Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Antsla vald

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
Eesti Keskerakond
Kerstin-Oudekki Loone101Eesti Keskerakond
Nr: 101Sündinud: 05.02.1979
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Riigikogu liige
Svetlana Kaasik102Eesti Keskerakond
Nr: 102Sündinud: 18.03.1967
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: kodune
Viljar Kavant103Eesti Keskerakond
Nr: 103Sündinud: 16.10.1972
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Ehitaja
Margus Tammsalu104Eesti Keskerakond
Nr: 104Sündinud: 23.02.1971
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Antsla Vallavalitsus, haljastustraktorist
Merle Kukk105Eesti Keskerakond
Nr: 105Sündinud: 23.05.1968
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Töötu
Kalle Saaremets106Eesti Keskerakond
Nr: 106Sündinud: 02.05.1962
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ Ühinenud Farmid, Anneküla Piim
Tõnis Tuusis108Eesti Keskerakond
Nr: 108Sündinud: 08.05.1971
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: EKB Antsla Kogudus, bussijuht
Albiina Värnik109Eesti Keskerakond
Nr: 109Sündinud: 17.12.1965
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Kodune
Merit Tuusis110Eesti Keskerakond
Nr: 110Sündinud: 07.03.1983
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Kodune
Valimisliit Me elame siin
Airi Hallik-Konnula111Valimisliit Me elame siin
Nr: 111Sündinud: 18.07.1975
Nimekiri: Valimisliit Me elame siinHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Urvaste Külade Selts juhatuse liige
Allar Aalde112Valimisliit Me elame siin
Nr: 112Sündinud: 19.12.1988
Nimekiri: Valimisliit Me elame siinHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: Baltic Steelarc OÜ keevitaja
Anna-Liisa Mandli113Valimisliit Me elame siin
Nr: 113Sündinud: 13.03.1996
Nimekiri: Valimisliit Me elame siinHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: AS Scandagra Eesti kaubatundja-klienditeenindaja
Egely Pruuli114Valimisliit Me elame siin
Nr: 114Sündinud: 05.08.1996
Nimekiri: Valimisliit Me elame siinHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: üliõpilane
Evelyn Tõniste115Valimisliit Me elame siin
Nr: 115Sündinud: 13.06.1977
Nimekiri: Valimisliit Me elame siinHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: SA Võrumaa Arenguagentuur MTÜ-de konsultant
Helen Laidma116Valimisliit Me elame siin
Nr: 116Sündinud: 24.03.1992
Nimekiri: Valimisliit Me elame siinHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Sän&Män OÜ
Helen Vettik117Valimisliit Me elame siin
Nr: 117Sündinud: 25.10.1983
Nimekiri: Valimisliit Me elame siinHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: FIE
Helina Kuusk118Valimisliit Me elame siin
Nr: 118Sündinud: 09.03.1970
Nimekiri: Valimisliit Me elame siinHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Antsla Gümnaasium klassiõpetaja
Jaanus Tammet119Valimisliit Me elame siin
Nr: 119Sündinud: 23.07.1979
Nimekiri: Valimisliit Me elame siinHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: OÜ Eurowork madrus
Kadi Sööt120Valimisliit Me elame siin
Nr: 120Sündinud: 12.01.1978
Nimekiri: Valimisliit Me elame siinHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: AS Valga Haigla hambaarsti assistent
Kaia Pruuli121Valimisliit Me elame siin
Nr: 121Sündinud: 17.08.1976
Nimekiri: Valimisliit Me elame siinHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: FIE
Kaido Juks122Valimisliit Me elame siin
Nr: 122Sündinud: 06.09.1980
Nimekiri: Valimisliit Me elame siinHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Täpsiteam OY töödejuhataja
Kaili Preismann123Valimisliit Me elame siin
Nr: 123Sündinud: 11.11.1978
Nimekiri: Valimisliit Me elame siinHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Võrumaa Kutsehariduskeskus õppeosakonna juhataja
Kairo Kreevald124Valimisliit Me elame siin
Nr: 124Sündinud: 13.03.1988
Nimekiri: Valimisliit Me elame siinHaridus: Põhiharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Ailerim OÜ juhataja
Kalev Joab125Valimisliit Me elame siin
Nr: 125Sündinud: 20.12.1967
Nimekiri: Valimisliit Me elame siinHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Antsla Vallavalitsus arengusepetsialist
Kalle Nurk126Valimisliit Me elame siin
Nr: 126Sündinud: 27.04.1958
Nimekiri: Valimisliit Me elame siinHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Antsla Vallavalitsus Tsooru rahvamaja juhataja
Karille Bergmann127Valimisliit Me elame siin
Nr: 127Sündinud: 14.02.1975
Nimekiri: Valimisliit Me elame siinHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ H&K ettevõtja, üliõpilane TÜ VKA
Kersti Aarmaa128Valimisliit Me elame siin
Nr: 128Sündinud: 03.03.1973
Nimekiri: Valimisliit Me elame siinHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: AS Lõuna-Eesti Haigla õde
Kristina Kreevald129Valimisliit Me elame siin
Nr: 129Sündinud: 25.05.1981
Nimekiri: Valimisliit Me elame siinHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Samm Mets OÜ juhiabi-raamatupidaja
Kätlin Aidla130Valimisliit Me elame siin
Nr: 130Sündinud: 27.08.1984
Nimekiri: Valimisliit Me elame siinHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Lusti Lasteaed lasteaiaõpetaja
Liana Allas131Valimisliit Me elame siin
Nr: 131Sündinud: 20.10.1963
Nimekiri: Valimisliit Me elame siinHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Linda Raamatukogu direktor
Ly Raudsepp132Valimisliit Me elame siin
Nr: 132Sündinud: 14.05.1970
Nimekiri: Valimisliit Me elame siinHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Antsla Gümnaasium klassiõpetaja
Margus Konnula133Valimisliit Me elame siin
Nr: 133Sündinud: 22.03.1974
Nimekiri: Valimisliit Me elame siinHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: vabakutseline
Marje Tanilas134Valimisliit Me elame siin
Nr: 134Sündinud: 20.08.1966
Nimekiri: Valimisliit Me elame siinHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Töövõimetuspensionär, EELK Karula kogudus, raamatupidaja ja sekretär-asjaajaja
Rando Treimuth135Valimisliit Me elame siin
Nr: 135Sündinud: 17.10.1987
Nimekiri: Valimisliit Me elame siinHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Eesti Lihaveisekasvatajate Ühistu juhatuse esimees
Risto Tõniste136Valimisliit Me elame siin
Nr: 136Sündinud: 12.01.1974
Nimekiri: Valimisliit Me elame siinHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: TTR Grupp OÜ juhatuse liige
Taavi Kannimäe137Valimisliit Me elame siin
Nr: 137Sündinud: 04.04.1991
Nimekiri: Valimisliit Me elame siinHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Elektrilevi OÜ projektijuht
Urve Kaska138Valimisliit Me elame siin
Nr: 138Sündinud: 29.10.1966
Nimekiri: Valimisliit Me elame siinHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ Tugev Partner Võrumaa ja Põlvamaa Autokool
Vallo Pärn139Valimisliit Me elame siin
Nr: 139Sündinud: 20.09.1975
Nimekiri: Valimisliit Me elame siinHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: FIE Vallo Pärn tööline
Veiko Haugas140Valimisliit Me elame siin
Nr: 140Sündinud: 03.03.1976
Nimekiri: Valimisliit Me elame siinHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Haugatransport OÜ juhataja
Virve Üprus141Valimisliit Me elame siin
Nr: 141Sündinud: 19.03.1949
Nimekiri: Valimisliit Me elame siinHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Eestimaa RohelisedTöökoht: Pensionär
Ülar Morel142Valimisliit Me elame siin
Nr: 142Sündinud: 13.01.1976
Nimekiri: Valimisliit Me elame siinHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ Kagumerk tööline
Valimisliit ANTSLA-URVASTE
Aire Reiljan143Valimisliit ANTSLA-URVASTE
Nr: 143Sündinud: 30.11.1972
Nimekiri: Valimisliit ANTSLA-URVASTEHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Antsla Gümnaasium, sekretär-juhiabi
Aivo Värton144Valimisliit ANTSLA-URVASTE
Nr: 144Sündinud: 31.03.1971
Nimekiri: Valimisliit ANTSLA-URVASTEHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Uhtjärve Ürgoru Nõiariik OÜ
Angela Mõts145Valimisliit ANTSLA-URVASTE
Nr: 145Sündinud: 03.09.1968
Nimekiri: Valimisliit ANTSLA-URVASTEHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: AS Ühinenud Farmid, tööline
Anne Uppin146Valimisliit ANTSLA-URVASTE
Nr: 146Sündinud: 24.05.1962
Nimekiri: Valimisliit ANTSLA-URVASTEHaridus: Põhiharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Juhatuse liige
Asta Abiline147Valimisliit ANTSLA-URVASTE
Nr: 147Sündinud: 30.01.1943
Nimekiri: Valimisliit ANTSLA-URVASTEHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: pensionär
Avo Kirsbaum148Valimisliit ANTSLA-URVASTE
Nr: 148Sündinud: 10.05.1987
Nimekiri: Valimisliit ANTSLA-URVASTEHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Antsla Vallavalitsus, majandusspetsialist
Ellen Varov149Valimisliit ANTSLA-URVASTE
Nr: 149Sündinud: 30.11.1950
Nimekiri: Valimisliit ANTSLA-URVASTEHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Urvaste Kool, huvijuht
Jaanus Rattus150Valimisliit ANTSLA-URVASTE
Nr: 150Sündinud: 09.07.1973
Nimekiri: Valimisliit ANTSLA-URVASTEHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Ettevõtja
Janika Tõntsel151Valimisliit ANTSLA-URVASTE
Nr: 151Sündinud: 22.06.1979
Nimekiri: Valimisliit ANTSLA-URVASTEHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Ettevõtja, ringijuht
Kadri Hillak152Valimisliit ANTSLA-URVASTE
Nr: 152Sündinud: 25.11.1976
Nimekiri: Valimisliit ANTSLA-URVASTEHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Keeni Põhikool, õpetaja
Kaire Uiboleht153Valimisliit ANTSLA-URVASTE
Nr: 153Sündinud: 28.11.1977
Nimekiri: Valimisliit ANTSLA-URVASTEHaridus: -
Erakond: PuudubTöökoht: ettevõtja, üliõpilane
Karmen Liba154Valimisliit ANTSLA-URVASTE
Nr: 154Sündinud: 16.05.1973
Nimekiri: Valimisliit ANTSLA-URVASTEHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Paju Veis OÜ farmijuhataja
Kurmet Müürsepp155Valimisliit ANTSLA-URVASTE
Nr: 155Sündinud: 12.08.1968
Nimekiri: Valimisliit ANTSLA-URVASTEHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Antsla Vallavolikogu esimees
Käthlin Kangro156Valimisliit ANTSLA-URVASTE
Nr: 156Sündinud: 11.06.1983
Nimekiri: Valimisliit ANTSLA-URVASTEHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: AS Taisto, juhiabi
Lauri Laats157Valimisliit ANTSLA-URVASTE
Nr: 157Sündinud: 06.06.1989
Nimekiri: Valimisliit ANTSLA-URVASTEHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Päästeamet, meeskonnavanem
Lea Jõevere158Valimisliit ANTSLA-URVASTE
Nr: 158Sündinud: 17.02.1962
Nimekiri: Valimisliit ANTSLA-URVASTEHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: MTÜ Antsla Tervisekeskus, juhatuse esimees
Lehar Liibert159Valimisliit ANTSLA-URVASTE
Nr: 159Sündinud: 20.03.1985
Nimekiri: Valimisliit ANTSLA-URVASTEHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Ettevõtja
Lehar Neve160Valimisliit ANTSLA-URVASTE
Nr: 160Sündinud: 14.02.1970
Nimekiri: Valimisliit ANTSLA-URVASTEHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Ettevõtja
Lembit Vaiknemets161Valimisliit ANTSLA-URVASTE
Nr: 161Sündinud: 21.11.1995
Nimekiri: Valimisliit ANTSLA-URVASTEHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Telia Eesti AS, konsultant
Maivi Pill162Valimisliit ANTSLA-URVASTE
Nr: 162Sündinud: 19.09.1948
Nimekiri: Valimisliit ANTSLA-URVASTEHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Pensionär
Marje Kangro163Valimisliit ANTSLA-URVASTE
Nr: 163Sündinud: 05.04.1971
Nimekiri: Valimisliit ANTSLA-URVASTEHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Ettevõtja, Vahtrasalu kohvik
Merike Prätz164Valimisliit ANTSLA-URVASTE
Nr: 164Sündinud: 09.07.1971
Nimekiri: Valimisliit ANTSLA-URVASTEHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Antsla Vallavalitsus, vallavanem
Peeter Kirschbaum165Valimisliit ANTSLA-URVASTE
Nr: 165Sündinud: 20.11.1954
Nimekiri: Valimisliit ANTSLA-URVASTEHaridus: Põhihariduseta
Erakond: PuudubTöökoht: Töötu
Raivo Vallner166Valimisliit ANTSLA-URVASTE
Nr: 166Sündinud: 25.04.1949
Nimekiri: Valimisliit ANTSLA-URVASTEHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Pensionär
Rita Säre167Valimisliit ANTSLA-URVASTE
Nr: 167Sündinud: 28.11.1959
Nimekiri: Valimisliit ANTSLA-URVASTEHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: MTÜ Paju pansionaadid, tegevusjuhendaja
Roland Geier168Valimisliit ANTSLA-URVASTE
Nr: 168Sündinud: 02.07.1974
Nimekiri: Valimisliit ANTSLA-URVASTEHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Rolger Ehitus OÜ, juhatuse esimees
Rolf Kiitsak169Valimisliit ANTSLA-URVASTE
Nr: 169Sündinud: 17.12.1941
Nimekiri: Valimisliit ANTSLA-URVASTEHaridus: Põhiharidus
Erakond: Sotsiaaldemokraatlik ErakondTöökoht: Talupidaja
Signe Hellamaa170Valimisliit ANTSLA-URVASTE
Nr: 170Sündinud: 15.04.1965
Nimekiri: Valimisliit ANTSLA-URVASTEHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Antsla EKB Kogudus, koristaja
Sven Siska171Valimisliit ANTSLA-URVASTE
Nr: 171Sündinud: 02.04.1984
Nimekiri: Valimisliit ANTSLA-URVASTEHaridus: Põhiharidus
Erakond: PuudubTöökoht: autoremondilukksepp
Tiit Neeve172Valimisliit ANTSLA-URVASTE
Nr: 172Sündinud: 17.05.1977
Nimekiri: Valimisliit ANTSLA-URVASTEHaridus: Põhiharidus
Erakond: PuudubTöökoht: juhatuse liige
Triin Uibo173Valimisliit ANTSLA-URVASTE
Nr: 173Sündinud: 30.04.1988
Nimekiri: Valimisliit ANTSLA-URVASTEHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Üliõpilane
Valdur Roots174Valimisliit ANTSLA-URVASTE
Nr: 174Sündinud: 23.05.1961
Nimekiri: Valimisliit ANTSLA-URVASTEHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Valdur Roots FIE
Üllar Salumets175Valimisliit ANTSLA-URVASTE
Nr: 175Sündinud: 19.01.1969
Nimekiri: Valimisliit ANTSLA-URVASTEHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: EELK Urvaste Kogudus, õpetaja
Valimisliit Ühisjõud
Üllar Ahi176Valimisliit Ühisjõud
Nr: 176Sündinud: 07.04.1968
Nimekiri: Valimisliit ÜhisjõudHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Antsla Heda OÜ, juhatuse liige, FIE Üllar Ahi
Vjatšeslav Andritski177Valimisliit Ühisjõud
Nr: 177Sündinud: 05.04.1972
Nimekiri: Valimisliit ÜhisjõudHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: BalticSteelarc, juhataja
Enely Jaani178Valimisliit Ühisjõud
Nr: 178Sündinud: 03.11.1985
Nimekiri: Valimisliit ÜhisjõudHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Kaitseliit, valvur
Jarek Jõela179Valimisliit Ühisjõud
Nr: 179Sündinud: 20.07.1976
Nimekiri: Valimisliit ÜhisjõudHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Jaxel OÜ, juhataja
Viljo Jõela180Valimisliit Ühisjõud
Nr: 180Sündinud: 23.07.1979
Nimekiri: Valimisliit ÜhisjõudHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Ettevõtja
Aarne Kaur181Valimisliit Ühisjõud
Nr: 181Sündinud: 01.10.1968
Nimekiri: Valimisliit ÜhisjõudHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: MSI Grupp AS, insener-konstruktor
Lauri Keerov182Valimisliit Ühisjõud
Nr: 182Sündinud: 13.03.1974
Nimekiri: Valimisliit ÜhisjõudHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Estifin Plastic OÜ juhatuse liige
Margus Klaar183Valimisliit Ühisjõud
Nr: 183Sündinud: 01.07.1972
Nimekiri: Valimisliit ÜhisjõudHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Kuldre Kool kehalise kasvatuse õpetaja
Talvo Kont184Valimisliit Ühisjõud
Nr: 184Sündinud: 26.04.1973
Nimekiri: Valimisliit ÜhisjõudHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Antsla Gümnaasium direktori asetäitja majandusalal
Heinar Kool185Valimisliit Ühisjõud
Nr: 185Sündinud: 09.05.1951
Nimekiri: Valimisliit ÜhisjõudHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Pensionär
Kairit Ladvig186Valimisliit Ühisjõud
Nr: 186Sündinud: 19.02.1996
Nimekiri: Valimisliit ÜhisjõudHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Premier Hotels OÜ administraator, üliõpilane
Arvet Mõts187Valimisliit Ühisjõud
Nr: 187Sündinud: 19.09.1964
Nimekiri: Valimisliit ÜhisjõudHaridus: -
Erakond: PuudubTöökoht: ettevõtja
Piret Ojaveer188Valimisliit Ühisjõud
Nr: 188Sündinud: 17.01.1968
Nimekiri: Valimisliit ÜhisjõudHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Urvaste Vallavalitsus, avahooldaja
Janek Paeglis189Valimisliit Ühisjõud
Nr: 189Sündinud: 10.03.1973
Nimekiri: Valimisliit ÜhisjõudHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Varstu Keskkool õpetaja
Riho Roon190Valimisliit Ühisjõud
Nr: 190Sündinud: 17.11.1961
Nimekiri: Valimisliit ÜhisjõudHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Urvaste Vallavalitsus vallavanem
Rain Ruusa191Valimisliit Ühisjõud
Nr: 191Sündinud: 26.02.1968
Nimekiri: Valimisliit ÜhisjõudHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Karula Vallavalitsus vallavanem
Gunnar Sarapuu192Valimisliit Ühisjõud
Nr: 192Sündinud: 18.09.1974
Nimekiri: Valimisliit ÜhisjõudHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Keeni Põhikool kehalise kasvatuse õpetaja
Kristjan Sibul193Valimisliit Ühisjõud
Nr: 193Sündinud: 16.11.1993
Nimekiri: Valimisliit ÜhisjõudHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: AS Toftan operaator
Evi Zirk194Valimisliit Ühisjõud
Nr: 194Sündinud: 17.03.1950
Nimekiri: Valimisliit ÜhisjõudHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Vaabina Raamatukogu
Anita Tretjak-Orav195Valimisliit Ühisjõud
Nr: 195Sündinud: 28.04.1989
Nimekiri: Valimisliit ÜhisjõudHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Uue-Antsla Rahvamaja noorsootöötaja
Tiit Tõnts196Valimisliit Ühisjõud
Nr: 196Sündinud: 30.12.1951
Nimekiri: Valimisliit ÜhisjõudHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Pensionär
Kalev Veskus197Valimisliit Ühisjõud
Nr: 197Sündinud: 01.09.1964
Nimekiri: Valimisliit ÜhisjõudHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: ettevõtja