Kroonika horoskoop 2.-8. oktoober | Veevalaja saab ammusele küsimusele vastuse, Kalad räägivad oma tunnetest:
Vaata siit

Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Tänased energiad võivad teile mõjuda veidi väsitavalt ja kurnavalt. Võivad tekkida terviseprobleemid, mis seotud vererõhu ja peavaludega.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Võimalik, et peate nüüd maitsma minevikus tehtud vea kibedaid vilju. Samas on suurepärane päev olukorra parandamiseks ja enese ülestöötamiseks.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Hindate ilu ja harmooniat ning teie jaoks on välistatud kõikvõimalikud ekstreemsused. Hea päev veeta aega koos pere ja sõpradega või vanavanematega.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Suurepärane päev religioossete ja ideoloogiliste probleemide lahendamiseks ning teadusliku töö edendamiseks. Minnes sügavuti leiate vastused.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Võimalik, et teie peas keerlevad täna romantilised ja seksuaalsed mõtted. Teie füüsiline tervis on praegu hea, kuid vältige söögiga liialdamist.
Neitsi 23. august - 22. september
Täna on igati soodne päev teha füüsilist tööd ning sporti. See vabastab teid pingetest ning annab jõudu ja entusiasmi edasiseks tegutsemiseks.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Täna võite tunda vajadust intiimsuse ja isikliku suhtluse järele. Püüate iga hinna eest luua head ja kodust atmosfääri. Võimalik, et armute kellessegi.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Võimalik, et meenutate täna nostalgilises meeleolus oma minevikku vaadates mõnda vana pildialbumit. Hea päev koduste asjade korda seadmiseks.
Ambur 23. november - 21. detsember
Kipute olema kangekaelsem, kui tavaliselt. Parem oleks, kui te täna tegutseksite pigem üksinda kui kambas. Vältige agressiivset käitumist.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Teie mõistus on suunatud praktilistele eesmärkidele. Oskate luua enda ümber meeldivat õhkkonda, kaaslastel on teiega mõnus ja kerge olla.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Kui teete täna meeskonnatööd, võite saavutada ootamatu edu. Hea päev läbirääkimisteks ning lepingute sõlmimiseks. Olete avatud ja heas meeleolus.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Hindate kvaliteeti, kuid teie nõudmised võivad olla nii kõrged, et ületavad inimlikkuse piirid ning te jäätegi otsima oma kõrgemat ideaali. Olge leplikum!
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: