Kroonika horoskoop 2.-8. oktoober | Veevalaja saab ammusele küsimusele vastuse, Kalad räägivad oma tunnetest:
Vaata siit

Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Tänane päev soosib kõikvõimalikke ühiskondlikke meelelahutuslikke üritusi. Suudate tunda rõõmu inimestega suhtlemisest ning kogemuste vahetamisest.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Te pole täna eriti avatud ja seltskondlik, kuid on võimalik, et sõlmite tähendusrikkaid ja kauakestvaid sidemeid. Olete truu kaaslane.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Nüüd on hea aeg vanade asjade lahendamiseks ja oma elu korrastamiseks. Vältige liigset emotsionaalsust ja liialdamisi. Usaldage oma sisetunnet.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Kui olete siiani teinud kõvasti tööd ja näinud vaeva, siis on tänased seisud soodsad selleks, et võtta vastu oma töö viljad. Hea võimalus läbilöömiseks!
Lõvi 23. juuli - 22. august
Kui olete tänaseks plaaninud konkreetse päevaplaani, siis olge valmis ka juhuslikeks ja ekstreemsemat sorti vahejuhtumisteks. Hea aeg matkamiseks.
Neitsi 23. august - 22. september
Täna võib probleeme tekkida teie koduse rahuliku atmosfääri saavutamisel. Kui elate koos partneriga, siis püüdke olla temaga arvestavam.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Nüüd on katsumusterohke aeg. Olge valmis rahaasjadega seotud probleemideks. Samas on hea päev tegeleda enese harimise või täiendamisega. Soodne reisimiseks.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Reisimine, kolimine ja erinevate uute valdkondade proovimine on teile täna igati soodsad. Tunnete uudishimu ja soovi tutvuda uute inimestega.
Ambur 23. november - 21. detsember
Hea päev alustada mingit uut tegevust, võimalik, et saate ootamatult stardikapitali või heakskiitu mõjuvõimsatelt isikutelt. Oht muutuda laisaks.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Täna peaksite olema ettevaatlik rahaasjades, lepingute sõlmimisel ning muude ametlike asjaajamistega. Soodne aeg on lõõgastavateks tegevusteks.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Täna aktiviseeruvad energiad, mille olemasolust teil ehk aimugi polnud. Olge valmis üllatusteks ja ootamatuteks väljasõitudeks. Vältige asjatut raha raiskamist!
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Täna peaksite andma oma psüühikale ja mõistusele puhkust. Vältige enese killustamist, tehke ainult neid asju, mis esmatähtsad ja hädavajalikud.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: