Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Häädemeeste vald

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
Eesti Keskerakond
Lembit Künnapas101Eesti Keskerakond
Nr: 101Sündinud: 01.09.1948
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Anne Hanson102Eesti Keskerakond
Nr: 102Sündinud: 29.10.1958
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kilingi-Nõmme Majandusühistu, Häädemeeste Konsum, abitööline
Piret Juuremaa103Eesti Keskerakond
Nr: 103Sündinud: 13.07.1972
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ INDEL, abitööline
Saima Jakobson104Eesti Keskerakond
Nr: 104Sündinud: 09.03.1950
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhihariduseta
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Haljand Kruusla105Eesti Keskerakond
Nr: 105Sündinud: 16.10.1944
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Margus Must106Eesti Keskerakond
Nr: 106Sündinud: 28.08.1980
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Filter AS, hooldustehnik
Elton Jets107Eesti Keskerakond
Nr: 107Sündinud: 15.04.1979
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Raunex OÜ, müügi konsultant
Sirje Jõgiste108Eesti Keskerakond
Nr: 108Sündinud: 22.06.1961
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: OÜ Hadar, prokurist
Kersti Merimaa109Eesti Keskerakond
Nr: 109Sündinud: 28.02.1958
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Pärnu Majandusühistu kaupluse juhataja
Allan Mägi110Eesti Keskerakond
Nr: 110Sündinud: 12.04.1973
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: ettevõtja
Astrid Rosenberg111Eesti Keskerakond
Nr: 111Sündinud: 11.02.1996
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Uulu Kultuuri- ja Spordikeskus, noorsootöötaja
Kaido Kivi112Eesti Keskerakond
Nr: 112Sündinud: 31.03.1944
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: pensionär
Maimo Kukk113Eesti Keskerakond
Nr: 113Sündinud: 06.01.1946
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: SA Pärnu Haigla, hooldaja
Alari Afanasjev114Eesti Keskerakond
Nr: 114Sündinud: 26.12.1980
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: BAUHOF AS, müügijuht
Marje Kaalep115Eesti Keskerakond
Nr: 115Sündinud: 10.09.1948
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: pensionär
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Jüri Kurm116Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 116Sündinud: 30.10.1950
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Tõnu Lind117Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 117Sündinud: 16.07.1962
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: metsatööline
Kalev Oks118Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 118Sündinud: 22.06.1951
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Henn Saar119Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 119Sündinud: 29.09.1943
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Raimond Laats120Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 120Sündinud: 25.03.1979
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: AS GHS Eesti , turvatõõtaja
Reet Sai121Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 121Sündinud: 31.10.1950
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium, õpetaja
Illimar Helin122Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 122Sündinud: 10.03.1981
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Carland grupp OÜ, juhataja
Valimisliit Rannatee
Urmas Aava123Valimisliit Rannatee
Nr: 123Sündinud: 25.04.1964
Nimekiri: Valimisliit RannateeHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: FIE
Esta Vesik124Valimisliit Rannatee
Nr: 124Sündinud: 19.04.1961
Nimekiri: Valimisliit RannateeHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Metsapoole Põhikool, direktor
Tanel Antson125Valimisliit Rannatee
Nr: 125Sündinud: 23.10.1969
Nimekiri: Valimisliit RannateeHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Tuisuliiva OÜ, juhatuse liige
Aldrin Arukase126Valimisliit Rannatee
Nr: 126Sündinud: 10.12.1974
Nimekiri: Valimisliit RannateeHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: MORTEN GROUP, san.tehnik
Kaarel Born127Valimisliit Rannatee
Nr: 127Sündinud: 19.04.1977
Nimekiri: Valimisliit RannateeHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ AMENORE, üldehitaja
Hendrik Hunt128Valimisliit Rannatee
Nr: 128Sündinud: 20.09.1990
Nimekiri: Valimisliit RannateeHaridus: -
Erakond: -Töökoht: FIE
Kalmer Hütt129Valimisliit Rannatee
Nr: 129Sündinud: 02.03.1962
Nimekiri: Valimisliit RannateeHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Häädemeeste Keskkool, õpetaja
