Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Haljala vald

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
Eesti Keskerakond
Jaan Meerits101Eesti Keskerakond
Nr: 101Sündinud: 18.09.1951
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ Eleks Telefon, juhataja
Linda Hinrikus102Eesti Keskerakond
Nr: 102Sündinud: 28.02.1940
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Urmas Einberg103Eesti Keskerakond
Nr: 103Sündinud: 16.05.1965
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Sikkani-Pendri talu, talunik
Ellis Kalamets104Eesti Keskerakond
Nr: 104Sündinud: 26.09.1970
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Koidu Saamot OÜ, pereõde
Erik Keskküla105Eesti Keskerakond
Nr: 105Sündinud: 13.06.1962
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Holz Haus Team OÜ, planeerija; Vinni Vallavalitsus, ehitusnõunik
Galina Krivorutško106Eesti Keskerakond
Nr: 106Sündinud: 15.02.1949
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Jaan Känna107Eesti Keskerakond
Nr: 107Sündinud: 24.12.1944
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Maire Muruvee108Eesti Keskerakond
Nr: 108Sündinud: 08.08.1961
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Võsu Kool, lasteaia õpetaja
Eero Mandel109Eesti Keskerakond
Nr: 109Sündinud: 27.07.1962
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: OÜ Elektrilevi, dispetšer
Epp Ojalill110Eesti Keskerakond
Nr: 110Sündinud: 20.02.1944
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Tarmo Nuija111Eesti Keskerakond
Nr: 111Sündinud: 28.04.1968
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: AS Firen, töötaja
Koidu Saamot112Eesti Keskerakond
Nr: 112Sündinud: 06.06.1946
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Koidu Saamot, perearst
Raivo Reinike113Eesti Keskerakond
Nr: 113Sündinud: 13.06.1954
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ Eleks Telefon, töödejuhataja
Meeli Tamberg114Eesti Keskerakond
Nr: 114Sündinud: 11.03.1949
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Rein Reimkel115Eesti Keskerakond
Nr: 115Sündinud: 26.09.1945
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Ivar Saarma116Eesti Keskerakond
Nr: 116Sündinud: 22.04.1987
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: kodune
Aivar Maurer117Eesti Keskerakond
Nr: 117Sündinud: 13.10.1965
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: AS Haljala Soojus, juhataja
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Leo Bergström118Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 118Sündinud: 21.02.1963
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Maaeluministeerium, peaspetsialist
Aarne Vaik119Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 119Sündinud: 15.03.1942
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Elisabeth Orgmets120Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 120Sündinud: 07.08.1997
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: kodune
Virko Sirkel121Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 121Sündinud: 14.02.1960
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: FIE VIRKO SIRKEL
Aivar Nael122Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 122Sündinud: 27.10.1956
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Aivar Nael'a "Keldripõllu" talu
Aldis Neelokse123Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 123Sündinud: 23.06.1985
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: Tidriku Talu OÜ, mesinik
Andres Mülla124Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 124Sündinud: 26.03.1962
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: ANDRES MÜLLA KIVA-SEPA TALU
Riho Sarapuu125Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 125Sündinud: 23.08.1977
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: ettevõtja
Olavi Kasemaa126Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 126Sündinud: 03.12.1943
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, emeriitprofessor
Pille Bergström127Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Nr: 127Sündinud: 05.05.1963
Nimekiri: Eesti Konservatiivne RahvaerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: kodune
Valimisliit PLAAN A
Vello Väinsalu128Valimisliit PLAAN A
Nr: 128Sündinud: 29.06.1959
Nimekiri: Valimisliit PLAAN AHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Merisiil, juhatuse liige
Triin Toming129Valimisliit PLAAN A
Nr: 129Sündinud: 16.01.1985
Nimekiri: Valimisliit PLAAN AHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Metallituba OÜ, juhatuse liige
Kristel Tõnisson130Valimisliit PLAAN A
Nr: 130Sündinud: 05.04.1973
Nimekiri: Valimisliit PLAAN AHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Võsu Kool, õpetaja
Anti Puusepp131Valimisliit PLAAN A
Nr: 131Sündinud: 24.02.1969
Nimekiri: Valimisliit PLAAN AHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Palmse Mehaanikakoda, juhatuse liige
Priit Rätsep132Valimisliit PLAAN A
Nr: 132Sündinud: 03.01.1991
Nimekiri: Valimisliit PLAAN AHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: MTÜ Estonian Express Racing juhatuse liige, tegevsportlane
Neeme Kuningas133Valimisliit PLAAN A
Nr: 133Sündinud: 14.10.1955
Nimekiri: Valimisliit PLAAN AHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Krasnojarski ooperi ja balletiteater, pealavastaja
Gerly Herm134Valimisliit PLAAN A
Nr: 134Sündinud: 06.05.1986
Nimekiri: Valimisliit PLAAN AHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Siseministeerium, õigusnõunik
Paul Lettens135Valimisliit PLAAN A
Nr: 135Sündinud: 22.01.1949
Nimekiri: Valimisliit PLAAN AHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Energiahoid OÜ, juhataja
Ivica Ednaševsky136Valimisliit PLAAN A
Nr: 136Sündinud: 07.07.1976
Nimekiri: Valimisliit PLAAN AHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Novem OÜ, juhatuse liige
Ahti Bachblum137Valimisliit PLAAN A
Nr: 137Sündinud: 08.05.1976
Nimekiri: Valimisliit PLAAN AHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Haljala Kool, ringijuht; muusik; vaimulik
Lembo Pikkamäe138Valimisliit PLAAN A
Nr: 138Sündinud: 16.09.1956
Nimekiri: Valimisliit PLAAN AHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Käsmu Kala OÜ, kalur
Märt Einpalu139Valimisliit PLAAN A
Nr: 139Sündinud: 23.03.1976
Nimekiri: Valimisliit PLAAN AHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Production House OÜ, ehitusjuht
Swen Pahkla140Valimisliit PLAAN A
Nr: 140Sündinud: 08.04.1985
Nimekiri: Valimisliit PLAAN AHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Näpi Metall OÜ, komplekteerija
Age Kuusemets141Valimisliit PLAAN A
Nr: 141Sündinud: 13.05.1973
Nimekiri: Valimisliit PLAAN AHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: FIE Age Kuusemets
Helgi Pohlak142Valimisliit PLAAN A
Nr: 142Sündinud: 09.06.1969
Nimekiri: Valimisliit PLAAN AHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: A&E PROJEKTID OÜ, müüja
Heli Hainas143Valimisliit PLAAN A
Nr: 143Sündinud: 07.09.1953
Nimekiri: Valimisliit PLAAN AHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: AS Eesti Post, klienditeenindaja
Maie Kaja144Valimisliit PLAAN A
Nr: 144Sündinud: 31.08.1954
Nimekiri: Valimisliit PLAAN AHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: RMK Sagadi Metsakeskus, giid-teenindaja
Laine Antonis145Valimisliit PLAAN A
Nr: 145Sündinud: 09.11.1953
Nimekiri: Valimisliit PLAAN AHaridus: Põhiharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: pensionär
Taisi Lehtmets146Valimisliit PLAAN A
Nr: 146Sündinud: 20.07.1974
Nimekiri: Valimisliit PLAAN AHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kriips Punkt OÜ, arhitekt
Erkki Salak147Valimisliit PLAAN A
Nr: 147Sündinud: 22.10.1977
Nimekiri: Valimisliit PLAAN AHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: Ekotrak OÜ, juhatuse liige
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Anneli Alemaa148Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 148Sündinud: 06.12.1978
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Võsu Raamatukogu, direktor
Tea Treufeldt149Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 149Sündinud: 26.12.1959
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Rahandusministeerium, peaspetsialist
Kristel Strazdin150Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 150Sündinud: 19.03.1972
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: FIE Kristel Strazdin
Jaan Kruus151Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 151Sündinud: 24.07.1945
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: pensionär
Urve Rosenberg152Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 152Sündinud: 18.04.1968
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: SOL Baltics OÜ, väli töödejuht
Madis Ojaliiv153Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 153Sündinud: 06.06.1977
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Kalevi Jahtklubi
