Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Lüganuse vald

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
Valimisliit OMA Valla Eest
Marja-Liisa Veiser101Valimisliit OMA Valla Eest
Nr: 101Sündinud: 28.10.1982
Nimekiri: Valimisliit OMA Valla EestHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kohtla-Järve Linnavalitsus, peajurist, Lüganuse Vallavolikogu esimees
Viktor Rauam102Valimisliit OMA Valla Eest
Nr: 102Sündinud: 04.11.1966
Nimekiri: Valimisliit OMA Valla EestHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Lüganuse Vallavalitsus, vallavanem
Indrek Innos103Valimisliit OMA Valla Eest
Nr: 103Sündinud: 22.09.1966
Nimekiri: Valimisliit OMA Valla EestHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: -
Inna Kalamäe104Valimisliit OMA Valla Eest
Nr: 104Sündinud: 08.07.1950
Nimekiri: Valimisliit OMA Valla EestHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Lüganuse päevakeskuse töötaja
Mart Kivistik105Valimisliit OMA Valla Eest
Nr: 105Sündinud: 08.03.1987
Nimekiri: Valimisliit OMA Valla EestHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: Askälä Grupp OÜ juhatuse liige
Enno Mägar106Valimisliit OMA Valla Eest
Nr: 106Sündinud: 12.03.1960
Nimekiri: Valimisliit OMA Valla EestHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: E.K.Partner Grupp, nõunik
Janek Filippov107Valimisliit OMA Valla Eest
Nr: 107Sündinud: 10.05.1984
Nimekiri: Valimisliit OMA Valla EestHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Rahva Ühtsuse ErakondTöökoht: OÜ Metsakas, tööline
Kaja Toikka108Valimisliit OMA Valla Eest
Nr: 108Sündinud: 25.12.1974
Nimekiri: Valimisliit OMA Valla EestHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kohtla-Järve Gümnaasium, Kiviõli I Keskkool, õpetaja
Ülo Tuur109Valimisliit OMA Valla Eest
Nr: 109Sündinud: 05.08.1945
Nimekiri: Valimisliit OMA Valla EestHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Marko Mõru110Valimisliit OMA Valla Eest
Nr: 110Sündinud: 26.05.1984
Nimekiri: Valimisliit OMA Valla EestHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Bitterbuild OÜ, tegevjuht
Maarika Uudeküll111Valimisliit OMA Valla Eest
Nr: 111Sündinud: 01.09.1957
Nimekiri: Valimisliit OMA Valla EestHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Lüganuse Keskkool, Jõhvi Gümnaasium, õpetaja
Ülla Rossman112Valimisliit OMA Valla Eest
Nr: 112Sündinud: 09.09.1956
Nimekiri: Valimisliit OMA Valla EestHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Bambos
Anatoli Männi113Valimisliit OMA Valla Eest
Nr: 113Sündinud: 20.10.1949
Nimekiri: Valimisliit OMA Valla EestHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Viru Reisid OÜ, juhatuse liige
Helmi Sibrits114Valimisliit OMA Valla Eest
Nr: 114Sündinud: 01.12.1955
Nimekiri: Valimisliit OMA Valla EestHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Kohtla-Järve lasteaed Kirju-Mirju, keelekümblusõpetaja
Rait Raudsoo115Valimisliit OMA Valla Eest
Nr: 115Sündinud: 15.03.1965
Nimekiri: Valimisliit OMA Valla EestHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Lüganuse Vallavalitsus majandusosakond,
Daisy Kroon116Valimisliit OMA Valla Eest
Nr: 116Sündinud: 24.02.1967
Nimekiri: Valimisliit OMA Valla EestHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Viru Maakohus, haldusspetsialist
Karli Kivi117Valimisliit OMA Valla Eest
Nr: 117Sündinud: 28.08.1958
Nimekiri: Valimisliit OMA Valla EestHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Füüsilisest isikust ettevõtja
Tõnu Lokotar118Valimisliit OMA Valla Eest
Nr: 118Sündinud: 17.12.1961
Nimekiri: Valimisliit OMA Valla EestHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Karla-Auto OÜ, juhataja
Ago Uudeküll119Valimisliit OMA Valla Eest
Nr: 119Sündinud: 02.05.1958
Nimekiri: Valimisliit OMA Valla EestHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: L.M.Servis OÜ, lukksepp
Merit Männi120Valimisliit OMA Valla Eest
Nr: 120Sündinud: 03.10.1967
Nimekiri: Valimisliit OMA Valla EestHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Maidla Kooli lasteasutus, lasteaiaõpetaja
Tiit Vanamölder121Valimisliit OMA Valla Eest
Nr: 121Sündinud: 04.06.1973
Nimekiri: Valimisliit OMA Valla EestHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Volvo Estonia OÜ, müügiesindaja
Merike Ivask122Valimisliit OMA Valla Eest
Nr: 122Sündinud: 09.06.1972
Nimekiri: Valimisliit OMA Valla EestHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: -
Reili Soppe123Valimisliit OMA Valla Eest
Nr: 123Sündinud: 04.08.1976
Nimekiri: Valimisliit OMA Valla EestHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Virumaa Rannakalurite Ühing MTÜ, juhatuse assistent
Viktoria Lubnevskaja124Valimisliit OMA Valla Eest
Nr: 124Sündinud: 29.03.1967
Nimekiri: Valimisliit OMA Valla EestHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Lüganuse Kultuurikeskus, perenaine
Juho Põld125Valimisliit OMA Valla Eest
Nr: 125Sündinud: 10.03.1980
Nimekiri: Valimisliit OMA Valla EestHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Lüganuse Noortekeskus, juhataja
Valimisliit MEIE VALD
Andrea Eiche126Valimisliit MEIE VALD
Nr: 126Sündinud: 18.05.1974
Nimekiri: Valimisliit MEIE VALDHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Sonda Vallavalitsus, vallavanem
Eldur Lainjärv127Valimisliit MEIE VALD
Nr: 127Sündinud: 30.03.1954
Nimekiri: Valimisliit MEIE VALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Elkarin, juhatuse liige
Robert Karpelin128Valimisliit MEIE VALD
Nr: 128Sündinud: 15.03.1954
Nimekiri: Valimisliit MEIE VALDHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: KKT OIL OÜ, põlevkivi tootmisjuht
Arne Piirimägi129Valimisliit MEIE VALD
Nr: 129Sündinud: 20.08.1954
Nimekiri: Valimisliit MEIE VALDHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Kiviõli Vene Kool, direktor
Rein Kuusmik130Valimisliit MEIE VALD
Nr: 130Sündinud: 07.11.1948
Nimekiri: Valimisliit MEIE VALDHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Nikolai Vojeikin131Valimisliit MEIE VALD
Nr: 131Sündinud: 29.01.1950
Nimekiri: Valimisliit MEIE VALDHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kiviõli Linnavalitsus, linnapea
Joonas Erm132Valimisliit MEIE VALD
Nr: 132Sündinud: 31.05.1991
Nimekiri: Valimisliit MEIE VALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Laane Auto OÜ, juhataja
Vladimir Arutjunov133Valimisliit MEIE VALD
Nr: 133Sündinud: 18.06.1956
Nimekiri: Valimisliit MEIE VALDHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Tiit Lipp134Valimisliit MEIE VALD
Nr: 134Sündinud: 04.07.1960
Nimekiri: Valimisliit MEIE VALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Aldenberg, juhatuse liige
Valdur Raie135Valimisliit MEIE VALD
Nr: 135Sündinud: 03.06.1953
Nimekiri: Valimisliit MEIE VALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Muusikamees OÜ, juhatuse liige
Anne Kalamäe136Valimisliit MEIE VALD
Nr: 136Sündinud: 29.04.1981
Nimekiri: Valimisliit MEIE VALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Lüganuse Vallavalitsus, avahooldustöötaja
Anatoli Zõbin137Valimisliit MEIE VALD
Nr: 137Sündinud: 27.07.1954
Nimekiri: Valimisliit MEIE VALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Ivar Tallerman138Valimisliit MEIE VALD
Nr: 138Sündinud: 30.09.1988
Nimekiri: Valimisliit MEIE VALDHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: RMK, kalakasvatuse spetsialist
Vladimir Tšurkin139Valimisliit MEIE VALD
Nr: 139Sündinud: 16.05.1957
Nimekiri: Valimisliit MEIE VALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: MTÜ Kiviõli Poksiklubi, treener
Jevgeni Korniltsev140Valimisliit MEIE VALD
Nr: 140Sündinud: 20.08.1988
Nimekiri: Valimisliit MEIE VALDHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: KT OIL OÜ, üldehitustööde juhtivspetsialist
Aare Erik141Valimisliit MEIE VALD
Nr: 141Sündinud: 17.01.1968
Nimekiri: Valimisliit MEIE VALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: RMK, logistik
Vladimir Tšikul142Valimisliit MEIE VALD
Nr: 142Sündinud: 09.12.1956
Nimekiri: Valimisliit MEIE VALDHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: AS Kiviõli Soojus, juhataja
Mihhail Poll143Valimisliit MEIE VALD
Nr: 143Sündinud: 21.04.1970
Nimekiri: Valimisliit MEIE VALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Nameteks, juhatuse liige
Natalia Tšikul144Valimisliit MEIE VALD
Nr: 144Sündinud: 15.09.1957
Nimekiri: Valimisliit MEIE VALDHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Shroma, töökaitsespetsialist
Janek Eskor145Valimisliit MEIE VALD
Nr: 145Sündinud: 13.07.1982
Nimekiri: Valimisliit MEIE VALDHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kaupmees & Ko AS, müügijuht
Tiia Koppel146Valimisliit MEIE VALD
Nr: 146Sündinud: 30.12.1960
Nimekiri: Valimisliit MEIE VALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Kiviõli Kinnisvarahoolduse OÜ, tegevjuht
Aivar Pahka147Valimisliit MEIE VALD
Nr: 147Sündinud: 15.11.1955
Nimekiri: Valimisliit MEIE VALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Elkarin OÜ, valvur
Raissa Višnjova148Valimisliit MEIE VALD
Nr: 148Sündinud: 25.10.1956
Nimekiri: Valimisliit MEIE VALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kiviõli Noortekeskus, koristaja
Irina Runga149Valimisliit MEIE VALD
Nr: 149Sündinud: 20.05.1960
Nimekiri: Valimisliit MEIE VALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Sonda Vallavalitsus, hooldusõde
Jelena Plahhova150Valimisliit MEIE VALD
Nr: 150Sündinud: 18.07.1975
Nimekiri: Valimisliit MEIE VALDHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ UUSMAA, hindaja assistent
Estra Kaikonen151Valimisliit MEIE VALD
Nr: 151Sündinud: 14.04.1951
Nimekiri: Valimisliit MEIE VALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Naima Soppe152Valimisliit MEIE VALD
Nr: 152Sündinud: 17.07.1963
Nimekiri: Valimisliit MEIE VALDHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Elkarin OÜ, raamatupidaja
Eesti Keskerakond
Dmitri Dmitrijev153Eesti Keskerakond
Nr: 153Sündinud: 17.06.1982
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: riigikogu liige
Irina Minina154Eesti Keskerakond
Nr: 154Sündinud: 08.03.1973
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: AS Svarmil, tootmise planeerija
Viktor Kaurson155Eesti Keskerakond
Nr: 155Sündinud: 15.05.1957
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kiviõli Suusaklubi, treener
Olga Fomina156Eesti Keskerakond
Nr: 156Sündinud: 23.04.1964
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: AS Olerex, klienditeenindaja
Ilmar Köök157Eesti Keskerakond
Nr: 157Sündinud: 04.01.1964
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ Häcke, juhatuse liige
Andra Käärt158Eesti Keskerakond
Nr: 158Sündinud: 21.08.1965
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Lüganuse Keskkool, muusikaõpetaja
Nikolai Dmitrijev159Eesti Keskerakond
Nr: 159Sündinud: 01.05.1960
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Molicorp AS, tööline
Marina Tkatšenko160Eesti Keskerakond
Nr: 160Sündinud: 02.02.1962
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kiviõli linna lasteaed Kannike, õppealajuhataja
Andrus Kütt161Eesti Keskerakond
Nr: 161Sündinud: 25.06.1971
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Bauxal OÜ, tootmisjuht
Olga Borodkina162Eesti Keskerakond
Nr: 162Sündinud: 21.01.1980
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kiviõli Vene Kool, eesti keele õpetaja
Igor Borissenko163Eesti Keskerakond
Nr: 163Sündinud: 04.03.1966
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Gaasikasutuskoolituse OÜ, osakonna juhataja
Svetlana Männi164Eesti Keskerakond
Nr: 164Sündinud: 28.08.1957
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kiviõli Vene Kool, peakokk
Tiit Aruvee165Eesti Keskerakond
Nr: 165Sündinud: 05.05.1955
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Katrin Parve166Eesti Keskerakond
Nr: 166Sündinud: 03.03.1964
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Viru Vangla, peaspetsialist
Jaan Pazelski167Eesti Keskerakond
Nr: 167Sündinud: 17.08.1948
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: SOL, tööline
Julia Klein168Eesti Keskerakond
Nr: 168Sündinud: 14.07.1974
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Kiviõli päevakeskus, töötaja
Aleksandr Kozlov169Eesti Keskerakond
Nr: 169Sündinud: 09.12.1956
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kiviõli Kinnisvarahoolduse OÜ, lukksepp
Ene Mändla170Eesti Keskerakond
Nr: 170Sündinud: 18.02.1965
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Corrigo, sotsiaaltöötaja
Stanislav Gruzdev171Eesti Keskerakond
Nr: 171Sündinud: 20.02.1992
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Päästeamet, päästja
Julija Kiskonen172Eesti Keskerakond
Nr: 172Sündinud: 28.11.1979
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Kiviõli Vene Kool, valvur-administraator
Andrei Geimonen173Eesti Keskerakond
Nr: 173Sündinud: 06.04.1973
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Enefit Kaevandused, Narva karjäär, puurlõhketööde toodangu mäejaoskonna juhataja abi
Vladimir Batanov174Eesti Keskerakond
Nr: 174Sündinud: 10.09.1952
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Vladislav Lazarevitš175Eesti Keskerakond
Nr: 175Sündinud: 08.07.1978
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: töötu
Andres Linnard176Eesti Keskerakond
Nr: 176Sündinud: 21.04.1983
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Yvette Consult OÜ, juhatuse liige
Sven Kallavus177Eesti Keskerakond
Nr: 177Sündinud: 17.07.1947
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: FIE Sven Kallavus
Marko Kams178Eesti Keskerakond
Nr: 178Sündinud: 15.12.1975
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Häcke, töömees
Valeri Dmitrijev179Eesti Keskerakond
Nr: 179Sündinud: 19.06.1982
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Shroma OÜ, müügijuht
Valimisliit MEIE KODU
Risto Lindeberg180Valimisliit MEIE KODU
Nr: 180Sündinud: 27.07.1975
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: -
Mehis Kreisman181Valimisliit MEIE KODU
Nr: 181Sündinud: 26.07.1969
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: AS Kiviõli Kaubahoov, ostujuht
Evelyn Danilov182Valimisliit MEIE KODU
Nr: 182Sündinud: 04.12.1983
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Rahva Ühtsuse ErakondTöökoht: West Wind OÜ, juhatuse liige
Arno Strauch183Valimisliit MEIE KODU
Nr: 183Sündinud: 04.09.1982
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Virumaa Metsatööstu AS, müügijuht
Jevgeni Sarri184Valimisliit MEIE KODU
Nr: 184Sündinud: 08.11.1980
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Ahtme Gümnaasium, õpetaja
Jaanika Säde185Valimisliit MEIE KODU
Nr: 185Sündinud: 01.11.1973
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: AS Svarmil, kvaliteedijuht
Johannes Vau186Valimisliit MEIE KODU
Nr: 186Sündinud: 01.08.1998
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: Õpilane
Erich Olup187Valimisliit MEIE KODU
Nr: 187Sündinud: 27.07.1957
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: AS Sillamäe Sadam, järelevalvespetsialist
Aivi Paavo188Valimisliit MEIE KODU
Nr: 188Sündinud: 07.12.1977
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Viru Vangla IVO valvur
Arno Kirikmäe189Valimisliit MEIE KODU
Nr: 189Sündinud: 11.03.1950
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Helle Palk190Valimisliit MEIE KODU
Nr: 190Sündinud: 10.05.1945
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: pensionär
Michelle Raag191Valimisliit MEIE KODU
Nr: 191Sündinud: 11.05.1992
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Hevami OÜ, osanik
Laine Tops192Valimisliit MEIE KODU
Nr: 192Sündinud: 14.03.1967
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: AS HKScan, tootmistööline
Vaido Lahtmaa193Valimisliit MEIE KODU
Nr: 193Sündinud: 17.08.1966
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: OÜ Virtel Grupp, juhataja
Rauno Virunurm194Valimisliit MEIE KODU
Nr: 194Sündinud: 02.09.1989
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Bellus Furniture AS, tehase juhiabi
Kaarin Aamer195Valimisliit MEIE KODU
Nr: 195Sündinud: 22.09.1976
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Kiviõli Kunstide Kool, õppealajuhataja
Kristjan Lepp196Valimisliit MEIE KODU
Nr: 196Sündinud: 29.01.1983
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kiviõli I Keskkool, õpetaja
Reyo Vitmer197Valimisliit MEIE KODU
Nr: 197Sündinud: 08.04.1995
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Transcom Eesti OÜ, klienditeenindaja
Jelena Krassulja198Valimisliit MEIE KODU
Nr: 198Sündinud: 13.04.1972
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Aldar, müüja
Maria Uuetoa199Valimisliit MEIE KODU
Nr: 199Sündinud: 27.05.1989
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Kiviõli I Keskkool, õpetaja
Tauno Tammeoja200Valimisliit MEIE KODU
Nr: 200Sündinud: 31.07.1978
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: VKG Kaevandused OÜ, tootmisprotsesside insener
Liis Tarum201Valimisliit MEIE KODU
Nr: 201Sündinud: 24.03.1987
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: kodune
Marek Heinjärv202Valimisliit MEIE KODU
Nr: 202Sündinud: 19.02.1975
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Haylake Invest OÜ, juhatuse liige
Gunnar Raam203Valimisliit MEIE KODU
Nr: 203Sündinud: 15.05.1961
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Kiviõli Tervisekeskus SA, majandusjuhataja
Heli Vilumets204Valimisliit MEIE KODU
Nr: 204Sündinud: 08.06.1967
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Füüsilisest isikust ettevõtja
Meelis Lust205Valimisliit MEIE KODU
Nr: 205Sündinud: 07.09.1977
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Riigi Kinnisvara AS, tehniline spetsialist
Dmitri Kruševski206Valimisliit MEIE KODU
Nr: 206Sündinud: 25.07.1969
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Teamwood OÜ, tootmistööline
Arne Hannus207Valimisliit MEIE KODU
Nr: 207Sündinud: 20.02.1935
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: pensionär
Jüri Kannimäe208Valimisliit MEIE KODU
Nr: 208Sündinud: 26.02.1969
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: kodune
Gerli Pill209Valimisliit MEIE KODU
Nr: 209Sündinud: 13.10.1991
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Bris Teenused OÜ, Kiviõli Seiklusturismi Keskus, teenindaja
Rando Riives210Valimisliit MEIE KODU
Nr: 210Sündinud: 28.12.1979
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Füüsilisest isikust ettevõtja
Vitali Sikora211Valimisliit MEIE KODU
Nr: 211Sündinud: 13.09.1974
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Viktor AS, juhataja
Melita Lootus212Valimisliit MEIE KODU
Nr: 212Sündinud: 28.06.1972
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: ROMVET OÜ, tegevjuhi abi - müüja
Inno Naur213Valimisliit MEIE KODU
Nr: 213Sündinud: 05.10.1964
Nimekiri: Valimisliit MEIE KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Inno Nauri Männiku Talu, taluperemees
Eesti Reformierakond
Heidi Uustalu214Eesti Reformierakond
Nr: 214Sündinud: 21.07.1967
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Kiviõli I Keskkool, direktor
Enno Vinni215Eesti Reformierakond
Nr: 215Sündinud: 01.06.1957
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: AS G4S EESTI, sularahateenuste müügiosakonna juhataja-müügijuht
Tiit Kuusmik216Eesti Reformierakond
Nr: 216Sündinud: 03.03.1950
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Toila Vallavalitsus, vallavanem
Maret Kärbo217Eesti Reformierakond
Nr: 217Sündinud: 24.11.1960
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: AS Repo Vabrikud, juhatuse liige
Hardi Murula218Eesti Reformierakond
Nr: 218Sündinud: 07.04.1977
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Ida-Viru Maavalitsus osakonna juhataja
Kristel Kütt219Eesti Reformierakond
Nr: 219Sündinud: 16.09.1982
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kekki Kinnisvara & Õigusbüroo OÜ, juhatuse liige
Erik Jürgenson220Eesti Reformierakond
Nr: 220Sündinud: 18.07.1980
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Kiviõli I Keskkool, infojuht
Kira Vaimel221Eesti Reformierakond
Nr: 221Sündinud: 26.02.1955
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: AS Repo Vabrikud, müüja-tööohutusspetsialist
Leino Tammann222Eesti Reformierakond
Nr: 222Sündinud: 25.11.1963
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: FIE
Vadim Jefanov223Eesti Reformierakond
Nr: 223Sündinud: 05.07.1979
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: töötu
Jevgenia Klimina224Eesti Reformierakond
Nr: 224Sündinud: 05.04.1986
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Condor Inkasso OÜ, võlamenetleja
Airis Vesk225Eesti Reformierakond
Nr: 225Sündinud: 12.02.1987
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Kiviõli Seiklusturismi Keskus, administraator
Kristiine Meister226Eesti Reformierakond
Nr: 226Sündinud: 23.04.1982
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kiviõli I Keskkool, õpetaja
Maris Toomel227Eesti Reformierakond
Nr: 227Sündinud: 17.10.1991
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kiviõli I Keskkool, õpetaja
Eve Merileet-Kalle228Eesti Reformierakond
Nr: 228Sündinud: 01.10.1966
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Eesti Töötukassa Jõhvi büroo, töövahenduskonsultant
Tõnu Lont229Eesti Reformierakond
Nr: 229Sündinud: 02.09.1955
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Lüganuse Keskkool, direktor
Aivo Hobolainen230Eesti Reformierakond
Nr: 230Sündinud: 01.06.1972
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: RMK, metsakorraldaja
Arved Kompus231Eesti Reformierakond
Nr: 231Sündinud: 03.12.1954
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Kiviõli I Keskkool, remondi- ja majandusspetsialist
Mihkel Raag232Eesti Reformierakond
Nr: 232Sündinud: 21.09.1988
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Expert Eesti OÜ, tootejuht
Veigo Raamat233Eesti Reformierakond
Nr: 233Sündinud: 28.08.1966
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Hamilton Grupp OÜ, tegevjuht
Raivo Sass234Eesti Reformierakond
Nr: 234Sündinud: 03.05.1952
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Kalle Kartau235Eesti Reformierakond
Nr: 235Sündinud: 18.07.1960
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär, KÜ Püssi Kooli 16 juhatuse liige
Ruth Leuna236Eesti Reformierakond
Nr: 236Sündinud: 05.06.1952
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: CityAlko Kiviõli, müüja
Üksikkandidaadid
Nikolai Pavlenko237Üksikkandidaadid
Nr: 237Sündinud: 01.03.1946
Nimekiri: ÜksikkandidaadidHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Uljam Teuli238Üksikkandidaadid
Nr: 238Sündinud: 26.12.1976
Nimekiri: ÜksikkandidaadidHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Politsei- ja Piirivalveamet, piirivalvur