Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Jõelähtme vald

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Kalev Tulits101Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 101Sündinud: 06.05.1976
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Karlskroona OÜ, müügispetsialist
Kai Rimmel102Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 102Sündinud: 23.11.1952
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: RemedyWay OÜ, tegevjuht
Ardo Lass103Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 103Sündinud: 25.01.1969
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: -
Arvo Olek104Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 104Sündinud: 03.10.1951
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Talismaa Tulundusühistu juhataja
Kersti-Dagmar Vares105Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 105Sündinud: 17.09.1941
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: KÜ Saha tee 2, tegevjuht
Kaarel Truuverk106Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 106Sündinud: 23.07.1960
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Maire Boat Services, juhataja
Pentti Pilnik107Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 107Sündinud: 01.04.1965
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Ämari Lennubaas
Jaak Tamtik108Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 108Sündinud: 06.06.1948
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: pensionär, Saviranna MTÜ, juhatuse liige
Maido Pajo109Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 109Sündinud: 24.10.1950
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ Pajo Õigusnõu, jurist, pensionär
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Merike Metstak110Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 110Sündinud: 26.07.1952
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Jõelähtme Vallavalitsuse liige
Roland Rikolas111Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 111Sündinud: 22.02.1999
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: PuudubTöökoht: õpilane
Mart Sepp112Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 112Sündinud: 24.10.1961
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Raeoptika, juhatuse esimees
Sirje Põllu113Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 113Sündinud: 08.10.1959
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: õpetaja ja kultuurijuht
Allar-Reinhold Veelmaa114Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 114Sündinud: 04.03.1963
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Loo Keskkool, matemaatika õpetaja
Arno Kannike115Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 115Sündinud: 04.11.1942
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tallinna Ärikeskus, tegevjuht
Liis Truubon116Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 116Sündinud: 24.09.1979
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: üliõpilane
Mailis Sau117Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 117Sündinud: 08.07.1985
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: HKSCan, vet.assistent
Madis Noor118Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 118Sündinud: 22.07.1968
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: -
Heli Läns119Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 119Sündinud: 20.07.1957
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: -
Viljar Varik120Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 120Sündinud: 23.06.1979
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Scania Eesti AS, klienditeenindaja
Jaanus Hiis121Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 121Sündinud: 09.01.1958
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: AS Levira, juhtimiskeskuse insener
Tiina Kreitsvald122Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 122Sündinud: 13.07.1971
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: ettevõtja
Tiit Tüvi123Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 123Sündinud: 23.10.1949
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: pensionär
Elina Piirimäe124Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 124Sündinud: 19.09.1974
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: ITKH, ämmaemandusjuht
Tiina Muddi125Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 125Sündinud: 03.11.1968
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Jõelähtme Muusika- ja Kunstikool, direktor
Kaire Kiilu126Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 126Sündinud: 05.09.1980
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Kaima Teenused OÜ, juhatuse liige
Meelis Oja127Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 127Sündinud: 30.09.1971
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: vabatahtlik päästja
Hille Kadastik128Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 128Sündinud: 24.09.1956
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: ettevõtja
Ants Liiv129Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 129Sündinud: 04.09.1965
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: -
Ülle Peljo130Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 130Sündinud: 15.10.1957
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: ettevõtja
Lydia Alliksoo131Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 131Sündinud: 09.07.1953
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Jõelähtme Vallavalitsus, tugiisik
Vello Voog132Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 132Sündinud: 02.08.1951
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: AV Rae Liikluskoolituse OÜ
Eesti Reformierakond
Andrus Umboja133Eesti Reformierakond
Nr: 133Sündinud: 28.11.1976
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Jõelähtme Vallavalitsus, vallavanem
Art Kuum134Eesti Reformierakond
Nr: 134Sündinud: 09.08.1971
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Dermaline OÜ, juhatuse liige
Riimas Ukanis135Eesti Reformierakond
Nr: 135Sündinud: 16.04.1971
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: RIMTOM OÜ, juhatuse liige
Ranele Raudsoo136Eesti Reformierakond
Nr: 136Sündinud: 15.05.1989
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Kostivere Kool, huvijuht
Tõnu Vaher137Eesti Reformierakond
Nr: 137Sündinud: 26.10.1960
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: ELI OÜ, juhatuse esimees, tegevjuht
Jüri Paavel138Eesti Reformierakond
Nr: 138Sündinud: 14.05.1966
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Jõelähtme Spordiklubi MTÜ, juhatuse esimees
Anneli Raudlam139Eesti Reformierakond
Nr: 139Sündinud: 14.04.1982
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Aruküla Põhikool, pedagoog
Väino Haab140Eesti Reformierakond
Nr: 140Sündinud: 14.02.1957
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: -
Andrus Sepp141Eesti Reformierakond
Nr: 141Sündinud: 12.04.1968
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Henkel Balti OÜ, projektimüügijuht
Jana Aasla142Eesti Reformierakond
Nr: 142Sündinud: 07.01.1970
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Kostivere Lasteaed, õppealajuhataja
Priit Põldma143Eesti Reformierakond
Nr: 143Sündinud: 10.02.1969
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Jõelähtme Vallavalitsus, palgaline vallavalitsuse liige
Elle Himma144Eesti Reformierakond
Nr: 144Sündinud: 28.11.1954
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Jõelähtme Valla Kultuurikeskus, direktor
Mati Pärnamägi145Eesti Reformierakond
Nr: 145Sündinud: 20.01.1956
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Baltic Clean AS, administratiivdirektor
Terje Lindau146Eesti Reformierakond
Nr: 146Sündinud: 13.11.1979
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Gastronaut OÜ, tegevjuht
Toomas Laanejõe147Eesti Reformierakond
Nr: 147Sündinud: 31.12.1967
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Maasoojus OÜ, tehnik
Andrus Kuldkepp148Eesti Reformierakond
Nr: 148Sündinud: 13.12.1975
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Ridango AS, teenindusjuht
Ester Sassi149Eesti Reformierakond
Nr: 149Sündinud: 21.02.1952
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Loo Tervisekeskus OÜ, perearst
Jüri Palts150Eesti Reformierakond
Nr: 150Sündinud: 03.12.1949
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: PuudubTöökoht: pensionär
Leili Värte151Eesti Reformierakond
Nr: 151Sündinud: 16.10.1951
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Loo Keskkool, õpetaja
Tõnis Tuuder152Eesti Reformierakond
Nr: 152Sündinud: 17.08.1976
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Estanc AS, kvaliteedijuht
Marje Laimets153Eesti Reformierakond
Nr: 153Sündinud: 08.08.1956
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: raamatupidaja
Kaili Raamat154Eesti Reformierakond
Nr: 154Sündinud: 01.03.1971
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Kostivere Lasteaed, direktor
Meelis Välk155Eesti Reformierakond
Nr: 155Sündinud: 01.04.1976
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: MTÜ Jõelähtme Matka- ja rattaklubi, juhatuse liige
Jane Lauter156Eesti Reformierakond
Nr: 156Sündinud: 31.05.1991
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: MTÜ Kadrioru Saksa Gümnaasiumi Tugiseltsi huvikooli KSG Koolituskeskus, direktor
Aavo Mooste157Eesti Reformierakond
Nr: 157Sündinud: 27.04.1966
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Abja Farmid OÜ, tegevjuht
Üllar Kerde158Eesti Reformierakond
Nr: 158Sündinud: 01.04.1954
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Jüri Gümnaasium, spordijuht
Alari Kasemaa159Eesti Reformierakond
Nr: 159Sündinud: 26.05.1970
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Kirjastus Cumlaude OÜ, juhataja
Veljo Haavel160Eesti Reformierakond
Nr: 160Sündinud: 07.04.1963
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: -
Valimisliit Kogukondlik Jõelähtme
Tiia Välk161Valimisliit Kogukondlik Jõelähtme
Nr: 161Sündinud: 25.01.1961
Nimekiri: Valimisliit Kogukondlik JõelähtmeHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: õpilane
Toomas Kümmel162Valimisliit Kogukondlik Jõelähtme
Nr: 162Sündinud: 28.04.1960
Nimekiri: Valimisliit Kogukondlik JõelähtmeHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: vabakutseline
Mart Nuut163Valimisliit Kogukondlik Jõelähtme
Nr: 163Sündinud: 18.09.1962
Nimekiri: Valimisliit Kogukondlik JõelähtmeHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: -
Renaltini Vilipus164Valimisliit Kogukondlik Jõelähtme
Nr: 164Sündinud: 08.03.1977
Nimekiri: Valimisliit Kogukondlik JõelähtmeHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Mäeotsa talu, peremees
Aivar Haav165Valimisliit Kogukondlik Jõelähtme
Nr: 165Sündinud: 23.10.1959
Nimekiri: Valimisliit Kogukondlik JõelähtmeHaridus: -
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: üliõpilane
Eesti Keskerakond
Robert Antropov166Eesti Keskerakond
Nr: 166Sündinud: 29.01.1965
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: ettevõtja
Ljudmilla Kaska167Eesti Keskerakond
Nr: 167Sündinud: 07.12.1950
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär, ettevõtja
Erik Aronija168Eesti Keskerakond
Nr: 168Sündinud: 02.04.1971
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: ettevõtja
Gennadi Keks169Eesti Keskerakond
Nr: 169Sündinud: 18.04.1958
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: FIE
Ljudmilla Bauer170Eesti Keskerakond
Nr: 170Sündinud: 30.08.1953
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: tolliametnik
Arvo Antropov171Eesti Keskerakond
Nr: 171Sündinud: 19.12.1990
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: ettevõtja
Mihhail Timofejev172Eesti Keskerakond
Nr: 172Sündinud: 19.03.1950
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Andrei Zubkevitš173Eesti Keskerakond
Nr: 173Sündinud: 18.04.1973
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: ärijuht
Ülle Eranurm174Eesti Keskerakond
Nr: 174Sündinud: 04.11.1955
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: kaubajuht
Valeri Duran175Eesti Keskerakond
Nr: 175Sündinud: 06.05.1970
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: eraettevõtja
Ella Šarapova176Eesti Keskerakond
Nr: 176Sündinud: 13.07.1973
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: finantstöötaja
Tatjana Bassova177Eesti Keskerakond
Nr: 177Sündinud: 07.10.1962
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: eraettevõtja
Aldu Tigane178Eesti Keskerakond
Nr: 178Sündinud: 25.11.1949
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: ATSI & MAA OÜ
Valeri Tammeleht179Eesti Keskerakond
Nr: 179Sündinud: 27.04.1951
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: autojuht
Jelena Lätik180Eesti Keskerakond
Nr: 180Sündinud: 18.06.1958
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: eraettevõtja
Irina Bujer181Eesti Keskerakond
Nr: 181Sündinud: 18.06.1972
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: vanemmüüja
Tamara Mihhailova182Eesti Keskerakond
Nr: 182Sündinud: 29.06.1953
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: pensionär
Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
Erko Kruusamägi183Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
Nr: 183Sündinud: 30.09.1988
Nimekiri: Valimisliit Eesti EllujäämisliikumineHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Sõltumatu Turustaja Coral-Club-is