Miks peaks investeerima kvaliteetsesse nurgadiivanisse?


Miks peaks investeerima kvaliteetsesse nurgadiivanisse?
Foto: ISKU

Investeering kvaliteetsesse nurgadiivanisse on väärt mõte, sest hea diivan peab kauem vastu, on mugav ja mahutab istuma arvestatava seltskonna inimesi. Nurgadiivanile loob lisaväärtust voodiosa, mida saab kasutada näiteks külaliste magamisasemena.

Amanda nurgadiivan pakub sulle ja sinu perele rohkemat kui tavapärane sohva. Modernselt lihtsa disainiga nurgadiivan on pehme ja mugav. See kaks ühes mööbliese on ruumikas, mahutades istuma kogu pere. Tegemist on väga praktilise tootega, mida saab vajadusel voodiks muuta. Pealegi sisaldab diivan mahukat hoiuruumi, kuhu saab paigutada nii voodipesu, tekke kui ka patju.

Amanda nurgadiivan on ideaalsete mõõtudega nii istumiseks kui ka magamiseks. Lisaks on võimalus tellida memory foam madrats, mis tagab täieliku mugavuse. Mäluvahust madrats on mugav ja pehme – see summutab liigutusi ja vahtkumm pakub kehale tuge ning hoiab selgroo õiges asendis. Memory foam madrats tagab hea une ja mis peamine, sa ärkad hommikuti reipamalt ning väljapuhanuna.

ISKU Amanda nurgadiivan on valmistatud kvaliteetsest tekstiilist ja valikus on palju värve, mille seast saad valida enda lemmiktooni, mis sobituks hästi juba olemasoleva mööbliga. Hind alates on antud 3. klassi tekstiilist kattematerjalile. Samast tooteseeriast pakume ka 2- ja 3-kohalist diivanvoodit. Amanda diivanid muudavad sinu elu mugavaks ja lihtsaks.

Vaata lisaks siit.


Foto: ISKU
Foto: ISKU


Foto: ISKU


Foto: ISKU

Küsi spetsialistilt