Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Jõgeva vald

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Raivo Põldaru101Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 101Sündinud: 29.05.1951
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Riigikogu liige
Margit Avi102Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 102Sündinud: 27.11.1981
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Alko 1000 Market klienditeenindaja
Kaidar Kalme103Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 103Sündinud: 24.04.1995
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Siimusti Puumaja, puusepp
Ain-Aare Kalmus104Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 104Sündinud: 02.01.1971
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: ettevõtja, juhatuse liige
Ants Kirna105Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 105Sündinud: 08.12.1965
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ Rif-Auto, mehaanik
Enn Kivi106Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 106Sündinud: 06.09.1959
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Palamuse Vallavara, juhataja
Raul Kivi107Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 107Sündinud: 13.02.1983
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Puumajatehase OÜ, puusepp
Margus Lindsalu108Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 108Sündinud: 12.09.1970
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ Marimarta, juhataja
Anne Maarand109Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 109Sündinud: 07.11.1958
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Laiuse Jaan Poska Põhikool, õpetaja; Oldschool OÜ, keraamik
Kalev Maarand110Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 110Sündinud: 25.08.1958
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: G4S, turvatöötaja
Ülo Pius111Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 111Sündinud: 30.09.1958
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: AS Baltimere Invest, elektrik-automaatik
Andrus Raissar112Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 112Sündinud: 15.09.1974
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: ettevõtja, Ratax Baltic OÜ; SA Eestimaa Roheline Tulevik, juhatuse liige
Sulev Sova113Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 113Sündinud: 18.10.1960
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: vaimulik
Peeter Tõnismäe114Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 114Sündinud: 22.12.1956
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Maaeluministeerium, peaspetsialist
Antonina Vahi115Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 115Sündinud: 08.09.1957
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Õnne Vals116Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 116Sündinud: 08.01.1968
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: MTÜ Iseseisev Elu, tegevusjuhendaja
Varmo Veski117Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 117Sündinud: 10.10.1971
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Puumajatehase OÜ, puusepp
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Mati Kepp118Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 118Sündinud: 11.09.1947
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Jõgeva linn, abilinnapea
Ain Aru119Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 119Sündinud: 14.07.1967
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Raja Potato OÜ, juhataja
Janar Hannolainen120Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 120Sündinud: 24.06.1987
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Torma Vallavalitsus, noorsootöö juhataja
Margus Hüva121Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 121Sündinud: 20.12.1988
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: JAH Teenus OÜ, juhatuse liige
Rein Kaste122Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 122Sündinud: 05.12.1958
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Jõgeva Lasteaed Karikakar ja Rohutirts, majandusjuhataja
Renee Köök123Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 123Sündinud: 14.07.1998
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: õpilane
Tiina Laanesoo124Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 124Sündinud: 21.10.1959
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: FIE
Aarne Liiv125Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 125Sündinud: 19.08.1950
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: FIE
Asso Nettan126Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 126Sündinud: 30.08.1988
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: tööotsija
Oliver Otspere127Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 127Sündinud: 08.10.1976
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Mööblistuudio OÜ, juhatuse liige
Urmas Paju128Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 128Sündinud: 24.06.1958
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Kiigemetsa Kool, direktor
Triin Pärsim129Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 129Sündinud: 28.01.1977
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Torma Vallavalitsus, vallavanem
Margus Rähn130Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 130Sündinud: 25.11.1976
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Egesten Transport OÜ, autojuht
Priidik Sepp131Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 131Sündinud: 19.10.1988
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: USS Security AS, turvatöötaja
Kaide-Liis Suurväli132Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 132Sündinud: 19.11.1992
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Katuselooja OÜ, juhiabi; MTÜ Tartu Koidu Keskus, juhiabi
Kristina Tupits133Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 133Sündinud: 14.04.1990
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Laiuse Jaan Poska Põhikool, eripedagoog
Imre Tõekalju134Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 134Sündinud: 28.10.1971
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Päästeamet, komandopealik
Gunnar Vasemägi135Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 135Sündinud: 08.08.1976
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Eesti Taimekasvatuse Instituut, mehaanik
Valeri Volkov136Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 136Sündinud: 13.07.1955
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Safeway OÜ, peaspetsialist
Kristian Vaarpuu137Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 137Sündinud: 20.03.1980
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Kaitseliit, noorteinstruktor
Eesti Reformierakond
Raivo Meitus138Eesti Reformierakond
Nr: 138Sündinud: 30.05.1966
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Jõgeva linnapea
Margus Kask139Eesti Reformierakond
Nr: 139Sündinud: 15.04.1972
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Puurmani Mõisakool, direktor
Ain Viik140Eesti Reformierakond
Nr: 140Sündinud: 30.06.1958
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Merelen OÜ, juhataja
Ülvi Nool141Eesti Reformierakond
Nr: 141Sündinud: 04.07.1973
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: ATC AS, müügidirektor
Raivo Kadaja142Eesti Reformierakond
Nr: 142Sündinud: 03.07.1966
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: ettevõtja
Vallo Allingu143Eesti Reformierakond
Nr: 143Sündinud: 11.01.1978
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: põllumees
Andres Baida144Eesti Reformierakond
Nr: 144Sündinud: 21.01.1956
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: ettevõtja
Margus Born145Eesti Reformierakond
Nr: 145Sündinud: 22.10.1959
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: kaugsõiduautojuht
Egon-Einar Einberg146Eesti Reformierakond
Nr: 146Sündinud: 07.07.1975
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: ettevõtja
Igor Ellisson147Eesti Reformierakond
Nr: 147Sündinud: 10.06.1954
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: pensionär
Andrei Fedossovski148Eesti Reformierakond
Nr: 148Sündinud: 11.06.1971
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Fööniks Ruudus OÜ, juhataja
Liivi Ivask149Eesti Reformierakond
Nr: 149Sündinud: 21.09.1952
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Eesti Gaas, müügispetsialist
Girt Kaarepere150Eesti Reformierakond
Nr: 150Sündinud: 21.11.1981
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: ettevõtja
Sulev Kirik151Eesti Reformierakond
Nr: 151Sündinud: 02.01.1956
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: pensionär
Priit Kirsimäe152Eesti Reformierakond
Nr: 152Sündinud: 23.03.1960
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: OÜ Tulvars, juhataja
Kervin Kull153Eesti Reformierakond
Nr: 153Sündinud: 12.08.1992
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Puhja Gümnaasium, huvijuht
Taavi Kool154Eesti Reformierakond
Nr: 154Sündinud: 09.07.1980
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Ehituspunkt OÜ, juhatuse liige
Vaido Laurimäe155Eesti Reformierakond
Nr: 155Sündinud: 09.04.1972
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Nordic logexpert, juhataja
Ain Lauringson156Eesti Reformierakond
Nr: 156Sündinud: 27.07.1963
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: ettevõtja
Lembit Lillemets157Eesti Reformierakond
Nr: 157Sündinud: 27.12.1971
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: FIE Lembit Lillemets
Helmut Lätte158Eesti Reformierakond
Nr: 158Sündinud: 27.03.1964
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: tööotsija
Marek Mardimäe159Eesti Reformierakond
Nr: 159Sündinud: 04.02.1973
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: tehnikajuht-logistik
Tiit Maripuu160Eesti Reformierakond
Nr: 160Sündinud: 01.10.1943
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: tegevjuht-juhatuse liige
Ahto Metting161Eesti Reformierakond
Nr: 161Sündinud: 07.12.1983
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: IT juht
Ailer Mõtsar162Eesti Reformierakond
Nr: 162Sündinud: 24.01.1982
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: MTÜ Jõu ja Tervise selts, juhatuse liige
Tiina Mölder163Eesti Reformierakond
Nr: 163Sündinud: 24.01.1969
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Desiree OÜ, jurist
Arnold Narits164Eesti Reformierakond
Nr: 164Sündinud: 31.10.1951
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Maanteeamet, liikluskorraldaja
Inga Nuudi165Eesti Reformierakond
Nr: 165Sündinud: 04.11.1980
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Sven's car OÜ, juhataja
Viktor Nõmm166Eesti Reformierakond
Nr: 166Sündinud: 02.08.1963
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Jõgeva Põhikool, kehalise kasvatuse õpetaja
Karin Peterson167Eesti Reformierakond
Nr: 167Sündinud: 20.06.1974
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: raamatupidaja
Kalle Pint168Eesti Reformierakond
Nr: 168Sündinud: 12.08.1961
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Jõgeva Veevärk OÜ, juhatuse liige
Rainis Poll169Eesti Reformierakond
Nr: 169Sündinud: 23.07.1977
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: LP Green OÜ, ettevõtja
Ivor Piir170Eesti Reformierakond
Nr: 170Sündinud: 27.06.1995
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: üliõpilane
Silja Piir171Eesti Reformierakond
Nr: 171Sündinud: 19.06.1969
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Jõgevamaa Gümnaasium, õpilasnõustaja, õpetaja
Ats Püvi172Eesti Reformierakond
Nr: 172Sündinud: 21.06.1982
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Weew OÜ, juhatuse liige
Merili Ranniste173Eesti Reformierakond
Nr: 173Sündinud: 26.07.1992
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Eesti Reformierakond, Jõgevamaa piirkonna arendusjuht
Vello Ründva174Eesti Reformierakond
Nr: 174Sündinud: 20.07.1949
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Jõgeva Linnavalitsus, linnamajandusosakonna juhataja
Sulev Schasmin175Eesti Reformierakond
Nr: 175Sündinud: 17.06.1962
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: AS Johnny, tegevjuht
Maarika Susi176Eesti Reformierakond
Nr: 176Sündinud: 19.04.1979
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Mangeni PM OÜ, pearaamatupidaja
Viktor Svjatõšev177Eesti Reformierakond
Nr: 177Sündinud: 20.02.1956
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Jõgeva Maavalitsus, maavanem
Terje Teder178Eesti Reformierakond
Nr: 178Sündinud: 17.07.1967
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: AS Hoolekandeteenused, Võisiku kodu ja üksuste juht
Tiina Teppan179Eesti Reformierakond
Nr: 179Sündinud: 22.04.1970
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: ettevõtja
Jaanus Teras180Eesti Reformierakond
Nr: 180Sündinud: 28.10.1966
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Vaimastvere Agro OÜ, juhatuse liige
Jaano Terras181Eesti Reformierakond
Nr: 181Sündinud: 05.01.1961
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Merineitsi OÜ, juhataja
Jüri Toit182Eesti Reformierakond
Nr: 182Sündinud: 18.03.1957
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Palamuse Gümnaasium, õppealajuhataja
Märt Tralla183Eesti Reformierakond
Nr: 183Sündinud: 18.03.1987
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Kuremaa Spordikool, treener
Tauri Trei184Eesti Reformierakond
Nr: 184Sündinud: 18.06.1986
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: ettevõtja
Veigo Tumaševski185Eesti Reformierakond
Nr: 185Sündinud: 18.08.1971
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Tööinspektsioon, meretööde inspektor
Urmas Vasemägi186Eesti Reformierakond
Nr: 186Sündinud: 09.12.1952
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Rahva Ühtsuse ErakondTöökoht: pensionär
valimisliit Vooremaa
Terje Rudissaar187valimisliit Vooremaa
Nr: 187Sündinud: 03.02.1965
Nimekiri: valimisliit VooremaaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: TootsteeleOÜ, juhataja
Luule Väin188valimisliit Vooremaa
Nr: 188Sündinud: 23.07.1961
Nimekiri: valimisliit VooremaaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: FIE
Elo Lutsepp189valimisliit Vooremaa
Nr: 189Sündinud: 22.11.1959
Nimekiri: valimisliit VooremaaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: SA Eesti Vabaõhumuuseum, maaarhitektuuri keskuse juhataja
Valdi Reinas190valimisliit Vooremaa
Nr: 190Sündinud: 15.11.1969
Nimekiri: valimisliit VooremaaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: MTÜ Sokuturi, juhatuse liige ja projektijuht
Eha Niglas191valimisliit Vooremaa
Nr: 191Sündinud: 25.09.1958
Nimekiri: valimisliit VooremaaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Jõgeva Muusikakool, õpetaja
Kristiina Raja192valimisliit Vooremaa
Nr: 192Sündinud: 09.12.1985
Nimekiri: valimisliit VooremaaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: J.V. Veski nim Maarja Põhikool, muusikaõpetaja ja huvijuht
Kaido Väljaots193valimisliit Vooremaa
Nr: 193Sündinud: 14.10.1970
Nimekiri: valimisliit VooremaaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Konsultatsioonifirma Heiväl OÜ, juhatuse liige ja konsultant
Külli Vahtra194valimisliit Vooremaa
Nr: 194Sündinud: 09.03.1975
Nimekiri: valimisliit VooremaaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: alla 3-aastase lapsega kodune
Mart Enel195valimisliit Vooremaa
Nr: 195Sündinud: 15.03.1972
Nimekiri: valimisliit VooremaaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: RMK, turustusspetsialist
Aigi Aruste196valimisliit Vooremaa
Nr: 196Sündinud: 04.04.1989
Nimekiri: valimisliit VooremaaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: hooldustöötaja
Kaja Pärn197valimisliit Vooremaa
Nr: 197Sündinud: 22.09.1974
Nimekiri: valimisliit VooremaaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Politsei- ja Piirivalveamet, vanemspetsialist
Riho Kiis198valimisliit Vooremaa
Nr: 198Sündinud: 05.07.1989
Nimekiri: valimisliit VooremaaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Ohutuskontrolli Keskus OÜ, tegevjuht
Lauri Aunap199valimisliit Vooremaa
Nr: 199Sündinud: 06.04.1986
Nimekiri: valimisliit VooremaaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Kadrilauri talu OÜ
Kristiina Selgis200valimisliit Vooremaa
Nr: 200Sündinud: 26.02.1988
Nimekiri: valimisliit VooremaaHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: Softcom, õmbleja
Maire Kure201valimisliit Vooremaa
Nr: 201Sündinud: 30.09.1959
Nimekiri: valimisliit VooremaaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: kodune
Evelin Soodla202valimisliit Vooremaa
Nr: 202Sündinud: 05.07.1970
Nimekiri: valimisliit VooremaaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Sääse OÜ, ettevõtja, raamatupidaja
Tauno Kure203valimisliit Vooremaa
Nr: 203Sündinud: 25.05.1957
Nimekiri: valimisliit VooremaaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: AS Konesko, automaatik-mehaanik
Maire Tamm204valimisliit Vooremaa
Nr: 204Sündinud: 01.02.1960
Nimekiri: valimisliit VooremaaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Palamuse valla lasteaed Nukitsamees, muusikaõpetaja
Anzelika Räpp205valimisliit Vooremaa
Nr: 205Sündinud: 02.05.1982
Nimekiri: valimisliit VooremaaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: kodune
Valimisliit "Uus Jõgeva"
Tiit Lääne206Valimisliit "Uus Jõgeva"
Nr: 206Sündinud: 21.10.1958
Nimekiri: Valimisliit "Uus Jõgeva"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: ajakirjanik-kirjastaja
Maiu Veltbach207Valimisliit "Uus Jõgeva"
Nr: 207Sündinud: 24.03.1972
Nimekiri: Valimisliit "Uus Jõgeva"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Eesti Töötukassa
Raul Soodla208Valimisliit "Uus Jõgeva"
Nr: 208Sündinud: 19.03.1968
Nimekiri: Valimisliit "Uus Jõgeva"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: TÜ Jõgevamaa Põllumajandustootjate Liit
Reet Neimann209Valimisliit "Uus Jõgeva"
Nr: 209Sündinud: 04.08.1972
Nimekiri: Valimisliit "Uus Jõgeva"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: C.R. Jakobsoni nim Torma Põhikool, õpetaja
Sergei Jerjomin210Valimisliit "Uus Jõgeva"
Nr: 210Sündinud: 24.04.1973
Nimekiri: Valimisliit "Uus Jõgeva"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Jõgeva Muuseum
Voldemar Ilves211Valimisliit "Uus Jõgeva"
Nr: 211Sündinud: 04.04.1964
Nimekiri: Valimisliit "Uus Jõgeva"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Tooma Agro
Sander Õunapuu212Valimisliit "Uus Jõgeva"
Nr: 212Sündinud: 20.03.1999
Nimekiri: Valimisliit "Uus Jõgeva"Haridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: gümnaasiumi õpilane
Janek Varblas213Valimisliit "Uus Jõgeva"
Nr: 213Sündinud: 28.07.1971
Nimekiri: Valimisliit "Uus Jõgeva"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Palamuse O. Lutsu Kihelkonnakoolimuuseum, projektijuht
Juhan Telgmaa214Valimisliit "Uus Jõgeva"
Nr: 214Sündinud: 03.01.1946
Nimekiri: Valimisliit "Uus Jõgeva"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Eesti Looduskaitse Selts, juhatuse liige
Kaido Lehtla215Valimisliit "Uus Jõgeva"
Nr: 215Sündinud: 17.10.1946
Nimekiri: Valimisliit "Uus Jõgeva"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Juta & Kaido
Kalev Aas216Valimisliit "Uus Jõgeva"
Nr: 216Sündinud: 15.04.1964
Nimekiri: Valimisliit "Uus Jõgeva"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: LKB OÜ, kahjukäsitleja
Tarvo Aluoja217Valimisliit "Uus Jõgeva"
Nr: 217Sündinud: 11.06.1975
Nimekiri: Valimisliit "Uus Jõgeva"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: AS Natural
Sirje Arand218Valimisliit "Uus Jõgeva"
Nr: 218Sündinud: 06.12.1979
Nimekiri: Valimisliit "Uus Jõgeva"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Sirtsu Tordid OÜ, ettevõtja
Toivo Eerik219Valimisliit "Uus Jõgeva"
Nr: 219Sündinud: 02.06.1948
Nimekiri: Valimisliit "Uus Jõgeva"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: FIE Toivo Eerik, pensionär
Hannes Hiljurand220Valimisliit "Uus Jõgeva"
Nr: 220Sündinud: 28.02.1965
Nimekiri: Valimisliit "Uus Jõgeva"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Eesti Energia, elektrik
Epp Hoovi221Valimisliit "Uus Jõgeva"
Nr: 221Sündinud: 11.04.1961
Nimekiri: Valimisliit "Uus Jõgeva"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Jõgevamaa Spordiliit Kalju; Jõgeva aleviku lasteaed, liikumisõpetaja
Raul Isotamm222Valimisliit "Uus Jõgeva"
Nr: 222Sündinud: 24.06.1976
Nimekiri: Valimisliit "Uus Jõgeva"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Swedbank AS
Epp Järv223Valimisliit "Uus Jõgeva"
Nr: 223Sündinud: 08.06.1946
Nimekiri: Valimisliit "Uus Jõgeva"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Helbe Karukäpp224Valimisliit "Uus Jõgeva"
Nr: 224Sündinud: 19.09.1977
Nimekiri: Valimisliit "Uus Jõgeva"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Sotsiaalkindlustusamet, juhtumikorraldaja
Piret Koll225Valimisliit "Uus Jõgeva"
Nr: 225Sündinud: 18.11.1970
Nimekiri: Valimisliit "Uus Jõgeva"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: õpetaja-treener
Kalle Lokk226Valimisliit "Uus Jõgeva"
Nr: 226Sündinud: 12.09.1958
Nimekiri: Valimisliit "Uus Jõgeva"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: MO-Puit AS Jõgeva, mööblidetailide valmistaja
Ulvi Luht227Valimisliit "Uus Jõgeva"
Nr: 227Sündinud: 09.04.1958
Nimekiri: Valimisliit "Uus Jõgeva"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Sadala raamatukogu, juhataja
Kuldar Lääne228Valimisliit "Uus Jõgeva"
Nr: 228Sündinud: 16.09.1980
Nimekiri: Valimisliit "Uus Jõgeva"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: ehitaja
Madis Mölder229Valimisliit "Uus Jõgeva"
Nr: 229Sündinud: 02.11.1966
Nimekiri: Valimisliit "Uus Jõgeva"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: ettevõtja
Ahto Olesk230Valimisliit "Uus Jõgeva"
Nr: 230Sündinud: 21.06.1957
Nimekiri: Valimisliit "Uus Jõgeva"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Ericsson Eesti AS, töödejuht
Maris Paas231Valimisliit "Uus Jõgeva"
Nr: 231Sündinud: 14.11.1968
Nimekiri: Valimisliit "Uus Jõgeva"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Vaimastvere raamatukogu, direktor
Toomas Puss232Valimisliit "Uus Jõgeva"
Nr: 232Sündinud: 22.06.1952
