Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Tallinn: Põhja-Tallinna linnaosa

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Hendrik Agur241Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 241Sündinud: 03.10.1965
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Gustav Adolfi Gümnaasium, direktor
Elle Kull242Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 242Sündinud: 05.01.1952
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: pensionär
Henrik Aavik243Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 243Sündinud: 26.08.1973
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Applaud OÜ, juhatuse liige
Peeter Võsu244Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 244Sündinud: 09.03.1958
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Eesti Kristlik Televisioon MTÜ, direktor
Kristjan Kaldmäe245Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 245Sündinud: 13.07.1990
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: -
Henn Pärn246Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 246Sündinud: 04.04.1941
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: pensionär
Maren Urb247Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 247Sündinud: 10.03.1964
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Kaitseliit peastaap, spetsialist
Ave Sarõtšev248Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 248Sündinud: 19.11.1991
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Tallinna Ülikooli tudeng
Andres Piperal249Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 249Sündinud: 12.06.1968
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: G4S, turvajuht
Edvin Nugis250Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 250Sündinud: 20.04.1938
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: pensionär
Annika Ojango251Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 251Sündinud: 22.07.1989
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: ettevõtja
Ave Bremse252Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 252Sündinud: 01.01.1964
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Maamajanduse Infokeskus, peaspetsialist
Allan Palmkroon253Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 253Sündinud: 08.06.1989
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Saku õlletehase AS
Ellen Jundas254Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 254Sündinud: 26.04.1961
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: -
Peep Tamula255Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 255Sündinud: 17.02.1955
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Rimi kaupluse töötaja
Olesja Tandorf256Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 256Sündinud: 24.02.1981
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Tallinna Kivimurru Lasteaed, direktor
Andres Uustalu257Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 257Sündinud: 04.04.1969
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Harju Elekter As, ostujuht
Sergei Müller258Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 258Sündinud: 18.08.1973
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: -
Hindrek Tammiste259Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 259Sündinud: 15.09.1973
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: ettevõtja
Igor Šambalov260Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 260Sündinud: 06.07.1962
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: ettevõtja
Kaire Maalma261Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 261Sündinud: 22.03.1973
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Jakob Westholmi Gümnaasium, õpetaja
Peep Rausma262Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 262Sündinud: 27.04.1960
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: ettevõtja
Ralf Kaup263Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 263Sündinud: 14.02.1929
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: -
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Eesti Vabadusvõitlejate Tallinna ühenduse Põhja-Tallinna piirkonna auesimees
Helve Aader264Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 264Sündinud: 13.12.1937
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: pensionär
Aleksander Paia265Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 265Sündinud: 23.02.1934
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: pensionär, kaitseliitlane
Toivo Altvälja266Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 266Sündinud: 28.06.1957
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Evelekt OÜ müüja
Veiko Lukmann267Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 267Sündinud: 11.07.1978
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: -
Valimisliit Metroolinn
Andrei Sosnin281Valimisliit Metroolinn
Nr: 281Sündinud: 12.06.1984
Nimekiri: Valimisliit MetroolinnHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: BONDORA AS takvara arendaja
Julia Dikanjova282Valimisliit Metroolinn
Nr: 282Sündinud: 23.12.1992
Nimekiri: Valimisliit MetroolinnHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: MTÜ Avatud vabariik
Eesti Keskerakond
Yana Toom717Eesti Keskerakond
Nr: 717Sündinud: 15.10.1966
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Euroopa Parlamendi liige
Raimond Kaljulaid718Eesti Keskerakond
Nr: 718Sündinud: 27.01.1982
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Põhja-Tallinna Valitsus, linnaosa vanem
Vladimir Velman719Eesti Keskerakond
Nr: 719Sündinud: 25.09.1945
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Riigikogu liige
Märt Sults720Eesti Keskerakond
Nr: 720Sündinud: 24.03.1961
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Riigikogu liige
Andrei Birov721Eesti Keskerakond
Nr: 721Sündinud: 03.12.1958
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: AS Sillamäe sadam, turundusdirektor
Enno Tamm722Eesti Keskerakond
Nr: 722Sündinud: 26.05.1960
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Linnatranspordi AS juhatuse esimees
Julia Timerbulatova723Eesti Keskerakond
Nr: 723Sündinud: 12.08.1984
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Linnavolikogu liige
Anton Stalnuhhin724Eesti Keskerakond
Nr: 724Sündinud: 08.10.1984
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Nortal AS, vanem Java arendaja
Aleksei Semjonov725Eesti Keskerakond
Nr: 725Sündinud: 08.02.1947
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Inimõiguste Teabekeskus, direktor
Kaspar Kaugija726Eesti Keskerakond
Nr: 726Sündinud: 01.05.1966
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Kopli Ametikool, direktor
Peeter Võsa727Eesti Keskerakond
Nr: 727Sündinud: 28.12.1967
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Larissa Novožilova728Eesti Keskerakond
Nr: 728Sündinud: 12.02.1946
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Vene Kultuurikeskus, administraator
Julianna Jurtšenko729Eesti Keskerakond
Nr: 729Sündinud: 04.08.1990
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Põhja Tallinna Valitsus, vanema asetäitja
Heidy Tamme730Eesti Keskerakond
Nr: 730Sündinud: 05.04.1943
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Linnavolikogu liige
Hanon Barabaner731Eesti Keskerakond
Nr: 731Sündinud: 30.07.1933
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Lylian Altmäe732Eesti Keskerakond
Nr: 732Sündinud: 10.08.1955
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ Rikamar juhatuse liige
Svetlana Švedovitš733Eesti Keskerakond
Nr: 733Sündinud: 01.08.1966
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Karjamaa Põhikool, õpetaja
Ilona Uzlova734Eesti Keskerakond
Nr: 734Sündinud: 25.08.1982
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Katleri taekwondoklubi, treener
Aleksandr Kukk735Eesti Keskerakond
Nr: 735Sündinud: 17.06.1986
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Munitsipaalpolitsei amet, peainspektor
Sergei Nikonov736Eesti Keskerakond
Nr: 736Sündinud: 02.07.1956
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Linnatranspordi AS, spetsialist
Reet Trei737Eesti Keskerakond
Nr: 737Sündinud: 09.10.1954
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Mäluabi OÜ, juhatuse liige, mälutreener
Anna Krõlova738Eesti Keskerakond
Nr: 738Sündinud: 12.03.1950
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Karjamaa Põhikool, direktor
Ave Kalmus739Eesti Keskerakond
Nr: 739Sündinud: 11.09.1961
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: MTÜ Põlvkondade Maja, Mattiase Põhikool, direktor
Toomas Loo740Eesti Keskerakond
Nr: 740Sündinud: 07.03.1965
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Salme Kultuurikeskuse direktor
Pavel Boitsov741Eesti Keskerakond
Nr: 741Sündinud: 20.06.1960
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Munitsipaalpolitsei amet, peainspektor
Vadim Antsupov743Eesti Keskerakond
Nr: 743Sündinud: 09.05.1971
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Sputnik Eesti, fotograaf
Jekaterina Matusihis744Eesti Keskerakond
Nr: 744Sündinud: 26.07.1991
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: eesti Vabaõhumuuseum, turundusspetsialist
Nikolai Mizerov745Eesti Keskerakond
Nr: 745Sündinud: 03.12.1968
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: õpetaja töökassas
Svetlana Zaugarova746Eesti Keskerakond
Nr: 746Sündinud: 10.11.1962
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Vene Kultuurikeskus, spetsialist
Igor Pissarev747Eesti Keskerakond
Nr: 747Sündinud: 20.12.1944
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Jelena Teder748Eesti Keskerakond
Nr: 748Sündinud: 06.02.1967
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tallinna Humanitaargümnaasium, õpetaja
Vladimir Batanov749Eesti Keskerakond
Nr: 749Sündinud: 28.08.1986
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Põhja-Tallinna JK Volta - noortetreener
Heleni Praks750Eesti Keskerakond
Nr: 750Sündinud: 09.11.1985
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Põhja Tallinna Valitsus, spetsialist
Oleg Matvejev751Eesti Keskerakond
Nr: 751Sündinud: 03.11.1991
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Sadekov Advokaadibüroo, jurist
Anu Hallik-Jürgenstein752Eesti Keskerakond
Nr: 752Sündinud: 13.01.1977
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Linnaplaneerimise Amet, juhataja
Sergei Zahharov753Eesti Keskerakond
Nr: 753Sündinud: 19.11.1982
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Uusmaa maakler
Milena Pogodajeva754Eesti Keskerakond
Nr: 754Sündinud: 14.10.1961
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Tallinna õppenõustamiskeskus, juhataja
Tanel Gabtšenko755Eesti Keskerakond
Nr: 755Sündinud: 01.06.1988
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Circle K Eesti AS, juhataja
Natalja Brinkevitš756Eesti Keskerakond
Nr: 756Sündinud: 21.06.1962
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Õpetaja
Henrik Murel757Eesti Keskerakond
Nr: 757Sündinud: 15.03.1968
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: VM Fidem OÜ, juhatuse liige
Ingrid-Maret Junisov758Eesti Keskerakond
Nr: 758Sündinud: 25.03.1932
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: pensionär
Reno Hainla759Eesti Keskerakond
Nr: 759Sündinud: 22.07.1965
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: KÜ Vihuri 5, esimees
Jelena Matojan760Eesti Keskerakond
Nr: 760Sündinud: 17.08.1974
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ Digidata Processing, juhataja
Igor Zinovjev761Eesti Keskerakond
Nr: 761Sündinud: 07.05.1963
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ Evelin Grupp
Sirje Leetmaa762Eesti Keskerakond
Nr: 762Sündinud: 19.10.1954
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Andrus Kull763Eesti Keskerakond
Nr: 763Sündinud: 23.03.1969
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: projektijuht
Ivan Luiska764Eesti Keskerakond
Nr: 764Sündinud: 19.09.1953
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Svetlana Ofitserova765Eesti Keskerakond
Nr: 765Sündinud: 27.03.1960
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: õpetaja, Maardu Gümnaasium
Juri Afonin766Eesti Keskerakond
Nr: 766Sündinud: 28.07.1956
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Inna Hmelnitskaja767Eesti Keskerakond
Nr: 767Sündinud: 05.02.1973
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Prisma Kristiine team´i juht
Aleksei Sokolov768Eesti Keskerakond
Nr: 768Sündinud: 17.10.1985
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Chandlers OÜ, juhatuse liige
Olga Palm769Eesti Keskerakond
Nr: 769Sündinud: 18.10.1977
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Vagner Insurance Broker AS, peadirektori asetäitja
Antonina Kisseljova770Eesti Keskerakond
Nr: 770Sündinud: 16.06.1959
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Mänedžer, lasteriiete disainer
Vladimir Zahharov771Eesti Keskerakond
Nr: 771Sündinud: 02.11.1977
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Moodul Projekt OÜ, tööline
Veronika Grubova772Eesti Keskerakond
Nr: 772Sündinud: 13.03.1982
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: PERH, õde
Ekaterina Tamiyar-Aniskevich773Eesti Keskerakond
Nr: 773Sündinud: 27.03.1983
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Personal Advisers Agency OÜ, juhatuse liige
Rustam Kalinin774Eesti Keskerakond
Nr: 774Sündinud: 17.12.1992
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: RRD OÜ juhataja
Valeria Šteinert775Eesti Keskerakond
Nr: 775Sündinud: 06.10.1993
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Üliõpilane
Vladimir Buhhanevitš776Eesti Keskerakond
Nr: 776Sündinud: 21.06.1945
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Pensionär
Ljubov Saarmu777Eesti Keskerakond
Nr: 777Sündinud: 18.03.1947
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Angerja 7 KÜ esimees
Mark Hmelnitski778Eesti Keskerakond
Nr: 778Sündinud: 08.01.1996
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Exit Room
Aleksander Russakov779Eesti Keskerakond
Nr: 779Sündinud: 11.12.1947
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Ljudmilla Fits780Eesti Keskerakond
Nr: 780Sündinud: 06.10.1964
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Inimõiguste Teabekeskus, raamatupidaja
Niina Russakova781Eesti Keskerakond
Nr: 781Sündinud: 26.11.1946
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Vadim Ljagatšov782Eesti Keskerakond
Nr: 782Sündinud: 24.06.1987
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tech Group AS projektijuht
Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Allan Hantsom815Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Nr: 815Sündinud: 28.08.1977
Nimekiri: Eestimaa Ühendatud VasakparteiHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eestimaa Ühendatud VasakparteiTöökoht: OÜ Novus Ordo juhatuse liige
Denis Vesnuhhov816Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Nr: 816Sündinud: 06.09.1987
Nimekiri: Eestimaa Ühendatud VasakparteiHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eestimaa Ühendatud VasakparteiTöökoht: õpilane
