Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Lääne-Harju vald

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
Eesti Reformierakond
Jaan Alver101Eesti Reformierakond
Nr: 101Sündinud: 14.12.1952
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Keila Vallavalitsus vallavanem
Age Leedo102Eesti Reformierakond
Nr: 102Sündinud: 03.09.1974
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: AS LHV büroo ja infohalduse juht
Mati Kadak103Eesti Reformierakond
Nr: 103Sündinud: 26.07.1957
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Tallinna kohtutäitur
Ena Soodla104Eesti Reformierakond
Nr: 104Sündinud: 04.01.1978
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: SA Väärtustades Elu tegevjuht/koolitaja
Mart Tanner105Eesti Reformierakond
Nr: 105Sündinud: 31.05.1966
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Rennat Mets juhatuse liige
Kadri Kurm106Eesti Reformierakond
Nr: 106Sündinud: 11.03.1982
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Keila Vallavalitsus vallavalitsuse liige
Kalev Laast107Eesti Reformierakond
Nr: 107Sündinud: 16.02.1974
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Keila Vallavalitsus abivallavanem
Maie Liblik108Eesti Reformierakond
Nr: 108Sündinud: 01.11.1981
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Keila Vallavalitsus abivallavanem
Indrek Migur109Eesti Reformierakond
Nr: 109Sündinud: 19.04.1973
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Royal Dealers juhatuse liige
Tiina Saar110Eesti Reformierakond
Nr: 110Sündinud: 12.08.1973
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Nestor Cabels OÜ Eesti eestööline
Meelis Juhkam111Eesti Reformierakond
Nr: 111Sündinud: 10.02.1974
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: USMO ettevõtted OÜ juhatuse liige
Kadi Mäekuusk112Eesti Reformierakond
Nr: 112Sündinud: 25.09.1977
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Laulasmaa Kool direktor
Jüri Rumm113Eesti Reformierakond
Nr: 113Sündinud: 17.12.1978
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Laulasmaa Kool õpetaja
Erika Elissaar114Eesti Reformierakond
Nr: 114Sündinud: 09.05.1972
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Laulasmaa Kool õppejuht
Jüri Kukk115Eesti Reformierakond
Nr: 115Sündinud: 02.08.1972
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Helalmer OÜ tööline
Marve Meikar116Eesti Reformierakond
Nr: 116Sündinud: 14.09.1981
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: LaitseRallyPark klienditeenindaja
Kalle Ollema117Eesti Reformierakond
Nr: 117Sündinud: 20.12.1953
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Aarametall OÜ juhatuse liige
Eve Pärna118Eesti Reformierakond
Nr: 118Sündinud: 26.12.1972
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Pärna KV OÜ juhatuse liige
Aarne Irv119Eesti Reformierakond
Nr: 119Sündinud: 21.12.1953
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: G4S turvatöötaja
Tauno Rüütli120Eesti Reformierakond
Nr: 120Sündinud: 23.03.1975
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: FIE Rätsepa Turismitalu
Raul Põdersalu121Eesti Reformierakond
Nr: 121Sündinud: 30.12.1974
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Hiteh Autoteenindus OÜ tegevjuht
Ivo Kallas122Eesti Reformierakond
Nr: 122Sündinud: 14.03.1973
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Taivo Saks & Partnerid advokaat
Ado Pallase123Eesti Reformierakond
Nr: 123Sündinud: 20.09.1956
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Keila Vallavalitsus planeerimisspetsialist
Kristy Roostfeldt124Eesti Reformierakond
Nr: 124Sündinud: 27.01.1982
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Fujitsu Services AS IT kasutajatoe ekspert
Kaido-Allan Lainurm125Eesti Reformierakond
Nr: 125Sündinud: 06.08.1970
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: MTÜ Polli Mõisa Arenduskeskus juhatuse liige
Urmas Sooväli126Eesti Reformierakond
Nr: 126Sündinud: 21.12.1949
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: OÜ Brook juhatuse liige
Andres Miggur127Eesti Reformierakond
Nr: 127Sündinud: 30.04.1970
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: TTÜ mehhaanik
Toomas Schvak128Eesti Reformierakond
Nr: 128Sündinud: 24.03.1979
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: SA Arvo Pärdi Keskus raamatukoguhoidja
Tiina Reinkort129Eesti Reformierakond
Nr: 129Sündinud: 15.10.1968
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Paldiski Consum vahetusevanem
Karl Norvet130Eesti Reformierakond
Nr: 130Sündinud: 05.02.1942
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: pensionär
Marianne Nigul131Eesti Reformierakond
Nr: 131Sündinud: 15.05.1952
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: pensionär
Jüri Karisma132Eesti Reformierakond
Nr: 132Sündinud: 12.04.1951
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: AS Lahevesi haldusspetsialist
Marje Böning133Eesti Reformierakond
Nr: 133Sündinud: 23.08.1962
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Aarametall OÜ juhiabi
Andrus Hallang134Eesti Reformierakond
Nr: 134Sündinud: 11.08.1964
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: TÜ Eesti Mere Instituut laborant
Peeter Vahermägi135Eesti Reformierakond
Nr: 135Sündinud: 03.04.1974
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Ohtu Puit OÜ juhataja
Lars Teas136Eesti Reformierakond
Nr: 136Sündinud: 27.01.1978
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Skanton Kinnisvara OÜ tegevjuht
Peeter Raantse137Eesti Reformierakond
Nr: 137Sündinud: 17.06.1975
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Kloogaranna Service OÜ juhataja
Valimisliit "HEA TAHE"
Elena Villmann138Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 138Sündinud: 07.10.1971
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Paldiski Linnavalitsus abilinnapea
Andrei Dvorjaninov139Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 139Sündinud: 02.02.1963
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: National Heritage Foundation OÜ juhatuse liige
Tiit Peedu140Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 140Sündinud: 01.03.1953
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Paldiski Linnavalitsus linnapea
Kaupo Kallas141Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 141Sündinud: 14.10.1964
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Paldiski Linnahooldus OÜ juhatuse liige
Ene Martsepp142Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 142Sündinud: 12.03.1963
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Paldiski Sadamate AS büroojuht
Ando Eelmaa143Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 143Sündinud: 20.11.1967
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Kloostrimetsa Fideikomis UÜ täisosanik
Kristiina Altmäe144Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 144Sündinud: 09.10.1980
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Laulasmaa Kohvik OÜ, juhataja
Keirin Storaasli-Vonramm145Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 145Sündinud: 22.10.1989
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: OÜ VON RAMM (Padise Mõis) tegevjuht
Andrus Plees146Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 146Sündinud: 14.09.1971
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla logistikatalituse juhataja
Julia Romanova147Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 147Sündinud: 27.12.1977
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Palsteve OÜ tollivormistamise ja transiitautode grupi juht
Priit Jalakas148Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 148Sündinud: 28.04.1982
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: TPT Fin OY projektijuht
Vladimir Kamoza149Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 149Sündinud: 09.07.1961
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Paldiski Spordikeskus juhataja
Erik Laansoo150Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 150Sündinud: 09.07.1961
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Ohtu Mõis OÜ juhatuse liige
Natalja Samblik151Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 151Sündinud: 14.08.1981
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Paldiski Lasteaed Sipsik direktor
Vallo Sarapuu152Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 152Sündinud: 17.05.1954
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: LKV OÜ juhataja
Tatjana Babarõkina153Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 153Sündinud: 27.01.1957
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Paldiski Sadamate AS ohutustehnika insener
Elena Šiman154Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 154Sündinud: 11.08.1987
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: PDI grupi operaator
Allan Saarm155Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 155Sündinud: 09.03.1957
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Intercom Group OÜ müügijuht
Nikolai Zaitsev156Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 156Sündinud: 08.02.1953
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Paldiski Sadamate AS autotranspordi GPS kontrollija
Olesja Tooming157Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 157Sündinud: 28.01.1984
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ PALSTEVE sekretär
Oleg Bolotov158Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 158Sündinud: 17.06.1957
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Green Marine AS klienditeenindaja
Valentina Pivovarova159Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 159Sündinud: 12.03.1968
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Paldiski Linnahoolduse OÜ nõunik
Arvo Täks160Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 160Sündinud: 15.09.1964
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Paldiski Linnavalitsus linnakorralduse osakonna juhataja
Jekaterina Balanjuk161Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 161Sündinud: 28.03.1983
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ PALSTEVE operaator
Vytautas Maciulevicius162Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 162Sündinud: 10.01.1959
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Paldiski Sadamate AS haalaja
Irina Trotskaja163Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 163Sündinud: 11.10.1965
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: OÜ PALSTEVE operaator
Jelena Sadovskaja164Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 164Sündinud: 17.12.1973
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Paldiski Linnahoolduse OÜ arengujuht
Olga Pivovarova165Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 165Sündinud: 14.04.1992
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Baltic Beach Holding OÜ hotelli vanemadministraator
Jelena Sepp166Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 166Sündinud: 01.11.1967
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Paldiski Linnahoolduse OÜ insener-tehnoloog
Rauf Babajev167Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 167Sündinud: 04.01.1975
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: tööotsija
Jelnara Farzullajeva168Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 168Sündinud: 24.12.1985
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: Maxima Eesti OÜ kassapidaja
Veronika Anderson169Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 169Sündinud: 30.01.1974
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜPALSTEVE t.a. koordinaator
Ramon Matsjulevitšjus170Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 170Sündinud: 19.02.1997
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: OÜ PALSTEVE autopesula töötaja
Sergei Rešnjak171Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 171Sündinud: 27.07.1967
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Saurix Petroleum AS autojuht
Eleonora Korol172Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 172Sündinud: 05.02.1992
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Skarabeus Julgestusteenistus OÜ turvatöötaja
Peeter Koobas173Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 173Sündinud: 06.05.1961
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: MERKTRANS AS tehnikajuht
Alla Barsuk174Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 174Sündinud: 21.06.1965
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: tööotsija
Helve Sooääre175Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 175Sündinud: 01.03.1966
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Põhiharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: MTÜ Paldiski Tugikoda juhataja
Anna-Liisa Susi176Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 176Sündinud: 22.12.1997
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Polütehnikum õpilane
Viacheslav Korovitskiy177Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 177Sündinud: 23.10.1978
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Paldiski Sadamate AS ehitustöötaja
Margus Minn178Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 178Sündinud: 08.04.1962
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Paldiski Muusikakool õpetaja
Igor Polomartšuk179Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 179Sündinud: 31.08.1966
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Securitas AS turvamees
Jüri Viljaste180Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 180Sündinud: 29.01.1959
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Paldiski Sadamate AS ehitustööline
Eldar Toonverk181Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 181Sündinud: 02.09.1971
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: tööotsija
Aleksei Ivanuško182Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 182Sündinud: 20.01.1994
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Paldiski Sadamate AS haalaja
Lauri Orgse183Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 183Sündinud: 15.02.1975
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Paldiski Linnavalitsus pearaamatupidaja
Dmitri Jevsejenko184Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 184Sündinud: 03.05.1969
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ FREJAGRUPP ehitaja
Heiko Raamat185Valimisliit "HEA TAHE"
Nr: 185Sündinud: 07.06.1962
Nimekiri: Valimisliit "HEA TAHE"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Paldiski Sadamate AS sadamakapten
Valimisliit "Uus Vald"
Aimar Altosaar186Valimisliit "Uus Vald"
Nr: 186Sündinud: 27.03.1959
Nimekiri: Valimisliit "Uus Vald"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: Altosaar&Bernadt OÜ juhatuse liige
Evelin Vabson187Valimisliit "Uus Vald"
Nr: 187Sündinud: 08.04.1985
Nimekiri: Valimisliit "Uus Vald"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Ensto Ensek AS logistikaspetsialist
Rein Rebane188Valimisliit "Uus Vald"
Nr: 188Sündinud: 19.11.1980
Nimekiri: Valimisliit "Uus Vald"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: AS Balbiino laojuht
Kadi Kriit189Valimisliit "Uus Vald"
Nr: 189Sündinud: 01.04.1981
Nimekiri: Valimisliit "Uus Vald"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Eestimaa RohelisedTöökoht: ERPLY kasutajatoe juht
Varmo Ehrbach190Valimisliit "Uus Vald"
Nr: 190Sündinud: 13.12.1965
Nimekiri: Valimisliit "Uus Vald"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Ronoton juhatuse liige
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Kadri Tillemann191Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 191Sündinud: 11.11.1977
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Saue Vallavalitsus omavalitsusekspert
Jaanus Ilumets192Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 192Sündinud: 17.02.1964
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Paldiski Sadamate AS julgeoleku nõunik
Jaana Roos193Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 193Sündinud: 19.08.1983
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Laulasmaa Kool õpetaja
Urmas Urgard194Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 194Sündinud: 02.03.1963
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: ESTEVE AS osakonna juhataja
Ann Räämet195Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 195Sündinud: 28.09.1947
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: ABC Supermarkets AS klienditeenindaja
Rainis Kaljuste196Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 196Sündinud: 31.05.1970
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: SLG ENERGY keevitaja
Jekaterina Serova197Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 197Sündinud: 17.03.1967
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: PALSTEVE OÜ koordinaator
Angela Lill198Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 198Sündinud: 09.03.1999
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: Gustav Adolfi Gümnaasium õpilane
Ingrid Plado199Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 199Sündinud: 19.10.1972
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Siwira Traiding OÜ juhatuse liige
Andres Ollesk200Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 200Sündinud: 11.07.1960
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: AS G4S Eesti turvatöötaja
Helen Haab201Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 201Sündinud: 26.08.1964
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Tallinna Ülikool peaspetsialist
Arne Ekart202Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 202Sündinud: 15.05.1966
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: PALSTEVE OÜ autolao vanem
Meeli Ivask203Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 203Sündinud: 27.04.1968
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Swedbank AS kliendinõustaja
Jaak Jõeaas204Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 204Sündinud: 18.07.1968
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Pesmel Eesti projektijuht
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Eva-Maria Pärjamäe205Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 205Sündinud: 24.10.1992
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Tallinna Täiskasvanute Gümnaasium õpilane
Eesti Keskerakond
Sven Oder206Eesti Keskerakond
Nr: 206Sündinud: 11.01.1988
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: SOKT OÜ juhatuse liige
Anu Leeduks207Eesti Keskerakond
Nr: 207Sündinud: 26.04.1959
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: AS Eesti Raudtee Juhtimiskeskuse Turvaosakonna dispetser
Kalmer Kuningas208Eesti Keskerakond
Nr: 208Sündinud: 03.05.1963
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Harku Invest OÜ juhatuse liige
Meeli Malve209Eesti Keskerakond
Nr: 209Sündinud: 19.07.1964
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet jurist
Aino Künk210Eesti Keskerakond
Nr: 210Sündinud: 23.07.1955
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Lääne-Tallina Keskhaigla hooldaja
Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Jaanus Saat211Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 211Sündinud: 04.04.1983
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Pakri Arendamise AS projektijuht
Mart Mets212Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 212Sündinud: 30.08.1955
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Vasalemma Vallavalitsus vallavanem
Leemet Vaikmaa213Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 213Sündinud: 26.04.1955
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Padise Vallavalitsus vallavanem
Peeter Schneider214Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 214Sündinud: 11.05.1946
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Keila Vallavolikogu liige
Svetlana Abels215Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 215Sündinud: 29.11.1966
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: AS Elisa müügiesindaja
Indrek Alter216Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 216Sündinud: 08.06.1969
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: OÜ Viigardi tisler
Eda Arusoo217Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 217Sündinud: 30.01.1962
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Perearst OÜ perearst
Valeri Bagrov218Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 218Sündinud: 12.06.1963
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Sindert6ex OÜ juhatuse liige
Katrin Glaase219Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 219Sündinud: 22.01.1965
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Paldiski Linnavalitsus sotsiaalosakonna juhataja
Taavi Grabbi220Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 220Sündinud: 04.06.1954
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Põhihariduseta
Erakond: -Töökoht: Vasalemma Vallavalitsus bussijuht
Konstantin Guk221Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 221Sündinud: 09.08.1959
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: AS Balti Karusnahk tööline
Irina Helasmäki222Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 222Sündinud: 09.12.1964
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Eesti Punase Risti Paldiski Selts sekretär
Eduard Hmeljov223Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 223Sündinud: 14.06.1966
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Palsteve AS bussi-autojuht
Viktoria Holdai224Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 224Sündinud: 04.08.1975
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Skraja müüja
Tiit Jaagu225Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 225Sündinud: 26.04.1969
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Wellmerk OÜ juhatuse liige
Galina Juhganson226Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 226Sündinud: 16.03.1970
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Paldiski Vene Põhikool, Paldiski Ühisgümnaasium õpetaja
Erika Kaljusaar227Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 227Sündinud: 23.03.1956
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Paldiski Põhikool õpetaja
Margarita Kapmann228Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 228Sündinud: 30.01.1989
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Alexela Logistics AS kontroller
Hannes Kasemaa229Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 229Sündinud: 02.03.1982
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Lariaare Alumiinium OÜ müügijuht
Egle Kaur230Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 230Sündinud: 21.12.1973
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Laulasmaa Kool õpetaja
Taive Kikas231Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 231Sündinud: 06.01.1971
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Paldiski Lasteaed Naerulind direktor
Ants Kiviselg232Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 232Sündinud: 13.07.1955
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Kolonel erus
Ago Kokser233Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 233Sündinud: 24.02.1952
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Vasalemma Vallavalitsus majandusosakonna juhataja
Mait Kornet234Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 234Sündinud: 14.08.1949
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: EF Invest OÜ juhatuse liige
Natalja Korol235Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 235Sündinud: 21.08.1972
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kaitsevägi toidulao juhataja
Mare Kree236Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 236Sündinud: 11.06.1956
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Vasalemma Vallavalitsus lastekaitsetöötaja
Olga Kugal237Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 237Sündinud: 18.05.1974
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kodune
Olesja Kuzub238Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 238Sündinud: 06.09.1982
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Kodune
Peeter Kõresaar239Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 239Sündinud: 23.08.1954
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Keila Vallavalitsus vallamajandusnõunik
Tarmo Kõuts240Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 240Sündinud: 27.11.1953
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: Viitseadmiral erus
Tanel Lambing241Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 241Sündinud: 04.04.1984
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Regio Kinnisvara OÜ kinnidvsrs konsultant
Pille Liblik242Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 242Sündinud: 21.08.1966
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: ABC Supermarkets AS Laulasma Comarket juhataja
Toivo Lambing243Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 243Sündinud: 24.03.1960
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: OÜ Elektrilevi elektrik
Urve Luht244Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 244Sündinud: 21.08.1962
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Klooga Kultuuri-ja Noortekeskus juhataja
Õnne Luik245Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 245Sündinud: 22.03.1971
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Tallinna Kiirabi õde-brigaadijuht
Ain Lähker246Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 246Sündinud: 12.01.1966
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Autostop juhataja
Helve Mandzolo247Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 247Sündinud: 01.06.1955
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Paldiski Põhikool, Paldiski Ühigümnaasium direktor
Rutt Meikar248Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 248Sündinud: 30.12.1935
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: Pensionär
Hanno Merila249Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 249Sündinud: 18.03.1967
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Kaitseliit Valvemeeskond valvur
Jelena Merila250Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 250Sündinud: 07.05.1960
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: ISS puhastusteenindaja
Irina Morozova251Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 251Sündinud: 29.01.1969
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Eesti Post AS klienditeenindaja
Reigo Männiste252Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 252Sündinud: 16.05.1989
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Vabakutseline
Egon Müür253Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 253Sündinud: 07.11.1952
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Kolonelleitnant reservi, Tallinna Tehnikaülikool spetsialist
Raul Nurmoja254Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 254Sündinud: 06.08.1970
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: OÜ Relekter juhatuse liige
Reilika Pelt255Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 255Sündinud: 14.07.1995
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Tallinna Tööstuhariduskeskus õpilane
Peeter Pere256Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 256Sündinud: 15.06.1957
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Peeter Pere Arhitektid OÜ arhitekt
Andrei Pevgonen257Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 257Sündinud: 24.10.1974
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Pakri Parun OÜ juhatuse esimees
Niina Piskun258Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 258Sündinud: 17.12.1963
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Paldiski Arendamise AS infotöötaja
Nikolai Pitšugov259Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 259Sündinud: 18.03.1977
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Paldiski Arendamise AS projektijuht
Marina Pruel260Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 260Sündinud: 12.08.1977
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: Vasalemma Valla Päevakeskus noorsootöötaja
Kaido Pähkelmann261Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 261Sündinud: 10.04.1969
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Swedwst Motel Group AS peakokk
Jelena Razdorskaja262Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 262Sündinud: 24.02.1973
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Jelena juhatuse liige
Indrek Reili263Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 263Sündinud: 30.07.1964
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Noplar OÜ juhatuse liige
Raul Rosenberg264Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 264Sündinud: 06.10.1961
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Maaelu Edendamise Sihtasutus juhatuse esimees
Toomas Simanson265Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 265Sündinud: 17.06.1963
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Tulitaku juhatuse liige
Aleksei Šatov266Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 266Sündinud: 10.03.1950
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Keila Vallavolikogu volikogu esimees
Jana Šenšanova267Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 267Sündinud: 25.04.1991
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: "Esimene Ilustuudio" juuksur
Irina Šerstjukova268Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 268Sündinud: 21.11.1970
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Eesti Raudtee cargo dispetšer
Külli Tammur269Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 269Sündinud: 22.04.1983
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Keskkonnaagentuur projektijuht
Tatjana Terentjeva270Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 270Sündinud: 20.04.1962
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Eesti Post AS klienditeenindaja
Käti Teär-Riisaar271Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 271Sündinud: 30.11.1978
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Kaitsevägi personalispetsialist
Jan Tolokonnikov272Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 272Sündinud: 09.07.1986
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Autoterminal AS juhatuse liige
Madis Vaikmaa273Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 273Sündinud: 31.01.1985
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Padise Vallavalitsus aednik
Kuldar Vassiljev274Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 274Sündinud: 25.05.1979
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Tallinna Kiirabi parameedik
Henn Veermäe275Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 275Sündinud: 09.12.1946
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Astlanda Ehitus OÜ hooldemeister
Simo Veskioja276Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 276Sündinud: 01.03.1989
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Astec Elekter OÜ eelarvestaja-projekteerija
Mati Vetevool277Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 277Sündinud: 05.05.1945
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: AS "M. V. Wool" juhataja
Viktoria Visbek278Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"
Nr: 278Sündinud: 04.08.1972
Nimekiri: Valimisliit "Valimisliitude Ühendus"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Paldiski Huvikeskus juhataja