Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Alutaguse vald

NimiKandidaadi nr.Nimekiri
VALIMISLIIT OMA VALD
Oleg Kuznetsov101VALIMISLIIT OMA VALD
Nr: 101Sündinud: 23.02.1962
Nimekiri: VALIMISLIIT OMA VALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Illuka Vallavalitsus, vallavanem
Tarmo Anton102VALIMISLIIT OMA VALD
Nr: 102Sündinud: 02.11.1975
Nimekiri: VALIMISLIIT OMA VALDHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Päästeamet, Ida-Virumaa piirkonna juhataja
Anneli Dietrich103VALIMISLIIT OMA VALD
Nr: 103Sündinud: 05.07.1975
Nimekiri: VALIMISLIIT OMA VALDHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Illuka Kool, õpetaja
Pille Juursalu104VALIMISLIIT OMA VALD
Nr: 104Sündinud: 11.07.1959
Nimekiri: VALIMISLIIT OMA VALDHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Pille Juursalu FIE
Timo Juursalu105VALIMISLIIT OMA VALD
Nr: 105Sündinud: 18.02.1988
Nimekiri: VALIMISLIIT OMA VALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: SA Pannjärve tervisespordikeskus, treener; Illuka Kool, õpetaja
Paul Kesküla106VALIMISLIIT OMA VALD
Nr: 106Sündinud: 19.11.1972
Nimekiri: VALIMISLIIT OMA VALDHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Mitteldorf, juhataja
Kristo Kesler107VALIMISLIIT OMA VALD
Nr: 107Sündinud: 17.06.1993
Nimekiri: VALIMISLIIT OMA VALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: üliõpilane
Tarmo Kollo108VALIMISLIIT OMA VALD
Nr: 108Sündinud: 03.01.1955
Nimekiri: VALIMISLIIT OMA VALDHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Pannjärve Tervisespordikeskus SA, juhatuse liige
Valve Kollo109VALIMISLIIT OMA VALD
Nr: 109Sündinud: 22.10.1946
Nimekiri: VALIMISLIIT OMA VALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: pensionär
Raimo Kriisa110VALIMISLIIT OMA VALD
Nr: 110Sündinud: 05.04.1968
Nimekiri: VALIMISLIIT OMA VALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Traiks OÜ, juhatuse liige
Ingrid Kuligina111VALIMISLIIT OMA VALD
Nr: 111Sündinud: 06.10.1967
Nimekiri: VALIMISLIIT OMA VALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Alutaguse Matkaklubi MTÜ, juhatuse liige
Kaja Kurve112VALIMISLIIT OMA VALD
Nr: 112Sündinud: 20.01.1956
Nimekiri: VALIMISLIIT OMA VALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Kalle Kuusik113VALIMISLIIT OMA VALD
Nr: 113Sündinud: 13.08.1972
Nimekiri: VALIMISLIIT OMA VALDHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Poilitsei-ja Piirivalveamet Ida Prefektuuri Jõhvi Politseijaoskond, politseijaoskonna juht
Anastassia Meinson114VALIMISLIIT OMA VALD
Nr: 114Sündinud: 30.10.1975
Nimekiri: VALIMISLIIT OMA VALDHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Iisaku Gümnaasium, õpetaja
Helen Rajas115VALIMISLIIT OMA VALD
Nr: 115Sündinud: 15.01.1974
Nimekiri: VALIMISLIIT OMA VALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: kodune
Kristel Reino116VALIMISLIIT OMA VALD
Nr: 116Sündinud: 05.06.1991
Nimekiri: VALIMISLIIT OMA VALDHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Mäetaguse Põhikool, õpetaja
Raimo Sarapuu117VALIMISLIIT OMA VALD
Nr: 117Sündinud: 14.12.1988
Nimekiri: VALIMISLIIT OMA VALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Mõisavahi OÜ, juhataja
Aivo Tamm118VALIMISLIIT OMA VALD
Nr: 118Sündinud: 28.07.1963
Nimekiri: VALIMISLIIT OMA VALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Jõhvi Vallavalitsus, majandusspetsialist
Meelis Tinno119VALIMISLIIT OMA VALD
Nr: 119Sündinud: 23.05.1963
Nimekiri: VALIMISLIIT OMA VALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Illuka Vallavalitsus, autojuht
Monika Tinno120VALIMISLIIT OMA VALD
Nr: 120Sündinud: 07.08.1967
Nimekiri: VALIMISLIIT OMA VALDHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: töötu
Raimi Toome121VALIMISLIIT OMA VALD
Nr: 121Sündinud: 11.06.1971
Nimekiri: VALIMISLIIT OMA VALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Seesam Insurance AS, kontoriassistent
Jaana Toss122VALIMISLIIT OMA VALD
Nr: 122Sündinud: 12.04.1971
Nimekiri: VALIMISLIIT OMA VALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Kurtna raamatukogu-seltsimaja, juhataja
Andres Vinkler123VALIMISLIIT OMA VALD
Nr: 123Sündinud: 02.04.1981
Nimekiri: VALIMISLIIT OMA VALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Lemminkäinen Eesti AS, projektijuht
Mirjam Vinkler124VALIMISLIIT OMA VALD
Nr: 124Sündinud: 03.02.1978
Nimekiri: VALIMISLIIT OMA VALDHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Kurtna Noortekeskus, noorsootöötaja
Valimisliit Alutaguse heaks
Tauno Võhmar125Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 125Sündinud: 20.10.1971
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Mäetaguse Vallavalitsus, vallavanem
Andrus Aamer126Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 126Sündinud: 01.02.1962
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: AS Balmung, juhatuse liige
Annely Oone127Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 127Sündinud: 20.06.1976
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Kõrgharidus
Erakond: -Töökoht: TTÜ Virumaa kolledž, kommunikatsioonispetsialist
Heldi Aia128Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 128Sündinud: 10.03.1974
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Mäetaguse Põhikool, õpetaja
Eve Avel129Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 129Sündinud: 15.01.1973
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: kodune
Ilona Burtseva130Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 130Sündinud: 28.09.1968
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Mäetaguse kauplus, müüja
Raio Dello131Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 131Sündinud: 05.03.1952
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: pensionär
Vladimir Derbuk132Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 132Sündinud: 15.10.1951
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Mäetaguse Kommunaal OÜ, töödejuhataja
Anne-Ly Feršel133Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 133Sündinud: 13.06.1970
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Keskkonnaamet, keskkonnahariduse spetsialist
Jekaterina Guidoni134Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 134Sündinud: 08.05.1989
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Meintack OÜ, administraator
Riina Gunt135Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 135Sündinud: 27.05.1977
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Alutaguse Hoolekeskus, huvitegevuse juhendaja
Ove Juuse136Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 136Sündinud: 06.04.1974
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Woodline OÜ, juhatuse liige
Aare Karp137Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 137Sündinud: 27.04.1954
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: FIE Aare Karp
Annes Kingu138Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 138Sündinud: 14.02.1988
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Pikati Puit OÜ, metsapraaker
Kärolin Kruut139Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 139Sündinud: 07.10.1992
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Mäetaguse Huvikeskus, juhataja
Rainer Kuldmaa140Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 140Sündinud: 26.10.1966
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Maanteeamet, hooldeosakonna juhataja
Jüri Kuzmin141Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 141Sündinud: 25.04.1950
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Pille Nagel142Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 142Sündinud: 14.11.1969
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Iisaku Kunstide Kool, direktor
Oksana Novenkova143Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 143Sündinud: 20.02.1983
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Wolf Tyres OÜ, turundusjuht
Anne Nurgamaa144Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 144Sündinud: 12.02.1955
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: SA Iisaku Kihelkonna Muuseum, pedagoog
Alar Nõmm145Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 145Sündinud: 01.08.1952
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Päästeamet, haldusosakonna varade talituse vanemspetsialist
Kairi Nõmmemees146Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 146Sündinud: 25.05.1982
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Vikingmodum, raamatupidaja
Siiri Pakkas147Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 147Sündinud: 13.03.1969
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Mäetaguse lasteaed Tõruke, direktor
Andres Pärnpuu148Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 148Sündinud: 29.04.1978
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Expertline, juhataja
Reet Rebban149Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 149Sündinud: 09.09.1970
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Statistikaamet, küsitleja
Valentina Rego150Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 150Sündinud: 10.12.1968
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Mäetaguse Kommunaal OÜ, juhatuse liige
Ege Roosimägi151Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 151Sündinud: 01.08.1941
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Ainar Saatman152Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 152Sündinud: 16.10.1970
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: FIE Ainar Saatman
Jaan Sepp153Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 153Sündinud: 29.06.1961
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Aneli Šmigelskite154Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 154Sündinud: 21.06.1968
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: FIE Vana-Altru Talu
Igor Zahhartšenko155Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 155Sündinud: 20.01.1971
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Elering AS, gaasivõrgu juhtimissüsteemide spetsialist
Vello Taar156Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 156Sündinud: 05.06.1952
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: SKVT Puit OÜ, juhataja
Jüri Talimäe157Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 157Sündinud: 16.08.1984
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: -Töökoht: Ida-Eesti päästekeskus, meeskonnavanem
Taavi Talimäe158Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 158Sündinud: 25.07.1986
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: kodune
Gert Tisler159Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 159Sündinud: 23.10.1973
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Tisler, juhatuse liige
Vello Tohver160Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 160Sündinud: 13.07.1940
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: pensionär
Andrus Toss161Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 161Sündinud: 21.12.1972
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Tudulinna Vallavalitsus, vallavanem
Kermo Tõnurist162Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 162Sündinud: 12.04.1986
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: OÜ Arnasarte, bussijuht
Andrus Valdre163Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 163Sündinud: 07.03.1968
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: FIE Andrus Valdre
Janno Vool164Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 164Sündinud: 18.03.1971
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Päästeamet, nõunik
Aire Õras165Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 165Sündinud: 02.01.1970
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Pagari seltsimaja, juhataja
Anu Kljutšnik166Valimisliit Alutaguse heaks
Nr: 166Sündinud: 23.07.1975
Nimekiri: Valimisliit Alutaguse heaksHaridus: Kõrgharidus
Erakond: puudubTöökoht: Kohtutäituri büroo, kohtutäituri abi
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Ilme Talistu167Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Nr: 167Sündinud: 08.09.1961
Nimekiri: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: Kaupmees ja Ko AS, kaubagrupi juht
Eesti Reformierakond
Raivo Raap168Eesti Reformierakond
Nr: 168Sündinud: 24.04.1958
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Iiisaku Vallavalitsus, vallavanem
Priit Palmet169Eesti Reformierakond
Nr: 169Sündinud: 13.01.1971
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Jõhvi Gümnaasium, õpetaja
Taavi Vogt170Eesti Reformierakond
Nr: 170Sündinud: 12.05.1972
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Alajõe Vallavalitsus, vallavanem
Jüri Päll171Eesti Reformierakond
Nr: 171Sündinud: 27.01.1970
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Alajõe Vallavolikogu, volikogu esimees
Aivar Talistu172Eesti Reformierakond
Nr: 172Sündinud: 24.12.1960
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: OÜ Paemetsa, juhatuse liige
Vadim Ivanov173Eesti Reformierakond
Nr: 173Sündinud: 18.07.1962
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Peipus OÜ juhatuse liige
Anneli Bogens174Eesti Reformierakond
Nr: 174Sündinud: 04.05.1967
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Iisaku Gümnaasium, direktor
Marika Valter175Eesti Reformierakond
Nr: 175Sündinud: 10.11.1966
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tudulinna Põhikool, direktor
Juri Novožilov176Eesti Reformierakond
Nr: 176Sündinud: 18.05.1960
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: NOJU Kinnisvara OÜ, juhatuse liige
Liina Pärnpuu177Eesti Reformierakond
Nr: 177Sündinud: 03.11.1984
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Iisaku Lasteaed Kurekell, direktor
Anton Bondarev178Eesti Reformierakond
Nr: 178Sündinud: 11.10.1986
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: FIE
Robert Targijainen179Eesti Reformierakond
Nr: 179Sündinud: 01.03.1971
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Enefit Kaevandused AS, vanemmehaanik
Lii Roosa180Eesti Reformierakond
Nr: 180Sündinud: 07.11.1981
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Peipsi-Alutaguse Koostöökoda, tegevjuht
Aleksei Zautin181Eesti Reformierakond
Nr: 181Sündinud: 10.09.1951
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: CO-OP Market OÜ, juhatuse liige
Tatjana Ait182Eesti Reformierakond
Nr: 182Sündinud: 04.06.1977
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Jõhvi Gümnaasium, direktori kt
Madis Arm183Eesti Reformierakond
Nr: 183Sündinud: 11.11.1986
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Madest OÜ, juhatuse liige
Ülo Kann184Eesti Reformierakond
Nr: 184Sündinud: 01.04.1955
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Pensionär
Aulis Pärnpuu185Eesti Reformierakond
Nr: 185Sündinud: 09.11.1968
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti Konservatiivne RahvaerakondTöökoht: FIE
Hans Karp186Eesti Reformierakond
Nr: 186Sündinud: 19.04.1972
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Päästeamet, komandopealik
Jevgeni Sokolov187Eesti Reformierakond
Nr: 187Sündinud: 22.05.1963
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: SARTO-L OÜ, juhatuse liige
Marek Peet188Eesti Reformierakond
Nr: 188Sündinud: 09.12.1979
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Haljastuskeskus OÜ, juhatuse liige
Taavi Toomel189Eesti Reformierakond
Nr: 189Sündinud: 06.08.1976
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Iisaku Spordikeskus, juhataja
Annika Altoja190Eesti Reformierakond
Nr: 190Sündinud: 19.03.1997
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Üliõpilane
Lauri Räbin191Eesti Reformierakond
Nr: 191Sündinud: 25.04.1979
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: RED Consulting OÜ, juhatuse liige
Andrus Simson192Eesti Reformierakond
Nr: 192Sündinud: 23.02.1971
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Vabakutseline nõustaja
Hannes Arus193Eesti Reformierakond
Nr: 193Sündinud: 09.05.1968
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Jõhvi Vallavalitsus, IT-spetsialist
Tõnu Jaanipere194Eesti Reformierakond
Nr: 194Sündinud: 31.12.1968
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: OÜ Tõnu Tours, juhatuse liige
Ivo Väljaotsa195Eesti Reformierakond
Nr: 195Sündinud: 21.04.1958
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Gambiveer OÜ, juhatuse liige
Janar Aleksandrov196Eesti Reformierakond
Nr: 196Sündinud: 30.10.1978
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Keskkonnaamet, looduskasutuse spetsialist
Dmitri Klõga197Eesti Reformierakond
Nr: 197Sündinud: 29.08.1969
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: FIE
Aivar Rahe198Eesti Reformierakond
Nr: 198Sündinud: 09.03.1960
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: FIE Aivar Rahe Puit
Meelis Pällo199Eesti Reformierakond
Nr: 199Sündinud: 26.11.1961
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti ReformierakondTöökoht: Jõhvi Vallavalitsus, huviringi juht
Siim Linnard200Eesti Reformierakond
Nr: 200Sündinud: 23.10.1983
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: PPA Ida prefektuurJõhvi politseijaoskond, Jõhvi piirkonnagrupi piirkonnavanem
Margo Karp201Eesti Reformierakond
Nr: 201Sündinud: 01.01.1974
Nimekiri: Eesti ReformierakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Puit-Iisaku OÜ, juhatuse liige
Eesti Keskerakond
Sergei Asmus202Eesti Keskerakond
Nr: 202Sündinud: 18.08.1964
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: OÜ SKANDAVARA, juhataja
Kaie Krüüts203Eesti Keskerakond
Nr: 203Sündinud: 24.08.1976
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: õpilane
Alina Andrejeva204Eesti Keskerakond
Nr: 204Sündinud: 28.09.1995
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: üliõpilane
Marek Kullamägi205Eesti Keskerakond
Nr: 205Sündinud: 16.04.1970
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ Peipsirand, juhatuse liige
Natalja Prohhorova206Eesti Keskerakond
Nr: 206Sündinud: 26.04.1963
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: OÜ Distling, juhatuse liige
Vitali Ševtšenko207Eesti Keskerakond
Nr: 207Sündinud: 16.04.1988
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Ristiisa Pubi OÜ, kokk
Indrek Juuse208Eesti Keskerakond
Nr: 208Sündinud: 04.06.1973
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Lepniku OÜ, juhatuse liige
Janek Vähk209Eesti Keskerakond
Nr: 209Sündinud: 17.08.1989
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Põhiharidus
Erakond: PuudubTöökoht: KL Alutaguse Malev, valvur
Galina Barõšnikova210Eesti Keskerakond
Nr: 210Sündinud: 31.05.1957
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: töötu
Nikolai Abakov211Eesti Keskerakond
Nr: 211Sündinud: 27.01.1958
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Kõrgharidus
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: Tarkapi Grupp OÜ, juhatuse liige
Diana Dudina212Eesti Keskerakond
Nr: 212Sündinud: 11.05.1994
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: töötu
Anatoli Rõnnov213Eesti Keskerakond
Nr: 213Sündinud: 29.03.1980
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: FIE, kalur
Ranet Õunapuu214Eesti Keskerakond
Nr: 214Sündinud: 17.11.1998
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: õpilane
Nikolai Lüter215Eesti Keskerakond
Nr: 215Sündinud: 30.05.1946
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: pensionär
Tatjana Vorobei216Eesti Keskerakond
Nr: 216Sündinud: 29.10.1954
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitTöökoht: pensionär
Roza Nikolajeva217Eesti Keskerakond
Nr: 217Sündinud: 23.06.1958
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: Eesti KeskerakondTöökoht: pensionär
Natalja Lütter218Eesti Keskerakond
Nr: 218Sündinud: 10.10.1968
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: Enefit Kaevandused AS, tööline
Oksana Ippolitova219Eesti Keskerakond
Nr: 219Sündinud: 08.06.1984
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: töötu
Valentina Moroz220Eesti Keskerakond
Nr: 220Sündinud: 28.03.1957
Nimekiri: Eesti KeskerakondHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: PuudubTöökoht: pensionär
Üksikkandidaadid
Sergei Solovjov221Üksikkandidaadid
Nr: 221Sündinud: 16.05.1965
Nimekiri: ÜksikkandidaadidHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: töötu
Urmet Roosimägi222Üksikkandidaadid
Nr: 222Sündinud: 24.06.1995
Nimekiri: ÜksikkandidaadidHaridus: Kõrgharidus
Erakond: PuudubTöökoht: Tööotsija
Raimond Kalle223Üksikkandidaadid
Nr: 223Sündinud: 23.10.1961
Nimekiri: ÜksikkandidaadidHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: Alutaguse Malev, valvur
Silvia Muru224Üksikkandidaadid
Nr: 224Sündinud: 13.06.1949
Nimekiri: ÜksikkandidaadidHaridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Erakond: puudubTöökoht: pensionär