Kes või mis on moodultugitool?


Kes või mis on moodultugitool?
Foto: ISKU

Kas teadsid, et konkreetse siluetiga ja ühetoonilised mööbliesemed annavad ruumile värske ja särava mulje? Minimalistliku stiiliga moodultugitool on ideaalne sisustuselement, millesse investeerida, kuivõrd kvaliteetne ja ajatu välimustega mööbliese on väärtustatud kõrgelt ka järeltulijate seas!

Inkoo tugitool on äärmiselt praktiline. Selle kõrged jalad tagavad tugitooli alusele alale hõlpsa ligipääsu, muutes koristamise imelihtsaks. Tugitooli istme- ja seljatoepadjad on eemaldatavad, mistõttu on Inkoo sarja mööbliesemed ideaalne valik lastega ja/või loomadega peredele – kõiksugu puru, pudi ja karvade eemaldamine pole varem nii mugavaks tehtud.
ISKU Inkoo tugitool kuulub kvaliteetsete Inkoo diivani- ja istmeelementide valikusse. Inkoo sari pakub võimalust kombineerida väga mitmesuguseid diivanikomplekte. Nõnda väldid tulutuid otsinguretki, et leida omavahel sobituvad diivanid ja tugitoolid ning saad rõõmustada oma kodu jaoks täiuslikku diivanikomplekti ise kokku pannes!
Valikus on erinevad patjade sisumaterjalid, et saaksid valida oma istumiseelistustele sobivaima. Inkoo tugitoolile saad valida jalad puidust või metallist.
Vaata lähemalt siit.

Küsi spetsialistilt