesti Keskerakond
Nr: 241Sündinud: 12.01.1950
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Narva Spordikooli Energia treener-pedagoog
Roman Boiko242Eesti Keskerakond
Nr: 242Sündinud: 13.05.1969
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ Puhtus ja Hoolitsus juhataja
Dmitri Djakov243Eesti Keskerakond
Nr: 243Sündinud: 11.02.1981
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Narva Linnavalitsuse Arhitektuuri- ja Linnaplaneerimise Ameti peaspetsialist
Olga Elksnin244Eesti Keskerakond
Nr: 244Sündinud: 19.09.1960
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Narva Pähklimäe Gümnaasiumi direktori kt
Sergei Gluško245Eesti Keskerakond
Nr: 245Sündinud: 17.02.1959
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Narva Spordikooli Energia treener-pedagoog
Nikolai Ivanov246Eesti Keskerakond
Nr: 246Sündinud: 21.06.1950
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Narva Linnavalitsuse Linnamajandusameti varade osakonna vanemspetsialist
Jana Ivanova247Eesti Keskerakond
Nr: 247Sündinud: 21.06.1999
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse õpilane
Mihhail Gorjušin248Eesti Keskerakond
Nr: 248Sündinud: 14.11.1964
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Narva Koorikooli koorijuht
Sofja Homjakova249Eesti Keskerakond
Nr: 249Sündinud: 08.09.1977
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: SA Narva Linna Arendus juhatuse liige
Irina Janovitš250Eesti Keskerakond
Nr: 250Sündinud: 12.12.1972
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Narva Kreenholmi Gümnaasiumi õppealajuhataja direktori ülesannetes
Viktor Karlenko251Eesti Keskerakond
Nr: 251Sündinud: 06.10.1954
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: pensionär
Viktoria Kaju252Eesti Keskerakond
Nr: 252Sündinud: 16.05.1967
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Narva Linna Arenduse ja Ökonoomika Ameti peaspetsialist
Jaana Kirs253Eesti Keskerakond
Nr: 253Sündinud: 24.08.1974
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Narva Vanalinna Riigikooli õpetaja
Tamara Komlova254Eesti Keskerakond
Nr: 254Sündinud: 08.02.1954
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ Vip Kliinik arst
Vjatšeslav Konovalov255Eesti Keskerakond
Nr: 255Sündinud: 30.04.1968
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Narva abilinnapea
Svetlana Lešihhina256Eesti Keskerakond
Nr: 256Sündinud: 12.10.1970
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Narva lasteaia Cipollino logopeed direktori ülesannetes
Jana Markova257Eesti Keskerakond
Nr: 257Sündinud: 03.04.1986
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Narva Noortekeskuse direktori kt
Aleksandr Mjassojedov258Eesti Keskerakond
Nr: 258Sündinud: 22.07.1954
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: ajaleht Gorod, juhataja
Aleksandr Moissejev259Eesti Keskerakond
Nr: 259Sündinud: 18.01.1968
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ Staplers mänedžer
Vassili Mihhailov260Eesti Keskerakond
Nr: 260Sündinud: 22.01.1965
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Narva Linnavalitsuse Arhitektuuri- ja Linnaplaneeriimise Ameti vanemspetsialist
Mihhail Moskaljov261Eesti Keskerakond
Nr: 261Sündinud: 04.03.1967
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Poksiklubi Mere juhatuse liige
Deniss Netšajev262Eesti Keskerakond
Nr: 262Sündinud: 27.06.1976
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Infolex Plus jurist
Juri Nikolajev263Eesti Keskerakond
Nr: 263Sündinud: 25.06.1970
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: AS Transservis-N valvur
Aleksandr Pahhomov264Eesti Keskerakond
Nr: 264Sündinud: 14.01.1985
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: SA Narva Linnaelamu juristi abi
Aleksandra Presnova265Eesti Keskerakond
Nr: 265Sündinud: 05.05.1956
