Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Tallinn: Lasnamäe linnaosa

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Viktoria Ladõnskaja173Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 173Sündinud: 20.07.1981
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: -
Kalle Muuli174Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 174Sündinud: 10.01.1958
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: AS Eesti Meedia, raadio Kuku
Tiit Matsulevitš175Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 175Sündinud: 27.09.1958
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: EV Välisministeerium, ekspert
Andrei Võssoven176Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 176Sündinud: 17.01.1985
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: AugustESTFIN OÜ juhataja
Jekaterina Rikkas177Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 177Sündinud: 21.04.1974
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Kaitseressursside Amet, peaspetsialist
Raivo Olmet178Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 178Sündinud: 27.09.1951
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: Ordior eesti OÜ, müügijuht
Raul Kruusa179Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 179Sündinud: 03.08.1999
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: -
Jevgeni Garmaš180Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 180Sündinud: 22.08.1989
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: elektriinsener
Lehte Jõemaa181Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 181Sündinud: 07.07.1950
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: MTÜ Viimsi Päevakeskus
Vladislav Mašinski182Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 182Sündinud: 28.11.1963
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: ABB AS, insener
Kai Kikas183Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 183Sündinud: 01.04.1959
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: SA PERH
Maretta Vainumäe184Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 184Sündinud: 02.06.1987
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Property Finder OÜ, tegevjuht,juhatuse liige; TransLanguages OÜ, tegevjuht, juhatuse liige
Jelizaveta Tomingas185Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 185Sündinud: 21.08.1986
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: TELE2, ärikliendi haldur
Leonilla Zaverjuhha186Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 186Sündinud: 18.01.1953
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Koristaja
Valimisliit Metroolinn
Artjom Demidov273Valimisliit Metroolinn
Nr: 273Sündinud: 02.11.1989
Nimekiri: Valimisliit MetroolinnHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tallinna Tööstushariduskeskus, ITK kutseõpetaja
Danil Ivanskoi274Valimisliit Metroolinn
Nr: 274Sündinud: 14.08.1992
Nimekiri: Valimisliit MetroolinnHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Neotech Development OÜ
Jegor Sevastjanov275Valimisliit Metroolinn
Nr: 275Sündinud: 07.11.1985
Nimekiri: Valimisliit MetroolinnHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: MGT Muuga grant terminal AS, arvestusspetsialist
Jaan Serov276Valimisliit Metroolinn
Nr: 276Sündinud: 20.02.1995
Nimekiri: Valimisliit MetroolinnHaridus: Põhiharidus
Erakond: PuudubTöökoht: õpilane
Eesti Keskerakond
Mihhail Kõlvart457Eesti Keskerakond
Nr: 457Sündinud: 24.11.1977
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna linnavalitsus, abilinnapea
Kalle Klandorf458Eesti Keskerakond
Nr: 458Sündinud: 07.01.1956
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Linnavalitsus, abilinnapea
Maria Jufereva459Eesti Keskerakond
Nr: 459Sündinud: 11.10.1979
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Lasnamäe linnaosa valitsus, linnaosa vanem
Aleksandr Tšaplõgin460Eesti Keskerakond
Nr: 460Sündinud: 20.08.1964
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Tallinna Linnakantselei, linna avalike suhete teenistus, ajalehe "Stolitsa" peatoimetaja
Ruslana Veber461Eesti Keskerakond
Nr: 461Sündinud: 17.01.1952
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Karjamaa põhikool, õpetaja
Leonid Mihhailov462Eesti Keskerakond
Nr: 462Sündinud: 16.08.1952
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Linnatranspordi AS, arendusdirektor, juhatuse liige
Jaanus Riibe463Eesti Keskerakond
Nr: 463Sündinud: 18.06.1986
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Lasnamäe Linnaosa valitsus, linnaosa vanema asetäitja
Ants Pilving464Eesti Keskerakond
Nr: 464Sündinud: 22.07.1948
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Mainor AS, juhatuse liige
Nelli Privalova465Eesti Keskerakond
Nr: 465Sündinud: 07.02.1945
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Eesti Raadio, autori leping
Deniss Presnetsov466Eesti Keskerakond
Nr: 466Sündinud: 01.08.1983
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Läänemere Gümnaasium, direktor
Peeter Järvelaid467Eesti Keskerakond
Nr: 467Sündinud: 28.11.1957
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: TLÜ dotsent
Igor Jermakov468Eesti Keskerakond
Nr: 468Sündinud: 15.05.1963
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Kultuurikeskuse Lindakivi direktori asetäitja
Sergei Ptšjolkin469Eesti Keskerakond
Nr: 469Sündinud: 02.04.1985
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Tondiraba huvikool, direktor
Aleksandr Zdankevitš470Eesti Keskerakond
Nr: 470Sündinud: 20.08.1985
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna linnavolikogu liigem Euroakadeemia õppejõud, Keskerakonna büroo nõunik
Elmar-Johannes Truu471Eesti Keskerakond
Nr: 471Sündinud: 19.08.1942
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Raino Liblik472Eesti Keskerakond
Nr: 472Sündinud: 20.04.1977
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Kuristik Gümnaasium, direktor
Elena Glebova473Eesti Keskerakond
Nr: 473Sündinud: 16.06.1989
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tondiraba SK, juhataja
Marika Juuse474Eesti Keskerakond
Nr: 474Sündinud: 04.12.1962
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: MTÜ Tugi- ja koolituskeskus Usaldus, psühholoog, juhatuse liige
Vjatšeslav Prussakov475Eesti Keskerakond
Nr: 475Sündinud: 20.06.1948
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Linnatranspordi aktsiaselts, peaspetsialist
Karine Oganesjan476Eesti Keskerakond
Nr: 476Sündinud: 02.02.1990
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Linnakantselei, abilinnapea nõunik
Valeri Kislitsõn477Eesti Keskerakond
Nr: 477Sündinud: 28.08.1955
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Lasnamäe sauna juhataja
Rostislav Troškov478Eesti Keskerakond
Nr: 478Sündinud: 27.03.1950
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Korteriühistu Muhu 1 juhatuse esimees
Aleksander Bessedin479Eesti Keskerakond
Nr: 479Sündinud: 04.09.1951
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Vene Kultuurikeskus, asedirektro
Rein Vinni480Eesti Keskerakond
Nr: 480Sündinud: 11.03.1945
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ MRP Linna Liinid, juhatuse liige
Vadim Krissan481Eesti Keskerakond
Nr: 481Sündinud: 18.03.1980
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Euro TOP OÜ tegevjuht, juhatuse liige
Jevgenija Kukk482Eesti Keskerakond
Nr: 482Sündinud: 05.11.1954
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Lasnamäe linnaosa valitsus projektijuht
Aleksandr Galahhov483Eesti Keskerakond
Nr: 483Sündinud: 26.02.1984
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Arvutiämblik OÜ, pea IT-spetsialist
Sergei Maasin484Eesti Keskerakond
Nr: 484Sündinud: 05.09.1950
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Izabella Riitsaar485Eesti Keskerakond
Nr: 485Sündinud: 16.12.1955
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Viktoria Bogdanova486Eesti Keskerakond
Nr: 486Sündinud: 24.12.1994
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Bodylab fitnessi personal treener
Eduard Korotin487Eesti Keskerakond
Nr: 487Sündinud: 18.07.1972
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: MTÜ Tantsustuudio Kreedo Dance, juhatuse liige ja peatreener
Juri Andevei488Eesti Keskerakond
Nr: 488Sündinud: 15.07.1986
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: ettevõtja
Svetlana Melehhova-Maasin489Eesti Keskerakond
Nr: 489Sündinud: 19.06.1950
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Kanutiaia Huvikooli direktor
Galina Timonina490Eesti Keskerakond
Nr: 490Sündinud: 27.11.1961
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Vene Kultuurikeskuse projektijuh, Trio Romance solist ja manager
Irena Valge491Eesti Keskerakond
Nr: 491Sündinud: 28.01.1968
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Lasnamäe Haridus- ja Kultuurikomisjoni liige, Vene Kultuurikeskuse administraator
Aleksandra Pavlova492Eesti Keskerakond
Nr: 492Sündinud: 21.12.1990
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Haridus- ja Teadusministeerium, ministri nõunik
Aadu Jõgiaas493Eesti Keskerakond
Nr: 493Sündinud: 13.02.1951
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Harju Maakohus, rahvakohtunik
Julia Trofimova494Eesti Keskerakond
Nr: 494Sündinud: 25.02.1983
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Linnakantselei, meediaspetsialist
Sergei Novikov495Eesti Keskerakond
Nr: 495Sündinud: 24.12.1965
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ Balti viimistus, spetsialist
Aare-Ain Rannit496Eesti Keskerakond
Nr: 496Sündinud: 11.11.1944
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Jekaterina Maizik497Eesti Keskerakond
Nr: 497Sündinud: 31.05.1995
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: üliõpilane
Daisy Järva498Eesti Keskerakond
Nr: 498Sündinud: 06.03.1950
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Reisibüroo Tallinntour, tegevdirektor
Lauri Berg499Eesti Keskerakond
Nr: 499Sündinud: 01.05.1979
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Kalmistud, teenindusjuht
Viktoria Soosaar500Eesti Keskerakond
Nr: 500Sündinud: 12.07.1959
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Lasnamäe Linnaosa Valitsus, vanemspetsialist
Luule Pehter501Eesti Keskerakond
Nr: 501Sündinud: 08.11.1946
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: AS Medicum uroloog
Aljona Suhhomlinova502Eesti Keskerakond
Nr: 502Sündinud: 22.01.1989
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Lasnamäe Vene Gümnaasium, eesti keele õpetaja
Pavel Afanasjev503Eesti Keskerakond
Nr: 503Sündinud: 25.05.1986
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: AS E.R.S. projektijuht
Mihhail Kardaš504Eesti Keskerakond
Nr: 504Sündinud: 07.06.1975
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Marianna Otsa505Eesti Keskerakond
Nr: 505Sündinud: 19.06.1987
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Haabersti Linnaosa Valitsus. Linnamajanduse osakonna peaspetsialist.
Sergei Rjabõškin506Eesti Keskerakond
Nr: 506Sündinud: 27.02.1992
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: AS Sokotel, teenindaja
Andres Koldre507Eesti Keskerakond
Nr: 507Sündinud: 16.08.1982
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Linnatranspordi AS, Lasnamäe veokorraldus osakonna juhataja
Rainer Nurme508Eesti Keskerakond
Nr: 508Sündinud: 16.07.1982
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Elina Tolmatšova509Eesti Keskerakond
Nr: 509Sündinud: 25.05.1988
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Kihnu Lasteaed, direktori asetäitja majanduse alal
Danila Kuznetsov510Eesti Keskerakond
Nr: 510Sündinud: 20.11.1994
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Lasnamäe Noortekeskus, juhataja
Andres Jaakman511Eesti Keskerakond
Nr: 511Sündinud: 09.11.1959
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Lasnamäe Vene Gümnaasium, õpetaja
Juri Volkov512Eesti Keskerakond
Nr: 512Sündinud: 21.06.1988
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: A.Le coq AS müügiesindaja
Aliisi Lokotar513Eesti Keskerakond
Nr: 513Sündinud: 15.10.1969
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Lasnamäe Vene Lütseum, õpetaja
Gülnara Vals514Eesti Keskerakond
Nr: 514Sündinud: 09.09.1961
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kehra Gümnaasium, õpetaja
Sergei Semitkin515Eesti Keskerakond
Nr: 515Sündinud: 16.01.1960
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Auto Ülevaatus OÜ, autoluksepp
Anastasija Žerdetskaja516Eesti Keskerakond
Nr: 516Sündinud: 05.06.1989
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Spordiklubi GARANT treener
Inga Šorikova517Eesti Keskerakond
Nr: 517Sündinud: 06.10.1977
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Lasnamäe Linnaosa Valitsus, lastekaitse spetsialist
Teresa Kipper518Eesti Keskerakond
Nr: 518Sündinud: 05.07.1968
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Lasnamäe LOV sotsiaalhoolekande osakonna vanemspetsialist
Lily Kurm519Eesti Keskerakond
Nr: 519Sündinud: 03.06.1962
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Läänemere Gümnaasium õpetaja
Anna Mikkonen520Eesti Keskerakond
Nr: 520Sündinud: 28.08.1981
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: LAPSSI OÜ juhataja
Larissa Savankova521Eesti Keskerakond
Nr: 521Sündinud: 12.08.1965
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Vene Draamateater, näitleja
Tatjana Gordejeva522Eesti Keskerakond
Nr: 522Sündinud: 01.05.1969
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Maardu Linnavalitsuse linnakantselei peaspetsialist
Andrei Pekarski523Eesti Keskerakond
Nr: 523Sündinud: 13.04.1982
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: APRANGA OÜ Hugo Boss kaupluse juhataja
Vjatšeslav Botškarjov524Eesti Keskerakond
Nr: 524Sündinud: 22.01.1977
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: MUPO välijuhtimise peainspektor
Jekaterina Panova525Eesti Keskerakond
Nr: 525Sündinud: 22.06.1984
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Lootus sinuga juhatuse liige
Mihhail Hasardži526Eesti Keskerakond
Nr: 526Sündinud: 14.05.1986
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Alekon Cargo OÜ, deklarant
Grigori-Kazimir Seliverstov527Eesti Keskerakond
Nr: 527Sündinud: 28.03.1983
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Radda Šustrov528Eesti Keskerakond
Nr: 528Sündinud: 08.01.1982
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: McKenzie Invest OÜ, koolitus-teenindus- ja personalijuht
Andrei Jepišev529Eesti Keskerakond
Nr: 529Sündinud: 03.02.1980
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Ground Cats OÜ, juhatuse liige, ettevõtja
Maria Baranjuk530Eesti Keskerakond
Nr: 530Sündinud: 08.07.1949
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Pae Gümnaasium, õpetaja
Dmitri Tihhomirov531Eesti Keskerakond
Nr: 531Sündinud: 06.04.1985
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Laevanduse valdkond, äriarendus
Dina Vertsinskaja532Eesti Keskerakond
Nr: 532Sündinud: 22.11.1978
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Vox logistics OÜ juhatuse liige
Irina Mamadžanova533Eesti Keskerakond
Nr: 533Sündinud: 27.05.1958
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: keeleõpetaja
Larissa Ljaugodene534Eesti Keskerakond
Nr: 534Sündinud: 04.08.1953
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Korteriühistu Loo, tegevdirektor
Stanislav Lomunov535Eesti Keskerakond
Nr: 535Sündinud: 19.11.1979
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: FIE Stanislav Lomunov, Tallinna giid
Aleksandr Savitski536Eesti Keskerakond
Nr: 536Sündinud: 07.03.1999
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: õpilane
Anne Luiska537Eesti Keskerakond
Nr: 537Sündinud: 04.10.1990
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Lasnamäe linnaosa valitsus spetsialist
Anna Metsger538Eesti Keskerakond
Nr: 538Sündinud: 06.10.1979
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Parallels Software Estonia OÜ büroojuht
Aleksei Kraizmer539Eesti Keskerakond
Nr: 539Sündinud: 01.09.1955
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Evict Group OÜ juhatuse liige
Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Mstislav Rusakov792Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Nr: 792Sündinud: 13.08.1973
Nimekiri: Eestimaa Ühendatud VasakparteiHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eestimaa Ühendatud VasakparteiTöökoht: MTÜ Inimõiguste Kaitse Keskus "Kitezh" direktor
Oleg Nazmutdinov793Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Nr: 793Sündinud: 13.09.1953
Nimekiri: Eestimaa Ühendatud VasakparteiHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eestimaa Ühendatud VasakparteiTöökoht: Mere Service OÜ, ettevõtja
Rafael Kamašin794Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Nr: 794Sündinud: 22.09.1971
Nimekiri: Eestimaa Ühendatud VasakparteiHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eestimaa Ühendatud VasakparteiTöökoht: tööotsija
Veronika Hrapko795Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Nr: 795Sündinud: 28.06.1983
Nimekiri: Eestimaa Ühendatud VasakparteiHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eestimaa Ühendatud VasakparteiTöökoht: Tallinna Perekeskus, tugiisik ja ABA-terapeut
Ivan Anikejev796Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Nr: 796Sündinud: 03.04.1983
Nimekiri: Eestimaa Ühendatud VasakparteiHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eestimaa Ühendatud VasakparteiTöökoht: kodune
Eduard Baglajev797Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Nr: 797Sündinud: 19.05.1981
Nimekiri: Eestimaa Ühendatud VasakparteiHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Eolane Tallinna AS, testi arendamise projektijuht
Irina Naimark798Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Nr: 798Sündinud: 05.06.1960
Nimekiri: Eestimaa Ühendatud VasakparteiHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: IN-Arhitektuuri Studio OÜ, arhitekt
Sergei Furštatov799Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Nr: 799Sündinud: 03.03.1978
Nimekiri: Eestimaa Ühendatud VasakparteiHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: -
Andrei Bassov800Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Nr: 800Sündinud: 30.11.1967
Nimekiri: Eestimaa Ühendatud VasakparteiHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eestimaa Ühendatud VasakparteiTöökoht: OÜ Selox ettevõtja
Anastassia Nikolajeva801Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Nr: 801Sündinud: 25.11.1987
Nimekiri: Eestimaa Ühendatud VasakparteiHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Põhja-Eesti Regionaalhaigla, medõde
Aljonka Borissova802Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Nr: 802Sündinud: 14.04.1972
Nimekiri: Eestimaa Ühendatud VasakparteiHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eestimaa Ühendatud VasakparteiTöökoht: Karla Auto O.K. OÜ, raamatupidaja
Vladimir Krutšinin803Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Nr: 803Sündinud: 27.07.1956
Nimekiri: Eestimaa Ühendatud VasakparteiHaridus: -
Erakond: Eestimaa Ühendatud VasakparteiTöökoht: Sotsiaal-Humanitaar Infokool (Fortis Koolitus OÜ) direktor
Anna Kopnina804Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Nr: 804Sündinud: 25.04.1992
Nimekiri: Eestimaa Ühendatud VasakparteiHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Amphenol conneXus OÜ, tööline
Erik Hantsom805Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Nr: 805Sündinud: 24.11.1996
Nimekiri: Eestimaa Ühendatud VasakparteiHaridus: -
Erakond: Eestimaa Ühendatud VasakparteiTöökoht: OÜ T-Tammer, tööline
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Kersti Kracht869Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 869Sündinud: 09.04.1955
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: ettevõtja
Orhan Oktain870Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 870Sündinud: 18.04.1989
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ ORKI, ettevõtja
Daniel Libman871Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 871Sündinud: 11.02.1991
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: jaoskonna juhataja
Maarika Pähklemäe872Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 872Sündinud: 26.01.1967
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: M. PÄHKLEMÄE & Co Law OFFICE, jurist
Kalle Aljas873Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 873Sündinud: 17.03.1949
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: R. SHUP OÜ juhatuse esimees
Juhan Kobin874Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 874Sündinud: 16.01.1954
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: ettevõtja
Piret Kollo875Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 875Sündinud: 17.10.1964
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Talliinna Paekaare Lasteaed, õpetaja
Veiko Krass876Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 876Sündinud: 11.04.1971
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: K-Rauta, müügikonsultant
Airi Hark877Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 877Sündinud: 31.12.1967
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: kodune
Andres Look878Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 878Sündinud: 06.02.1972
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Margus Mäeots879Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 879Sündinud: 29.11.1966
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: ettevõtja
Ave Nurmbek880Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 880Sündinud: 13.09.1971
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: ettevõtluse alustaja
Slavik Janson881Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 881Sündinud: 22.04.1948
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Ilmar Põllumägi882Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 882Sündinud: 18.03.1965
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Temprat OÜ, kaugsõiduautojuht
Kenno Remmel883Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 883Sündinud: 25.08.1979
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ G2 Grupp, hooldusspetsialist
Erik Saaliste884Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 884Sündinud: 03.09.1953
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: ettevõtja, OÜ Celestina Grupp
Erik Sher885Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 885Sündinud: 21.09.1970
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Elisa Eesti AS, IT arendusvaldkonna juht
Jüri Hark886Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 886Sündinud: 21.09.1944
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ Balti Haldusgrupp, administraator
Gunnar Torop887Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 887Sündinud: 17.02.1950
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Tallinna Teeninduskool, majandus
Benno Org888Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 888Sündinud: 09.11.1985
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Kohvigrupp OÜ, ettevõtja
Raul Öpik889Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 889Sündinud: 03.07.1951
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Eruohvitser (kolonelleitnant), pedagoog
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Eiki Nestor981Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 981Sündinud: 05.09.1953
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Riigikogu liige
Anastassia Kovalenko982Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 982Sündinud: 21.09.1991
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Üliõpilane
Andrei Hvostov983Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 983Sündinud: 10.07.1963
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Ajakirjanik
Annela Ojaste984Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 984Sündinud: 13.12.1971
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Tallinna Asunduse Lasteaed, direktor
Krista Lapina985Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 985Sündinud: 06.02.1977
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Best Propaganda OÜ
Maksim Nikolajev986Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 986Sündinud: 14.08.1979
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: MAXXL OÜ, juhatuse liige
Kristen Kanarik987Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 987Sündinud: 12.08.1986
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Sotsiaaldemokraatliku Erakonna peasekretär
Imbi Masing988Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 988Sündinud: 09.04.1958
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Sotsiaaltöökeskus, sotsiaaltöötaja; FIE
Svetlana Adamson989Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 989Sündinud: 18.01.1957
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: THL Estonia AS, ekspedeerija
Irma Kivilo990Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 990Sündinud: 08.11.1946
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Pensionär
Laur Kiik991Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 991Sündinud: 18.04.1987
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Oxfordi ülikool antropoloogia doktorant
Vaike Sarnet992Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 992Sündinud: 28.06.1938
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Pensionär
Valdo Tõnissoo993Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 993Sündinud: 28.07.1966
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: OOO KalVal Company, Minsk, Belarus, direktor
Sirje Rebane994Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 994Sündinud: 02.03.1953
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Pensionär
Katrin Lugina995Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 995Sündinud: 25.08.1982
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Siseministeerium, ministri nõunik
Milla Kurvits996Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 996Sündinud: 18.07.1958
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Tööotsija
Deniss Kokorin997Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 997Sündinud: 19.03.1986
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Professional Partner OÜ, projektijuht
Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Edgar Savisaar1097Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1097Sündinud: 31.05.1950
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna linnapea
Olga Ivanova1098Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1098Sündinud: 15.10.1984
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Riigikogu liige
Maaris Laine1099Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1099Sündinud: 16.12.1989
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Juri Beljajev1100Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1100Sündinud: 24.04.1957
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: KÜ Kalda-Kose juhataja
Anna Žinkovskaja1101Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1101Sündinud: 10.05.1995
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: -
Mihhail Tšaplõgin1102Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1102Sündinud: 30.07.1983
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Everything OÜ juhatuse liige
Jaan Vahar1103Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1103Sündinud: 13.06.1970
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: KÜ Anni 14, haldur
Dmitri Demtšenko1104Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1104Sündinud: 04.02.1997
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Hotell Euroopa OÜ
Dmitri Kapelin1105Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1105Sündinud: 08.09.1975
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Jelena Varik1106Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1106Sündinud: 30.03.1954
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: pensionär
Marjana Lend1107Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1107Sündinud: 15.05.1984
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: üliõpilane, juhatuse liige
Igor Sedašev1108Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1108Sündinud: 21.07.1950
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Heiki Veidebaum1109Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1109Sündinud: 29.06.1955
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: vabakutseline ajakirjanik
Konstantin Grigorenko1110Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1110Sündinud: 10.06.1981
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Aleksandr Tsingisser1111Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1111Sündinud: 10.02.1989
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: ettevõtja
Andrei Sorokin1112Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1112Sündinud: 22.07.1968
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Jevgeni Štšaslõvõi1113Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1113Sündinud: 21.11.1991
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tartu Ülikool üliõpilane, PERH, ITKH abiarst
Edmund Eismel1114Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1114Sündinud: 23.12.1955
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: taksojuht FIE
Andrei Vorobjov1115Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1115Sündinud: 22.01.1984
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Linnatranspordi AS trammijuht
Natalja Sahharova1116Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1116Sündinud: 06.07.1973
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja
Rada Gruzdeva1117Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1117Sündinud: 10.07.1983
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Omanik Narvdom OÜ, ecopood OÜ klienditeenindaja
Sanna Autio1118Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1118Sündinud: 24.02.1950
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Valeri Konovalov1119Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1119Sündinud: 20.06.1952
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Raissa Zerkalina1120Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1120Sündinud: 22.05.1950
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: KÜ esimees
Tatjana Fliginskihh1121Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1121Sündinud: 19.01.1961
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: -
Andrei Pozdnjakov1122Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1122Sündinud: 27.11.1981
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: -
Alissa Ait1123Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1123Sündinud: 18.08.1997
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Bauhaus Eesti OÜ müüja
Denis Aksjonov1124Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1124Sündinud: 19.08.1994
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Coop AS paigutaja
Aleksei Tširkov1126Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1126Sündinud: 20.01.1955
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Formeks Grupp
Sergei Svjatušenko1128Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1128Sündinud: 01.07.1958
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Kohimo AS tsehhi meister
Vladlen Žitin1129Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1129Sündinud: 02.07.1944
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Vladimir Maslov1130Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1130Sündinud: 13.08.1947
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: -
Olga Smirnova1131Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Nr: 1131Sündinud: 22.04.1988
Nimekiri: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Põhja-Eesti Regionaalhaigla medõde onkoloogia keskuses
Eesti Reformierakond
Keit Pentus-Rosimannus1212Eesti Reformierakond
Nr: 1212Sündinud: 03.03.1976
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Riigikogu liige
Deniss Boroditš1213Eesti Reformierakond
Nr: 1213Sündinud: 01.11.1979
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Riigikogu liige
Eeve Kivi1214Eesti Reformierakond
Nr: 1214Sündinud: 08.05.1938
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Eesti Meedia, Kanal 2 reklaamikonsultant
Toomas Viks1215Eesti Reformierakond
Nr: 1215Sündinud: 03.09.1969
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: -
Vira Konõk1216Eesti Reformierakond
Nr: 1216Sündinud: 27.09.1957
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: MTÜ Eesti Ukrainlaste Kongress, Ukraina Riiklik Raadio
Tiit Soorm1217Eesti Reformierakond
Nr: 1217Sündinud: 06.08.1949
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Nordic Aviaton Academy, lennuõpetaja
Galina Kruusmägi1218Eesti Reformierakond
Nr: 1218Sündinud: 13.01.1954
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: pensionär
Ragnar Pikkel1219Eesti Reformierakond
Nr: 1219Sündinud: 02.01.1985
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Ettevõtja, tööandja
Natalja Lakatoš1220Eesti Reformierakond
Nr: 1220Sündinud: 04.08.1962
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Murzi Mängukool MTÜ, Murzi lapsehoid OÜ
Janek Kapper1221Eesti Reformierakond
Nr: 1221Sündinud: 23.01.1978
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: -
Ave Irval1222Eesti Reformierakond
Nr: 1222Sündinud: 19.01.1977
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Ida Tallinna Keskhaigla, med-õde
Miko Merelaht1223Eesti Reformierakond
Nr: 1223Sündinud: 27.09.1982
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: müügijuht
Larissa Karpova1224Eesti Reformierakond
Nr: 1224Sündinud: 07.05.1960
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Rinestal OÜ, KÜ Pae 39
Ülo Siibak1225Eesti Reformierakond
Nr: 1225Sündinud: 09.08.1953
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: -
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: -
Georg Aher1226Eesti Reformierakond
Nr: 1226Sündinud: 11.05.1954
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: MTÜ Hared juhatuse liige
Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Vladimir Šarõi1305Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Nr: 1305Sündinud: 27.01.1984
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: AS Saku Metall, personalijuht
Margit Adorf1306Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Nr: 1306Sündinud: 14.02.1974
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Üliõpilane, tõlk Finesta OÜ
Mart Mutso1307Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Nr: 1307Sündinud: 14.01.1942
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: MAESTRO D OBRAS
Maive Vihtmaa1308Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Nr: 1308Sündinud: 26.12.1963
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Töötu
Christina Lään1309Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Nr: 1309Sündinud: 26.06.1971
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: MTÜ Loovustuba õpetaja
Olga Timofejeva1310Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Nr: 1310Sündinud: 31.07.1989
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: SA Eesti Tervishoiu Muuseum, külastusjuht
Jüri Põdermaa1311Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Nr: 1311Sündinud: 03.05.1969
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitHaridus: -
Erakond: -Töökoht: Poliplast OÜ, administraator
Allar Viik1312Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Nr: 1312Sündinud: 17.02.1985
Nimekiri: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: Emotive OÜ, Projektijuht/analüütik
Valimisliit Hääled - international and local voices for the prosperous future of Tallinn/rahvusvahelised ja kohalikud hääled Tallinna õitsva tuleviku jaoks
Daniel James Coll1365Valimisliit Hääled - international and local voices for the prosperous future of Tallinn/rahvusvahelised ja kohalikud hääled Tallinna õitsva tuleviku jaoks
Nr: 1365Sündinud: 26.06.1976
Nimekiri: Valimisliit Hääled - international and local voices for the prosperous future of Tallinn/rahvusvahelised ja kohalikud hääled Tallinna õitsva tuleviku jaoksHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Copywriter/Brand journalist and CEO
Erakond Eestimaa Rohelised
Olev-Andres Tinn1399Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1399Sündinud: 14.01.1973
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Eestimaa RohelisedTöökoht: ettevõtja
Eleonora Loginova1400Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1400Sündinud: 16.04.1982
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Eestimaa RohelisedTöökoht: Ehte Gümnaasium, muusikaõpetaja
Timur Sagitov1401Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1401Sündinud: 19.06.1989
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Eestimaa RohelisedTöökoht: Marketex Offshore Constructions OÜ, tööstusgeodeesia insener
Helina Tilk1402Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1402Sündinud: 03.01.1962
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Helina Tilk OÜ juhataja
Aleksander Pototski1403Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1403Sündinud: 08.10.1958
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: kodune
Marika Mägi1404Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1404Sündinud: 19.09.1979
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Eestimaa RohelisedTöökoht: PROBEAUTE OÜ, tootejuht
Jüri-Joonas Kerem1405Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1405Sündinud: 24.05.1984
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Eestimaa RohelisedTöökoht: juhatuse liige ettevõttes Klaasistuudio Glasspipers OÜ, üliõpilane TTÜ informaatika magistriõppes, vabakutseline WordPress´i arendaja
Janne Kaju1406Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1406Sündinud: 09.09.1970
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: TALLINK klienditeenindaja
Sten Kuris1407Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1407Sündinud: 17.01.1998
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: INDOOR GRUPP, laotööline
Maarja Käsk1408Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1408Sündinud: 02.01.1991
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: ettevõtja ja kustnik
Gert Häusler1409Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1409Sündinud: 17.09.1975
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Eestimaa RohelisedTöökoht: Rilbaum-IT OÜ juhatuse liige
Reet Härmat1410Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1410Sündinud: 08.07.1976
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Veebitoimetaja portaalis stiil.ee ja ilutoimetaja ajakirjas "Anne & Stiil"
Ron Luvištšuk1411Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1411Sündinud: 21.10.1971
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: BFA Estonia OÜ, juhataja
Ljudmilla Rekun1412Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1412Sündinud: 07.10.1990
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Eestimaa RohelisedTöökoht: TRANSFERWISE LTD EESTI FILIAAL FIL, tõlkija
Pavel Krõlatov1413Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1413Sündinud: 24.02.1975
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Ruila Põhikool, õpetaja
Anne Vetik1414Erakond Eestimaa Rohelised
Nr: 1414Sündinud: 22.10.1982
Nimekiri: Erakond Eestimaa RohelisedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Eestimaa RohelisedTöökoht: Loovjuht reklaamiagentuuris DDB, sõltumatu ajalehe Slacker peatoimetaja
Valimisliit MEIE Tallinn
Maria Kaljuste1477Valimisliit MEIE Tallinn
Nr: 1477Sündinud: 06.04.1973
Nimekiri: Valimisliit MEIE TallinnHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: ettevõtja
Roman Kogan1478Valimisliit MEIE Tallinn
Nr: 1478Sündinud: 21.11.1979
Nimekiri: Valimisliit MEIE TallinnHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Rahva Ühtsuse ErakondTöökoht: ettevõtja
Meelis Adamson1479Valimisliit MEIE Tallinn
Nr: 1479Sündinud: 23.04.1960
Nimekiri: Valimisliit MEIE TallinnHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Rahva Ühtsuse ErakondTöökoht: ettevõtja
Aleksei Tuvi1480Valimisliit MEIE Tallinn
Nr: 1480Sündinud: 04.01.1991
Nimekiri: Valimisliit MEIE TallinnHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: üliõpilane ja projekteerija
Vadim Šaptšenko1481Valimisliit MEIE Tallinn
Nr: 1481Sündinud: 07.04.1989
Nimekiri: Valimisliit MEIE TallinnHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: ettevõtja
Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
Raivo Orgusaar1505Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
Nr: 1505Sündinud: 27.10.1968
Nimekiri: Valimisliit Eesti EllujäämisliikumineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: ettevõtja
Üksikkandidaadid
Almar Gluštšenko1515Üksikkandidaadid
Nr: 1515Sündinud: 28.06.1969
Nimekiri: ÜksikkandidaadidHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: linnapõldur, vabakutseline sotsiaalpoliitik
Ramid Niftalijev1519Üksikkandidaadid
Nr: 1519Sündinud: 28.10.1981
Nimekiri: ÜksikkandidaadidHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Spordiklubi Berimba peatreener ja juhatuse liige
Jevgeni Soots1520Üksikkandidaadid
Nr: 1520Sündinud: 02.08.1979
Nimekiri: ÜksikkandidaadidHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: ettevõtja