Kroonika horoskoop 2.-8. oktoober | Veevalaja saab ammusele küsimusele vastuse, Kalad räägivad oma tunnetest:
Vaata siit

Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Nüüd on aeg end vabaks rebida köidikutest ja mõttetutest kompleksidest. Tõenäoliselt puututegi kokku mõne võimsa ja julge isikuga, kes teidki inspireerib.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Kipute täna liiga palju lobisema. Püüdke leida omale seltskond, kus saate ennast rahulikult välja elada. Ettevaatust dokumentide vormistamisel!
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Teil on täna tavalisest lihtsam oma mõtteid väljendada ja neid teistele arusaadavaks teha. Samas olete huvitatud, et ka teised seda teeksid.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Püüate tungida iga probleemi sisse. Töötate põhjalikult, uurides kõike sügavuti, jätmata midagi kahe silma vahele. Soodne aeg tegeleda psühholoogiaga.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Tunnete täna tugevat soovi midagi suurt ning tähtsat korda saata. Kuid püüdke siiski pigem tegeleda lõpetamata asjadega, kui alustada midagi uut.
Neitsi 23. august - 22. september
Võite täna kokku puutuda inimestega, kes kunagi olid teile lähedased. Ootamatud kohtumised toovad päevaplaani muudatusi ning mõni asi jääb tegemata.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Võite täna sattuda seltskonda, kus te ennast eriti oodatuna ei tunne. Tegutsege vastavalt oma sisetundele, ärge sundige ennast tegema asju, mida te ei taha!
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Teie jaoks on motiveeriv intellektuaalsuse arendamine. Soodne aeg käia erinevatel kursustel, õppida keeli, reisida ja inimestega suhelda.
Ambur 23. november - 21. detsember
Tänane päev on soodne intellektuaalseks tegevuseks. Teil on tavalisest suurem intuitiivsus ja võimalik, et tunnete telepaatilist sidet lähedastega.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Soodne päev kodu kaunistamiseks ja tegelemiseks millegi ilusaga. Tunnete armastust end ümbritsevate inimeste suhtes. Andestate neile, kellega teil probleeme on.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Täna on hea päev korrigeerida oma tundeid ja vaadata hoolikalt üle oma motiivid. Püüdke lahti lasta ebavajalikest kiindumustest ja minna eluga edasi.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Täna peaksite püüdma vältida mõnuainete ja söögi/joogiga liialdamist. Teie enesekontroll jätab soovida ning langete kergesti depressiooni.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: