Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Kohtla-Järve linn

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Eduard Odinets101Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 101Sündinud: 27.05.1976
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Kultuuriministeerium, välisvahendite juht
Raissa Vares102Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 102Sündinud: 19.08.1950
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: KÜ Põhaja allee 12, juhatuse liige
Nikolai Kutašov103Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 103Sündinud: 19.12.1950
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Pensionär
Anna Laht104Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 104Sündinud: 16.09.1987
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: L Tehnoülevaatus OÜ, tegevjuht
Valdor Ernits105Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 105Sündinud: 04.02.1952
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Kaitseliit Alutaguse malev, laohoidja
Jelena Mutonen106Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 106Sündinud: 05.03.1965
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ Elthaus, administraator
Külli Bachman107Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 107Sündinud: 07.05.1968
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Jõhvi lasteaiad Pillerkaare maja, lasteaia õpetaja
Diana Berseneva108Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 108Sündinud: 27.08.1980
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: VKG Oil AS, müügijuht
Tatjana Ivuškina109Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 109Sündinud: 17.11.1958
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: USS Security Eesti AS, turvatöötaja
Mihhail Jahhimovitš110Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 110Sündinud: 14.03.1964
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Partner Veod OÜ, autojuht-kuller
Robert Junninen111Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 111Sündinud: 04.05.1960
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Pensionär
Kersti Kuslap112Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 112Sündinud: 28.03.1975
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Mitteldorf OÜ,lektor
Priit Kuslap113Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 113Sündinud: 08.07.1975
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Päästeamet, meeskonnavanem
Jelena Netšajeva114Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 114Sündinud: 20.06.1964
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: E-VA TRANS OÜ, direktor
Silvia Possaškova115Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 115Sündinud: 06.05.1961
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: FIE, massöör
Kaie Raidma116Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 116Sündinud: 10.12.1951
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Ida-Viru Kutsehariduskeskus, õpetaja
Juri Ravoit117Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 117Sündinud: 03.12.1964
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Ida päästekeskus, päästja
Jevgeni Saltõkov118Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 118Sündinud: 26.12.1980
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Kohtla-Järve Noortekeskus, projektijuht
Valdur Tihane119Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 119Sündinud: 18.08.1949
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Pensionär
Svetlana Tšumakova120Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 120Sündinud: 10.01.1946
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Pensionär
Jüri Utt121Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 121Sündinud: 06.05.1949
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: TTÜ Virumaa kolletž, lektor
Vladislava Vassitškina122Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 122Sündinud: 10.04.1956
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ Doctor music from Estonia, psühholoog
Harri Vares123Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 123Sündinud: 14.11.1952
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: KÜ Outokumpu 15, juhatuse liige
Jüri Villers124Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 124Sündinud: 02.10.1963
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ RIJUR, juhatuse liige
Janek Raik125Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 125Sündinud: 12.03.1973
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: SA Narva Muuseum, haldusjuht
Eesti Reformierakond
Vitali Borodin126Eesti Reformierakond
Nr: 126Sündinud: 01.10.1978
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Kohtla-Järve Linnavalitsus, arenguteenistuse abilinnapea
Merike Peri127Eesti Reformierakond
Nr: 127Sündinud: 16.12.1951
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: pensionär
Andrei Jeršov128Eesti Reformierakond
Nr: 128Sündinud: 30.08.1987
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Osaühing N&V, IT-spetsialist
Julia Kalamajeva129Eesti Reformierakond
Nr: 129Sündinud: 24.03.1975
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Kohtla-Järve Kesklinna Põhikooli direktor
Aljona Kazakova130Eesti Reformierakond
Nr: 130Sündinud: 29.01.1989
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Kohtla-Järve Linnavalitsus, lastekaitse vanemspetsialist
Aleksandr Kirillov131Eesti Reformierakond
Nr: 131Sündinud: 28.03.1983
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: RONYX LASKETIIR OÜ, juhatuse liige
Ene Kruzman132Eesti Reformierakond
Nr: 132Sündinud: 28.12.1969
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Kohtla-Järve Lasteaed Tareke direktor
Stanislav Lagutkin133Eesti Reformierakond
Nr: 133Sündinud: 18.03.1983
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tööotsija
Alissa Linter134Eesti Reformierakond
Nr: 134Sündinud: 20.06.1987
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Jõhvi Gümnaasium , lennujuhendaja
Sergei Mihhailov135Eesti Reformierakond
Nr: 135Sündinud: 29.01.1962
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: MTÜ Ujumisklubi AKTIIV, juhatuse liige
Tatjana Novožilova136Eesti Reformierakond
Nr: 136Sündinud: 16.05.1961
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Ahtme klubi direktori k.t.
Svetlana Pavlenkova137Eesti Reformierakond
Nr: 137Sündinud: 24.04.1971
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Kohtla-Järve lasteaed Pääsuke, õpetaja
Jekaterina Prudnikova138Eesti Reformierakond
Nr: 138Sündinud: 07.01.1989
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Kohtla-Järve Linnavalitsus, peamaakorraldaja
Erik Setškov139Eesti Reformierakond
Nr: 139Sündinud: 14.10.1997
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: üliõpilane
Daniil Starodubtsev140Eesti Reformierakond
Nr: 140Sündinud: 28.01.1984
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: FFC LOGISTICS OÜ , juhatuse liige
Ekaterina Švets141Eesti Reformierakond
Nr: 141Sündinud: 18.06.1984
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tööotsija
Jana Talviste142Eesti Reformierakond
Nr: 142Sündinud: 04.12.1972
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Kohtla-Järve lasteaia Pääsuke, direktor
Nadežda Tšudakova143Eesti Reformierakond
Nr: 143Sündinud: 11.06.1985
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Kohtla-Järve Vene Gümnaasium, raamatukoguhoidja
Erakond Eestimaa Rohelised
Roman Mutonen144Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 144Sündinud: 23.06.1986
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Eestimaa RohelisedTöökoht: Pistrik I-V OÜ, projektijuht
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Helle Uri145Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 145Sündinud: 07.02.1954
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Avatud Värav OÜ, kasvataja
Valimisliit Õige Valik
Roland Tarum146Valimisliit Õige Valik
Nr: 146Sündinud: 04.12.1980
Nimekiri: Valimisliit Õige ValikHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Booty OÜ, juhatuse liige
Igor Leskov147Valimisliit Õige Valik
Nr: 147Sündinud: 23.12.1998
Nimekiri: Valimisliit Õige ValikHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: õpilane
Vadim Vedehhov148Valimisliit Õige Valik
Nr: 148Sündinud: 24.07.1974
Nimekiri: Valimisliit Õige ValikHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Komkare Pluss OÜ, juhatuse liige
Jaanek Pahka149Valimisliit Õige Valik
Nr: 149Sündinud: 06.11.1972
Nimekiri: Valimisliit Õige ValikHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: MTÜ Soldiers of Odin Estonia, juhatuse liige
Igor Bronštein150Valimisliit Õige Valik
Nr: 150Sündinud: 03.12.1996
Nimekiri: Valimisliit Õige ValikHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Kohtla-Järve Kultuurikeskus, administraator
Eha Heilu151Valimisliit Õige Valik
Nr: 151Sündinud: 06.01.1952
Nimekiri: Valimisliit Õige ValikHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Pensionär
Arsen Pogosjan152Valimisliit Õige Valik
Nr: 152Sündinud: 31.12.1979
Nimekiri: Valimisliit Õige ValikHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: ENEFIT KAEVANDUSED AS, allmaa lukksepp-elektrik
Elina Jagonen153Valimisliit Õige Valik
Nr: 153Sündinud: 15.10.1991
Nimekiri: Valimisliit Õige ValikHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Viru Keemia Grupp AS, hankespetsialist
Antonina Blumberg154Valimisliit Õige Valik
Nr: 154Sündinud: 10.09.1949
Nimekiri: Valimisliit Õige ValikHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Pensionär
Jüri Blumberg155Valimisliit Õige Valik
Nr: 155Sündinud: 05.02.1949
Nimekiri: Valimisliit Õige ValikHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Pensionär
Taimi Eha156Valimisliit Õige Valik
Nr: 156Sündinud: 17.09.1965
Nimekiri: Valimisliit Õige ValikHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Jõhvi lasteaed Pillerkaare maja, õpetaja
Anna Jagonen157Valimisliit Õige Valik
Nr: 157Sündinud: 06.01.1996
Nimekiri: Valimisliit Õige ValikHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Üliõpilane
Eduard Kiuru158Valimisliit Õige Valik
Nr: 158Sündinud: 12.08.1991
Nimekiri: Valimisliit Õige ValikHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Tööotsija
Elmire Müürsepp159Valimisliit Õige Valik
Nr: 159Sündinud: 28.08.1947
Nimekiri: Valimisliit Õige ValikHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: OÜ TRIOBETA, raamatupidaja
Väino Ojamäe160Valimisliit Õige Valik
Nr: 160Sündinud: 04.09.1950
Nimekiri: Valimisliit Õige ValikHaridus: Põhiharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Järve Biopuhastus OÜ, ekskavaatorijuht
Svetlana Parfejeva161Valimisliit Õige Valik
Nr: 161Sündinud: 09.08.1969
Nimekiri: Valimisliit Õige ValikHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Artfal Eksport OÜ, juhatuse liige
Georgi Salumets162Valimisliit Õige Valik
Nr: 162Sündinud: 19.03.1984
Nimekiri: Valimisliit Õige ValikHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: VKG Oil, operaator
Valeria Smirnova163Valimisliit Õige Valik
Nr: 163Sündinud: 24.02.1994
Nimekiri: Valimisliit Õige ValikHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: MAXIMA EESTI OÜ, konsultant-teenindaja
Ilja Tumaš164Valimisliit Õige Valik
Nr: 164Sündinud: 05.08.1996
Nimekiri: Valimisliit Õige ValikHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Circle K Eesti AS,Jõhvi klienditeenindaja
Eesti Keskerakond
Ljudmila Jantšenko165Eesti Keskerakond
Nr: 165Sündinud: 06.02.1951
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kohtla-Järve Linnavalitsus, linnapea
Valeri Korb166Eesti Keskerakond
Nr: 166Sündinud: 03.07.1954
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Riigikogu liige
Riina Ivanova167Eesti Keskerakond
Nr: 167Sündinud: 04.09.1960
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Kohtla-Järve Linnavolikogu, volikogu esimees
Vladimir Evve168Eesti Keskerakond
Nr: 168Sündinud: 06.04.1960
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Kohtla-Järve Sotsiaalhoolekandekeskus, peaspetsialist
Deniss Veršinin169Eesti Keskerakond
Nr: 169Sündinud: 20.08.1986
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Kohtla-Järve Linnavalitsus, majandusteenistuse abilinnapea
Viktoria Tsventarnaja170Eesti Keskerakond
Nr: 170Sündinud: 22.03.1969
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: AS Uikala Prügila, OÜ Ekovir juhatuse liige
Ülle Lepassaar171Eesti Keskerakond
Nr: 171Sündinud: 20.07.1956
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Kohtla-Järve Linnavalitsus, linnapeaabi Järve, Kukruse ja Sompa linnaosas
Nikolai Petrovitš172Eesti Keskerakond
Nr: 172Sündinud: 27.02.1962
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: VKG Oil AS, juhatuse liige
Anton Dijev173Eesti Keskerakond
Nr: 173Sündinud: 30.10.1988
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: N&V OÜ, liikluskorraldusvahendite tootmisjuht
Arne Berendsen174Eesti Keskerakond
Nr: 174Sündinud: 09.07.1950
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kohtla-Järve Sotsiaalhoolekandekeskus, direktor
Zaur Abbassov175Eesti Keskerakond
Nr: 175Sündinud: 21.01.1986
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ Lib, arendaja
Valentina Kutuzova176Eesti Keskerakond
Nr: 176Sündinud: 14.01.1951
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kohtla-Järve Tammiku Põhikool, direktor
Raissa Baženova177Eesti Keskerakond
Nr: 177Sündinud: 17.05.1959
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Õppekeskus Intellekt OÜ, juhatuse liige
Anna Rentik178Eesti Keskerakond
Nr: 178Sündinud: 05.10.1945
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kohtla-Järve Koolinoorte Loomemaja, direktor
Svetlana Skorobogatova179Eesti Keskerakond
Nr: 179Sündinud: 13.07.1949
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium, direktor
Kristiine Agu180Eesti Keskerakond
Nr: 180Sündinud: 05.04.1971
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Kohtla-Järve Linnavalitsus, kultuuri-ja spordi peaspetsialist
Niina Aleksejeva181Eesti Keskerakond
Nr: 181Sündinud: 16.03.1958
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kohtla-Järve Linnavalitsus, sotsiaalteenistuse abilinnapea
Anna Antson182Eesti Keskerakond
Nr: 182Sündinud: 23.08.1978
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Kohtla-Järve Linnavalitsus, hariduse vanemspetsialist
Nikolai Derdessov183Eesti Keskerakond
Nr: 183Sündinud: 09.04.1948
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Pensionär
Jevgenia Dvornik184Eesti Keskerakond
Nr: 184Sündinud: 04.01.1975
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: MTÜ Allium, sotsiaaltöötaja
Aleksandr Dusman185Eesti Keskerakond
Nr: 185Sündinud: 24.06.1944
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Ida-Viru Integratsioonikeskus, juhatuse liige
Svetlana Ergaševa186Eesti Keskerakond
Nr: 186Sündinud: 26.01.1962
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Kohtla-Järve Invaühing MTÜ, juhatuse liige
Natalia Feldman187Eesti Keskerakond
Nr: 187Sündinud: 05.01.1957
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: SA Ida-Viru Keskhaigla, silmahaiguste vanemarst
Igor Fimenkov188Eesti Keskerakond
Nr: 188Sündinud: 25.06.1965
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Fiola Ehitus OÜ, juhatuse liige
Mark Fjodorov189Eesti Keskerakond
Nr: 189Sündinud: 24.09.1991
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Kohtla-Järve Linnavalitsus, linnamajanduse vanemspetsialist
Olga Golovatšjova190Eesti Keskerakond
Nr: 190Sündinud: 01.07.1976
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kohtla-Järve Linnavalitsus, hariduse peaspetsialist
Olga Halliksaar191Eesti Keskerakond
Nr: 191Sündinud: 18.10.1945
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Kohtla-Järve Kultuurikeskus, tantsugrupi juhendaja
Leonid Hokkonen192Eesti Keskerakond
Nr: 192Sündinud: 08.10.1986
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ OSK Grupp, juhatuse liige
Roza Ivanova193Eesti Keskerakond
Nr: 193Sündinud: 26.06.1942
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Slaavi Põhikool, õpetaja
Ilja Jefimov194Eesti Keskerakond
Nr: 194Sündinud: 06.09.1993
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ EFIM, juhatuse liige
Ljubov Kanarbik195Eesti Keskerakond
Nr: 195Sündinud: 07.02.1981
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Kohtla-Järve Linnavalitsus, hariduse spetsialist
Veera Kevlitš196Eesti Keskerakond
Nr: 196Sündinud: 23.09.1961
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Kohtla-Järve Lasteaed Punamütsike, direktor
Aleksei Kisseljov197Eesti Keskerakond
Nr: 197Sündinud: 22.10.1939
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: MTÜ Eesti Põlevkivi Pensionäerid, juhatuse liige
Svetlana Korotkova198Eesti Keskerakond
Nr: 198Sündinud: 07.09.1958
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kohtla-Järve Kultuurikeskus, direktor
Boriss Klubov199Eesti Keskerakond
Nr: 199Sündinud: 07.01.1941
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kohtla-Järve Spordikeskus, instruktor
Julia Kropatševa200Eesti Keskerakond
Nr: 200Sündinud: 27.02.1981
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Keskkonnaamet, keskkonnahariduse spetsialist
Ülle Kumpin201Eesti Keskerakond
Nr: 201Sündinud: 29.08.1952
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Kohtla-Järve Maleva Põhikool, direktor
Olga Lass202Eesti Keskerakond
Nr: 202Sündinud: 05.12.1970
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Kohtla-Järve Linnavalitsus, rahvastikuregistri vanemspetsialist
Ljudmilla Latt203Eesti Keskerakond
Nr: 203Sündinud: 02.02.1973
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kohtla-Järve Tammiku Põhikool, õppelajuhataja
Valentina Lausmaa204Eesti Keskerakond
Nr: 204Sündinud: 09.05.1946
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kohtla-Järve Täiskasvanute Gümnaasium, direktor
Julia Leontjeva205Eesti Keskerakond
Nr: 205Sündinud: 27.05.1967
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Keemikute Ametiühing, juhatuse esimees
Tiit Lillemets206Eesti Keskerakond
Nr: 206Sündinud: 06.09.1979
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Kohtla-Järve Linnavalitsus, linnapeaabi Ahtme, Oru ja Viivikonna linnaosas
Sergei Lopin207Eesti Keskerakond
Nr: 207Sündinud: 08.08.1987
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: USS Security Eesti AS, turvajuht
Ilona Maharramova208Eesti Keskerakond
Nr: 208Sündinud: 05.03.1984
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Kohtla-Järve lasteaed Tuhkatriinu, õpetaja
Jevgenia Maksimova209Eesti Keskerakond
Nr: 209Sündinud: 01.10.1954
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kohtla-Järve Vanurite Hooldekodu, direktor
Larissa Meister210Eesti Keskerakond
Nr: 210Sündinud: 19.02.1962
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Kohtla-Järve Sotsiaalhoolekandekeskus, tegevusjuhendaja
Valentina Melnikova211Eesti Keskerakond
Nr: 211Sündinud: 21.10.1961
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kohtla-Järve Linnavalitsus, linnamajanduse spetsialist
Svetlana Muhhametzjanova212Eesti Keskerakond
Nr: 212Sündinud: 24.06.1970
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: -
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kohtla-Järve Sotsiaalhoolekandekeskus, psühholoog
Vladimir Sarantsev213Eesti Keskerakond
Nr: 213Sündinud: 05.05.1956
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: MTÜ Allium, nõustaja
Jelena Scharonberg214Eesti Keskerakond
Nr: 214Sündinud: 18.05.1969
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kohtla-Järve Linnavalitsus, linnavalitsuse peaspetsialist Järve ja Kukruse linnaosas
Svetlana Sokolova215Eesti Keskerakond
Nr: 215Sündinud: 24.09.1948
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kohtla-Järve Lasteaed Karuke, direktor
Vjatšeslav Stankevitš216Eesti Keskerakond
Nr: 216Sündinud: 02.01.1955
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ N&V, tegevdirektor
Ljudmilla Šut217Eesti Keskerakond
Nr: 217Sündinud: 06.03.1949
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kohtla-Järve Noortekeskus, majandusjuhataja
Igor Parv218Eesti Keskerakond
Nr: 218Sündinud: 28.10.1958
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Kohtla-Järve Linnavalitsus, infotöötaja
Nikita Perfilov219Eesti Keskerakond
Nr: 219Sündinud: 04.11.1988
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: estonia Kaevandused, resperaatori tööline
Irina Putkonen220Eesti Keskerakond
Nr: 220Sündinud: 12.03.1979
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Kohtla-Järve Slaavi Põhikool, direktor
Tatjana Tailakova221Eesti Keskerakond
Nr: 221Sündinud: 13.04.1965
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Kohtla-Järve Linnavalitsus, lastekaitse vanemspetsialist
Ilja Telnov222Eesti Keskerakond
Nr: 222Sündinud: 11.01.1987
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: OÜN&V OÜ , ajakirjanik
Irina Tokman223Eesti Keskerakond
Nr: 223Sündinud: 13.10.1948
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kohtla-Järve Linnavalitsus, hariduse spetsialist
Aleksandr Tšernossitov224Eesti Keskerakond
Nr: 224Sündinud: 08.01.1983
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Narva Linnavalitsuse Linnamajandusamet, teede vanemspetsialist
Vladimir Zažogin225Eesti Keskerakond
Nr: 225Sündinud: 21.01.1952
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Poksiklubi Järve Boxing, juhataja
Vitali Žigadlo226Eesti Keskerakond
Nr: 226Sündinud: 20.10.1979
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ Astri Buffet, juhiabi
Aleksander Valguta227Eesti Keskerakond
Nr: 227Sündinud: 08.09.1957
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: SA Ida-Viru Keskhaigla, töökeskkonnaspetsialist
Tatjana Voloshchishina228Eesti Keskerakond
Nr: 228Sündinud: 05.12.1988
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Kohtla-Järve lasteaed Aljonuška, õppelajuhataja kohusetäitja
Vadim Vilde229Eesti Keskerakond
Nr: 229Sündinud: 20.03.1976
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kohtla-Järve Linnavalitsus, õigusnõunik
Svetlana Vladimirova230Eesti Keskerakond
Nr: 230Sündinud: 30.01.1978
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kohtla-Järve Vene Gümnaasium, direktori kt