Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Märjamaa vald

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Ülo Olm101Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 101Sündinud: 02.11.1951
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Argofix OÜ Juhatuse liige
Margus Vaher102Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 102Sündinud: 06.05.1959
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Märjamaa Vallavalitsus, majandusosakonna juhataja
Aare Müil103Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 103Sündinud: 27.04.1973
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Aspar-Trans OÜ, juhataja
Mari Kann104Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 104Sündinud: 05.02.1985
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: OÜ Makserv, andmesisestaja
Enn Kõrver105Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 105Sündinud: 07.10.1953
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Kabala Lasteaed-Põhikool, õpetaja
Jaanus Lehtsaar106Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 106Sündinud: 04.07.1970
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Päästeamet, meeskonnavanem; PERH erakorralise meditsiini tehnik
Marten Kuusemets107Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 107Sündinud: 30.12.1998
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: Hotell Peoleo administraator
Lepo Arro108Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 108Sündinud: 27.05.1982
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Caprea Consult OÜ juhatuse liige
Anniki Jansen109Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 109Sündinud: 14.11.1980
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: OÜ Joutsen, õmbleja
Risto Jansen110Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 110Sündinud: 15.08.1985
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Kodune
Sander Saaliste111Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 111Sündinud: 25.01.1989
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Diagrem OÜ Juhatuse liige
Gert Laidsaar112Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 112Sündinud: 27.06.1979
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: -
Erakond: -Töökoht: Märjamaa Vallavalitsus, majandusspetsialist
Rait Juhanson113Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 113Sündinud: 04.11.1977
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: HPPTRADING OÜ juhatuse liige
Väino Nasir114Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 114Sündinud: 12.12.1958
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Gramlend oü juhatuse liige
Marko Karus115Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 115Sündinud: 19.04.1975
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Veosild OÜ juhatuse liige
Ermo Mardim116Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 116Sündinud: 29.04.1963
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Medeira Grupp oü juhataja
Maario Hansman117Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 117Sündinud: 27.05.1978
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Kastimetall OÜ juhataja
Ats Nõlvak118Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 118Sündinud: 15.04.1990
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Cramo Estonia AS Rapla osakonna juhataja
Ando Orgusaar119Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 119Sündinud: 17.04.1969
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ N&V, töödejuhataja
Kaimu Linnumäe120Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 120Sündinud: 19.06.1968
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Sinu Ekspert OÜ juhatuse liige
Ants Arula121Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 121Sündinud: 28.03.1945
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Pensionär
Aivar Leesma122Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 122Sündinud: 29.09.1966
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ Finestrus juhataja
