Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Kehtna vald

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Malle Ross101Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 101Sündinud: 10.03.1954
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: pensionär
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Tõnis Blank102Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 102Sündinud: 05.11.1954
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Rahandusministeerium, Rapla maavanem
Piret Jänts103Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 103Sündinud: 08.08.1958
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Ettevõtja
Rein Järvik104Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 104Sündinud: 05.06.1957
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: MTÜ Elupuu, juhatuse liige
Heili Kaljuste105Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 105Sündinud: 23.07.1951
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Kehtna Hoiu-Laenuühistu, juhatuse esimees
Piret Kivi106Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 106Sündinud: 27.01.1957
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Rapla Maavalitsus, arendusosakonna planeerimisnõunik
Kaie Kensap-Kukk107Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 107Sündinud: 23.12.1978
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: OÜ Hansaliin, purseri abi
Tiina-Mae Kuusik108Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 108Sündinud: 31.01.1982
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Politsei- ja Piirivalveamet, siseaudiitor
Illar Olesk109Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 109Sündinud: 23.03.1964
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: FIE
Svetlana Rassmann110Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 110Sündinud: 16.01.1972
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Põhjaregionaalhaigla, meditsiiniõde
Toomas Raud111Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 111Sündinud: 18.07.1939
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: pensionär
Siim Riisenberg112Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 112Sündinud: 18.03.1979
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Kehtna Mõisa OÜ, juhatuse esimees
Maret Tamme113Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 113Sündinud: 02.02.1960
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: FIE perearst, talupidaja
Anne Ummalas114Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 114Sündinud: 06.09.1977
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Kehtna Kunstide Kool, direktor
Marko Valgma115Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 115Sündinud: 18.11.1975
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: -
Jaak Vitsur116Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 116Sündinud: 08.02.1952
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Raplamaa partnerluskogu tegevjuht
VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIK
Indrek Kullam117VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIK
Nr: 117Sündinud: 04.04.1963
Nimekiri: VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIKHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Kehtna Vallavalitsus, vallavanem
Katrin Velleste118VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIK
Nr: 118Sündinud: 07.11.1966
Nimekiri: VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIKHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Kehtna lasteaed Siller, direktor
Eno Hermann119VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIK
Nr: 119Sündinud: 01.04.1968
Nimekiri: VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIKHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: -
Mati Kutser120VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIK
Nr: 120Sündinud: 01.05.1964
Nimekiri: VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIKHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Otimardi, juhatuse esimees
Elmo Allika121VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIK
Nr: 121Sündinud: 01.12.1961
Nimekiri: VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIKHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Pae Farmer, juhatuse liige
Aare Hindremäe122VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIK
Nr: 122Sündinud: 15.10.1963
Nimekiri: VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIKHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: FIE
Marten Israel123VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIK
Nr: 123Sündinud: 25.04.1982
Nimekiri: VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIKHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Valtu põhikool, õpetaja ja huvijuht
Kalju Kalda124VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIK
Nr: 124Sündinud: 28.10.1954
Nimekiri: VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIKHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Valtu Spordimaja, juhataja
Jaanus Kaljula125VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIK
Nr: 125Sündinud: 21.07.1967
Nimekiri: VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIKHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ Raja Põld ja Mets, juhatuse esimees
Enar Karuoja126VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIK
Nr: 126Sündinud: 08.01.1986
Nimekiri: VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIKHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Laxnel, juhatuse esimees
Marko Kasepõld127VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIK
Nr: 127Sündinud: 21.04.1982
Nimekiri: VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIKHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Päästeamet, Rapla komando päästja
Martin Michelis128VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIK
Nr: 128Sündinud: 11.12.1987
Nimekiri: VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIKHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: -
Reelika Mõttus129VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIK
Nr: 129Sündinud: 06.05.1973
Nimekiri: VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIKHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: DHL Estonia AS, müügijuht
Andres Pärn130VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIK
Nr: 130Sündinud: 03.10.1954
Nimekiri: VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIKHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Eesti Horisontaalpuur, juhatuse liige
Jaan Sildoja131VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIK
Nr: 131Sündinud: 08.06.1985
Nimekiri: VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIKHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Politsei- ja Piirivalveamet, piirkonnavanem
Jüri Solman132VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIK
Nr: 132Sündinud: 29.08.1950
Nimekiri: VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIKHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Leonhard Weiss Viater Ehitus AS, objektivalvur
Hans-Jürgen Schumann133VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIK
Nr: 133Sündinud: 23.08.1976
Nimekiri: VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIKHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Kehtna Vallavalitsus, majandusnõunik
Vahur Valinu134VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIK
Nr: 134Sündinud: 01.03.1971
Nimekiri: VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIKHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: V-Arbor OÜ, arborist
Eesti Keskerakond
Aleksander Kuruson135Eesti Keskerakond
Nr: 135Sündinud: 10.11.1952
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ Järvakandi Soojus, juhatuse liige
Kaja Asuküla136Eesti Keskerakond
Nr: 136Sündinud: 23.11.1956
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Artur ja Catering, juhatuse liige
Aare Viin137Eesti Keskerakond
Nr: 137Sündinud: 17.03.1954
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Peeter Kustmann138Eesti Keskerakond
Nr: 138Sündinud: 06.05.1962
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ Asto Aiand
Katrin Anto139Eesti Keskerakond
Nr: 139Sündinud: 06.12.1978
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Rapla Tarbijate Ühistu
Tiina-Kai Logberg140Eesti Keskerakond
Nr: 140Sündinud: 30.06.1982
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Järvakandi Vallavalitsus, Hooldekodu juhataja
Raigo Sammal141Eesti Keskerakond
Nr: 141Sündinud: 31.08.1979
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: O-I Production Estonia AS
Arvi Lepp142Eesti Keskerakond
Nr: 142Sündinud: 16.04.1940
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: pensionär
Anti Oviir143Eesti Keskerakond
Nr: 143Sündinud: 22.10.1935
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: pensionär
Denis Araslanov144Eesti Keskerakond
Nr: 144Sündinud: 08.11.1979
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Ettevõtja
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Rait Verrev145Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 145Sündinud: 02.08.1980
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Palsam AVR OÜ, juhatuse liige
Laura Kokk146Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 146Sündinud: 10.02.1987
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Põllumajandusettevõtte juhatuse liige
Rait Pihlap147Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 147Sündinud: 31.12.1969
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Kandlekoda OÜ, juhatuse liige
Jaan Pihlap148Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 148Sündinud: 18.04.1941
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Pensionär
Elvis Mürk149Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 149Sündinud: 29.06.1979
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: autojuht
Tiit Põldmaa150Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 150Sündinud: 30.06.1951
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Pensionär
Merly Mägi151Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 151Sündinud: 06.02.1984
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Järvakandi Vallavalitsus, Järvakandi Kultuurihall, kunstiline juht
Mart Järvik152Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 152Sündinud: 21.02.1956
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Järvakandi Vallavalitsus, vallavanem
Karin Lega153Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 153Sündinud: 08.07.1964
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Perearst, Järvakandi vald
Marko Matson154Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 154Sündinud: 16.05.1975
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Päästeamet, Järvakandi komando pealik
Sirje Ahtijainen155Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 155Sündinud: 03.07.1961
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Järvakandi lasteaed Pesamuna, õpetaja
Riigo Radik156Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 156Sündinud: 17.10.1977
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Järvakandi Kommunaal OÜ, juhatuse liige
Valli Raidma157Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 157Sündinud: 28.02.1949
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Järvakandi Eakate päevakeskus, juhataja
Pille Stražev158Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 158Sündinud: 01.09.1965
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Tulihein, klienditeenindaja
Jaanika Värat159Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 159Sündinud: 09.11.1971
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Järvakandi Lasteaed Pesamuna, direktor
Kehtna valla valimisliit "Avatult ja ausalt"
Rita Triinu Peussa160Kehtna valla valimisliit "Avatult ja ausalt"
Nr: 160Sündinud: 12.10.1968
Nimekiri: Kehtna valla valimisliit "Avatult ja ausalt"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Rapla Vallavalitsus, kultuurinõunik
Eero Kalberg161Kehtna valla valimisliit "Avatult ja ausalt"
Nr: 161Sündinud: 31.01.1964
Nimekiri: Kehtna valla valimisliit "Avatult ja ausalt"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Kehtna Kutsehariduskeskus, direktor
Riina Tomingas162Kehtna valla valimisliit "Avatult ja ausalt"
Nr: 162Sündinud: 24.03.1970
Nimekiri: Kehtna valla valimisliit "Avatult ja ausalt"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Eidapere Kool, direktor
Allar Läll163Kehtna valla valimisliit "Avatult ja ausalt"
Nr: 163Sündinud: 28.04.1979
Nimekiri: Kehtna valla valimisliit "Avatult ja ausalt"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Eesti Energia AS, elektritöödeosakonna juhataja
Meelika Sepman164Kehtna valla valimisliit "Avatult ja ausalt"
Nr: 164Sündinud: 21.06.1984
Nimekiri: Kehtna valla valimisliit "Avatult ja ausalt"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Nampes OÜ, massöör/Autorevol OÜ, assistent
Madis Haasma165Kehtna valla valimisliit "Avatult ja ausalt"
Nr: 165Sündinud: 13.11.1990
Nimekiri: Kehtna valla valimisliit "Avatult ja ausalt"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Müügijuht
Kaisa Vahtmäe166Kehtna valla valimisliit "Avatult ja ausalt"
Nr: 166Sündinud: 04.07.1991
Nimekiri: Kehtna valla valimisliit "Avatult ja ausalt"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Põllumajandusamet, taimekaitsevahendite peaspetsialist
Leon Reitsak167Kehtna valla valimisliit "Avatult ja ausalt"
Nr: 167Sündinud: 16.02.1943
Nimekiri: Kehtna valla valimisliit "Avatult ja ausalt"Haridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: -
Reena Rostin168Kehtna valla valimisliit "Avatult ja ausalt"
Nr: 168Sündinud: 30.10.1964
Nimekiri: Kehtna valla valimisliit "Avatult ja ausalt"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Perearst Eerika Pukspuu OÜ, õde-ämmaemand
Gunnar Kure169Kehtna valla valimisliit "Avatult ja ausalt"
Nr: 169Sündinud: 30.07.1955
Nimekiri: Kehtna valla valimisliit "Avatult ja ausalt"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: HG Kurre Grupp OÜ, juhatuse liige
Angelika Piip170Kehtna valla valimisliit "Avatult ja ausalt"
Nr: 170Sündinud: 10.02.1997
Nimekiri: Kehtna valla valimisliit "Avatult ja ausalt"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: SEB Pank, üliõpilane
Pavel Vititin171Kehtna valla valimisliit "Avatult ja ausalt"
Nr: 171Sündinud: 03.11.1991
Nimekiri: Kehtna valla valimisliit "Avatult ja ausalt"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Klick Eesti AS, kaupluse juhataja
Krista Olesk172Kehtna valla valimisliit "Avatult ja ausalt"
Nr: 172Sündinud: 01.04.1966
Nimekiri: Kehtna valla valimisliit "Avatult ja ausalt"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Rapla Vesiroosi Gümnaasium, Kehtna Põhikool
Aigar Kuus173Kehtna valla valimisliit "Avatult ja ausalt"
Nr: 173Sündinud: 29.08.1984
Nimekiri: Kehtna valla valimisliit "Avatult ja ausalt"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: OÜ Kehtenel, tisler
Sille Valinu174Kehtna valla valimisliit "Avatult ja ausalt"
Nr: 174Sündinud: 21.07.1988
Nimekiri: Kehtna valla valimisliit "Avatult ja ausalt"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Kehtna Lasteaed Siller, õppealajuhataja
Lauri Mölder175Kehtna valla valimisliit "Avatult ja ausalt"
Nr: 175Sündinud: 30.01.1995
Nimekiri: Kehtna valla valimisliit "Avatult ja ausalt"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Üliõpilane