Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Tallinn: Nõmme linnaosa

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Urmas Reinsalu211Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 211Sündinud: 22.06.1975
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: -
Andres Öpik212Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 212Sündinud: 04.05.1947
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Tallinna tehnikaülikool, professor
Siim Valmar Kiisler213Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 213Sündinud: 06.11.1965
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Keskkonnaminister
Urmas Mardi214Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 214Sündinud: 23.10.1969
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Eesti Korteriühistute Liit juhatuse liige; Nõmme linnaosa halduskogu esimees
Jaak Uudmäe215Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 215Sündinud: 03.09.1954
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Audentes SK treener
Indrek Luberg216Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 216Sündinud: 24.10.1978
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: ABC Motors AS, turundusjuht
Svea Talving217Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 217Sündinud: 06.11.1956
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Kantar Emor telefoniküsitleja
Illimar Leppik Von Wirén218Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 218Sündinud: 17.10.1989
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Euroopa Parlament, nõunik
Tiit Põder219Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 219Sündinud: 12.03.1947
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: USS Security Eesti AS autopatrull
Andres Paal220Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 220Sündinud: 24.09.1977
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Jacobs Douwe Egberts LT, Baltikumi ekspordijuht
Kadri Kopli221Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 221Sündinud: 20.11.1970
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Euroopa Parlamendi liikme Tunne Kelami büroo juhataja
Jaan Tross222Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 222Sündinud: 21.01.1962
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: -
Margit Leerimaa223Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 223Sündinud: 16.08.1969
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Tallinna Pae Gümnaasium, riigikaitseõpetuse õpetaja
Reelika Rikkand224Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 224Sündinud: 05.04.1984
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: -
Ivar Raadik225Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 225Sündinud: 26.10.1981
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: -
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: -
Jaan Audru226Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 226Sündinud: 07.01.1944
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: -
Heli Susi227Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 227Sündinud: 14.11.1929
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Pensionär
Tiina Kangro228Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 228Sündinud: 03.04.1961
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Riigikogu
Valimisliit Metroolinn
Stanislav Tituško279Valimisliit Metroolinn
Nr: 279Sündinud: 19.05.1995
Nimekiri: Valimisliit MetroolinnHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: üliõpilane
Eesti Keskerakond
Mailis Reps616Eesti Keskerakond
Nr: 616Sündinud: 13.01.1975
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Haridus- ja teadusministeerium, minister
Tiit Terik617Eesti Keskerakond
Nr: 617Sündinud: 15.06.1979
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Riigikogu liige
Tiia-Liis Jürgenson618Eesti Keskerakond
Nr: 618Sündinud: 06.03.1963
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Nõmme linnaosa vanem
Risto Kask619Eesti Keskerakond
Nr: 619Sündinud: 24.11.1985
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Rahandusministeerium, riigihalduse ministri nõunik
Kaia Jäppinen620Eesti Keskerakond
Nr: 620Sündinud: 21.07.1963
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ Romalzi, juhatuse liige
Eduard Dubrovski621Eesti Keskerakond
Nr: 621Sündinud: 19.04.1987
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Taxigo Tallinn OÜ, juhatuse liige
Peeter Mardna622Eesti Keskerakond
Nr: 622Sündinud: 24.10.1938
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Kairi Jakobson623Eesti Keskerakond
Nr: 623Sündinud: 23.04.1970
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Rahumäe Põhikool, direktor
Raik Saart624Eesti Keskerakond
Nr: 624Sündinud: 03.03.1950
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Epp Pruuns625Eesti Keskerakond
Nr: 625Sündinud: 18.09.1985
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Saku Päevakeskus, arendus- ja personalispetsialist
Valeri Lõõnik626Eesti Keskerakond
Nr: 626Sündinud: 08.07.1946
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Jüri Erm627Eesti Keskerakond
Nr: 627Sündinud: 10.03.1951
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Spordihall Nõmme Tennisekeskus, juht
Aleksander Dadajev628Eesti Keskerakond
Nr: 628Sündinud: 04.09.1950
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: AS Gaasivõrgud, projektijuht
Tatjana Rozenbaum629Eesti Keskerakond
Nr: 629Sündinud: 20.12.1958
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Vene Kultuurikeskus, peaspetsialist
Kristel Amjärv630Eesti Keskerakond
Nr: 630Sündinud: 11.12.1963
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Munitsipaalperearstikeskuse OÜ
Kristen Viikmäe631Eesti Keskerakond
Nr: 631Sündinud: 10.02.1979
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Nõmme Kalju noortetöö juht
Sergei Bogovski632Eesti Keskerakond
Nr: 632Sündinud: 31.03.1946
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: AS Kaigert, arengudirektor
Leena Saag633Eesti Keskerakond
Nr: 633Sündinud: 26.05.1959
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Pääsküla Gümnaasium, direktor
Jüri Jõgeva634Eesti Keskerakond
Nr: 634Sündinud: 22.07.1940
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Eve-Viktoria Lasberg635Eesti Keskerakond
Nr: 635Sündinud: 29.04.1978
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: aednik, eraettevõtja
Irina Kevel636Eesti Keskerakond
Nr: 636Sündinud: 21.11.1964
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Nõmme VAK, vastutav noorsootöötaja
Vahur Keldrima637Eesti Keskerakond
Nr: 637Sündinud: 27.08.1961
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti juhataja
Heinar Jahu638Eesti Keskerakond
Nr: 638Sündinud: 20.07.1933
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Nõmme Noortemaja, õpetaja
Ülo Kotkas639Eesti Keskerakond
Nr: 639Sündinud: 27.09.1943
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Dmitri Pavlov640Eesti Keskerakond
Nr: 640Sündinud: 11.10.1984
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Goldenmark OÜ, võtmekliendihaldur
Aime Kaasik641Eesti Keskerakond
Nr: 641Sündinud: 06.04.1938
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Peeter Muska642Eesti Keskerakond
Nr: 642Sündinud: 25.03.1953
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet, hangete haldur
Ülle Kasepalu643Eesti Keskerakond
Nr: 643Sündinud: 21.03.1969
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Nõmme Sotsiaalmaja, direktor
Madis Järvekülg644Eesti Keskerakond
Nr: 644Sündinud: 19.04.1993
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: üliõpilane
Artur Veeroja645Eesti Keskerakond
Nr: 645Sündinud: 13.02.1989
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Microsoft Central User Administration
Tiiu Hazak646Eesti Keskerakond
Nr: 646Sündinud: 12.11.1947
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Heleni Kooli õpetaja
Vladimir Ignatov647Eesti Keskerakond
Nr: 647Sündinud: 29.04.1947
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Vene Kultuurikeskus, stuudiojuht
Krista Toim648Eesti Keskerakond
Nr: 648Sündinud: 16.09.1955
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet, vaneminspektor
Eero Stein649Eesti Keskerakond
Nr: 649Sündinud: 13.02.1966
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: pensionär
Heidy Heinla650Eesti Keskerakond
Nr: 650Sündinud: 05.03.1973
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: ettevõtja
Tiia Põldmets651Eesti Keskerakond
Nr: 651Sündinud: 04.08.1949
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: pensionär
Ene Tomson652Eesti Keskerakond
Nr: 652Sündinud: 26.08.1945
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: pensionär
Faina Lepik653Eesti Keskerakond
Nr: 653Sündinud: 14.04.1946
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Nõmme Sotsiaalmaja, hooldusjuht
Iris-Ivika Kiveste654Eesti Keskerakond
Nr: 654Sündinud: 08.08.1997
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: PuudubTöökoht: õpilane
Maksim Malõšev656Eesti Keskerakond
Nr: 656Sündinud: 03.03.1980
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Lasteturvakeskus, sot.pedagoog
Arvo Käärd657Eesti Keskerakond
Nr: 657Sündinud: 07.09.1957
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Linnavalitsus, TTÜ Eesti Mereakadeemia
Valeria Palm658Eesti Keskerakond
Nr: 658Sündinud: 27.10.1974
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Eesti Massaaži- ja Teraapiakool, õppejuht
Rein Mark659Eesti Keskerakond
Nr: 659Sündinud: 14.07.1939
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Juhan Anupõld660Eesti Keskerakond
Nr: 660Sündinud: 27.10.1946
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Luule Press661Eesti Keskerakond
Nr: 661Sündinud: 04.04.1953
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: -
Anton Siht662Eesti Keskerakond
Nr: 662Sündinud: 20.09.1942
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Kärol Emilie Kõu663Eesti Keskerakond
Nr: 663Sündinud: 10.11.1980
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Skanton Kinnisvara, maakler
Jaan Mets664Eesti Keskerakond
Nr: 664Sündinud: 24.04.1948
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Jüri Kriis665Eesti Keskerakond
Nr: 665Sündinud: 17.01.1932
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Maire Sarap666Eesti Keskerakond
Nr: 666Sündinud: 15.03.1950
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Marek Lill667Eesti Keskerakond
Nr: 667Sündinud: 08.02.1972
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: -
Erakond: PuudubTöökoht: Amareen OÜ, restauraator
