Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Elva vald

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
Eesti Reformierakond
Urmas Kruuse101Eesti Reformierakond
Nr: 101Sündinud: 14.07.1965
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Riigikogu liige, maaelukomisjoni esimees
Reno Laidre102Eesti Reformierakond
Nr: 102Sündinud: 26.07.1977
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Tartu maavanem
Leelo Suidt103Eesti Reformierakond
Nr: 103Sündinud: 26.08.1958
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: SA Elva Kultuur, haridus- ja kultuuritöötaja
Hillar Hänilane104Eesti Reformierakond
Nr: 104Sündinud: 28.11.1951
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: pensionär
Mikk Järv105Eesti Reformierakond
Nr: 105Sündinud: 06.05.1986
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Kanepi vallavanem
Priit Värv106Eesti Reformierakond
Nr: 106Sündinud: 12.05.1980
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: C.T.Grupp OÜ, juhatuse liige
Viive Vink107Eesti Reformierakond
Nr: 107Sündinud: 16.09.1962
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Rannu Raamatukogu juhataja
Toomas Järveoja108Eesti Reformierakond
Nr: 108Sündinud: 23.04.1961
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: SA Tartu Sport, haldusjuht
Rein Abel109Eesti Reformierakond
Nr: 109Sündinud: 11.12.1942
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: pensionär
Heiki Hansen110Eesti Reformierakond
Nr: 110Sündinud: 16.04.1974
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: AS Tartu Turg, arendusjuht
Reet Viks111Eesti Reformierakond
Nr: 111Sündinud: 29.06.1972
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Puhja Päevakeskus, juhataja
Vahur Vuks112Eesti Reformierakond
Nr: 112Sündinud: 31.03.1952
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: AS Bacula, juhataja
Rasmus Punkar113Eesti Reformierakond
Nr: 113Sündinud: 05.09.1998
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: õpilane
Riina Savisaar114Eesti Reformierakond
Nr: 114Sündinud: 22.04.1986
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Konguta Vallavalitsus, nõunik
Kristjan Vilu115Eesti Reformierakond
Nr: 115Sündinud: 06.10.1989
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Urvaste Vallavalitsus, abivallavanem
Lembit Liivamägi116Eesti Reformierakond
Nr: 116Sündinud: 13.03.1967
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Järveotsa Vutifarm OÜ, juhataja
Kaspar Kitsnik117Eesti Reformierakond
Nr: 117Sündinud: 18.05.1991
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Peat Mill OÜ, katlaoperaator
Kaida Vool118Eesti Reformierakond
Nr: 118Sündinud: 01.03.1963
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Valgjärve Vallavalitsus, pearaamatupidaja
Kalev Karu119Eesti Reformierakond
Nr: 119Sündinud: 30.12.1966
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: OÜ Hindren, meister
Liina Tamm120Eesti Reformierakond
Nr: 120Sündinud: 09.04.1961
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Konguta Kool, direktor
Uno Rootsmaa121Eesti Reformierakond
Nr: 121Sündinud: 01.08.1958
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Fie Uno Rootsmaa
Aivi Pukki122Eesti Reformierakond
Nr: 122Sündinud: 23.05.1974
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: kodune
Ilmar Särg123Eesti Reformierakond
Nr: 123Sündinud: 11.03.1955
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: TÜ Kliinikum, kardioloog
Alar Ilp124Eesti Reformierakond
Nr: 124Sündinud: 11.01.1978
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Terasteenus, projektijuht
Janne Aan125Eesti Reformierakond
Nr: 125Sündinud: 16.06.1977
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: vanemapuhkus
Alik Säde126Eesti Reformierakond
Nr: 126Sündinud: 23.04.1969
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: PPA, politseinik
Matti Kangor127Eesti Reformierakond
Nr: 127Sündinud: 13.04.1950
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: TTÜ, lektor
Eeva Kumberg128Eesti Reformierakond
Nr: 128Sündinud: 23.09.1964
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Eesti Teadusagentuur, kommunikatsioonijuht
Kaido Keis129Eesti Reformierakond
Nr: 129Sündinud: 27.07.1972
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Scandagra Eesti AS, meister
Veiko Haan130Eesti Reformierakond
Nr: 130Sündinud: 29.09.1978
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Jalgpalliklubi FC Elva, treener
Janika Luik131Eesti Reformierakond
Nr: 131Sündinud: 18.01.1972
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Fie Janika Luik, massöör
Toomas Pedaja132Eesti Reformierakond
Nr: 132Sündinud: 15.12.1956
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: AS Tallink, motorist
Juta Lipmeister133Eesti Reformierakond
Nr: 133Sündinud: 28.05.1989
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Luua Metsanduskool, projektijuht, lapsehoolduspuhkus
Airet Aart134Eesti Reformierakond
Nr: 134Sündinud: 04.12.1976
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Art Teenused OÜ, juhatuse liige
Evi Roomets135Eesti Reformierakond
Nr: 135Sündinud: 29.05.1972
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Tartu Ülikool, vanemraamatupidaja
Vahur Soosaar136Eesti Reformierakond
Nr: 136Sündinud: 29.11.1979
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: Sermix OÜ, juhatuse liige
Darja Menšikova137Eesti Reformierakond
Nr: 137Sündinud: 13.07.1984
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: kodune
Valimisliit Elvamaa Esimesed
Mait Adoma138Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 138Sündinud: 30.03.1978
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Puhastusimport OÜ, valdkonna müügijuht
Erich Andressoo139Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 139Sündinud: 26.11.1983
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: MACE EHITUS OÜ, juhatuse liige
Ahti Aruksaar140Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 140Sündinud: 09.04.1972
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Viljameister, juhataja
Kristina Ermel141Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 141Sündinud: 26.07.1987
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Ulila keskus, juhataja
Kalju Hermann142Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 142Sündinud: 25.10.1939
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Vahur Jaakma143Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 143Sündinud: 29.04.1958
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: SA Puhja Valla Arengus, juhatuse liige; Puhja Vallavolikogu, volikogu esimees
Kalev Jago144Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 144Sündinud: 23.02.1936
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Ülle Johanson145Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 145Sündinud: 13.08.1962
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Elva Tarbijate Ühistu, müüja
Haimar Kallas146Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 146Sündinud: 08.12.1954
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Terrax Varumine, juhataja
Agu Kasetalu147Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 147Sündinud: 20.04.1953
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: pensionär
Kalle Kivaste148Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 148Sündinud: 22.11.1965
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Puhja Paadirent OÜ, töötaja
Riho Kollist149Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 149Sündinud: 18.05.1978
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Võrtsjärve Ekstreem Enduro MTÜ, juhatuse liige
Valeri Komissarov150Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 150Sündinud: 11.05.1977
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Elektritsentrum AS, masinajuht
Külli Korol151Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 151Sündinud: 04.11.1956
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Elva Gümnaasium, õpetaja
Peeter Kroonberg152Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 152Sündinud: 22.10.1963
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Foorum puit OÜ, juhataja
Kuldar Kuus153Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 153Sündinud: 07.12.1977
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: CKK Trading OÜ, juhataja
Sulev Kuus154Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 154Sündinud: 21.02.1970
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: AS Teedla Mõis, juhataja
Aivar Kuuskvere155Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 155Sündinud: 04.08.1960
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Rõngu Vallavalitsus, vallavanem
Meelis Külaots156Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 156Sündinud: 17.10.1975
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Konguta rahvamaja, juhataja
Jüri Lamp157Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 157Sündinud: 17.02.1957
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: OÜ Helisilm, juhataja
Janek Lepik158Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 158Sündinud: 28.08.1973
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Politsei- ja Piirivalveamet, patrullpolitseinik
Rainer Lodde159Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 159Sündinud: 04.03.1989
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: üliõpilane
Kersti Luik160Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 160Sündinud: 24.04.1975
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Baltic Restaurants Estonia AS, filiaali juhataja
Artur Lõhmus161Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 161Sündinud: 17.04.1997
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: üliõpilane
Kalev Lõhmus162Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 162Sündinud: 16.09.1964
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Nõuni Kultuurimaja, juht
Kristel Matt Finstad163Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 163Sündinud: 08.09.1972
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Agente AS, juhataja
Gabriel Matt164Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 164Sündinud: 24.08.1949
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Anti Mehine165Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 165Sündinud: 21.12.1966
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Rõngu Vallavalitsus, autojuht
Valdur Metsallik166Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 166Sündinud: 21.10.1955
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Mati Miil167Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 167Sündinud: 27.07.1969
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Suurekivi Energia OÜ, tehniline juht
Mauno Murrut168Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 168Sündinud: 06.06.1972
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: MM Sepateenused OÜ, juhatuse liige
Päivi Märjamaa169Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 169Sündinud: 04.12.1968
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Puhja Gümnaasium, direktor
Viktor Märtmaa170Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 170Sündinud: 30.10.1972
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Harupex OÜ, tööline
Arvi Müürsepp171Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 171Sündinud: 20.04.1962
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Puhja Vallavalitsus, bussijuht
Kalju Pennar172Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 172Sündinud: 17.05.1947
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Valguta lasteaed-algkool, majandusjuhataja
Ants Prüüs173Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 173Sündinud: 13.02.1956
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Päästeameti Lõuna päästekeskus, päästeametnik
Urmas Päevloo174Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 174Sündinud: 10.02.1964
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Tamest Building OÜ, ehitaja
Janek Raid175Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 175Sündinud: 26.10.1978
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: Puhja Ettevõtete OÜ, masinaator
Margus Reinoja176Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 176Sündinud: 29.05.1969
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Coveris Rigid Finland, müügijuht
Ants Rodima177Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 177Sündinud: 01.02.1943
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Meelis Roosaar178Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 178Sündinud: 22.06.1970
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Elva Gümnaasium, õpetaja
Ardo Rõõm179Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 179Sündinud: 10.03.1980
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Autar Grupp, juhatuse liige
Armas-Henneke Räis180Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 180Sündinud: 31.08.1982
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: Vekla OÜ, juhatuse liige
Kristi Sassor181Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 181Sündinud: 24.06.1990
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Rõngu Rahvamaja, huvijuht; üliõpilane
Merilin Seer182Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 182Sündinud: 19.03.1986
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Konguta kool, õpetaja
Vambola Sipelgas183Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 183Sündinud: 22.03.1954
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: AS Lõuna-Eesti Hooldekeskus, juhatuse liige
Ivan Soldatenkov184Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 184Sündinud: 23.01.1974
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: töötu
Väino Suigusaar185Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 185Sündinud: 03.12.1953
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Segamets, metsandusvaldkonna konsulent
Marge Sütt186Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 186Sündinud: 03.05.1966
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Estover Piimatööstus OÜ, kvaliteedijuht
Tõiv Tamm187Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 187Sündinud: 11.07.1961
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Remmes OÜ, tööline