Marge Tambik154Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 154Sündinud: 17.12.1953
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Vihula Vallavalitsus, tugitöötaja
Enno Tammemäe155Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 155Sündinud: 13.01.1960
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Kuusalu Vallavalitsus, maanõunik
Annely Põld156Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 156Sündinud: 06.01.1975
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Salonplus Baltic OÜ, salongi juhataja
Aleks Strazdin157Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 157Sündinud: 18.10.1995
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: TTÜ Geoloogia instituut, tehnik
Monika Kreek158Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 158Sündinud: 02.08.1976
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: M.K. Reis-X OÜ, logistik
Jüri Undusk159Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 159Sündinud: 04.04.1961
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Kolga Kool, ringijuht
Lea Aasa160Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 160Sündinud: 17.11.1962
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Vihula Manor Hospitality Osaühing, SPA administraator-terapeut
Aider Voogla161Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 161Sündinud: 20.01.1971
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Kroonipuu, tõstukijuht
Eesti Reformierakond
Leo Aadel162Eesti Reformierakond
Nr: 162Sündinud: 20.07.1968
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Haljala Vallavalitsus, vallavanem
Uno Õunapuu163Eesti Reformierakond
Nr: 163Sündinud: 27.08.1954
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: pensionär
Helin Tamm164Eesti Reformierakond
Nr: 164Sündinud: 28.03.1977
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Veeteede Amet, laevade järelevalve osakonna juhataja
Arvi Ööpik165Eesti Reformierakond
Nr: 165Sündinud: 16.12.1960
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: OÜ Transtime, juhataja
Krista Keedus166Eesti Reformierakond
Nr: 166Sündinud: 04.10.1972
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: SA Tallinna Tehnika- ja Teaduskeskus, juhataja
Mare Raja167Eesti Reformierakond
Nr: 167Sündinud: 06.06.1966
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: AS Farmi Piimatööstus, tehnoloog
Greete Toming168Eesti Reformierakond
Nr: 168Sündinud: 23.03.1988
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Haljala Kool, avalike suhete ja projektijuht, õpetaja
Kaili Kütt-Semjonov169Eesti Reformierakond
Nr: 169Sündinud: 25.05.1977
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Selver AS, teenindaja
Anti Tõld170Eesti Reformierakond
Nr: 170Sündinud: 14.03.1969
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: AS Viru Õlu, keskastmejuht
Jüri Teppe171Eesti Reformierakond
Nr: 171Sündinud: 23.04.1958
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Päästeamet, päästja
Kristjan Alanurme172Eesti Reformierakond
Nr: 172Sündinud: 17.09.1987
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: AS Kesko Senukai Estonia, erakliendihaldur
Eha Sirelbu173Eesti Reformierakond
Nr: 173Sündinud: 02.06.1950
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: pensionär
Viivi Voorand174Eesti Reformierakond
Nr: 174Sündinud: 18.11.1950
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Haljala Kool, ringijuhendaja, õpetaja
Toomas Varek175Eesti Reformierakond
Nr: 175Sündinud: 05.09.1996
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: üliõpilane
Inge Laiv176Eesti Reformierakond
Nr: 176Sündinud: 04.07.1962
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Haljala Kool, direktor
Madis Mülla177Eesti Reformierakond
Nr: 177Sündinud: 25.05.1989
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Saetare, juhatuse liige
Ivar Lilleberg178Eesti Reformierakond
Nr: 178Sündinud: 15.01.1988
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Vihula Vallavalitsus, ehitus- ja keskkonnatalituse juhataja
Peep Tõnisson179Eesti Reformierakond
Nr: 179Sündinud: 30.03.1947
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Alvar Jõe180Eesti Reformierakond
Nr: 180Sündinud: 07.02.1988
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: vabakutseline kunstnik
Sten Karro181Eesti Reformierakond
Nr: 181Sündinud: 13.11.1991
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Sanserv OÜ, projektijuht
Malle Laos182Eesti Reformierakond
Nr: 182Sündinud: 18.06.1944
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Haljala Vallavalitsus, sotsiaaltöö spetsialist
Andrus Mill183Eesti Reformierakond
Nr: 183Sündinud: 19.02.1966
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: FIE Andrus Mill, põllumajandusettevõtja
Valimisliit Maheda
Margus Punane184Valimisliit Maheda
Nr: 184Sündinud: 22.09.1969
Nimekiri: Valimisliit MahedaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Haljala vald, volikogu esimees
Rainer Lille185Valimisliit Maheda
Nr: 185Sündinud: 21.04.1972
Nimekiri: Valimisliit MahedaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Wiru Auto OÜ, tegevjuht
Jüri Sikkut186Valimisliit Maheda
Nr: 186Sündinud: 08.12.1946
Nimekiri: Valimisliit MahedaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Siiri Heinpõld187Valimisliit Maheda
Nr: 187Sündinud: 27.04.1965
Nimekiri: Valimisliit MahedaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Idavere Mõis juhatuse liige
Riina Tamberg188Valimisliit Maheda
Nr: 188Sündinud: 28.02.1968
Nimekiri: Valimisliit MahedaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Haljala Lasteaed Pesapuu direktor
Urve Kingumets189Valimisliit Maheda
Nr: 189Sündinud: 25.08.1961
Nimekiri: Valimisliit MahedaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Varangu haruraamatukogu, raamatukoguhoidja
Eleri Aitman190Valimisliit Maheda
Nr: 190Sündinud: 19.07.1986
Nimekiri: Valimisliit MahedaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Haljala Rahvamaja, kunstiline juht
Liina-Kristiina Suvorova191Valimisliit Maheda
Nr: 191Sündinud: 06.04.1974
Nimekiri: Valimisliit MahedaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Põllumajanudsamet, peaspetsialist
Peeter Orgmets192Valimisliit Maheda
Nr: 192Sündinud: 20.09.1965
Nimekiri: Valimisliit MahedaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: OÜ Raiska PA, juhatuse liige
Kalju Kivistik193Valimisliit Maheda
Nr: 193Sündinud: 05.02.1957
Nimekiri: Valimisliit MahedaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Maheda Palkmaja OÜ, raamatupidaja
Meelis Kuzma194Valimisliit Maheda
Nr: 194Sündinud: 01.03.1987
Nimekiri: Valimisliit MahedaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Estonian Cell AS, logistikajuht
Kristo Lipp195Valimisliit Maheda
Nr: 195Sündinud: 07.12.1982
Nimekiri: Valimisliit MahedaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Tolira Ehitus OÜ, juhatuse liige
Avo Bergström196Valimisliit Maheda
Nr: 196Sündinud: 15.05.1982
Nimekiri: Valimisliit MahedaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Marberg Kinnisvara OÜ, juhatuse liige
Margus Laigu197Valimisliit Maheda
Nr: 197Sündinud: 25.08.1971
Nimekiri: Valimisliit MahedaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: AS Eesti Loots, vanemmereloots
Madis Pilv198Valimisliit Maheda
Nr: 198Sündinud: 29.03.1988
Nimekiri: Valimisliit MahedaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Rakvere Ametikool, õpetaja
Mario Kütt199Valimisliit Maheda
Nr: 199Sündinud: 17.09.1984
Nimekiri: Valimisliit MahedaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Päästeamet, päästja
Sven Rannar200Valimisliit Maheda
Nr: 200Sündinud: 18.06.1998
Nimekiri: Valimisliit MahedaHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: üliõpilane
Martti Samolberg201Valimisliit Maheda
Nr: 201Sündinud: 13.05.1975
Nimekiri: Valimisliit MahedaHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Haljala Rahvamaja, juhataja
Valimisliit Vaba Vallakodanik
Annes Naan202Valimisliit Vaba Vallakodanik
Nr: 202Sündinud: 12.02.1959
Nimekiri: Valimisliit Vaba VallakodanikHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: Vihula Vallavalitsus, vallavanem
Merli Tammi-Jõeveer203Valimisliit Vaba Vallakodanik
Nr: 203Sündinud: 15.11.1980
Nimekiri: Valimisliit Vaba VallakodanikHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Viru vangla, kriminaalhooldusametnik
Tiit Pajuste204Valimisliit Vaba Vallakodanik
Nr: 204Sündinud: 30.03.1963
Nimekiri: Valimisliit Vaba VallakodanikHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Vesilõigu, juhatuse liige
Aide Veinjärv205Valimisliit Vaba Vallakodanik
Nr: 205Sündinud: 13.07.1960
Nimekiri: Valimisliit Vaba VallakodanikHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Aide Veinjärve Mäerahva talu, talunik
Robert Aasa206Valimisliit Vaba Vallakodanik
Nr: 206Sündinud: 17.09.1964
Nimekiri: Valimisliit Vaba VallakodanikHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Päästeamet, Loksa komando, päästja
Andrus Aasmäe207Valimisliit Vaba Vallakodanik
Nr: 207Sündinud: 23.03.1959
Nimekiri: Valimisliit Vaba VallakodanikHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Päästeamet, Ida päästekeskus, Rakvere operatiivkorrapidaja
Kristjan Altroff208Valimisliit Vaba Vallakodanik
Nr: 208Sündinud: 31.10.1977
Nimekiri: Valimisliit Vaba VallakodanikHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Altroff Consult OÜ, jurist-lingvist
Annika Hallimäe209Valimisliit Vaba Vallakodanik
Nr: 209Sündinud: 15.03.1970
Nimekiri: Valimisliit Vaba VallakodanikHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: AS Parkkontakt, kokk
Ülle Kajando210Valimisliit Vaba Vallakodanik
Nr: 210Sündinud: 02.10.1954
Nimekiri: Valimisliit Vaba VallakodanikHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: kodune
Riina Kens211Valimisliit Vaba Vallakodanik
Nr: 211Sündinud: 29.07.1955
Nimekiri: Valimisliit Vaba VallakodanikHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Eestimaa RohelisedTöökoht: pensionär
Kalju Kivi212Valimisliit Vaba Vallakodanik
Nr: 212Sündinud: 23.03.1951
Nimekiri: Valimisliit Vaba VallakodanikHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: vabakutseline kunstnik, pensionär
Helen Kool213Valimisliit Vaba Vallakodanik
Nr: 213Sündinud: 16.02.1981
Nimekiri: Valimisliit Vaba VallakodanikHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Lääne-Viru Rakenduskõrgkool, sotsiaaltöö lektor
Heikki Koort214Valimisliit Vaba Vallakodanik
Nr: 214Sündinud: 01.03.1955
Nimekiri: Valimisliit Vaba VallakodanikHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: kodune, pensionär
Sirje Kornel215Valimisliit Vaba Vallakodanik
Nr: 215Sündinud: 30.04.1951
Nimekiri: Valimisliit Vaba VallakodanikHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Kaie Kruusmaa216Valimisliit Vaba Vallakodanik
Nr: 216Sündinud: 30.06.1982
Nimekiri: Valimisliit Vaba VallakodanikHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Vihula Vallavalitsus, ehitusspetsialist
Ruudo Liis217Valimisliit Vaba Vallakodanik
Nr: 217Sündinud: 11.07.1965
Nimekiri: Valimisliit Vaba VallakodanikHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: OÜ Maksmi, arendusdirektor
Hanna Nõmm218Valimisliit Vaba Vallakodanik
Nr: 218Sündinud: 06.08.1998
Nimekiri: Valimisliit Vaba VallakodanikHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Vihula Vallavalitsus, aednik
Hanno Nõmme219Valimisliit Vaba Vallakodanik
Nr: 219Sündinud: 19.02.1949
Nimekiri: Valimisliit Vaba VallakodanikHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Rakvere Metsaühistu, nõukogu esimees
Virge Ong220Valimisliit Vaba Vallakodanik
Nr: 220Sündinud: 12.08.1963
Nimekiri: Valimisliit Vaba VallakodanikHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Sõmeru Põhikool, direktor
Tõnis Sinila221Valimisliit Vaba Vallakodanik
Nr: 221Sündinud: 17.09.1959
Nimekiri: Valimisliit Vaba VallakodanikHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Kaasiku talu, peremees
Egon Spriit222Valimisliit Vaba Vallakodanik
Nr: 222Sündinud: 06.10.1959
Nimekiri: Valimisliit Vaba VallakodanikHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Osaühing DiGra, juhatuse liige
Andres Truman223Valimisliit Vaba Vallakodanik
Nr: 223Sündinud: 07.11.1986
Nimekiri: Valimisliit Vaba VallakodanikHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Vihula Vallavalitsus, kultuurispetsialist
Lii Undusk224Valimisliit Vaba Vallakodanik
Nr: 224Sündinud: 23.12.1960
Nimekiri: Valimisliit Vaba VallakodanikHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Vihula Vallavalitsus, koristaja
Viivo Võlu225Valimisliit Vaba Vallakodanik
Nr: 225Sündinud: 26.05.1961
Nimekiri: Valimisliit Vaba VallakodanikHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Loomaarst Viivo VÕLU osaühing
Urmas Osila226Valimisliit Vaba Vallakodanik
Nr: 226Sündinud: 05.05.1960
Nimekiri: Valimisliit Vaba VallakodanikHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Vihula Vallavalitsus, haldus- ja majandustalituse juhataja
Üksikkandidaadid
Hannes Saksen227Üksikkandidaadid
Nr: 227Sündinud: 03.03.1952
Nimekiri: ÜksikkandidaadidHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: pensionär
Taimo Heinberk228Üksikkandidaadid
Nr: 228Sündinud: 17.11.1973
Nimekiri: ÜksikkandidaadidHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: puudega isiku hooldaja