Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Mustvee vald

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
Valimisliit Uus Laine
Ants Rummel101Valimisliit Uus Laine
Nr: 101Sündinud: 13.02.1961
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Alttoa OÜ töömees
Mai Tooming102Valimisliit Uus Laine
Nr: 102Sündinud: 06.12.1977
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Väljaotsa OÜ, juhatuse liige
Tiina Tuur103Valimisliit Uus Laine
Nr: 103Sündinud: 15.05.1966
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Avinurme Vallavalitsus, sotsiaalnõunik
Ivar Ilves104Valimisliit Uus Laine
Nr: 104Sündinud: 04.01.1968
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: MetallxPuit OÜ juhatuse liige
Eliys Tomson105Valimisliit Uus Laine
Nr: 105Sündinud: 05.09.1989
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: PERH arst
Mart Kalaus106Valimisliit Uus Laine
Nr: 106Sündinud: 29.11.1950
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Urmas Paju107Valimisliit Uus Laine
Nr: 107Sündinud: 09.07.1962
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Kalmer Vene108Valimisliit Uus Laine
Nr: 108Sündinud: 07.12.1964
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Kaitseliit
Evi Püss-Habakukk109Valimisliit Uus Laine
Nr: 109Sündinud: 11.05.1953
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Alfia Matrossova110Valimisliit Uus Laine
Nr: 110Sündinud: 23.01.1985
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: tööotsija
Jüri Vooder111Valimisliit Uus Laine
Nr: 111Sündinud: 12.10.1955
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Kasepää Vallavalitsus, vallavanem
Ülle Rosin112Valimisliit Uus Laine
Nr: 112Sündinud: 08.10.1954
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Rosbet.ÜT OÜ, juhatuse liige
Aivar Anijago113Valimisliit Uus Laine
Nr: 113Sündinud: 30.04.1959
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Jokri talu OÜ juhatuse liige
Lembit Mangulson114Valimisliit Uus Laine
Nr: 114Sündinud: 13.02.1944
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: pensionär
Liidia Vassiljeva115Valimisliit Uus Laine
Nr: 115Sündinud: 04.04.1950
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: -
Inga Šmutova116Valimisliit Uus Laine
Nr: 116Sündinud: 21.05.1971
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: SA Mustvee Tervis, majahoidja
Niina Mereväli117Valimisliit Uus Laine
Nr: 117Sündinud: 27.01.1949
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Liina Karpova118Valimisliit Uus Laine
Nr: 118Sündinud: 20.09.1990
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Peipsi Grupp Holding sekretär
Irina Proškina119Valimisliit Uus Laine
Nr: 119Sündinud: 01.10.1981
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Jõgeva Majandusühistu, juhataja
Vladimir Melnikov120Valimisliit Uus Laine
Nr: 120Sündinud: 19.08.1951
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: FIE
Sergei Kašnikov121Valimisliit Uus Laine
Nr: 121Sündinud: 08.10.1952
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Diana Ventšikova122Valimisliit Uus Laine
Nr: 122Sündinud: 17.11.1983
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Peipus Fish OÜ, müügujuht
Igor Glubakov123Valimisliit Uus Laine
Nr: 123Sündinud: 24.03.1969
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Rolevar, juhatuse liige
Ivan Lunin124Valimisliit Uus Laine
Nr: 124Sündinud: 29.09.1952
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ VEA autojuht
Sergei Topkin125Valimisliit Uus Laine
Nr: 125Sündinud: 04.02.1968
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: -
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: FIE
Aleksandr Poljakov126Valimisliit Uus Laine
Nr: 126Sündinud: 04.10.1954
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Tamara Sorgina127Valimisliit Uus Laine
Nr: 127Sündinud: 04.11.1970
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Scanda Vara OÜ fileerija
Natalja Peltomaa128Valimisliit Uus Laine
Nr: 128Sündinud: 05.12.1961
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Mustpärl, juhatuse liige
Urmas Pirk129Valimisliit Uus Laine
Nr: 129Sündinud: 20.01.1956
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Peipsi Kalanduspiirkonna Arendajate Kogu juhatuse liige
Igor Blähhin130Valimisliit Uus Laine
Nr: 130Sündinud: 15.03.1964
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Puukujurid puusepp
Andrei Bõstrov131Valimisliit Uus Laine
Nr: 131Sündinud: 01.09.1974
