Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Lääne-Nigula vald

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Ülle Heinleht101Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 101Sündinud: 11.10.1948
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Andre Karja102Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 102Sündinud: 22.10.1996
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: õpilane
Argo Kliss103Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 103Sündinud: 27.01.1982
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: V&K Auto OÜ, juhatuse liige
Elvo Leppmaa104Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 104Sündinud: 22.09.1960
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ Elsile, juhatuse liige
Ahto Lääts105Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 105Sündinud: 24.03.1964
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Kastra OÜ, autojuht
Kaitlyn Lääts106Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 106Sündinud: 02.02.1999
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: õpilane
Hardi Rehkalt107Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 107Sündinud: 06.03.1972
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ Ohtla Lihaveis, juhatuse liige
Merilin Saska108Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 108Sündinud: 02.01.1979
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Sakesushi OÜ, tootmisjuht
Lidya Tee109Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 109Sündinud: 21.07.1948
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: FIE Liitmäe talu
Olev Tähiste110Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 110Sündinud: 29.07.1944
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär, Kiigefarm OÜ juhatuse liige
Mario Uustam111Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 111Sündinud: 31.07.1986
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Stokker AS, hooldetehnik
Aare Vaalma112Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 112Sündinud: 13.09.1963
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: MTÜ Põldotsa Rahvaspordiklubi, juhatuse liige
Halja Veersalu113Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 113Sündinud: 25.05.1970
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Kaitseliit Harju Malev, valvur
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Neeme Suur114Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 114Sündinud: 02.09.1968
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Lääne Maavalitsus, maavanem
Aivar Oruste115Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 115Sündinud: 11.06.1971
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: ettevõtja
Arvo Ninn116Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 116Sündinud: 22.09.1955
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Viljatare OÜ, juhataja
Gennadi Vihman117Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 117Sündinud: 24.09.1944
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Janek Loorens118Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 118Sündinud: 27.01.1977
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: geodeet
Leili Mutso119Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 119Sündinud: 24.04.1966
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Haapsalu Sotsiaalmaja, sotsiaaltöötaja
Lea Lai120Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 120Sündinud: 13.07.1964
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Risti lasteaed, lasteaiaõpetaja
Tiiu Tulvik121Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 121Sündinud: 13.03.1959
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Noarootsi Kool, muusikaõpetaja
Vaike Nõu122Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 122Sündinud: 28.11.1965
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Maaelu Edendamise SA, konsulent
Aare Kalm123Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 123Sündinud: 04.07.1959
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Birkas Buss OÜ, juhatuse liige
Andero Paalvelt124Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 124Sündinud: 21.03.1982
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: AS Linnamäe Lihatööstus, tootmis-kvaliteedijuht
Andres Liiv125Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 125Sündinud: 16.11.1968
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: OÜ Väike Mammon, autojuht
Anne Soodla126Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 126Sündinud: 02.03.1963
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Hea Hoog SA, tootmis- ja turundusjuht
Danguole Tamberg127Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 127Sündinud: 09.07.1964
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Sutlepa Vabaajakeskus, juhataja
Eha Allika128Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 128Sündinud: 20.05.1975
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Eesti Keskkonnateenused AS, haljastustööde juht
Elar Kuusemaa129Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 129Sündinud: 13.05.1986
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Aavikumari OÜ, juhatuse liige
Eneli Ööpik130Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 130Sündinud: 31.07.1973
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Turba Kool, huvijuht
Ester Rodima131Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 131Sündinud: 23.12.1987
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Taebla Kool, huvijuht
Guido Ulejev132Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 132Sündinud: 06.07.1970
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: USS Secutity Eesti AS, müügijuht
Ingrid Kesler133Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 133Sündinud: 16.03.1965
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Eestimaa RohelisedTöökoht: Haapsalu Kutsehariduskeskus, majandusjuhataja
Kail Visla134Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 134Sündinud: 14.10.1979
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Risti Põhikool, huvijuht
Kalle Orumaa135Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 135Sündinud: 27.02.1966
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Lääne Päästekeskus Haapsalu PK, päästja
Mare Laide136Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 136Sündinud: 23.03.1964
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: AS Sambla, kauplus-ladu, juhataja
Marge Kanna137Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 137Sündinud: 26.12.1967
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Kesküla Põllumajandusühistu
Marju Heldema138Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 138Sündinud: 25.04.1971
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Haapsalu Kutsehariduskeskus
Mati Kallemets139Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 139Sündinud: 18.04.1947
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Lääne Maavalitsus
Meinhard Ledis140Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 140Sündinud: 23.03.1957
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: ettevõtja
Oliver Tammemägi141Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 141Sündinud: 11.08.1984
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Martna Garaaž OÜ, juhatuse liige
Tiina Tuulik142Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 142Sündinud: 06.06.1978
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: müügi- ja tootmisjuht
Urmas Muld143Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 143Sündinud: 14.04.1954
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kaitseliidu Peastaap
Valimisliit Kodune ja Kultuurne Nõva
Kaidi Silver-Schöbe144Valimisliit Kodune ja Kultuurne Nõva
Nr: 144Sündinud: 03.02.1972
Nimekiri: Valimisliit Kodune ja Kultuurne NõvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: AS Swedest Motel Group
Virve Tauts145Valimisliit Kodune ja Kultuurne Nõva
Nr: 145Sündinud: 26.11.1958
Nimekiri: Valimisliit Kodune ja Kultuurne NõvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Nõva Kool
Ivo Karindi146Valimisliit Kodune ja Kultuurne Nõva
Nr: 146Sündinud: 08.09.1969
Nimekiri: Valimisliit Kodune ja Kultuurne NõvaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Iryx OÜ, tegevjuht
Margus Ollema147Valimisliit Kodune ja Kultuurne Nõva
Nr: 147Sündinud: 22.04.1968
Nimekiri: Valimisliit Kodune ja Kultuurne NõvaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Kaitseliit Harju Malev, valvur
Ilme Peedoson148Valimisliit Kodune ja Kultuurne Nõva
Nr: 148Sündinud: 02.02.1940
Nimekiri: Valimisliit Kodune ja Kultuurne NõvaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Silja Silver149Valimisliit Kodune ja Kultuurne Nõva
Nr: 149Sündinud: 14.04.1945
Nimekiri: Valimisliit Kodune ja Kultuurne NõvaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär, FIE
Inge Teslikova150Valimisliit Kodune ja Kultuurne Nõva
Nr: 150Sündinud: 16.02.1947
Nimekiri: Valimisliit Kodune ja Kultuurne NõvaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Eesti Reformierakond
Marek Topper151Eesti Reformierakond
Nr: 151Sündinud: 08.07.1971
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Tabasalu Ühisgümnaasium
Jaanus Ratas152Eesti Reformierakond
Nr: 152Sündinud: 05.04.1990
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Eesti Reformierakond, Läänemaa arendusjuht
Enn Kerge153Eesti Reformierakond
Nr: 153Sündinud: 15.12.1957
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Martna põhikool, Taebla Kool, õpetaja
Reio Altmeri154Eesti Reformierakond
Nr: 154Sündinud: 17.01.1998
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: A.Ratas Ehitus OÜ, ehitaja
Tanel Tiisler155Eesti Reformierakond
Nr: 155Sündinud: 28.01.1985
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Reval Auto esindused OÜ, kliendihaldur
Kristo Priimägi156Eesti Reformierakond
Nr: 156Sündinud: 11.02.1992
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Viru Hoolekande AS, juhatuse esimees
Ivar Prees157Eesti Reformierakond
Nr: 157Sündinud: 11.08.1976
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Prees Ehitus OÜ, ettevõtja
Riina Leidsalu158Eesti Reformierakond
Nr: 158Sündinud: 10.07.1969
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kullamaa Keskkool, õpetaja
Ulrika Tülp159Eesti Reformierakond
Nr: 159Sündinud: 20.06.1991
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Risti Põhikool, õpetaja
Kristel Jammer160Eesti Reformierakond
Nr: 160Sündinud: 12.01.1983
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: MTÜ Lemme
Endel Pelapson161Eesti Reformierakond
Nr: 161Sündinud: 22.03.1956
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: ettevõtja
Eesti Keskerakond
Elari Saar162Eesti Keskerakond
Nr: 162Sündinud: 12.02.1976
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: PRIA, regiooni juhataja
Rain Poolen163Eesti Keskerakond
Nr: 163Sündinud: 07.10.1957
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Furrex OÜ, juhatuse liige
Üllar Neemrand164Eesti Keskerakond
Nr: 164Sündinud: 05.03.1964
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: FIE
Arvo Kirs165Eesti Keskerakond
Nr: 165Sündinud: 14.01.1943
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Toomas Peterson166Eesti Keskerakond
Nr: 166Sündinud: 09.06.1969
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: TomRem OÜ, juhatuse liige
Kalle Saar167Eesti Keskerakond
Nr: 167Sündinud: 30.06.1951
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Nõva Vallavalitsus, vallavanem
Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Mikk Lõhmus168Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 168Sündinud: 14.08.1976
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Lääne-Nigula Vallavalitsus, vallavanem
Riina Gilden169Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 169Sündinud: 14.03.1985
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Kullamaa Keskkool, huvijuht ja õpetaja
Mai Jõevee170Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 170Sündinud: 20.05.1946
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: pensionär
Tenno Laanemets171Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 171Sündinud: 03.01.1984
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Ettevõtja
Jüri Ott172Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 172Sündinud: 19.12.1950
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Kullamaa vallavalitsus, vallavanem
Einar Pärnpuu173Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 173Sündinud: 04.06.1961
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Reinu-Einari OÜ juhatuse liige, tegevjuht
Arvo Riisalu174Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 174Sündinud: 15.02.1969
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: FIE
Jaak Aasma175Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 175Sündinud: 22.03.1968
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Põlde Traktor OÜ juhataja
Ahto Jõgi176Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 176Sündinud: 02.03.1968
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Väike ettevõtja
Andres Kampmann177Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 177Sündinud: 22.06.1973
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Oru Kool, direktor
Lauri Lilleoks178Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 178Sündinud: 14.02.1980
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Halukalur OÜ juhatuse liige
Renno Silde179Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 179Sündinud: 12.02.1986
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Oru Kool, õpetaja
Kadri Lukk180Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 180Sündinud: 12.05.1986
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Hawaii Express OÜ müügispetsialist, Suusaklubi Sula MTÜ vanemtreener
Eevi Rätsep181Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 181Sündinud: 08.04.1952
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Palivere Põhikool, Palivere Põhikooli spordihoone perenaine
Ants Siig182Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 182Sündinud: 04.01.1955
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Ettevõtja, OÜ Õmblustare
Peeter Zolotov183Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 183Sündinud: 14.05.1983
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Üaron, PURHouse OÜ omanik, müük
Maris Hein184Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 184Sündinud: 14.10.1969
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Urmas Sepa talu, taluperenaine
Andre Oja185Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 185Sündinud: 21.09.1982
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Inter Cars Eesti OÜ, arendusjuht
Margus Ojamäe186Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 186Sündinud: 05.10.1962
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Skone Grupp OÜ, projektijuht
Piret Riis187Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 187Sündinud: 30.09.1955
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Uuemõisa Lasteaed Algkool, abiõpetaja, tugiisik
Allan Kelder188Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 188Sündinud: 07.06.1972
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Servik, juhataja
Lembit Kivistik189Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 189Sündinud: 31.07.1960
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Cipax Eesti AS, laokorraldaja
Jaanus Mägi190Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 190Sündinud: 04.01.1956
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Taebla Gümnaasium, direktor
Andrus Post191Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 191Sündinud: 21.04.1967
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: AS Koduliising
Julia Sirkel192Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 192Sündinud: 14.04.1975
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ TETSI, juhatuse liige
Raimond Danilov193Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 193Sündinud: 08.07.1985
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Üliõpilane
Indrek Urbas194Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 194Sündinud: 31.03.1976
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Putkaste Kalda talu OÜ, juhatuse liige
Reelika Toom195Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 195Sündinud: 22.11.1981
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Clarisson OÜ, farmi juhataja
Laine Belovas196Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 196Sündinud: 30.11.1954
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: -
Aivo Hirmo197Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 197Sündinud: 24.03.1964
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Noarootsi Vallavalitsus, abivallavanem
Margus Kask198Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 198Sündinud: 23.07.1957
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Österby, juhataja
Erlend Kotkas199Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 199Sündinud: 22.01.1982
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Skywind OÜ, tegevjuht
Margus Laidmets200Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 200Sündinud: 08.05.1978
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Noarootsi Gümnaasium, Noarootsi Kool bussijuht
Ülle Schönberg201Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 201Sündinud: 15.04.1958
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Noarootsi Valla Kultuuri-ja spordispetsialist
Toomas Tammeorg202Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 202Sündinud: 10.08.1954
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Eesti Mereakadeemia, lektor
Peeter Kallas203Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 203Sündinud: 21.09.1963
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: -
Neeme Väli204Valimisliit Ühinenud Kogukonnad
Nr: 204Sündinud: 01.06.1965
Nimekiri: Valimisliit Ühinenud KogukonnadHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Pensionär