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Narva Linna Arenduse ja Ökonoomika Ameti projektide teenistuse vanemspetsialist
Albina Pugatšenko266Eesti Keskerakond
Nr: 266Sündinud: 10.03.1941
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: pensionär
Jelena Rõžakova267Eesti Keskerakond
Nr: 267Sündinud: 22.07.1948
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Narva Linna Arenduse ja Ökonoomika Ameti turismispetsialist
Galina Smolina268Eesti Keskerakond
Nr: 268Sündinud: 19.05.1954
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Narva Linna Arenduse ja Ökonoomika Ameti peaspetsialist
Ivan Šatskih269Eesti Keskerakond
Nr: 269Sündinud: 30.03.1978
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: AS Eesti Raudtee jaamakorraldaja õpilane
Vjatšeslav Šilkin270Eesti Keskerakond
Nr: 270Sündinud: 04.02.1972
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Eesti Elektrijaam, insener
Aleksandr Sõtšov271Eesti Keskerakond
Nr: 271Sündinud: 02.07.1965
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Ton Märts taksojuht
Tatjana Stolfat272Eesti Keskerakond
Nr: 272Sündinud: 14.03.1970
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Narva Sotsiaaltöökeskuse juhataja
Lauri Tamm273Eesti Keskerakond
Nr: 273Sündinud: 08.04.1979
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Heikkinen OÜ arendusjuht
Rita Ternos274Eesti Keskerakond
Nr: 274Sündinud: 22.04.1968
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: MTÜ Pereprojekt juhatuse liige
Jelena Vassiljeva275Eesti Keskerakond
Nr: 275Sündinud: 07.11.1965
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Narva Soldino Gümnaasiumi õppealajuhataja, õpetaja, projektijuht
Valimisliit Patriot
Stanislav Maksimov276Valimisliit Patriot
Nr: 276Sündinud: 11.04.1979
Nimekiri: Valimisliit PatriotHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: MTÜ Pamjat juhatuse liige
Sergei Lobin277Valimisliit Patriot
Nr: 277Sündinud: 29.08.1990
Nimekiri: Valimisliit PatriotHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: MTÜ Pamjat juhatuse liige, Tolmets OÜ, metalli vastuvõtupunkti juht
Pavel Stimmer278Valimisliit Patriot
Nr: 278Sündinud: 28.08.1973
Nimekiri: Valimisliit PatriotHaridus: -
Erakond: puudubTöökoht: AS Narva Soojusvõrk, dispetšer
Eduard Orlov279Valimisliit Patriot
Nr: 279Sündinud: 07.06.1975
Nimekiri: Valimisliit PatriotHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Lasteaed "Päikene"vaatleja
Artjom Lobin280Valimisliit Patriot
Nr: 280Sündinud: 11.07.1996
Nimekiri: Valimisliit PatriotHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Narva Auto AS, tehnoülevaatuse inspektor
Aleksandr Rabehha281Valimisliit Patriot
Nr: 281Sündinud: 19.03.1974
Nimekiri: Valimisliit PatriotHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Enefit Solutions AS, meister
Aleksandra Mel282Valimisliit Patriot
Nr: 282Sündinud: 07.10.1990
Nimekiri: Valimisliit PatriotHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Koduekstra OÜ, klienditeenindaja
Artur Peterson283Valimisliit Patriot
Nr: 283Sündinud: 04.02.1999
Nimekiri: Valimisliit PatriotHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: Narva Soldino Gümnaasium, õpilane
Edgar Savisaare Valimisliit
Jelena Valme284Edgar Savisaare Valimisliit
Nr: 284Sündinud: 06.08.1966
Nimekiri: Edgar Savisaare ValimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: MTÜ Aiandusühistute Liit, esinaine
Stanislav Pupkevitš285Edgar Savisaare Valimisliit
Nr: 285Sündinud: 31.05.1987
Nimekiri: Edgar Savisaare ValimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Politsei-ja Piirivalveamet, koerajuht
Niina Getts286Edgar Savisaare Valimisliit
Nr: 286Sündinud: 21.08.1958
Nimekiri: Edgar Savisaare ValimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Narva 6.Kool, õpetaja
Natalia Umarova287Edgar Savisaare Valimisliit
Nr: 287Sündinud: 30.07.1965
Nimekiri: Edgar Savisaare ValimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: MTÜ Lapsele Oma Kodu, juhatuse liige
Andrei Veressov288Edgar Savisaare Valimisliit
Nr: 288Sündinud: 18.06.1986
Nimekiri: Edgar Savisaare ValimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eestimaa Ühendatud VasakparteiTöökoht: Enefit Kaevandused AS, kallurijuht
Jevgeni Sõtševski289Edgar Savisaare Valimisliit
Nr: 289Sündinud: 07.01.1950
Nimekiri: Edgar Savisaare ValimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Raritas OÜ, juhataja
Natalia Furman290Edgar Savisaare Valimisliit
Nr: 290Sündinud: 27.11.1983
Nimekiri: Edgar Savisaare ValimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ UTRO EE, peatoimetaja
Jüri Zdorenko291Edgar Savisaare Valimisliit
Nr: 291Sündinud: 07.12.1956
Nimekiri: Edgar Savisaare ValimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Narva Hambakliinik, hambaarst
Dina Ivanova292Edgar Savisaare Valimisliit
Nr: 292Sündinud: 03.08.1977
Nimekiri: Edgar Savisaare ValimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eestimaa Ühendatud VasakparteiTöökoht: õpilane, IVÕK
Aleksei Kolpakov293Edgar Savisaare Valimisliit
Nr: 293Sündinud: 15.02.1952
Nimekiri: Edgar Savisaare ValimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Kivimeister Grupp, juhataja
Anton Tšernov294Edgar Savisaare Valimisliit
Nr: 294Sündinud: 26.12.1984
Nimekiri: Edgar Savisaare ValimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Sarõtsev ja KO AS, CNC operaator
Ljudmila Tjurina295Edgar Savisaare Valimisliit
Nr: 295Sündinud: 02.02.1958
Nimekiri: Edgar Savisaare ValimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: kodune
Deniss Blinov296Edgar Savisaare Valimisliit
Nr: 296Sündinud: 06.02.1976
Nimekiri: Edgar Savisaare ValimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: AÜ Ogonjok, AÜ Ivushka, juhatuse esimees
Irina Harlamova297Edgar Savisaare Valimisliit
Nr: 297Sündinud: 05.10.1977
Nimekiri: Edgar Savisaare ValimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Tartu Ülikooli Narva Kolledž, üliõpilane
Aleksei Nikitin298Edgar Savisaare Valimisliit
Nr: 298Sündinud: 25.02.1972
Nimekiri: Edgar Savisaare ValimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Aniks Grupp OÜ, juhatuse liige
Aleksandr Šiškin299Edgar Savisaare Valimisliit
Nr: 299Sündinud: 31.01.1952
Nimekiri: Edgar Savisaare ValimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: AÜ Železnodorožnik, juhatuse esimees
Tatjana Tšernova300Edgar Savisaare Valimisliit
Nr: 300Sündinud: 03.07.1986
Nimekiri: Edgar Savisaare ValimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: FIE Yuliya Murumäe, müüja
Nikolai Kauzov301Edgar Savisaare Valimisliit
Nr: 301Sündinud: 26.05.1991
Nimekiri: Edgar Savisaare ValimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Fin Dekor, tööline
Irina Lobanova302Edgar Savisaare Valimisliit
Nr: 302Sündinud: 22.02.1984
Nimekiri: Edgar Savisaare ValimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: kodune
Vladislav Jurson303Edgar Savisaare Valimisliit
Nr: 303Sündinud: 26.12.1950
Nimekiri: Edgar Savisaare ValimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Tatjana Kruusalu304Edgar Savisaare Valimisliit
Nr: 304Sündinud: 15.05.1966
Nimekiri: Edgar Savisaare ValimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Narva Lasteaed Potsataja, õpetaja abi
Viktor Limonov305Edgar Savisaare Valimisliit
Nr: 305Sündinud: 18.11.1964
Nimekiri: Edgar Savisaare ValimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: FIE Viktor Limonov, juhataja
Deniss Nikitin306Edgar Savisaare Valimisliit
Nr: 306Sündinud: 13.05.1999
Nimekiri: Edgar Savisaare ValimisliitHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: NVTC, õpilane
Olga Krause307Edgar Savisaare Valimisliit
Nr: 307Sündinud: 14.09.1984
Nimekiri: Edgar Savisaare ValimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: KÜ Bastrakovi 5, juhatuse esinaine, OÜ Fin Dekor juhataja