Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Kambja vald

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Jekaterina Kuusik101Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 101Sündinud: 08.02.1979
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: LA Rõõmupesa, füsioterapeut
Anti Kalvet102Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 102Sündinud: 09.12.1945
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: FIE
Toomas Keldoja103Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 103Sündinud: 05.01.1964
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Toomas ja Pojad OÜ , juhatuse liige
Lemmo Jonuks104Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 104Sündinud: 12.08.1979
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: SA Tartu Kiirabi, Erakorralise meditsiini õde
Elle Pütsepp105Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 105Sündinud: 06.04.1959
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Eesti Teenindus- ja Kaubandustöötajate Ametühing Esimees
Anatoli Jürgenson106Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 106Sündinud: 15.07.1963
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: PK & C OÜ, juhatuse liige
Kairi Kell107Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 107Sündinud: 07.11.1981
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: OÜ Mustpanter, juhatuse liige
Illart Kivisalu108Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 108Sündinud: 27.01.1976
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Jaoskond, juhatuse liige
Annaliisa-Helena Toom109Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 109Sündinud: 23.11.1998
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: õpilane
Uno Kiisholts110Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 110Sündinud: 27.12.1942
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Erametsanduse konsulent, FIE
Jana Morozov111Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 111Sündinud: 21.01.1976
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Goliath Wind OÜ , sekretär- asjaajaja
Toomas Saag112Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 112Sündinud: 26.06.1952
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Villa Hortensia OÜ, juhatuse liige
Eesti Reformierakond
Aivar Aleksejev113Eesti Reformierakond
Nr: 113Sündinud: 23.05.1965
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Ülenurme vallavalitsus, vallavanem
Illari Lään114Eesti Reformierakond
Nr: 114Sündinud: 02.03.1973
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: OÜ Westil, juhatuse liige
Heiki Sarapuu115Eesti Reformierakond
Nr: 115Sündinud: 11.12.1965
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Ülenurme Gümnaasium, õpetaja
Avely Kaldoja116Eesti Reformierakond
Nr: 116Sündinud: 19.10.1987
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Kirjanurk OÜ, projektijuht
Meelis Michelson117Eesti Reformierakond
Nr: 117Sündinud: 08.09.1970
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Eesti Rahvusringhääling, tehnik
Jaanus Kaldoja118Eesti Reformierakond
Nr: 118Sündinud: 14.11.1982
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Stromtec OÜ, juhatuse liige
Triin Nõmmistu119Eesti Reformierakond
Nr: 119Sündinud: 18.03.1988
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Kenetrin OÜ, juhatuse liige
Rait Rohumägi120Eesti Reformierakond
Nr: 120Sündinud: 03.03.1981
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Saarek Productions AS, nõukogu liige
Toomas Murulo121Eesti Reformierakond
Nr: 121Sündinud: 01.09.1965
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: KHS Nordic, müügijuht
Rita-Anette Kohava122Eesti Reformierakond
Nr: 122Sündinud: 22.11.1977
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Kllienditeenindusjuht SA Teaduskeskus AHHAA
Peep Puis123Eesti Reformierakond
Nr: 123Sündinud: 22.03.1962
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Võnnu kultuurimaja, direktor
Karin Sangla124Eesti Reformierakond
Nr: 124Sündinud: 09.11.1971