Teet Toompere188Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 188Sündinud: 21.01.1950
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Tarmo Tuvikene189Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 189Sündinud: 15.01.1964
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Tamo Põld, juhatuse liige
Mari-Liis Vanaisak190Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 190Sündinud: 12.04.1987
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Rõngu rahvamaja, juhataja; Palupera vald, noortejuht
Ain Veemees191Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 191Sündinud: 25.01.1979
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Tarfurgo OÜ, müügijuht
Arne Vilk192Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 192Sündinud: 27.09.1961
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Estover Piimatööstus OÜ, operaator
Albert Vutt193Valimisliit Elvamaa Esimesed
Nr: 193Sündinud: 27.06.1954
Nimekiri: Valimisliit Elvamaa EsimesedHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Varbert OÜ, juhatuse esimees
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Marika Saar194Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 194Sündinud: 09.02.1982
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Elva abilinnapea
Terje Korss195Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 195Sündinud: 27.06.1966
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Palupera vallavalitsus, vallavanem
Esta Tamm196Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 196Sündinud: 15.02.1964
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Konguta Vallavalitsus, vallavanem
Maano Koemets197Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 197Sündinud: 18.02.1968
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Rannu vallavalitsus, vallavanem
Meelis Karro198Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 198Sündinud: 22.04.1980
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Balti Vara Fassaadid OÜ, juhataja
Kadri Kiuru199Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 199Sündinud: 27.11.1973
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: SA Elva Haigla TM, õendusjuht
Silver-Johannes Ilumäe200Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 200Sündinud: 22.06.1997
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: R2 SPA OÜ, peabaarman
Nikolai Konovalov201Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 201Sündinud: 15.12.1990
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Playtech Estonia OÜ, tarkvaraarendaja
Piret Laur-Reilson202Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 202Sündinud: 13.06.1966
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Elva Muusikakool, õpetaja
Hille Andressoo203Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 203Sündinud: 12.02.1965
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Tartu Vangla, valvur
Lea Tuvikene204Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 204Sündinud: 24.11.1959
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Eesti Maaülikool, teadur
Priit Parksepp205Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 205Sündinud: 04.08.1968
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Priidiku Koda OÜ, juhatuse liige
Meelis Viinalass206Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 206Sündinud: 13.06.1962
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Konguta vallavalitsus, heakorra töötaja
Ave Külter207Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 207Sündinud: 26.01.1983
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Puhja Gümnaasium, Elva Gümnaasium, õpetaja
Imbi Ülper208Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 208Sündinud: 30.05.1954
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Andres Bõkarev209Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 209Sündinud: 15.02.1987
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Rannu Kool, Puhja Kool, õpetaja; MTÜ Spordiklubi Barca juhataja
Triin Kaaver210Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 210Sündinud: 16.03.1994
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Elva Linnavalitsus, registripidaja
Hans-Hendrik Karro211Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 211Sündinud: 11.08.1999
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: õpilane
Kris Käos212Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 212Sündinud: 07.05.1997
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Vihermali OY, maastikuehitaja
Anu Laul213Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 213Sündinud: 15.02.1967
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Ortolink Invest OÜ, tootespetsialist-müügijuht
Ülle Närska214Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 214Sündinud: 04.08.1965
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Puhja Gümnaasium, õpetaja
Serjoža Smorodin215Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 215Sündinud: 16.07.1978
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Saint-Gobain Glass Estonia SE, tootmistööline
Liis Jaamets216Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 216Sündinud: 27.04.1971
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Rannu Rahvamaja juhataja
Airi Pärn217Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 217Sündinud: 06.09.1967
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: MTÜ Spordiklubi Airi, juhataja
Marko Parksepp218Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 218Sündinud: 15.12.1982
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Saint-Gobain Glass Estonia SA, tootmistööline
Silver Sõukand219Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Nr: 219Sündinud: 19.06.1987
Nimekiri: Sotsiaaldemokraatlik ErakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Tartu Kutsehariduskeskus, juhtõpetaja
Eesti Keskerakond
Peeter Laasik220Eesti Keskerakond
Nr: 220Sündinud: 09.01.1959
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: SA Elva Haigla TM, nõukogu esimees
Aivar Õun221Eesti Keskerakond
Nr: 221Sündinud: 15.03.1959
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Elva Linnavalitsus, Elva linnapea
Toomas Paur222Eesti Keskerakond
Nr: 222Sündinud: 17.03.1949
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Riigikogu liige
August Vester223Eesti Keskerakond
Nr: 223Sündinud: 26.06.1944
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Ilona Jaanikesing225Eesti Keskerakond
Nr: 225Sündinud: 18.02.1971
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: FIE
Inna-Inga Kalmus226Eesti Keskerakond
Nr: 226Sündinud: 17.09.1966
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Ingkal Fris OÜ, Inga Ilusalong, juhataja
Evald Mihkra227Eesti Keskerakond
Nr: 227Sündinud: 02.09.1934
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ Rõngu Roil, juhatuse esimees
Enn Hurt229Eesti Keskerakond
Nr: 229Sündinud: 20.10.1941
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Meelis Pure230Eesti Keskerakond
Nr: 230Sündinud: 05.07.1953
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionä'r
Vello Tattar231Eesti Keskerakond
Nr: 231Sündinud: 14.11.1938
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Maie Loot232Eesti Keskerakond
Nr: 232Sündinud: 28.01.1945
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Rõngu raamatukogu Karuste harukogu töötaja
Peeter Uibo233Eesti Keskerakond
Nr: 233Sündinud: 03.03.1940
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Jüri Orupõld234Eesti Keskerakond
Nr: 234Sündinud: 15.05.1950
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: eraettevõtja, OÜ Lossimäe
Vaido Nõmmemaa236Eesti Keskerakond
Nr: 236Sündinud: 01.07.1949
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Larissa Brundukova237Eesti Keskerakond
Nr: 237Sündinud: 20.04.1953
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Mikk Puhalainen238Eesti Keskerakond
Nr: 238Sündinud: 17.03.1935
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Jelena Lood239Eesti Keskerakond
Nr: 239Sündinud: 26.08.1960
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: töötu
Uuno Kõks240Eesti Keskerakond
Nr: 240Sündinud: 02.04.1952
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Mihkel Päärde241Eesti Keskerakond
Nr: 241Sündinud: 14.03.1939
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Rimma Mihkra242Eesti Keskerakond
Nr: 242Sündinud: 09.03.1940
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Andres Otsalt243Eesti Keskerakond
Nr: 243Sündinud: 10.05.1958
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Hilda Kõks244Eesti Keskerakond
Nr: 244Sündinud: 03.04.1967
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: taluperenaine
Riina Ivask245Eesti Keskerakond
Nr: 245Sündinud: 29.03.1962
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Rõngu Hooldekodu, hooldaja, töötav pensionär
Eha Vassila246Eesti Keskerakond
Nr: 246Sündinud: 10.01.1977
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: kodune
Reet Hõim247Eesti Keskerakond
Nr: 247Sündinud: 03.08.1960
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: töötu
Marje Pent248Eesti Keskerakond
Nr: 248Sündinud: 02.06.1946
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Ülo Surva249Eesti Keskerakond
Nr: 249Sündinud: 28.03.1948
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Tiiu-Reet Kõnnussaar250Eesti Keskerakond
Nr: 250Sündinud: 05.09.1937
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Kaare Schults251Eesti Keskerakond
Nr: 251Sündinud: 23.03.1947
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Valimisliit ELVA VALLAKODANIK
Eva Kams252Valimisliit ELVA VALLAKODANIK
Nr: 252Sündinud: 28.03.1972
Nimekiri: Valimisliit ELVA VALLAKODANIKHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Elva Linnavalitsus, linnapea
Priit Kollist253Valimisliit ELVA VALLAKODANIK
Nr: 253Sündinud: 04.09.1974
Nimekiri: Valimisliit ELVA VALLAKODANIKHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Waide OÜ, juhataja
Tõnu Aigro254Valimisliit ELVA VALLAKODANIK
Nr: 254Sündinud: 09.10.1955
Nimekiri: Valimisliit ELVA VALLAKODANIKHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Marepleks OÜ, juhataja
Karita Rokka255Valimisliit ELVA VALLAKODANIK
Nr: 255Sündinud: 07.11.1969
Nimekiri: Valimisliit ELVA VALLAKODANIKHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Tartu Lasteaed Poku, õppealajuhataja
Kristel Ilves256Valimisliit ELVA VALLAKODANIK
Nr: 256Sündinud: 02.04.1992
Nimekiri: Valimisliit ELVA VALLAKODANIKHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Puka Vallavalitsus, lastekaitse spetsialist
Meelis Kask257Valimisliit ELVA VALLAKODANIK
Nr: 257Sündinud: 08.06.1985
Nimekiri: Valimisliit ELVA VALLAKODANIKHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Eesti Keskkonnauuringute Keskus, hüdrobioloog
Harald Kurg258Valimisliit ELVA VALLAKODANIK
Nr: 258Sündinud: 22.05.1952
Nimekiri: Valimisliit ELVA VALLAKODANIKHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Ropka Betoon OÜ, juhataja
Silver Laks259Valimisliit ELVA VALLAKODANIK
Nr: 259Sündinud: 22.08.1975
Nimekiri: Valimisliit ELVA VALLAKODANIKHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Tipetorutööd, omanik
Arvet Silk260Valimisliit ELVA VALLAKODANIK
Nr: 260Sündinud: 17.07.1958
Nimekiri: Valimisliit ELVA VALLAKODANIKHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Palupera Põhikool, õpetaja
Jüri Allik261Valimisliit ELVA VALLAKODANIK
Nr: 261Sündinud: 03.03.1949
Nimekiri: Valimisliit ELVA VALLAKODANIKHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Tartu Ülikool, professor ja instituudi juhataja, akadeemik
Janis Mardi262Valimisliit ELVA VALLAKODANIK
Nr: 262Sündinud: 02.10.1988
Nimekiri: Valimisliit ELVA VALLAKODANIKHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Blauteam OÜ, taimekasvatusjuht
Küllike Lõhmus263Valimisliit ELVA VALLAKODANIK
Nr: 263Sündinud: 11.08.1952
Nimekiri: Valimisliit ELVA VALLAKODANIKHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär, õpetaja
Liine Leetberg264Valimisliit ELVA VALLAKODANIK
Nr: 264Sündinud: 13.04.1985
Nimekiri: Valimisliit ELVA VALLAKODANIKHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Valgjärve Vallavalitsus, vallasekretär
Andrus Looskari265Valimisliit ELVA VALLAKODANIK
Nr: 265Sündinud: 27.02.1976
Nimekiri: Valimisliit ELVA VALLAKODANIKHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Puka Vallavalitsus, vallavanem
Rein Kuresoo266Valimisliit ELVA VALLAKODANIK
Nr: 266Sündinud: 21.08.1959
Nimekiri: Valimisliit ELVA VALLAKODANIKHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Natourest OÜ, juhatuse liige
Eda Uibo267Valimisliit ELVA VALLAKODANIK
Nr: 267Sündinud: 05.10.1974
Nimekiri: Valimisliit ELVA VALLAKODANIKHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Elva Tarbijate Ühistu, Rõngu Konsum, juhataja
Elle Sermat268Valimisliit ELVA VALLAKODANIK
Nr: 268Sündinud: 05.06.1964
Nimekiri: Valimisliit ELVA VALLAKODANIKHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Elva Tarbijate Ühistu, Rannu A&O, vahetuse vanem
Kristi Hannus269Valimisliit ELVA VALLAKODANIK
Nr: 269Sündinud: 26.02.1984
Nimekiri: Valimisliit ELVA VALLAKODANIKHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Puhja lasteaed, õpetaja abi
Evald Raidma270Valimisliit ELVA VALLAKODANIK
Nr: 270Sündinud: 18.03.1953
Nimekiri: Valimisliit ELVA VALLAKODANIKHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Elva Muusikakool, Valga Muusikakool, õpetaja
Ain Pedak271Valimisliit ELVA VALLAKODANIK
Nr: 271Sündinud: 15.05.1958
Nimekiri: Valimisliit ELVA VALLAKODANIKHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Sartex OÜ, projektijuht
Merle Miliste272Valimisliit ELVA VALLAKODANIK
Nr: 272Sündinud: 28.02.1983
Nimekiri: Valimisliit ELVA VALLAKODANIKHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Intellisoft OÜ, projektijuht
Maret Kallejärv273Valimisliit ELVA VALLAKODANIK
Nr: 273Sündinud: 17.03.1973
Nimekiri: Valimisliit ELVA VALLAKODANIKHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: MTÜ Tõusvad Tähed, Rannu Pere- ja Noortekeskus, noorsootöötaja
Leiki Sild274Valimisliit ELVA VALLAKODANIK
Nr: 274Sündinud: 01.03.1991
Nimekiri: Valimisliit ELVA VALLAKODANIKHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Tartu Kesklinna Lastekeskus, õpetaja abi
Romario Siimer275Valimisliit ELVA VALLAKODANIK
Nr: 275Sündinud: 07.01.1995
Nimekiri: Valimisliit ELVA VALLAKODANIKHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: TTÜ, üliõpilane
Helen Uibo276Valimisliit ELVA VALLAKODANIK
Nr: 276Sündinud: 23.02.1996
Nimekiri: Valimisliit ELVA VALLAKODANIKHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Viljandi Kultuuriakadeemia, Tartu Ülikool, üliõpilane
Kaido Müürsepp277Valimisliit ELVA VALLAKODANIK
Nr: 277Sündinud: 09.08.1995
Nimekiri: Valimisliit ELVA VALLAKODANIKHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Lennu Akadeemia, üliõpilane
Henri Valdmann278Valimisliit ELVA VALLAKODANIK
Nr: 278Sündinud: 19.12.1981
Nimekiri: Valimisliit ELVA VALLAKODANIKHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Promens AS, tehnikajuht
Jüri Haamer279Valimisliit ELVA VALLAKODANIK
Nr: 279Sündinud: 11.06.1952
Nimekiri: Valimisliit ELVA VALLAKODANIKHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Maksu- ja Tolliamet, peaspetsialist
Urmas Heinaste280Valimisliit ELVA VALLAKODANIK
Nr: 280Sündinud: 30.07.1961
Nimekiri: Valimisliit ELVA VALLAKODANIKHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: Tartu Annelinna Gümnaasium, õpetaja
Arto Larm281Valimisliit ELVA VALLAKODANIK
Nr: 281Sündinud: 05.08.1975
Nimekiri: Valimisliit ELVA VALLAKODANIKHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Enics Eesti AS, tarnijakvaliteedi insener
Margo Tulf282Valimisliit ELVA VALLAKODANIK
Nr: 282Sündinud: 26.03.1973
Nimekiri: Valimisliit ELVA VALLAKODANIKHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Promens AS, projektijuht
Margus Rump283Valimisliit ELVA VALLAKODANIK
Nr: 283Sündinud: 08.10.1968
Nimekiri: Valimisliit ELVA VALLAKODANIKHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: vabakutseline kunstnik
Eve Pehter284Valimisliit ELVA VALLAKODANIK
Nr: 284Sündinud: 21.08.1973
Nimekiri: Valimisliit ELVA VALLAKODANIKHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Tartu Ülikool, kantselei jurist
Margus Ivask285Valimisliit ELVA VALLAKODANIK
Nr: 285Sündinud: 04.12.1969
Nimekiri: Valimisliit ELVA VALLAKODANIKHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: töötu
Valimisliit Ettevõtlikud
Madis Ess286Valimisliit Ettevõtlikud
Nr: 286Sündinud: 05.12.1984
Nimekiri: Valimisliit EttevõtlikudHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Eesti Maaülikool, spetsialist
Toomas Hanni287Valimisliit Ettevõtlikud
Nr: 287Sündinud: 29.09.1970
Nimekiri: Valimisliit EttevõtlikudHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Marepleks OÜ. spetsialist
Kalju Hook288Valimisliit Ettevõtlikud
Nr: 288Sündinud: 30.04.1944
Nimekiri: Valimisliit EttevõtlikudHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Tea Johanson289Valimisliit Ettevõtlikud
Nr: 289Sündinud: 02.06.1958
Nimekiri: Valimisliit EttevõtlikudHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Elva Gümnaasium, õpetaja
Annika Jõgiste-Johanson290Valimisliit Ettevõtlikud
Nr: 290Sündinud: 07.09.1980
Nimekiri: Valimisliit EttevõtlikudHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: üliõpilane; OÜ Restoran Waksal, juhataja
Riina-Merike Koemets291Valimisliit Ettevõtlikud
Nr: 291Sündinud: 29.07.1962
Nimekiri: Valimisliit EttevõtlikudHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Elva Gümnaasium, õpetaja
Toomas Laatsit292Valimisliit Ettevõtlikud
Nr: 292Sündinud: 21.11.1981
Nimekiri: Valimisliit EttevõtlikudHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Lahzit OÜ; MTÜ Elva Elama, juhatuse liige
Märt Meesak293Valimisliit Ettevõtlikud
Nr: 293Sündinud: 01.04.1981
Nimekiri: Valimisliit EttevõtlikudHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti VabaerakondTöökoht: Eesti Vabaerakond, tegevjuht
Martti Muttik294Valimisliit Ettevõtlikud
Nr: 294Sündinud: 05.11.1986
Nimekiri: Valimisliit EttevõtlikudHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Standbymate OÜ, juhatuse liige
Ülla Napp295Valimisliit Ettevõtlikud
Nr: 295Sündinud: 19.03.1961
Nimekiri: Valimisliit EttevõtlikudHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Elva Gümnaasium, raamatukoguhoidja
Merle Roomets296Valimisliit Ettevõtlikud
Nr: 296Sündinud: 25.07.1969
Nimekiri: Valimisliit EttevõtlikudHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: Eesti Rahva Muuseum, toitlustusjuht
Aarne Salo297Valimisliit Ettevõtlikud
Nr: 297Sündinud: 04.07.1957
Nimekiri: Valimisliit EttevõtlikudHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Martti Tammaru298Valimisliit Ettevõtlikud
Nr: 298Sündinud: 10.10.1990
Nimekiri: Valimisliit EttevõtlikudHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Natty OÜ, juhatuse liige
Mihkel Tuul299Valimisliit Ettevõtlikud
Nr: 299Sündinud: 12.12.1956
Nimekiri: Valimisliit EttevõtlikudHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Soklimeistrid OÜ, juhatuse liige