Andrus Ojavee123Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 123Sündinud: 08.04.1971
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Strongestar OÜ; ECP ehitaja
Ahto Paaret124Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 124Sündinud: 04.04.1953
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: FIE AHTO PAARET
Anneli Ülemaante125Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 125Sündinud: 18.01.1973
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Valgu Põhikool õpetaja
Valimisliit Meie Inimesed
Villu Karu126Valimisliit Meie Inimesed
Nr: 126Sündinud: 30.05.1959
Nimekiri: Valimisliit Meie InimesedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Märjamaa Vallavalitsus, vallavanem
Ilju Aviste127Valimisliit Meie Inimesed
Nr: 127Sündinud: 02.06.1958
Nimekiri: Valimisliit Meie InimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: kodune
Andres Elmik128Valimisliit Meie Inimesed
Nr: 128Sündinud: 04.08.1968
Nimekiri: Valimisliit Meie InimesedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Märjamaa Gümnaasium, direktor
Thomas Hainsalu129Valimisliit Meie Inimesed
Nr: 129Sündinud: 31.01.1972
Nimekiri: Valimisliit Meie InimesedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Lemmikukauplus OÜ, juhatuse liige
Gaili Ilisson130Valimisliit Meie Inimesed
Nr: 130Sündinud: 09.01.1967
Nimekiri: Valimisliit Meie InimesedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Huvikool Tsirkusestuudio Folie MTÜ, tegevjuht
Margus Jehe131Valimisliit Meie Inimesed
Nr: 131Sündinud: 18.09.1956
Nimekiri: Valimisliit Meie InimesedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Comser OÜ, juhataja
Aivar Kivissaar132Valimisliit Meie Inimesed
Nr: 132Sündinud: 01.06.1967
Nimekiri: Valimisliit Meie InimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: ViaStop Invest OÜ, juhataja
Kenno Kokemägi133Valimisliit Meie Inimesed
Nr: 133Sündinud: 14.12.1992
Nimekiri: Valimisliit Meie InimesedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: üliõpilane
Darja Lehtsalu134Valimisliit Meie Inimesed
Nr: 134Sündinud: 23.06.1959
Nimekiri: Valimisliit Meie InimesedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Märjamaa Gümnaasium, õpetaja
Ottomar Linna135Valimisliit Meie Inimesed
Nr: 135Sündinud: 25.09.1994
Nimekiri: Valimisliit Meie InimesedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Valgu Põhikool, õpetaja
Liivi Miil136Valimisliit Meie Inimesed
Nr: 136Sündinud: 21.06.1954
Nimekiri: Valimisliit Meie InimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Sillaotsa Talumuuseum, muuseumi pedagoog
Nele Pernits137Valimisliit Meie Inimesed
Nr: 137Sündinud: 17.02.1981
Nimekiri: Valimisliit Meie InimesedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Kaitseliit, haridustehnoloog
Sulo Puusta138Valimisliit Meie Inimesed
Nr: 138Sündinud: 27.11.1954
Nimekiri: Valimisliit Meie InimesedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Märjamaa Haigla AS, juhataja
Reelika Põldmann139Valimisliit Meie Inimesed
Nr: 139Sündinud: 28.09.1984
Nimekiri: Valimisliit Meie InimesedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Märjamaa Lasteaed Pillerpall, õpetaja
Tauno Sau140Valimisliit Meie Inimesed
Nr: 140Sündinud: 18.07.1986
Nimekiri: Valimisliit Meie InimesedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Päästeamet, Rapla püüstekomandopealik
Elle Sirel141Valimisliit Meie Inimesed
Nr: 141Sündinud: 22.01.1950
Nimekiri: Valimisliit Meie InimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: FIE juuksur
Kalle Teekivi142Valimisliit Meie Inimesed
Nr: 142Sündinud: 12.08.1961
Nimekiri: Valimisliit Meie InimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: OÜ Perebuss, juhatuse liige
Karl Veske143Valimisliit Meie Inimesed
Nr: 143Sündinud: 24.12.1948
Nimekiri: Valimisliit Meie InimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: FERRUM K.V. AS, juhatuse liige
Riho Võigemast144Valimisliit Meie Inimesed
Nr: 144Sündinud: 24.09.1979
Nimekiri: Valimisliit Meie InimesedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Karotammed OÜ, joonestaja
Valimisliit Vigala
Aivar Jõgiste145Valimisliit Vigala
Nr: 145Sündinud: 12.11.1959
Nimekiri: Valimisliit VigalaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Vagabond Invest OÜ, juhatuse liige
Helbe Kliss146Valimisliit Vigala
Nr: 146Sündinud: 20.10.1953
Nimekiri: Valimisliit VigalaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: pensionär
Priit Kärsna147Valimisliit Vigala
Nr: 147Sündinud: 31.01.1969
Nimekiri: Valimisliit VigalaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Vigala Vallavalitsus, vallavanem
Margit Liira148Valimisliit Vigala
Nr: 148Sündinud: 04.10.1969
Nimekiri: Valimisliit VigalaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Vana-Vigala Põhikool, direktor
Heli Lints149Valimisliit Vigala
Nr: 149Sündinud: 26.10.1963
Nimekiri: Valimisliit VigalaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Kivi-Vigala Rahvamaja, juhataja
Jüri Nisumaa150Valimisliit Vigala
Nr: 150Sündinud: 10.06.1986
Nimekiri: Valimisliit VigalaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Tuletorn Fond SA, kasvataja; Vana-Vigala Põhikool, õpetaja; Maadlusklubi Juhan, treener
Neeme Noppel151Valimisliit Vigala
Nr: 151Sündinud: 23.08.1970
Nimekiri: Valimisliit VigalaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool, kutseõpetaja
Ilona Pappe152Valimisliit Vigala
Nr: 152Sündinud: 03.02.1969
Nimekiri: Valimisliit VigalaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Vana-Vigala Põhikool, õpetaja, sotsiaalpedagoog
Marge Plamus153Valimisliit Vigala
Nr: 153Sündinud: 22.07.1971
Nimekiri: Valimisliit VigalaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: AS Eesti Post, klienditeenindaja
Enn Roosi154Valimisliit Vigala
Nr: 154Sündinud: 06.11.1958
Nimekiri: Valimisliit VigalaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool, direktor
Tiit Roosi155Valimisliit Vigala
Nr: 155Sündinud: 16.12.1964
Nimekiri: Valimisliit VigalaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Boardic Eesti OÜ, tsehhitööline
Ülle Rämo156Valimisliit Vigala
Nr: 156Sündinud: 01.02.1989
Nimekiri: Valimisliit VigalaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: üliõpilane
Aive Sildoja157Valimisliit Vigala
Nr: 157Sündinud: 30.06.1972
Nimekiri: Valimisliit VigalaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Vigala Vallavalitsus, avahooldustööspetsialist
Ave Vaarma158Valimisliit Vigala
Nr: 158Sündinud: 23.01.1974
Nimekiri: Valimisliit VigalaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Vigala Piimatööstus OÜ, tehnoloog
Meelis Välis159Valimisliit Vigala
Nr: 159Sündinud: 09.03.1964
Nimekiri: Valimisliit VigalaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Kullamaa Keskkool, direktor
Valimisliit Märjamaa
Urmas Kristal160Valimisliit Märjamaa
Nr: 160Sündinud: 03.01.1969
Nimekiri: Valimisliit MärjamaaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Laanekate OÜ, juhatuse liige
Teet Tomson161Valimisliit Märjamaa
Nr: 161Sündinud: 30.01.1970
Nimekiri: Valimisliit MärjamaaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Riigimetsa Majandamise Keskus, siseaudiitor
Eliisa Elfenbein162Valimisliit Märjamaa
Nr: 162Sündinud: 05.07.1993
Nimekiri: Valimisliit MärjamaaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Varbola Lasteaed-Algkool, muusikaõpetaja
Marika Hiiemaa163Valimisliit Märjamaa
Nr: 163Sündinud: 27.10.1954
Nimekiri: Valimisliit MärjamaaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Märjamaa Perearstikeskus, perearst, juhatuse liige
Andres Jõessar164Valimisliit Märjamaa
Nr: 164Sündinud: 14.11.1970
Nimekiri: Valimisliit MärjamaaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: OÜ Eriosa, tegevjuht
Harri Jõgisalu165Valimisliit Märjamaa
Nr: 165Sündinud: 04.06.1981
Nimekiri: Valimisliit MärjamaaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Hansavest Rental OÜ, projektijuht
Kadri Jüriado166Valimisliit Märjamaa
Nr: 166Sündinud: 10.04.1990
Nimekiri: Valimisliit MärjamaaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Märjamaa Lasteaed Pillerpall, muusikaõpetaja
Ago Kirsipuu167Valimisliit Märjamaa
Nr: 167Sündinud: 07.10.1965
Nimekiri: Valimisliit MärjamaaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Kärneri-Jõe OÜ, juhataja
Kristi Kivisild168Valimisliit Märjamaa
Nr: 168Sündinud: 12.09.1981
Nimekiri: Valimisliit MärjamaaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Märjamaa Gümnaasium, huvijuht
Raivi Laaser169Valimisliit Märjamaa
Nr: 169Sündinud: 02.05.1970
Nimekiri: Valimisliit MärjamaaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Laaseri Puit OÜ, juhatuse esimees
Ruth Lippus170Valimisliit Märjamaa
Nr: 170Sündinud: 06.08.1963
Nimekiri: Valimisliit MärjamaaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: SA Innove Raplamaa Rajaleidja keskuse juhataja
Ants Lipu171Valimisliit Märjamaa
Nr: 171Sündinud: 25.01.1968
Nimekiri: Valimisliit MärjamaaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Ants Lipu, juhataja
Hanno Marrandi172Valimisliit Märjamaa
Nr: 172Sündinud: 23.09.1967
Nimekiri: Valimisliit MärjamaaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Kasti Agro, juhataja
Triin Matsalu173Valimisliit Märjamaa
Nr: 173Sündinud: 01.09.1976
Nimekiri: Valimisliit MärjamaaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Märjamaa Vallavalitsus, abivallavanem
Diana Pagar174Valimisliit Märjamaa
Nr: 174Sündinud: 02.04.1987
Nimekiri: Valimisliit MärjamaaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: kodune
Jaan Parve175Valimisliit Märjamaa
Nr: 175Sündinud: 24.06.1958
Nimekiri: Valimisliit MärjamaaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: OÜ Sarapiku Farm, juhatuse liige
Helle Rehepapp176Valimisliit Märjamaa
Nr: 176Sündinud: 12.01.1960
Nimekiri: Valimisliit MärjamaaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Märjamaa Valla Raamatukogu Teenuse hrmtk, raamatukoguhoidja
Helve Riitsaar177Valimisliit Märjamaa
Nr: 177Sündinud: 28.02.1959
Nimekiri: Valimisliit MärjamaaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: RR LEKTUS AS RITA POOD VARBOLA, juhataja
Merlin Suurna178Valimisliit Märjamaa
Nr: 178Sündinud: 01.03.1983
Nimekiri: Valimisliit MärjamaaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Politsei- ja Piirivalveameti õigusbüroo, jurist
Mikk Vaarmann179Valimisliit Märjamaa
Nr: 179Sündinud: 24.06.1964
Nimekiri: Valimisliit MärjamaaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: töötu
Jaan Viska180Valimisliit Märjamaa
Nr: 180Sündinud: 06.04.1947
Nimekiri: Valimisliit MärjamaaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Veiko Ülejõe181Valimisliit Märjamaa
Nr: 181Sündinud: 21.06.1971
Nimekiri: Valimisliit MärjamaaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Päästeamet Märjamaa komando, meeskonnavanem
Eesti Keskerakond
Tõnu Lõhmus182Eesti Keskerakond
Nr: 182Sündinud: 09.12.1944
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Pensionär
Jaan Kuusik183Eesti Keskerakond
Nr: 183Sündinud: 01.06.1960
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: FIE, Asendusteenistus
Maie Tomasov184Eesti Keskerakond
Nr: 184Sündinud: 22.01.1954
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kolovere Hooldekodu, kokk
Mati Mäe185Eesti Keskerakond
Nr: 185Sündinud: 26.09.1965
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tuisu Reisid OÜ, bussijuht
Üllar Kuusiste186Eesti Keskerakond
Nr: 186Sündinud: 06.10.1977
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: -
Arne Maiste187Eesti Keskerakond
Nr: 187Sündinud: 01.10.1942
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Pensionär
Oliver Ränkel188Eesti Keskerakond
Nr: 188Sündinud: 04.05.1997
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: Õpilane
Kristo Kaljumaa189Eesti Keskerakond
Nr: 189Sündinud: 26.02.1999
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: Õpilane
Helle-Koidula Kuusiste190Eesti Keskerakond
Nr: 190Sündinud: 07.07.1944
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Pensionär