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Põhiharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: FIE
Natalia Mägi132Valimisliit Uus Laine
Nr: 132Sündinud: 07.07.1979
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Raja Vabaajakeskus, noorsootöötaja
Nikolai Kartašov133Valimisliit Uus Laine
Nr: 133Sündinud: 17.05.1960
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: -
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Kasepää Vallavalitsus kalmistuvaht
Kristina Aksjonova134Valimisliit Uus Laine
Nr: 134Sündinud: 02.05.1987
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Vileann, müüja
Valeri Gorbatškov135Valimisliit Uus Laine
Nr: 135Sündinud: 26.11.1960
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Aleksandr Revunov136Valimisliit Uus Laine
Nr: 136Sündinud: 25.07.1975
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: FIE
Gennadi Koromnov137Valimisliit Uus Laine
Nr: 137Sündinud: 19.01.1962
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Põhiharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: pensionär
Anatoli Katšan138Valimisliit Uus Laine
Nr: 138Sündinud: 28.07.1961
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: FIE
Jevgeni Blinnikov139Valimisliit Uus Laine
Nr: 139Sündinud: 28.10.1978
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Katroni OÜ juhatuse liige
Natalja Kalašnikova140Valimisliit Uus Laine
Nr: 140Sündinud: 01.09.1971
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Scanda Vara OÜ fileerija
Aivar Altmäe141Valimisliit Uus Laine
Nr: 141Sündinud: 23.09.1957
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Tarmo Tomson142Valimisliit Uus Laine
Nr: 142Sündinud: 29.03.1968
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Lohusuu Vallavalitsus, vallavanem
Vello Reisenbuk143Valimisliit Uus Laine
Nr: 143Sündinud: 18.07.1943
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Julia Ossipenko144Valimisliit Uus Laine
Nr: 144Sündinud: 22.01.1983
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Lohusuu Kool, õpetaja
Andrei Eero145Valimisliit Uus Laine
Nr: 145Sündinud: 01.01.1970
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: OÜ Peipus Fish osakonnajuhataja
Ülo Karro146Valimisliit Uus Laine
Nr: 146Sündinud: 25.09.1959
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Karusoo OÜ juhatuse liige
Mihhail Šarin147Valimisliit Uus Laine
Nr: 147Sündinud: 29.12.1945
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: FIE
Natalja Tumanova148Valimisliit Uus Laine
Nr: 148Sündinud: 28.01.1958
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Lohusuu Vabaajakeskus ringijuht
Apolinari Goršanov149Valimisliit Uus Laine
Nr: 149Sündinud: 18.01.1952
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: OÜ Scanda Vara osakonnajuhataja
Viljar Sepp150Valimisliit Uus Laine
Nr: 150Sündinud: 30.12.1975
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Sepman OÜ, juhataja
Marina Kärberg151Valimisliit Uus Laine
Nr: 151Sündinud: 24.06.1978
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Põhiharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: FIE
Tiiu Metsalu152Valimisliit Uus Laine
Nr: 152Sündinud: 04.01.1975
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Lohusuu Vallavalitsus hooldustöötaja
Õie Kurits153Valimisliit Uus Laine
Nr: 153Sündinud: 11.03.1947
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Anna Pshenichnikova154Valimisliit Uus Laine
Nr: 154Sündinud: 25.04.1980
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Järveko OÜ, juhatuse liige
Tõnis Saariste155Valimisliit Uus Laine
Nr: 155Sündinud: 31.01.1970
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Dagon juhatuse liige
Igor Ivanov156Valimisliit Uus Laine
Nr: 156Sündinud: 15.02.1967
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: FIE
Ando Kase157Valimisliit Uus Laine
Nr: 157Sündinud: 20.11.1939
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Põhiharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: pensionär
Vadim Jazõkov158Valimisliit Uus Laine
Nr: 158Sündinud: 08.06.1979
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: FIE
Jelena Goršanova159Valimisliit Uus Laine
Nr: 159Sündinud: 25.01.1965
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: OÜ Peipus Fish valvur
Valentina Rešetnikova160Valimisliit Uus Laine
Nr: 160Sündinud: 30.11.1950
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Maria Pšenitšnikova161Valimisliit Uus Laine
Nr: 161Sündinud: 28.10.1948
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Peipus Fish OÜ valvur
Oksana Jazõkova162Valimisliit Uus Laine
Nr: 162Sündinud: 18.01.1974
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Scanda Vara OÜ fileerija
Aivar Pihlak163Valimisliit Uus Laine
Nr: 163Sündinud: 19.09.1965
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Maleko AS tööline
Viktoria Tereštšuk164Valimisliit Uus Laine
Nr: 164Sündinud: 22.04.1975
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Lohusuu Kool, lasteaiaõpetaja
Lily Šarina165Valimisliit Uus Laine
Nr: 165Sündinud: 25.07.1980
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Scanda Vara OÜ fileerija
Maksim Šarin166Valimisliit Uus Laine
Nr: 166Sündinud: 14.06.1986
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: FIE
Artur Aganitš167Valimisliit Uus Laine
Nr: 167Sündinud: 06.09.1972
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Art Rühm OÜ Juhatuse liige
Tatjana Kudina168Valimisliit Uus Laine
Nr: 168Sündinud: 24.07.1963
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ Peipus Fish, raamatupidaja
Marianne Kivimurd-Tarelkina169Valimisliit Uus Laine
Nr: 169Sündinud: 10.06.1972
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Haridus- ja Teadusministeerium, ekspert
Eha Raja170Valimisliit Uus Laine
Nr: 170Sündinud: 22.04.1947
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Zlata Hollat171Valimisliit Uus Laine
Nr: 171Sündinud: 17.07.1984
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: õliõpilane
Viktor Žulin172Valimisliit Uus Laine
Nr: 172Sündinud: 30.09.1958
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Alpter Grupp OÜ autojuht
Grigori Borisov173Valimisliit Uus Laine
Nr: 173Sündinud: 04.02.1956
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Zinaida Klemm174Valimisliit Uus Laine
Nr: 174Sündinud: 21.10.1965
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: OÜ Peipsi Kalatööstus, müüja
Pjotr Grinkin175Valimisliit Uus Laine
Nr: 175Sündinud: 11.08.1962
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: -
Erakond: -Töökoht: -
Sergei Kallaste176Valimisliit Uus Laine
Nr: 176Sündinud: 28.02.1987
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Serka Autoservice OÜ juhatuse liige
Maik Tomson177Valimisliit Uus Laine
Nr: 177Sündinud: 04.01.1993
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Stemma
Mihhail Grinkin178Valimisliit Uus Laine
Nr: 178Sündinud: 20.05.1971
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: ATKO AS bussijuht
Viktor Aganitš179Valimisliit Uus Laine
Nr: 179Sündinud: 09.02.1973
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: 5275696
Ivan Smirnov180Valimisliit Uus Laine
Nr: 180Sündinud: 01.08.1964
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: FIE
Sergei Morozov181Valimisliit Uus Laine
Nr: 181Sündinud: 09.01.1966
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: FIE
Mihhail Ratman182Valimisliit Uus Laine
Nr: 182Sündinud: 18.11.1970
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Omedu Rand valvur
Toomas Juvanen183Valimisliit Uus Laine
Nr: 183Sündinud: 09.10.1976
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Parika MT traktorist
Mihkel Kaljumäe184Valimisliit Uus Laine
Nr: 184Sündinud: 27.08.1990
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: -
Igor Koromnov185Valimisliit Uus Laine
Nr: 185Sündinud: 06.04.1967
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: FIE
Arlo Säälik186Valimisliit Uus Laine
Nr: 186Sündinud: 07.05.1983
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: FIE
Janika Altmäe187Valimisliit Uus Laine
Nr: 187Sündinud: 08.04.1975
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Torma Vallavalitsus, lapsehoidja
Liivar Raamets188Valimisliit Uus Laine
Nr: 188Sündinud: 20.02.1970
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: OÜ 3D Sisustus, saeoperaator
Aare Kullus189Valimisliit Uus Laine
Nr: 189Sündinud: 10.06.1956
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Taivo Kruusaauk190Valimisliit Uus Laine
Nr: 190Sündinud: 20.07.1959
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Voore Põhikool, hooldusinsener
Sirje Saul191Valimisliit Uus Laine
Nr: 191Sündinud: 11.10.1967
Nimekiri: Valimisliit Uus LaineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: kodune
Eesti Keskerakond
Aivar Pakkas192Eesti Keskerakond
Nr: 192Sündinud: 08.12.1964
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Adraku Transport OÜ
Evald Kaljumäe193Eesti Keskerakond
Nr: 193Sündinud: 08.08.1965
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Metallix Puit OÜ tööline
Kersti Kallavus194Eesti Keskerakond
Nr: 194Sündinud: 07.07.1972
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: kodune
Anu Toomla195Eesti Keskerakond
Nr: 195Sündinud: 14.07.1971
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: FIE
Rita Sorgina197Eesti Keskerakond
Nr: 197Sündinud: 13.06.1951
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: pensionär
Heiki Post198Eesti Keskerakond
Nr: 198Sündinud: 25.07.1958
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: kodune
Anatoli Bõstrov199Eesti Keskerakond
Nr: 199Sündinud: 09.07.1963
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: FIE
Irina Kalašnikova200Eesti Keskerakond
Nr: 200Sündinud: 14.03.1974
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Peipsi Kalatööstus OÜ müüja
Julia Paulauskas201Eesti Keskerakond
Nr: 201Sündinud: 01.04.1985
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Kiosk " Kalamehe rõõm " müüja
Vladimir Veresov202Eesti Keskerakond
Nr: 202Sündinud: 11.02.1970
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Peipsi Gümnaasium , abitöötaja
Vassili Amelkin203Eesti Keskerakond
Nr: 203Sündinud: 11.01.1965
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Tartu Livoonia Ehitus tööline
Maksim Piljavets204Eesti Keskerakond
Nr: 204Sündinud: 23.02.1978
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: FIE
Anatoli Topkin205Eesti Keskerakond
Nr: 205Sündinud: 12.01.1960
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Mustvee kalmistuvaht
Liidia Palmiste206Eesti Keskerakond
Nr: 206Sündinud: 30.03.1956
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: pensionär
Paavel Vorobjov207Eesti Keskerakond
Nr: 207Sündinud: 03.07.1956
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: FIE
Max Kaur208Eesti Keskerakond
Nr: 208Sündinud: 09.12.1969
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Mustvee Linnavalitsus, linnapea
Riina Pajula209Eesti Keskerakond
Nr: 209Sündinud: 15.05.1960
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: OÜ Pajula
Nona Kolpakova210Eesti Keskerakond
Nr: 210Sündinud: 27.07.1952
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kodune
Ljudmilla Smirnova211Eesti Keskerakond
Nr: 211Sündinud: 24.09.1971
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: FIE
Sergei Uleksin212Eesti Keskerakond
Nr: 212Sündinud: 20.01.1966
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Mustvee Linnavara OÜ juhatuse liige
Sergei Borodin213Eesti Keskerakond
Nr: 213Sündinud: 18.10.1932
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: pensionär
Maksim Vassiljev214Eesti Keskerakond
Nr: 214Sündinud: 06.11.1996
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: tööotsija
Malle Mägi215Eesti Keskerakond
Nr: 215Sündinud: 06.01.1956
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: pensionär
Heiki Tuppits216Eesti Keskerakond
Nr: 216Sündinud: 07.01.1957
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Mustvee Linnavalitsus tööline
Toomas Viitak217Eesti Keskerakond
Nr: 217Sündinud: 09.12.1940
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Voldemar Palmiste218Eesti Keskerakond
Nr: 218Sündinud: 26.07.1985
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: VKP OÜ juhatuse liige
Eleonora Salus219Eesti Keskerakond
Nr: 219Sündinud: 25.12.1948
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: kodune
Arli Ratassepp220Eesti Keskerakond
Nr: 220Sündinud: 16.12.1955
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Õie Padar221Eesti Keskerakond
Nr: 221Sündinud: 12.08.1954
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Aive Aleskovski222Eesti Keskerakond
Nr: 222Sündinud: 10.12.1969
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: TÜ Kliinikum Maarjamõisa haigla
Valimisliit Uued Võimalused
Anatoli Golts223Valimisliit Uued Võimalused
Nr: 223Sündinud: 10.01.1985
Nimekiri: Valimisliit Uued VõimalusedHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Sorex, juhatuse liige
Irina Golts224Valimisliit Uued Võimalused
Nr: 224Sündinud: 16.12.1983
Nimekiri: Valimisliit Uued VõimalusedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Sorex, juhatuse liige
Jelena Krivonogova225Valimisliit Uued Võimalused
Nr: 225Sündinud: 01.05.1963
Nimekiri: Valimisliit Uued VõimalusedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Perearst Tatjana Štšastlivaja, pereõde
Artjom Dulskas226Valimisliit Uued Võimalused
Nr: 226Sündinud: 16.06.1981
Nimekiri: Valimisliit Uued VõimalusedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Tolmet Eesti OÜ, värvilise metalli vastuvõtja
Andrei Lazarevski227Valimisliit Uued Võimalused
Nr: 227Sündinud: 13.10.1994
Nimekiri: Valimisliit Uued VõimalusedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Tolmet Eesti OÜ, laojuhataja
Eesti Reformierakond
Aivar Saarela228Eesti Reformierakond
Nr: 228Sündinud: 06.01.1963
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Avinurme Vallavalitsus, vallavanem
Anne Paas229Eesti Reformierakond
Nr: 229Sündinud: 08.09.1971
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: MTÜ Avinurme Sotsiaal- ja Turvakeskus, juhataja
Verner Mölder230Eesti Reformierakond
Nr: 230Sündinud: 09.06.1973
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Mölder O.V. OÜ
Mari-Liis Tikerperi231Eesti Reformierakond
Nr: 231Sündinud: 17.06.1983
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Tartu Ülikool, doktorant, õppejõud, spetsialist
Aleksei Männiste232Eesti Reformierakond
Nr: 232Sündinud: 31.05.1973
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Birger OÜ, tegevjuht
Allan Pukk233Eesti Reformierakond
Nr: 233Sündinud: 09.08.1970
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: OÜ Vivandor, juhatuse liige
Alli Kaarama234Eesti Reformierakond
Nr: 234Sündinud: 04.07.1967
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Avinurme Gümnaasium, õpetaja
Urmas Ilves235Eesti Reformierakond
Nr: 235Sündinud: 21.12.1961
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Maanteeamet, ametnik
Aivar Parfojev236Eesti Reformierakond
Nr: 236Sündinud: 21.05.1958
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Avinurme Vallavalitsus, majandusnõunik
Toomas Tooming237Eesti Reformierakond
Nr: 237Sündinud: 24.10.1972
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Hansura OÜ, logistik
Jaana Kanermaa238Eesti Reformierakond
Nr: 238Sündinud: 09.07.1967
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Avinurme ujula, teenindaja
Arvi Pihlak239Eesti Reformierakond
Nr: 239Sündinud: 27.08.1964
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Savarmu Puit OÜ, tegevjuht
Jan Tooming240Eesti Reformierakond
Nr: 240Sündinud: 09.04.1972
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Voore Farm Teenused OÜ, tegevjuht
Helju Paas241Eesti Reformierakond
Nr: 241Sündinud: 29.09.1951
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: MTÜ Avinurme Sotsiaal- ja Turvakeskus, koordinaator
Hans Mõttus242Eesti Reformierakond
Nr: 242Sündinud: 15.11.1946
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Aviko Auto OÜ, tegevjuht
Urve Tooming243Eesti Reformierakond
Nr: 243Sündinud: 12.01.1955
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Avinurme Gümnaasium, direktor
Martin Mölder244Eesti Reformierakond
Nr: 244Sündinud: 23.04.1995
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Avinurme Gümnaasium, pallimängude treener; üliõpilane
Ove Kalme245Eesti Reformierakond
Nr: 245Sündinud: 02.10.1971
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Ninametsa, juhatuse liige
Tiiu Maasing246Eesti Reformierakond
Nr: 246Sündinud: 27.07.1967
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Tartu Päevakeskus Kalda, hooldustöötaja
Helar Hinno247Eesti Reformierakond
Nr: 247Sündinud: 19.06.1985
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Hinest OÜ, ettevõtja
Ljudmilla Kuusik248Eesti Reformierakond
Nr: 248Sündinud: 15.03.1979
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: A.U.S Partners OÜ, töötaja
Urmas Soosalu249Eesti Reformierakond
Nr: 249Sündinud: 28.06.1960
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: A.U.S Partners OÜ, juhatuse liige
Urmas Salu250Eesti Reformierakond
Nr: 250Sündinud: 04.03.1966
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Jõgeva Ehitus OÜ, ehitaja
Raldo Lorits251Eesti Reformierakond
Nr: 251Sündinud: 26.07.1983
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: SA Erametsakeskus, spetsialist
Urmas Krass252Eesti Reformierakond
Nr: 252Sündinud: 03.03.1954
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Lääne-Tallinna Keskhaigla, radioloog
Triinu Dressel253Eesti Reformierakond
Nr: 253Sündinud: 26.03.1993
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Lohusuu Kool, õpetaja
German Bestšastnõi254Eesti Reformierakond
Nr: 254Sündinud: 05.07.1948
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Germani Talu, juhatuse liige
Evi Gusseva255Eesti Reformierakond
Nr: 255Sündinud: 15.04.1952
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Ants Kärberg256Eesti Reformierakond
Nr: 256Sündinud: 06.02.1951
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Igor Zathejev257Eesti Reformierakond
Nr: 257Sündinud: 02.03.1944
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Lohusuu Kool, õpetaja
Uudo Mesi258Eesti Reformierakond
Nr: 258Sündinud: 09.09.1953
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Toivo Kivi259Eesti Reformierakond
Nr: 259Sündinud: 13.03.1964
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Nelik Tehnika OÜ, juhatuse liige
Einar Hinno260Eesti Reformierakond
Nr: 260Sündinud: 08.12.1969
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: OÜ Loodushoiutööd, juhatuse liige
Raivo Vadi261Eesti Reformierakond
Nr: 261Sündinud: 10.08.1957
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Mustvee Kool, direktor
Kristi Väits262Eesti Reformierakond
Nr: 262Sündinud: 08.11.1979
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Mustvee Apteek, proviisor
Riina Mereväli-Vingertšuk263Eesti Reformierakond
Nr: 263Sündinud: 28.11.1974
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Mustvee Kool, õpetaja
Eleanor Lainjärv264Eesti Reformierakond
Nr: 264Sündinud: 01.02.1998
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Üliõpilane
Maarja Lust265Eesti Reformierakond
Nr: 265Sündinud: 04.01.1982
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Piiri Hambaravi, hambaarst
Janek Romanovitš266Eesti Reformierakond
Nr: 266Sündinud: 13.07.1976
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Mustvee Linnavalitsus, IT spetsialist
Olesja Nikoltšuk267Eesti Reformierakond
Nr: 267Sündinud: 14.02.1984
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: kodune
Siim Kolk268Eesti Reformierakond
Nr: 268Sündinud: 05.02.1985
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Savekate OÜ, ehitustööline
Aide Nurme269Eesti Reformierakond
Nr: 269Sündinud: 26.11.1942
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Mehis Paas270Eesti Reformierakond
Nr: 270Sündinud: 28.02.1970
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: ettevõtja
Jaanus Poolakese271Eesti Reformierakond
Nr: 271Sündinud: 10.03.1972
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Eesti Energia AS Elektritööd, elektrik
Aare Mäletjärv272Eesti Reformierakond
Nr: 272Sündinud: 31.07.1973
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: OÜ Siimel, tööline
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Maris Rohtla273Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 273Sündinud: 15.01.1974
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Tiheda lasteaed, direktor
Jevgeni Žulin274Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 274Sündinud: 19.11.1976
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Elektrilevi OÜ vaneminspekteerija
Monika Linno275Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 275Sündinud: 09.09.1974
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Procom Investeeringud OÜ töödejuhataja
Dimitri Guž276Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 276Sündinud: 21.05.1980
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: Meie Rand OÜ juhatuse liige
Merlin Turja277Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 277Sündinud: 04.08.1976
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: AS Eesti Post klienditeenindaja
Priit Kivi278Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 278Sündinud: 01.02.1985
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: PH Building OÜ juhatuse liige
Alari Rebane279Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 279Sündinud: 06.03.1976
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Ettevõtja
Ardi Hints280Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 280Sündinud: 24.01.1982
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Wiseman Interactiv OÜ tarkvara arendaja
Martin Tiik281Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 281Sündinud: 14.02.1974
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Peipsi Aiand juhatuse esimees
Jüri Morozov282Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 282Sündinud: 10.09.1958
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: SDE Jõgeva ja Tartumaa arendusjuht
Laidi Zalekešina283Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 283Sündinud: 16.03.1971
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Mustvee Linnaraamatukogu direktor
Aare Uleksin284Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 284Sündinud: 06.04.1952
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Saare Vallavara juhataja
Krista Pint285Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 285Sündinud: 15.10.1970
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Torma Vallavalitsus, vanemspetsialist
Tamor Erikson286Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 286Sündinud: 28.07.1992
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: TM ENERGY OÜ, metsanduse spetsialist
Janek Keskküla287Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 287Sündinud: 19.08.1975
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: MTÜ Peipsi Infokeskus juhataja
Siret Laurikainen288Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 288Sündinud: 08.07.1973
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Mustvee kool majandusjuhataja-sekretär
Endel Soosaar289Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 289Sündinud: 13.06.1952
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: AS Bus bussijuht
Julija Kekiševa290Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 290Sündinud: 21.01.1984
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Olerex OÜ klienditeenindaja
Jaan Rahuküla291Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 291Sündinud: 02.11.1949
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Peipsi Gümnaasium direktor
Hannes Soosaar292Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 292Sündinud: 04.08.1983
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Saare valla vallavanem
Heveli Ivask293Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 293Sündinud: 24.08.1974
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Voore Põhikool õpetaja
Andri Plato294Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 294Sündinud: 31.01.1977
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: RMK külastusala juht
Eda Arold295Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 295Sündinud: 24.01.1942
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Perearst Viida Kordmaa õde
Urmas Tross296Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 296Sündinud: 04.02.1964
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: OÜ Konkurss juhatuse liige
Evelyn Sepp297Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 297Sündinud: 28.11.1986
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Ettevõtja
Mart Morozov298Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 298Sündinud: 27.07.1982
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: PPA vanempiirivalvur
Evelin Tamm299Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 299Sündinud: 29.01.1977
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Voore Põhikool lasteaiaõpetaja
Maiko Koort300Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 300Sündinud: 05.12.1987
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: MKOORT OÜ juhataja
Maarika Kits301Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 301Sündinud: 11.07.1965
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Saare Vallavalitsus sotsiaaltöö spetsialist
Agnes Kallas302Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 302Sündinud: 24.03.1966
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Puurmani PÜ juhataja
Kaimo Puniste303Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 303Sündinud: 21.03.1980
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: PRIA peaspetsialist
Luule Märtsin304Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 304Sündinud: 08.04.1963
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: SA Saare valla AKtiviseerimiskeskus katlakütja
Tõnu Sepp305Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 305Sündinud: 09.07.1980
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: PPA Ida prefektuur piirivalvur
Ulvi Tamm306Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 306Sündinud: 21.04.1971
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Kalevipoja muuseumi juhataja
Kalju Kahro307Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 307Sündinud: 07.05.1945
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Põhihariduseta
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Saare Vallavara tööline
Lemmi Orav308Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 308Sündinud: 06.09.1960
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Voore Põhikool õpetaja
Üksikkandidaadid
Aleksander Matrossov309Üksikkandidaadid
Nr: 309Sündinud: 05.07.1983
Nimekiri: ÜksikkandidaadidHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Päästeamet Mustvee päästekomando meeskonnajuht