Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Kose vald

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
Eesti Keskerakond
Vello Jõgisoo101Eesti Keskerakond
Nr: 101Sündinud: 05.09.1959
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: MTÜ Harjumaa Ühistranspordikeskus, tegevdirektor
Endel Adrat102Eesti Keskerakond
Nr: 102Sündinud: 10.02.1960
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: FIE
Nikolai Leonov103Eesti Keskerakond
Nr: 103Sündinud: 15.06.1952
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Toivo Truss104Eesti Keskerakond
Nr: 104Sündinud: 18.03.1951
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ Ojasoo, juhatuse liige
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Ott Valdma105Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 105Sündinud: 02.12.1984
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Kose Vallavalitsus, abivallavanem
Margit Mikk106Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 106Sündinud: 07.03.1971
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: MTÜ Kose Kunstikeskus, direktor
Ants Salura107Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 107Sündinud: 14.09.1975
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Corle OÜ, sideliinide elektrik
Kristiina Raud108Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 108Sündinud: 17.07.1972
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Oru Põhikool, sotsiaalpedagoog
Viktor Kaljukivi109Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 109Sündinud: 27.02.1983
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Siseministeerium, nõunik
Liina Voolmaa110Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 110Sündinud: 29.09.1973
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Kosejõe Kool, õppejuht
Karmo Viilup111Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 111Sündinud: 05.08.1985
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: -
Eda-Mai Tammiste112Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 112Sündinud: 23.04.1969
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Anija vald , Alavere Lasteaed, direktor
Helme Lõbu113Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 113Sündinud: 05.07.1939
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Kaja Kosseson114Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 114Sündinud: 19.01.1970
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Kohila Meedik, õde
Eteri Eha115Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 115Sündinud: 30.08.1989
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Maa-amet, peaspetsialist
Anželika Künnap116Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 116Sündinud: 13.07.1980
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: lapsehoolduspuhkusel
Anne Malk117Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 117Sündinud: 29.01.1965
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Havi Logistics, logistik
Ly Renter118Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 118Sündinud: 21.01.1964
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Muinsuskaitseamet ,Harjumaa vaneminspektor
Raivo Silluste119Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 119Sündinud: 03.08.1963
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: OÜ Sarramet, juhataja
Astrid Ojasoon120Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 120Sündinud: 10.03.1950
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Kose Gümnaasium, õpetaja
Valimisliit Uus Aeg
Aivar Pohlak121Valimisliit Uus Aeg
Nr: 121Sündinud: 19.10.1962
Nimekiri: Valimisliit Uus AegHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Eesti Jalgpalli Liit MTÜ, president
Aksel Heiskonen122Valimisliit Uus Aeg
Nr: 122Sündinud: 11.01.1999
Nimekiri: Valimisliit Uus AegHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: õpilane
Andres Õis123Valimisliit Uus Aeg
Nr: 123Sündinud: 18.12.1963
Nimekiri: Valimisliit Uus AegHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: AS MARU, arendusprojektide juht
Anne Ermel124Valimisliit Uus Aeg
Nr: 124Sündinud: 03.05.1958
Nimekiri: Valimisliit Uus AegHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kõue Perearstikeskus OÜ, perearst
Annely Tisler125Valimisliit Uus Aeg
Nr: 125Sündinud: 18.02.1975
Nimekiri: Valimisliit Uus AegHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kose Gümnaasiumi Harmi õpipaik, koordinaator
Ants-Kristjan Siimumäe126Valimisliit Uus Aeg
Nr: 126Sündinud: 04.06.1992
Nimekiri: Valimisliit Uus AegHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: FIE Ants Siimumäe, tööline
Asko Tamm127Valimisliit Uus Aeg
Nr: 127Sündinud: 05.12.1997
Nimekiri: Valimisliit Uus AegHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: üliõpilane
Demis Voss128Valimisliit Uus Aeg
Nr: 128Sündinud: 25.11.1981
Nimekiri: Valimisliit Uus AegHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus, juhataja
Dorothy Harriet Purre129Valimisliit Uus Aeg
Nr: 129Sündinud: 26.08.1999
Nimekiri: Valimisliit Uus AegHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: õpilane
Eda Heinsaar130Valimisliit Uus Aeg
Nr: 130Sündinud: 30.03.1973
Nimekiri: Valimisliit Uus AegHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: MR Stuudio OÜ, pearaamatupidaja
Hanno Tooding131Valimisliit Uus Aeg
Nr: 131Sündinud: 03.11.1978
Nimekiri: Valimisliit Uus AegHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Kaitseliit, korrapidaja
Henn Soontaga132Valimisliit Uus Aeg
Nr: 132Sündinud: 06.08.1950
Nimekiri: Valimisliit Uus AegHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Kaarel Põldma133Valimisliit Uus Aeg
Nr: 133Sündinud: 01.02.1985
Nimekiri: Valimisliit Uus AegHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Roller Äritarkvara OÜ, müügijuht
Kaido Põrk134Valimisliit Uus Aeg
Nr: 134Sündinud: 02.06.1979
Nimekiri: Valimisliit Uus AegHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Mask, geodeet
Kelly Talimaa135Valimisliit Uus Aeg
Nr: 135Sündinud: 21.09.1998
Nimekiri: Valimisliit Uus AegHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: üliõpilane
Liina Laissaar136Valimisliit Uus Aeg
Nr: 136Sündinud: 31.08.1988
Nimekiri: Valimisliit Uus AegHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Ravila Lasteaed, majandusjuhataja ja lapsehoidja
Liisi Ausmees137Valimisliit Uus Aeg
Nr: 137Sündinud: 06.10.1985
Nimekiri: Valimisliit Uus AegHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: kodune
Madis Maiste138Valimisliit Uus Aeg
Nr: 138Sündinud: 20.02.1983
Nimekiri: Valimisliit Uus AegHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: RMK-Invest OÜ, tootmisjuht
Margus Suumann139Valimisliit Uus Aeg
Nr: 139Sündinud: 17.02.1972
Nimekiri: Valimisliit Uus AegHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: 1Partner Kinnisvara, kinnisvaramaakler
Mirko Kiison140Valimisliit Uus Aeg
Nr: 140Sündinud: 10.05.1988
Nimekiri: Valimisliit Uus AegHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Lapson Ehitus OÜ, juhataja
Reet Suurkask141Valimisliit Uus Aeg
Nr: 141Sündinud: 01.06.1965
Nimekiri: Valimisliit Uus AegHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Oru Põhikool, õpetaja
Ruth Aguraiuja142Valimisliit Uus Aeg
Nr: 142Sündinud: 22.06.1969
Nimekiri: Valimisliit Uus AegHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Oru Põhikool, õpetaja
Rynaldo Puusep143Valimisliit Uus Aeg
Nr: 143Sündinud: 05.01.1999
Nimekiri: Valimisliit Uus AegHaridus: Põhiharidus
Erakond: PuudubTöökoht: õpilane
Sander Mölder144Valimisliit Uus Aeg
Nr: 144Sündinud: 28.08.1995
Nimekiri: Valimisliit Uus AegHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Tallinna Ülikool, üliõpilane
Sandra Leis145Valimisliit Uus Aeg
Nr: 145Sündinud: 23.09.1994
Nimekiri: Valimisliit Uus AegHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: tööotsija
Terje Bachmann146Valimisliit Uus Aeg
Nr: 146Sündinud: 27.03.1976
Nimekiri: Valimisliit Uus AegHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: üliõpilane
Tiina Steinberg147Valimisliit Uus Aeg
Nr: 147Sündinud: 25.03.1961
Nimekiri: Valimisliit Uus AegHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Aegviidu Kool, direktor
Tiiu Jalg148Valimisliit Uus Aeg
Nr: 148Sündinud: 11.10.1959
Nimekiri: Valimisliit Uus AegHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: tööotsija
Timo Nikitin149Valimisliit Uus Aeg
Nr: 149Sündinud: 03.07.1985
Nimekiri: Valimisliit Uus AegHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Jüri Gümnaasium, õpetaja
Toomas Mägi150Valimisliit Uus Aeg
Nr: 150Sündinud: 22.08.1964
Nimekiri: Valimisliit Uus AegHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: vabakutseline
Siim Pohlak151Valimisliit Uus Aeg
Nr: 151Sündinud: 14.05.1985
Nimekiri: Valimisliit Uus AegHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: MTÜ Tre Raadio ühing, tegevjuht
Valimisliit Meie Vald
Uno Silberg152Valimisliit Meie Vald
Nr: 152Sündinud: 03.05.1964
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: EMÜ dotsent, SKA FR direktor
Merle Pussak153Valimisliit Meie Vald
Nr: 153Sündinud: 04.08.1975
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kose Vallavalitsus, vallavanem
Eero Leedmaa154Valimisliit Meie Vald
Nr: 154Sündinud: 03.09.1973
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: K.U. Mell AS, juhatuse liige
Olja Markova155Valimisliit Meie Vald
Nr: 155Sündinud: 04.03.1975
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Radix Transport OÜ, juhiabi
Alvar Kasera156Valimisliit Meie Vald
Nr: 156Sündinud: 18.11.1971
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Reval Kinnisvara, juhatuse liige
Ruttar Roht157Valimisliit Meie Vald
Nr: 157Sündinud: 10.07.1963
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Pärnu maakohus
Kalle Pormann158Valimisliit Meie Vald
Nr: 158Sündinud: 21.08.1963
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: Radix Transport OÜ, juhatuse liige
Liina Kivimägi159Valimisliit Meie Vald
Nr: 159Sündinud: 18.11.1970
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Koduextra, turundusjuht; OÜ Nature Design, müügijuht
Janno Jõffert160Valimisliit Meie Vald
Nr: 160Sündinud: 10.07.1978
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Merituuli OÜ, juhatuse liige
Ain Allas161Valimisliit Meie Vald
Nr: 161Sündinud: 25.07.1948
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: vabakutseline ajakirjanik
Piia Pärsik162Valimisliit Meie Vald
Nr: 162Sündinud: 19.07.1967
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: MTÜ KoseTennis, treener/juhataja
Tõnis Naarits163Valimisliit Meie Vald
Nr: 163Sündinud: 22.02.1974
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Päästeamet spordi ja tervise edendaja
Elleriin Saar164Valimisliit Meie Vald
Nr: 164Sündinud: 18.12.1981
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: õpilane
Jaanus Saadve165Valimisliit Meie Vald
Nr: 165Sündinud: 13.11.1962
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Tuhala Bio OÜ, juhatuse liige
Evelin Sillaste166Valimisliit Meie Vald
Nr: 166Sündinud: 22.11.1964
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kose Lasteaed Päevalill, direktor
Jaanus Jaago167Valimisliit Meie Vald
Nr: 167Sündinud: 19.11.1966
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Päästeamet, komandopealik
Sigrid Kaju168Valimisliit Meie Vald
Nr: 168Sündinud: 06.10.1978
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kose Gümnaasium, õpetaja
Marek Uustalu169Valimisliit Meie Vald
Nr: 169Sündinud: 07.08.1972
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: FIE
Kirsti-Helena Lepp170Valimisliit Meie Vald
Nr: 170Sündinud: 01.06.1980
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Reilve, juhuabi
Sulev Mander171Valimisliit Meie Vald
Nr: 171Sündinud: 24.05.1972
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Afford Õigusbüroo OÜ, jurist
Monika Uustalu172Valimisliit Meie Vald
Nr: 172Sündinud: 15.09.1992
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Talukivi Äri OÜ, juhatuse liige
Olavi Randorg173Valimisliit Meie Vald
Nr: 173Sündinud: 30.12.1973
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Moller Auto Tallinn OÜ, teenindusjuht
Margit Miller174Valimisliit Meie Vald
Nr: 174Sündinud: 01.03.1968
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Tuhala Ajaloo-ja Kunstikamber MTÜ, juhatuse liige
Kadri Põlm175Valimisliit Meie Vald
Nr: 175Sündinud: 18.08.1974
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Läänetasandiku, juhatuse liige
Silver Kübar176Valimisliit Meie Vald
Nr: 176Sündinud: 16.11.1980
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Vilcon Ehitus, projektijuht
Reino Reiljan177Valimisliit Meie Vald
Nr: 177Sündinud: 16.05.1973
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Eesti Metsakonsulent, metsanduse spetsialist
Airo Telvik178Valimisliit Meie Vald
Nr: 178Sündinud: 29.07.1977
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: AQ- Energia OÜ, juhataja
Moonika Paršina179Valimisliit Meie Vald
Nr: 179Sündinud: 23.05.1981
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: Puruvana OÜ, tegevjuht
Avo Leo180Valimisliit Meie Vald
Nr: 180Sündinud: 13.10.1986
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Puiduhake.com OÜ, objektijuht
Madis Kull181Valimisliit Meie Vald
Nr: 181Sündinud: 02.10.1990
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Kose Puit OÜ, juhatuse liige
Eeva Pajuviidik182Valimisliit Meie Vald
Nr: 182Sündinud: 06.02.1981
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: lapsehoolduspuhkusel
Knut Hanga183Valimisliit Meie Vald
Nr: 183Sündinud: 15.07.1970
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Päästeamet, spetsialist
Olev Roosa184Valimisliit Meie Vald
Nr: 184Sündinud: 27.04.1952
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Kose Muusikakool, õpetaja
Kadri Tulp185Valimisliit Meie Vald
Nr: 185Sündinud: 14.03.1971
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Lõuna-Eesti Hooldekeskus AS, juhataja
Märt Roomet186Valimisliit Meie Vald
Nr: 186Sündinud: 10.06.1961
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Roomet & Melrosten OÜ, juhatuse liige
Külli Jõgeda187Valimisliit Meie Vald
Nr: 187Sündinud: 16.01.1981
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kaitseministeerium, nõunik
Sander Prits188Valimisliit Meie Vald
Nr: 188Sündinud: 19.12.1990
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kose Spordikool, õpetaja/treener
Katrin Lilleberg189Valimisliit Meie Vald
Nr: 189Sündinud: 10.07.1960
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Halver Mööbel, tööline
Urmas Roots190Valimisliit Meie Vald
Nr: 190Sündinud: 01.01.1972
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Õllenaut OÜ, juhatuse liige
Elo Liina Kaivo191Valimisliit Meie Vald
Nr: 191Sündinud: 22.03.1981
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Parem Ruum OÜ, juhatuse liige
Rein Purje192Valimisliit Meie Vald
Nr: 192Sündinud: 08.11.1941
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Alari Song193Valimisliit Meie Vald
Nr: 193Sündinud: 29.04.1978
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Mööbel Sinule OÜ, juhatuse liige
Illar Sälik194Valimisliit Meie Vald
Nr: 194Sündinud: 21.10.1966
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Roadwolf OÜ, objektijuht
Vello Einland195Valimisliit Meie Vald
Nr: 195Sündinud: 06.10.1958
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kivitammi MK OÜ, juhatuse liige
Kristo Soodla196Valimisliit Meie Vald
Nr: 196Sündinud: 26.12.1984
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Transformer Group OÜ, juhatuse liige
Jaak Roomet197Valimisliit Meie Vald
Nr: 197Sündinud: 04.05.1950
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Roomet & Melrosten OÜ, juhataja
Hannes Kägu198Valimisliit Meie Vald
Nr: 198Sündinud: 12.12.1968
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Jetoil AS, juhatuse liige
Taima Kiipus199Valimisliit Meie Vald
Nr: 199Sündinud: 21.02.1944
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Hardi Urke200Valimisliit Meie Vald
Nr: 200Sündinud: 14.05.1971
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Tallinna Laste Turvakeskus, sotsiaalpedagoog
Margus Vilba201Valimisliit Meie Vald
Nr: 201Sündinud: 08.05.1975
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Põhja-Eesti Kütteladu OÜ, juhatuse liige
Heli Mõttus202Valimisliit Meie Vald
Nr: 202Sündinud: 12.02.1963
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Klaverite Kants OÜ, juhataja
Üllar Leuhhin203Valimisliit Meie Vald
Nr: 203Sündinud: 29.05.1985
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: ART Elekter OÜ, juhatuse liige
Mario Bulgarin204Valimisliit Meie Vald
Nr: 204Sündinud: 13.08.1989
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: Digit Print OÜ, trükkal
Rein Liiv205Valimisliit Meie Vald
Nr: 205Sündinud: 24.02.1992
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Ramirent Baltic AS, hooldus-remonditööline
Taavi Laeneste206Valimisliit Meie Vald
Nr: 206Sündinud: 26.07.1977
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Kastor Gaas OÜ, projektijuht
Laine Mägi207Valimisliit Meie Vald
Nr: 207Sündinud: 25.01.1954
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Common Invest OÜ, juhataja
Vello Saliste208Valimisliit Meie Vald
Nr: 208Sündinud: 10.04.1950
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kosejõe Kool, õpetaja
Kerli Põhjala209Valimisliit Meie Vald
Nr: 209Sündinud: 13.10.1982
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: Havi Logistics OÜ, komplekteerija
David John Wilkinson210Valimisliit Meie Vald
Nr: 210Sündinud: 20.04.1964
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: tööotsija
Evi Liiv211Valimisliit Meie Vald
Nr: 211Sündinud: 05.04.1967
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: AS Lõuna-Eesti Hoolekeskus, hooldaja
Kardo Proos212Valimisliit Meie Vald
Nr: 212Sündinud: 05.03.1986
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Tinfor AS, plekksepp
Kalle Sleng213Valimisliit Meie Vald
Nr: 213Sündinud: 10.11.1953
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Kaitseliidu Harju Malev valvekoondis, valvur
Mait Markus214Valimisliit Meie Vald
Nr: 214Sündinud: 14.10.1950
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Raivo Käär215Valimisliit Meie Vald
Nr: 215Sündinud: 28.11.1960
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: MTÜ Paunküla Hooldekeskus, haldusjuht
Danel Sepp216Valimisliit Meie Vald
Nr: 216Sündinud: 27.09.1982
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: DST Auto OÜ, juhatuse liige
Kalle Piksar217Valimisliit Meie Vald
Nr: 217Sündinud: 15.12.1971
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Klaasimeister AS, meister
Tõnis Kristal218Valimisliit Meie Vald
Nr: 218Sündinud: 20.10.1965
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Kinema OÜ, paigaldusspetsialist
Grigori Portugov219Valimisliit Meie Vald
Nr: 219Sündinud: 16.05.1971
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: S.A.G. Project OÜ, müügidirektor
Arvo Taimla220Valimisliit Meie Vald
Nr: 220Sündinud: 19.06.1940
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Imre Kukk221Valimisliit Meie Vald
Nr: 221Sündinud: 03.07.1957
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: FIE
Martin Miil222Valimisliit Meie Vald
Nr: 222Sündinud: 04.06.1989
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Penhouse Studio OÜ, juhatuse liige
Harald Mürk223Valimisliit Meie Vald
Nr: 223Sündinud: 20.04.1958
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: tööotsija
Tiiu Hõbe224Valimisliit Meie Vald
Nr: 224Sündinud: 26.07.1946
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Avo Pajuste225Valimisliit Meie Vald
Nr: 225Sündinud: 07.08.1962
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: FIE
Miina Meinvald226Valimisliit Meie Vald
Nr: 226Sündinud: 24.03.1988
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: kodune
Allan Kääramees227Valimisliit Meie Vald
Nr: 227Sündinud: 26.04.1977
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Instant Eesti OÜ, juhataja
Raimo Oks228Valimisliit Meie Vald
Nr: 228Sündinud: 15.05.1977
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Oxforell, juhataja
Ando Algre229Valimisliit Meie Vald
Nr: 229Sündinud: 11.01.1942
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Ingrid Kuusk230Valimisliit Meie Vald
Nr: 230Sündinud: 12.03.1957
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kose Raamatukogu, vanemraamatukoguhoidja
Tiit Mae231Valimisliit Meie Vald
Nr: 231Sündinud: 28.02.1960
Nimekiri: Valimisliit Meie ValdHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: NMG Invest OÜ, juhatuse liige
Sauna valimisliit
Arvo Sildnik232Sauna valimisliit
Nr: 232Sündinud: 12.06.1955
Nimekiri: Sauna valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Pensionär
Indrek Heiskonen233Sauna valimisliit
Nr: 233Sündinud: 04.09.1968
Nimekiri: Sauna valimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: AS Standard, meister
Tõnu Heiskonen234Sauna valimisliit
Nr: 234Sündinud: 31.12.1966
Nimekiri: Sauna valimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Wallenium OÜ, konstruktor
Eve Heiskonen235Sauna valimisliit
Nr: 235Sündinud: 19.04.1962
Nimekiri: Sauna valimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Ravila Lasteaed, õpetaja
Ronald Tulp236Sauna valimisliit
Nr: 236Sündinud: 12.05.1994
Nimekiri: Sauna valimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Tallinna Tööstusharidus keskus, õpilane
Astrid Sildnik237Sauna valimisliit
Nr: 237Sündinud: 13.08.1960
Nimekiri: Sauna valimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Kose Gümnaasium, õpetaja