Nimekiri: Valimisliit "Uus Jõgeva"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: -
Siiri Rahn233Valimisliit "Uus Jõgeva"
Nr: 233Sündinud: 12.09.1965
Nimekiri: Valimisliit "Uus Jõgeva"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Laiuse Jaan Poska Põhikool, direktor
Ille Randjärv234Valimisliit "Uus Jõgeva"
Nr: 234Sündinud: 15.06.1946
Nimekiri: Valimisliit "Uus Jõgeva"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Demos-Audit OÜ, juhatja-audiitor
Angela Rehi235Valimisliit "Uus Jõgeva"
Nr: 235Sündinud: 13.07.1973
Nimekiri: Valimisliit "Uus Jõgeva"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Piiri Hambaravi OÜ
Marko Reinberg236Valimisliit "Uus Jõgeva"
Nr: 236Sündinud: 19.11.1967
Nimekiri: Valimisliit "Uus Jõgeva"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: -
Ülle Rohing237Valimisliit "Uus Jõgeva"
Nr: 237Sündinud: 03.02.1968
Nimekiri: Valimisliit "Uus Jõgeva"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: ettevõtja
Tiina Säälik238Valimisliit "Uus Jõgeva"
Nr: 238Sündinud: 07.12.1967
Nimekiri: Valimisliit "Uus Jõgeva"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Eesti Punase Risti Jõgevamaa Seltsi sekretär
Aimur Säärits239Valimisliit "Uus Jõgeva"
Nr: 239Sündinud: 10.07.1968
Nimekiri: Valimisliit "Uus Jõgeva"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Jõgeva Ramm; Jõgeva Lasteaed Karikakar, õpetaja
Simmo Säärits240Valimisliit "Uus Jõgeva"
Nr: 240Sündinud: 07.03.1994
Nimekiri: Valimisliit "Uus Jõgeva"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Särka Sport
Indrek Tammel241Valimisliit "Uus Jõgeva"
Nr: 241Sündinud: 14.10.1968
Nimekiri: Valimisliit "Uus Jõgeva"Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: -
Valli Tooming242Valimisliit "Uus Jõgeva"
Nr: 242Sündinud: 05.12.1951
Nimekiri: Valimisliit "Uus Jõgeva"Haridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: TÜ Jõgevamaa Põllumajandustootjate Liit
Eesti Keskerakond
Aare Olgo243Eesti Keskerakond
Nr: 243Sündinud: 21.05.1954
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Laeva vald, vallavanem
Enn Kurg244Eesti Keskerakond
Nr: 244Sündinud: 25.10.1961
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Jõgeva Vallavalitsus, vallavanem
Urmas Astel245Eesti Keskerakond
Nr: 245Sündinud: 10.09.1956
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Urmas Raide246Eesti Keskerakond
Nr: 246Sündinud: 11.07.1956
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Mai Treial247Eesti Keskerakond
Nr: 247Sündinud: 22.05.1952
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Jõgeva linnavolikogu liige
Marek Saksing248Eesti Keskerakond
Nr: 248Sündinud: 09.06.1975
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kivikuvand OÜ, juhataja
Peep Põdder249Eesti Keskerakond
Nr: 249Sündinud: 24.06.1964
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: SA Jõgeva Haigla, juhataja
Vello Lukk250Eesti Keskerakond
Nr: 250Sündinud: 07.04.1952
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Jõgeva Vallavalitsus, abivallavanem
Heli Raevald251Eesti Keskerakond
Nr: 251Sündinud: 03.06.1959
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Jõgeva Sotsiaalkeskus "Elukaar", juhataja
Malle Koppa252Eesti Keskerakond
Nr: 252Sündinud: 27.04.1949
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Malle Koppa Perearst OÜ, perearst
Matti Tsahkna253Eesti Keskerakond
Nr: 253Sündinud: 14.04.1949
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: AS Kuremaa ENVEKO, insener
Arvo Sakjas254Eesti Keskerakond
Nr: 254Sündinud: 21.08.1953
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Puurmani Mõisakool, õppealajuhataja
Väino Ling255Eesti Keskerakond
Nr: 255Sündinud: 26.10.1959
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Vaimastvere Kool, direktor
Riho Seppet256Eesti Keskerakond
Nr: 256Sündinud: 06.11.1968
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Semako Romulad OÜ, juhataja
Ants Prii257Eesti Keskerakond
Nr: 257Sündinud: 11.06.1959
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Jõgeva Põhikool, tehnoloogia õpetaja
Külli Suvi258Eesti Keskerakond
Nr: 258Sündinud: 23.07.1968
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kuremaa Lasteaed-Algkool, direktor
Anne Oras259Eesti Keskerakond
Nr: 259Sündinud: 11.12.1951
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Perearst Anne Oras OÜ, perearst
Elmut Aasma260Eesti Keskerakond
Nr: 260Sündinud: 19.10.1953
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Jyky, juhatuse liige
Jevgeni Telik261Eesti Keskerakond
Nr: 261Sündinud: 12.10.1979
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Ettevõte Catalina OÜ, töödejuhataja
Olavi Annuk262Eesti Keskerakond
Nr: 262Sündinud: 06.01.1942
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Külli Pruuli263Eesti Keskerakond
Nr: 263Sündinud: 28.05.1980
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: kodune
Liia Stamm264Eesti Keskerakond
Nr: 264Sündinud: 25.10.1955
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Jõgeva Vallavalitsus, sotsiaalhooldustöötaja
Angela Saksing265Eesti Keskerakond
Nr: 265Sündinud: 15.05.1979
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti IseseisvusparteiTöökoht: Sadala Kool, õpetaja
Andres Meos266Eesti Keskerakond
Nr: 266Sündinud: 15.04.1983
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Sadala Mahe OÜ, töökoja juhataja
Liisi Poom267Eesti Keskerakond
Nr: 267Sündinud: 15.02.1966
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Jõgeva Lasteaed Karikakar, õpetaja
Laile Sukk268Eesti Keskerakond
Nr: 268Sündinud: 20.03.1949
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Jõgeva Haigla Päevakeskus, tegevusjuhendaja
Jaan Lindpere269Eesti Keskerakond
Nr: 269Sündinud: 27.12.1973
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Sanjaan OÜ, juhatuse liige
Olga Tamm270Eesti Keskerakond
Nr: 270Sündinud: 13.09.1960
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: FIE
Laine Möll271Eesti Keskerakond
Nr: 271Sündinud: 29.07.1938
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: FIE Nõmme talu
Marko Saksing272Eesti Keskerakond
Nr: 272Sündinud: 07.09.1973
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Jõgeva Spordiklubi Tähe, treener
Priit Saare273Eesti Keskerakond
Nr: 273Sündinud: 16.02.1986
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: SR Carman OÜ
Anti Otti274Eesti Keskerakond
Nr: 274Sündinud: 05.11.1978
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: AS Valmeco, kaupluse juhataja
Liilia Mandri275Eesti Keskerakond
Nr: 275Sündinud: 28.07.1968
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Catalina OÜ, juhatuse liige
Enn Zelinski276Eesti Keskerakond
Nr: 276Sündinud: 01.09.1953
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Ralgemar Grupp OÜ, autojuht
Alari Päären277Eesti Keskerakond
Nr: 277Sündinud: 21.02.1966
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Alari Äri, juhataja
Aleksandra Fedoritš278Eesti Keskerakond
Nr: 278Sündinud: 22.05.1961
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Lindhard, juhataja
Aivar Võime279Eesti Keskerakond
Nr: 279Sündinud: 28.10.1976
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ Nisutera, juhataja
Janek Noormägi280Eesti Keskerakond
Nr: 280Sündinud: 03.12.1973
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Q-E Grupp OÜ, santehnik
Ülo Kuusk281Eesti Keskerakond
Nr: 281Sündinud: 29.06.1947
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Mait Õunapuu282Eesti Keskerakond
Nr: 282Sündinud: 29.05.1942
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Kersti Soolepp283Eesti Keskerakond
Nr: 283Sündinud: 20.02.1987
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Agrochema Eesti OÜ, raamatupidaja
Aleksandr Šternfeld284Eesti Keskerakond
Nr: 284Sündinud: 21.12.1976
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Avaks OÜ, insener
Eve Somelar285Eesti Keskerakond
Nr: 285Sündinud: 28.01.1957
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Eesti Seemnekasvatuse Instituut, agronoom
Janika Lindsalu286Eesti Keskerakond
Nr: 286Sündinud: 09.06.1977
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Eestimaa RohelisedTöökoht: Marimarta OÜ, perenaine
Imbi Ivask287Eesti Keskerakond
Nr: 287Sündinud: 14.01.1968
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Siimusti lastekodu Metsatareke, direktor
Agu Rillo288Eesti Keskerakond
Nr: 288Sündinud: 18.02.1971
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: Viru Vangla, jurist
Valter Sulp289Eesti Keskerakond
Nr: 289Sündinud: 03.02.1950
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ Siimel, töökoja juhataja
Valdur Viigipuu290Eesti Keskerakond
Nr: 290Sündinud: 13.08.1965
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Vavo Tarvik OÜ, juhataja
Ringo Saar291Eesti Keskerakond
Nr: 291Sündinud: 07.12.1983
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Rinardi OÜ, juhatuse liige
Imbi Saar292Eesti Keskerakond
Nr: 292Sündinud: 06.01.1962
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Palamuse Vallavalitsus, pearaamatupidaja
Uno Plakk293Eesti Keskerakond
Nr: 293Sündinud: 07.04.1944
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Reet Kikkas294Eesti Keskerakond
Nr: 294Sündinud: 28.01.1949
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Jõgeva Täiskasvanute Keskkool, direktor
Kadri Lauringson295Eesti Keskerakond
Nr: 295Sündinud: 16.04.1991
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Eesti Töötukassa, teenusekonsultant
Marina Toots296Eesti Keskerakond
Nr: 296Sündinud: 12.01.1965
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Torma A/O juhataja
Ülle Valgemäe297Eesti Keskerakond
Nr: 297Sündinud: 29.06.1963
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kaarepere Lasteaed, õpetaja
Maire Praats298Eesti Keskerakond
Nr: 298Sündinud: 25.09.1970
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Jõgeva Põhikool, köögitööline
Anneli Alaveer299Eesti Keskerakond
Nr: 299Sündinud: 17.01.1982
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: üliõpilane
Reet Aluoja300Eesti Keskerakond
Nr: 300Sündinud: 06.02.1954
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Hugo Päären301Eesti Keskerakond
Nr: 301Sündinud: 27.10.1946
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Andres Kittus302Eesti Keskerakond
Nr: 302Sündinud: 11.04.1980
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Spica, juhatuse esimees
Aino Sild303Eesti Keskerakond
Nr: 303Sündinud: 26.06.1953
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Sergei Vdovin304Eesti Keskerakond
Nr: 304Sündinud: 28.10.1965
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Jõgeva Ehitus, autokraanajuht
Robert Suvi305Eesti Keskerakond
Nr: 305Sündinud: 08.06.1947
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tallinna Tehnikaülikool, v.professor
Maive Kase306Eesti Keskerakond
Nr: 306Sündinud: 05.04.1965
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Jõgevamaa Gümnaasium, õpetaja
Urve Tappel307Eesti Keskerakond
Nr: 307Sündinud: 12.02.1973
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Pajusi Mööbel OÜ, juurdelõikaja
Kaja Mändoja308Eesti Keskerakond