Julia Sommer817Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Nr: 817Sündinud: 22.12.1987
Nimekiri: Eestimaa Ühendatud VasakparteiHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eestimaa Ühendatud VasakparteiTöökoht: Finest Capital OÜ direktor
Nikita Põž818Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Nr: 818Sündinud: 07.02.1997
Nimekiri: Eestimaa Ühendatud VasakparteiHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eestimaa Ühendatud VasakparteiTöökoht: Hilton Park Tallinn, abikokk
Julia Rusakova819Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Nr: 819Sündinud: 30.07.1983
Nimekiri: Eestimaa Ühendatud VasakparteiHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Mustamäe Laste Loomingu maja, õpetaja
Artur Lurich820Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Nr: 820Sündinud: 13.04.1992
Nimekiri: Eestimaa Ühendatud VasakparteiHaridus: Põhiharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Finesta Baltic OÜ, monteerija
Astarot Bogomolov821Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Nr: 821Sündinud: 22.11.1994
Nimekiri: Eestimaa Ühendatud VasakparteiHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eestimaa Ühendatud VasakparteiTöökoht: OÜ T-Tammer, tööline
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Argo Luude924Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 924Sündinud: 05.12.1971
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: -
Riho Rausma925Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 925Sündinud: 06.08.1956
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: ettevõtja, FIE, meelelahutus
Marju Õunpuu926Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 926Sündinud: 30.04.1973
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Dictum est OÜ, tõlkija ja juhatuse liige
Urmas Siemer927Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 927Sündinud: 25.02.1962
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Baltika Tailor OÜ, tehnilise teenistuse juht
Meelis Keerberg928Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 928Sündinud: 26.09.1969
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Eraettevõtja, Aquasector Baltic OÜ juhatuse liige
Aldo Maksimov929Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 929Sündinud: 28.11.1972
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Eesti Korvapalliit, kommunikatsioonijuht
Margo Merisaar930Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 930Sündinud: 01.03.1971
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Päästeamet
Kalev Muru931Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 931Sündinud: 29.12.1954
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Pelgulinna Gümnaasium, füüsikaõpetaja
Alvar Kaljurand932Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 932Sündinud: 01.11.1956
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Õigusnõustaja, juhataja
Indrek Allikas933Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 933Sündinud: 27.01.1977
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Parmeron AS, objektijuht
Urmi Bernadt934Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 934Sündinud: 09.03.1961
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ Büroomassaaž, juhatuse liige
Aksel Weiler935Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 935Sündinud: 17.09.1972
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Novacleaner OÜ, juhatuse liige
Urmas Varm936Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 936Sündinud: 14.02.1955
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Rahteks OÜ, juhatuse liige
Urmas Mägi937Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 937Sündinud: 17.07.1957
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Solaris Keskus, kesklao juhataja
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Sven Mikser1046Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 1046Sündinud: 08.11.1973
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: EV Välisministeerium, minister
Kadri Kõusaar1047Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 1047Sündinud: 08.09.1980
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Kirjanik ja režissöör
Jaak Juske1048Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 1048Sündinud: 12.12.1976
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Gustav Adolfi Gümnaasium, õpetaja
Leena Kivisild1049Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 1049Sündinud: 25.08.1966
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Brightminds OÜ, omanik
Jelena Rootamm-Valter1050Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 1050Sündinud: 10.10.1952
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Tartu Ülikooli Narva Kolledž, lektor
Siim Tuisk1051Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 1051Sündinud: 21.01.1985
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: EMSL, huvikaitse ekspert
Sandra Kamilova1052Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 1052Sündinud: 04.03.1987
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Välisministeerium, nõunik
Jüri Mäemat1053Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 1053Sündinud: 21.01.1955
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Pelgulinna Gümnaasium, õpetaja
Ingrid Tuksam1054Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 1054Sündinud: 06.05.1981
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Tallinna 32. Keskkool, inglise keele õpetaja
Joosep Vimm1055Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 1055Sündinud: 08.02.1990
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Integratsiooni SA, koordinaator
Aino Allik1056Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 1056Sündinud: 24.02.1955
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Spetsialist
Taavi Hallikma1057Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 1057Sündinud: 27.11.1987
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Arendusinsener
Andres Juhan Bernadt1058Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 1058Sündinud: 23.09.1948
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Oma ettevõte
Tiit Tamberg1059Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 1059Sündinud: 22.09.1988
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Sisekaitseakadeemia, kommunikatsioonispetsialist
Lea Nurmis1060Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 1060Sündinud: 05.08.1947
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Eesti Pagar, degustaator
Rami Morel1061Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 1061Sündinud: 22.01.1986
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, peaspetsialist
Ivar Juhkam1062Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 1062Sündinud: 19.05.1995
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Üliõpilane
Vello Kukk1063Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 1063Sündinud: 12.03.1946
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Skarabeus Julgestusteenistus, turvatöötaja
Lennart Mängli1064Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 1064Sündinud: 22.04.1979
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: SA Eesti Kontsert, Rahvusmeeskoor, laulja
Mihkel Kangur1065Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 1065Sündinud: 25.04.1975
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Tallinna Ülikool, dotsent/vanemteadur
Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Reet Kudu1157Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1157Sündinud: 10.08.1949
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: kirjnik, Eesti Kirjanike Liidu liige
Sergei Jürgens1158Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1158Sündinud: 28.04.1949
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Viktor Ljubarets1160Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1160Sündinud: 31.08.1987
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Biuro OÜ, operaator
Peeter Tedre1161Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1161Sündinud: 07.09.1941
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Nadežda Leitšenok1162Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1162Sündinud: 15.07.1983
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: õpetaja
Andrei Gritskov1163Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1163Sündinud: 16.03.1974
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: SA Tallinna Erateeninduskool, direktor
Elisabet Šorina1164Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1164Sündinud: 19.12.1996
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: tudeng
Deniss Jermakov1165Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1165Sündinud: 26.10.1988
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: -
Oleg Tesla1166Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1166Sündinud: 12.06.1964
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Vladimir Razumovski1167Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1167Sündinud: 21.03.1963
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: -
Kaur-Toomas Raag1168Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1168Sündinud: 15.09.1996
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: -
Vsevolod Sadovnikov1169Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1169Sündinud: 03.08.1979
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Lineus Group OÜ, juhatuse liige
Dmytro Gaievoi1170Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1170Sündinud: 01.05.1984
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: -
Vitali Prisjažnõi1171Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1171Sündinud: 23.01.1970
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Tallinna Sotsiaaltöö keskus, sotsiaalassistent
Roman Sahhatov1172Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1172Sündinud: 19.03.1964
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: -
Tiit Trofimov1173Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1173Sündinud: 16.03.1971
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ KUjundusmeistrid
Eesti Reformierakond
Jürgen Ligi1262Eesti Reformierakond
Nr: 1262Sündinud: 16.07.1959
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Riigikogu liige
Yoko Alender1263Eesti Reformierakond
Nr: 1263Sündinud: 13.06.1979
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Riigikogu liige
Olavi Otepalu1264Eesti Reformierakond
Nr: 1264Sündinud: 29.08.1973
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Tallinn International School, direktor
Andres Aro1265Eesti Reformierakond
Nr: 1265Sündinud: 10.05.1970
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Nordworks Haldus OÜ, jurist
Helge Hallika1266Eesti Reformierakond
Nr: 1266Sündinud: 29.01.1948
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: OÜ Sõle Perearstid, perearst
Ülle Murmann1267Eesti Reformierakond
Nr: 1267Sündinud: 01.07.1967
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Ehte Humanitaargümnaasium huvijuht, eesti keele õpetaja
Signe Riisalo1268Eesti Reformierakond
Nr: 1268Sündinud: 08.10.1968
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Sotsiaalministeerium, laste hoolekande poliitikajuht
Kristo Enn Vaga1269Eesti Reformierakond
Nr: 1269Sündinud: 04.01.1997
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: õpilane
Kalev Kallemets1270Eesti Reformierakond
Nr: 1270Sündinud: 18.04.1979
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, nõunik
Kairi Aljas1271Eesti Reformierakond
Nr: 1271Sündinud: 19.12.1986
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: spetsialist
Dauri Paškovski1272Eesti Reformierakond
Nr: 1272Sündinud: 15.05.1997
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Eesti Reformierakond, kampaanianõunik
Kristina Simonova1273Eesti Reformierakond
Nr: 1273Sündinud: 13.02.1987
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: kodune
Lembit Kass1274Eesti Reformierakond
Nr: 1274Sündinud: 11.05.1961
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: kojamees, fotomodell
Lasse Mark1275Eesti Reformierakond
Nr: 1275Sündinud: 25.10.1997
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: tööotsija
Ain Seppik1276Eesti Reformierakond
Nr: 1276Sündinud: 12.03.1952
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: pensionär
Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Õie-Mari Aasmäe1348Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Nr: 1348Sündinud: 07.09.1984
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Pikapäkk OÜ juhatuse liige
Age Minka1349Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Nr: 1349Sündinud: 30.01.1965
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: Riigikogu Kantselei, nõunik-sekretariaadijuhataja
Marike Laht1350Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Nr: 1350Sündinud: 07.03.1957
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: SA Eesti Vabaõhumuuseum, konserveerimisosakonna juhataja
Peeter-Eerik Ots1351Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Nr: 1351Sündinud: 29.05.1971
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Tallinna Ühisgümnaasium, õpetaja
Marika Roomere1352Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Nr: 1352Sündinud: 16.01.1966
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Töövõimetuspensionär
Irina Madsen1353Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Nr: 1353Sündinud: 18.02.1952
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: ökonomist-pensionär
Karl Taklaja1354Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Nr: 1354Sündinud: 29.08.1973
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: OÜ Conmeo - partner
Kristiina Kull1355Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Nr: 1355Sündinud: 17.03.1988
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Tumlare Corporations AS, Tour Coordinator
Mati Andreas1356Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Nr: 1356Sündinud: 01.10.1982
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Web Expert OÜ, arendaja
Tõnu Teeveer1357Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Nr: 1357Sündinud: 30.03.1963
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: Ettevõtja
Marko Järvsoo1358Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Nr: 1358Sündinud: 19.10.1973
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Baltic Marine Contractors OÜ
Mart Kuusk1359Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Nr: 1359Sündinud: 15.12.1969
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: UP Partnerid OÜ juhataja
Alar Voitka1360Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Nr: 1360Sündinud: 18.02.1977
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Valuation Services OÜ, juhatuse liige
Valimisliit Hääled - international and local voices for the prosperous future of Tallinn/rahvusvahelised ja kohalikud hääled Tallinna õitsva tuleviku jaoks
Juhana Eirikki Kari1367Valimisliit Hääled - international and local voices for the prosperous future of Tallinn/rahvusvahelised ja kohalikud hääled Tallinna õitsva tuleviku jaoks
Nr: 1367Sündinud: 22.09.1972
Nimekiri: Valimisliit Hääled - international and local voices for the prosperous future of Tallinn/rahvusvahelised ja kohalikud hääled Tallinna õitsva tuleviku jaoksHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Fujitsu Estonia AS, Service desk agent
Erakond Eestimaa Rohelised
Züleyxa Izmailova1449Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1449Sündinud: 13.06.1985
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Eestimaa RohelisedTöökoht: Erakond Eestimaa Rohelised MTÜ juhatuse esimees
Fideelia-Signe Roots1450Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1450Sündinud: 27.03.1976
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Eestimaa RohelisedTöökoht: -
Kristiin Kõosalu1451Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1451Sündinud: 14.02.1985
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Eestimaa RohelisedTöökoht: -
Jana Levitina1452Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1452Sündinud: 05.06.1992
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Eestimaa RohelisedTöökoht: 7käiku OÜ, kokk
Mona-Liisa Lille1453Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1453Sündinud: 02.03.1974
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: kodune
Marina Puškar1454Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1454Sündinud: 10.05.1980
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: vabakutseline
Markko Mäll1455Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1455Sündinud: 12.11.1980
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Eestimaa RohelisedTöökoht: BioPro OÜ asutaja ja tegevjuht
Sander Johannes Loigom1456Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1456Sündinud: 28.07.1994
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: juh liige
Tim Heinpõld1457Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1457Sündinud: 27.06.1986
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: tisler
Indrek Paide1458Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1458Sündinud: 01.06.1976
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: TREV-2 Grupp AS, juhtimisarvestuse üksuse juht
Madis Põldsaar1459Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1459Sündinud: 13.12.1984
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Graafiline disainer, illustraator
Martin Laidla1460Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1460Sündinud: 27.03.1992
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital, infojuht
Markus Robam1461Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1461Sündinud: 11.02.1991
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Vabakutseline, helilooja
Madis Laur1462Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1462Sündinud: 26.05.1980
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Eesi Rahvusringhääling, multimeediatoimetaja
Heli Piisang1463Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1463Sündinud: 04.07.1971
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Tallinna Vaba Waldorfkooli direktor
Kristjan Tamm1464Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1464Sündinud: 15.05.1981
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kodune
Rasmus Lahtvee1465Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1465Sündinud: 17.09.1980
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Eestimaa RohelisedTöökoht: Asine Grupp OÜ juhataja
Valimisliit MEIE Tallinn
Jane Snaith1492Valimisliit MEIE Tallinn
Nr: 1492Sündinud: 05.07.1969
Nimekiri: Valimisliit MEIE TallinnHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Rahva Ühtsuse ErakondTöökoht: MTÜ Igale Lapsele Pere, juhatuse liige
Raigo Karotamm1493Valimisliit MEIE Tallinn
Nr: 1493Sündinud: 12.11.1982
Nimekiri: Valimisliit MEIE TallinnHaridus: Põhiharidus
Erakond: Rahva Ühtsuse ErakondTöökoht: õpilane
Rando Meerits1494Valimisliit MEIE Tallinn
Nr: 1494Sündinud: 13.11.1979
Nimekiri: Valimisliit MEIE TallinnHaridus: Põhiharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: -
Leino Masur1495Valimisliit MEIE Tallinn
Nr: 1495Sündinud: 24.06.1972
Nimekiri: Valimisliit MEIE TallinnHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: -
Heiki Treier1496Valimisliit MEIE Tallinn
Nr: 1496Sündinud: 30.09.1955
Nimekiri: Valimisliit MEIE TallinnHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti Vabaduspartei - Põllumeeste Kogu Töökoht: -
Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
Eha Villems1513Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
Nr: 1513Sündinud: 14.07.1965
Nimekiri: Valimisliit Eesti EllujäämisliikumineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: trammijuht
Üksikkandidaadid
Ilmar Ibragimov1521Üksikkandidaadid
Nr: 1521Sündinud: 20.02.1973
Nimekiri: ÜksikkandidaadidHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tallinna Majanduskool, teadur