Leelo Nairismägi668Eesti Keskerakond
Nr: 668Sündinud: 29.03.1949
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Vladimir Drozdov812Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Nr: 812Sündinud: 21.09.1952
Nimekiri: Eestimaa Ühendatud VasakparteiHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eestimaa Ühendatud VasakparteiTöökoht: OÜ Allaneks juhatuse liige
Jana Narvandi813Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Nr: 813Sündinud: 14.05.1988
Nimekiri: Eestimaa Ühendatud VasakparteiHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: lapsehoolduspuhkusel
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Wesse Allik904Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 904Sündinud: 08.08.1985
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: AS Kesko Senukai, erakliendihaldur
Hendrika Näägo905Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 905Sündinud: 18.01.1995
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: üliõpilane
Tõnis Tähe906Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 906Sündinud: 28.08.1968
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Eurolink Consulting OÜ, juhataja
Kadri Vilba907Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 907Sündinud: 13.04.1982
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: kodune
Rainer Raudkivi908Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 908Sündinud: 15.12.1985
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ Expresspesulad, pesutänava operaator
Ain Pedajas909Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 909Sündinud: 07.09.1960
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: ettevõtja
Valdo Jask910Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 910Sündinud: 26.09.1979
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: õpetaja
Lauri Lembinen911Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 911Sündinud: 14.05.1985
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: ettevõtja
Vladimir Viies912Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 912Sündinud: 09.07.1950
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: PhD TTÜ
Urmas Kaljurand913Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 913Sündinud: 28.04.1961
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Tespera OÜ, juhataja
Alar Ojalo914Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 914Sündinud: 04.05.1945
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Raivo Põhjakivi915Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 915Sündinud: 03.07.1965
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Tõstukikeskus OÜ
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Rainer Vakra1018Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 1018Sündinud: 10.03.1981
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Riigikogu liige, komisjoni esimees
Külli Urb1019Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 1019Sündinud: 09.12.1950
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Nõmme Vaba Aja Keskus, kasvataja
Ester Eomois1020Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 1020Sündinud: 14.03.1971
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Estonian Business School (EBS)
Silver Meikar1021Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 1021Sündinud: 12.02.1978
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Kultuuriministeerium, ministri nõunik
Jaak Kangilaski1022Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 1022Sündinud: 10.12.1939
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: pensionär, emeriitprofessor
Arvo Mesikepp1023Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 1023Sündinud: 07.07.1944
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Ida-Tallinna Keskhaigla, arst; pensionär
Tanel Tammet1024Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 1024Sündinud: 16.05.1965
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Tallinna Tehnikaülikool, võrgutarkvara professor
Ulvi Moosel1025Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 1025Sündinud: 25.03.1959
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tallinna Lasteaed Kraavikrõll, direktor
Kalle Laane1026Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 1026Sündinud: 02.04.1949
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Pensionär
Lea Raus1027Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 1027Sündinud: 14.12.1946
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Tallinna Kunstihoone, saalitöötaja
Kalle-Kaupo Murakas1028Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 1028Sündinud: 11.02.1940
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: MTÜ juhatuse liige
Kärt Kuks1029Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 1029Sündinud: 31.01.1944
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: pensionär
Mariann Aroson1030Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 1030Sündinud: 18.03.1949
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Pensionär
Rene Naptal1031Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 1031Sündinud: 22.09.1968
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Sandretto OÜ juhatuse liige
Madli Tilk1032Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 1032Sündinud: 24.06.1948
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Pensionär
Mari Speek1033Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 1033Sündinud: 31.10.1979
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Õpetaja
Cwendolyn Caryna Lauri1034Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 1034Sündinud: 07.05.1997
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Üliõpilane
Karl Lembit Laane1035Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 1035Sündinud: 06.11.1996
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Üliõpilane
Kai-Riin Meri1036Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 1036Sündinud: 02.03.1959
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Rahandusministeerium, nõunik
Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Marek Kaleta1145Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1145Sündinud: 17.12.1961
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: -
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Tondi Tennisekeskus
Marju Bormeister-Kagovere1146Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1146Sündinud: 22.12.1945
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Aleksandr Dormidontov1147Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1147Sündinud: 23.09.1950
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: pensionär
Aare Laanemäe1148Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1148Sündinud: 09.05.1937
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: pensionär, bioloogia professor
Airi Vipulkumar Kansar1149Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1149Sündinud: 08.11.1977
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: FIE
Joel Friedrich Steinfeldt1150Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1150Sündinud: 10.06.1950
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: muusik
Eesti Reformierakond
Urmas Paet1240Eesti Reformierakond
Nr: 1240Sündinud: 20.04.1974
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Euroopa Parlamendi liige
Eerik-Niiles Kross1241Eesti Reformierakond
Nr: 1241Sündinud: 08.09.1967
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Riigikogu liige
Vilja Toomast1242Eesti Reformierakond
Nr: 1242Sündinud: 15.08.1962
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Põhja-Eesti Regionaalhaigla, psühholoog
Õnne Pillak1243Eesti Reformierakond
Nr: 1243Sündinud: 23.02.1983
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Tallinna Linnavolikogu liige
Tõnu Meijel1244Eesti Reformierakond
Nr: 1244Sündinud: 31.03.1948
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: MTÜ Keila Swimclub, peatreener, pensionär
Eero Merilind1245Eesti Reformierakond
Nr: 1245Sündinud: 20.04.1971
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: -
Matti Martinson1246Eesti Reformierakond
Nr: 1246Sündinud: 12.12.1959
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: MTÜ Rahukas juhatuse liige
Ulvi Tamjärv1247Eesti Reformierakond
Nr: 1247Sündinud: 06.01.1963
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Rimi Eesti AS, teenindusjuht
Sten Laansoo1248Eesti Reformierakond
Nr: 1248Sündinud: 22.08.1996
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Eesti Tantsuspordi Liit, peasekretär
Maris Liiders1249Eesti Reformierakond
Nr: 1249Sündinud: 06.06.1953
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Harju Maavalitsus
Reiko Külaots1250Eesti Reformierakond
Nr: 1250Sündinud: 10.07.1984
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Drisain Est OÜ, asutaja, juhatuse liige. Fixus Mustamäe OÜ, jalgratta osakonna müügikonsultant/mehaanik
Toivo Ehrenpreis1251Eesti Reformierakond
Nr: 1251Sündinud: 26.11.1941
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: lepinguline töötaja-pensionär
Gaspar Šabad1252Eesti Reformierakond
Nr: 1252Sündinud: 08.10.1992
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: E-poe juht
Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Ülle Mitt1325Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Nr: 1325Sündinud: 14.04.1964
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Ühendus Loov Nõmme MTÜ, juhatuse liige
Tiit Kruusalu1326Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Nr: 1326Sündinud: 23.03.1964
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Kaitseväe pensionär
Triin Nigul1327Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Nr: 1327Sündinud: 07.02.1971
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Keskkonnaministeerium, infoturbejuht
Tõnu Ploompuu1328Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Nr: 1328Sündinud: 17.01.1960
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: Tallinna Ülikool, lektor
Anne Hansberg1329Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Nr: 1329Sündinud: 22.09.1946
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: pensionär
Tarmo Treimann1330Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Nr: 1330Sündinud: 03.09.1978
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital, koordinaator
Karin Heinsaar1331Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Nr: 1331Sündinud: 24.12.1979
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: -
Indrek Neider1332Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Nr: 1332Sündinud: 27.02.1984
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: -
Kadri Viires1333Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Nr: 1333Sündinud: 09.04.1964
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Õppejõud kõrgkoolis ning õpetaja gümnaasiumis ja põhikoolis
Els Heinsalu1334Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Nr: 1334Sündinud: 13.04.1980
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Keemilise ja Bioloogilise Füüsika Instituut, vanemteadur
Epp Alatalu1335Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Nr: 1335Sündinud: 13.05.1966
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: Riigikogu kantselei
Valimisliit Hääled - international and local voices for the prosperous future of Tallinn/rahvusvahelised ja kohalikud hääled Tallinna õitsva tuleviku jaoks
François Frédéric Marie Byvoet1366Valimisliit Hääled - international and local voices for the prosperous future of Tallinn/rahvusvahelised ja kohalikud hääled Tallinna õitsva tuleviku jaoks
Nr: 1366Sündinud: 21.01.1973
Nimekiri: Valimisliit Hääled - international and local voices for the prosperous future of Tallinn/rahvusvahelised ja kohalikud hääled Tallinna õitsva tuleviku jaoksHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: IT consultant
Erakond Eestimaa Rohelised
Tõnu Trubetsky1426Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1426Sündinud: 24.04.1963
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Laulja, kirjanik, režissöör
Kaspar Kurve1427Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1427Sündinud: 18.12.1986
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Eestimaa RohelisedTöökoht: TTK - Turundus, õenduse õppetooli referent
Anne Nõlvak1428Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1428Sündinud: 04.07.1991
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Vabakutseline
Agu Kivimägi1429Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1429Sündinud: 08.05.1963
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Eestimaa RohelisedTöökoht: eGA ekspert
Kaido Vetevoog1430Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1430Sündinud: 05.09.1973
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Eestimaa RohelisedTöökoht: Arvestusekspert OÜ, juhatuse liige
Taavi Lvov1431Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1431Sündinud: 19.04.1987
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: töötu
Siim Idla1432Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1432Sündinud: 30.05.1988
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Eestimaa RohelisedTöökoht: Arendusspetsialist, PERH
Kadri Siller1433Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1433Sündinud: 28.11.1968
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Eestimaa RohelisedTöökoht: Tallinna Konstantin Pätsi Vabaõhukool, eesti keele ja kirjanduse õpetaja
Kevin Tiido1434Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1434Sündinud: 28.06.1992
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: laotööline/ Makita OY Eesti Filiaal
Illimar Pilt1435Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1435Sündinud: 20.11.1984
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Loodusvägi OÜ müügijuht
Oliver Paadik1436Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1436Sündinud: 06.08.1986
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: üliõpilane
Henry Laks1437Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1437Sündinud: 07.01.1961
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: vabakutseline artist, ettevõtja
Valimisliit MEIE Tallinn
Priit Braun1486Valimisliit MEIE Tallinn
Nr: 1486Sündinud: 14.11.1976
Nimekiri: Valimisliit MEIE TallinnHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Rahva Ühtsuse ErakondTöökoht: OÜ NP Autod
Vaikus Jõgisu1487Valimisliit MEIE Tallinn
Nr: 1487Sündinud: 07.12.1931
Nimekiri: Valimisliit MEIE TallinnHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Vabaduspartei - Põllumeeste Kogu Töökoht: -
Birgit Tuga1488Valimisliit MEIE Tallinn
Nr: 1488Sündinud: 10.07.1989
Nimekiri: Valimisliit MEIE TallinnHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Meriton Hotels, vahetusvanem
Rein Kala1489Valimisliit MEIE Tallinn
Nr: 1489Sündinud: 17.03.1970
Nimekiri: Valimisliit MEIE TallinnHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: catering kelner
Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
Toomas Torb1508Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
Nr: 1508Sündinud: 31.01.1967
Nimekiri: Valimisliit Eesti EllujäämisliikumineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: -
Edgar Sepa1509Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
Nr: 1509Sündinud: 13.11.1990
Nimekiri: Valimisliit Eesti EllujäämisliikumineHaridus: Põhiharidus
Erakond: PuudubTöökoht: kaubapaigutaja
Lea Ellert1510Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
Nr: 1510Sündinud: 21.03.1954
Nimekiri: Valimisliit Eesti EllujäämisliikumineHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: vabakutseline saksa keele õpetaja ja tõlkija
Üksikkandidaadid
Hendrik Tiido1514Üksikkandidaadid
Nr: 1514Sündinud: 30.03.1996
Nimekiri: ÜksikkandidaadidHaridus: Põhiharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tööotsija