Marie Iir130Valimisliit Rannatee
Nr: 130Sündinud: 11.11.1939
Nimekiri: Valimisliit RannateeHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Massiaru Raamatukogu, raamatukogu hoidja
Ants Järv131Valimisliit Rannatee
Nr: 131Sündinud: 07.05.1987
Nimekiri: Valimisliit RannateeHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Metsapoole Põhikool, õpetaja
Harald Kalmet132Valimisliit Rannatee
Nr: 132Sündinud: 22.01.1969
Nimekiri: Valimisliit RannateeHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Häädemeeste Vallavalitsus, majanduse peaspetsialist
Marika Kose133Valimisliit Rannatee
Nr: 133Sündinud: 07.10.1971
Nimekiri: Valimisliit RannateeHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Eesti Maaülikool, lektor
Tarmo Kuusik134Valimisliit Rannatee
Nr: 134Sündinud: 11.09.1963
Nimekiri: Valimisliit RannateeHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: AS Häädemeeste VK, san.tehnik
Viktor Laarents135Valimisliit Rannatee
Nr: 135Sündinud: 06.07.1953
Nimekiri: Valimisliit RannateeHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Baum OÜ, juhataja
Uno Lehtla136Valimisliit Rannatee
Nr: 136Sündinud: 12.11.1969
Nimekiri: Valimisliit RannateeHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: FIE
Taavet Leppik137Valimisliit Rannatee
Nr: 137Sündinud: 31.07.1993
Nimekiri: Valimisliit RannateeHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Pärnu Võrkpalliklubi
Ago Pajuväli138Valimisliit Rannatee
Nr: 138Sündinud: 23.05.1965
Nimekiri: Valimisliit RannateeHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: PM PUU, juhatuse liige
Viljar Soomre139Valimisliit Rannatee
Nr: 139Sündinud: 13.08.1958
Nimekiri: Valimisliit RannateeHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Treimani Rahvamaja, juhataja
Toomas Troska140Valimisliit Rannatee
Nr: 140Sündinud: 31.10.1967
Nimekiri: Valimisliit RannateeHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ HM METS, juhataja
Eiko Tuuling141Valimisliit Rannatee
Nr: 141Sündinud: 06.06.1983
Nimekiri: Valimisliit RannateeHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Taneli talu, tööline
Anti Vaik142Valimisliit Rannatee
Nr: 142Sündinud: 25.05.1967
Nimekiri: Valimisliit RannateeHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: OÜ Rannaniidu, haldusjuht
Valimisliit Ühtne Koduvald
Andrus Soopalu143Valimisliit Ühtne Koduvald
Nr: 143Sündinud: 28.05.1962
Nimekiri: Valimisliit Ühtne KoduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Rahva Ühtsuse ErakondTöökoht: Häädemeeste Apteek OÜ, proviisor-juhataja
Ants Järvesaar144Valimisliit Ühtne Koduvald
Nr: 144Sündinud: 10.10.1948
Nimekiri: Valimisliit Ühtne KoduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Algis Perens145Valimisliit Ühtne Koduvald
Nr: 145Sündinud: 27.02.1960
Nimekiri: Valimisliit Ühtne KoduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Tallinna Tehnikaülikool, Ärikorralduse instituut, lektor
Sander Almosen146Valimisliit Ühtne Koduvald
Nr: 146Sündinud: 19.04.1991
Nimekiri: Valimisliit Ühtne KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Enerest OÜ, müügijuht
Jüri Hanson147Valimisliit Ühtne Koduvald
Nr: 147Sündinud: 28.03.1962
Nimekiri: Valimisliit Ühtne KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Soojustus Puistevillaga, juhataja
Jaan Juurik148Valimisliit Ühtne Koduvald
Nr: 148Sündinud: 20.09.1948
Nimekiri: Valimisliit Ühtne KoduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: pensionär
Eiko Kaldoja149Valimisliit Ühtne Koduvald
Nr: 149Sündinud: 23.01.1991
Nimekiri: Valimisliit Ühtne KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: E .E. Forest, tööline
Aire Kallas-Maddison150Valimisliit Ühtne Koduvald
Nr: 150Sündinud: 21.08.1981
Nimekiri: Valimisliit Ühtne KoduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Häädemeeste Keskkool, huvijuht
Aule Kink151Valimisliit Ühtne Koduvald
Nr: 151Sündinud: 22.11.1969
Nimekiri: Valimisliit Ühtne KoduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Häädemeeste Keskkool, direktor
Peeter Lorents152Valimisliit Ühtne Koduvald
Nr: 152Sündinud: 30.06.1971
Nimekiri: Valimisliit Ühtne KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Riigi Metsamajanduse Keskus, metsakasvataja
Rainer Moora153Valimisliit Ühtne Koduvald
Nr: 153Sündinud: 06.05.1990
Nimekiri: Valimisliit Ühtne KoduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Eurowork OÜ, laevamehhaanik
Kuuno Muru154Valimisliit Ühtne Koduvald
Nr: 154Sündinud: 14.07.1973
Nimekiri: Valimisliit Ühtne KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Leca OÜ, operaator
Kirti Mägi155Valimisliit Ühtne Koduvald
Nr: 155Sündinud: 23.09.1987
Nimekiri: Valimisliit Ühtne KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Circle K Eesti AS, klienditeenindaja
Sulev Männi156Valimisliit Ühtne Koduvald
Nr: 156Sündinud: 03.09.1943
Nimekiri: Valimisliit Ühtne KoduvaldHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: pensionär
Jaan Pärna157Valimisliit Ühtne Koduvald
Nr: 157Sündinud: 03.12.1971
Nimekiri: Valimisliit Ühtne KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: talunik
Viljar Raud158Valimisliit Ühtne Koduvald
Nr: 158Sündinud: 07.12.1990
Nimekiri: Valimisliit Ühtne KoduvaldHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: Grenor Trade OÜ, tööline
Marika Ristmäe159Valimisliit Ühtne Koduvald
Nr: 159Sündinud: 05.12.1969
Nimekiri: Valimisliit Ühtne KoduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Häädemeeste Keskkool, õpetaja: Pärnu Ühisgümnaasium, õpetaja
Mai Sepp160Valimisliit Ühtne Koduvald
Nr: 160Sündinud: 03.05.1978
Nimekiri: Valimisliit Ühtne KoduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Häädemeeste valla raamarukogu, direktor
Triin Tamme161Valimisliit Ühtne Koduvald
Nr: 161Sündinud: 08.09.1985
Nimekiri: Valimisliit Ühtne KoduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: ettevõtja
Virgo Vahenõmm162Valimisliit Ühtne Koduvald
Nr: 162Sündinud: 29.11.1989
Nimekiri: Valimisliit Ühtne KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: tööotsija
Merike Saks163Valimisliit Ühtne Koduvald
Nr: 163Sündinud: 04.05.1973
Nimekiri: Valimisliit Ühtne KoduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: kodune
Sigrid Absalon164Valimisliit Ühtne Koduvald
Nr: 164Sündinud: 31.03.1978
Nimekiri: Valimisliit Ühtne KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Marine Stuudio8 OÜ, omanik, fotograaf; Studio Happy Dancers MTÜ, omanik, juhatuse liige
Riina Luik165Valimisliit Ühtne Koduvald
Nr: 165Sündinud: 27.10.1967
Nimekiri: Valimisliit Ühtne KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: OÜ Rarak, juhatuse liige
Olga Mamatova166Valimisliit Ühtne Koduvald
Nr: 166Sündinud: 16.10.1978
Nimekiri: Valimisliit Ühtne KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Svelia OÜ, müüja
Anneli Must167Valimisliit Ühtne Koduvald
Nr: 167Sündinud: 01.02.1974
Nimekiri: Valimisliit Ühtne KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Circle K Eesti AS, Häädemeeste teenindusjaama juhataja
Meelis Müür168Valimisliit Ühtne Koduvald
Nr: 168Sündinud: 31.07.1973
Nimekiri: Valimisliit Ühtne KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: AS Laarmann ja Ko, kraanajuht
Norman Talson169Valimisliit Ühtne Koduvald
Nr: 169Sündinud: 01.04.1982
Nimekiri: Valimisliit Ühtne KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Politsei- ja Piirivalveamet, vanemspetsialist
Annika Türn170Valimisliit Ühtne Koduvald
Nr: 170Sündinud: 11.03.1988
Nimekiri: Valimisliit Ühtne KoduvaldHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: kodune
Egle Vutt171Valimisliit Ühtne Koduvald
Nr: 171Sündinud: 02.07.1985
Nimekiri: Valimisliit Ühtne KoduvaldHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Uulu Põhikool, sotsiaalpedagoog
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Teele Karro172Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 172Sündinud: 06.12.1988
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Kunstikoolitus OÜ, juhatuse liige; IRL, Pärnumaa arendusjuht
Sandra Leppik173Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 173Sündinud: 12.07.1994
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: EESTI MEEDIA, kujundaja-küljendaja
Anneli Leppik174Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 174Sündinud: 29.04.1993
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Häädemeeste Huvikeskus, juhataja
Asso Merirand175Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 175Sündinud: 28.01.1975
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Põhiharidus
Erakond: -Töökoht: ARKRI EHITUS OÜ, ehitaja
Valimisliit Koostöö
Maia-Liisa Kasvandik176Valimisliit Koostöö
Nr: 176Sündinud: 16.06.1981
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Tahkuranna Vallavalitsus, planeerimisnõunik
Kadri Kukk177Valimisliit Koostöö
Nr: 177Sündinud: 29.08.1979
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: VÄNDRA METSAÜHING, tegevjuht
Hiie Lainela178Valimisliit Koostöö
Nr: 178Sündinud: 19.02.1966
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Eesti Punane Rist Pärnumaa Selts, sekretär
Ivar Leppik179Valimisliit Koostöö
Nr: 179Sündinud: 20.10.1970
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: FIE IVAR LEPPIK
Gerli Liiva180Valimisliit Koostöö
Nr: 180Sündinud: 25.07.1980
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: HÄÄDEMEESTE HOOLDEKODU, juhataja
Helle Madissoo181Valimisliit Koostöö
Nr: 181Sündinud: 30.01.1976
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ FRONTIER HOKCEY, tootmistööline
Kaia Metsaoru182Valimisliit Koostöö
Nr: 182Sündinud: 16.09.1961
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: OÜ Häädemeeste Perearstikeskus, perearst
Kadri Tähe183Valimisliit Koostöö
Nr: 183Sündinud: 28.11.1957
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: MTÜ Võiste Külaselts, perenaine
Karel Tölp184Valimisliit Koostöö
Nr: 184Sündinud: 16.10.1978
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Tahkuranna Vallavalitsus, vallavanem
Kalmer Metsaoru185Valimisliit Koostöö
Nr: 185Sündinud: 13.01.1961
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: OÜ Weiss, juhatuse liige
Argo Mengel186Valimisliit Koostöö
Nr: 186Sündinud: 15.05.1974
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Võiste Sadam, juhataja
Malle Fosti187Valimisliit Koostöö
Nr: 187Sündinud: 01.03.1958
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Pärnu Lasteaed "Mai", tervishoiutöötaja
Indrek Kaiste188Valimisliit Koostöö
Nr: 188Sündinud: 25.06.1998
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Leonhard-Weiss Energy AS, elektrik
Anne Kalda189Valimisliit Koostöö
Nr: 189Sündinud: 31.10.1958
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: MTÜ Võiste Külaselts, juhatuse liige, tegevusjuht
Marko Karu190Valimisliit Koostöö
Nr: 190Sündinud: 11.06.1976
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Fenser Holding, juhataja
Eneli Kimmel191Valimisliit Koostöö
Nr: 191Sündinud: 10.07.1985
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ TOLMETEX, raamatupidaja abi
Kärt Kiviselg192Valimisliit Koostöö
Nr: 192Sündinud: 27.10.1985
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: DEKORA AS, sekretär
Külli Klein193Valimisliit Koostöö
Nr: 193Sündinud: 23.05.1979
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: PRITETSONS OÜ, juhataja
Kauri Krüger194Valimisliit Koostöö
Nr: 194Sündinud: 11.12.1970
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ KRÜGER METS, juhataja
Ahti Kukk195Valimisliit Koostöö
Nr: 195Sündinud: 14.05.1972
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: STAIGERVIK OÜ, tegevjuht
Monika Kunder196Valimisliit Koostöö
Nr: 196Sündinud: 12.02.1984
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Skanfil, projektijuht
Toomas Kängsepp197Valimisliit Koostöö
Nr: 197Sündinud: 14.09.1965
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ TOLMETEX, Pärnu osakonna juhataja
Viljar Metsaoru198Valimisliit Koostöö
Nr: 198Sündinud: 16.04.1967
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Weiss Aiand, juhatuse liige
Madis Mätas199Valimisliit Koostöö
Nr: 199Sündinud: 29.03.1992
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: OÜ Vesoka, juhatuse liige
Karol Nairis200Valimisliit Koostöö
Nr: 200Sündinud: 08.04.1978
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Taimgrupp, operaator
Ivo Orasmäe201Valimisliit Koostöö
Nr: 201Sündinud: 22.12.1976
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: BestCrew OÜ, lennuki piloot
Aivo Pedak202Valimisliit Koostöö
Nr: 202Sündinud: 17.04.1960
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: AS OMA EHITAJA, projektijuht
Kaisa Raadik203Valimisliit Koostöö
Nr: 203Sündinud: 02.03.1990
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ RK REBROC, juhatuse liige
Ago Raudsepp204Valimisliit Koostöö
Nr: 204Sündinud: 07.12.1950
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Pärnu Linnavalitsus, ehituse peaspetsialist
Pille Siitan205Valimisliit Koostöö
Nr: 205Sündinud: 17.01.1978
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: kodune
Priit Sommer206Valimisliit Koostöö
Nr: 206Sündinud: 08.05.1968
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: AS LAARMANN ja KO, logistik
Teet Suursild207Valimisliit Koostöö
Nr: 207Sündinud: 19.11.1971
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: INTRAC EESTI AS, Pärnu osakonna juhataja
Lennart Sünt208Valimisliit Koostöö
Nr: 208Sündinud: 06.03.1972
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: LENTSIUS OÜ, juhataja
Tauno Tamm209Valimisliit Koostöö
Nr: 209Sündinud: 20.10.1972
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: KOLMTEX OÜ, hooldustehnik
Valdar Tamm210Valimisliit Koostöö
Nr: 210Sündinud: 30.06.1972
Nimekiri: Valimisliit KoostööHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: GROSSI PUIT OÜ, juhatuse liige