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Kiiks OÜ, juhatuse liige
Jaano Uibo125Eesti Reformierakond
Nr: 125Sündinud: 12.09.1965
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: AS Viru Keemia Grupp, finantsjuht
Margot Võsokov126Eesti Reformierakond
Nr: 126Sündinud: 14.03.1986
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Võimlemisklubi Ülenurme, klubi juht ja treener
Toomas Arumägi127Eesti Reformierakond
Nr: 127Sündinud: 07.10.1976
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Päästeamet, valmisoleku büroo peaspetsialist
Urmas Sarja128Eesti Reformierakond
Nr: 128Sündinud: 13.04.1975
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: AS Taure, müügiesindaja
Kaupo Piirsalu129Eesti Reformierakond
Nr: 129Sündinud: 25.03.1987
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Rahandusministeerium, jurist
Ülo Karpov130Eesti Reformierakond
Nr: 130Sündinud: 05.01.1973
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: AS A. Le Coq, müügiesindaja
Arne Peda131Eesti Reformierakond
Nr: 131Sündinud: 12.06.1957
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: OÜ Ülenurme Teed, juhataja
Andre Raudik132Eesti Reformierakond
Nr: 132Sündinud: 20.07.1983
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Cannes Grupp OÜ, juhatuse liige
Maia Uibo133Eesti Reformierakond
Nr: 133Sündinud: 05.02.1959
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Tartu Kutsehariduskeskus, majandusõpetaja
Leho Liiv134Eesti Reformierakond
Nr: 134Sündinud: 14.04.1971
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Diamond Team OÜ, juhatuse liige
Valimisliit Koduvald
Avo Alliksaar135Valimisliit Koduvald
Nr: 135Sündinud: 26.07.1967
Nimekiri: Valimisliit KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: AGRIS OÜ, juhatuse liige
Ilona Annuk136Valimisliit Koduvald
Nr: 136Sündinud: 24.03.1960
Nimekiri: Valimisliit KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: PENSIONÄR
Hannes Brikkel137Valimisliit Koduvald
Nr: 137Sündinud: 26.01.1985
Nimekiri: Valimisliit KoduvaldHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: GEKO stuudio OÜ, siseviimistleja
Irma Drenkhan138Valimisliit Koduvald
Nr: 138Sündinud: 08.06.1968
Nimekiri: Valimisliit KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Kambja Perearstikeskus, pereõde
Lembit Jakobson139Valimisliit Koduvald
Nr: 139Sündinud: 19.07.1945
Nimekiri: Valimisliit KoduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: pensionär
Vahur Järv140Valimisliit Koduvald
Nr: 140Sündinud: 25.09.1959
Nimekiri: Valimisliit KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Sepasöödi talu OÜ , talunik
Urmas Kaseorg141Valimisliit Koduvald
Nr: 141Sündinud: 26.04.1969
Nimekiri: Valimisliit KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Kuuste Auto OÜ , juhatuse liige
Kuuno Kiisler142Valimisliit Koduvald
Nr: 142Sündinud: 04.05.1984
Nimekiri: Valimisliit KoduvaldHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: Kaljumets OÜ, juhatuse liige
Rauno Kiuru143Valimisliit Koduvald
Nr: 143Sündinud: 04.05.1990
Nimekiri: Valimisliit KoduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Kambja Põhikool, kehalise kasvatuse õpetaja
Meriliis Kuuslap144Valimisliit Koduvald
Nr: 144Sündinud: 16.05.1992
Nimekiri: Valimisliit KoduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Kambja vallavalitsus, sotsiaalnõunik
Kuldar Lepik145Valimisliit Koduvald
Nr: 145Sündinud: 26.09.1982
Nimekiri: Valimisliit KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Hekumen OÜ, müügijuht
Kardo Paide146Valimisliit Koduvald
Nr: 146Sündinud: 19.06.1992
Nimekiri: Valimisliit KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Levikom Eesti OÜ, IT spetsialist
Margit Metsmägin147Valimisliit Koduvald
Nr: 147Sündinud: 05.03.1986
Nimekiri: Valimisliit KoduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Tervise Arengu Instituut, koolitusspetsialist
Liivi Murumets148Valimisliit Koduvald
Nr: 148Sündinud: 14.05.1967
Nimekiri: Valimisliit KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Kambja lasteaed, peakokk
Heigo Mägi149Valimisliit Koduvald
Nr: 149Sündinud: 06.11.1979
Nimekiri: Valimisliit KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Kambja raamatukogu, Veebitoimetaja
Oliver Ots150Valimisliit Koduvald
Nr: 150Sündinud: 06.11.1984
Nimekiri: Valimisliit KoduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Kartuliait OÜ, juhatuse liige
Janno Ott151Valimisliit Koduvald
Nr: 151Sündinud: 20.02.1990
Nimekiri: Valimisliit KoduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Ott Trade OÜ, juhatuse liige. MHK valve ja haridustehnoloog
Meeli Paulson152Valimisliit Koduvald
Nr: 152Sündinud: 30.07.1965
Nimekiri: Valimisliit KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Eesti Post (FIE) kirjakandja
Margot Sepp153Valimisliit Koduvald
Nr: 153Sündinud: 17.10.1990
Nimekiri: Valimisliit KoduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Eesti Maaülikooli Limnoloogiakeskus, spetsialist
Enno Soodla154Valimisliit Koduvald
Nr: 154Sündinud: 14.04.1950
Nimekiri: Valimisliit KoduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Kambja vallavalitsus, majandusnõunik
Robert Sule155Valimisliit Koduvald
Nr: 155Sündinud: 06.04.1976
Nimekiri: Valimisliit KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Ettevõtja, FIE
Ivar Tedrema156Valimisliit Koduvald
Nr: 156Sündinud: 19.04.1954
Nimekiri: Valimisliit KoduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Kambja vallavalitsus, vallavanem
Jüri Toomiste157Valimisliit Koduvald
Nr: 157Sündinud: 25.03.1954
Nimekiri: Valimisliit KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Kambja vallavalitsus, päästekorraldaja
Kerstin Roos158Valimisliit Koduvald
Nr: 158Sündinud: 20.09.1964
Nimekiri: Valimisliit KoduvaldHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: Eesti Post (FIE) kirjakandja
Marek Palusoo159Valimisliit Koduvald
Nr: 159Sündinud: 01.02.1972
Nimekiri: Valimisliit KoduvaldHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: Motosepp OÜ juhataja
Eesti Keskerakond
Priit Roosve160Eesti Keskerakond
Nr: 160Sündinud: 06.06.1953
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Paali talu FIE
Linda Sossi161Eesti Keskerakond
Nr: 161Sündinud: 12.10.1946
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Kambja Hoiu-Laenuühistu, juhatuse esimees
Timo Kubpart163Eesti Keskerakond
Nr: 163Sündinud: 13.03.1983
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Soliidne Kodu OÜ, projektijuht
Leo Korotkov165Eesti Keskerakond
Nr: 165Sündinud: 05.09.1949
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Päästeamet, vanemspetsialist
Kaido Sirge166Eesti Keskerakond
Nr: 166Sündinud: 23.03.1981
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Helpmade OÜ, juhatuse liige
Kristjan Roosve168Eesti Keskerakond
Nr: 168Sündinud: 23.12.1989
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Paali Agro OÜ, juhatuse liige
Valdur Soop169Eesti Keskerakond
Nr: 169Sündinud: 07.07.1936
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Valeri Filimonov170Eesti Keskerakond
Nr: 170Sündinud: 15.06.1948
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Uudo Korb171Eesti Keskerakond
Nr: 171Sündinud: 10.07.1946
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Kaino Lopp172Eesti Keskerakond
Nr: 172Sündinud: 10.01.1973
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: FIE Kaino Lopp'i Tiigi talu
Ergiine Tompel173Eesti Keskerakond
Nr: 173Sündinud: 25.09.1965
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: AS Ragn Sells sorteerija
Lehte-Häili Kriiva175Eesti Keskerakond
Nr: 175Sündinud: 17.06.1932
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Peeter Hirmo176Eesti Keskerakond
Nr: 176Sündinud: 17.12.1951
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Virgo Kurist177Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 177Sündinud: 02.05.1969
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Amitec Project OÜ, tegevjuht
Toivo Suuroja178Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 178Sündinud: 20.09.1940
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: EMU emeriitprofessor