Nr: 308Sündinud: 17.03.1962
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: kodune
Urmas Priks309Eesti Keskerakond
Nr: 309Sündinud: 19.01.1954
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Kaido Ingver310Eesti Keskerakond
Nr: 310Sündinud: 10.03.1971
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ Põhjatuul, meister
Andreas Aland311Eesti Keskerakond
Nr: 311Sündinud: 08.03.1980
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti IseseisvusparteiTöökoht: Westwood Grupp OÜ, tööline
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Mihkel Kübar312Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 312Sündinud: 29.04.1982
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Jõgeva linnavolikogu esimees
Aivar Kokk313Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 313Sündinud: 15.04.1960
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Riigikogu, maaelukomisjoni esimees
Rait Persidski314Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 314Sündinud: 14.09.1963
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Palamuse Vallavalitsus, vallavanem
Ahto Vili315Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 315Sündinud: 18.03.1951
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Torma POÜ, juhataja
Vello Mäesepp316Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 316Sündinud: 11.05.1953
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Hansa REM OÜ, juhatuse liige
Vahur Kukk317Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 317Sündinud: 25.10.1955
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Jõgeva Maavalitsus, nõunik
Priit Põdra318Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 318Sündinud: 08.04.1985
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Jõgevamaa Gümnaasium, direktor
Imre Mihhailov319Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 319Sündinud: 25.06.1983
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: FIE
Otto Štukert320Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 320Sündinud: 14.11.1949
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: OÜ Otto ja Poeg, juht
Terje Mitt321Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 321Sündinud: 08.05.1970
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Multi Maksi OÜ, juhatuse liige
Olavi Lindsalu322Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 322Sündinud: 10.09.1971
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: L. L. House OÜ, juhataja
Raul Taul323Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 323Sündinud: 13.07.1964
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: AS Valmeco, juhatuse liige
Ene Sööt324Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 324Sündinud: 10.04.1960
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Jõgeva Linnaraamatukogu, direktori asetäitja
Aido Sirel325Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 325Sündinud: 22.08.1968
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Valmeco AS, peainsener
Markkus Metsmees326Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 326Sündinud: 15.08.1995
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Eesti Maaülikool, üliõpilane
Jüri Koger327Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 327Sündinud: 10.04.1965
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Torma Vallavalitsus, ehitusspetsialist
Ain Malm328Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 328Sündinud: 21.08.1962
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: A.P. Mets Maahaldus OÜ, juhatuse liige
Karmela Seemann329Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 329Sündinud: 06.03.1987
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Luua Metsanduskool, klienditeenindaja
Liivi Lomp330Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 330Sündinud: 28.05.1962
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: AS Cobra Grupp, kvaliteedijuht-asjaajaja
Kaja Reiman331Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 331Sündinud: 01.07.1968
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Siimusti Lasteaed-Algkool, direktor
Nele Graverson332Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 332Sündinud: 17.11.1984
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Jõgevamaa Gümnaasium, projekti- ja noorsootööjuht
Katri Haaviste333Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 333Sündinud: 30.08.1970
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Jõgeva Aleviku lasteaed, direktor
Ergo Prave334Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 334Sündinud: 11.04.1966
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: AS Vinni Spordikompleks, juhatuse liige
Kaja Ivask335Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 335Sündinud: 23.01.1959
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Maarjamaa Hariduskolleegium, sotsiaaltöö spetsialist
Kaupo Jõgi336Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 336Sündinud: 03.02.1976
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: A1M OÜ, klienditeenindaja
Sille Raidvere337Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 337Sündinud: 01.07.1967
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Muinsuskaitseamet, Jõgevamaa vaneminspektor
Priidu Raudkats338Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 338Sündinud: 27.01.1940
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Anu Reinold339Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 339Sündinud: 26.05.1963
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kiigemetsa Kool, õpetaja
Triinu Leppik340Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 340Sündinud: 28.10.1990
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Juunika Koolitus OÜ, müügikonsultant
Lauri Laaser341Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 341Sündinud: 15.03.1979
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Mairoos OÜ, juhatuse liige
Eger Koger342Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 342Sündinud: 06.06.1992
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Pro Grupp, tootmisoperaator
Lea Metsmees343Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 343Sündinud: 03.05.1964
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: LM Studio OÜ, juhatuse liige
Vaiko Vadi344Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 344Sündinud: 08.03.1978
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Lõuna Päästekeskus, meeskonna vanem
Toomas Muru345Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 345Sündinud: 15.10.1960
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Betti Alveri Muuseum SA , juhatuse liige
Jaanika Vint346Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 346Sündinud: 21.01.1979
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: kodune
Vladimir Ostrovski347Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 347Sündinud: 11.06.1949
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: AS Valmeco, projekteerija
Taisto Liivandi348Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 348Sündinud: 24.07.1955
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Jõgeva Põhikool, direktor
Valimisliit Kõigi KODU
Hardi Perk349Valimisliit Kõigi KODU
Nr: 349Sündinud: 12.01.1975
Nimekiri: Valimisliit Kõigi KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: FIE
Rainis Uiga350Valimisliit Kõigi KODU
Nr: 350Sündinud: 09.01.1975
Nimekiri: Valimisliit Kõigi KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Keskkonnaamet, kvaliteedi- ja keskonnajuht
Ehtel Valk351Valimisliit Kõigi KODU
Nr: 351Sündinud: 22.10.1985
Nimekiri: Valimisliit Kõigi KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Palamuse Kultuur, juhataja
Reine Koppel352Valimisliit Kõigi KODU
Nr: 352Sündinud: 19.01.1968
Nimekiri: Valimisliit Kõigi KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Eesti Taimekasvatuse Instituut, aretaja
Olga Jürma353Valimisliit Kõigi KODU
Nr: 353Sündinud: 25.07.1960
Nimekiri: Valimisliit Kõigi KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: MTÜ Lustivere Hooldekodu, laomajandus ja teenuste kvaliteedi spetsialist
Ivar Vinkmann354Valimisliit Kõigi KODU
Nr: 354Sündinud: 14.06.1974
Nimekiri: Valimisliit Kõigi KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: ettevõtja
Villu Valliste355Valimisliit Kõigi KODU
Nr: 355Sündinud: 27.07.1971
Nimekiri: Valimisliit Kõigi KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Valmeco AS, meister
Ando Naumov356Valimisliit Kõigi KODU
Nr: 356Sündinud: 09.03.1987
Nimekiri: Valimisliit Kõigi KODUHaridus: Põhihariduseta
Erakond: puudubTöökoht: AS Kuremaa Enveko, töökojajuhataja
Koit Kesamaa357Valimisliit Kõigi KODU
Nr: 357Sündinud: 23.08.1971
Nimekiri: Valimisliit Kõigi KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Voore Veod, metsaveoautojuht
Väino Joosua358Valimisliit Kõigi KODU
Nr: 358Sündinud: 17.08.1960
Nimekiri: Valimisliit Kõigi KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: eraettevõtja
Marika Hütt359Valimisliit Kõigi KODU
Nr: 359Sündinud: 04.10.1972
Nimekiri: Valimisliit Kõigi KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: kodune
Aive Kivioja360Valimisliit Kõigi KODU
Nr: 360Sündinud: 10.12.1966
Nimekiri: Valimisliit Kõigi KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Cabello, juhatuse esimees
Viljar Maidla361Valimisliit Kõigi KODU
Nr: 361Sündinud: 27.11.1969
Nimekiri: Valimisliit Kõigi KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Amserv Auto AS, hooldusnõunik
Katrin Kalm362Valimisliit Kõigi KODU
Nr: 362Sündinud: 29.12.1971
Nimekiri: Valimisliit Kõigi KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Eesti Taimekasvatuse Instituut, vanemagronoom
Priit Lille363Valimisliit Kõigi KODU
Nr: 363Sündinud: 15.07.1990
Nimekiri: Valimisliit Kõigi KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: AS Telegrupp, insener
Raine Lindepuu364Valimisliit Kõigi KODU
Nr: 364Sündinud: 20.01.1968
Nimekiri: Valimisliit Kõigi KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Gaia Kool, õpetaja
Ivar Kalme365Valimisliit Kõigi KODU
Nr: 365Sündinud: 06.12.1974
Nimekiri: Valimisliit Kõigi KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Polar Spring OY, ehitaja
Margus Jõesaar366Valimisliit Kõigi KODU
Nr: 366Sündinud: 16.02.1975
Nimekiri: Valimisliit Kõigi KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: PRO Grupp, tootmisjuht
Maido Masing367Valimisliit Kõigi KODU
Nr: 367Sündinud: 06.03.1971
Nimekiri: Valimisliit Kõigi KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Laiuse POÜ, traktorist
Meeli Sarapuu368Valimisliit Kõigi KODU
Nr: 368Sündinud: 26.02.1990
Nimekiri: Valimisliit Kõigi KODUHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Decora AS, müüja
Rain Sirel369Valimisliit Kõigi KODU
Nr: 369Sündinud: 29.05.1974
Nimekiri: Valimisliit Kõigi KODUHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: õpetaja, IT juht
Üksikkandidaadid
Avo Blankin370Üksikkandidaadid
Nr: 370Sündinud: 19.01.1948
Nimekiri: ÜksikkandidaadidHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär